Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Somosnak írtam választ azonnal a Falcons topicba, mikor ezt felhozta. Több Chiefs szurkoló is pedzegette ezt már egy ideje. Akkor Dorsey (KC GM) mondta erre, hogy nem áldozna rá túl sokat, ha egyáltalán. És ugye ő dönt.
Ettől bármi lehet, és Gonzo nyilván HoF tag lesz, ezt Kansas Cityben érte el, így is fog rá emlékezni szinte mindenki. Akár visszajön, akár nem. Gyűrűt akart, minden mást elért. Mikor elment már minden idők legjobbja volt. És a gyűrűt itt sem fogja elérni idén.

Ugyanis szép ez az 5-0, és Go Chiefs!, de azért továbbra sem biztos a rájátszás sem. A Chiefs egy pocsék szezon után (mint most a Giants, akik tudjuk hogy nem ilyen rosszak) feljött középcsapattá, és gyenge/rossz formában lévő gárdákat elkapott, de ennyi. Egyelőre több nincs bennük, amíg a szerzett 20-30 pontokhoz mindig kell egy ST/D TD is. Jönnek majd erős csapatok, főleg a rájátszásban ha bejutnak valahogy, és ott nyilvánvaló lesz, hogy van még min dolgozni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 252 — Keep pounding
Igen, hogy változik a világ....
Bár nyilatkozták a Chiefstől, hogy nem áldoznának rá komoly picket, sztem meg tudna egyezni a két fél.
Mondjuk Gonzo is mondta, hogy nem tervez máshol, a Falconsnál fejezné be a pályafutását. Persze a Chiefs azért más kávéház. Én személy szerint örülnék neki, nagy történet lenne, plusz Gonzo is hihetetlenül szimpatikus számomra, de nem nagyon hiszek benne... 😕

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Hét elején még csak poénból dobtam be a Falcons topicban, de lassan erősödik bennem, hogy egy Gonzo trade nagyon sokat dobna a csapaton...

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Charles és Houston is edzettek ma. Továbbá Fisher és Avery is valószínűleg játszani fog. Fasano nem, Kelcét műteni kellett, ő leginkább egész évben nem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Anthony Fasano TE kicsit frusztrált, mert a sérülése miatt nem tud pályára lépni. Szeretne minél hamarabb játszani, és szeretne a csapat sikereiben aktívan részt vállalni.
Big Redet kérdezték erről, szte ez normális, ha egy játékos játszani akar.

Készül a csapat az idei első csoportmeccsre a Raiders ellen. Érdekes minden csoportmeccs. Külön érdekesség, hogy három 5-0ás csapat van a ligában (+Saints), és abból kettő ebben a csoportban (a másik két gárda 2-3as mérleggel áll).
Most néztem a legfrissebb Football Outsiders PO esélyeket, és így fest az AFC Westben:
Denver 99.1%
Kansas City 92.2%
San Diego 5.9%
Oakland 1.5%
A Chiefsnél leginkább az 5-0 miatt ilyen magas az esélyszám. Ami egyben a Denver mérlegével lerontja a másik két gárda esélyeit.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Az ESPN cikkben hozta le a PFF egy listáját. Miszerint a Chiefs pass coverage mutatói a legjobbak eddig a ligában. Csapatunk hátsó alakzata +27.9 pontos értékelést kapott.

Az egyetlen mínuszos DB Dunta Robinson lett (-5.9), a legnagyobb meglepetés pedig Marcus Cooper (+3.4).

Nemrég beszéltünk Cooper jó teljesítményéről, így mi kevésbé lepődünk tehát meg. 😊 Másrészt arról is volt szó, hogy a jó pass rush egy dolog. De ha legalább addig nem takarják a többiek a célpontokat, amíg odaér a nyomás, akkor visszafelé sülhet el. Mint mikor Flowers rendre lemaradt Dez B. mögött. Ezért létfontosságú a cover munka. Ami nálunk egyébként leginkább press cover emberezés.

