Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Broncos játékosok a Chiefs teljesítményéről:
Terrance Knighton (DT): "Hazudnék, ha azt mondanám, nem foglalkozunk vele, mit történik odaát. Szeretnénk, ha veszítenének. Ők pedig azt, ha mi veszítenénk. Megvan a saját motivációnk, de rajtuk tartjuk a szemünket."
Rahim Moore (S): "Mindig is voltak jó játékosaik. Csak nem tudták kihasználni. Most már igen."


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Sztem jó döntés volt a smith trade. Tudjuk h bitang jó a keret,megpróbálják egy game manager qbval. Azt ha nem jön be jövőre simán felmászhatnak egy top qb prospectért és egy tehetségesebb classból szerezhetnek franchise irányìtót...peach
Egy game manager qb kevés ahhoz a rendszerhez, amit Reid csinál. Egy run heavyhez mondjuk elég lenne, akár Smith is, mert végül is nem rossz ő, de hát nincs run heavy, szóval...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 623 — a new hope (again)
Sztem jó döntés volt a smith trade. Tudjuk h bitang jó a keret,megpróbálják egy game manager qbval. Azt ha nem jön be jövőre simán felmászhatnak egy top qb prospectért és egy tehetségesebb classból szerezhetnek franchise irányìtót...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 606 — sapka
sok évet már nem lehet várni sapka miatt sem...Janek
igen; jövök és húúúú | 😉 😛 |

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
sok évet már nem lehet várni a sapka miatt sem...

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Ha tudják, h bent lesz Geno Smith 2/2-ben, lehet, hogy nem hozzák Alexet. Máskérdés, h nem tradeel-e fel eléjük a JEST, ha tudják, h a KC előttük vinné őt... De ez már csak találgatás.
Nem volt olcsó Alex Smith, se a fizetése, se a trade ára, de egy-két évig van egy elfogadható QB, s közben lehet keresni jobbat. Minél jobb mérleg annál nehezebb, de nem kell feltétlen nfl ready irányító.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 252 — Keep pounding
A Smith-trade-del az volt a bajom nekem személy szerint h egy igen valószínűen közepes játékosért adtak egy 2. kört, míg annál a picknél Manuelt leszámítva az összes QB prospect bent volt, én ebben a szituban ink bevállaltam volna egy kockázatosabb rookie-t, elvégre nem öreg a keret, ha idén nem is jön össze kiemelkedő eredmény van idő építkezni.empty taxi
Nekem sem tetszett, de Reid szemszögéből tökéletesen érthető, ő idén egyből eredményt akart, erre pedig maximálisan alkalmas Smith gamemanager játéka. Felmérte, hogy igen tehetséges a keret, bőven elég, ha a QB nem veszti el a meccset, nem kell megnyerje. Ráadásul még annyi mákjuk is volt, hogy Bray UDFA-ként hozzájuk került, így tanulhat nyugodtan a padon a class egyik legtehetségesebb QB-ja.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Fredo 205
A Smith-trade-del az volt a bajom nekem személy szerint h egy igen valószínűen közepes játékosért adtak egy 2. kört, míg annál a picknél Manuelt leszámítva az összes QB prospect bent volt, én ebben a szituban ink bevállaltam volna egy kockázatosabb rookie-t, elvégre nem öreg a keret, ha idén nem is jön össze kiemelkedő eredmény van idő építkezni.empty taxi
Az elmúlt két év ment a kukába, gondolom nem akartak még 1-2-3 évet "lent tölteni". Ráadásul látjuk a rookie QB-k, hogy teljesítenek (kritikán alul) idén. Ennek fényében most úgy tűnik, hogy nem volt rossz döntés Smih, csak én sokallom a fizetését 😊
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
A Smith-trade-del az volt a bajom nekem személy szerint h egy igen valószínűen közepes játékosért adtak egy 2. kört, míg annál a picknél Manuelt leszámítva az összes QB prospect bent volt, én ebben a szituban ink bevállaltam volna egy kockázatosabb rookie-t, elvégre nem öreg a keret, ha idén nem is jön össze kiemelkedő eredmény van idő építkezni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Megnéztem én 8,5M látok A. Smith neve mellett idénre ami azért egy elég erős szám.Fredo
Szerintem Alex Smith volt a legjobb elérhető QB idén, a draftclassot is beleértve. Pech, h nem volt jobb, de a keret amúgy erősebb volt, semmint hogy még egy évet kidobjanak, h jövőre jöhessen top QB prospekt.

