Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Ha lesz egy kis időm megnézem milyen statokkal csinálta meg Alex ezt a 7-0ás rohamot...
Bár tudjuk ez nem az ő érdeme 😊

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
McCluster egyik vezérszurkolója készített egy pólót. DexMexnek természetesen tetszik, ő mindenkit szeret a világon, ritka vidám és kedves kis fickó. (Tudni érdemes, hogy McCluster egyik beceneve Run DMC (magára sokat hivatkozik így), mert D.M.C. a monogramja. Csak én nem hivatkozom rá így, mert a Raidersben sokan így ismerik McFaddent, és nem akarok keveredést (akinek monogramja DMF egyébiránt 😛). Elég sok Run DMC volt és lesz igazándiból).


Sérültekkel kapcsolatban változás van. Többen végeztek fél vagy teljes edzést ,de felkerültek a listára. Bowe és Lewis játéka kérdéses. Valószínűleg játszanak még Jeff Allen, Derrick Johnson, A. Fasano, A. Sharmen, illetve két STer, Parker és Moses.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Ulpi!
Hemingway helyzete milyen lett?
Igaz passz nem nagyon vanJanek
Tavaly STer volt, épp hogy maradt. Ahhoz képest neki gondolom ez így jó, hogy egyik elsőszámú csereelkapó. Persze ha McClustert ki tudta volna túrni slotból, amire meglepő módon volt esélye, az lett volna a tökéletes tündérmese számára.
Bowe ma egyáltalán nem edzett, tehát lehet nem is játszik, akkor többet láthatjuk valószínűleg. Ilyenkor kell bizonyítania, ez ilyen biznic (előszezonban akármilyen volt, már nem számít). Eddig jól hozza, mert 5ször célozta meg Alex, abból 4 elkapás egy TD (mégohzzá szép TD), de egyik meccsen sem kapott két passzt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Ulpi!
Hemingway helyzete milyen lett?
Igaz passz nem nagyon van

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Rövid zenés videóösszefoglaló a múlt heti győzelemről:
 vimeo.com/77764040


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Lewis (FS) nem edzett ma. Ahogy két hete, az utolsó edzéseket kihagyja. Bowe limitáltan edzett.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
IR listáról Moeakit (TE) kivágták, eddig tudtak várni, mindhiába.
Nem sok sérült van, aki ne játszhatna. 7 játékos, de szinte mind teljes edzést végez. Lewis (FS) és Fasano (TE) végez félmunkát, de ők is játszottak múlt héten.

Jön a Browns, ők is új irányítóval. Ez ilyen szezon. Weeden nem vált be, én előre szóltam. Neki idő kellett volna, de az pont nem állt rendelkezésre 29 éves újoncnál (erre sokszor utaltam, hogy ritka rossz kombó, első kör értelmetlen, erre tessék). Ennyi erővel mi is bevethetnék Tyler Brayt, pont ugyanígy megégne leginkább.
Mindegy, az ő dolguk, jön a régi ismerős Jason Campbell. Őt kevésbé fogja zavarni hogy az Arrowheadben játszik, ismeri.
Erről jut eszembe. Pryor legalább kétszer delayt (időben nem indult a játék) hozott össze, meg egy időkérést a szurkolók üvöltése miatt. Ami a végén láthatóan frusztrálta őt is. Anno Rivers is idegbeteg módon a labdát földhöz vágta, aztán elrúgta, közben üvöltözve mindenkire. Pedig nem megoldhatatlan hang nélkül semmi, készüljenek fel. És ő nem volt zöldfülű.
Hozzáteszem az Arrowhead közönsége nagyon nagyon hangos. A rekord egy dolog. Bár 137 decibel az sok. A légkalapács 100 decibel sincs, ha melléállsz. Egy rock koncert 120 körül van, csak hozzászoksz. 140 decibel az egy sugárhajtású gép hajtóműve közelről. 125 már konkrétan fizikai fájdalmat is okozhat.
A gond nem az egyszer-egyszer elért 137+, hanem a folyamatos 110 fölötti hangerő. A közönség is tudja mikor kell ordítani (ahogy NBA meccsen sem viccből integetnek büntetőnél lufikkal). Az ellenfél támadósnapjei előtt üvöltenek legjobban, ütik a palánkot, ülést, dobolnak lábbal, amit ki bírnak találni. Keenumot, Romot is zavarba hozták nem egyszer, direkt szoktam figyelni mert vicces. Igazából ez számít, a rekrod csak egy jópofa dolog. Erre mondtam, hogy nincs igazi különbség a Seahawks fans 136 és a Chiefs fans137 decibelje közt. A lényeg az, hogy ez a két aréna borzalmasan hangos tud lenni. Reméljük lesz okuk a végén örömükben ordibálni. Addig mehet a Red Alert.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Most is vannak nyilatkozatok. Elég viccesek is. Csak most van igazi hír, vannak meccsek.
Bár nem mindenki nagyotmondásból ír. DexMex például szurkolókkal közös képeit mutogatja folyamatosan évek óta, kommentálja, milyen jó fej ember ez is, amaz is, szeret mindenkit. De ettől még írja, ha valami jó volt. Vagy ő akar lenni a legjobb mindenes támadójátékos. Ez természetes. Mikor a visszahordott TDje volt, és mindenki arról beszélt, hogy "mekkora spin move", azt mondta, nem is emlékezett a spinre, utólag nézte meg, mikor ebből hír lett. 500szor. 😀

