NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 187 — Vikings fan
Charlesrol amugy mit tudni? Varhato ertelmes teljesitmeny tole, nem vagom pontosan a serulesenek korulmenyeit.
több mint 10 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
Tavaly a kulcsjátékosaink alig voltak sérültek, meg is lett az eredménye 1/1 után PO. Sajnos a sérülések benne vannak, bármelyik csapat eredményein látszana ha kiesne az O és a D vezére is. Szvsz a tavalyi eredmény/játék van inkább közelebb a csapat igazi tudásához, ezért nem tartanám jó döntésnek elküldenki Reidet. Ez a szezon se biztos, hogy olyan borzalmas lesz. Pats is verhető láttuk rögtön az első héten. Nyomás kell Bradyre. Nagy nyomás. Dolphisnak egy félidőn keresztül megvolt nyertek. Azt a játékot mi is tudjuk hozni.
Vagy tévedek és simán kikapunk 20+ ponttal 😀



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Bevetik hétfőn a nagyon de nagyon nagy USA zászlót (még a Jax kijelzőjénél is nagyobb!!), amire az Arrowheadben 2011ben volt példa utoljára. Kissé akadályozza a passzjátékot, ami lehet maga a cél volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Reidnek egy éve volt eddig, rájátszásba jutott 1/1 után. Ha ilyen sérüléshullám után nem jut be újra, az önmagában nem lesz gáz.
Reidet aki számít, jó edzőnek tartja. Mi a dolga egy HCnek? A playhívás? A csapat felépítése? (Az a GM dolga). A QB edzése? Vagy mi?
A HC dolga, hogy összehozzon egy jó edzői kart (amit meg is tett a sasoknál és itt is Reid), és azt működtesse évekig. Az edzők nem szerény visszahúzódó arcok mind. Aztán dolga, hogy ezzel az edzői karral kidolgozzanak egy rendszert (D+O+ST) és azzal sikereket érjenek el. Ha akar, playeket is hívhat, offense vagy defense terén bármit tehet. Vagy draftolhat, ha a GM engedi, akár egyedül is.
A haterek pedig haterek. Azt hiszik, hogy ha jól lefikáznak mindent és mindenkit ami és aki nem a kedvencük, akkor a kedvencük jobb lesz. Pedig nem. Reidnek annyi hiányzik, ami legtöbb nagy HCt azzá tesz ami: Egy elit QB. McNabb (és Vick) sem volt az.

Clark Hunt (tulaj) normális arc úgy általában is. De például mikor Haley és aztán Crennel mint HC bebukott, Piolit nem akarta kirúgni. Pioli jó munkát végzett. De úgy döntött, a HC fontosabb. Reid azt mondta, nem Piolit akarja, hozzanak mást. Dorseyt elfogadta (Hunt jelölt ki párat, abból volt muszáj egyet választania), igazából ismerte is. Meglátjuk, de sztem idén a ámsodik évük, belefér az AFC Westben, hogy nincs PO.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak Reid kapjon még egy évet ha esetleg nagyon balul ütnének ki a dolgok és ne a hatereknek legyen igaza. Mondjuk ha az öltözőt egyben tudja tartani illetve marad tartása a csapatnak, akkor talán a rosszabb eredmény ellenére sem küldik el. Tudom ez még nagyon távol van, de azért fel-fel merül ilyen az emberben.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
DexMex csoda hogy kibírt egy szezont épen, egyébként jelenleg is sérülten játszik. A pech az, hogy a helyettesét meghozták, Black Mamba is sérült. Tyson Jackson helyére sorban találnak ugyanolyan embert. Succop kirúgása számít eddig valamennyit. Flowers nem volt jó ebben a rendszerben és sokat keresett. Kendrick Lewis nem volt jó szintén ebben.
A támadófallal fogtak mellé láthatóan. Meglátjuk, ha Stephenson visszatér, és Fisher továbbra is jól játszik esetleg, akkor jövőre vagy idén össze tudnak-e rakni bármit, amit ki tudnak fizetni és jó. Illetve várom még idén, az Alex-Bowe sokmilliós tengelyhatalom megéri-e valaha.

