Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Ehhez mit szoltok?
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/njd0ybxyaw12qy9hlses
NFL Power Rankings: Seahawks sit above Super Bowl champs
Sure, the Seattle Seahawks lost Super Bowl XLIX -- but is Jimmy Graham's new team winning the offseason? Elliot Harrison assesses the impact of a torrid free agency period on the NFL hierarchy.


Teszem hozza, utoljara 14. volt a Chiefs, es azt irtak, ha jon egy (2-3) jo elkapo, akkor meg jobb lehet a helyezes. Illetve safetyrol beszel elso korben, mikor most hoztunk egyet, es ujraigazoltunk meg egyet jo sok penzert. De mindegy, akkor is meglepo. Legtobb kinti Chiefs szurkolo szerint jo a helyezes, nem tulzas. Erdekes.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Abdullah lesz FS, de oda is be fognak allni Parkerek. Illetve a sok blitz miatt CBt jatszanak (CB blitznel, de ILB blitznel is emberezhetnek satobbi) . Van peldaul tavaly ota Bear 46 vedelem is (megmondtam vagy megmondtam, hogy lesz? 😛), ott is nezopont kerdese par poszt konkretan mi is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
SS-ben Parker, Branch is roastren. Ha a volt OAK-i Tyvon egészséges lesz igen jó kis harc alakulhat ki a kezdő posztért. Vagy ha netán Branch felépül és jó lesz Parker vissza mehet CB-be? Hogy látjátok? És akkor azzal még nem is számoltunk, hogy Berry visszatér (sajnos erre mondjuk minimális az esély).


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Tomcsik
A safety hianyszakma. Marmint NFL kompatibilis safety. Atkepzett CB Parker is. WRt, CBt minden evben FA piacon talalsz sokat, kicsit, nagyot, olcsot, jobbat. Vagy futot, Kickert, akarmit. De igazan jo Safety es QB nehez ugy. Drafton is van sok DT, vagy akkor legyen WR, CB itt is leirva. Nem valnak be mind, de legalabb realis esely van ra. Izles, rutin, ismerettseg, szakmai szempontok dontik el kit valasztasz, de van mibol. Kezdoeselyes jo safety drafton is alig van.ulpianus
Na igen és ez nekünk nagy szívás most, mert az idei év nagyon gyenge. Collins után óriási a szakadék, de berosálok ha 1/7-en S-t húzunk, mikor ennyi jó pass rusher tán sose volt...

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Ezek szerint Berryre nincs esély a köv szezonban sem

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Tomcsik
A safety hianyszakma. Marmint NFL kompatibilis safety. Atkepzett CB Parker is. WRt, CBt minden evben FA piacon talalsz sokat, kicsit, nagyot, olcsot, jobbat. Vagy futot, Kickert, akarmit. De igazan jo Safety es QB nehez ugy. Drafton is van sok DT, vagy akkor legyen WR, CB itt is leirva. Nem valnak be mind, de legalabb realis esely van ra. Izles, rutin, ismerettseg, szakmai szempontok dontik el kit valasztasz, de van mibol. Kezdoeselyes jo safety drafton is alig van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Örülök hogy megtudtuk tartani Parkert, a támadófal is egyre jobban néz ki, drafton első körben akár jöhet Cameron Erving (nfl.com mock draftba is pont őt írták hozzánk) és úgy egész pofás lenne. A 2. vagy 3. körbe egy elkapó és akkor a támadósor is mutathat valamit.

Védelembe egy ILB, DE és CB ami még jöhetne, de ezek a draftra maradnak, itt a szabadügynök piacon nem hiszem hogy fogunk még valamit csinálni.
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Én annak örültem hogy mi nem herdáljuk, nem azt mondtam hogy ti igen. Nekünk ennyit nem ért volna... Pedig most félek hogy S-re fogunk menni az első körben...Nekem csak az volt fura hogy nálla jóval nagyobb kulcs játékosokat elengedtetek, neki meg kitejeltek ilyen lóvét...Mondjuk a vezetőség látja, ha úgy érzik megért ennyit ők tudják...Dee Ford nem rossz, de szért Houston szintjétől odébb van még, ha lesz dgyáltalán olyan jó...Az amúgy a szakik tényleg tudnak valamit nálatok, mert annak ellenére hogy mindig elengeditek a fél falat, Charles így is úgy is összepakol 1000+ yardot...Én nagyon szerettem volna Parkert főleg hogy véletlen se lőjjünk el első kört S-re főleg a idei silány felhozatalból, ugyanakkor ennyiért jobb hogy nem jött...

