Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 219 — E/1
Szeep munka!Grat. 😉

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 9 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 949 — Chiefs fan
Én már csak Ricsire lennék kíváncsi, hogy miként bírja ki Reiddel csak nem akar ez csapat szar lenni, lehet, hogy mégis jó HC 😛dande
és ne felejtsük el Reid döntőnek számítható (JÓ!) piros bedobását egy harmadik kisérletre ami után viszavonták a 1. down-t, majd utána nem tudták megcsinálni a 4&1-t
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Ma is kiváló volt Parker, ellenére, hogy az elején hibázott. Azt mondta, ötször rúgták ki Seattleből, azóta várta ,hogy megmutassa mit tud.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Én már csak Ricsire lennék kíváncsi, hogy miként bírja ki Reiddel csak nem akar ez csapat szar lenni, lehet, hogy mégis jó HC 😛dande
remek HC! Aztán készülj dande kezdünk mi is. 😉


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 969 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én már csak Ricsire lennék kíváncsi, hogy miként bírja ki Reiddel csak nem akar ez csapat szar lenni, lehet, hogy mégis jó HC 😛
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Magyar Tv-s meccs, Chiefs győzelem, 2 Charles TD, almapaprikát nem lehet lelőni se! 😀
Nagyon jó meccs volt, csak így tovább!


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Tipikus Chiefs meccs volt. Alex passzolt ~100 yardot, az offense időnként nagyokat hibázott. A futást félig meddig védtük le. De a védelem óriási dolgokat mutatott be, és a ST hota amit kell, főleg Colquitt. Jamaal pedig király. Nyertünk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 922 — SuperBowl Champions 2013/2014
A jobb csapat nyert. Sok sikert a következőkre.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Van ilyen. Nemrég készült egy Berryvel kapcsolatban is:
 www.kcchiefs.com/media-center/videos/Chiefs-Kingdom-Eric-Berry-Full-Episode/ccd96f90-9589-4df4-9f6f-4fc95f728c40


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 922 — SuperBowl Champions 2013/2014
E.T. tollából, Charlesról:

"We’ll be going against another great running back this weekend in Jamaal Charles. He can break a huge run at any time because he’s got track speed. That calls for us to be very, very patient. He’s a great challenge for us to see where we are as a defense. You always want to play whoever’s considered the best.

Jamaal’s also my brother. We grew up 10 minutes apart from each other. He grew up in Port Arthur, Texas, and I grew up in Orange, Texas. He played running back in high school, and I played running back in high school. He was just older. Then we went to college, and we were college teammates at Texas for a season.

Our relationship is great. After we won the Super Bowl last year, Jamaal was right there at the Super Bowl party at the hotel after the game. Anything I do, he’s always there to support me. The thing I respect most about Jamaal is that he’s the foundation of his family. We didn’t grow up from much, but just for him to change the fate of his family from the bad situation they were in — you can’t do anything but respect a guy like that.

Funny enough, we never played each other growing up. He went to a 5A school, and I went to a 3A school. But I can tell you this. Every year, he has a 7 on 7 football tournament, and I’m the reigning champion. I went to his house this year to take his championship trophy."
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Viszont a futás elleni yardátlagunk egyik legrosszabb. Ez nem sok jó sejtet. De mivel anyám névnapja miatt bátyámmal összejöttünk végre, és kissé bebaszcsiztam, így nem is érdekel. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 279 — capitaine du château de Vienne 1487
Klasszik futómecsset vàrok. Ha Vilzont fogjàtok az a nyert ügy, mer ha nem hagyod lubickolni, mindjàrt Löncs is limitàlva lesz, a magam esze szerint inkàbb hagynàm Löncs irànyàba a dolgokat, ès dőjjön el a kiajobb Csàrlival. Poe vs. Löncsnèl nekem tutti piros dobàs 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Futás ellen lesz gond. Lincs és Wilson is lábon veszélyesek elsősorban. Az óriásokat "Észmód" szétfutotta.
De én azt mondom, nálunk a passzjáték is gond lesz. Van egyetlen egészséges TE, Kelce. Fasano is lehet játszik ,de nem egészséges, és utána már a FB lesz a TE, ő maradt. Ehhez van 4 WR, amiből 3 cserejátékos. Ebből Hemingway limitáltan fog játszani. Ha csak egyvalaki megsérül, gyakorlatilag nem marad ember. Persze hoztak ST szintű játékosokat, de a playbookot nem ismerik rendesen. És ez egy bonyolult rendszer. Nem véletlen szenvedünk ezzel. Avery sem volt király, vagy Jenkins, de ez már katasztröfi.

Ha nm lesz nagy játék STben és védelemben ,akkor nehéz lesz csak a földön nyerni. A támadófalunk elég gyenge, erre nem lehet alapozni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Bailey-nek örülök, valóban jól játszik és kedveltem már mikor draftoltuk.