A cikk említést tesz arról is, hogy a Chiefs elég sok dime (6 DB) felállást alkalmaz, a snapek 42.6%át, az NFL átlag 4.9%.
Meglátjuk ez meddig működik, és kik ellen. Én nem tartom a legjobbnak a Chiefs DB sorát, de jónak tartom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
‏@ChrisSembower
Currently, throwing at #Chiefs safety Eric Berry will net you an average 49.3 QB rating.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
5-0! Gratulálok srácok! Na most tagadjátok le, hogy tavaly nem úsztatok rá az 1/1-re!garrett27
Dehogynem! Fuck4Fisher!
Továbbá tudni vélem, hogy a Jacksonville (Joke4Joeckel) megsértődött a második helyre, így idén biztosra mennek (Maniac4Manziel).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
5-0! Gratulálok srácok! Na most tagadjátok le, hogy tavaly nem úsztatok rá az 1/1-re!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 606 — sapka
Larry Johnson az egykori KC sztárfutó, megtalálta mivel akar komolyan foglalkozni az életben. Egy sztriptíz klubban lett DJ.ulpianus
😀
a rengeteg balhéja után végülis beleillik a környezetben, bár nem tudom egy sztrip klubban mit kell lemezlovaskodni, de annyi pénzt keresett inkább nyitnia kellett volna egy klubot vagy ilyesmi 😊sapka
Várgyá, anya, van csavar is, tehát ez a Tucci, ahun az első Hernandez-eset kezdődött 😉sutianap
ez mekkora
mondjuk a művésznevén is behaltam 😀; DJ Jazzy Johnson
és belegondolva nem biztos, hogy neki való egy strip klub ahol nők vannak, vagyis pont hogy de, bár szerintem nem DJ lesz, hanem táncos 'motivátor'

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 277 — capitaine du château de Vienne 1487
Larry Johnson az egykori KC sztárfutó, megtalálta mivel akar komolyan foglalkozni az életben. Egy sztriptíz klubban lett DJ.ulpianus
😀
a rengeteg balhéja után végülis beleillik a környezetben, bár nem tudom egy sztrip klubban mit kell lemezlovaskodni, de annyi pénzt keresett inkább nyitnia kellett volna egy klubot vagy ilyesmi 😊sapka
Várgyá, anya, van csavar is, tehát ez a Tucci, ahun az első Hernandez-eset kezdődött 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 606 — sapka
Larry Johnson az egykori KC sztárfutó, megtalálta mivel akar komolyan foglalkozni az életben. Egy sztriptíz klubban lett DJ.ulpianus
😀
a rengeteg balhéja után végülis beleillik a környezetben, bár nem tudom egy sztrip klubban mit kell lemezlovaskodni, de annyi pénzt keresett inkább nyitnia kellett volna egy klubot vagy ilyesmi 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Avery vállsárülést szenvedett a meccsen. A Röntgen negatív lett. A többit meglátják, hamar vissza fog térni várhatóan.
Justin Houston mind a fejére, mind a nyakéra kapott ütést, nehéz őt megfogni. Reid szerint nem komoly sérülések ezek, ő is hamar visszatér.
Jamaal Charles sérült továbbra is, az új topánkája miatt, és egyébként is, de játékra képes, most is játszott (igen jól).
A folyamatosan sérültek esetében nincs változás.


Azt mondta Big Red, hogy Flowers nem azért volt sokat slot CB, mert ezentúl mindig ott játszik. Csak ott is jó, és most ott volt rá szükség. Mivel Cooper megoldotta a pálya széli posztot, ezt megtehették egyszerűen. Flowers sérült, jó hogy nem kell őt erőltetni mindenek felett.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Larry Johnson az egykori KC sztárfutó, megtalálta mivel akar komolyan foglalkozni az életben. Egy sztriptíz klubban lett DJ.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
A támadókat szidjuk jogosan, de Jamaal jó volt. Legalább a futás ment. Majdnem ötös átlaggal futott 108 yardot, a TD csak bónusz volt. Illetve továbbra is felé száll a legtöbb passz. Ebben sem rossz, most is volt 37 yardja, de ő nem WR, nem lehet erre támadójátékot építeni. Igazából nem is erre épít Ried, csak Alex mindig túl sokat vár, és Jamaal marad mint célpont. Ami nem Charles hibája.
Avery végre elkapott pár mély passzt. Ez pedig nem az ő hibája ,eddig kapott vagy kettő igazán mély labdát négy meccsen, csak egyiket elütötték, másikat elejtette. Lesérült és bejött AJ Jenkins, a másik száguldó lyukaskéz, na ő semmit nem ér egyelőre. Az hozzá tartozik, hogy Reid a nem elég fizikális srácokat először bezavarja a konditerembe egy időre, aztán megtanítja újból focizni őket az saját stílusához mérten. Aztán vagy működik vagy nem. Ő látja, mennyire hat ez Jenkinsre. Majd kirúgják, ha továbbra is láthatatlan marad a pályán.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
JJ!

