Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 9 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Mit vártok a meccstől? Mik az elvárások a szurkolóitok körében?
Run D# hogy muzsikál nálatok?
Alex milyen formában van?undisputedly
Hohó, egy kém. Ulpi, nehogy válaszolj 😉
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 922 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mit vártok a meccstől? Mik az elvárások a szurkolóitok körében?
Run D# hogy muzsikál nálatok?
Alex milyen formában van?
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Van abban valami, amit Bowe feszeget. A Bills DL gykorlatilag legyilkolta az eleve nem túl veretes támadófalunkat. Hogy Jamaalt ez sem lassítja, az más kérdés. De mindkét TD egy igen jól telibe talált és bátor playhívásból született. Reid két különböző módon kijátszotta a Bölényfalat, ezzel nyertünk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Nem volt egyetlen 3 TE formáció a meccsen. mivel D. Harris eltörte a lábát bemelegítőmeccsen. ulpianus
Reid azt mondta, a nemrég megfizetett FB, Sherman lehet a beugrós harmadik TE egyelőre. Nyilván ettől a playbookot át kell alakítani, csak nem a meccs előtt egy órával.

Cyrus Gray a sokadik futó és ST játékos szezonjának vége. ACL sérülése volt a meccsen, úgy fest, súlyos.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 922 — SuperBowl Champions 2013/2014
Gondolta volna valaki nyáron, hogy underdogként jövünk erre a meccsre? 😊undisputedly
ez mondjuk azért kicsit túlzás😊ehh
Túl jó nálatok a front 7. Passzjáték amúgy is halott, ráadásul a ti rosteretek bőven alkalmas rá,hogy RW-t a zsebben tartsa. A hazai pályáról nem is beszélve.
több mint 9 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 949 — Chiefs fan
Gondolta volna valaki nyáron, hogy underdogként jövünk erre a meccsre? 😊undisputedly
ez mondjuk azért kicsit túlzás😊
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 922 — SuperBowl Champions 2013/2014
Gondolta volna valaki nyáron, hogy underdogként jövünk erre a meccsre? 😊
több mint 9 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 949 — Chiefs fan
De komolyan, ha Bowet, Jamaalt vagy Parkert dicséri meg az okés, vagy még pár védőt, Poet mondjuk. De Alex csak a Titans ellen volt rosszabb idén. Oké gyilkolták rendesen és megőrizte a labdát, ennyi.ulpianus
azért a támadófal katasztrófa volt előtte és volt is (jó)pár drop, ehhez képest azért jól játszott (szerencsére a másik oldalt jóval több drop volt). ron parker viszont hatalmasat játszott és bowe esetében is látszik már néh a fény az alagút végén😊
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Nem volt egyetlen 3 TE formáció a meccsen. mivel D. Harris eltorte a lábát meccs előtti bemelegítőmeccsen. Mik vannak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 969 — Így remélem megfelelek nektek.....
Reid Alexejevicsről: "He's a phenomenal leader." LOL, ő volt a legrosszabb ma.ulpianus
Nwm biztos, hogy a játéka minőségére értette bár nála nem lehet tudni 😀
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
De komolyan, ha Bowet, Jamaalt vagy Parkert dicséri meg az okés, vagy még pár védőt, Poet mondjuk. De Alex csak a Titans ellen volt rosszabb idén. Oké gyilkolták rendesen és megőrizte a labdát, ennyi.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Reid Alexejevicsről: "He's a phenomenal leader." LOL, ő volt a legrosszabb ma.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 969 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szép győzelem volt, Reid megint felül múlta önmagát bár lassan már ez lesz a szokványos. Amúgy erről van szó top futás elleni védelem ide vagy oda. Menni kell előre nem szabd feladni a futást, mindig benne van, hogy előbb utóbb egyszer kétszer áttörik és akkor hajrá. Persze kellenek hozzá, hogy meglegyenek kulcs passzok, hogy lehessen haladni, de fontos, hogy legyen türelem míg a DL esetleg elfárad. Reidnek szerencsére most volt türelme hozzá.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Kemény és jó meccs volt. Alexnek ez volt a szezon második legrosszabb teljesítménye, főleg a kiváló Bills front7nek köszönhetően. Jamaal azért csak futott 98 yardot 6.5ös átlaggal, egy szép TDt is. Másikat Alex futotta, az se volt rosszabb. A végéig hátrányban voltunk, aztán két TD utolsó negyedben és nyertünk.
Rájátszás harcban ez sokat érhet, ahogy páran elmélkedtünk is ezen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Almapaprikának és Jamaal rajongóknak egy jó hír. Lágy eső Buffaloban, minden adott a futójátékhoz. A Bills Front hetese más véleményen van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
almapaprika Kansas City Chiefs 9
sziasztok, beszéltem bátyámmal, és ma is itt leszünk a meccs alatt. 😊 Le tudtam beszélni az oroszlán delfin összecsapásról, pedig azt is szívesen nézte volna 😀
Fusson csak Charles 😊
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
A Billsnek jó a futás elleni védelme, a mienk pedig nem jó. Írta empty az előzetesben. Örülök, hogy ő írja egyébként, mert jókat ír. Illetve nem elfogult.
Viszont a Chiefs nem kapott futott TDt. Ez ellentmondás.
Suttont nem érdekli a futás az ellenfél térfelén. Ott az érdekli, ne nyaljunk olyan nagy TD passzokat, mint tavaly. Amikkel veszettünk meccseket, amivel kiestünk a POból.
Fussanak 6 vagy akár 8 yardos átlaggal félpályáig, nem zavarja. Majd ha átérnek FG távig, akkor érdekli a dolog. Illetve a 4th&short + 3rd&short, ahol meg tudja állítani az ellenfelet. Nem mondom, hogy ez a legkirályabb taktika, vagy ettől ne lehetne jobban védekezni futás ellen. De ez is egy része a futás elleni gyengébb védelemnek. Ahogy a passz elleni védelem is. Mert mi könnyített védelmekkel állunk fel, többet mint bárki. Ahol DB jön be LB helyett. Ettől elsők is vagyunk passz ellen, míg a pass rush működik. Futás ellen érthetően gyengébbek.

