Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 10 éve
Fredo 205
Ulpi hiába vártuk a bő elemzésedet. Na majd jövő hétenFredo
Miről szeretnél elemzést?ulpianus
Általánosságban mindenről amit te "körüljársz". 😊
Konkrétan amit meglibbentettél hét elején az A. Smith és Red bátyó QB-OC kapcsolatáról.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Ulpi hiába vártuk a bő elemzésedet. Na majd jövő hétenFredo
Miről szeretnél elemzést?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Fredo 205
Jamaal Charles térdhúzódás miatt nem edzett. Reid szerint játékra fogható lesz. ulpianus
Reméljük a legjobbakat. Mindenki tudja (gondolja), hogy mi lenne nélküle.

Ulpi hiába vártuk a bő elemzésedet. Na majd jövő héten
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
TE probléma folytonos, de Brock már nem megoldás, kivágták a csapatból. Érkezett Dominique Jones (TE) a PSbe. Továbbá mivel sok a sérülten játszó OL ember, így Rokevious Watkins felkerült az 53ba.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Big Rednek tetszett baby Reid kép (lásd lejjebb, xrace77 tette be). Szerinte hasonlít a fiára, mikor ilyen kicsi volt. Reméljük nem bajszos volt és szemüveges babaként.

Jamaal Charles térdhúzódás miatt nem edzett. Reid szerint játékra fogható lesz. Mike Catapano (DE) már kevésbé valószínű.

Sanders Commings (DB) jövőhét szerdától áll munkába, az pont pihenőhét, de utána elvileg láthatjuk az újoncot végre.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Ryan Succop, most hogy kihagyott egy FGt a meccsen, a hét AFC ST játékosa lett.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Elő lehetne venni persze azt a döntést is, hogy van szuper HC, DC, STC, és az OCnk egy nulla, semmi komoly referenciával. De igazából Reid az OC, mindenki tudja. Ezt nem fogja odaadni senkinek, nem kell neki OC.ulpianus
Ugye Pederson volt az, akire rákérdeztek Reid-nél az idény előtt, hogy hogy van megelégedve vele, Reid meg visszakérdezett, hogy " - Kivel?", "- Hát az OC-vel", "- Ja, vele elégedett vagyok.". 😀 😀 😀peterk2005
Határeset, elfogadom. Majdnem így volt.
Azt kérdezték, hogy "Todd Petersonnal meg van elégedve?". De ugye ő nem Todd hanem Doug, és nem Peterson, hanem Pederson. (Volt Todd Peterson a Chiefsnél). Erre kérdezte, hogy "Ki? Pederson. Mi volt a keresztneve? Doug. Jaaa! Vele meg vagyok elégedve." 😊 Szóval a poén nem az volt hogy ő nem ismerte, hanem hogy véletlen rossz nevet mondott a régi bútordarab riporter, és poénra vette Reid.
De a lényeg az, hogy semmi igazi tapasztalata, referenciája nem volt OCként Pedersonnak, és kapott egy kiváló és jól fizető állást. Big Red magához vette Philadelphiában, és hota ide is, mert szolgalélek, teszi amit Andy mond. Csak a támadójátékon nem segít így semmit, amivel az a gond, hogy erre való a poszt.

Hozzátéve, hogy Andy Reid a QBnek nagyon(!) komoly szabadkezet ad, szándékosan. Ez megérne egy fejezetet (főleg hogy pont ez az egyik fő gondja Alexnek), majd egyszer.ulpianus
remélem nem kell sokat rá várni

