Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Jobb soha nem lesz max hasznosabb és többet is lesz pályán...

több mint 10 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Hát igen 😕 mondjuk csodának kéne történnie hogy bent maradjon 😊 Na de a reményt nem adom fel 😀

Ebben az évben Fasano se sokkal jobb mint Moeaki 😀
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
skullkill nagy bánatára Jerrel Powe ismét távozott a csapattól. Helyette sokadszor a fedélzeten Chad Hall WR.

A meccsen B. Albert, J. Houston, és A. Fasano nem játszik. DexMex edzéseket hagyott ki, lehet ő sem. Jeff Allen viszont játékra alkalmas, kezdeni fog, ha minden igaz. Reid mondta: Másodéves játékos, fiatal, kibírja a terhelést, de nem muszáj erőltetnünk most senkit.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Az első hely (a csoportban)szinte lehetetlen. A Denver nem játszik már számukra nehéz meccset, előnyben van egál esetén a KCvel szemben, márpedig nem fogunk többet nyerni mint ők. Bent vagyunk hajszál híján már most, 1/1ről ez bőven siker.

Én sokkal jobban örülök, hogy nyert a Bolts, minthogy vesztett a Broncos. Sőt, én épp eleget hőbörögtem szezon elején, hogy itt a site-on és máshol is lehúzták őket, voltak például power rankingben 30 körül is. Merthogy visszasesés van. Oké, de ez annyiban merül ki, 7-8 W sikeredik. Bár előtte többször 10+ is volt és fix PO, ahhoz képest ez visszaesés. Mégis szeretne sok csapat 10 olyan szezont zsinórban, ahol egyetlen 7W jön össze, mint legrosszabb mérleg.
Ráadásul december van, ilyentájt ők már bárkit meg tudnak verni. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Jól indul a hét!
😊Janek
nem rossz, de sok esélyünk így sincs az első helyre😊ehh
Hideg lesz 😊

több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Jól indul a hét!
😊Janek
nem rossz, de sok esélyünk így sincs az első helyre😊
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Jól indul a hét!
😊

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Reid másodszor hívott 4th&short szitura támadójátékot, ami bejött neki. Eddig ez maximum meccs végén volt, muszáj helyzetben. Láthatóan ment a játék könnyedén, felbátorodott Andy bátyó.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
kellett már egy olyan meccs amin nem kell izgulni és nyugodtan lehet nézni😊
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálok ezzel gyakorlatilag megvan a PO örvendek veletek együtt 😀
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Az eredménykövető lezárt a meccs vége előtt. Bár maga meccs is eldőlt a vége előtt jóval. Ez volt a legsimább meccsünk idén. Mindenben jobbak voltunk gyakorlatilag. Támadásban földön és levegőben. Védelemben a passz védekezés néha rossz volt, de egyébként nem volt gond ott sem. És végre volt pass rush újra, bár a Skins fala nem épp jó.
Mégis STben voltunk a legdominánsabbak. 2 return TD, és pár hosszabb visszahordás önmagáért beszél.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Az előrejelzések szerint havazni fog ma a FedEx Fielden.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Albert, Houston és Fasano kihagyják a mérkőzést.

Junior Hemingway a csere WR nem sztárjátékos, de Reid és Pederson elégedettek vele. Főleg mert pár elkapása mellett az egyik legjobban blokkoló WR a ligában (PFF statjai szerint harmadik). Épp ezért olyan hasznos ST játékos is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
A hatalmas kedvencemet, Jerrell Powe-t újra leigazoltuk Love helyére. Remélem bent marad a csapatba 😊 Powned!
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sajnálom, hogy megint nem jött össze 3x-ra összefog 😀 Érdekes csapat amikor az O úgy ahogy belejön a D-nek vhogy nem jön össze (kicsit ismerős a történet bár nálunk utóbbi egy-két évben mindkettő betlizett 😛). A fordított felállással mintha eredményesebb lett volna a dolog. Bízom benne visszatértek a győzelem ösvényére 😀
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
A dink&dunkról szólnék pár szót. Ez nem az a játék. Eleve nem minden rövid passzos játék az. És ez még csak nem is rövid passzos játék. Első opció minden playben (vannak kivételek nyilván) a mély passz. Ott indul a játék, a QB azt KELL olvassa először. Úgy nevezett Hi-Lo concept. Ami egy stílus, sokféle alapjátékra, például itt (Arizona típusú) West Coastra. Nagyszerű.
És itt van az Alex elásva. Mert ő ránéz a mély (Hi (High)) célpontra, de sosem dob. Így viszont sok értelme nincs, csak célpont pazarlás. Nem folytatom, de ezért kérte szépen, majd két hete igen határozottan Andy Reid Alexet, hogy igenis tessék dobni mélyre. Hozzátartozik a dologhoz, hogy San Franciscoban más a rendszer, és Alexet komolyan leállították a mély passzokról, mint elsődleges opció. Az is hozzátartozik ellenben, hogy Alex az átlagnál jobban dob mélyre.
Úgyhogy láss csodát, ennyitől máris jobban fest a támadójáték.

Persze jó lenne, ha a fal jobb oldala nem sérült volna le, vagy most Albert a túloldalon megint megsérült. Jó volna, ha lenne egy TE, akit nem kell teleinjekciózni, hogy tudjon 80%os állapotban játszani legalább egyvalaki. Alex szereti a TE biztonságát különösen. Ez van, örüljünk, hogy van normális helyettes a falban. Nem ugyanaz, de lehetne rosszabb is.