A Bills jó futásvédelme is kiderül. Nem első eset lenne idén, mikor ellenünk úgy jön fel valaki, hogy ilyen-olyan jó a védelem ezen-azon része. Aztán meccs után azt olvasni a topicjukban, mindenki mondjon le. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
ulpianus
Nem értettelek félre, csak lehet, rosszul fogalmaztam meg a mondandómat.
Teljes mértékben így van mindenki úgy szurkol ahogy neki tetszik, Sportfogad vagy csak annyit tud h Tombrédi meg péjtonmanning jó.
Mindig öröm olvasni az elemzéseidet a meccsekről vagy akár csak a véleményedet mert látszik rajta, hogy van tudás mögötte nem csak "megmondom a frankót mert így van és kész" típusú írások.
Rengetek időt és kitartást igényel, hogy ennyire képben legyen az ember valamivel kapcsolatban.
Nem kértem, hogy jósold meg, hogy mi lesz a meccs végeredménye, mert azt nem lehet bárki megverhet bárkit.
Egy szubjektív megállapítást írtam benne is van a mondtatban, hogy szvsz.
Persze ettől még lehet hogy sackelik Alexet 6-szor és nyerünk, de valószínűleg kisebb eséllyel mintha sikeresen megvédenénk, és futás is menne.
Lehet minden meg annak az ellenkezője is.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
KoporShow
Félreértesz. Sztem senkinek nem kell értenie semmit ahhoz hogy szurkoljon. Elég tudni melyik mezben vannak a mieink.
Tőlem visszatérően kérdezik, ki fog jobban játszani, mi lesz az eredmény. Ezt nem tudom, van aki állítja, ő tudja. Sztem nem lehet tudni. Vagy ajánlom a sportfogadást. Csak erre céloztam.

