Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
DALLAS COWBOYS

DID NOT PARTICIPATE IN PRACTICE
Wednesday
LB Ernie Sims (groin)
Thursday
LB Ernie Sims (groin), DE Anthony Spencer (knee)

LIMITED PARTICIPATION IN PRACTICE
Wednesday
CB Morris Claiborne (shoulder), DE Anthony Spencer (knee)
Thursday
CB Morris Claiborne (shoulder)

FULL PARTICIPATION IN PRACTICE
Wednesday
WR Dez Bryant (foot), RB Lance Dunbar (foot), S Danny McCray (hamstring), QB Tony Romo (ribs)
Thursday
WR Dez Bryant (foot), RB Lance Dunbar (foot), S Danny McCray (hamstring), QB Tony Romo (ribs)

KANSAS CITY CHIEFS

DID NOT PARTICIPATE IN PRACTICE
Wednesday
RB Jamaal Charles (quadricep), CB Dunta Robinson (not injury related)
Thursday
TE Travis Kelce (knee), CB Dunta Robinson (not injury related)

LIMITED PARTICIPATION IN PRACTICE
Wednesday
TE Travis Kelce (knee)
Thursday
RB Jamaal Charles (quadricep)

FULL PARTICIPATION IN PRACTICE
Wednesday
S Husain Abdullah (foot), G Jon Asamoah (calf), LB Nico Johnson (ankle), LB Dezman Moses (toe), T Donald Stephenson (shoulder)
Thursday
S Husain Abdullah (foot), G Jon Asamoah (calf), LB Nico Johnson (ankle), LB Dezman Moses (toe), T Donald Stephenson (shoulder)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
bálnalekvár Washington Commanders 693
tudtátok hogy Andy Reid a helyszínen nézte végig a román-magyart?


akkorisredskins
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 252 — Keep pounding
Ulpi, Jeff Allen mennyit fejlődött tavalyhoz képest? Csak a sérülések miatt maradt kezdő, vagy amúgy is lenyomta Schwartzot?gabokocka
Nem is az ,hogy lenyomta, Schwartz votl a kihívó, márpedig a "bajnokot" meg kell verni, hogy leváltsák, egál esetén marad minden legtöbbször a régiben. Nem rossz Schwartz, de nem jobb, mint Allen. Sztem ugyanazt tudják. Igazából még csak nem is öreg ő sem, asszem 27 éves és ey éves szerződése van. Allen viszont 23 éves, tavaly kezdte a rookie szerződését (4 éves). Illetve mindketten OTnek is bevethetők, de azért ott Schwartz sokkal tapasztaltabb. Így ideálisabb cserejátékos több posztra.
De jelzi az OL javuló egészségi állapotát, hogy tegnap és tegnapelőtt is kivágtak a PSből OL vésztartalékokat. Albert is lent maradt vasárnap, de azonnal visszaállt. Asamoah végre edz, Stephenson is játszott.

Mennyit fejlődött Jeff Allen? Ezt nem tudom megmondani. Mert a Jax DL gyengus volt. Komolyan, legalább 4 esetre emlékszem, mikor a center Hudson senkit nem tudott blokkolni, mert a többiek mindenkit eltakarítottak. Forgott a feje jobbra-balra, de semmi meló. Alexen egy sack volt zseben kívül. Oké, jó az OL is, de a Jax DL is harmatos volt.
Mindamellett voltak ugyanolyan hibái pass protectionben, és run blockban még mindig kellene több erő. NFL kezdőszintnek tűnik, de lehet csak Albert és Hudson közt tűnik annak. Nagyon nagy extrát nem tud, de legalább gyors, igyekszik, fejlődik.
Meglátjuk. Most jön a Cowboys-Eagles-Giants csoportkör, lesz többféle védelem.ulpianus
Köszönöm szépen