Cassel vagy Flynn, vagy CP vagy Geno vagy valaki más lehet h olcsóbb lett volna, lehet h jobb lenne árértékarányban is, de a KCnak nem kellett spórolnia...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Alex továbbra is inkább fut, kevésbé dob jól. Picket is dobott kettőt. Nem lesz ez így jó. Eddig legalább nem adta el.ulpianus
Mondjuk az egyik pick során a labda J.Charles keze- bokája- védő keze- földön fekvő másik védő keze útvonalat járta be, csak a statok miatt számít INT-nek, de szerintem ezt te is tudod 😊Fredo
Na igen.
Egy másik labdavesztés még viccesebb volt. A center Hudson feladta a snapet Alexnek pro style, csakhogy a játék shot gun volt, Alex hátul nézte döbbenten a Hudson seggéről földre hulló lasztit XD és ugye ez papíron fumble, meg is szerezték a pass rushon lévő jókedvű védők.
Mindenesetre a harmadik akkor is pick volt. De inkább arra céloztam, hogy eddig volt nulla labdaeladás, most lett három.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Fredo 205
Nyertünk! A defense király volt. Egy TDt kaptak, de az is egyetlen hossssszú play volt. Cruz lefutotta Robinsont és ennyi.
A ST megint egy blokkolt puntot összebénázott, de ezen kívül Colquitt és Succop hozták a magas szintet. DexMex egy 89 yardos PR TDt is bemutatott, amit mindenképp érdemes megnézni, annyira ügyes volt.
Jamaal mutatott megint szép dolgokat, de nehéz dolga van az új power blocking mögött. McGrath (TE) nem tudjuk ki, de jól játszik. Alex továbbra is inkább fut, kevésbé dob jól. Picket is dobott kettőt. Nem lesz ez így jó. Eddig legalább nem adta el. Bár TDt is dobott hármat, meg pontosságban hozta a minimumot alulról. Eléggé kilátástalan ez így összességében, hogy se a futás se a passz nem megy.

4-0, ez a lényeg, nem hittem volna.ulpianus
Na igen, nem ártott volna, ha Reid qb-t is hoz a rendszeréhez.ender1112
Ő azt gondolta h Alex elég jó ehhez, ezért is költöttetek rá. Én személy szerint még nem mondanám ki h bust igazolás volt (bár nekem sose tetszett ez az üzlet), de egyetértek ulpival az offense tendenciáit illetően.empty taxi
Megnéztem én 8,5M látok A. Smith neve mellett idénre ami azért egy elég erős szám.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Nyertünk! A defense király volt. Egy TDt kaptak, de az is egyetlen hossssszú play volt. Cruz lefutotta Robinsont és ennyi.
A ST megint egy blokkolt puntot összebénázott, de ezen kívül Colquitt és Succop hozták a magas szintet. DexMex egy 89 yardos PR TDt is bemutatott, amit mindenképp érdemes megnézni, annyira ügyes volt.
Jamaal mutatott megint szép dolgokat, de nehéz dolga van az új power blocking mögött. McGrath (TE) nem tudjuk ki, de jól játszik. Alex továbbra is inkább fut, kevésbé dob jól. Picket is dobott kettőt. Nem lesz ez így jó. Eddig legalább nem adta el. Bár TDt is dobott hármat, meg pontosságban hozta a minimumot alulról. Eléggé kilátástalan ez így összességében, hogy se a futás se a passz nem megy.

4-0, ez a lényeg, nem hittem volna.ulpianus
Na igen, nem ártott volna, ha Reid qb-t is hoz a rendszeréhez.ender1112
Ő azt gondolta h Alex elég jó ehhez, ezért is költöttetek rá. Én személy szerint még nem mondanám ki h bust igazolás volt (bár nekem sose tetszett ez az üzlet), de egyetértek ulpival az offense tendenciáit illetően.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Fredo 205
Alex továbbra is inkább fut, kevésbé dob jól. Picket is dobott kettőt. Nem lesz ez így jó. Eddig legalább nem adta el.ulpianus
Mondjuk az egyik pick során a labda J.Charles keze- bokája- védő keze- földön fekvő másik védő keze útvonalat járta be, csak a statok miatt számít INT-nek, de szerintem ezt te is tudod 😊
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Hát ulpi , nem szakértő szemmel is meglehet mondani hogy a Giants , legszebb szóval mondva "gyenge". Nem tudom hogy gondoltad , hogy a ez a Giants elveri a Chiefset.Petikievak01
Peti!

Nyertünk! Nyertünk négyszer egymás után! Nyeeertünk! Ki hitte volna? Jó, te ezek szerint tudtad, nekem ennyire nem volt egyértelmű. Én most nagyon örülök.

