Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Will Shields (Guard) negyedszer is HOF jelölt, reméljük bejut.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Somos!

Stephenson megsérült, aztán hagyták a falat ahogy van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 854
Da'rick Rogers is megerkezett. Kepessegei alapjan siman kerettag lehet de nem okos. Kicsit szurkolok nekiHöri
Én meg nagyon szurkolok 😀
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Da'rick Rogers is megerkezett. Kepessegei alapjan siman kerettag lehet de nem okos. Kicsit szurkolok neki

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Terrelle Pryor próbájátékon.

Donald Stephenson pedig beírta twitteren, hogy "that was fun KC" majd törölte. Egyesek szerint nem örül, hogy nem sok lehetőséget kapott. Dorsey (GM) szerint ennyire élvezte a kapott 28 snapet, szó szerint értette. 2015re élő szerződése van.ulpianus
Ő egyébként mitől lett ennyire kegyvesztett? Emlékeim szerint tavaly messze nem volt vállalhatatlan, amit nyújtott.somoskovig
Lábon nagyon sok játékot megnyújtott, de a dobásai eléggé pontatlanok voltak és azért a cover sémákat sem olvasta túl flottul.empty taxi
Stephenson-ra gondoltam, Pryor vakvágány szerintem. 😊somoskovig
Oh sorry 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 259 — 49ers GM
Terrelle Pryor próbájátékon.

Donald Stephenson pedig beírta twitteren, hogy "that was fun KC" majd törölte. Egyesek szerint nem örül, hogy nem sok lehetőséget kapott. Dorsey (GM) szerint ennyire élvezte a kapott 28 snapet, szó szerint értette. 2015re élő szerződése van.ulpianus
Ő egyébként mitől lett ennyire kegyvesztett? Emlékeim szerint tavaly messze nem volt vállalhatatlan, amit nyújtott.somoskovig
Lábon nagyon sok játékot megnyújtott, de a dobásai eléggé pontatlanok voltak és azért a cover sémákat sem olvasta túl flottul.empty taxi
Stephenson-ra gondoltam, Pryor vakvágány szerintem. 😊

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Terrelle Pryor próbájátékon.

Donald Stephenson pedig beírta twitteren, hogy "that was fun KC" majd törölte. Egyesek szerint nem örül, hogy nem sok lehetőséget kapott. Dorsey (GM) szerint ennyire élvezte a kapott 28 snapet, szó szerint értette. 2015re élő szerződése van.ulpianus
Ő egyébként mitől lett ennyire kegyvesztett? Emlékeim szerint tavaly messze nem volt vállalhatatlan, amit nyújtott.somoskovig
Lábon nagyon sok játékot megnyújtott, de a dobásai eléggé pontatlanok voltak és azért a cover sémákat sem olvasta túl flottul.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 259 — 49ers GM
Terrelle Pryor próbájátékon.

Donald Stephenson pedig beírta twitteren, hogy "that was fun KC" majd törölte. Egyesek szerint nem örül, hogy nem sok lehetőséget kapott. Dorsey (GM) szerint ennyire élvezte a kapott 28 snapet, szó szerint értette. 2015re élő szerződése van.ulpianus
Ő egyébként mitől lett ennyire kegyvesztett? Emlékeim szerint tavaly messze nem volt vállalhatatlan, amit nyújtott.

több mint 9 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Terrelle Pryor próbájátékon.ulpianus
Nah és ő minek? 😀 WR-nek vagy OL-nek akarjuk? 😀
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Terrelle Pryor próbájátékon.

Donald Stephenson pedig beírta twitteren, hogy "that was fun KC" majd törölte. Egyesek szerint nem örül, hogy nem sok lehetőséget kapott. Dorsey (GM) szerint ennyire élvezte a kapott 28 snapet, szó szerint értette. 2015re élő szerződése van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Itt egy nagyon jó cikk hogy mikkel lehet trükközni erre az évre:  www.kansascity.com/sports/nfl/kansas-city-chiefs/article5389392.html
Bowe-t mondjuk Június 1 után lenne érdemes elengedni 😊
Meg lehetne teljes WR állományt újraépíteni, bár azt úgyse fogják meglépni, pedig se A.J. Jenkins se Avery nem csinált sokat idén.skullkill29
Először támadófalat kellene csinálni, mert úgy nem lehet passzolni, ha a manager qb-nek folyton menekülnie kell. Aztán persze jöhetnek az elkapók.
több mint 9 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Itt egy nagyon jó cikk hogy mikkel lehet trükközni erre az évre:  www.kansascity.com/sports/nfl/kansas-city-chiefs/article5389392.html
Bowe-t mondjuk Június 1 után lenne érdemes elengedni 😊
Meg lehetne teljes WR állományt újraépíteni, bár azt úgyse fogják meglépni, pedig se A.J. Jenkins se Avery nem csinált sokat idén.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Adam Teicher (ESPN-es Chiefs blogger) szerint ha Bowe nem megy bele fizucsökkentésbe, akkor cutolhatják.empty taxi
Nem rossz játékos, de nem érinti érzékenyen majd a csapatot. FA-n, draft-on kell majd WR-t vadászni, nincs égetőbb kérdés.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Adam Teicher (ESPN-es Chiefs blogger) szerint ha Bowe nem megy bele fizucsökkentésbe, akkor cutolhatják.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Emlékezzünk meg Dave Toub ST edzőről. PFF grade alapján lett 10 top 10es játékosunk. Jamaal nincs köztük, (futásban asszem hatodik) de az első 3 ST játékos mind Chief,illetve két visszahordó top 10-es. Toub már Chicagoban sem viccelt, ő a legjobb speciális egység kommandós kiképző edzőbá'.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Rolni
Mindenki befér ha akarják. Houston bőven megéri tag áron. De Hali is benne van a számaiban. Ford majdnem tudja amit Houston, csak sérülékeny.

