Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Houstonrol tavaly is mondtak, hogy majd nem fog jatszani, mert akkor is kerte a penzt. NFL all time masodik sackje (es egyeb) lett neki. A tag aranak toredekeert. Errol eleg ennyi asszem.
A tagje szvsz egyik legvaloszinubb volt az egesz ligaban. A legobb pass rusher jelenleg, a tag is (top 5 atlaga) olcsobb, mint amit er. Fiatal, en tutira vettem a taget.


Berry daganatos, az sajnos igen komoly dolog. Oulunk ha jatszik, de egyelore csak legyen egeszseges. Az is erdekes lesz, hogy iyen esetben a capbol torlik-e, vagy mi lesz?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 970 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kérdés lelkileg hogyan kezeli a taget? Mert pénzt így is megkapja, reméljük játszik is jót érte.

WR-ből nekem idén Rasheed Green tetszik. Őt nálunk is szívesen látnám, de ide sem lenne rossz. Nincs körülötte hype, hátrébb is megszerezhető lenne, szerintem Bowe-l, Kelce-vel jók lehetnének.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Yes! 😀 Nagyon nem akartam máshol látni!
Remélem jövőre újra versenyben lesz Strahan rekordjáért.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Schefter azt írta hivatalos a Houston-tag.

Adam Schefter ‏@AdamSchefter 1 min1 minute ago

Game of tag is underway: Chiefs officially placed their franchise tag on LB Justin Houston, per team source.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Game of tag is underway: Chiefs officially placed their franchise tag on LB Justin Houston, per team source.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Cobb már collegeban utálta h félkegyelmű QB-k dobáltak neki, ha el is megy GB-ből csak olyan helyre megy sztem ahol pass happy offense van TOP10 QB-val.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nézegettek elkapókat? Már Avery és AJ Jenkins kivágása után elég egyértelmű, hogy idén is megpróbálnak valakit szerezni, aki legalább egy TDt elkap a szezonban. Bowe is beígérte a légibombázást passzjátékban, most utólag nagyon nem mond semmit erről, csak felveszi a lóvét.ulpianus
Ha Cobb-ot nem szerződtetjük újra, és kimegy FA piacra (nagyon remélem, hogy nem), akkor itt még el-el nézném a játékát. De hát a Raiders elvileg komoly célokkal keresné meg.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Berry kezelése hogy halad? Egyik kedvenc játékosom a ligában, remélem láthatom majd még játszani 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Nézegettek elkapókat? Már Avery és AJ Jenkins kivágása után elég egyértelmű, hogy idén is megpróbálnak valakit szerezni, aki legalább egy TDt elkap a szezonban. Bowe is beígérte a légibombázást passzjátékban, most utólag nagyon nem mond semmit erről, csak felveszi a lóvét.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
AFC West visszapillantó a tollamból.


 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-manning-visszavonulasa-atszabna-a-csoportot-ki-lehet-a-tronkovetelo-2393799Stez
a sok sérülés szóba kerülhetett volna talán.
DJ és DeVito fontos kereke a gépezetnek....

és persze a nem túl acélos wr corp is tizedelve volt...

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
AFC West visszapillantó a tollamból.


 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-manning-visszavonulasa-atszabna-a-csoportot-ki-lehet-a-tronkovetelo-2393799

több mint 9 éve
mirdal Kansas City Chiefs 590 — Chiefs fan
Will Shields bekerült a HOF hősök közé. Minden idők legjobb támadófalának alapját adták Willie Roaffal. Csak az idő volt kérdés, nem a bekerülésük. Shields is első lehetséges jelölése óta eljutott a küszöbig, most belépett.ulpianus
Én azóta szeretem a Chiefs-t, mióta ott összeállt a legendás O-fal Shileds, Wiegmann és Roaf szereplésével. A legendás W-W-W. Régi szép idők... 😊
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Will Shields bekerült a HOF hősök közé. Minden idők legjobb támadófalának alapját adták Willie Roaffal. Csak az idő volt kérdés, nem a bekerülésük. Shields is első lehetséges jelölése óta eljutott a küszöbig, most belépett.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
A londoni meccs d.u. 2:30-kor kezdődik. Ami odaát reggel 8:30, ezen kiakadt pár szurkoló. Bezzeg mi hajnalban is nézzük. Puhányok.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Nos ugy néz ki van jegyem Londonra.