több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Ez óriási. 😊
több mint 10 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Most hazaugrottam és eszembe jutott, hogy Alex Smith ára két második körré változott. A 8 győzelem volt a feltétel, ahhoz hogy ne 2.+3. hanem 2.+2. legyen.
Fogós kérdés: Na most akkor megérte vagy nem?ulpianus
amúgy szerintem megérte, oké nem egy passzgép és néha a döntései is megkérdejelezhetőek, de csinálja azt amit elvártunk tőle és azért a helyzetfelismerése is sokszor nagyon kell, egyelőre nem itt fogja megváltani a világot, de sokszor a fal sem segíti (azért minden sack-et nehéz lenne arra fogni, hogy alex bevonza őket), kiváncsi vagyok az év végén hol fogunk végezni vele, én mindenesetre simán szavaznék neki még egy évetehh
Túlságosan nagylelkű vagy 😊 Ha a Superbowlt behúzzuk, max akkor maradhat 😉
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Elő lehetne venni persze azt a döntést is, hogy van szuper HC, DC, STC, és az OCnk egy nulla, semmi komoly referenciával. De igazából Reid az OC, mindenki tudja. Ezt nem fogja odaadni senkinek, nem kell neki OC.ulpianus
Ugye Pederson volt az, akire rákérdeztek Reid-nél az idény előtt, hogy hogy van megelégedve vele, Reid meg visszakérdezett, hogy " - Kivel?", "- Hát az OC-vel", "- Ja, vele elégedett vagyok.". 😀 😀 😀peterk2005
Határeset, elfogadom. Majdnem így volt.
Azt kérdezték, hogy "Todd Petersonnal meg van elégedve?". De ugye ő nem Todd hanem Doug, és nem Peterson, hanem Pederson. (Volt Todd Peterson a Chiefsnél). Erre kérdezte, hogy "Ki? Pederson. Mi volt a keresztneve? Doug. Jaaa! Vele meg vagyok elégedve." 😊 Szóval a poén nem az volt hogy ő nem ismerte, hanem hogy véletlen rossz nevet mondott a régi bútordarab riporter, és poénra vette Reid.
De a lényeg az, hogy semmi igazi tapasztalata, referenciája nem volt OCként Pedersonnak, és kapott egy kiváló és jól fizető állást. Big Red magához vette Philadelphiában, és hota ide is, mert szolgalélek, teszi amit Andy mond. Csak a támadójátékon nem segít így semmit, amivel az a gond, hogy erre való a poszt.

Hozzátéve, hogy Andy Reid a QBnek nagyon(!) komoly szabadkezet ad, szándékosan. Ez megérne egy fejezetet (főleg hogy pont ez az egyik fő gondja Alexnek), majd egyszer.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Most hazaugrottam és eszembe jutott, hogy Alex Smith ára két második körré változott. A 8 győzelem volt a feltétel, ahhoz hogy ne 2.+3. hanem 2.+2. legyen.
Fogós kérdés: Na most akkor megérte vagy nem?ulpianus
amúgy szerintem megérte, oké nem egy passzgép és néha a döntései is megkérdejelezhetőek, de csinálja azt amit elvártunk tőle és azért a helyzetfelismerése is sokszor nagyon kell, egyelőre nem itt fogja megváltani a világot, de sokszor a fal sem segíti (azért minden sack-et nehéz lenne arra fogni, hogy alex bevonza őket), kiváncsi vagyok az év végén hol fogunk végezni vele, én mindenesetre simán szavaznék neki még egy évet