Sztem is rossz a szabály egyébként. Mert ugye szükségtelen erőszak, de mihez képest? Nincs megadva hogy hány Newton erőhatást fejhetsz ki, akármekkorát. Akkor hogy lehet túlzásba vinni, ami határtalan? Vagy nem sorol eseteket, mi tilos és mi nem az.
A Bíró kezébe adja a döntést, és ő néha "úgy érzi" és befújja aztán reklamációnak helye nincs. Hasonló egyébként amit te is írsz, hogy "kiszúrható", de ugye csak azért mert te eldöntöd magadban hogy mi a játékos szándéka, ami vitatható. Mert honnan tudod biztosan? Én is (a bíró is) feltételeztem Alex Smith mozgásából, hogy lassított, és nem akart már előre haladni, túl közelinek érezte a védőt. Nyilván nem tudom bizonyítani, hogy mi történhetett volna, és mi nem, csak feltételeztem abból ahogy mozgott.
Mondom vannak rosszabb szabályok is. Csak annyit akartam kifejteni az egészből, hogy Berry esete egyértelműen bírói tévedés volt. Ez pedig egy kétesélyes ítélet. Ezért nem ugyanaz a kettő. A szomorú az, hogy mindkettőből utólag TD lett, ami nyilván bosszantja a szurkolót. Engem legalábbis nagyon. Az Alex eset is egyébként. Hülyeség erre rózsaszín zászlót dobni. Mert akkor tiltsák meg az ütközés ha valaki fair catch mintájára "fair paly"t jelez és akkor ott a play vége. Ez foci, itt ütköznek.

Ezért hülyeség a holdnig szabály is. Én azt utálom nagyon, ebben is egyetértek Helmuttal. Van meccsenként 40 holding (mert van), és abból random befújnak mindig négyet-hatot. De most miért pont ezt és nem amazt? Meg lehet nézni ,hogy elit passrushereket gyakorlatilag folyamatosan fojtogatnak. Be lehetne borítani sárgával a pályát. ÉS a liga nem tud mit tenni, így nem is tesz. Csak ez így roppant bosszantó, mert közben látod a kedvenc játékosodat szabálytalanul tartják fel. És eldől a meccs ezeken.

Látom tomi tomi is válaszolt. Tomikám félreértesz. Én nem mondtam, hogy a szabály jó vagy pontos vagy egyértelmű. Csak azt, hogy a penalty megítélése volt jogos. Mert a vita arról megy, hogy a Titans szurkolók szerint jogtalanul dobtak sárgát. Sztem nem jogtalanul, mert ilyen szabály van, a bíró dönt. Más kérdés, hogy miért nem dobtam volna én sem, és miért rossz ez a szabály is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ez a szabály konkrétan:
"(b) contacting a runner out of bounds;
Note: Defensive players must make an effort to avoid contact. Players on defense are responsible for knowing when a runner has crossed the boundary line, except in doubtful cases where he might step on a boundary line and continue parallel with it."
Nem az erőszak mértékének a megfelelőségét kell mérlegelnie a bírónak. Jogosan gondolhatta-e a védő, hogy Smith még területet akar nyerni, haladni akar.
Nem olyan egyértelmű a szabály, mint ahogy beállítod, hiszen szándék alapján kell ítélni. A támadó tényleg feladta a területnyerési szándékát és a védő tényleg törekedett a kontakt elkerülésére. Ennél a holding szabály sokkal egyértelműbb.😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
és ha Smith épp úgy dönt, hogy még előrenyújtja a labdát, akkor már szabályos a szerelés? az eredménykövetőből töröltem a kommentet, mert nem akartam senkit megbántani, de ha ez illegális, akkor tényleg nincs értelme védekezni, mert nincs ember, aki lendületből érkezve jobban vissza tudná fogni magát, ha csak azon az áron nem, hogy kicsit több lesz a harmadikra megfutott első kísérlet...jjncaa
Értem én hogy neked nem tetszik a szabály. De az nem válasz, hogy legyen legális ami nem, vagy fordítva, mert neked nem tetszik. Vagy másnak.
Ez a szabály. Lehet vitázni ezen, hogy rossz vagy nem. Nekem meg pár blokkolás nem tetszik, ami szabályos. De főleg a holding szabály nem, hogy "ha akarom befújom ha akarom nem" és ez évtizedek óta meccseket dönt el.