Igazából nem egy csapatnál vannak ilyen nagy dumák. Csak én poénra vettem, kiemelve direkt a legerősebb mondatokat. Én szeretek magamon röhögni, ezért nekem ez is könnyen megy, hogy a hőseimen nevessek. Van aki megsértődik (néha én is), én nevetek. Elfogadom, ha valakinek meg ez fura.

Ami bejött duma, mert reális volt, azt a szakértők is mondták évek óta. Például, hogy nagyon erős a Chiefs kerete, igen közel vannak, főleg defense oldalon, az áttöréshez. Mert elsőre erősnek hangzott, mikor Justin Houston azt fejtegette (vagy öt különböző fórumon), hogy ő é Hal lesznek a legjobb pass rusher páros a ligában ezzel a rendszerrel. Vagy Derrick Johnson is írta a defenseről ugyanezt, és azt is, hogy idén neki sem 1-2 sackje lesz (most van 3.5). Ma már nem is tűnik túlzásnak. De igazából róluk tavaly is sokan ezt mondták, pedig akkor nem volt blitz fele ennyi sem. Van ami nem is akkora meglepetés, inkább volt az a tavalyi csapatteljesítmény.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
Reális nyilatkozatnak túlzás nevezni. Bowe azt mondta, olyan lesz az offense mint Bagdad bombázása, ő például vezetni fogja a ligát elkapott yard és TD számban is. Vagy Bailey mondta hogy ő 10nél több sacket fog hozni (volt neki 1, idén is van neki 1).
Ellenben Smith és Flowers szerint is ez lesz a liga egyik legjobb secondary egysége, eddig bejött. De ezzel nem is kockáztattak nagyot.ulpianus
Persze hogy túlzás de ha minden úgy lenne ahogy mondták volna akkor kb minden meccsünket 30+ ponttal nyernénk. Csak így utólag érdekes, hogy ők tudták, hogy ennyire jók lesznek. Minden offseasonben vannak hasonló nyilatkozatok de ennyire nem szoktak konkrétak lenni mint most voltak.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Reális nyilatkozatnak túlzás nevezni. Bowe azt mondta, olyan lesz az offense mint Bagdad bombázása, ő például vezetni fogja a ligát elkapott yard és TD számban is. Vagy Bailey mondta hogy ő 10nél több sacket fog hozni (volt neki 1, idén is van neki 1).
Ellenben Smith és Flowers szerint is ez lesz a liga egyik legjobb secondary egysége, eddig bejött. De ezzel nem is kockáztattak nagyot.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
Én magam a Wild card helyezést a tizedik hét után szoktam egyáltalán megnézni, de most valós esélyünk van a hetedik hét után. Mert ha a hátralévő 9 meccsből nyerünk hármat, az is 10-6, és az idén WC helyet fog érni várhatóan. Én ezért is(!) örültem, mikor nyertünk, mert az egyik lehetséges WC riválisunkat vertük meg. És a végén sokat is érhet, hogy egy plusz ide, egy mínusz oda.
Na mindegy, egyelőre ne tervezzünk, csak örüljünk.
ulpianus
Most jön a Browns ès a Bills szvsz ha ezt a 2 meccset behúzzuk a Wild Card szinte biztos. Àm így 7-0 nál új értelmet nyer a preseasonos nagyotmondó rovatod 😀 Teljesen reálisak voltak a nyilatkozatok 😀