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Egyetertek. Emmitt Thomas (DB coach) gyartja a jo secondary playakat. De azert ez volt a biztos a vezetes szerint. O sem varazslo.
Masreszt Berry es Flowers eleve tehetseg volt, bar joreszt miatta lettek elit jatekosok. Viszont Kendrick Lewis, Brandon Carr messze nem nyujtja uj csapatanal amit itt. (a tavalyi felfedezett Cooper csapaton belul is letunt, de feltunt ketto (Fleming, Gaines) masik a helyen Emmitt hihetetlen edzo, nemtom hogy csinalja). Sean Smith elete szezonjat futotta. Szoval Thomas emberivel (azok jo teljesitmenyevel) vigyazni kell, ahogy minden zseni szakedzore ez igaz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Szerintem ennyit csak nektek ér Parker....az, hogy ti adtatok neki egy hosszútávú, komolyabb szerződést, tulképpen érthető....nekünk azért lutri lett volna egy ilyet kiperkálni....ha nem fekszik neki túlzottan, amit Fangio kér tőle, akkor marhára beszívtuk...szal nekem még mindig pénzkidobás lett volna egy ilyen szerződés (kevesebb rizikóval szívesen láttam volna nálunk, de így nem.....örülök, hogy Pace is így gondolta)


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Az viszont kiváló döntés volt, hogy ennyiért nem ide jött Parker....Bear
Csak azt nem értem hogy pl a Chiefs aki minden évben meghatározó embereket enged el és pl tageli Houstont mert nem tud vele megegyezni.... Most pl elengedte a fala szívét, a liga egyik legjobb centerét...De ad 6 milkát évente Parkernek,aki tényleg jó, de ennyiért nem kelett volna... az nekem is tetszik hogy nem herdálja Pace agyatlanul a lét EDDIG....Tomcsik
Tehat a Chiefs agyatlanul herdalja a let? A Chiefsnek tul sok jo jatekosa volt. Keptelenseg volt mindet megfizetni, ezt tudtuk elore. Nem egy csapatban elore tudjuk most is, hogy akar csak egy ember kerni fogja a penzet, es akkor paran menni fognak.
Hudson a fal szive? Oke. Lattad mikor Albert es Asamoah ott voltak? Es mit kellett volna tenni? Megfizetni nagyobb osszeggel, mint amit kapott? Lattad mennyi volt az? Az nem herdalas lett volna? Vagy Houstont ha kifizetik tavaly (akkor is kerte) vagy most, az nem herdalas, mikor ott van Dee Ford, aki szinten jo?

Parker mennyit er pontosan? Jo korban levo egeszseges safety. Aki bizonyitott a semaban. Hany ilyet tudsz ajanlani a helyere alternativakent? Vagy barkit, barmilyen alternativakent, draftrol, csereben, FA vagy mittomenhonnan. Mert a sema sarokpontja a SS jatek. Orultek. hogy vegul Berry helyen Parker bevalt.

Sokat fizettek, de megerheti. A Chiefs secondary igen jo volt tavaly, es Parker volt az egyik oka.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Ron Parkert megtartottuk szerencsere. Jol is jatszott, miota safety lett. Mondjuk CBkent is jo volt, de safetykent meg jobb. Gondolom o lesz a SS, mert igy tudja vinni a TE emberezest is, ami manapsag SS poszton fontos. Persze ettol meg o igazi utkozogep marad, de jol jon CB rutin. 30 millot kapott 5 evre. Nem veletlen akarta ot par csapat (Raiders, Seahawks, Panthers, Bears), gondolom nem minimalberrel kerestek meg.
En azert orulok, mert nagyon keves a jo safety. Sok poszt csak penz kerdese, de jo safetyt neha egen foldon nem talalsz, aki nem rokkant. Ez sok penz, de az itteni semaban bizonyitott `13 ota. Fiatal,nem serult. Van benne kockazat, de nem tudom mi mast lehetett volna tenni Berry kiesese utan.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Grubbs 4 év 24 misiért hosszabbított.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Jason Avant is marad. Illetve Gordon es McCray, de ok meg kevesbe fontosak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Fanaika is elorelepes. Reid draftolta anno, mashol jatzsott aztan.
Mindenesetre azt nem lehet, hogy az iranyitot agyonutik heti szinten, Jamaal pedig csak azert jo, mert o Jamaal, es nincs az a szar fal, hogy ne legyen harombol ket jo meccse. Legalabb egy jo atlagos teljesitmeny kell a tamadofaltol, ha elore akarunk lepni, nem hatra.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 367 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Bowe kivágásának örülökbalazs799
én nem, bár jöhetne hozzánk, sok WRünk nincsen

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Paul Fanaika, Guard aláírt hozzátok 3 évre 8,1m$-ért.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Grubbs jo jatekos, es a fal nem volt jo, ez teny.

