Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 9 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 949 — Chiefs fan
Az utolsó Jets elleni meccsen még Haley volt az edző. Olyan jól sikerült a meccs, hogy másnap kirúgták. Reméljük Reidnek jobban sikerül.ulpianus
azért félek ettől a meccstől, mi vagyunk esélyesnek kiállítva, de azért a jets nem olyan rossz csapat mint ahogy az 1-7 mutatja, és mi tudjuk milyen az amikor összejön minden, ennyi elég lenne a jets-nek is, hogy megverjen minket, mindenesetre remélem nem ma lesz ez meg nekik😊
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Az utolsó Jets elleni meccsen még Haley volt az edző. Olyan jól sikerült a meccs, hogy másnap kirúgták. Reméljük Reidnek jobban sikerül.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Reid azt mondta, Berry játszani fog a hétvégén.

Érdekes lesz látni, ahogy Rex Ryan majd tanítványa (Sutton) védelme ellen játszik és kontra.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Érdekes hogy még nem futottak td-t ellenunkJanek
És nem is fognak! :cool: Hacsak nem a Jets most, akik az egyik legjobban futnak.

Azt mondta Rex Ryan erről a témáról (KC Defense), hogy semmi meglepő nincs ebben. Bob Sutton mindig is kiváló szakember volt. Évekig nála volt edző (DC, LBC), nem véletlen nevezte ki a saját helyettesének (HC assist) sem. Csodálja, hogy nem lett vezetőedző eddig. Andy Reid egyébként éveken át próbálta átszerződtetni Suttont már Philadelphiába is, ezen sem lepődött meg, hogy itt kötött ki.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Érdekes hogy még nem futottak td-t ellenunk

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Fun stats rovat

Overall defense:

3rd in PPG at 18.3
3rd in YPG at 308.6
3rd in First Downs allowed at 18.3 per game
3rd in Third Down Conversion % at 33%
6th in ToP at 27:32
1st in TD's allowed per game at 1.7
4th in Red Zone defense for TDs at 50%

Passing D:

Tied for 5th in completion % at 60.5
1st in yards per game
10th in yards per play at 7.0
9th in passing TDs per game at 12
3rd in smallest big passing play at 48 yards
2nd in sacks/game at 3.42

Rushing D:

18th in yards/game at 112.9
26th in yards/play at 4.7
1st in rushing TDs per game at 0
2nd in smallest big rushing play at 24 yards
Tied for 5th in rushes of 20+ yards allowed per game at 3

--------------------------------------------

Broncos: 4th in yards/game, 3rd in passing yards/game and 1st in points/game (worst total yardage, worst passing yards and 2nd least points scored this season in game vs Chiefs)

Patriots: 10th in yards/game, 9th in passing yards/game and 2nd in points/game (worst yardage, 2nd worst passing yards and least points scored this season in game vs Chiefs)

Chargers: 11th in yards/game, 8th in passing yards/game and 9th in points/game (worst yardage, worst passing yards and 2nd least points scored this season in game vs Chiefs)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Amugy fleming ugy nez ki kijatszotta a keretbol cooper-t(sajnos nem volt nehez) es gaines pedig eleg biztatoan kezdte palyafutasatehh
Más okból, de kitették Sean Smitht is kezdőből év elején. Nála bevált, sosem láttam ennyire motiváltnak, jól is játszik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 949 — Chiefs fan
Alex Smithnek megsérült a válla a meccsen. Végigjátszotta, most vizsgálják mennyire komoly.ulpianus
Semmi baj, ugysem dob 10 yard-nal messzebre😊ehh
Mondod ezt, míg nem jön Chase Daniel. Én legalábbis alkalmatlannak tartom, alig várom, hogy kirúgják.ulpianus
na őt semmiképpen😊
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Alex Smithnek megsérült a válla a meccsen. Végigjátszotta, most vizsgálják mennyire komoly.ulpianus
Semmi baj, ugysem dob 10 yard-nal messzebre😊ehh
Mondod ezt, míg nem jön Chase Daniel. Én legalábbis alkalmatlannak tartom, alig várom, hogy kirúgják.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 949 — Chiefs fan
Amugy fleming ugy nez ki kijatszotta a keretbol cooper-t(sajnos nem volt nehez) es gaines pedig eleg biztatoan kezdte palyafutasat
több mint 9 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 949 — Chiefs fan
Alex Smithnek megsérült a válla a meccsen. Végigjátszotta, most vizsgálják mennyire komoly.ulpianus
Semmi baj, ugysem dob 10 yard-nal messzebre😊
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Alex Smithnek megsérült a válla a meccsen. Végigjátszotta, most vizsgálják mennyire komoly.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
A Rams egy félpályás passzt TDig tudott fejleszteni pár játékból. A futás akadozott nálunk, és fumblitól kezdve volt sok minden. Santos bevágott két FGt, egyik volt hosszabb. Aztán hamar gálázásba fordult a mérkőzés. Jamaal szép futása, Houston 3 sackje (+ 2 TFL 3 QB hit) Alex és mindenki magára talált, nem volt ellenfél a Rams. A támadófaluk szétesett teljesen például, sérültjeik is voltak, a DB sor elfogyott gyakorlatilag. Ennél csak nehezebb meccseink lesznek. Pedig nem indult jól, de elég nagy volt a különbség minden téren. Még egy egész pályás ST TD is volt, Knile Davis hozta.
A végén Ford is beállhatott, lett is egy fél sackje a 1.5 sacket elérő Baileyvel párban. Összesen 7 sack lett, V. Walker és Ron Parker kaparták a többit.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Chiefs inactives:
Eric Berry, Aaron Murray, Donnie Avery, Chris Owens, Eric Kush, Laurent Duvernat-Tardif, Damion Square