Annyira nem zavar igazából. Felőlem mindenki mindenen vitázhat.ulpianus
Akkor ez szimplán egy borzalmas szabály, teljesen irracionális azt feltételezni, hogy a védő le tud vagy egyáltalán le akar lassítani, mikor sorsdöntő helyzetben az első kísérlet elérését akarja megakadályozni. A szándékos durvaságnak akár a szándéka is szerintem rögtön kiszúrható, az nem tetszik, amikor ilyeneken dől el egy mérkőzés... A KC persze megérdemelten nyert, csak lehetnének kicsit rugalmasabbak a bírók ilyen helyzetekben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
és ha Smith épp úgy dönt, hogy még előrenyújtja a labdát, akkor már szabályos a szerelés? az eredménykövetőből töröltem a kommentet, mert nem akartam senkit megbántani, de ha ez illegális, akkor tényleg nincs értelme védekezni, mert nincs ember, aki lendületből érkezve jobban vissza tudná fogni magát, ha csak azon az áron nem, hogy kicsit több lesz a harmadikra megfutott első kísérlet...jjncaa
Értem én hogy neked nem tetszik a szabály. De az nem válasz, hogy legyen legális ami nem, vagy fordítva, mert neked nem tetszik. Vagy másnak.
Ez a szabály. Lehet vitázni ezen, hogy rossz vagy nem. Nekem meg pár blokkolás nem tetszik, ami szabályos. De főleg a holding szabály nem, hogy "ha akarom befújom ha akarom nem" és ez évtizedek óta meccseket dönt el.

Annyira nem zavar igazából. Felőlem mindenki mindenen vitázhat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 110 — Titans fan
JJ tökéletesen összefoglalta a lényeget. Smith nem jókedvében futott ki a pályáról, hanem mert jött egy védő. Ha a védő lelassít, mert az ellenfél úgyis kifut a pályáról, akkor Smith megfutja a first downt. És nem a kommentátort ismétlem, vagy ismételjük, hanem láttunk egy jelenetet, amiről most beszélgetünk. 😊

A momentum úgy került hozzánk, hogy egy teljesen reménytelen első félidő után a 13-0-s hátrányt háromra faragtuk, majd intet szedtek a fiúk. A játékvezetőknek köze nem volt hozzá, hogy lelkileg/fejben meccsbe kerültek a Titánok.

Music City Miracle
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
és ha Smith épp úgy dönt, hogy még előrenyújtja a labdát, akkor már szabályos a szerelés? az eredménykövetőből töröltem a kommentet, mert nem akartam senkit megbántani, de ha ez illegális, akkor tényleg nincs értelme védekezni, mert nincs ember, aki lendületből érkezve jobban vissza tudná fogni magát, ha csak azon az áron nem, hogy kicsit több lesz a harmadikra megfutott első kísérlet...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Már ne haragudj, de ez egyáltalán nem állja meg a helyét. A KC 25 yardosán, bőven FG távolságban voltunk, szóval legrosszabb esetben is egál, 13-13 lett volna. Ha ekkor nem voltunk meccsben, akkor lelked rajta.

A hátba lökésről meg annyit, hogy lelassították, Smith pályán volt, mikor Fokou a mozdulatot indította. És történt ez 3&5-nél, a mi 44-esünkön, 9 és fél perccel a vége előtt. Tehát ott egy kulcsfontosságú first down megcsinálása/elkerülése volt a cél. Ez ugyanúgy rossz ítélet volt, mint a Berry ellen kiszabott bünti.Nandito
A kommentátor tévedett, azóta is őt ismétlitek (hibásan).
Miszerint pályán belül volt az ütközés. Ez igaz. De NEM ez volt a kérdés. A büntetés arra ment, hogy szükségtelen volt (szó szerint így is hívják a büntit) ekkora súlyú erőszakot alkalmazni. Ugyanis Alex valóban a pályán volt, de kifelé mozgott, nyilvánvalóan magától is elhagyta a pályát, félig már ki is lépett. És ekkor, még a vonal előtt elérve, teljes erőből és sebességgel találták el. Ez az ami szükségtelen. Mint amikor meg van az elkapás, az elkapó elkezd eldőlni, és telibeverik. Szabályos bizonyos keretek közt, és van hogy nem tud eléggé lelassítani a védő, de legalább ne gyorsítson. Ezért lehet rá dobni, mint a holdingra, bár nem muszáj, ez igaz. De ezt meccsen is elismertem, hogy kétesélyes erre dobni vagy nem dobni.

