Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Egy cikk Anthony Sherman Full backről, miért is tarthatja a PFF stat oldal a liga jelenlegi legjobbjának a posztján.

Az előző témához pedig még annyit, hogy a Chiefs a nyolcadik legfiatalabb csapat a ligában. Ráadásul új rezsim/játék van, lesznek még változások, mire megtalálják a játékukat tökéletesen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Reid is látja mi a gond. Többet futunk, mint eleinte, és főleg többfélét. De nem fog ennél is többet.

Alex azt nyilatkozta most meccs után, tudja, hogy a védelem nyeri a meccseket. Reiddel arra jutottak, hogy a legfőbb probléma a 1st+2nd down alacsony sikeressége. Ebből fakad, hogy sok a 3rd&long, ami vagy sikerül vagy nem, de ott már az ellenfél védői is tudják mi jön. Ráadásul elvben rövidpasszos játék van, de így mindig mást kell játszani. Erre most komoly hangsúlyt fektetnek.
Más kérdés, hogy Alexnek kettő éves szerződése van. Amiből egyébként benyelhetnek egyet ha kirúgják. Ugyanis Big Red is többször elismerte, hogy mindenki szuper, satöbbi, de a passzjátéknak nem így kellene menni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Kérdés itt az mi a mostani rendszer?
Pass heavy sem lehet hisz szinte alig van passz Bowe 200 yard környékén van 6 meccs után és akkor még van Avery 300al igaz neki egy meccsen jött össze közel a fele....

több mint 10 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Az a baj, hogy Reid nem elég rugalmas. Azt neki is látnia kell, hogy a rendszere nem működik, és nem is fog, amíg nem talál egy megfelelő qb-t. Nem mondom, hogy álljon át run heavy-re, mert akkor már nem is Reid lenne (pedig értelme lenne), de átalakíthatnák a gameplan-t úgy, hogy jóval több futás legyen.
több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
1-2 hete már írtam milyen szimpi csapat számomra a KC, nemcsak fantasy szempontból (JC évek óta "nálam van" sajnos a Def-ről lemaradtam pedig toronymagasan elsők). Jamaal miatt minden meccset láttam idén.
Élmény a védelmet nézni, a támadó szekciót már nem mindig és tényleg jogosak ulpianus erős kritikái. Úgy döntöttem beruházok egy 25-ös mezre, piros színben 😊 Chiefs shop v ebay? van valakinek tapasztalata?Fredo
én anno 2008-9 körül a footballfanatics-ról rendeltem pólókat, azzal semmi gond nem volt
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Ulpi tudom még korai de Reid sajna úgy néz ki itt sem javult draft téren.
Persze kell egy két szezon mire kiderül mit is ér Kelce Davis vagy akár Kush...
rohadt erős a starterek névsora senki nem gondolta,hogy kiszorítják J C.-t csak akkor minek húzta a 3. elején?
csak legyen már egy kis fanyalgás rég volt a tavalyi szezon...

több mint 10 éve
Fredo 205
1-2 hete már írtam milyen szimpi csapat számomra a KC, nemcsak fantasy szempontból (JC évek óta "nálam van" sajnos a Def-ről lemaradtam pedig toronymagasan elsők). Jamaal miatt minden meccset láttam idén.
Élmény a védelmet nézni, a támadó szekciót már nem mindig és tényleg jogosak ulpianus erős kritikái. Úgy döntöttem beruházok egy 25-ös mezre, piros színben 😊 Chiefs shop v ebay? van valakinek tapasztalata?
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Ulpi, a Catapano gyereket hogy látod most?sutianap
Project játékos továbbra is. Volt egy sackje neki is, az utolsó. 1 másodperc maradt hátra utána, semmi esélye nem volt a Raidersnek ott már, bejött pár cserejátékos. Viszont a Raiders OL is cserékből állt sérülés miatt. Bár mikor kezdték a meccset sem tudták megállítani Haliékat, csak Pryor akkor még kevesebbet kockáztatott és erőltette a játékot mindenáron. A végén már muszáj volt, be is kapott 10 sacket. Mindenesetre ilyen szituáció kevés van, nehéz felmérni mit tud.