amúgy meg baldwin trade block-on van, nem hozzuk vissza jenkins-ért?😊
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 663 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyébként nem. Nem miatta 8-0 a mérleg. Nem nézem a meccseiteket csak itt olvasom a kommenteket, de azok alapján semmit nem tesz hozzá a győzelemhez, csak szimplán nem vesz el belőle. Amint neki kell majd megnyerni a párharcokat, jönnek majd a vesztett mérkőzések (sajnos).MarioAna
Szerintem meg alábecsülitek magatokat. Smith nem elit, de azért nem is csak egy meccset nem elvesztő game manager. Az simán benne van, hogy akár 1-1 playoff meccset is megnyerjen. Az más kérdés, hogy hármat egymás után nem fog, mint Flacco tavaly, de egy bármikor benne van a pakliban. És ha a csapat mellé tudna rakni még egyet, az már nagyon közel lenne a tűzhöz...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 663 — The only discipline that lasts, is self discipline
Elő lehetne venni persze azt a döntést is, hogy van szuper HC, DC, STC, és az OCnk egy nulla, semmi komoly referenciával. De igazából Reid az OC, mindenki tudja. Ezt nem fogja odaadni senkinek, nem kell neki OC.ulpianus
Ugye Pederson volt az, akire rákérdeztek Reid-nél az idény előtt, hogy hogy van megelégedve vele, Reid meg visszakérdezett, hogy " - Kivel?", "- Hát az OC-vel", "- Ja, vele elégedett vagyok.". 😀 😀 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Most hazaugrottam és eszembe jutott, hogy Alex Smith ára két második körré változott. A 8 győzelem volt a feltétel, ahhoz hogy ne 2.+3. hanem 2.+2. legyen.
Fogós kérdés: Na most akkor megérte vagy nem?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagyon nagyon kívánom Reidnek, hogy összejöjjön az ami az NHL-ben Claude Julennek. Hosszú évekig volt Habs (Montreal) HC, lényegében csak a végső siker hiányzott neki. Elment a Bruinshoz két éven belül meglett a SC. Ott valahogy nem tudtam ennek örülni, mert a Briunst nem csípem úgy mint a Chifes-t. De Reidnél nem bánom ha mondjuk már idén összejön😀
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Én úgy voltam vele, 5-6 győzelem legyen meg minimum. Bár nem egyedi eset, hogy mikor egy ideig (akár egy szezonban) minden ellened van, utána minden összejön.
Gondoltam ha lesz 7-8 győzelmünk az már kiváló kezdet. A Denver úgyis lemos mindenkit a pályáról. Addigra kell összerakni a fiatal és most újraindított Chiefst, mikorra Peyton nyugdíjba vonul.
Erre van 8W félidőben. Most erre mit mondjak? Hogy ha vesztünk 8x akkor is jó? Már nem. Azért ne bukjunk 8at sorban. Most akkor már menjünk be a rájátszásba, ahol is valószínű kiesünk, de legalább bent vagyunk megint, hadd szokják a srácok. Lehet sokat ér, ha minden jól alakul az elkövetkezendő években. Sikeresnek lenni sosem gond, jussunk be és lesz ami lesz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Igazából tegnap az volt bosszantó, hogy meccs elején megsemmisítettük a Brownst, mégis kaptunk 10 pontot három passzból gyakorlatilag. Játszott a Browns 6.5 percet az első félidőben. Teljesen nulláztuk a futást is szó szerint, a passzjátékuk sem ment. Támadásban volt 4 jó driveunk is, végig a pályán, ahogy kell. Erre csak 20 szerzett pont. Persze ilyenkor megdobnak még egy TD-t, és máris 3 van közte. Feltámadt a Browns defense, azért ők nem kutyaütők, hogy asszisztáljanak végig.
Védelemben nem volt sok blitz. Mivel Campbell menekülős QB, Sutton limitálta ezeket. Működött, kivéve mikor egy CB nagyot hibázott, akkor be is kaptunk nagy playeket. Ez benne van, nem tudom a védőket hibáztatni. Idén senkitől nem kaptunk 20 pontot sem (18at sem), végig jól játszanak, nem csak negyedeket, mint az offense. Ráadásul meccsek végén mindig még erre is rátesznek egy lapáttal, (ST is rendre csatlakozik) és nyernek akármi van. Nem tudom ezt meddig lehet elvárni.