Nekem semmi bajom a hétéves almapaprikával. Jamaal Charles a kedvence, fusson mindig Jamaal. Teljesen rendben van. Örülök ha szurkol a csapatnak. Nem várom el senkitől, hogy csak mert én stratégiaőrült vagyok, mindenki legyen az.
Van akit sporttörténelem érdekel kiemelten, vagy az egészségügyi kockázatok és vonatkozások. Vagy a statisztika. Vagy a pénzügyi része. Egy játékos a csapatban. Egy csapat, vagy egy csoport, vagy a komplett liga. Az egyetemi foci. Akármi.
És mind szurkolhatunk, és mindenki véleménye számít. Azé is akié nem tetszik. Nekem a divatszurkolókkal sincs bajom. Miért ne tehetnék azt? Ha nekik úgy jó. Csak mert én képtelen lennék így szurkolni, az nem probléma. Ők pedig lehet ezt a fanatizmust nem értik. Az sem probléma.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
Szerintetek számíthat valamit, hogy Orton játszott nálunk? Gondolok itt arra, hogy több infonk lehet róla mint más csapatoknak, vagy mivel azóta már azért bőven telet el idő és az edzői stáb már kicserélődött azóta, nem jelent ez semmit.
Kéne a W nagyon, kíváncsi vagyok, hogy a javuló O falunk mire fog menni a Bills fronttal. Döntően befolyásolhatja a meccset ez a párharc.KoporShow
Ortont leigazoltuk Cassel sérülése miatt. Be is állt, egyet dobott, amiben eltört az ujja, és ennyi volt. 🏈 Na jó nem csak, és edzéseken részt vett. De az más rendszer volt.

A Bills "mindenből a legjobbat" alapon NFL Greatest Hits offenset próbál játszani. Vertikálisan és horizontálisan is nyújtani a pályát, futni és passzolni. Coryell keverve West Coasttal. No huddle már csak hab a tortán. Egyszerre akarnak 3-5-7es dropokat, és mindent. Emlékszünk Dabollra? Pont ezt akarta ő is itt (és ahol járt), de nem igazán lehetett összeszedni hozzá az elit emberanyagot. Ráadásul, a kulcsjátékosok kiesése szinte pótolhatatlan ilyen rendszerben. Meglátjuk ha Watkins nem játszik, akkor mi lesz például. Egész héten sérüléssel bajlódott. Persze maradnak az elkapóháromszögelések, azok működnek ha a QB elég intelligens és türelmes. Amíg nincs túl sok drop és incomplete. Mert a háromszög két csúcsa alul van, ott elkapni muszáj és futni is vele. De elkapni muszáj mindenképp. A csúcson elkapni pedig eleve muszáj, hiszen az hozza a yardokat leginkább. Csakhogy nehéz mindig mindenhol elkapni, csak mert muszáj. Vagy mert elvben ez levédekezhetetlen. Elvben a quick slant is az, de igazából mégis elrontják vagy a védő odaér egy ponton (QBhez is akár).


