Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 10 éve
Fredo 205
Ulpi rendszerben látja a dolgokat a KC-vel kapcsolatban ezért ekézi Alexet.
Sajnos nehéz vitatkozni vele ezügyben...
Fájdalmas, hogy 8,5M-ért (plusz ugye draftcetlit is adni kellett) sajnos nem megfelelő teljesítményű irányítót lehet kapni.
Féloff Nem tudom ki hogy nézi a meccseket, de nekem néha van szerencsém Game passhoz. Ott van amolyan rövidített verzió amiben csak a playek kivonata van kb. 30-35 perc az egész meccs. Időhiány miatt ezen szoktam egyes meccseket végignézni. Most viszont élőben néztem a DEN-KC meccset és érdekes hogy teljesen más az egész, (nehéz megfogalmazni) más a hangulata, azaz sokkal jobban átjönnek a dolgok (mondjuk 3-3,5 óra vs 30-35 perc). Alexre levetítve, most sokkal jobban kijöttek-látszottak a hibái pedig elvileg ugyanazt néztem eddig is...
több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
A bírók nem fújtak semmit, peidg valószínűleg fumble volt. Viszont hiába szedte össze az először DJ, a kupac aljáról már Welker került ki a labdával. Hogy hogyan csinálta azt alighanem csak ő tudta. Lehetett volna pirosat dobni rá, valószínűleg megállapítják, h fumble, de ilyenkor mindig azé a labda akinél akkor van, amikor minden embert lehámoznak a "kupacról", és az Welker volt. Black_Adder
Nem. A labda azé, aki felveszi.
Egy kivétel van, ha elkezd vele futni. Akkor (akár) elvesztheti. Ha nem kezd futni, hanem földön marad vele (DJ nem kezdett), akkor nincs tovább, ott állt meg a játék.ulpianus
nah ez az, világosan látszott, hogy DJ odaért, de nem azzal a vehemenciával vetődőtt rá mint szokott, ráadásul welker akkor már ki volt ütve (szó szerint), elbaszott egy dolog volt DJ-től, hogy nem szerezte meg😊
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Reid bepróbálja Vicket egy évre 😊

több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 3 075
Igen. Ehhez kellene egy röntgen szem. Sípszó, mindenki megfagy, és a spori megnézi vele, hogy kié a labda. De mivel ezt még nem találták fel, ezért van az a módszer, amit Black_Adder írt, hogy elkezdik lehámozni a kupacot, és amikor először meglátják a labdát, akkor megítélik valakinek. Akinél éppen van.
Abban igazad van, hogy a lefújás után elvileg nem cserélhetne gazdát, de ezt a srácok nem tartják be. Mindenki megpróbálja megszerezni, mert tudják, hogy nem akkor van vége a játéknak, mikor a bíró sípol...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
A bírók nem fújtak semmit, peidg valószínűleg fumble volt. Viszont hiába szedte össze az először DJ, a kupac aljáról már Welker került ki a labdával. Hogy hogyan csinálta azt alighanem csak ő tudta. Lehetett volna pirosat dobni rá, valószínűleg megállapítják, h fumble, de ilyenkor mindig azé a labda akinél akkor van, amikor minden embert lehámoznak a "kupacról", és az Welker volt. Black_Adder
Nem. A labda azé, aki felveszi.
Egy kivétel van, ha elkezd vele futni. Akkor (akár) elvesztheti. Ha nem kezd futni, hanem földön marad vele (DJ nem kezdett), akkor nincs tovább, ott állt meg a játék.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Nem láttam a meccset de Alex-l valamit majd kezdenie kell Reidnek ha hosszabb távon akar valamit.dande
Rövid távon ki kell rúgnia 😊ender1112
Ezt nem fogják megtenni. Van egy sztem használhatatlan csereirányítónk, C. Daniel, és egy talán hosszabb távon használható dobógép, aki jelenleg nem NFL képes (T. Bray).
Nem fognak rájátszás előtt kirúgni egy kezdőirányítót, csak mert a rebuilding első évében nem 14-2vel, hanem mondjuk 11-5-el mennek rájátszásba.
ulpianus
Nyilván nem most, hanem a szezon végén.
több mint 10 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Nem láttam a meccset de Alex-l valamit majd kezdenie kell Reidnek ha hosszabb távon akar valamit.dande
Rövid távon ki kell rúgnia 😊ender1112
Ezt nem fogják megtenni. Van egy sztem használhatatlan csereirányítónk, C. Daniel, és egy talán hosszabb távon használható dobógép, aki jelenleg nem NFL képes (T. Bray).
Nem fognak rájátszás előtt kirúgni egy kezdőirányítót, csak mert a rebuilding első évében nem 14-2vel, hanem mondjuk 11-5-el mennek rájátszásba.