A sérülések túl vannak a jó kifogás szintjén, sajnos. A Chiefsnek gyakorlatilag a legfontosabb emberei estek ki olyan posztokon, ahol nem tudják őket pótolni. Nemcsak Jamaal Charles, aki egyszemélyes offense volt. Csak AP és Charles ilyenek igazából. Jamaal a legkomplettebb HB a ligában ráadásul.
Védelemben Derrick Johnson a taktikai vezér és a mentális vezér egyszerre. Csak emellett van legtöbb szerelése, nagy játékai, illetve a ligában ő a legjobb short yard run (+GL run) szitukban, ami védjegye. Meg is látszik futás ellen. Berry a tartalék vezér, ő sincs. Berry is olyan, hogy mutass egy SSt, akit be lehet tenni Berry szerepére. Nemcsak az a gond, hogy elit, és gyengébb lesz aki ott van. Rájuk építették a védelmet+támadást. Nem véletlen alakítják át pánikszerűen.

Persze az új szabályok miatt is látható változás, erről is beszéltünk holtszezontól kezdve eleget. A Chiefsnek aztán nem jött jól. Külső blitzekből több van arányában, az emberezést is próbálják úgy játszani, hogy ne legyen sok zászló. Ellenben kevesebb a blitz összességben. Viszont a blitz hatékonyság eddig jó, Sutton jól csinálta.
(Zárójelben. Ha túl jól csinálja pár társával egyetemben, akkor Goodell és a liga lehet megint belenyúl. Az NFL Forma1 felfogású lett. Csak itt nem pár kiemelt csapathoz szabják a szabályokat, hanem a QB az Isten. Mintha nem lenne így is eltúlozva a szerepük. (Pedig ezen a szinten kivételesen nem feltétlen kellene így legyen. De ez messze vezet). Ez eladható szerintük csak és kizárólag "X QB vs Y QB tonight". Nagy hülyeség. Ráadásul ha tovább lehetetlenítik a védelmeket, és a fizikális védelmet főleg, akkor emiatt lehet egyetlen megoldás marad, ahol nincs elit DB sor. (Eddig lehetett verekedni és mást is, ha nem volt elég tehetséges a hátsó hetes. Lásd Raiders zászlóvédelem évekig, vagy Steelers terror művek late hit földjén). Megölni a QBt, ez marad opció ilyen csapatoknak. Még a pénzbüntetés és eltiltás is megéri majd. Ez akkor miképp is védi a QBt? Na mindegy, meg kell oldani ezekkel a szabályokkal és kész. Lehet kitalálnak valamit. Vagy rájönnek az okosok, hogy RG3 karrierje nem biznic mégsem. Ezen a témán továbbra sem fogok vitázni. Sem a bírók munkáján, sem Goodellen. Leírtam anno, leírtam most is. Sztem igazam lett, és ennyi. Sokra megy vele a Chiefs.)

Az is gond, jelenleg is sérült nem egy sztár. Hali, Poe például. De muszáj játszaniuk. Nem állhatunk ki komplett cseresorral. Illetve aki nem nagy név, de jól játszik, azonnal kiesik. Ez már több mint pechszéria.

Mindegy. Ez ilyen év, én már ezt letudtam magamban. A csoportban amúgy sincs esélyünk rájátszásra. Mutassanak jó játékot, főleg a fiatalok közül, hogy év végén ne kelljen túl sok posztot feltölteni. És a passzjáték kezdjen el működni. Abba komoly forrásokat ölnek (fognak is), működjön.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
hát berosálok... lassan egy teljes csapatot ki lehetne állítani a sérülteinkből...skullkill29
már van is Rb depth.

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerencsétlen..............

ha nagyon pocsék éve lenne a Chiefsnek akkor a sérülésekre lehet majd fogni az biztos...bár a FO is bene van aki talán túl sok embert engedett el, de ez már talán azon is túl van.
több mint 10 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
hát berosálok... lassan egy teljes csapatot ki lehetne állítani a sérülteinkből...
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
McKnight elszakította az achillesét edzésen -> IR 😕

több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 949 — Chiefs fan
Catapano is végül IR listára került.

Berry sérülése is komolynak tűnik. Jamaal és Black Mamba legalább részben edzhetnek.ulpianus
berry nagyon kellene a TE védekezés miatt, a két belső LB cover képességeiben valahogy nem bízok😊
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Catapano is végül IR listára került.

Berry sérülése is komolynak tűnik. Jamaal és Black Mamba legalább részben edzhetnek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Pete Prisco: A Patsnek a legrosszabb a támadás/yard átlaga a ligában. Bár sztem ők eleve nem a mély passzokban bíznak, de nincsenek is csúcsformában.
Belichick: Andy Reid az egyik legjobb edző, aki ellen valaha meccseltem.