Igazad is van, meg nem is, hogy kérdőre vonsz. Nézőpont kérdése minden. Simább volt mint vártam. Nem érdekel, örülök neki! Mégsem hiszem, hogy tévedtem abban hogy a passzjátékunk gyenge. Abban sem, hogy ettől még Reid nem fogja futtatni a labdát. Abban sem tévedtem, hogy ha a Defense meg a ST legyőzi az ellenfeleket, akkor nyerünk. Egyébként nem. Abban sem, hogy Flowers hiánya komoly gond lehet (az egyetlen TDt is ezért kaptuk, mert nincs harmadik, komoly vonal melletti CB Flowers és Smith mögött. Robinson jó nickel ,de ehhez ő már lassú. Simán, egyenesen Cruz lefutotta.)

Legyőztük a Giantset, akik több komoly hibával játszottak este. A végére a védők is feladták, látva a támadók reménytelen helyzetét. Hozzátéve, most nekünk is volt 3 turnover, amiről szintén beszéltünk előre. Csak jó helyen és időben szerencsére.

Meglátjuk a továbbiakat, én hittem a Giants védőiben és edzőiben. Illetve Eliban. Aki egyszer nem kapott az arcába blitzeket (taktikai okból prevent ment egy driveban), így nem volt gond a rossz OL, és máris tudott jól játszani. Ez jelezte mi a gond.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Nyertünk! A defense király volt. Egy TDt kaptak, de az is egyetlen hossssszú play volt. Cruz lefutotta Robinsont és ennyi.
A ST megint egy blokkolt puntot összebénázott, de ezen kívül Colquitt és Succop hozták a magas szintet. DexMex egy 89 yardos PR TDt is bemutatott, amit mindenképp érdemes megnézni, annyira ügyes volt.
Jamaal mutatott megint szép dolgokat, de nehéz dolga van az új power blocking mögött. McGrath (TE) nem tudjuk ki, de jól játszik. Alex továbbra is inkább fut, kevésbé dob jól. Picket is dobott kettőt. Nem lesz ez így jó. Eddig legalább nem adta el. Bár TDt is dobott hármat, meg pontosságban hozta a minimumot alulról. Eléggé kilátástalan ez így összességében, hogy se a futás se a passz nem megy.

4-0, ez a lényeg, nem hittem volna.ulpianus
Hát ulpi , nem szakértő szemmel is meglehet mondani hogy a Giants , legszebb szóval mondva "gyenge". Nem tudom hogy gondoltad , hogy a ez a Giants elveri a Chiefset. Papírforma lett a meccs , még a várhatónál is simább lett.

több mint 10 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Nyertünk! A defense király volt. Egy TDt kaptak, de az is egyetlen hossssszú play volt. Cruz lefutotta Robinsont és ennyi.
A ST megint egy blokkolt puntot összebénázott, de ezen kívül Colquitt és Succop hozták a magas szintet. DexMex egy 89 yardos PR TDt is bemutatott, amit mindenképp érdemes megnézni, annyira ügyes volt.
Jamaal mutatott megint szép dolgokat, de nehéz dolga van az új power blocking mögött. McGrath (TE) nem tudjuk ki, de jól játszik. Alex továbbra is inkább fut, kevésbé dob jól. Picket is dobott kettőt. Nem lesz ez így jó. Eddig legalább nem adta el. Bár TDt is dobott hármat, meg pontosságban hozta a minimumot alulról. Eléggé kilátástalan ez így összességében, hogy se a futás se a passz nem megy.

4-0, ez a lényeg, nem hittem volna.ulpianus
Na igen, nem ártott volna, ha Reid qb-t is hoz a rendszeréhez.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Nyertünk! A defense király volt. Egy TDt kaptak, de az is egyetlen hossssszú play volt. Cruz lefutotta Robinsont és ennyi.
A ST megint egy blokkolt puntot összebénázott, de ezen kívül Colquitt és Succop hozták a magas szintet. DexMex egy 89 yardos PR TDt is bemutatott, amit mindenképp érdemes megnézni, annyira ügyes volt.
Jamaal mutatott megint szép dolgokat, de nehéz dolga van az új power blocking mögött. McGrath (TE) nem tudjuk ki, de jól játszik. Alex továbbra is inkább fut, kevésbé dob jól. Picket is dobott kettőt. Nem lesz ez így jó. Eddig legalább nem adta el. Bár TDt is dobott hármat, meg pontosságban hozta a minimumot alulról. Eléggé kilátástalan ez így összességében, hogy se a futás se a passz nem megy.