Azt nem értettem, hogy Alex a biztos vezetés tudatában, látva a védők jó munkáját, mitől esett megint pánikba? Elkezd jól játszani, letol egy félidőt, jó a pontosság, a yard, jön a TD is, mennek a drive-ok, minden király. Jó oké, bekapott sacket, de ez van. Egyszer csak szétesik fejben, és összevissza kapkod, fel-alá rohangál a pályán kezében a labdával, semmi értelme amit művel. Nem dob, csak belefut a sackbe. Akkor dob, amikor nincs ott senki, földhöz vágja mikor nincs is ott védő a környéken, pedig pont most várhatna. Sőt, egyszer előrevetődött a LOS mögött 4 yarddal és ennyi. Egy védő hozzáért, sack, és yardveszteség, de nem vitte földre, csak megijedt. Dobja ki a pályáról, az nulla yard, vagy fusson 1-2 yardért. az is jobb. Nem értem, hogy ilyenkor mit művel. Totál amatőr hiba. Minden meccsen van ilyen időszaka, amikor Cassel utánzatot játszik. Érthetetlen döntéseket hoz. Volt olyan sack, ami nem az ő hibája (Hudsoné kettő), de a fele az övé (hatból). Persze nem dob picket, még pick esélyest sem, de túl nagy az ára. Elég volna csak haladni lassan, mint első félidőben. A többit Jamaalék elintézik. Csak hagyja pihenni a védőket, a ST odateszi a labdát ahová kell. Nem kell pánikba esni, mert nincs TD 20 perce. Nem fogunk mi senkit megverni 30+ ponttal.

Kíváncsi leszek szezon végén mit fog szólni ehhez Reid és bandája. Kap szerződést Alex, vagy marad-e egyáltalán. Sztem marad, de nem vagyok biztos benne, hogy nem csak kitölti a két évét, és mentorál valaki mást jövőre.
Elő lehetne venni persze azt a döntést is, hogy van szuper HC, DC, STC, és az OCnk egy nulla, semmi komoly referenciával. De igazából Reid az OC, mindenki tudja. Ezt nem fogja odaadni senkinek, nem kell neki OC.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 214 — E/1
Hihetetlen tenyleg,na! 😀
Grat!!!

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
8-0
hihetetlen.
Érdekes lesz a Bills ellen de ott már kinézhet egy zakó
na de ki gondolt ilyenre augusztusban?
Reid tuti de a szurkolók nem hiszem

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Jó meccs volt!
Első félidőben úgy festett, lemossuk a Brownst a pályáról. Futottak mínusz egy yardot (20 éve nem volt ilyen), a passz sem ment. Aztán hirtelen két Hail Mary és egy Chiefs bénázás után lett 10 pontjuk a semmiből.
A Chiefs támadásai mentek szépen, földön vízen levegőben. Viszont a TD egyszer jött össze, a többit elszórakozták. A FG sem ment be egyik, így hihetetlen de csak 20 pontunk volt. És egy újabb óriási védelmi hibával 17 pontra jött a Browns, ezzel végképp addig húztuk magunkra őket, hogy feltámadtak védelemben is. Illetve Alex totál szétesett a szünet utánra. nem engedte el időben a passzokat (finoman szólva), sackeltette magát, és sokkal pontatlanabb lett. Jamaal és DexMex is megsérült de játszottak, mert muszáj volt.
A végjátékban minden visszatért a rendes kerékvágásba, a védők és a ST elkezdték hozni a félelmetes formájukat, labdát szereztek, sackeltek, és nyertek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem akarok telhetetlen lenni, de ha lenne egy jó qb-nk, utolsóból elsők lehetnénk.ender1112
nézd a mi meccseinket és akkor reklamálj 😛 gratulálok így tovább Reid papa nagyon drukkolok 😀
több mint 10 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Nem akarok telhetetlen lenni, de ha lenne egy jó qb-nk, utolsóból elsők lehetnénk.
több mint 10 éve
mirdal Kansas City Chiefs 590 — Chiefs fan
Big Red szerint AJ Jenkins (WR) belül és kívül is tud játszani egyformán. Hozzátéve, hogy egyelőre inkább kívül próbálgatják.ulpianus
Mármint a pályán kívül, ugye? 😀
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Big Red szerint AJ Jenkins (WR) belül és kívül is tud játszani egyformán. Hozzátéve, hogy egyelőre inkább kívül próbálgatják.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
‏@pfbusiness

A veretlen Kansas City Chiefs az egyetlen csapat az NFL-ben, amelynek játékosai még nem veszítettek pénzt eltiltás vagy pénzbüntetés miatt.


Állat vagyok, ami enni kér...