Bowe ki lett vagva, nem lepodunk meg.ulpianus
Bowe kivágásának örülök, Grubbs meg jól jön, erősíteni kell ez OL-t.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Grubbs jo jatekos, es a fal nem volt jo, ez teny.

Bowe ki lett vagva, nem lepodunk meg.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 32 mp33 másodperccel ezelőtt

Chiefs traded this year's 5th-round pick to Saints for two-time Pro Bowl guard Ben Grubbs, per league source.Beki
Mondjuk akkor nem értem miért engedték el Asamoah-t a pénzre hivatkozva ha most jöhet egy ilyen drága G

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 32 mp33 másodperccel ezelőtt

Chiefs traded this year's 5th-round pick to Saints for two-time Pro Bowl guard Ben Grubbs, per league source.
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Bowe kirugasarol annyi jelent meg ma reggel, hogy tervezik. Nem meglepo, en is tutira vettem.

Maclin jo. De nem ez a lenyeg nekem.
Alexej olyan QB, hogy nem dob, csak tiszta celpontra. Bowe olyan elkapo, aki nem szakad el, inkabb megoldja ket vedovel a hatan. Illetve Alex tipikus minden celponttal egyszerre dolgozo iranyito, de nem mindenkivel van egy hullamhosszon. Crabtree (kontra TE poszton barki minosegi celpont). Es akivel nincs, annak nem dob. Nem gecisegbol, vagy tudatosan, csak szeret tutria dobni (amennyire csak lehet eppen), es adott jatekosnal nem ezt erzi.
Vagyis Maclin aki kezdo WR lesz (nem Bowe helyen, oda keresni fog Reid egy possession WRt), ha az osszhang letrejon (ahogy eccer talaloan Helmut irta: egy ritmusban mennek, mint a zeneszek, nem egyik 3\4ben masik 4\4ben), akkor megeri a 11 millio. Ha nem, akkor ugyis mindegy. De valamit tenni kellett, ez nyilvanvalo volt. Pioli persze most rohog magaban, mert azt nyilatkozta, mikor Dorsey D-Bo ele tette a szerzodest, hogy annyit sosem fog erni. Remeljuk Maclin fog.ulpianus
Én nem lepődnék meg amúgy ha Bowe nálunk landolna. Carr tipikusan az a QB (eddigiek alapján) aki bevállalja a szűk helyre a dobást, főleg ha magasra teheti az elkapónak. Holmes és Streater is kapott bőven ilyen labdát tőle.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Bowe kirugasarol annyi jelent meg ma reggel, hogy tervezik. Nem meglepo, en is tutira vettem.

Maclin jo. De nem ez a lenyeg nekem.
Alexej olyan QB, hogy nem dob, csak tiszta celpontra. Bowe olyan elkapo, aki nem szakad el, inkabb megoldja ket vedovel a hatan. Illetve Alex tipikus minden celponttal egyszerre dolgozo iranyito, de nem mindenkivel van egy hullamhosszon. Crabtree (kontra TE poszton barki minosegi celpont). Es akivel nincs, annak nem dob. Nem gecisegbol, vagy tudatosan, csak szeret tutria dobni (amennyire csak lehet eppen), es adott jatekosnal nem ezt erzi.
Vagyis Maclin aki kezdo WR lesz (nem Bowe helyen, oda keresni fog Reid egy possession WRt), ha az osszhang letrejon (ahogy eccer talaloan Helmut irta: egy ritmusban mennek, mint a zeneszek, nem egyik 3\4ben masik 4\4ben), akkor megeri a 11 millio. Ha nem, akkor ugyis mindegy. De valamit tenni kellett, ez nyilvanvalo volt. Pioli persze most rohog magaban, mert azt nyilatkozta, mikor Dorsey D-Bo ele tette a szerzodest, hogy annyit sosem fog erni. Remeljuk Maclin fog.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Bowe-nak a cutja már hivatalos?


Liverpool Fc fan