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Sean Smith egy TDt kapott, aminél úgy lemaradt, hogy csak néztem. Bár igaz, ha a többi végül (mások által) kivédekezett hibáit veszem, volt több is.
Ezt a Miamiban is csinálta, ezért nem dicsértem őt soha, mert vártam. De sajnos nem múlt el ez a "képessége", hogy borzalmas nagy yardokat nyel be időnként.
Az a gond, hogy beindul futásra, túl agresszív, nagy játékot akar, és nem futás van. A WR meg, mire visszafordul, 6 yardot rávert, egy vak QB is tudja mi a teendő, ez instant TD, ha a safety nem ér oda. De mivel nekünk egy (sokszor nulla!) safety van ez esélytelen gyakran.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Bowe megint egy normális passzt kapott, a többit alig lehetett elkapni, csak az ő érdeme, hogy sikerültek.
DexMexet nem is értem miért nem írtam meccs után, megint ő volt Jamaal mellett a fő támadófegyver. Jamaal kevesebb külső futást kapott, mint eddig, ellenben több off tackle runt, amik jól mentek, illetve belül is párszor szépen futott. A támadófal pár hete láthatóan kezd ráérezni a power blokksémára, bár még nem tökéletes. De ez egy roppant fiatal fal első ilyen éve, van még idejük. Fisher továbbra is tanulja a jobb oldalt, valamint nagy lépés volt neki az NFL Azt mondta: az izmai, mozdulatai még mindig a bal oldalhoz vannak szokva, négy évig azt játszotta, majd belejön.

Flowers visszatért, Marcus Cooper (CB) így kevesebbet volt fent (várható volt nyilván), de egy hatalmas TD mentése akadt így is.
Robinson és Sean Smith ellenben hibáztak egy-egy szép nagyot. Robinson gyakorlatilag minden meccsen egy óriásit téveszt, előtte és utána hiába jó.ulpianus
bowe blokkolása a mccluster sreen-nél fantasztikus volt, asszem a jags-el volt anno pár éve egy meccsünk amikor kb hasonló blokkal elcsapta a safety-t miután levált a cb blokkolásról (bár az sokkal látványosabb volt😊)

a falban az sem túl derűlátó dolog, hogy kb 3 ember állandóan sérüléssel edz és játszik, ellenben fisher-nek végre egy elég jó meccse volt a mostani

sean smith meg szerintem nem egyszer hanem legalább háromszor bénázott nagyot😊
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Múlt héten is pedzegették, úgy fest Sanders Commings (DB) végre elkezdhet játszani a Chiefsben.

Nehéz erre a draftra mit mondani egyelőre. janek feszegette nemrég, nem szóltam semmit. Majdnem mindenki sérült. Fisher (OT) sérülten játszik, K. Davis (HB) is. Kelce (TE), Commings semmit nem játszottak. N. Johnson (LB) egy ideig. Kush cserecenter, de a center tipikusan lejátszik minden meccset végig. Persze nem is egy hatodik körös csereember alapján fogom a draftot megítélni, mert akkor Catapano (hetedikes DE) is néha beugrik garbage time alatt és jó, de ez ennyit ér. Tehát muszáj várni, ez van. Legalább Commings végre jöhet, ha minden igaz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Megnéztem újra a meccset nyugodt körülmények közt. Pár észrevétel.
Berry levette a TE-t megint egyedül. Tavaly is egyre jobban ment neki. Meglátjuk ha jobb QB lesz, és jobb TE, akkor mi történik.
Bowe megint egy normális passzt kapott, a többit alig lehetett elkapni, csak az ő érdeme, hogy sikerültek.
DexMexet nem is értem miért nem írtam meccs után, megint ő volt Jamaal mellett a fő támadófegyver. Jamaal kevesebb külső futást kapott, mint eddig, ellenben több off tackle runt, amik jól mentek, illetve belül is párszor szépen futott. A támadófal pár hete láthatóan kezd ráérezni a power blokksémára, bár még nem tökéletes. De ez egy roppant fiatal fal első ilyen éve, van még idejük. Fisher továbbra is tanulja a jobb oldalt, valamint nagy lépés volt neki az NFL Azt mondta: az izmai, mozdulatai még mindig a bal oldalhoz vannak szokva, négy évig azt játszotta, majd belejön.

Flowers visszatért, Marcus Cooper (CB) így kevesebbet volt fent (várható volt nyilván), de egy hatalmas TD mentése akadt így is.
Robinson és Sean Smith ellenben hibáztak egy-egy szép nagyot. Robinson gyakorlatilag minden meccsen egy óriásit téveszt, előtte és utána hiába jó.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Az ulpi által linkelt képből már gif is van
empty taxi
Az Nfl legkirályabb edzője 😀 No Doubt.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Az ulpi által linkelt képből már gif is van


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
A csapat jó rajtja megihlette a denveri karikaturistát. 😊