Halit akkor engedik el, ha Houston marad. Mindketten nem maradnak. Tambára is lehetne kereslet, ha nem kérnek sokat. Sok csapatnak nincs Hali szintű pass rushere.ulpianus
Az biztos.

Thx

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Rolni
Mindenki befér ha akarják. Houston bőven megéri tag áron. De Hali is benne van a számaiban. Ford majdnem tudja amit Houston, csak sérülékeny.

Halit akkor engedik el, ha Houston marad. Mindketten nem maradnak. Tambára is lehetne kereslet, ha nem kérnek sokat. Sok csapatnak nincs Hali szintű pass rushere.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Houston jó, de Ford is. Valahogy megint eltaláltuk a pass rushert. Illetve mondom régóta, kiváló LB edzőnk van. És secondary edzőnk, nem véletlen nem rúgták ki őket rezsim váltáskor.ulpianus
Szted megy Houston a FA piacra?
Tag befér cap alá? Én ahogy néztem necces lenne, bár takarítani mindig lehet vmennyit...Meglépné a vezetőség?
Hali relatív jó spórolással elküldhető, így lehetne hely Houstonnak. Erre látsz esélyt?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Houston jó, de Ford is. Valahogy megint eltaláltuk a pass rushert. Illetve mondom régóta, kiváló LB edzőnk van. És secondary edzőnk, nem véletlen nem rúgták ki őket rezsim váltáskor.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Továbbá nálam az OFF season kérdése Houston, no1 FA szerintem a piacon. Rettentően sajnálom, hogy nagy valószínűséggel nem fog maradni 😕
Egyébként kb mennyi pénzre tarthat igényt egy ilyen kaliber? OLB-k nél CMIII viszi a prímet 13,2M/year-os átlagával, szerintem akár überelheti is.

u.i.: Most hogy így elnézem, remekül állna neki a zöld-sárga... vicc, sanszunk nincs rá sajnos (és Matthews-Perry-Neal mellé főleg ha marad Peppers is fölös is lenne ennyi PR-er).


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szerintem egy 10-6 kijöhet ebből kérdés mire lesz elég.

Ulpi gyere haza nélküled árva ez a topic 😉 😀dande
Az NFC North ellenfelek pályaelosztása szerintem ideális (erről beszélek jobban mert ezt ismerem jobban)
A Lions, Bears ellen meg van az esély így, hogy otthon kell ellenünk játszani. A Chicagoiaknál annyira bizonytalan minden, hogy abba bele se megyek, Cutlertől kezdve majd minden poszton (köztük HC) is rengeteg kérdés van. De a játékosállomány nem rossz, ha azt valaki összekapja lehet belőlük csapat.
A Lions idén remekül nyomta, nagyon jól pörögtek fel a meccsek végére, Detroitban nem volna szerintem esély, így 50-50 szerintem.
Nem elfogultan, de amíg Rodgers dobál Green Bay-ben addig a Lambeau évente max 1 szer kapitulál.
A Vikings kemény lesz még, nekem nagyon tettszett Hídvíz játéka idén, szerintem egy új évben, amikor az egész rendszert vele kezdik el már gyakorolni jövőre berobbanhat rendesen.

Én idén is PO-ot mondtam Kansasba, hát nem jött össze, jövőre se lesz egyszerű a 2 North div ellen. De talán abból a szempontból nem rossz a sorsolás, hogy sok meccs lesz erős D-k ellen, ahol a kevés pontos meccseken nagyobb az esély szerintem.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 970 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem egy 10-6 kijöhet ebből kérdés mire lesz elég.

Ulpi gyere haza nélküled árva ez a topic 😉 😀
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jövő évi menetrend:

Otthon: Denver Broncos, Oakland Raiders, San Diego Chargers, Cleveland Browns, Pittsburgh Steelers, Buffalo Bills, Chicago Bears, Detroit Lions
Idegenben: Denver Broncos, Oakland Raiders, San Diego Chargers, Baltimore Ravens, Cincinnati Bengals, Houston Texans, Green Bay Packers, Minnesota Vikings

Nem lesz egy könnyű év, kíváncsian várom a Wisconsini vendégjátékotokat. Kívánom, hogy ez legyen az egyetlen vereség jövőre.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Michael David Smith @MichaelDavSmith
Three RBs in NFL history have five different seasons with 1,000+ yards and 5+ yards a carry: Jim Brown, Barry Sanders and Jamaal Charles.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sajnálom, hogy nem jött össze a PO. Így a Cinci maradt akinek drukkolok majd a rájátszádban. Beni nézte a meccsetek (egyedül!!!), én csak honlap tudom pótolni.
Grat a szezonhoz! Remek kis gárda ez 😀.


Liverpool Fc fan