Ráadásul tudni érdemes, hogy a Chiefs védelem sok fontos mutatóban ligaelső. Legfontosabb a kapott pontok 10.8as átlaga (ami lenyűgőző adat, aki esetleg nem érti a számokat). Illetve a 31 sack sem mindennapi (második 22vel a Ravens, hogy értsük ezt is).
Azt akarom mondani, hogy nem Catapanora figyelnek egyelőre, mikor a főnöki roham megindul.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 277 — capitaine du château de Vienne 1487
Ulpi, a Catapano gyereket hogy látod most?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Fisher játszott végül?
Ha igen, akkor milyen volt?Stez
Sio Moore a meccs elején csúnyán megverte, utána nagyrészt jól tette a dolgát, tán még volt egy false startja is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Fisher játszott végül?
Ha igen, akkor milyen volt?

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
6-0
Már csak egy olyan csapat van a ligában, ahol tökéletes a mérleg. Pont a mi csoportunkban, a Denver Broncos. Ilyen csoport ez, minden évben van valami látnivaló.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
“In the fourth quarter, as the Chiefs fans were celebrating their victory, all of the sudden it peaked at 137.5 decibels,” Philip Robertson, the Guinness World Record adjudicator noted. “They screamed for an incredibly long time, probably longer than what I heard in Seattle.”




Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Egyébként nekem Cooper (CB) továbbra elképesztő.
A semmiből jön egy srác és kezdő CB lesz, aki pár éve még WR volt, hosszútávú project. Erre jól játszik, pedig rá dobnak a QBk, mert tudják hogy ki ő (nem véletlen volt 5 PDje ma is, a többieknek összesen másik 5). Elit első körös CBk szoktak első profi évben gyengélkedni, Marcus Copper pedig miket művel. Főleg hogy Flowers helyett játszik. Nemcsak hogy megint volt pickje, de egyszerűen jó volt. Egyetlen TDt kaptunk, és az az ő hibája volt. Meglepte Moore kemény játéka, félre lökték, és Berry rossz felé nekilendült, nem tudott visszafordulni. Igaz, több pontot nem kaptunk. Egy Jano 51 yardos FG mellé volt, és ennyi.

Ellenben jut eszembe egy nagy fake a Raiderstől, ha már dicsértem a ST egységet, azt megették csúnyán.ulpianus
Én a héten láttam,hogy nálatok van,csak kicsit kaptam agyvérzést:/
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Egyébként nekem Cooper (CB) továbbra elképesztő.
A semmiből jön egy srác és kezdő CB lesz, aki pár éve még WR volt, hosszútávú project. Erre jól játszik, pedig rá dobnak a QBk, mert tudják hogy ki ő (nem véletlen volt 5 PDje ma is, a többieknek összesen másik 5). Elit első körös CBk szoktak első profi évben gyengélkedni, Marcus Copper pedig miket művel. Főleg hogy Flowers helyett játszik. Nemcsak hogy megint volt pickje, de egyszerűen jó volt. Egyetlen TDt kaptunk, és az az ő hibája volt. Meglepte Moore kemény játéka, félre lökték, és Berry rossz felé nekilendült, nem tudott visszafordulni. Igaz, több pontot nem kaptunk. Egy Jano 51 yardos FG mellé volt, és ennyi.

Ellenben jut eszembe egy nagy fake a Raiderstől, ha már dicsértem a ST egységet, azt megették csúnyán.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
És jut eszembe! Megvan az új hangerő rekord meccsen. 137.5 és 137.7 decibel is kijött infóként, de a lényeg, hogy megvan.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Nem sok értelme van elemezni. minden héten ugyanaz. A Defense király sok sack, a QB az életéért fut. Hozzátéve hogy a kezdeti Raiders cserefal is kidőlt közben. Aki nem Raiders fan, vagy mániákus focifan tuti nem tudja kitalálni kik alkották a támadófalat. De attól meg is kell csinálni a játékot. Hali 3.5 sack, DJ 2, 4.5 egyéb sack (szumma 10). Valamint 3 IT egyik TD.
a ST is jó volt, Colquitt megint rúgott sebészi puntot.

