NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
bebambultam az elejébe. hogy állt fel az OL? kezdett Linky?Höri
Ő cserének jött. Mindent el is mond a képességeiről, hogy Jeff Allen sérülése után, egy újonc Fulton, és egy szintén carrier back up McGlynn mögött csere is maradt. Főleg, hogy ők is rosszak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
bebambultam az elejébe. hogy állt fel az OL? kezdett Linky?

több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
amellett, hogy végiggondoltam magamban, hogy mi volt az az ezer ok, ami miatt így kikapott a Patriots, megjegyezném, hogy nagyon szépen játszott tegnap a Chiefs, gratula! Fasza volt a gameplan, meg a végrehajtás is, pont ezt érdemelte most mindkét csapat.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 557 — Csodabogár
grat srácok! Smitty még mindig a szívem csücske (L) a 9ers v Chiefs csemege lesz

több mint 9 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306
Pedig már azt hittem zsebemben van a heti győzelem Fantasy-ben, erre jön Jamaal Charles. 😀 Ezután muszáj megnézem a meccset.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Akit érdekel pár HL video:
 www.kcchiefs.com/news/article-2/Chiefs-vs-Patriots-Highlights-Reel/48dbb212-6a55-441e-98f1-49032e9feb85


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Gratula! Több mint jók voltatok! A 2002-2005-ös Pats játékot toltátok tegnap kemény TE játékkal megspékelve..Jelentem működik! Tovább ezen az úton! 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 9 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 949 — Chiefs fan
Igen, de mikor Poe volt a FB az csak etetés volt. Passzoltunk belőle.
Nekem egyébként az ugrott be róla, mikor anno Shaun Smith 3-4es DE (DT) volt FB, és ő tényleg kajakra megfutott egy TDt, lepattantak róla ketten. 😀ulpianus
igazából fogalmam sincs mit linkeltem, mert persze a céges policy tilt minden ilyesmit😊
Az volt a lényeg amikor felvette wilforkot, kb. hajóvonták találkozása a dunán tilos
😊
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Igen, de mikor Poe volt a FB az csak etetés volt. Passzoltunk belőle.
Nekem egyébként az ugrott be róla, mikor anno Shaun Smith 3-4es DE (DT) volt FB, és ő tényleg kajakra megfutott egy TDt, lepattantak róla ketten. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 949 — Chiefs fan
ha már fullback:

😊
több mint 9 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
41-14? És én nem tudtam nézni, vazz.... Tölthetem le, örömködni 😀
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Örülök, hogy ennyien örülnek a csapat sikerének. 😊

Reidre rátérve. Nekem ami feltűnt. Először is azt találta ki, hogy az előző meccsen játszott 3 TE játék helyett lesz a FB blokkol mindenfelé játék lesz. A Chiefsben játszik a liga egyik legjobb full backje, és úgy ítélte meg Reid, full back vezetőblokkok (lead block) ellen nem védekeznek elég jól a földön. Ez atom jól működött.
Nem mondom, hogy Bowe és Kelce elkapásai nem voltak fontosak vasgy nagyon szépek. Vagy a passzjáték Alex vezetésével. Ahogy Fisher egyre javuló játéka is kellett. Azt is elismerem, hogy a támadófal orvoslására bevezetett több ZB játék és rengeteg cut block (mikor a falember keresztbe vetődik térdmagasságban, ahhoz nem kell elit falember finoman szólva) nem vált be. De a FB blokkok voltak a kulcshúzás.

Védelemben szokásosan Sutton rizikóvállalása kézzelfogható volt. Ráment Brady kedvenc célpontjaira. Úgy érezte ez a kulcs, mindent beáldozott, akit tudott előrehúzott a (playben) két épp aktuális legfontosabb emberre elég gyakran. Gronkot szorosan őrizték végig mikor fent volt, párszor duplázták is. Edelmant is próbálta a lehető legjobb pályán lévő CBvel fogni, egy safetyt közel tartani. Lafellnek nem viccből volt nagy napja. Illetve párszor volt üres elkapó, de hiába dobta is meg Brady, azonnal visszaállt a régi (nem működő) lemezre.
Futás ellen továbbra sem voltunk jók. Csak hamar hátrányba került a Honvéd. Passzolniuk kellett egyre inkább. Mivel Belichick bízott Bradyben, hogy feltámad, továbbra sem futott sokat. Gondolom úgy vélte, ha Brady feltámad akkor sem a futás a kulcs, ha nem támad fel, akkor meg azért mindegy. A végén bejött Garappa, több célpontot használt, nem is volt rossz. Futottak is szépeket. De akkor már mindegy volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 110 — Titans fan
Micsoda fordulat a nyitómeccs óta! A csapatom simán zakózik, ti meg szárnyaltok, nem semmi! Rohadt nagy véletlen volt az a Titans győzelem...

Music City Miracle
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 090 — Deion Sanders for president!
Egyik szemem sír a másik kibaszottul röhög....

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 219 — E/1
Ti meg mi.a jo istent muveltetek!?😀
Grat.😉

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért csak tud egy két dolgot a szakmából Reid papa na. Köszönöm a némi gyógyirt sasfiókáink okozta sebekre😀 (Mielőtt némelyek mást gondolnának ez nem a Pats verés hanem a Chiefs győzelem bárki ellen 😉)
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szép volt. Gratulálok.
Lesz még valami ebből a Chiefs-ből. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Gratula!

több mint 9 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 034 — Patriots fan
Grat

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 503 — !SuPeR6BoWL!
Gratula! Minden részben felülmúltatok minket!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Gratulálok, nekem nagyon tetszett az a játék, amit toltatok. Szimpatikus csapat és szurkolók, nagyon szimpatikus edző, sok sikert 😊

Do your job
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Reid köszöni a szurkolóknak a hangos szurkolást, bár még mindig cseng a füle. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Nagyon simán nyertünk. Meg is lepett a dolog. Charles visszatért minden értelemben. A védelemben volt két nagy játék amit benyeltek, de az belefér, még ha mindkettőből TD drive is lett végül. Szereztek labdát többet is.

Ja. És a hangrekord megint meglett. Most épp 142.2 decibel, ha jól mondom. Volt asszem 137.6 majd 137.7 a Seattlenek, előtte már nem tudom mennyi volt nekik. 135 talán.

Houstonnak két sackje lett, Halinak 1 és 1 fumbli. Nem valami acélos a Pats OL.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó meccs volt, de legközelebb kicsit tegyétek már oda magatokat, mert még jobban megalázunk titeket^^
Ügyik voltatok, pacsi

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Charles limitáltan edz. Remélem nem vetik be, amíg nem lesz egészséges. Egylőre kérdéses a meccs státusza. Ahogy múlt héten ,de akkor nem is öltözött be végül.

Más. A csapat hivatalosan is átvette a tavalyi Guiness rekordért járó díjat. Egy ideig eltartott, míg mindent ellenőriztek és hitelesítettek. Ettől már tavaly óta hivatalosan az Arrowhead (Kansas City) a leghangosabb sportstadion a világon.


Állat vagyok, ami enni kér...