Furák vagytok ti Kansas fanok!
Elég rég a fasz rossz oldalán álltok. Idénre beszereztetek egy game manager QB-t egy új HC-t akikkel máris összemákoltátok a PO-t.
Erre mindenki Alex fejét akarja. Ha teszem azt ezt a Pats topicban olvasnám (akik rendszeres PO résztvevők) akkor megérteném. De itt???

Kb. olyanok vagytok mint tavaly a Denver fanok nagy része akik fújoltak PM-re és Tebow-t követelték vissza 😀😀😀silent7939
ulpianus
😉
Látom nem értetted a lényeget. Hidd el nem akartam a lelketekbe gázolni mert nem szokásom. Egyszerűen csak arra akartam célozni hogy egy 1/1 után a PO küszöbén fanyalogni annyira rossz szokás. Örülnötök kéne hogy ennyire ülnek a dolgok. Alex csak annyival jobb Casselnél hogy nem 1-9 a mérleg hanem 9-1 és ez nyomós érv.... tudom nem az Ő érdeme, de aztán lehet hogy egy kicsit mégiscsak. Biztonságosan játszik, nem adja el a labdákat és ez nagyon sokat számít, mindemellett egy game manager QB szintjét hozza. Lehet hogy pont ennyi hiányzott. De mind1 nem akartam vihart a biliben csak tényleg gáz az állandó fanyalgás.

Peace Ulpi 😉silent7939
Ez nem fanyalgás. Ebbe a csapatba nem egy game manager qb kell, ha Reid marad a főnök, és miért ne maradna. Ulpi leírta, hogy Smith alig tesz hozzá valamit a játékhoz. Nem adja el, remek, de használhatatlan, amikor pont kellene. Szerencsétlenkedik, mint tegnap. Túl sok szerencsétlenkedést láttam már itt az irányítóktól, és kétlem, hogy Smith-ből sokkal többet ki lehetne hozni. Így aztán a véleményem továbbra is az, hogy ha Reid előrébb akar lépni, másik qb kell, minél hamarabb. És nem hat meg, hogy neked mi a gáz.
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
4. 24-10-nél vajon mi volt az a fumble welker sérülésénél? a labda kicsúszott a kezei közül és DJ felvette, de sehol semmi, nem vetődőtt rá (pedig illene mindenre) és akkora tülekedés sem volt? közbefújtak a bírók? vagy mi? erre pontosan nem emlékszem, de a lassításból világosan látszott, hogy fumble volt.
ehh
A bírók nem fújtak semmit, peidg valószínűleg fumble volt. Viszont hiába szedte össze az először DJ, a kupac aljáról már Welker került ki a labdával. Hogy hogyan csinálta azt alighanem csak ő tudta. Lehetett volna pirosat dobni rá, valószínűleg megállapítják, h fumble, de ilyenkor mindig azé a labda akinél akkor van, amikor minden embert lehámoznak a "kupacról", és az Welker volt. Ha lett volna egyértelmű képi bizonyíték, h nálatok a labda és földön van a játékos, akkor oda lehetett volna adni nektek a labdát. Hogy az megtörténjen a minimálisnál is kevesebb esély volt - már csak azért is, mert az eredeti döntést egyértelműen meg kell tudni cáfolni - ellenben az időkérésekre nagy szükségetek volt, szóval Reid hagyta, és azt hiszem ez volt a jó döntés. Ha DJ meg tudja tartani, akkor szerintem ha challange-eltek, akkor nektek ítélik a labdát...