Mindenesetre jönnek a TE játékok továbbra is, gondolom. A három TE (Fasano, Kelce és Harris) 16x voltak egyszerre a pályán. Big Red azt mondta, ezt próbálgatták egész héten, és működött. Igaza van, futásonként 6.2es yardátlagot hozott. Reid kiemelte, hogy a két jó mindenes TE mellett végre Harris (holtszezonban sok izmot felszedettek vele, és gyúrták blokkra) is nagyon keményen és hatékonyan blokkolt végre.
Örülök neki, már csak a két Guardnak (Fulton és McGlynn) kellene jól blokkolni, amire sok esélyt nem látok mostanság. Az ROT Harris kevésbé érdekel, még egy meccs, és jön vissza Stephenson. De a két mamlasz marad.

Védelemben is volt poszt túltöltés, ha már. Sutton beküldte a Hali+Houston+Ford OLB triót, mellettük Bailey (DE) maradt fent passz szituban,még két ILB volt a boxban (ők nem blitzeltek), nickelben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Andy Reid lelkesítő táncmozdulata:
 cover32.com/chiefs/2014/09/22/video-andy-reid-moonwalking-is-everything-you-hoped-it-would-be/
Kontra Cyrus Gray TD tánca:
 network.yardbarker.com/all_sports/article_external/watch_kansas_city_chiefs_rb_cyrus_gray_with_the_epic_celebration_after_scoring_first_career_td/17333180


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Aki szereti a statokat, itt vannak meccs (mindkét csapat) snapszámai:
 www.kcchiefs.com/news/article-2/Chiefs-vs-Dolphins-Snap-Counts-and-Playtime-Percentages/75cb74c5-a931-48e4-a2a5-ea6aa86096c8


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Azért kellett hozzá a Miami is. A védelmük kapott 34 pontot, és még őket dicsérik egyedül a delfinektől. Pedig nem volt kiváló a Chiefs offense, ennél kapnak jobbat is majd.
Egyszerűen Reid kitalált egy jól működő támadást ellenük Joe McKnight (HB) elkapásaival a központban, mert rá úgysem készülnek. Mikor Davis volt bent, többet futottunk, lett is 132 yardja (4.1 átlaggal 1TD), OL ellenére. A TE játék központi szerepét most érthettük meg, amiről annyit beszéltek. Sok gyors passz, mert az OL eddig bír tartani maximum. 3 TE beállt a fal szélére, 8 tagú sorba. A DL nem ennyire hosszú, és ott futottunk. Ugyanis Fasano és Kelce jól kap el, de tudnak jól blokkolni is.

A védelemben főleg futás ellen látszott, hogy Derrick Johnson volt a vezér, Berry az alezredes eleddig. Poe 1.5 sacket ért el, Houston és Hali egyet-egyet. Volt nyomás és jó blitz csomagok. A secondary sem volt rossz, de kellett hozzá itt is a Miami. Dropoltak párat, bár legtöbbnél egy védő nyúzta az elkapót, és Tánya arcában is ott voltak, nem voltak könnyű labdák.
A ST jó lett volna. Colquitt szokásosan király puntokat rúgott, meg sem lepődünk. Santos bevágott négy XPt, ennyi dolga volt. A visszahordások igazából jól, csak zászlók miatt rendre félpálya helyett a saját vörös zónákból kezdhettünk. Ez van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jihááá ez az, gratulálok szép meccs volt, így tovább. Talán sikerül újra összeállni a csapatnak!
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Összefoglalva a meccset: Joe McKnight!

Amellett egy labda sack után kipattant Alex kezéből a saját vörös zónákban, abból kaptunk TDt. Illetve volt egy ilyen elesik (leviszi a védő) Tannehill de eldobja féltérden, abból egy FG drive lett. Egyébként nem lett volna szoros meccs. Így az első negyed nulla játékát leszámítva mindkét offensetől, végül is jó összecsapás volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Larry Johnson is egy elit futó után következett, Priest Holmes után. Bár Larry esetén aki első körös prospect volt, sokan vártak nagy karriert. Mert ő gyors volt átlagosan, de majdnem FB súlyú és rendkívül agresszív (gyakorlatilag idegből futott, mindenkit gyűlölve, ezt többször elismerte) és eredményes egyetemi (Penn State) játékos. Őt Holmes utánra hozták kezdőnek.
Charles ellenben azért jött, hogy legyen egy villámgyors 3rd down HB mögötte aki elkapni is tud. Jamaal futóbajnok volt és a Texas egyetem sztár HB játékosa, de tipikus külső futónak tűnt. Kiderült hamar, hogy belül is pont olyan jól fut, mint kívül, innentől ismerjük a sztorit, befutott. (LJnek volt/van egy NFL rekordja akkor, fejből tudom, 416 labdacipelés, ami überbrutál, nem is volt utána jó semmire.)