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Aki a FOXTV linket nézi majd. A szaki McNabb lesz, most debütál eme szerepben. Ex ződsas QB, aki nem ismerné. Reid ismeri Donovant.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Santost megkérdezték, milyen érzés Brazíliát képviselni az NFLben. Azt mondta, olyan mint Neymarnak a fociválogatottban. Mindenesetre senki ne lepődjön meg, ha feldobja magát, mikor mellékanyarítja.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jamaal azt modnta ,szte neki nem volt agyrázkódása, mert olyankor nem tudja hol van, nem emlékszik a társai nevére, vagy hogy mi a játék, mit keres ott egyáltalán.ulpianus
Amindenit, ez azért durva ... mit ki nem állnak ezek a srácok.

Az unokaöcsémet két hete elütötte egy autó. A kis bolond kiszaladt a busz mögül körülnézés nélkül és épp jött egy Suzuki. Szerencséjére Suzuki, és csak kb. 40-el, így kb. 30-al csaphatta el. Fejjel ripityára törte a szélvédőt, és eldobta a kocsi vagy 10 métert, szóval rendesen megcsapta. Nagy mázlija volt, egy közepes agyrázkódással és két nap kórházi felügyelettel megúszta. De jó egy hétig sötétben és teljes csendben tudott csak megmaradni, mert a legkisebb fény és legkisebb zaj is borzasztóan zavarta. Mégis, memóriavesztésre utaló tünetei nem voltak, mindenre kristálytisztán emlékezett. Ehhez képest elég durva, hogy a focistáknak milyen tünetei vannak. Nem is gondolná az ember, hogy sisakban is ekkorákat kaphatnak...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Jamaal Charleson is elvégezték az agyrázkódás tesztet. Mivel keményen üközött Folwersszel TD szerzés közben. Negatív lett. Jamaal azt modnta ,szte neki nem volt agyrázkódása, mert olyankor nem tudja hol van, nem emlékszik a társai nevére, vagy hogy mi a játék, mit keres ott egyáltalán. De ott és akkor mindent tisztán fel tudott idézni, ebből gondolta, hogy nincs baj. Szerencsére igaza lett.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Az elkapósor összeszokottságának hiányáról (és az abból fakadó gondokról) már írtam. Most épp Kelce és Hemingway sérült meg.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Még a DL-NYG meccsen is szóba hozták Andyt a rossz time management kapcsán...
mondjuk nem tudni Ricsi az Eagles utálata mikor múlik el és mennyire komplex
off vége
Grat J. Charlesnak!
Nem gyenge rekordot döntött meg és remélhetőleg messze nem ez a vége!
Szeretném ha az új szerződését végig itt töltené és ilyen hatékonyan.