Berry esetében ellenben kapott egy zászlót arra, hogy hozzáért a támadóhoz, rátette a kezét (éreznie kell a védőnek, hogy hol a támadó, de nem nézheti őt fixáltan), ami szabálytalan (lenne), kivéve 5 yardon belül. Csakhogy ő 5 yardon belül volt. Vagyis ez szabályos. Ez komoly hiba, hogy a bíró a szabályt eltéveszti. Ez nem nézőpont kérdése. Ezért mondom, hogy ha ti reklamáltok, mi is reklamálhatunk. Mindkét drive TD lett. Ezért lett téma.
Végül 9 ponttal nyertünk. Csak idegesítő volt akkor. Tartom, hogy ezzel felhozták lelkileg/fejben a Titánokat. Így értem, hogy meccsbe hozták őket. Addig döcögött a szekér eléggé. Sokat számít egy TD low score meccsen. Nemcsak 7 pontot. Én így értettem, nem úgy, hogy semmit nem csinált jól a Tennessse.

Nem ezen múlt. A inkább talán a futáson múlt, mert mi tudtunk futni a Titans nem. Vagy mint írtam, a védelem kulcshelyzetben nagyon kevés yardokat is megfogott, a Titán védők is jók voltak, de kulcshelyzetben engedtek pontokat. Ez van, ettől egyik csapat sem jobb vagy rosszabb. Két védekező középcsapat védekező meccse volt. Ennek ilyennek kell lenni, szorosnak, ahol az nyer aki a végén mégis képes pontot szerezni. Sztem jó és kemény összecsapás volt. A QBk teljesítményét leszámítva. Hozzáteszem elképesztően hasonló számokat hoztak:
Alex-Fitz
245 - 247 passzolt yard (60.3 rating - 57.7)
0 TD - 1TD +1 futott TD
51.3 - 51.2 pontosság (39/20 41/21) (ez rossz főleg)
2 sack (12 yard) 1 IT - 3 sack (13 yard) 2 IT


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 110 — Titans fan
Alex volt rossz. Van ideje dobni, megvédik, de sokat vár. Ennyit nem lehet. Nem tud elég gyorsan dönteni időnként, ilyenkor nem dob. Vagy tud futni, vagy vár és lesz valami, vagy bevárja a sacket vagy kidobja pályáról, néha pedig fel alá futkos, ami sztem a legrosszabb.
Egy picket dobott Alex, Fitz kettőt. De dobhattak volna mindketten négyet. Futottak is mindketten, de ezek pánikfutások voltak. Fitznek leginkább szerencséje volt ezekkel, de erre nem lehet alapozni.

Azzal nyertünk, hogy ezen kívül mindenben jobbak voltunk. Kicsit vagy jobban, de mindenben.
CJ2k 1.7es átlaggal futott, pedig kapott lehetőséget, lenulláztuk. Battle futott egy szépet, de egyébként ő is egy yardos átlag alatt maradt. Jamaal 108 yardot és TDt futott 4.9es átlaggal. Az elkapóink közül Avery elejtett két fontosat, Britt vagy 5öt. A többiek elkapták amit lehetett, sok volt a rossz passz. A pick felütött labda volt, a fumble pedig egy peches eset, Jamaal a földön volt kicsavart testhelyzetben de valahogy mind a könyöke mind a térde a védőn volt, nem ért földet, kitépték a kezéből a labdát, pech.

