Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 10 éve
mirdal Kansas City Chiefs 590 — Chiefs fan
Izzasztó volt nézni a meccset, legalábbis nekem. Az első drive nem jött össze, viszont Keenum nem volt rossz a túloldalon. A TD szép átadásból született, a hosszú passzokkal általában bekavarnak a védelmünknek az ellenfelek, zavarba hozhatóak vagyunk. Az utolsó negyed nagyon hosszú volt, alig vártam a végét, őszintén megmondom. 😊 Behúztuk a meccset, ennek örülök, Aminek nem, az Smith elszúrt TD nem-passza, amit inkább kellett volna Sherman-nek adnia, ami meg is lett volna. Ráadásul Cushing-ot is sajnálom, mert csúnyán kiütötte Jamaal, de ez benne van a játékban. Watt-ot viszont Fisher többször is sikeresen visszatartotta, kellettek ezek a plusz másodpercek Smith-nek ahhoz, hogy tudjon nyugodtan passzolni.

Mindegy, a lényeg, hogy megvan a hetedik győzelem. Ez már sikersorozat! 😊
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az egyedüli 100%os csapat 7 hét után a Kansas City Chiefs. Ahogy mindenki várta. Grat!iktriad
1/1ek összetartanak. Ezért kell utolsónak lenni, onnan van feltámadás. 1/2 nem elég menő. Ezért nem viccel a Jaguars idén.ulpianus
Mi még 2015ben is a Top 5ben draftolunk majd (hacsak nincs letrade 😀)....
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Az egyedüli 100%os csapat 7 hét után a Kansas City Chiefs. Ahogy mindenki várta. Grat!iktriad
1/1ek összetartanak. Ezért kell utolsónak lenni, onnan van feltámadás. 1/2 nem elég menő. Ezért nem viccel a Jaguars idén.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az egyedüli 100%os csapat 7 hét után a Kansas City Chiefs. Ahogy mindenki várta. Grat!
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Hasonlított a Dallas elleni győzelemre a mai. Egy ponttal nyertünk. Néha nagyokat hibázva, de összességében jobbak voltunk.
A Texans gondja az volt, hogy futásra készültek, de kiesett mindkét futójuk. És Cushing. Keenumnak ez még sok volt így, pedig jól játszott. Csak blitzvaksága van, amire rá fognak szállni, főleg rookienál.

A Chiefsről ugyanazt mondhatjuk, mint minden héten. Jamaal megint parádézott, a védelem is hozta a szokott magas szintet. A St is hordtt vissza szépeket, Colquitt rúgott gyönyörű puntokat.
Sean Smith elsőre nagyon durván lemaradt->TD, de egyébként sok gond nem volt.
A Legfőbb probléma ugyanaz. Alex egy sima TDt nem dobott meg, és az offense önerőből nem képes 20 pont fölé menni, pedig ma jobbak voltak mint szoktak. Ez így kevés lesz, főleg rájátszásban.
Ja, és Reid nekiment egy 4th&1nek, többet sem fog idén. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
Picit Off, de azért valamilyen szinten idetartozik. Marcus Cooper-t behúztam fantasyban , nagyon tetszett a játéka . Beraktam a kezdőbe egyből , Bradley Fletcher (PHI) , Brandon Flowers , Tyrann MAthieu (ARI) mellé , és erősitsetek meg benne hogy nem vagyok teljesen hülye. Brandon Carr és Antre Roll csücsül a padon. Ti hogy varriálnátok? Tekintve hogy MAthieu már játszott.Petikievak01
ez a fantasy topicba tartozik:
 bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/fantasy_football_2013


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Picit Off, de azért valamilyen szinten idetartozik. Marcus Cooper-t behúztam fantasyban , nagyon tetszett a játéka . Beraktam a kezdőbe egyből , Bradley Fletcher (PHI) , Brandon Flowers , Tyrann MAthieu (ARI) mellé , és erősitsetek meg benne hogy nem vagyok teljesen hülye. Brandon Carr és Antre Roll csücsül a padon. Ti hogy varriálnátok? Tekintve hogy MAthieu már játszott.