már váromJanek
Lehet találkozunk. Egy óra alatt bent vagyok. Veszek napijegyet aztán annyi.
Lutonban lakok, aki ott száll le, akár a reptéren is összefuthatunk.ulpianus
szavadon foglak

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Dorsey mint ex-GB FO alkalmazott dolgozik 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306
Chiefs also officially signed former GB 1st-round pick Derek Sherrod, former GB 2nd-round pick Jerel Worthy, along with WR Da'Rick Rogers
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Nos ugy néz ki van jegyem Londonra.

már váromJanek
Lehet találkozunk. Egy óra alatt bent vagyok. Veszek napijegyet aztán annyi.
Lutonban lakok, aki ott száll le, akár a reptéren is összefuthatunk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Nos ugy néz ki van jegyem Londonra.

már várom

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Cornerback értékelő:
 www.arrowheadpride.com/2015/1/17/7628833/kansas-city-chiefs-cornerbacks-quietly-had-a-solid-season


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Da'rick Rogers is megerkezett. Kepessegei alapjan siman kerettag lehet de nem okos. Kicsit szurkolok nekiHöri
Én meg nagyon szurkolok 😀Klaci79
Reméljük edzés után bezárják a pincébe, hogy semmi hülyeséget ne csinálhasson. Hosszú még az ooffseason neki meg valószínű utolsó dobása lenne
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Berry esetében mik az eshetőségek?
Remélem A meggyógyul és ujra a regi lesz.
B?
C?Janek
Amik kirobbant a hír arról olvastam különböző portálokon is meg itt is, hogy ennek a Hodgkin limfóma nyirokrendszeri daganatos betegségnek elég magas a gyógyulási rátája. Sose jó egy ilyen esetért elveszíteni egy remek játékost, reméljük meggyógyul.

Ha nem akkor kérheti a ligát ha jól tudom, a sérülés miatti "végkielégítésre". Pontosan nem tudom hogy zajlik, Finley tőlünk dőlt ki szerencsétlen nyaksérülés miatt, és ha jól emlékszem 10m dollár körül kapott. De hogy ez most általánosan jár az ilyen esetekben, vagy a szerződése határozza-e meg nem tudom. És az is felvetődik ugye, hogy ez a betegség nem a játékkal kapcsolatos. Lehet ilyen esetekben a liga legitimen kihátrálhat.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Berry esetében mik az eshetőségek?
Remélem A meggyógyul és ujra a regi lesz.
B?
C?

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Adam Teicher sorra veszi a játékosmozgásokat szezon előtt.
Tyson Jackson only run stopper elkerült Atlantába, helyén A. Bailey játszott (amíg nem lett ágyrázkódása). Többet keres mint Jackson, viszont ő passz ellen is használható. Lett öt sackje, bár hozzáteszem, már tavaly is fogadkozott, ha kap lehetőséget, 10 sacket elér.
Mindenesetre Teicher szerint jó megoldás lett ez így. Reméljük DeVito és Bailey is egészséges lesz jövőre. Bár lesznek akik mockdraftban korán húznak a posztra, de nem feltétlenül indokolt. Én inkább Vance Walkertől vártam többet a sérülések után.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
A chiefs a hetedik legnézettebb a ligában, helyi szinten, tavaly még többen nézték, főleg a 9-0 idején.
Reid jó munkát végzett, legtöbb szurkoló szerint.
Most fő téma a csapat lehetséges további igazolásai. A cap érdekes lesz. Én főleg Berry esetére leszek kíváncsi. Illetve Houstonra.


Állat vagyok, ami enni kér...