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Ulpi, Jeff Allen mennyit fejlődött tavalyhoz képest? Csak a sérülések miatt maradt kezdő, vagy amúgy is lenyomta Schwartzot?gabokocka
Nem is az ,hogy lenyomta, Schwartz votl a kihívó, márpedig a "bajnokot" meg kell verni, hogy leváltsák, egál esetén marad minden legtöbbször a régiben. Nem rossz Schwartz, de nem jobb, mint Allen. Sztem ugyanazt tudják. Igazából még csak nem is öreg ő sem, asszem 27 éves és ey éves szerződése van. Allen viszont 23 éves, tavaly kezdte a rookie szerződését (4 éves). Illetve mindketten OTnek is bevethetők, de azért ott Schwartz sokkal tapasztaltabb. Így ideálisabb cserejátékos több posztra.
De jelzi az OL javuló egészségi állapotát, hogy tegnap és tegnapelőtt is kivágtak a PSből OL vésztartalékokat. Albert is lent maradt vasárnap, de azonnal visszaállt. Asamoah végre edz, Stephenson is játszott.

Mennyit fejlődött Jeff Allen? Ezt nem tudom megmondani. Mert a Jax DL gyengus volt. Komolyan, legalább 4 esetre emlékszem, mikor a center Hudson senkit nem tudott blokkolni, mert a többiek mindenkit eltakarítottak. Forgott a feje jobbra-balra, de semmi meló. Alexen egy sack volt zseben kívül. Oké, jó az OL is, de a Jax DL is harmatos volt.
Mindamellett voltak ugyanolyan hibái pass protectionben, és run blockban még mindig kellene több erő. NFL kezdőszintnek tűnik, de lehet csak Albert és Hudson közt tűnik annak. Nagyon nagy extrát nem tud, de legalább gyors, igyekszik, fejlődik.
Meglátjuk. Most jön a Cowboys-Eagles-Giants csoportkör, lesz többféle védelem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 252 — Keep pounding
Ulpi, Jeff Allen mennyit fejlődött tavalyhoz képest? Csak a sérülések miatt maradt kezdő, vagy amúgy is lenyomta Schwartzot?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
@Ravens 40m Former Chiefs RB Shaun Draughn is in the locker room after being signed. No update yet on a corresponding roster move

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Travis Kelce (TE) a térdproblémái miatt nem játszott, tudtuk meg Reidtől. Nagy meglepetés nem volt, előre szóltam ,hogy minimum kérdéses lesz az állapota. Fura az volt, hogy nem tették sérültek köze már hét elején.

J. Asamoah (RG) és Nico Johnson (ILB) is edzettek.
A. Bailey (DE) visszatért a csapathoz, személyes ügyei voltak. Most ugyanezen okból Dunta Robinson (CB) nem volt edzésen.
Jamaal Charles nem edzett. Reid az mondta, csak óvatosak.


Végül pedig Justin Houston (OLB) lett az AFC hét védője, legfőképp a 3 sackje miatt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Úgy fest, egyetlen változás lesz az aktív keretben. Sanders Commings ( draftolt rookie DB), aki egy percet nem játszott előszezonban sem, ment IR listára, és Bradly McDougald (UDFA S), aki eddig is helyettesítete, került az aktívak közé.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Nincs túl nagy hírértéke, de Tommie Drahiem OL embert kirakták a PS egységből.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Jamaal edz teljes intenzitással, Reid szerint nincs komoly következménye a sérülésének. Valószínűleg a Dallas ellen is ő fog kezdeni. A meccsen is visszatért, nem sokkal a fejre esése után.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Sztem ennél jobb ellenfelet nem kaphattunk volna elsőre. Jacksonville-ben évek óta káosz van. A pre-season nyilatkpzatok alapján nálunk mindenki duzzad az önbizalomtól egy mostani nagy arányú győzelem messzire repítheti a srácokat. 20+ pontos győzelmet várok.KoporShow
A nap embere!
Én nem gondoltam volna 20+ pontos Wre. Írtam is eredménykövetőben de két szezon óta sztem soha nem szereztünk 30 pontot és úgy nehéz (ma sem csak 28at). Vay nyert a defense vagy vége volt.

A defense most is jó volt. 6 sack, abból Houston 3. két pick (Hali pick6! 😀). És úgy általában sem volt esélye a Jax támadóknak. kaptunk egy punt blokk safetyt. A végén volt egy (!!) működő Jax drive utolsó percekben, ennyi.

