Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Joe Mays LBt aktivizálták IR listáról.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
Mehettek Londonba jövőre a Detroit ellen.shawnka
OFF;
Kik lesznek meg jovore?ZoliZoltán
Bowl.hu @Bowlhu
Október 4-én Miami-New York Jets, Október 25-én Jacksonville-Buffalo és November 1-én Kansas City-Detroit.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 219 — E/1
Mehettek Londonba jövőre a Detroit ellen.shawnka
OFF;
Kik lesznek meg jovore?

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
De általában olyan csapat szokott kimenni, akinek otthon nem szoktak elfogyni a jegyek. Kansasba nincs sold out meccsek előtt?balazs799
Nagyjából megtelik a stadion, ha nem is full. Egy közel 80ezres arénánál ez nem okoz gondot.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mehettek Londonba jövőre a Detroit ellen.shawnka
Én eddig is mentem Londonba, bár sosem Detroit ellen, az tény. Mindenesetre ha akkor is ott lesz dolgom, kimegyek a meccsre, ha még lesz jegy.

Pár Chiefs fan kiakadt, hogy leadtak egy otthoni meccset ezért. Nyilvánvaló, hogy a Dallasnak nem a hazai meccsét fogják áttenni, de egyébként nem a Chiefs az első, akik "otthon" játszanak Londonban. Valakinek kell.ulpianus
De általában olyan csapat szokott kimenni, akinek otthon nem szoktak elfogyni a jegyek. Kansasba nincs sold out meccsek előtt?


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Mehettek Londonba jövőre a Detroit ellen.shawnka
Én eddig is mentem Londonba, bár sosem Detroit ellen, az tény. Mindenesetre ha akkor is ott lesz dolgom, kimegyek a meccsre, ha még lesz jegy.

Pár Chiefs fan kiakadt, hogy leadtak egy otthoni meccset ezért. Nyilvánvaló, hogy a Dallasnak nem a hazai meccsét fogják áttenni, de egyébként nem a Chiefs az első, akik "otthon" játszanak Londonban. Valakinek kell.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
ott a helyem

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 304 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mehettek Londonba jövőre a Detroit ellen.shawnka
A meccset 2015. november 1.-én rendezik majd meg.
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 255 — Tyrone Creek
Mehettek Londonba jövőre a Detroit ellen.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
FB A. Sherman szerződését meghosszabbították. Érthető, már tavaly is ő volt a posztja legjobbja a PFF szerint, ahogy mások szerint is. Azóta sem lett rosszabb. Cardsból cserélték ide J. Arenasért cserébe, elég jól bejött ez.ulpianus
A. Sherman Tank 3 évre 7 millió $t kapott. Jamaal azonnal kifejezte, nagyon elégedett, hogy Shermant megfizették. Aki egyébként amellett, hogy kiváló FB, attól ilyen népszerű a játékosok közt, mert vidám fickó, de mégis kőkeményen hajt. Mindenkit motivál, kiabál, mégis szerethető módon. Soha nincs egy rossz szava. Csak annyira imádja a focit, hogy állandóan pörög. Jó hatással van a csapatra, és ezt értékelik a többiek, az edzők is. Jamaal pedig nyilván külön is. Nemrég írtam, hogy 1 yarddal jobb átlagot fut, mikor Sharmen blokkol előtte. Reid is kiemelte a blokkjait, főleg a vezetőblokkokat, ami a FB elsődleges értékmérője. Bár elkapni is jól tud, de az kevésbé fontos, még ebben a "mindenki elkap" sémában is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 219 — E/1
Jo pofa ez a Mekis akcio! 😀