2 hét múlva jó közelítéssel a div győzelem lesz a tét, nyerjen a jobbik. Mi a false startokat már most elkezdtük gyakorolni 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Majd elhozzuk Keenumot. 😀
Viccelek, sztem kezd a Chiefs szurkolóknak elege lenni a FA irányítókból. Főleg, hogy drafton egy kivétellel soha nem hoztunk első körben senkit.

POra készülő vagy nem készülő csapat, de ez egy teljesen új vezetés első éve. Keresni fogják az irányítójukat. Ha lesznek még további gyenge meccsek Alextől, és veszteni is fogunk (ez volt mellette az egyetlen érv eddig), esetleg rájátszásban leszerepel, akkor főleg.

Itt van Tyler Bray, kivételes adottságokkal, ő sem tanulhat 3 évig. Be fogják vetni.

Alex a mi irányítónk. Mindig elmondjuk, hogy Casselhez képest sokkal hasznosabb a játéka. Ezért kizárt, hogy leváltsák jelenleg.
Nincs Alex takarodj hangulat a KC szurkolók közt. Az van, hogy pár fan 2010 környékén elkezdett arról álmodozni, hogy milyen lehetne ez a Chiefs elit irányítóval. Ez nagyon népszerű lett. Minden évben ráadásul egyre aktuálisabb, ahogy ez a fiatal csapat is kezd beérni, egyre komolyabb játékerőt felmutatni. Ami nyilván nem fenntartható folyamat a végtelenségig. Érkezzen a várva várt remek QB, és hajrá Chiefs.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
😉
Látom nem értetted a lényeget. Hidd el nem akartam a lelketekbe gázolni mert nem szokásom. Egyszerűen csak arra akartam célozni hogy egy 1/1 után a PO küszöbén fanyalogni annyira rossz szokás. Örülnötök kéne hogy ennyire ülnek a dolgok. Alex csak annyival jobb Casselnél hogy nem 1-9 a mérleg hanem 9-1 és ez nyomós érv.... tudom nem az Ő érdeme, de aztán lehet hogy egy kicsit mégiscsak. Biztonságosan játszik, nem adja el a labdákat és ez nagyon sokat számít, mindemellett egy game manager QB szintjét hozza. Lehet hogy pont ennyi hiányzott. De mind1 nem akartam vihart a biliben csak tényleg gáz az állandó fanyalgás.

Peace Ulpi 😉silent7939
Oké, peace. De lehet beszólásnak venni, hogy "csak mákkal jutunk rájátszásba". Főleg, hogy semmivel nem támasztod alá. Érted?

Cassel nem csak 1-9et hozott. Bár nem én fogom Casselt éltetni, az biztos. 😀 Előbb sem ezt tettem, ha megnézed.
10 győzelmünk volt 2010ben ettől még, utolsó meccsen már nem is kellett hajtani. A lényeg, hogy már volt siker itt mostanság is, pedig Casselt te sem tartod jónak.
De ugye ha igazad van, ez elég hogy valakinek egy átlagos szezonja van, és PO megvan=elég jó a QB, akkor Cassel miért nem maradt? Vagy a Seahawksnak miért kellett Wilson, mikor rájátszásba mentek nélküle is egy évvel korábban (tudjuk kivel, ő is miért nem jó ugye) Vagy a Bearsnek miért nem Rexy az irányítója, mikor SBba vezette őket? Mert lehet nem ő vezette őket. Ezt értsd meg. Ezt mondjuk, nem többet.

Reid rendszere egyébként nem game manager system. Lehet Alex jó lenne annak. De itt nem ez a játék. Erre nem válasz, hogy jó game manager.

