Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Remélem még nem volt. Ez már punt a javából:


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
A KC Star (Paylor) cikke arról, miképp védekezte le a Chiefs Defense Wittent (TE) a meccsen, és egyéb védők.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Ulpi, az nem került még szóba, hogy Albert sérülése esetén Fisher átmenjen vakoldalra? Úgy sem nagy titok, hogy oda draftolták, legalább szokná a légkört a falnak ezen az oldalán is.
De persze egy csak akkor kérdés, ha Albert esetleg nem tudna játszani valamelyik meccsen.Stez
Nem szokás arról beszélni, hogy "te úgyis lesérülsz", és akkor mi lesz. Egyelőre nem sérült le. Fisher project játékos, ha tönkreteszik az önbizalmát, attól nem lesz jobb. Ott van Stephenson, vagy Schwartz (bár ő szinte biztosan nem elég LOTnek, csak ROT és Guard). Ha esetleg Albert kiesik, és a másik kettő totál kudarc, akkor megy át Fisher. De egyelőre ezzel nem foglalkoznak, mert Fisher is megsérülhet, akárki más is, és akármi is lehet akármikor. Majd akkor aggódnak ezen, ha muszáj. most csütörtökön meccs lesz például, ez most a lényeg, alig van idő bármire.
Eric Fisher kis suliból jött, még sokat hibázik (false startok, vagy most épp hanyatt lökték, mert a sebességre figyelt, jó átverte a védő, és így tovább). Ígéretes tehetség de messze nem megnyugtató áttenni még. Jobb ez így mindenkinek, tanuljon csak, ha már Albert maradt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Ulpi, az nem került még szóba, hogy Albert sérülése esetén Fisher átmenjen vakoldalra? Úgy sem nagy titok, hogy oda draftolták, legalább szokná a légkört a falnak ezen az oldalán is.
De persze egy csak akkor kérdés, ha Albert esetleg nem tudna játszani valamelyik meccsen.

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Alexnek van önbizalma, olyan 3 éve már. Nagyon pontos QB, megbízhatóan hozza amit tud, de csak amíg megvédik. És ez a gond, hogy jobb védelmek ellen ez lehetetlen.
Másik gond, hogy nem dob mélyre. Reid rendszerében vannak mély utak, de alig él velük. Nem kockáztat, sztem a két meccs alatt összesen nem volt egy complete 20+ yardos passza. Incomplete volt, de inkább úgy dobja, hogy "vagy WR vagy senki", tehát biztosra megy. Ami egy szintig jó, de komolyabb ellenfelet nem lehet így legyőzni, csak ritkán.

További gond, hogy Reid nem szereti a futást. Jamaal képességei így sokat nem érnek. Ha futunk, az is draw, vagy valami short szitu, esetleg trükkből vagy csak a rend megtöréséért futunk. Azonban mivel eleve nem cél, hogy ezzel nyerjünk, ezek többnyire kevéssé átgondolt playek, és playhívások, így a hatékonyságuk sem túl nagy. Ha meglepjük az ellenfelet, vagy valaki(k) kiváló egyéni extrát hoznak össze, akkor jó, egyébként ez van, passzolunk tovább, úgyis az a lényeg Reid szerint.

Védelemben kiderül mit tudunk futás ellen. Sem a Cowboys, sem a Jax nem erős futócsapat eddig. Majd csütörtökön az Eagles nekifut.
Passz ellen a blitz a fő fegyver, eddig működött, meglátjuk. Illetve a secondaryben Flowers most gyenge volt, ettől tudjuk, hogy jó. Amíg a kezdő ott vannak, nincs gond, de csak a blitz árnyékában, mert szinte minden védőre jut egy támadó. Ami tarthatatlan ha nem siettetik a QBt.

Sztem cserejátékos is van, inkább két éve volt egysoros a Chiefs. A secondaryben valóban nincs. Látszott, hogy Albert mögött Stephenson Ware ellen kevés, de nem elit blitzereket megfog. Illetve nyilván mindenhol ha egy sztár kiesik, az gond. Nem csak a Chiefsben. De alapszintű játékos van sztem minden posztra. Ennél többet nem lehet összevásárolni, lehetetlen 3 elit minden posztra. Mondjuk Hemingway is tudja amit a többi WR, kivéve Bowet, OLben is több jó csere van. DLben Bailey, és így tovább. Ettől gyengül a poszt, de a secondary gondja az, hogy közel sincs NFL szintű játékos a kezdők mögött. Én pedig továbbra is várom ,hogy Sean Smith mit tud konzisztensen. Sztem jövőre ide kell költeni mindenképp, nem lehet, hogy rettegünk, nehogy Berry, Lewis, Flowers, vagy Dunta kiessen, mert akkor végünk. Várhatóan pedig le fog sérülni valaki, ez ilyen, most is a fele kisebb sérüléssel játszik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Azért a denver kerete erősebb mégmert ugyan a starterek nagyon jók itt de nincs mélysége a keretnek főleg a védelemben annak is a sec részében...és ugye passzbuzizás van liga szinten.