A támadóknál Jamaal jó volt többször, néha a fal magára hagyta, összességben 78 yard de csak 3.5ös átlag. Viszont ő futotta a két támadó TDt (és elkapott 50 yardot). Ami azért fontos mert Alex ma is gyenge volt. 3 sackből kettő tisztán az övé volt, és 128 passzolt yard, 45% 0 TD az semmi. Legalább nem adja el, de mást nem tudok mondani jót róla.
Pedig Bowe megint olyan labdát kapott el nem egyszer, ami szinte reménytelen volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Bowe valóban nem hozza azt, miért ennyi pénzt kapott. Több oka van. Alex egyik legfőbb erénye, hogy minden célpontot egyszerre lát a pályán. Ettől lassan is dönt, szal ennek is van hátránya. De ő nem az aki 60%ban a kedvencére dob mindent, az úgyis megoldja valahogy, és ennyi terve.
A Reid offense sem Bowe erősségeire épül.
Valamint Bowe nem abban kiváló hogy mindig elszakad a célponttól. Bár elszakad, ne így értse senki. Mindig abban volt igazán unikum, ha nem szakad el, akkor is elkapja. Eltolja a CBt, és kész. A technikás Champ Bailey is ezért nem tud vele mit kezdeni sokszor. Hiába van pozícióban, Bowe erőből dolgozik. Volt meccs ahol hatot dobtak Bowera, Champ fogta szinte végig, mindig jó helyen volt, jókor ugrott fel, és hatszor (mindet) elkapta Bowe. Aztán áttették Baldwinra Baileyt fixen, akit el is tüntetett.
Végül pedig nincs Bowenak társa, mióta Fasano is sérült. Avery is bibis, és eleve nem ez a szint.

Bonyolult ez. De az nem bonyolult, hogy óriási baromság kijelenteni, a Chiefs legfőbb problémája D-Bo játéka. Tudnék mondani fontosabb gondot.
Ráadásul meg lehet nézni a két TDt, hogy mennyire nem az End zoneba állva várta a passzt, hanem egyiknél lecsapott egy védőt, eltolt még egyet futtában, a harmadikat is lerázta, futva 20 yardot. Másiknál pedig igen szépen üresre játszotta magát és berohant a tömegben. Volt ezen kívül 3 olyan elkapása, amit nem sokan csinálnak meg. Válla fölött mögött érkező passzok, stb.
A fickó megnézte a statokat, valóban nem jó. aztán elkövette az egyesszámú troll hibát. Egyetlen adatból kezdett kombinálni, és túl sokat akart megérteni belőle. Elég gyakori eset.
łłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł

A Terrorhead return hangrekordról megjegyeznék valamit. Ugye régen nem volt "rekord nap", csak mérték a hangerőt időnként és ennyi. Az Arrowheadben volt hosszú évekig a legmagasabb hangerő (116 decibel). Nem szóltak a szurkolóknak, hogy gyerekek most kéne üvölteni, ők ilyenek és kész. Ezért volt a Chiefs staidonban sokáig jelszó a sigemben is látható "Loud & Proud", nem viccből pont ezt írta Sembower rá.
Idén a Seahawks kitalálta ezt a remek marketing fogást. Amivel a nézőket is becsalják a stadionba, magukhoz is kötik hosszútávon remélhetőleg, aki ebben részt vesz. A játékosokra is hat. (Hadd ne soroljam fel, miket mondtak). A csapat hírét is pozitívan terjeszti, a média imádja az ilyet. És igazából a világon semmibe nem kerül. Zseniális.
A Chiefs vezetőség már csak a hagyomány miatt sem hagyott ki ekkora ziccert. Elcsórták az ötletet, teljesen igazuk van.