A holnapi meccsre nézve attól kicsit félek hogy futás ellen annyira azért nem vagyunk jók, igaz TD-t még nem engedtünk futásból.
Arra viszont kíváncsi leszek, hogy Alex hogy fog teljesíteni. Remélem jól, mert akkor van esélyünk.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Reid a szerelések technikájáról: "Tanítunk nekik ninja mozdulatokat. Ez minden."


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Allen Bailey DE aláírta a szerződéshosszabbítást.
Idén elérte az ideális DE tömeget. Jobban játszik, mint elődje Tyson Jackson (aki nem volt rossz), elfogadható pass rusht is tud (4 sack + 7 pressure). Részletek később várhatók.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Érdekesebb lesz a kc dline vs hawks o...

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Úgy fest a helyzet, van 4 bevethető WR. Mivel Jenkins is lesérült. A harmadik TE is kiesett, ha emlékszünk.
Tehát Bowe mellett lehet Hammond kezd, ami még gyengébb, mint a Jenkins-Bowe duó. Illetve a slot Hemingway is sérülten játszik, mert muszáj. Helyette is beugorhat Albert Wilson, aki szintén nehezen állt fel egyszer előző meccsen.
Épp ezért behívták, Phillip Supernaw, Armon Binns, Fred Williams elkapókat, plusz a tight end Branden Boldent.

Ellenben Jamaal (aki előző meccsen kapott egyet, ezért sokáig kímélték), úgy látszik rendben van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
almapaprika Kansas City Chiefs 9
Örülök, hogy újra lesz a TV-ben Chiefs meccs. Valószínűleg ott is nézzük majd meg. Remélem sok futása és pontja lesz majd Jamaalnak! 😊
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Valóban nem jó a WR sor, csak Bowe. A WR zéró TD stat olyasmi, minthogy nem kaptunk futott TDt. Jópofa.

A WReket eddig is emberezte a Seahawks, onnan nem tudnak embert elvonni. A safety zónákat tudják elvonni, és az under LB zónákat. Ellenben Kelce kiváló TE. Fasano a kezdő előtte, ős sem rossz éppen. Őket 1-1ben hagyni segítség nélkül merész. Róluk lepattannak a védők, főleg Bowe és Kelce híres erről.

A boxot ellenünk sokat túltöltik. Reid óriásfalakat húz fel. 7-8 hosszú "OL". Illetve 2-3 TE a pályán, és mind tud jól blokkolni is. + Bowe is (látható a Jenkins videón, amit betettem most).
Reid minden meccsre kitalál valamit. Eleve nála több trükkös játékot senki nem hív. A boxot ennél jobban túltölteni már rendkívül kockázatos lenne, ha mindezt figyelembe vesszük.

Még a trükkös játékban is van trükk. Mondok egy példát. A misdirection futás (egyik típusa) az, mikor a fal blokkol egyik irányba, a FB és a TE (vagy más) keresztbe fut mögöttük, és blokkol másik irányba szélen. A HB beindul OL blokkjai felé-megáll, megvárja míg elhúz a TE előtte, mögötte a másik irányba fut (FB+TE-OT mögött)
Na most Reidnél ez úgy is van, hogy OL blokkol egyik irányba, FB+slot WR másik irányba rohan (a slot WR a TE, ehhez betesz egy bika WRt), a védők olvasva ezt, futnak a "helyes" álcázott irányba, és Jamaal mégis tök egyenesen fut a OL után, nem csak beijeszt, arra is fut. Ezt a trükk trükkje.
Reid imádja hívni az ilyesmit. Késleltetett reverse és társai. Persze a OL kicsit hülyébbnek fest ezen játékok miatt, őket szidjuk is, illetve tényleg nem jók.
Ha a Hawks elég magas szintre javul pass rushban egy ember betolásával, akkor működhet az erős box és blitz. Eddig azonban a Bills brutál védőfalán kívül nem sok csapatnak ment ez az elem elég hatékonyan.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 922 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jól tudod. Még a Höwer Rankingsba is bekerült. Beszéltünk róla Jets meccs előtt is.
Sok oka van ennek. A stratégiánk low score és időhúzás. Nincs kiugró mélységi célpont. Alex biztonsági játékos. Satöbbi. Mégis leginkább ez fun stat. Sok jelentősége nincs. Sok sikert ahhoz, hogy Bowe és Kelce nem kap extra védőt és zónákat egyszer sem. Még ha jó pass rush lenne odaát, de megpróbálni mindent lehet, hátha bejön.
Nekem ez a kedvencem a kategóriában:
 www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap3000000413736/A-J-Jenkins-19-yard-catchulpianus
Jelen állás szerint, ha jól látom a következő a helyzet a Chiefs O# - Hawks D# kapcsán:

Hawks D# - Zéró passrush + vezéráldozat a rush D#-ben, de átlag feletti Sec

Chiefs O# - Gyengébb WR játék, elit RB és jó TE

Ebből szűrtem le, hogy a széleken talán 1 vs 1 rendben lehetünk.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Jól tudod. Még a Höwer Rankingsba is bekerült. Beszéltünk róla Jets meccs előtt is.
Sok oka van ennek. A stratégiánk low score és időhúzás. Nincs kiugró mélységi célpont. Alex biztonsági játékos. Satöbbi. Mégis leginkább ez fun stat. Sok jelentősége nincs. Sok sikert ahhoz, hogy Bowe és Kelce nem kap extra védőt és zónákat egyszer sem. Még ha jó pass rush lenne odaát, de megpróbálni mindent lehet, hátha bejön.
Nekem ez a kedvencem a kategóriában:
 www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap3000000413736/A-J-Jenkins-19-yard-catch


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 922 — SuperBowl Champions 2013/2014
Pár stat meccs előtt:
 www.kcchiefs.com/news/article-2/Chiefs-vs-Seahawks-Where-They-Rank/16946514-fdb4-44f1-b175-adb1a827fe9dulpianus
Sokkoló számok. Engem leginkább a sackek közötti különbség döbbentett meg. 13 vs 28 nektek.

Már írtam korábban, hogy titeket tartalak a meccs esélyesének. Kemény összecsapás lesz.
Talán 1 vs 1-et lehet hagyni az elkapóitokon, és tömni a boxot JC ellen, blitzelni Alexet. Még nem passzoltatok WR-nek TD-t, ha jól tudom.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Pár stat meccs előtt:
 www.kcchiefs.com/news/article-2/Chiefs-vs-Seahawks-Where-They-Rank/16946514-fdb4-44f1-b175-adb1a827fe9d


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Undokpuszedli!

Remélem jó meccs lesz, én azt várom tőle. A szurkolóim, akiket kérdezel, ajánlom hogy ugyanezt várják! A többiek szurkolói pedig szurkoljanak nekem!
Az is fontos szempont, legalább megtudják a Seahawks szurkolók, milyen az igazán hangos aréna.

Alex szebb TDt fut, mint Wilson. És még dobni is tud.
Teszi a dolgát. Vigyáz a labdára, irányítja a csapatot. Amennyit muszáj, csak annyit kockáztat. Mikor az olcsósított fal szétesik, ez a játék sokkal nehezebb. Pont azért, mert ha csak kicsit is nőnek a kockázati értékek (lásd fentebb), Alexnek az mindenben más döntéseket és helyzetet teremt.
Viszont jól dob futásból, jól fut, ami segít. Nagyon rutinos QB, ez sok apróságban mutatkozik meg, viszont kiemelten fontos. Például gunslinger lehetsz jó rookieként is, de jó game manager nem (a jó game manager is ritkaság).
Alexejevicset már rég nem viseli meg úgy a média hajcihő, a társak hülyeségei és formaingadozása, kulcsjátékos sérülése, öltözői hangulat, szurkolói odamondogatások, riporterek kötözködései mint fiatalabb társait. Szidták, dicsérték több mint eleget. Ha jogos volt, ha nem. Elég keményeket kapott néha. És eleve egy higgadt értelmes fickó. Meccseken is nehéz kizökkenteni, aztán hamar koncentrált lesz. Ha nem megy a játék, képes a végére összeszedni magát fejben.

Amellett Reidnek és sok szurkolónak most is tetszett. Igazából én sem mondom hogy hibázott volna egyszer is komolyan. De nem jók a számok, és nem véletlen. Neki ez a nyomás sok, és ő nem fog tudni megélni pár Hail Mary passzból, amit ilyenkor lehetne. Sok QB dobál ekkor mélyeket, és ha egy-egy meccsen teszed, be is jöhet. Alexovác nem fogja bevállalni. Ő próbálja játszania játékát, nem elbukni a meccset, és csak aztán megnyerni, ha lehet. Mindent megtesz, de nem úgy, hogy egyre többet kockáztat, ha valami nem megy.
Így végig menekült az életéért, esélye nem volt legtöbbször. Asszem hatszor sackelték, nem lehetett elkerülni, két irányból jöttek, blokkolatlan védő jött, és így tovább. Míg utolsó negyedre elfáradt a Bills DL, és Reid behívott pár nagy játékot. Amiket Alexék megcsináltak, és nyertünk.
Nekem azért nem tetszik, mert összesen két TDt szerzünk + egy FGt, és örülünk. Mindkettő futás megint. Kevés a passzolt yard, pontatlan a játék, dropok vannak. Megint a futás nyer, a védelem, és a ST. Nyerhetne már egyszer a passzjáték is.


Állat vagyok, ami enni kér...