több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 8 144 — Stromfeld Aurél fan
Van egy Cowboys trend idén (talán) 3. éve, kezdve a 49ersszelHarbaugh első évében. Azt a mecset nyögve nyelve tudta behúzni a 'Boys a 2. héten pont a Smith féle O ellen, Reid most ugyanúgy használta a srácot mint anno Harbaugh. Na minegy, lényeg, hogy abban az évben a Frisco megtáltosodott, ahogy tavaly a Seahawks is (szintén második hét, szintén idegenbeli üvöltözős meccs a Cowboysnak). Idén lehet a Chiefsen a sor feltámadásban. A védelem nagyon felkeményedett a 2. félidőre, Colquitt önmagában 10-20 yard kedvező field poz, és ha megjön Smith önbizalma, akkor csak a Broncoszal kell eldönteni ki az alfa. Sok sikert! 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
A safety McDougald kirúgva. Nem igazán fontos hír, de tény.ulpianus
Helyére a tight end Kevin Brock érkezett.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
A safety McDougald kirúgva. Nem igazán fontos hír, de tény.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Branden Albert (LOT) bal válla megsérült a meccsen, volt is Cowboys pass rush abban az időben keményen. Ezért kér sok pénzt Albert. Mindenesetre visszaállt, és onnantól újra stabilizálódott a pass protect, bár nem tökéletes, de lehet ezzel nyerni (nem a két győzelemre értem).
Schwartz egyszer nem állt be, D. Stephenson vitte Albert helyét (nem mintha annyira jó lett volna Ware ellen).

Dunta Robinson (CB) visszatért az edzésbe. Az unokatesója kómába esett egy baleset után, ezért nem játszott tegnap, és nem edzett múlt héten.

Knile Davist védte Andy Reid, de hiába tették be visszahordani, újra elejtette a labdát, elég csúnyán. Ha nem szedi össze, elveszíthettük volna a találkozót. Ha nem szedi össze magát, akkor pedig fogynak a lehetőségei.

Jamaal múlt heti sérülése ellenére 1 snap kivételével játszott (akkor Cyrus Gray), de bírta. bár olyan sokat nem futott természetesen, Reid meglepő módon azt mondta erről, hogy "Láttam egy safetyvel állnak fel futás ellen, és ezért passzoltunk". Na igen, máskor más miatt, de valahogy mindig ugyanide lyukad ki 20 éve.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Sokan dicsérik a futás elleni védelmet. Tény, hogy 37 engedett yard jó. De sztem a Dallas felismerte amit a Jax nem, így nem is erőltették. Ellenben passzolt yardjuk lett majdnem 300. Az sem világszám, de értelmesebb volt, mint futni. Bár a végén erre fáztak rá, beálltunk passz ellen, Berry ITjét a bíró visszaadta, volt egy fantom DPI (előtte jóval a Boys nyert olyan büntit, hogy senki nem értette, kamerán innen és túl, ez van), de megállt a tudomány a levegőben is.
Mindenesetre jön a Fradi csütörtökön, ők fognak futni.

Annyit még hozzátennék, hogy Sutton tapasztalt DC. Tudja jól ,hogy Romo ha kimozog a zsebből, akkor veszélyes, mert kiválóan mozog ki, nagyszerűen dob (ahhoz képest, hogy kint van, főleg), és szívesen teszi. Eleve szeret rohamozni Sutton, de most aztán be akarta varrni a zsebet oldalról. Kevesebb volt a belső, több a külső blitz. És több a QB spy, box mögötti, melletti közeli zóna. Ezzel lehet a futást is ölni. De még a szokásosnál is jobban megnyitja a mély területeket, ami nála eleve egyik kulcsprobléma. Dez elsősorban ,de mások is kihasználták ahogy tudták. Flowers inkább vonalban jó, folyosón, nem ekkora prérin. Dez hülyére is verte egész este.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
2010.ben mi voltunk az egyetlen veretlen csapat 3-0-val😊ehh
Köszi!
Akkor talán azzal keverem, hogy otthon nyertünk kezdésnek kettőt, vagy ilyesmi.
Arról is olvastam, hogy 1-7 a tavalyi otthoni mérleg, ez már megvan most. 😀😀 Illetve akkor az idegenben elért győzelmek is. Jöhet a draft.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Egy ponttal nyertünk. A védők megint jók voltak. Flowers Dez ellen nulla volt sokszor, Demps is elnézett keményen dolgokat, de így is működött. Pedig nem volt rossz a Dallas offense, csak a végén Romo szétesett, de ő szokott. A legjobb Dontari Poe két teleport sackje volt. Úgy megverte az emberét, hogy öröm volt nézni. Futás ellen is egyre dominánsabb ez a srác.