Mindegy, hogy sikerül visszahódítani a címet avagy nem. Attól még összességében mindkét aréna továbbra is a két leghangosabb marad. Ezt évtizedek óta mindenki (játékosok, edzők, kommentátorok, még sok szurkoló is) elismeri. Igazából ez számít, nem az, hogy 124.1 vagy 137.33 decibel a pontos érték ma.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 663 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, meg öt meccs után korai is ilyent kijelenteni. Ha egész idényben ilyen visszafogott lesz, akkor lehet majd mérlegelni, hogy na vajon miért?

A Guiness rekord-kísérletre kíváncsi leszek. Az Arrowhead remek akkusztikájú aréna, van rá sansz...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Teljesen más lett a játék, mint volt.
Mondjuk az érdekes,hogy Reid mindig szeretett volna egy ilyen WR-t mint Bowe erre itt meg alig használja.
Igaz Smith nem Vick sem nem Dmac...

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Az SI.comos Greg Bedard nagyon csúnyákat írt Boweról, olvasva a véleményét felkaptam rá a fejemet, mert szokatlan ez a hangvétel, tulajdonképpen a chiefs egyik nagyobb problémájának nevezte, hogy már nem képes első számú Wrként akár csak elszakadni az emberétől, nem tudja megverni a covert.
Érdekes vélemény, bár az tény, hogy a tavalyi évhez képest elég kevés labdát kap..., el-eltűnik; elvileg Smith jobb mint a tavalyi egész branch, szóval akár javulást is várható lett volna, talán.sapka
Mondjuk ez így hülyeség ahogy van. Felőlem lehet elemző bárki, de néhány fickó elképesztő nagy baromságokat ír le.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 606 — sapka
Az SI.comos Greg Bedard nagyon csúnyákat írt Boweról, olvasva a véleményét felkaptam rá a fejemet, mert szokatlan ez a hangvétel, tulajdonképpen a chiefs egyik nagyobb problémájának nevezte, hogy már nem képes első számú Wrként akár csak elszakadni az emberétől, nem tudja megverni a covert.
Érdekes vélemény, bár az tény, hogy a tavalyi évhez képest elég kevés labdát kap..., el-eltűnik; elvileg Smith jobb mint a tavalyi egész branch, szóval akár javulást is várható lett volna, talán.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Jó lett a sigJanek
Ezt is Chris Sembower készítette. Az apja gyerekkorában sok Chiefs meccsre elvitte. Fiatalon elvesztette őt, de már akkor sokat rajzolt. Azóta grafikusként éli életét.
Chiefsről készült pár korai munkája komoly elismerést vívott ki számára a Chiefs szurkolók közt. Illetve sok szurkoló beszélt vele, mikor az apja elhunyt. Tudták ,hogy ki ez a srác. Ez neki sokat segített továbblépni és élni az életét. Azóta is igen komoly képeket készít. Van egy sajátos stílusa is. Egy ilyen kép a múltkor láttam "folyamat videót", olyan 20-30 néha 50 óra alatt készül el (ez a sig nem ilyen). De megéri, mert gyönyörűek, letisztultak és hatásosak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Jó lett a sig

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Szezon előtt volt szó róla,hogy a Seahawks kitalált egy kiváló nézőcsalogató dolgot. Miszerint (Guiness) hangerő rekordot döntenek meccskörülmények közt. Ami sikerült is nekik! Gratulálok!
Viszont a Chiefs is beveti a hangágyút. Mégpedig az első csoportmeccsen, vagyis holnap. A Raiders lesz a vendég. A két gárda közt igen komoly rivalizálás van évtizedek óta, nem egyszer még rájátszásból is egymást ütötték ki, ami különösen fáj. Vagy épp olyan súlyos szabálytalanság történt, hogy megváltoztatták a játékszabályokat. A hangzavar tehát garantált.


Állat vagyok, ami enni kér...