Egyébként senki nem fanyalog a csapatra, csak Alexre. Illetve arra aki épp adott meccsen rossz volt (Robinsonra, vagy most épp a nem létező pass rushra) akárkire) Mindenki dicséri a csapatot és büszke rájuk. Az edzőkről sem láttál semmi rosszat leírva. Nem csak te látod úgy, hogy Reid fantasztikus munkát végez. Imádjuk a sikereiket.
De ettől Alex nem játszik jól. Aminek lehetnek komoly következményei rájátszásban. Miért kéne azt írni, hogy jó valaki, mikor nem? Mert nyert?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nem láttam a meccset de Alex-l valamit majd kezdenie kell Reidnek ha hosszabb távon akar valamit.dande
Rövid távon ki kell rúgnia 😊ender1112
Ezt nem fogják megtenni. Van egy sztem használhatatlan csereirányítónk, C. Daniel, és egy talán hosszabb távon használható dobógép, aki jelenleg nem NFL képes (T. Bray).
Nem fognak rájátszás előtt kirúgni egy kezdőirányítót, csak mert a rebuilding első évében nem 14-2vel, hanem mondjuk 11-5-el mennek rájátszásba.

Furák vagytok ti Kansas fanok!
Elég rég a fasz rossz oldalán álltok. Idénre beszereztetek egy game manager QB-t egy új HC-t akikkel máris összemákoltátok a PO-t.
Erre mindenki Alex fejét akarja. Ha teszem azt ezt a Pats topicban olvasnám (akik rendszeres PO résztvevők) akkor megérteném. De itt???

Kb. olyanok vagytok mint tavaly a Denver fanok nagy része akik fújoltak PM-re és Tebow-t követelték vissza 😀😀😀silent7939
Peyton Manning tavalyi teljesítményét egyenlővé tenni Alex Smith idei teljesítményével elképesztő tévedés.

Tebowról a rajongói is mondták hogy gyenge QB, csak szerethető, a csapatért végig küzdő harcos. Peyton egy profi, elismerték hogy elit QB, sokan viszont kevésbé tudtak/tudnak hozzá kötődni érzelmileg. Épp ezért ennek így semmi köze Alex esetéhez.

Egyébként elmész a 'csába. Mi az hogy "összemákoltuk" a rájátszást? Melyik meccsen volt mákunk? Minden összemákolt meccsünk minden mákos esetét írd már le, amire ezt a kijelentést alapoztad. Vagy csak jólesik beszólni mert vicces? Nekünk ez nem vicces.

Egyébként mikor bejutottunk a rájátszásba legutoljára, az neked elég rég volt, de 2010et írtunk. Előtte 2006ban. Csak mondom.
Mindenesetre akkor is szidtuk Casselt, hogy a védelem és a futás bevitte, de rájátszásban ez nem lesz elég. És meg fogsz lepődni, de egy félidőn át tartottunk ki a későbbi bajnok Ravens ellen. Pedig Cassel a szokottnál is borzalmasabb volt (3 idióta IT stb.).

Én igenis azt mondom, idén Alex Smith szinte semmit nem tesz hozzá a győzelmekhez, kivéve 2-3 meccset, de ott is nyertünk volna nélküle (pl Jax meccsen jó volt, de mindegy volt).
Mikor van egy ennyire jó védelmed, ahol a secondary jó, a front seven is jó. A ST is, a futás megy, az OL jó. És csak a QB poszt miatt nem tudunk előrelépni (megint), akkor igenis ezt le lehet írni, hogy hozzannak már végre ennek a csapatnak egy elit irányítót, nem egy "végül is elmegy" "nekünk jó lesz" srácot. Hiába jön ide még egy elit CB vagy safety vagy OL ember vagy tököm tudja. Nem kell. Irányító kell.