STben is jobbak voltunk. Kivéve egy borzalmas punt snapet, amit Colquitt mire összeszedett, örült hogy kirúgta oldalra.
Több jó hosszú driveunk volt, egyiket a saját egy yardosról kezdtük. A Titans védelem jó volt, de a Chiefs defense kicsivel jobb. Fontos pillanatokban többször nyertek. Pazar, ahogy 5 yarddal a GL előtt állítjuk meg megint az ellenfelet 4ből négyszer. Vagy mikor a végén nagyon kellett a labda meg is szerezték. Anélkül is nyertünk volna, de így volt a biztos.

Voltak megint (rózsaszín) zászlók. De nem ezen múlt. A Chiefs kapott egy vitatható first downt, a Titans kapott egy vitathatatlanul rossz ítélettel egy másikat (nem vette figyelembe a bíró, hogy Berry hozzáér a támadóhoz, de 5 yardon belül ezt megteheti, szabályos. Idegesítő volt, mert ezzel jöttek meccsbe).

Alapvetően jó kis védekező meccs volt. Egyszer vezetett a Titans, de hamar elmúlt.ulpianus
Már ne haragudj, de ez egyáltalán nem állja meg a helyét. A KC 25 yardosán, bőven FG távolságban voltunk, szóval legrosszabb esetben is egál, 13-13 lett volna. Ha ekkor nem voltunk meccsben, akkor lelked rajta.

A hátba lökésről meg annyit, hogy lelassították, Smith pályán volt, mikor Fokou a mozdulatot indította. És történt ez 3&5-nél, a mi 44-esünkön, 9 és fél perccel a vége előtt. Tehát ott egy kulcsfontosságú first down megcsinálása/elkerülése volt a cél. Ez ugyanúgy rossz ítélet volt, mint a Berry ellen kiszabott bünti.

Music City Miracle
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Alex volt rossz. Van ideje dobni, megvédik, de sokat vár. Ennyit nem lehet. Nem tud elég gyorsan dönteni időnként, ilyenkor nem dob. Vagy tud futni, vagy vár és lesz valami, vagy bevárja a sacket vagy kidobja pályáról, néha pedig fel alá futkos, ami sztem a legrosszabb.
Egy picket dobott Alex, Fitz kettőt. De dobhattak volna mindketten négyet. Futottak is mindketten, de ezek pánikfutások voltak. Fitznek leginkább szerencséje volt ezekkel, de erre nem lehet alapozni.

Azzal nyertünk, hogy ezen kívül mindenben jobbak voltunk. Kicsit vagy jobban, de mindenben.
CJ2k 1.7es átlaggal futott, pedig kapott lehetőséget, lenulláztuk. Battle futott egy szépet, de egyébként ő is egy yardos átlag alatt maradt. Jamaal 108 yardot és TDt futott 4.9es átlaggal. Az elkapóink közül Avery elejtett két fontosat, Britt vagy 5öt. A többiek elkapták amit lehetett, sok volt a rossz passz. A pick felütött labda volt, a fumble pedig egy peches eset, Jamaal a földön volt kicsavart testhelyzetben de valahogy mind a könyöke mind a térde a védőn volt, nem ért földet, kitépték a kezéből a labdát, pech.

STben is jobbak voltunk. Kivéve egy borzalmas punt snapet, amit Colquitt mire összeszedett, örült hogy kirúgta oldalra.
Több jó hosszú driveunk volt, egyiket a saját egy yardosról kezdtük. A Titans védelem jó volt, de a Chiefs defense kicsivel jobb. Fontos pillanatokban többször nyertek. Pazar, ahogy 5 yarddal a GL előtt állítjuk meg megint az ellenfelet 4ből négyszer. Vagy mikor a végén nagyon kellett a labda meg is szerezték. Anélkül is nyertünk volna, de így volt a biztos.

Voltak megint (rózsaszín) zászlók. De nem ezen múlt. A Chiefs kapott egy vitatható first downt, a Titans kapott egy vitathatatlanul rossz ítélettel egy másikat (nem vette figyelembe a bíró, hogy Berry hozzáér a támadóhoz, de 5 yardon belül ezt megteheti, szabályos. Idegesítő volt, mert ezzel jöttek meccsbe).

Alapvetően jó kis védekező meccs volt. Egyszer vezetett a Titans, de hamar elmúlt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
nem láttam még a meccset de tudom az eredményt.

Alex volt ilyen rossz vagy sok volt a dropp?
w a lényeg tegye fel a kezét aki 5-0 ra gondolt augusztusban is...