A támadók közepesek voltak. Futottunk erős átlagosan (4.8 átlag Jamaal, de lesérült kicsit bár visszatért) mert jó a fal. A passzok mentek is, meg nem is. Amennyire kellett mentek. Alex dobott 2 TD-t 96.6 ratinggel 173 yardért, ami game manager szint. De hozzátartozik hogy egy zsebből kifutott sacket leszámítva a közelében nem volt senki egész este.ulpianus
Kedves Chiefs-drukkerek!

KoporShow kollégának lett igaza, megkövetem! Grat a győzelemhez / csapathoz! Most néztem meg a meccset, hát mit mondjak, fikarci esélye sem volt a csapatomnak. Nekünk, ahogy Iktriad írta, tényleg piszok hosszú szezonunk lesz és a látottak alapján az 1/1 garantált... Másik oldalról szemlélve ez ugyanis több volt, mint ijesztő. Bevillant, hogy mit fog kapni ez a Jax Londonban a 'Niners-től...
Ha már így alakult örülök neki, hogy Ti nulláztatok le bennünket (Tulajdonképpen szó szerint, hisz a "támadósor" egy büdös pontot nem szerzett.).
Rátok fért a siker, és amennyiben elvonatkoztatok attól, hogy a Jax volt az ellenfél, jó volt látni Alex Smith-t, mert végre van egy normális QB-tek a jóval többre hivatott csapatban. Rendben, ez még csak egy meccs volt egy bűnrossz csapat ellen, de szvsz Smith jó lesz! Sok sikert a továbbiakban! Üdv!

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Alapvetően most Cyrus Gray volt Jamaal cseréje. De elvben Knile Davisnek kell bizonyítania, hogy nem ejti el a labdákat, illetve el is kapja (ez mostantól alapelvárás), akkor ő a csere. Mert ő gyorsabb, erősebb mint Gray, és okosabban focizik.
Nem futottak ők sem rosszabbul sokkal. Csak nincs futás túl sok a rendszerben. És 2 illetve 4 futásból előfordul, hogy nem lesz csoda.

Illetve a FB Anthony Shherman is elég jó volt, bár ő nem futott csak blokkolt és elkapott. konkrétan 4ből 4 elkapás 44 yardért. Az kiváló.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
mirdal Kansas City Chiefs 590 — Chiefs fan
Sziasztok!

Régen nyilvánultam meg erre, de azért fél szemem mindig a fórumon és a csapaton tartom!

Amit a tegnapi meccsen láttam, na, olyat rééééges-régen nem tapasztaltam sajnos a Chiefs-nél. A védelem nekem tetszett. Még ha nem is top csapattal játszottunk, sack-ek, hurry-k, frankó nyomás a QB-n, IT, volt ott minden.

Szezonkezdő meccsnek tökéletes volt, jó volt látni a lelátón a szurkolókat is, mennyire jólesik nekik a siker! 😊

A támadásról részemről annyit, hogy Bowe egy állat. És végre van egy irányítónk is. Húzom le a meccset, mert stream-en néztem és nem a legjobb kapcsolatra akadtam rá, de még egyszer megnézem, az tuti! 😊

Amikor Charles megsérült, akkor azt hittem, hogy vége a játékának. Nem is volt utána futójáték sikeres, csak gyorsan elhalt kísérleteink. Tényleg, ha Jamaal kiesik, ki fog itt futni? Smith? 😀

Egy szó mint száz, a tegnapi meccs nekem egy tökéletes nyitómeccs volt, élveztem, jól is esett, és még ráadásul a mérlegünk is jól mutat utána: 1 - 0. 😊

Csak így tovább!