A támadóknál Jamaalt rendre belül izomfutásra használjuk, ami nem az ő stílusa. Oké, most ez kellett, vezettünk egy ponttal a végén, rendben. Fisher ma megmutatta, hogy tehetséges pass rusher azért kifog rajta pár trükkel, de alapvetően állta a sarat. Baj akkor volt, mikor Albert nem játszott pár drive alatt a bal válla sérült meg.
Alex olyan mint vártam. Mikor megvédi a fal, akkor dobálgatja a biztonságit, mikor jön a nyomás, kapkod, hibázik.

STben megint volt egy blokkolt labda, most FG (57yardról ha jól mondom). De egyébként pár burleszk jelenetet leszámítva segítették a csapatot. Ha az offense jobb, meg Reid nem fosik a 4th&1 szituktól satöbbi, akkor simábban nyerhettünk volna. De a Cowboys védői jók, ez azért nem a Jaguars szintje volt. Örüljünk, hogy nyertünk, és kész. 2-0, asszem 2005 óta nem volt ilyen, reggel olvastam ezt a dátumot valahol.ulpianus
2010.ben mi voltunk az egyetlen veretlen csapat 3-0-val😊
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálok örülök nektek kár, hogy ellnetek kell javítanunk bár sanszos nem fogunk. Reid elment de a f.s védelmet nálunk hagyta....
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Egy ponttal nyertünk. A védők megint jók voltak. Flowers Dez ellen nulla volt sokszor, Demps is elnézett keményen dolgokat, de így is működött. Pedig nem volt rossz a Dallas offense, csak a végén Romo szétesett, de ő szokott. A legjobb Dontari Poe két teleport sackje volt. Úgy megverte az emberét, hogy öröm volt nézni. Futás ellen is egyre dominánsabb ez a srác.

A támadóknál Jamaalt rendre belül izomfutásra használjuk, ami nem az ő stílusa. Oké, most ez kellett, vezettünk egy ponttal a végén, rendben. Fisher ma megmutatta, hogy tehetséges pass rusher azért kifog rajta pár trükkel, de alapvetően állta a sarat. Baj akkor volt, mikor Albert nem játszott pár drive alatt a bal válla sérült meg.
Alex olyan mint vártam. Mikor megvédi a fal, akkor dobálgatja a biztonságit, mikor jön a nyomás, kapkod, hibázik.

STben megint volt egy blokkolt labda, most FG (57yardról ha jól mondom). De egyébként pár burleszk jelenetet leszámítva segítették a csapatot. Ha az offense jobb, meg Reid nem fosik a 4th&1 szituktól satöbbi, akkor simábban nyerhettünk volna. De a Cowboys védői jók, ez azért nem a Jaguars szintje volt. Örüljünk, hogy nyertünk, és kész. 2-0, asszem 2005 óta nem volt ilyen, reggel olvastam ezt a dátumot valahol.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Mindenesetre ettől tartottunk szezon előtt. Akárhol lehet hiányzó, de a secondaryben nem kéne, mert nincs tartalék.
Ráadásul Sean Smitht én személy szerint még mindig várom, hogy mit is tud. Akkor is valamit ki kell találni slot WR poszt ellen ma. Illetve a TE levédekezése ma felkerül a palettára, tavaly nem működött.
Múlt héten is láttam többször, hogy Lewis (FS) is ment m2m, mikor CB blitz volt. Berry is tud emberezni, DJ is alapszinten, ha nem kell túl sokáig kitartani, mert működik a Sutton blitzkrieg, elég lehet egy nem totál homály nickel DB. Persze ehhez az is kell, hogy a futásokat átlagos szinten tartsuk.
Mindkét oldalon sok kérdés van a két fal csatájában, ez most is eldönthet mindent.