Te úgy látod "jött egy QB+HC , ezért bejut a csapat mákkal a rájátszásba." A HC része igaz, mindamellett, hogy HC legyen a talpán, aki jó roster nélkül 1/1ből egy off season alatt rájátszásba jut ilyen szépen.
Viszont a QB igazolás messze nem oka a sikereknek, sőt ellenkezője az igaz. A mákot megvárjuk (lásd fentebb), majd amint lesz időd, leírod melyik mákos esetre is gondoltál. Legalábbis így korrekt.ulpianus
😉
Látom nem értetted a lényeget. Hidd el nem akartam a lelketekbe gázolni mert nem szokásom. Egyszerűen csak arra akartam célozni hogy egy 1/1 után a PO küszöbén fanyalogni annyira rossz szokás. Örülnötök kéne hogy ennyire ülnek a dolgok. Alex csak annyival jobb Casselnél hogy nem 1-9 a mérleg hanem 9-1 és ez nyomós érv.... tudom nem az Ő érdeme, de aztán lehet hogy egy kicsit mégiscsak. Biztonságosan játszik, nem adja el a labdákat és ez nagyon sokat számít, mindemellett egy game manager QB szintjét hozza. Lehet hogy pont ennyi hiányzott. De mind1 nem akartam vihart a biliben csak tényleg gáz az állandó fanyalgás.

Peace Ulpi 😉
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak amit szokott "Better job" 😉 😛
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Sőt, mikor jött Alex, akkor sokan írták, hogy miért nem adnak neki új szerződést? Miért marad a két éves? Én már akkor is azt mondtam, hogy mert így ki tudják rúgni szezon végén, vagy lejárt szerződést után a következő szezon végén. Jövőre maradhat egyébként akár mentornak is, back upnak is, vagy újabb év, ha nem tudnának dönteni. És ha megnézzük Reid testbeszédét a meccskken, látható néha mit gondol Alexről Vagy most írtam meccs után, hogy sokkal több lett a mély passz. Ez sem ALex ötlete volt. LÁtja Reid mi a gond. Igazából ő is lenyilatkozta nem egyszer, tudja, a védelem nyeri a meccseket (hozzá szokta tenni néha, hogy a ST is, ha valaki konkrétan a védelemre kérdez). Persze Jamaalt is kiemeli, másokat is offenseből, illetve dolgoznak a kérdésen meg ez egy csapat, közös siker, közös kudarc. Mégis csak egy vak nem látja miről beszél. Már amennyire teheti. Mert ő nem mondhat olyat, hogy az offense nincs pályán néha, és mondjanak le. Vagy hogy Alex időnként rossz. Azt mondja, hogy nem mindig sikerül neki megvalósítani a tervet, meg ilyesmiket. Ennél többet nem mondhat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Én elképzelhetőnek tartom,hogy ha nem lesz idén SB 😊 akkor az FO sokat fog áldozni egy igazán jó QB-ért.
Igaz,hogy fiatal a keret de most tényleg úgy néz ki csak ez a bizonyos QB kell az áttöréshez.

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Nem láttam a meccset de Alex-l valamit majd kezdenie kell Reidnek ha hosszabb távon akar valamit.dande
Rövid távon ki kell rúgnia 😊ender1112
Ezt nem fogják megtenni. Van egy sztem használhatatlan csereirányítónk, C. Daniel, és egy talán hosszabb távon használható dobógép, aki jelenleg nem NFL képes (T. Bray).
Nem fognak rájátszás előtt kirúgni egy kezdőirányítót, csak mert a rebuilding első évében nem 14-2vel, hanem mondjuk 11-5-el mennek rájátszásba.

Furák vagytok ti Kansas fanok!
Elég rég a fasz rossz oldalán álltok. Idénre beszereztetek egy game manager QB-t egy új HC-t akikkel máris összemákoltátok a PO-t.
Erre mindenki Alex fejét akarja. Ha teszem azt ezt a Pats topicban olvasnám (akik rendszeres PO résztvevők) akkor megérteném. De itt???

Kb. olyanok vagytok mint tavaly a Denver fanok nagy része akik fújoltak PM-re és Tebow-t követelték vissza 😀😀😀silent7939
Peyton Manning tavalyi teljesítményét egyenlővé tenni Alex Smith idei teljesítményével elképesztő tévedés.