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Dwayne Bowet megkérdezték, mikor fog több yardot elkapni. Azt mondta, neki így tökéletes, hogy a sok elkapott yard helyett győzelmek vannak, a statisztika nem számít ennyit.
Reid D-Bo tehetségét fenomenálisnak nevezte, jönni fognak a számok, illetve kapott el mély passzt is Bowe, kapni fog mindenfélét, csak az offensenek más bajai vannak ,azokat kell orvosolni.

Justin Houston szerint kiváló volt a hangorkán rekord, reméli még ezt is tudják fokozni a szurkolók.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Hogy sok pickje legyen Keenumnak be kellene vetni Averyt CBként. Ők egy suliban játszottak egy ideig, dobált neki, hátha odapasszol Kínos Keenum zavarában. 😀😀😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
Ami aggasztó lehet az az,hogy ez a texans def azért nagyon jó és az O eddig sem szórta a pontokat...
Minden meccset nem nyerhet meg a védelem csak az SB-t....Janek
Szvsz jó matchup ez a Chiefsnek. Csak futással nem hinném, hogy meg tudnak verni minket. Keenum meg lutri, hogy milyen lesz. Ha Alexel egál teljesítményt hoz legalább akkor lehet esélye a Texansnak. Ezt nem tartom valószínűnek szvsz több turnovere lesz Keenumnak ezért mi nyerünk majd kb egy TD vel.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Ami aggasztó lehet az az,hogy ez a texans def azért nagyon jó és az O eddig sem szórta a pontokat...
Minden meccset nem nyerhet meg a védelem csak az SB-t....

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Nekem az is elég, ha még egy napig megtartják rossz szokásukat, és a "turnover offense" lép pályára. Ők a liga második legrosszabb csapata (-12) ebben (Giants az első, ők is játszottak velünk).
Míg a Chiefs a liga legjobbja e téren +12 turnoverrel (8 szerzett fumbli+ 10 pick, illetve 3-3 adott mindkettőből).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Nagyon jó írás.
Remélem Keenum emlékezetes meccsen debütál és megjegyzi Hali & Houston nevét.

több mint 10 éve
triangle 1 283
 www.grantland.com/blog/the-triangle/post/_/id/78651/how-the-chiefs-built-the-best-defense-in-football
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Peyton jól olvassa a védelmeket ez tény. Bár erősen túl van ez lihegve. Van pár kiváló QB, aki jól olvasnak, de köztük nagy különbség nincs. Nem feltétlen mind elit QB, és nem feltétlen aki elit, mind jól olvassa, de ami elterjedt, hogy P. Manning mennyire egyedülállóan jó ebben, az így nem igaz. Peyton ezt is felhasználja egyébként, és sztem ha valamiben, akkor ebben a legjobb a ligában. Mindent fel tud használni csapata javára. Még az ilyen médiabadarságot is. Mikor elkezdték írni ,hogy mennyire áthívja a playeket jól, az is dettó ez volt. Igaz is meg túlzás is, de kitűnően beépítette a játékába azt is. Mindent felhasznál. Egy védő két egyformát hibázik, már jegyzi, és rá fog próbálni harmadikra.

Ami viszont sokkal nagyobb gond, hogy a nagy nyomású védelmünknek egyszerűen idő kell, hogy hasson. (Pont a Broncosról mondom kettő éve, hogy elit QBk ellen sokkal kevésbé hatékony. Az óriási nyomás, amit azzal nyernek, hogy 5ös falat játszanak (2DT+3DE), eltakarja a védelem gyengeségeit kissé. Nem rosszak, de sokat segít Von Blitz)
Márpedig Peyton legnagyobb erénye, hogy pokoli gyorsan hoz jó döntéseket. Másik gond persze, hogy utána végre is tudja hajtani a dobást.