Tehát az elmélet egy dolog. Én úgy látom a focit, ahol száz kis randomgenerátor dolgozik egymás ellen, és senki nem tudja, nem is láthatja így át, mi lesz a nagy egyenlet végeredménye. Főleg mivel tizedesekre pontosan kellenek a részeredmények a randomgenerátorokból. Ezért nem írok olyat, hogy ki melyik meccset nyeri meg, mi lesz az eredmény, és hasonlók. Senki nem tudja, ez nem lenne több a kecskebéljóslásnál. Néha bejön, mert totál véletlen belehibáztál. Ennyi erővel anyám is eltalálhatja. Akkor anyám szakértő? Vagy zseni? Vagy csak adott meccsre ráérzett? Vagy ez csak egy önámítás?
Én azt mondom, a folyamatokat lehet látni. A rendszereket meg lehet érteni. A szándékokat feltérképezni. Nézni, ebből mi működik és miért. Mi nem, és miért nem. Abból következtetéseket óvatosan levonni. De ennyi. Aztán eljön a vasárnap (vagy más) és felpörögnek a randomgenerátorok.ulpianus
Ááá nem vagyok én se szakértő se zseni, csak szeretem ezt a sportot.
meg persze a Chiefsnek drukkolok, ezért meccs előtt mindig próbálok rájönni, hogy a randomgenerátornak mit kell dobnia, hogy nyerjünk. Igen önámítás ahogy mondod de az átlag szurkoló már csak ilyen. Legyen szó bármilyen sportról. Ezért is olvasom a fórumot évek óta, amit tudok az amfociról ( ami igen csekély tudás 😀 ) azt innen szedtem össze, és ezért is írok ritkán mert tudom, hogy se szakértő se zseni nem vagyok csak egy fotelszurkoló aki drukkol a csapatának.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Szerintetek számíthat valamit, hogy Orton játszott nálunk? Gondolok itt arra, hogy több infonk lehet róla mint más csapatoknak, vagy mivel azóta már azért bőven telet el idő és az edzői stáb már kicserélődött azóta, nem jelent ez semmit.
Kéne a W nagyon, kíváncsi vagyok, hogy a javuló O falunk mire fog menni a Bills fronttal. Döntően befolyásolhatja a meccset ez a párharc.KoporShow
Ortont leigazoltuk Cassel sérülése miatt. Be is állt, egyet dobott, amiben eltört az ujja, és ennyi volt. 🏈 Na jó nem csak, és edzéseken részt vett. De az más rendszer volt.

A Bills "mindenből a legjobbat" alapon NFL Greatest Hits offenset próbál játszani. Vertikálisan és horizontálisan is nyújtani a pályát, futni és passzolni. Coryell keverve West Coasttal. No huddle már csak hab a tortán. Egyszerre akarnak 3-5-7es dropokat, és mindent. Emlékszünk Dabollra? Pont ezt akarta ő is itt (és ahol járt), de nem igazán lehetett összeszedni hozzá az elit emberanyagot. Ráadásul, a kulcsjátékosok kiesése szinte pótolhatatlan ilyen rendszerben. Meglátjuk ha Watkins nem játszik, akkor mi lesz például. Egész héten sérüléssel bajlódott. Persze maradnak az elkapóháromszögelések, azok működnek ha a QB elég intelligens és türelmes. Amíg nincs túl sok drop és incomplete. Mert a háromszög két csúcsa alul van, ott elkapni muszáj és futni is vele. De elkapni muszáj mindenképp. A csúcson elkapni pedig eleve muszáj, hiszen az hozza a yardokat leginkább. Csakhogy nehéz mindig mindenhol elkapni, csak mert muszáj. Vagy mert elvben ez levédekezhetetlen. Elvben a quick slant is az, de igazából mégis elrontják vagy a védő odaér egy ponton (QBhez is akár).


Tehát az elmélet egy dolog. Én úgy látom a focit, ahol száz kis randomgenerátor dolgozik egymás ellen, és senki nem tudja, nem is láthatja így át, mi lesz a nagy egyenlet végeredménye. Főleg mivel tizedesekre pontosan kellenek a részeredmények a randomgenerátorokból. Ezért nem írok olyat, hogy ki melyik meccset nyeri meg, mi lesz az eredmény, és hasonlók. Senki nem tudja, ez nem lenne több a kecskebéljóslásnál. Néha bejön, mert totál véletlen belehibáztál. Ennyi erővel anyám is eltalálhatja. Akkor anyám szakértő? Vagy zseni? Vagy csak adott meccsre ráérzett? Vagy ez csak egy önámítás?
Én azt mondom, a folyamatokat lehet látni. A rendszereket meg lehet érteni. A szándékokat feltérképezni. Nézni, ebből mi működik és miért. Mi nem, és miért nem. Abból következtetéseket óvatosan levonni. De ennyi. Aztán eljön a vasárnap (vagy más) és felpörögnek a randomgenerátorok.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
Szerintetek számíthat valamit, hogy Orton játszott nálunk? Gondolok itt arra, hogy több infonk lehet róla mint más csapatoknak, vagy mivel azóta már azért bőven telet el idő és az edzői stáb már kicserélődött azóta, nem jelent ez semmit.
Kéne a W nagyon, kíváncsi vagyok, hogy a javuló O falunk mire fog menni a Bills fronttal. Döntően befolyásolhatja a meccset ez a párharc.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 969 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azt mondta az elnök úr, hogy nincs itt vicc. A Chiefs megy Londonba, hazai meccsre. A liga ezt a folyamatot kitűzte, manapság már 3 meccs van, a Chiefs is kiveszi a részét. Semmi szokatlan ebben nincs. A szurkolóknak érthetően jobb lenne a lehető legtöbb hazai meccs évente.
Aki ezt összekapcsolja azzal, hogy SBt rendezhessen Kansas City, az így nem függ össze.
______________________________________________________________