Tebowról a rajongói is mondták hogy gyenge QB, csak szerethető, a csapatért végig küzdő harcos. Peyton egy profi, elismerték hogy elit QB, sokan viszont kevésbé tudtak/tudnak hozzá kötődni érzelmileg. Épp ezért ennek így semmi köze Alex esetéhez.

Egyébként elmész a 'csába. Mi az hogy "összemákoltuk" a rájátszást? Melyik meccsen volt mákunk? Minden összemákolt meccsünk minden mákos esetét írd már le, amire ezt a kijelentést alapoztad. Vagy csak jólesik beszólni mert vicces? Nekünk ez nem vicces.

Egyébként mikor bejutottunk a rájátszásba legutoljára, az neked elég rég volt, de 2010et írtunk. Előtte 2006ban. Csak mondom.
Mindenesetre akkor is szidtuk Casselt, hogy a védelem és a futás bevitte, de rájátszásban ez nem lesz elég. És meg fogsz lepődni, de egy félidőn át tartottunk ki a későbbi bajnok Ravens ellen. Pedig Cassel a szokottnál is borzalmasabb volt (3 idióta IT stb.).

Én igenis azt mondom, idén Alex Smith szinte semmit nem tesz hozzá a győzelmekhez, kivéve 2-3 meccset, de ott is nyertünk volna nélküle (pl Jax meccsen jó volt, de mindegy volt).
Mikor van egy ennyire jó védelmed, ahol a secondary jó, a front seven is jó. A ST is, a futás megy, az OL jó. És csak a QB poszt miatt nem tudunk előrelépni (megint), akkor igenis ezt le lehet írni, hogy hozzannak már végre ennek a csapatnak egy elit irányítót, nem egy "végül is elmegy" "nekünk jó lesz" srácot. Hiába jön ide még egy elit CB vagy safety vagy OL ember vagy tököm tudja. Nem kell. Irányító kell.

Te úgy látod "jött egy QB+HC , ezért bejut a csapat mákkal a rájátszásba." A HC része igaz, mindamellett, hogy HC legyen a talpán, aki jó roster nélkül 1/1ből egy off season alatt rájátszásba jut ilyen szépen.
Viszont a QB igazolás messze nem oka a sikereknek, sőt ellenkezője az igaz. A mákot megvárjuk (lásd fentebb), majd amint lesz időd, leírod melyik mákos esetre is gondoltál. Legalábbis így korrekt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én speciel nem as kirakásra gondoltam hanem megtalálni hogyan játszhat még jobban. Azért JH megmutatta, hogy ennél több van benne. Csak sajna Reidnek nagyon kéne, hogy olyan emberekkel vegye körbe magát akivel ez sikerül AS kihoznia, mert neki nem biztos, hogy sikerül. De lejhet butaság és jól van így 😀
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nem láttam a meccset de Alex-l valamit majd kezdenie kell Reidnek ha hosszabb távon akar valamit.dande
Rövid távon ki kell rúgnia 😊ender1112
Furák vagytok ti Kansas fanok!
Elég rég a fasz rossz oldalán álltok. Idénre beszereztetek egy game manager QB-t egy új HC-t akikkel máris összemákoltátok a PO-t.
Erre mindenki Alex fejét akarja. Ha teszem azt ezt a Pats topicban olvasnám (akik rendszeres PO résztvevők) akkor megérteném. De itt???

Kb. olyanok vagytok mint tavaly a Denver fanok nagy része akik fújoltak PM-re és Tebow-t követelték vissza 😀😀😀
több mint 10 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Nem láttam a meccset de Alex-l valamit majd kezdenie kell Reidnek ha hosszabb távon akar valamit.dande
Rövid távon ki kell rúgnia 😊
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Igen a pass rusht írtam is meccs előtt ,hogy ha továbbra is elmarad a blitz heavy (ami pedig szezon elején működött), akkor mostanság a vaníliából nem lesz sack, de nyomás sem. Bár tény, hogy voltak blitzek, és azokat is nagyon szépen blokkolta a Denveri fal, ők nagyon jók ebben.
Sutton (DC) túlgondolkozta ezt, arra számított, hogy Peytont hiába sietteti, akkor is dob, akkor meg jobb nem erőlködni. Annyiban igaza lett ,hogy Peyton ennél azért nagyobb hatékonysággal szokott dobni. És ezzel együtt teljesen megöltük a futásukat. Nem a védelemmel volt itt gond. 1 TDt Manning bárkinek dob, övék a liga legjobb támadósora, ez benne van.
A gond az, hogy Alex ennél többre nem képes. Elpasszolgat, dobott 2 TDt, pontossága gyenge. Viszont öröm volt látni, hogy tegnap több hosszú paszt próbált meg, mint eddig egész évben összesen.