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Travis Kelce Hype cikk, azoknak akik szeretik, és akik még nem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
FB A. Sherman szerződését meghosszabbították. Érthető, már tavaly is ő volt a posztja legjobbja a PFF szerint, ahogy mások szerint is. Azóta sem lett rosszabb. Cardsból cserélték ide J. Arenasért cserébe, elég jól bejött ez.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Charles külön üdvözölte Hawaii hölgyeményeit, miután ott (is, és ez inkább meglepő) az ő meze fogyott legjobban a nők között:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
A meccset teljes egészében nem biztos, hogy lesz módom visszanézni, pedig érdekelne. Nem tudtok olyan videókat, portálokat, ahol nem csak 3 percbe sűrítik bele a meccset, hanem egy jó 20-30 perces összefoglalót lehet megtekinteni?balazs799
a noonkick.com-on vannak condensed változatai a meccseknek azok az általad említettnél nem sokkal hosszabbak.empty taxi
Illetve kalózöbölben is letölthetők jó felbontásban teljes és vágott (condensed, régebben shortcut) meccsek.
Utóbbi annyit jelent, hogy kivágják az ismétlést és minden holtidőt. De benne marad minden élőidős cselekmény. Vagyis snap-futás, és innentől következő snap. Elmarad a körítés. Nagyjából 35-40 perc egy meccs.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
A meccset teljes egészében nem biztos, hogy lesz módom visszanézni, pedig érdekelne. Nem tudtok olyan videókat, portálokat, ahol nem csak 3 percbe sűrítik bele a meccset, hanem egy jó 20-30 perces összefoglalót lehet megtekinteni?balazs799
a noonkick.com-on vannak condensed változatai a meccseknek azok az általad említettnél nem sokkal hosszabbak.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A meccset teljes egészében nem biztos, hogy lesz módom visszanézni, pedig érdekelne. Nem tudtok olyan videókat, portálokat, ahol nem csak 3 percbe sűrítik bele a meccset, hanem egy jó 20-30 perces összefoglalót lehet megtekinteni?


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 969 — Így remélem megfelelek nektek.....
Santos pedig Pörcit socceres jó szokás szerint megpróbálta elgáncsolni egy taktikai szabálytalanság keretében. Nem az a sport, nem jól csinálod. Csak azért nem a nap jelenete, mert Fasano elkapta ezt:
 vine.co/v/OOHM2MbAMPzulpianus
Nem mondhatjátok, hogy nem minden labda felétek pattan, hatalmas 😛 😀
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Jó meccs volt, bár végig éreztem a Chiefs kisebb fölényét. J. Houston további két sacket (+2 TFL +2 QB hit) hozott, őt mindenképp ki kell emelni. Nem tudom mennyit fog kérni év végén, de lesz pár telefonhívása szédítő összegekről. A secondarybe Berry visszatért, még nincs csúcsformában. Parker visszaalakult CBvé. Nem tudom ennek örüljek-e? Jó safety volt.

Az OL edzőink nagyon jó munkát végeznek. Van egy kiváló center, az nagy előny. És Fisher tehetséges, bár egyelőre nem ért 1/1et. De a többi kukázott emberből gyakorlatilag hétről hétre többet hoznak ki. Eleinte amekkora katasztrófa volt, mára egész pofás lett. Ráadásul jó védelmi hetesek ellen.

Poe sackje mellett nem volt rossz, mikor kikergette a pályáról Vicket, aki nem lassú srác. Poe nem tudjuk miből van.
Santos pedig Pörcit socceres jó szokás szerint megpróbálta elgáncsolni egy taktikai szabálytalanság keretében. Nem az a sport, nem jól csinálod. Csak azért nem a nap jelenete, mert Fasano elkapta ezt:
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Grat srácok! Öcsi reggel tudta meg az eredményt, mondanom se kell, rögtön több kedve volt iskolába menni még így szünet után is 😊


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 969 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálok így tovább!!!!!! Reméljük ma nyer a NE s akkor bármi lehet ebben a csoportban még.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Reid azt mondta Fasano felpattant, ülve elkapva vetődős TDjáról: Úgy történt, ahogy felrajzoltuk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Vick mikor utoljára a főnökök ellen játszott, az Eaglesben, akkor úgy kezdte ,hogy dobott egy mély TDt kábé. Aztán szoros meccsen bedaráltuk őket.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 949 — Chiefs fan
Vick sosem volt labdabiztos jó napja lesz a dline-nak...Janek
nem szeretem az ilyen előre elkönyvelt dolgokat, inkább meccs után mondjuk milyen jó napja volt a dline-nak😊
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Vick sosem volt labdabiztos jó napja lesz a dline-nak...