Más. A Chiefs uralni próbálja az órát. Erről lesz szó.
Elsők 5+ perces driveokban (17). Hetedikek (19) a legalább 10 playből álló driveokban. Harmadikok a pontszerző driveok átlag play számában (8.91). Hatodikok meccsenként futott yardokban (136.9).

Időhúzó Toplista:
1. Indianapolis Colts (6-3) 34:39
2. San Francisco 49ers (4-4) 33:17
3. Pittsburgh Steelers (6-3) 33:08
4. Detroit Lions (6-2) 32:53
5. Dallas Cowboys (6-3) 32:30
6. Kansas City Chiefs (5-3) 31:57
7. San Diego Chargers (5-4) 31:17
8. New Orleans Saints (4-4) 31:03
9. New York Jets (1-8) 30:30
10. Arizona Cardinals (7-1) 30:25ulpianus
Vajon mi mi miért nem vagyunk az élmezőnybe, nem is értem 😀 Bár a Texans ellen sikerült egy szép hosszú drive-t összehozni, gyakorlatilag azzal nyertük meg.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Azt mondta az elnök úr, hogy nincs itt vicc. A Chiefs megy Londonba, hazai meccsre. A liga ezt a folyamatot kitűzte, manapság már 3 meccs van, a Chiefs is kiveszi a részét. Semmi szokatlan ebben nincs. A szurkolóknak érthetően jobb lenne a lehető legtöbb hazai meccs évente.
Aki ezt összekapcsolja azzal, hogy SBt rendezhessen Kansas City, az így nem függ össze.
______________________________________________________________


Más. A Chiefs uralni próbálja az órát. Erről lesz szó.
Elsők 5+ perces driveokban (17). Hetedikek (19) a legalább 10 playből álló driveokban. Harmadikok a pontszerző driveok átlag play számában (8.91). Hatodikok meccsenként futott yardokban (136.9).

Időhúzó Toplista:
1. Indianapolis Colts (6-3) 34:39
2. San Francisco 49ers (4-4) 33:17
3. Pittsburgh Steelers (6-3) 33:08
4. Detroit Lions (6-2) 32:53
5. Dallas Cowboys (6-3) 32:30
6. Kansas City Chiefs (5-3) 31:57
7. San Diego Chargers (5-4) 31:17
8. New Orleans Saints (4-4) 31:03
9. New York Jets (1-8) 30:30
10. Arizona Cardinals (7-1) 30:25


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Joe Mays LBt aktivizálták IR listáról.ulpianus
Na ennek örülök, Mauga mellé jó lenne, mert JMJ jó-jó de nem az igazi. Igazság szerint kevésnek érzem még egyelőre. Lehet jó lesz, de még szerintem kevés. Ezért örülök hogy Mays visszatér, remélem így a futás elleni védelem is javul egy kicsit.

Másik aminek örülök, hogy azt látom az utóbbi meccseken Alex kezd egyre jobban támaszkodni Bowe-ra, aki a pár drop ellenére nagyon fontos és nagyon látszik hogy mennyire nincs mögötte senki. Sajnos, egy kicsit talán "vicces" is, hogy nincs WR TD eddig.