Alexszel az a gondom, hogy ő akarta/akarja játszani a game manager biztonsági játékot, csak a rendszer nem képes ezt tolerálni. Ez egy tisztán QB központú játék, alkalmatlan menedzselgetésre. Ha mondjuk maradt volna a Cassel alatt játszott ZB run heavy, ott elmenne ez.

Tegnap is győzhettünk volna, előző Broncos meccsen is partiban voltunk. Ez fontos, mert akár kikaphattunk volna simán is, a Denver piszok erős csapat. Jobbak, sztem mindenkinél jobbak, de a Chiefsnél sem sokkal jobbak. Le tudjuk őket győzni, egyszer nekünk is lehet jó napunk. Lehet rájátszásban találkozunk a Denverrel, ha győzünk, csak az számít végül. Ez a két meccs nem. Ezzel senki nem megy semmire a komplett AFC/NFLben. Csak a Denvernek fontos, hogy így Peyton akár pihizhet egy hetet. Azonban fura mód idén a többiek semmire nem mennek vele, sem a csoportban, sem azon kívül. Ezt előre mondtam.

A rájátszás karnyújtásnyira. Ha például legyőzzük a következő ellenfelet (Redskins), akkor egy Miami vagy Baltimore vereség elég, bent vagyunk. Ha jól mondom. Egyre nehezebb kizárni a Chiefst a rájátszásból papíron is. A többi pedig elválik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 663 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mondhat akárki akármit, Smith azért ha game manager, akkor a jobbak közül való. Fel tud nőni a feladathoz, és ha kell, tud passzolni. A tegnapi meccs sem rajta múlott. Igaz, én talán picit pozitívan elfogult vagyok vele szemben a pár évvel ezelőtti Niners-Saints meccs miatt, de simán betenném a húsz milliós Flakkó vagy Romo helyett a csapatba. Nincs rossz QB-tek, na. Csak szokja meg, hogy több kell tőle a bizonságos dinkandunknál, mert amúgy képes rá.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 110 — Titans fan
passzvédelem nulla, ez így nagyon nehéz lesz, és a meccs vége rohadt idegesítő volt, 2 perc hátra az órából,időkérés is van ,redzone-ban miért nem futottunk?

a rájátszás szepmontjából egész jól alakultak a meccsek, kikapott a titans és a chargers isehh
Az miért jó nektek, hogy a Titans kikapott? A rájátszást max a 6. helyen érhetjük el, a Chiefstől fényévekre vagyunk. 😊 Csoportriválisok sem vagyunk. Esetleg más csapatnak is szurkolsz?Nandito
mer nem akar Indijánospolicba vájdkárdozni 😀sutianap
Ez eszembe se jutott. 😊 Az más, így már érthető.

Music City Miracle
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 277 — capitaine du château de Vienne 1487
passzvédelem nulla, ez így nagyon nehéz lesz, és a meccs vége rohadt idegesítő volt, 2 perc hátra az órából,időkérés is van ,redzone-ban miért nem futottunk?

a rájátszás szepmontjából egész jól alakultak a meccsek, kikapott a titans és a chargers isehh
Az miért jó nektek, hogy a Titans kikapott? A rájátszást max a 6. helyen érhetjük el, a Chiefstől fényévekre vagyunk. 😊 Csoportriválisok sem vagyunk. Esetleg más csapatnak is szurkolsz?Nandito
mer nem akar Indijánospolicba vájdkárdozni 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 110 — Titans fan
passzvédelem nulla, ez így nagyon nehéz lesz, és a meccs vége rohadt idegesítő volt, 2 perc hátra az órából,időkérés is van ,redzone-ban miért nem futottunk?

a rájátszás szepmontjából egész jól alakultak a meccsek, kikapott a titans és a chargers isehh
Az miért jó nektek, hogy a Titans kikapott? A rájátszást max a 6. helyen érhetjük el, a Chiefstől fényévekre vagyunk. 😊 Csoportriválisok sem vagyunk. Esetleg más csapatnak is szurkolsz?

Music City Miracle
több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
passzvédelem nulla, ez így nagyon nehéz lesz, és a meccs vége rohadt idegesítő volt, 2 perc hátra az órából,időkérés is van ,redzone-ban miért nem futottunk?

a rájátszás szepmontjából egész jól alakultak a meccsek, kikapott a titans és a chargers is
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
IR listára is került (megint) Sanders Commings. ~10 snapből 2x IR, sztem ez franchise rekord, még Moeaki (aki minap a Bucsnál jrt próbajátékon) sem bírt ennyire gyorsan lesérülni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Sanders Commings DB a TC első napján lesérült. A Broncos ellen tért vissza IRről, ahol a harmadik snapje után úgy lesérült, hogy a San Diego ellen nem is játszott, most sem fog pályára lépni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Hali azt mondta játszani fog, 100%osnak érzi magát. Justin Houston hivatalosan is kihagyja a meccset, várhatóan többet is.

Derrick Johnsont, a védelem vezérét megkérdezték: mennyire magabiztos a csapat, miután kétszer is kikaptak egymás után? Azt mondta, nem 2-9 a mérleg, mint tavaly, hanem 9-2. Miért ne lennének magabiztosak? A csoport elsőségért fognak játszani a Denver ellen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
A hivatalos KC oldalon szinte biztosra veszik Hali játékát, ki is emelték:


Állat vagyok, ami enni kér...