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Tamba Hali egyik sackjét utólag a liga elvette. Mert szerintük az inkább egy 4 yard vesztéssel járó szerelés az irányítón. (Aminek a neve sack, de most mégsem.) Mert a döntéshozó főmajom úgy véli ő tudja mire gondolt Pryor, és szerinte ott nem akart passzolni sem akkor sem utána Pryor, hanem lehet direkt mínusz négy yardot akart futni, ezért mozgott hátra és akkor tehát futóplay. Gratulálok!
Nem igazán számít, de szeretnék egyszer ilyen munkát, ahol sok hülyeséget beszélve lehet pénzt keresni.ulpianus
Bocsi hogy ennyivel később, de csak most láttam. Chandler Jonesnál ugyanígy TFL-t hoztak ki Brees negatív yardos szerelésére 😊Wyatt
Nem az a gond, hogy nem sack a QB földrevitele. A bíró dönti el, ha futás akkor nem sack. (Csak statban futásnak könyvelik a negatív yardot)
De nem 4 nappal a meccs után szokás ilyet bejelenteni. Meg milyen magyarázat az, hogy ő "szerinte" ott Pryor futni akart? És honnan tudja? Mert szerinte az option volt, és abból nem passzolnak. És honnan tudja, hogy option volt, elég hamar sackelték. Azt sehonnan. Ráadásul lehet passzolni optionből.

Nem számít semmit az eset, csak roppant hülye dolognak tartottam, ennyi. Ez nem lesz általános ezentúl sem, hogy elemezgetni fogják melyik sack, IT, fumble, tackle, TD, complete, incomplete, hogy miként merre meddig videózható ki jövő csütörtökre, hogy ki tévedett egy inchet, és ki lépett át a vonalon hajszállal és ki nem. Nem véletlen nem lehet bizonyos dolgokra pirosat dobni meccsen sem.
De az biztos soha nem lesz általános, hogy "kitaláltam utólag mit gondolt a QB akkor", és átírom a statokat, hadd dolgozzon más is.

:cool: Most a lényeg, hogy győztünk. HÉTSZER győztünk!!! :cool:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tamba Hali egyik sackjét utólag a liga elvette. Mert szerintük az inkább egy 4 yard vesztéssel járó szerelés az irányítón. (Aminek a neve sack, de most mégsem.) Mert a döntéshozó főmajom úgy véli ő tudja mire gondolt Pryor, és szerinte ott nem akart passzolni sem akkor sem utána Pryor, hanem lehet direkt mínusz négy yardot akart futni, ezért mozgott hátra és akkor tehát futóplay. Gratulálok!
Nem igazán számít, de szeretnék egyszer ilyen munkát, ahol sok hülyeséget beszélve lehet pénzt keresni.ulpianus
Bocsi hogy ennyivel később, de csak most láttam. Chandler Jonesnál ugyanígy TFL-t hoztak ki Brees negatív yardos szerelésére 😊

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Kis történelem:  ftw.usatoday.com/2013/10/kansas-city-chiefs-undefeated/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Igazán hihetetlen, hogy nyertünk 7ből 7et! Oké, jó védelem, tudtuk, meg jó ST, de akkor is. Mindenki rebesgette, hogy worst to first, de hogy szó szerint igaz lesz mai napig, azt ki hitte volna?
Továbbra is a Denver a favorit a csoportban, egészen kiválóak, nekem legalábbis tetszik nagyon a Broncos. Persze ők nem is hosszútávra építették Peyton köré a Broncost, muszáj is azonnal jónak lenniük.
Lényegesebb, hogy nem 16-0 csapat a Chiefs idén, ez tiszta sor. Vagyis ki fogunk kapni nem egyszer. Csak idő kérdése.

Én magam a Wild card helyezést a tizedik hét után szoktam egyáltalán megnézni, de most valós esélyünk van a hetedik hét után. Mert ha a hátralévő 9 meccsből nyerünk hármat, az is 10-6, és az idén WC helyet fog érni várhatóan. Én ezért is(!) örültem, mikor nyertünk, mert az egyik lehetséges WC riválisunkat vertük meg. És a végén sokat is érhet, hogy egy plusz ide, egy mínusz oda.
Na mindegy, egyelőre ne tervezzünk, csak örüljünk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
charles azért nagy killer, a múltkor albert-et tette taccsra egy meccsen kétszer is, itt most cushing-ot véglegesen, de watt-t is rendesen bordán fejelte
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálok, ha a Denvert is kontroll alatt tartjátok akkor valóban mindenre képesek vagytok, így tovább Reid papa miatt is nagyon szurkolok nektek!!!! 😀
több mint 10 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
"Az egyedüli 100%os csapat 7 hét után a Kansas City Chiefs. Ahogy mindenki várta. Grat!"

->>> NEM FOGUNK BÍRNI RICSIVEL!!!!! 😊 😊 😊