Más kérdés, hogy Peyton nem szereti blitzeket, persze melyik QB szereti. Erről minap azt mondta T. Dungy (aki a Coltsban együtt tolta a sikereit Peytonnal főedzőként), hogy a Chiefsnek nem rossz ellenfél a Broncos. Annyira jó a Chiefs secondary, hogy kis ideig takarja a célpontokat, és a következő másodpercben ott a nyomás. Ettől is sikeresek. Márpedig futás ellen is csak látszólag rosszabb a defense. Mert igazából ha kivonod azon QB futójátékokat, hol a (pass defense miatt) behalt passzjátékokba pánikfutásokat szaladtak bele, igaz néha 30-40-50 yardokkal, a klasszikus futójáték kevésbé ment. Márpedig Peyton nem fog sokat scramblingelni.
Illetve a labda túloldalán a Chiefs nem erős, de a Denver defense sem. Futni Jamaal eddig tudott, elkapni is. És jön vissza Fasano (TE), aki főszereplő.
Ráadásul ha Reid idén valamit jól csinál meccsnapon, akkor az félidei elemzés, és negyedik negyedek játékhívása, vörös zóna playhívások. Vagyis ha valahogy félidőig kihúzzák, nem lehetetlen nyerni sem.

Hozzáteszem, én nem értek egyet Dungyval. Sztem a Chiefsnek nincs válasza P. Manningre. Oké, legyen néha megzavarva, legyen gyengébb napja. De az is 35+ pontot jelent. Márpedig Alex Smith hacsak radikálisan nem javul, képtelen összehozni 20nál többet. Ehhez jöhet esetleg 1 ST vagy D# TD, de ennyi.
đłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłb

Egyelőre nyerjünk a Texans ellen. Az sem egyszerű. Ők egy jó csapat alapból, akik pocsék formát hoztak eddig. A védelmüket JJ megaWatt motorja hajtja, és képesek a futásainkat lefogni. Márpedig az gond. De passzal is tudnánk haladni, azért Alexnek sem mindig van rossz napja.
Viszont ők mégis egy támadó csapat. Más kérdés, hogy pont ez nem működik.
Nem akarok még egy oldalt írni. De a lényeg az, hogy van a ZB fal, ami egyre gyengébb (pont nálunk játszott a kiváló ROTjük). Mégis a terv az ,hogy belső és külső zónafutások, illetve stretch futások. Ezt ismerjük tavalyig játszottuk. Ezek időigényes játékok, türelmes, intelligens és gyors, robbanékony futóval viszont jól működnek. A kulcsszó az időigényes. Ehhez társul a play action passzjáték (ami erős futójáték nélkül ritkán működik elég jól). A Play action legfőbb hátrányai közé tartozik, hogy időigényes (más is, például háttal áll a QB egy ideig, ami duplán hátrány). Illetve vannak screen játékok, amik időigényesek, de jól előadva hasznosak. Gondolom van aki sejti már.
Minden profi támadóséma épül egy alapelemre. És védőséma is. Mondjuk a Chiefsnél a két kulcsszó a YAC (O#) és a QB összezavarása (D#). A Texans offense kulcsszava az idő. Ezért nem zavarja őket a play action időigénye, beleillik a rendszerbe. Így egy hátrány megszűnik, és előnnyé alakul, a többi előny pedig megmarad.
Az ő gondjuk az, hogy ehhez vezetni kell, vagy közel maradni pontban. Amihez yardokat kell termelni. De ha megy, akkor a defense kitart, mivel kevés a drive (mindkét csapatnak), és uralják az időt (a Texansnál több percet senkinél nem tölt a laszti), és nyernek.
Vagyis amíg a futás megy, a blitz nem zavarja őket. Illetve a Chiefs offense lassú biztonsági játéka főleg nem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
Tamba Hali egyik sackjét utólag a liga elvette. Mert szerintük az inkább egy 4 yard vesztéssel járó szerelés az irányítón. (Aminek a neve sack, de most mégsem.) Mert a döntéshozó főmajom úgy véli ő tudja mire gondolt Pryor, és szerinte ott nem akart passzolni sem akkor sem utána Pryor, hanem lehet direkt mínusz négy yardot akart futni, ezért mozgott hátra és akkor tehát futóplay. Gratulálok!
Nem igazán számít, de szeretnék egyszer ilyen munkát, ahol sok hülyeséget beszélve lehet pénzt keresni.ulpianus
Dobj rá piros zászlót hátha visszaadják neki 😀