A Denver Broncos egy jobb csapat, ezt tudtuk. Sztem a liga legjobb csapata. Kikaptunk egy vállalható meccsen, nincs ezzel gond. 9-1, azzal főleg nincs gond. Menni kell a sztem sokkal fontosabb Bolts elleni meccsre, nyerni kell és azzal gyakorlatilag rájátszásban vagyunk. Aztán hogy ott a Broncost kell legyőzni vagy mást, az kiderül.

Flowers még nem volt igazi ellenfél Welkernek. Leginkább be kellett érnie azzal, hogy elkapás után hatalmasakat ütközött rajta. Flowers ugye ahhoz volt szokva, hogy elit elkapókat 200 fontos súllyal ütközi le segítség nélkül, főleg zónázásban, futókat + TE-ket is. De még nincs slotban Welker szintjén.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
megnéztem a meccset, amúgy azért nem volt az olyan sima amilyennek látszik, voltak olyan pontok amikor a fas rosazbbik felén voltunk és ez lett a végeredménye (mint általában minden meccsen😊)
1. 3-0-nál fumble és a red zone-ban PM csinálja meg a tackle-t(nah azt be kellett volna vinni), utána az első playből mi adjuk el a labdát (a broncos szerezte meg, mindegy) és ebből a drive-ból egyből kaptunk 3&5-re cooper-en egy 70 yrd-os passzt
2. egy ligaelső offense ellen nem lehet megtenni(nekünk), hogy 1-2 yard-ra az endzone-tól 3 fejjel a falnak futást hívunk, amit kisujjból elintéz a védelmük így csak fg
3. a harmadik negyedben a védelem három drive-ban is könnyedén elintézte a broncos offense-t, az a baj, hogy a mienket is ők, igaz 17-10 egy kritikus harmadik kisérletnél bowe-on kurva nagy holding volt a bírók szeme előtt és semmi(nem szokásom bírózni, csak megjegyzem), persze a következő drive-ból TD-t kaptunk(hahó védelem, 3&3-ra hogyan állhat decker olyan üresen, hogy 10 yardra senki sehol?)
4. 24-10-nél vajon mi volt az a fumble welker sérülésénél? a labda kicsúszott a kezei közül és DJ felvette, de sehol semmi, nem vetődőtt rá (pedig illene mindenre) és akkora tülekedés sem volt? közbefújtak a bírók? vagy mi? erre pontosan nem emlékszem, de a lassításból világosan látszott, hogy fumble volt.
5. pass rush nulla(mostanában ez a tendencia)

egyelőre ennyi😊
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 214 — E/1
En is azt hittem,hogy.... :-/

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sajnálom hogy ma így alakult gratulálok az eddigiekért. Nem láttam a meccset de Alex-l valamit majd kezdenie kell Reidnek ha hosszabb távon akar valamit. Sok sikert a továbbiakban!
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Ahogy a WR állomány is növekszik.Janek
Illetve a teljes emberiség is 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Ahogy a WR állomány is növekszik.

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus


Big Red mondta: DexMex lesz a Punt returner, 100%os állapotban van. Bár újabb név visszahordóként Kyle Williams is (vagyis kapásból aktív keretbe kerül?)
Továbbá mindenki játékra fogható lesz holnap. Catapano is majdnem teljes edzést tudott végezni. Illetve engem külön érdekel, hogy Sanders Commings (draftolt DB) végre pályára lép-e.




Állat vagyok, ami enni kér...