Üdv,
mir
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Történelmi meccs volt a mai - az NFL történetében most először fordult elő, hogy 28-2re érjen véget egy meccs. 21-2es félidő sem volt még soha!iktriad
gondolom a legtöbb xy-2 végeredmény unikom
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 299 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Történelmi meccs volt a mai - az NFL történetében most először fordult elő, hogy 28-2re érjen véget egy meccs. 21-2es félidő sem volt még soha!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Ami nekem még külön tetszett, az a védőfal. Belülről többször jött nyomás, 2.5 sack, de egyik sack Houstonnak is ezzel lett meg, hogy belül is jött valaki. Poe és Tyson Jackson a két kiemelt. Ha ez így fog menni, akkor működni fog a Sutton shut down defense. Nagyon nem volt jó látni, hogy egy az egyben néha egy WR egy Cbvel mekkora területen maradt a sok agresszív blitztől. De amíg így működik, én nem szólok sok rosszat. kockázatos, ezt Sutton előre mondta, de összességében megérheti. Gabbert ezért nem top QB, ez finoman jelezném. De azért az, hogy 6 sack, folyamatos nyomás, és 1-2-3 yardos futások. A bootlegek, screenek sem működtek, pedig eleinte tolta a Jaguars. Szóval tetszett, na. Majd jönnek a keményebb támadósorok, ott fog ez elválni igazából.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Sztem ennél jobb ellenfelet nem kaphattunk volna elsőre. Jacksonville-ben évek óta káosz van. A pre-season nyilatkpzatok alapján nálunk mindenki duzzad az önbizalomtól egy mostani nagy arányú győzelem messzire repítheti a srácokat. 20+ pontos győzelmet várok.KoporShow
A nap embere!
Én nem gondoltam volna 20+ pontos Wre. Írtam is eredménykövetőben de két szezon óta sztem soha nem szereztünk 30 pontot és úgy nehéz (ma sem csak 28at). Vay nyert a defense vagy vége volt.

A defense most is jó volt. 6 sack, abból Houston 3. két pick (Hali pick6! 😀). És úgy általában sem volt esélye a Jax támadóknak. kaptunk egy punt blokk safetyt. A végén volt egy (!!) működő Jax drive utolsó percekben, ennyi.

A támadók közepesek voltak. Futottunk erős átlagosan (4.8 átlag Jamaal, de lesérült kicsit bár visszatért) mert jó a fal. A passzok mentek is, meg nem is. Amennyire kellett mentek. Alex dobott 2 TD-t 96.6 ratinggel 173 yardért, ami game manager szint. De hozzátartozik hogy egy zsebből kifutott sacket leszámítva a közelében nem volt senki egész este.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 299 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratula a Whez. Sajnálom, hogy még edzőpartnernek se voltunk jók.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
K. Davisre leszek kivancsi valamint arra mit hoz éles meccsen Halász bár nagyon nehéz dolga nem lesz.
Illetve lesz még nehezebb ellenfele azt mondom

több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Sztem ennél jobb ellenfelet nem kaphattunk volna elsőre. Jacksonville-ben évek óta káosz van. A pre-season nyilatkpzatok alapján nálunk mindenki duzzad az önbizalomtól egy mostani nagy arányú győzelem messzire repítheti a srácokat. 20+ pontos győzelmet várok.KoporShow
Hát azért az a 20+ igencsak meredek... de a Chiefs-nek (nekem sajnos) szerintem is jóval nagyobb az esélye a W-re. Ugyanakkor a kapanyél is elsülhet 😉

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 299 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ínaktívjaitok: QB Bray, WR Hall, S McDougald, LB Johnson, G Asamoah, LB/DE Martin, DL Bailey.

Nálunk Gabbert kezd.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Jon Asamoah RG lehet mégis játszik a meccsen. Ne éljük bele magunkat.
Nico Johnson ILB viszont szinte biztos nem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
peterk!

Légy kedves egy ideig kerülni ezt a topikot, ez így eléggé parttalan dolognak tűnik, ráadásul sok hozzáadott értéke nem volt ennek a beszélgetésnek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 663 — The only discipline that lasts, is self discipline
"Beam me up Scotty...." :# xD


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Ugyan már. Ha trollkodni akarnék, akkor beidézném az ESPN Chiefs-Jags felvezetőjének cikk-indító kérdését: "Is Alex Smith really an upgrade over Matt Cassel?" 😀

Iktiad-nak meg beírtam volna, hogy "buckle your seatbelt dorothy, because kansas is going bye-bye". 😉peterk2005
Most ezzel bizonyítod, hogy te nem trollkodni jársz ide?

(Halkan annyit a Dorothys iknek szánt poénodhoz, hogy Kansas City nem Kansas. Két külön város, illetve Kansas City nem is Kansas államban van. Missouriban. Csak gondoltam szólok, ha már felhoztad. Mert sokan írják rosszul.)


Állat vagyok, ami enni kér...