Amit írtál szezon előtt-meg azòta is sokszor-hogy a kulcs a nyomás lesz a védelmünknél eddig nagyon ül. Ha jól emlékszem volt olyan szezonunk amikor összesen volt 10 sack mint múlt héten az Oak ellen. 😀 Kíváncsi leszek hoy ez majd mennyire működik a Broncos ellen hisz Manning egyik nagy erőssége a védelmek olvasása. A menetrendet elnézve (Hou,Cle,Buf) mi szvsz addig veretlenek maradunk. Érdekes lesz hogy Manning ellen mennyire működik majd ez az agresszív D.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Tamba Hali egyik sackjét utólag a liga elvette. Mert szerintük az inkább egy 4 yard vesztéssel járó szerelés az irányítón. (Aminek a neve sack, de most mégsem.) Mert a döntéshozó főmajom úgy véli ő tudja mire gondolt Pryor, és szerinte ott nem akart passzolni sem akkor sem utána Pryor, hanem lehet direkt mínusz négy yardot akart futni, ezért mozgott hátra és akkor tehát futóplay. Gratulálok!
Nem igazán számít, de szeretnék egyszer ilyen munkát, ahol sok hülyeséget beszélve lehet pénzt keresni.ulpianus
Vár a politikusi pálya 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Tamba Hali egyik sackjét utólag a liga elvette. Mert szerintük az inkább egy 4 yard vesztéssel járó szerelés az irányítón. (Aminek a neve sack, de most mégsem.) Mert a döntéshozó főmajom úgy véli ő tudja mire gondolt Pryor, és szerinte ott nem akart passzolni sem akkor sem utána Pryor, hanem lehet direkt mínusz négy yardot akart futni, ezért mozgott hátra és akkor tehát futóplay. Gratulálok!
Nem igazán számít, de szeretnék egyszer ilyen munkát, ahol sok hülyeséget beszélve lehet pénzt keresni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Azt mondta Andy Reid, elismeri, hogy rozsdás a play hívása, dolgozik is rajta. Ahogy a ligában mindig mindent folyamatosan fejleszteni kell, egyre jobb HC akar lenni, egyre jobb játékokat akar hívni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Edzésjelentés:

Nem edzett:
Kendrick Lewis (FS). De ő múlt héten is azért nem edzett, mert leginkább pihentetni kell, és a meccsen tudott játszani (gondolom beinjekciózva).

Limitáltan edzettek:
A. Fasano (TE), róla volt szó, lehet játszani fog újra.
B. Flowers (CB).
(Zárójelben. Hoztak egy CBt tarcsiba, tipikus Sutton D#be illő magas+fizikális srácot, aki szeret verekedni. Vernon Kearney az illető. Nálunk van a liga egyik legjobb DB edzője (Emmitt Thomas), talán belőle is kihoz valamit, ezért hoznak ennyi olcsó srácot. Elég csak B. Carr vagy épp most Marcus Cooperre gondolni. Lewis, Arenas sem lett volna ennyire jó, és igazából Flowers sem, ha nincs Emmitt bátyó. Még Berry tehetsége is egy dolog, lehetne bust bárki, kell a jó edző. Ennyi szerencse azért nincs. Ezért nem rúgták ki Reidék. Na mindegy elkalandoztam, de aktuális.)

Full edzettek:
B. Albert (LOT), J. Allen (OG), J. Asamoah (OG), D. Avery (WR), K. Brock (TE), D. Colquitt (P), D. Moses (LB), D. Poe (DT), A. Sherman (FB)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Jó hír, A. Fasano sérülése annyit javult, hogy hétvégén pályára léphet, ha minden jól alakul. McGrathnak voltak jó meccsei, nem akarom bántani, de nagyon kellene egy igazi Tight End.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
aki Houston 😊

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Tamba Hali lett az AFC hét védője. Azt olvastam róla tegnap este, hogy irányítóra helyezett nyomásban (sack, hurry, QB hit) még a ligában második helyezett előtt is magasan vezet (valami 17el).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Devon Wylie
a peccnél próbálkozik... érdekes lenne ha ott megcsípne egy 53as helyet

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus


Állat vagyok, ami enni kér...