4-0, ez a lényeg, nem hittem volna.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
mirdal Kansas City Chiefs 590 — Chiefs fan
Én győzelmet várok, de vereségre számítok. Az utóbbi meccseken voltak olyan játékok, ahol csak a passz hosszán múlott, hogy a WR nem kapta el a labdát és hát tegyük a szívünkre a kezünket, alaposan benne van a pakliban pár monster play ellenünk, főleg, ha ilyen WR gárdával kell szembenéznünk. Ráadásul Iláj nem a beszari, biztonsági játékot játszó QB, bevállalós, merész, így pár szép hosszú passz ki is néz ellenünk ma este... A pick is benne van persze ilyenkor, de szerintem ma szétszedik a passzokkal a védelmünket. Csak azt remélem, Justin "Sack-machine" Houston leszed pár skalpot Ilájról ma is, tovább erősítve vezető posztját sack-ek tekintetében a ligában.

Azért Go Chiefs!
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Inaktívak:

Kansas City Chiefs
G Jeff Allen
QB Tyler Bray
TE Anthony Fasano
CB Brandon Flowers
DT Jaye Howard
G Rishaw Johnson
TE Travis Kelce

New York Giants
C David Baas
DT Johnathan Hankins
QB Ryan Nassib
TE Adrien Robinson
G Chris Snee
SAF Cooper Taylor
CB Corey Webster


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Jenkins nagyon későn érkezett a csapathoz. Volt már pályán, de garbage timeban. A pár passzból ami felé ment, sztem egyet kapott el.ulpianus
az oké, láttam én😊 de legalább hazudjanak, hogy mennyire jó és milyen jól halad a beilleszkedése (ahogy s zokták ezt mindenhol), de még ilyenek sincsenek😊
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Jenkins nagyon későn érkezett a csapathoz. Volt már pályán, de garbage timeban. A pár passzból ami felé ment, sztem egyet kapott el.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Mindenki a Chiefst tartja esélyesnek, ami engem meglep. A Giants borzasztó formában kezdett, ám ettől még sokkal jobb csapat. Örökké nem bénázhatnak. Ezt ők pontosan tudják.

Flowers ha nem játszik, vagy sérülten játszik megint, az nem jó. Mert láttuk, hogy így alig ér valamit jobb célszeméllyel szemben. Dez Bryant simán lejátszotta a pályáról. És ha valahol, akkor CB poszton semmiféle normális cserénk nincs.

Lássuk be, az offense gyenge eddig. A támadófal még okés, de egyébként nem futunk, így Jamaal hiába jó. Alex pedig nem dob 20 yard fölé, és úgy egyáltalán nem dob néha. Annyira vigyáz a labdára, (ami jó) hogy nem is adja oda senkinek (ami rossz). A liga legrosszabb öt csapata közt vagyunk. Ezen mindenképp változtatni kell. Vagy fussunk, ne csak short yardnál belül, mikor mindenki tudja. Ez persze csak álom, Reid ezt kérdésként sem érti, nem hogy ez lenne a válasz. Vagy akkor passzoljunk jobban. Sajnos TE nincs, de attól még lehetne. Bowe alig kap labdákat, Jamaalt tömik passzokkal. DexMex, Hemingway, és Avery is bizonyította, hogy képesek hozni yardokat.
Alex statjai igazából elfogadhatóak, ami már sokkal jobb, mint Cassel botrányos játéka volt. De az run heavy volt, itt most passzra épül minden, és ahhoz képest ez kevés. Nem lehet arra várni, hogy Hali TDt szerez megint, vagy Flowers. Berry is szerzett 3 picket múlt héten, jó hogy egyiket legalább megadta a zebracsapat. De akkor sem a védők dolga ez.ulpianus
attól félek, hogy a giants-nél most szakad el az a bizonyos dolog és nagy verést kapunk, azért az agresszív védekezésünkben bármikor benne vannak a benyelt nagy játékok és ha eli-ék összekapják magukat, akkor simán benne van egy nagy verés is, mert az offense az eddig ha nem is katasztrófa, de azért a közepest nem üti meg, kiszámítható a futásunk, semmi kreatív playhívás, mélységi(10yard feletti....(!!!)) passzjáték nulla(tényleg, mi van aj jenkins-el?mert semmi hír róla, legalább valami bullshit nyilatkozat lenne róla, hogy mennyire elégedettek vele😊), nem tudunk mit kezdeni a jobbnél jobb mezőnypoziciókkal sem, kiváncsi vagyok mi lesz ma