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus

A meccsről is írjak valamit.
Alex pont azt hozta amiért tartjuk. Semmi giga nagy passz nem volt, csak pontosabban játszott mint Rivers. Ha Hemingway nem ejti el kulcshelyzetben, vagy Avery tényleg nem lép ki oldalt, mikor már senki nem zavarta volna TDig, akkor lehetett volna jobb, illetve Bowe is szokás szerint elejt könnyű labdákat, és megfogta a nehezeket.
Emellett Reid tegnapra azt találta ki, hogy ha már végre játszhat Black Mamba, és Jamaal is egészséges, Knile Davis is, Sherman FB játékával ez gyakorlatilag a liga talán legjobb futókészlete. Elhagyta az eddigi TE központúságot, ami be is jött.

A Bolts futásait megfogtuk amennyire kellett. Mauga volt meglepően aktív e téren. Hali+Hosuton hozta amit tud, náluk ez nem meglepő.
A secondary még az OLnél is többet javult. Nem közepesek lettek, hanem jók. Inkább pechjük volt legtöbbször, nem átjátszották őket. Pedig a Bolts jó offense. Volt üres ember is, elváltás, vannak hibák. De a nagyobb játékoknál védő és támadó jó helyen volt, csak sosem volt szerencsénk. Azon mérges is voltam, mikor beleütött a CB, csak pont beleesett Gates kezébe az end zoneban. Van ilyen, így kell beleütni, pech. Gaines kimondottan jól teljesített rookiehoz mérten.
Természetesen a pass rush ágyazott meg nekik szokás szerint.

Támadófalra visszatérve, McGlynn néha nagyon vakon van. Egyszer rossz embert blokkolt, akkora sack lett belőle, nekem fájt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Ulpi, a meccs topicban írtad, hogy sokan kritizálják Reid-et. Kik? A média? Vagy a szurkolók? Én eddig aszittem Phillyben is és Kansasben is nagyon kedvelik..peterk2005
Ott kedvelik is, mármint mindkét városban. Játszottunk már az Eagles ellen tavaly is, megtapsolták Reidet a szurkolók is. Pedig aa ződsas nem az a tapsolós fajta.

Inkább ellenszurkolók előző és mostani csoportjában sokszor mondogatják, hogy csak jó edzőket szedett össze, esetleg elismerik, hogy csapatot épített. De nem jó HC. Egyrészt mi más dolga van egy HCnek? Építsen edzői gárdát, pipa. Építsen csapatot, pipa. Legyen sikeres, pipa. Oké time management nem jónéha, és ilyesmik. Vannak érthetetlen rigolyái, de kinek nem? Mr azok közül aki nem 2 éve jött a ligába.

Ha a playbookját nézzük, az korszerű és jó. Miden hétre kitalál valami kreatívat. ÉS minden évben alakít rajta. Ez mondjuk hiányzott Philyben a végén, mert fejben szétesett Reid, mikor elég sok minden rosszul alakult a magánéletében és a pályán is. De mutass egy edzőt, (akár Belichicket) aki minden évben örökké csak sikeres volt. Sztem az egyik legjobb HC, ha a HC posztot nézzük mindenestül. És mi mást kellene néznünk?
De elfogadom, nem tökéletes. Nem kell mindenkinek szeretni. Csak az érvek elég furák, és legtöbb nem is igaz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jó kis meccs volt, fontos győzelemmel a végén, gratula. Nagyon szépen sikerült a csapatnak az elmúlt hónapban feltápászkodni a gondokból, amiért külön elismerés jár.

(Ulpi, a meccs topicban írtad, hogy sokan kritizálják Reid-et. Kik? A média? Vagy a szurkolók? Én eddig aszittem Phillyben is és Kansasben is nagyon kedvelik...)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Santos 3 FGt bevágott. Főleg az utolsó volt fontos. Meccs embere. 😀
A meccsszégyene AJ Jenkins mikor kilépett pályáról, a világon senki nem volt ott, TDig futhatott volna.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Jamaal Charles azt mondta, nem szeretné eljinxelni a dolgot, miszerint 53 yard kell hozzá, hogy a Chiefs minden idők legtöbb futott yardját ő jegyezze. Arra célzott, mikor szezon elején Derrick Johnsonnak felvetették az 1000 tackle rekordot egy riportban, lesérült a szezonra. Ellenben látható, a Texas Longhorns játékosok bejönnek Kansas Cityben.


Állat vagyok, ami enni kér...