Knile Davis kettejük közt van valahol. 4.37et futott kombinéban, ami jó, de sérülés után tette, elvben ennél is jobbat tud. Oké, van ilyen. Csakhogy ő nem 200 font alatti mint Charles (bár kisebb mint a majdnem 240 fontos LJ) ,hanem 228 volt utoljára TCben asszem. Az igazi powerback súly. Ehhez képest van elusive sebessége. ÉS ráadásul ésszel fut, és szeret focizni, edzeni. Már írtam róla, de nem véletlen volt komoly esélyes a legjobb egyetemi játékos címre. Aztán lesérült komolyan, nem is egy sérülésről beszélünk sajnos. Azért esett ki az első körből. Komoly eltéréseket láttam ám, hogy ki hova várta drafton. Nála aztán tényleg attól függött, ki mit tart fontosnak.
Legtöbben egyetértünk. Ha egészséges, akkor kiváló futó, eddig is bizonyította szerintem. De ilyen fal mögött, ahol Jamaal sem tud futni, nehéz bármit bizonyítani.

Több dolgot elrontott a vezérkar, de a támadófal az katasztrófa lett. Na mindegy, tényleg fiatalok, várunk. Csak ugye úgy is lehet nézni, hogy Bowe kapott tizenmilliót, nem ér annyit jelenleg. Alex is kapott még többet. Értem én ,hogy Succopon spóroltak, és az két Guard is 10 millió lett volna. Vagy Albert még több. Na de Fisher is 1/1be került, ott hozhattak volna akárkit/akármit. Mittomén Bowe helyett WRt. Szóval azért máshogy is kijött volna a kirakós. Mondju ka DB sorban sokkal inkább látom miért bízik bennük a DB edző Emmitt Thomas, annak sztem is van értelme. Gaines tényleg óriási deflector, ne csak egyetemen, hihetetlen érzéke van hozzá. És mivel gyors és nagy, a lábmunkája rendben, van benne fantázia. Parker és Cooper szintén. én nem tudom Emmitt bátyó hogy csinálja, de nagyon nagy edző. Amit Flowersből, Berryből, Lewisból, Carrből is kihozott, de még Arenasból is. Ezt valahogy el tudom hinni ahogy játszanak. Lesz a háromból két jó játékos bagóért. Ennek van értelme. Kár, hogy Sanders Commings idén is kórházmenő, ő lett volna a FS, benne is bíztak. Azért kár, mert Adbullah van, aki alsó középkategóriás, amit hoz is, de többet sem. Berry mögött senki, ez különn gáz lesz. Eddig le sem merték hozni.
De hogy a támadófalban mi lesz, ezt elképzelni nem tudom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Tehetseges Davis az nem vitas, csak egeszseges maradjon.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Talán az RB csere az ami megoldott sokkal aggasztóbb a sec vékonysága.
De azért Jamaal az mégis csak ligaelit futóJanek
Ugye anno Jamaal is egy ligaelit futó után következett a sorban (Larry Johnson) és az akkori Charles és a mostani Davis között sztem nincs nagy különbség, így mondhatni Davis akár nagy jövő előtt is állhat.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Talán az RB csere az ami megoldott sokkal aggasztóbb a sec vékonysága.
De azért Jamaal az mégis csak ligaelit futó

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
J.Charles állítólag 3-4 hétig nem lesz... Davis timeJanek
Károly Jamaal tegnap limitáltan edzett mégis, kijárta a dokiknál, hogy bizonyos gyakorlatokat végezhet.

De a lényeg az, képesek vagyunk-e bármilyen értelmes támadójátékot összehozni nélküle is, illetve ebben mennyit nyújt a támadófal.
A védelem sérültjeiről ne is beszéljünk. Ez van. Játszani kell, meglátjuk összeáll-e a hátsó hetes vagy szétesik Berry nélkül.

Santos felé megmaradt a bizalom Reid szerint, nem ezért hoztak próbáral másik Kickert. Akkor vajon miért, azt nem tudom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Berry sem edz.
Illetve Hali és DAT Thomas sem teljes mértékben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
J.Charles állítólag 3-4 hétig nem lesz... Davis time