Támadásban a Dallas szurkolók (iktriad is múlt héten) run heavyt várnak, ez sztem továbbra is tévedés. Andy Reid 15 évig volt a csoportjukban, soha nem játszott még kiegyenlített támadósémát sem, csak passzmániát. Lehet ma kezdi el, de nem valószínű.
A célpontok hiányát róják fel, amivel nyerhet a Cowgirls. Bowe mögött valóban nincs hasonló szintű WR. Azonban Fasano TEként majdnem ugyanolyan jó. Alex sok célpontos irányító. Előző meccsen Jamaal és a FB Sherman kapta a legtöbb passzt, a TDt Avery és Hemingway (+Jamaal és D#ben Hali). DexMex is megjátszható bármikor, nem kellett Alexnek Bowe eddig sem felétlen. Inkább az kell ,hogy megvédjék, nyomás alatt pontatlan és kapkod. De ha van ideje a liga egyik legpontosabb irányítója (tavaly a legpontosabb volt. Vagy 2009 óta, mikor feltámadt poraiból ő dobta a legkevesebb ITt, már azok közt akik számítanak is). Nála ez a kulcs. Annyira koncentrál a célpontjaira, hogy blitzvakságot kap. Van előnye-hátránya mindennek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
olvastam,hogy temetést intéz igaz nem gondoltam,hogy egész hétre kimenőt kap.

több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
most kiderül mit ér S.Smith és Dunta...
reméljük jók lesznek és akkor Romo nem fog parádézni...Janek
dunta nem játszik ma(nem is edzett a héten), az unokatestvérét elütötte egy autó és elég súlyos a dolog, így felmentést kapott

marcus cooper/ron parker duó van a kezdők mögött csereként cb poszton, nem hangzik túl bíztatóan😊
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
most kiderül mit ér S.Smith és Dunta...
reméljük jók lesznek és akkor Romo nem fog parádézni...

több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Múlt héten beletaláltam, remélem most is így lesz mert szvsz egy szoros meccsen de nyerünk. A kulcs a Romora tett nyomás mértéke lesz, ha úgy működik a passrush mint egy héttel ezelőtt az O-nak hoznia kell a meccset.KoporShow
Én is szorongva várom a meccset, mert az első mérkőzés amolyan bemelegítésnek jó volt, ráadásul 1-0. 😊

Arra leszek én is kíváncsi, hogy mennyire tudjuk majd a zsebet rávarrni Romo-ra vagy Houston-nak átjutnia az OL-en. A futások blokkolása szerintem nem jelenthet gondot, a passzjáték aggaszt igazán. Vannak szép számmal célpontjai Romo-nak, ráadásul nem is botkezűek, mint mondjuk Brady esetében... 😀

Hajrá Főnökök!mirdal
a passzjátéknál az izgalams az lesz, hogy mennyire játszuk tovább ezt a blitz happy védelmet és ha igen, akkor megoldjuk-e nagyon csúnyán bekapott big play-ek nélkül, gyanítom nem😊
több mint 11 éve
mirdal Kansas City Chiefs 590 — Chiefs fan
Múlt héten beletaláltam, remélem most is így lesz mert szvsz egy szoros meccsen de nyerünk. A kulcs a Romora tett nyomás mértéke lesz, ha úgy működik a passrush mint egy héttel ezelőtt az O-nak hoznia kell a meccset.KoporShow
Én is szorongva várom a meccset, mert az első mérkőzés amolyan bemelegítésnek jó volt, ráadásul 1-0. 😊

Arra leszek én is kíváncsi, hogy mennyire tudjuk majd a zsebet rávarrni Romo-ra vagy Houston-nak átjutnia az OL-en. A futások blokkolása szerintem nem jelenthet gondot, a passzjáték aggaszt igazán. Vannak szép számmal célpontjai Romo-nak, ráadásul nem is botkezűek, mint mondjuk Brady esetében... 😀

Hajrá Főnökök!
több mint 11 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
Múlt héten beletaláltam, remélem most is így lesz mert szvsz egy szoros meccsen de nyerünk. A kulcs a Romora tett nyomás mértéke lesz, ha úgy működik a passrush mint egy héttel ezelőtt az O-nak hoznia kell a meccset.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
OFF

Ulpi:
Sad wings of destiny???! 😊Helmut Zimmer
Igen, az volt az avatarom. Jó, hogy van aki még felismer egy Judas Priest képet. Hellrider!
De igazából már egy ideje nem az. Azonban, ha jól emlékszem a Blood Bowl sem ismeretlen számodra. (A király a vén, de utánozhatatlan Ork csapat! 🏈 Néha a mutánsok (Chaos) is. 😊)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 210 — én ezt meguntam
Ulpi:
Sad wings of destiny???! 😊
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Reid azt mondta edzés után, Jamaal Charles játszani fog a Dallas elleni meccsen.


Állat vagyok, ami enni kér...