Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 871 — Circus Maximus


Eric Fisher nem edzett tegnap sem, nem fog játszani. Helyére Stephenson áll be. Nagyobb gond, hogy Justin Houston visszatérése mellett Hali továbbra sem edz.
Bowe saját állítása szerint jól van. Nem volt komoly az agyrázkódása, csak pihentették. A meccsen a sokra hivatott játékosok szerinte nagy dolgokat visznek majd véghez. Bármit is jelentsen ez, jól hangzik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 663 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jamaal nem fogadkozik ahogy látom. Kicsit tartok attól, hogy ő majd csak futni meg elkapni fog, de azt sokat. 😀

Amúgy faszkivan. Tökre kedvelem a Chiefs-t, ráadásul nem is csak az utóbbi időben, hanem még Montana miatt. Erre még rájön, hogy manapság Jamaal az egyik kedvencem a ligában, sőt Kovács Sanyit is bírom, és idéntől még Reed is nálatok van, aki az egyik legszimpatikusabb edző. És erre Denver irányból csoportrivális vagyunk, most meg Colts irányból egymás ellen játszunk a PO-ban. Megette a fene. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 871 — Circus Maximus
Bowe és Hali hagytak ki edzést. A többi sérült (Albert, Fisher, Stephenson, J. Houston, Succop) kérdéses. Vagyis mind játékra fog jelentkezni, és sztem be is teszik mindet, ahogy eddig is.
Illetve a két ST sérült (J. M. Johnson és Ron Parker) közül JMJ IR listára került, a helyére egy tapasztalt ST playert igazoltak, Robert James (LB) személyében.

Minden játékos nagyon fogadkozik.
DexMex a Baltimore elleni utolsó PO meccsről beszélt (2010), ahol kiütötte Ray Lewis a kezéből a labdát. A labdavesztéseken sok múlhat, ezt megtanulta, nem szabad hibázni. Illetve POban sokkal gyorsabb minden, és mehetsz szabira, ha hibázol.
A sérültek is fogadkoztak, hogy akárhogy de pályára lépnek.
Akik pihentek a Colts ellen, azt mondják most kirobbanó formában vannak ennek köszönhetően. El is hiszem Poe esetében, aki gyakorlatilag alig jön le a pályáról első meccs óta, hogy egy hét regenerálódás ráfért. Jamaal csúcsformában érzi magát, arról is beszélt, hogy itt már akárki nyerhet, akár SBig eljuthat a Chiefs. Alexnek sem újdonság a rájátszás, a hype ellenére szte végül is ezt várja minden játékos, hogy ott legyen.

Más. Alex egyik pickjét (Colts meccsen) utólag jóváírták. Fumblinak számít hivatalosan. Nekem nyolc, így is háromszor annyi TDt dobott mint picket, ez a lényeg. Nem Cassel, Palko, stb. szintű borzalmakat hozott össze.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 663 — The only discipline that lasts, is self discipline
Félreérthető voltam, nem arra gondoltam, hogy ha a TE átmozog a másik oldalra, akkor lefagy a védelem. 😀 Úgy értettem a példát, hogy ha pl. a QB, aki tudja, hogy milyen play jön és az történetesen pont a túltöltött oldalra indul, akkor ahelyett, hogy rossz esetben vakon elindítaná a snapet, jobb esetben időt kér, vagy áthív valami teljesen másik playre, ahelyett egyszerűen átviszi a TE-t - és ezzel egy védőt is a "semleges" oldalra. A TE feladata itt is meg ott is a védő blokkolása lenne, de ezen az oldalon nincs "útban", nem jelent veszélyt ha leválna a blokkról, ill. ha visszalépne, akkor meg messze van a játéktól. Ezzel az eredeti play (ami mondjuk lehet egy slant, flat, out arra az oldalra) megjátszható lesz. Kb. így értettem amit írtam. (A futást is így értettem: pl. mondjuk a futó fellép a QB mellé, passzjáték jön, a futó (bal) oldalra indul, és ott kap egy gyors screent. A passz miatt a bekarikázott "gyenge oldali" védők hátralépnek, az oline meg rohan utánuk blokkolni őket, és mivel a front7-ben nincs "tartalék", ezért vagy csak a WR-el szembeni corner vagy a safety fogja tudni megcsinálni a tackle-t. Remélem így érthető ahogy leírtam.)

Amúgy Ryant és Crennelt is nagy "agynak" tartom, élvezem amit csinálnak a defense-eikkel. Ha majd egyszer leakadok a QB és offense mániámról, biztos, hogy érdemben is érdekelni fog, hogy hogyan is csinálják amit csinálnak. Egyelőre inkább "csak tetszik" amit csinálnak .... vagy tartok tőlük, attól függően, hogy a Denver v. Colts ellen játszanak-e vagy sem. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 871 — Circus Maximus
peterk2005
Azért ez nem így van, hogy áthívja Manning a TE-t egyik oldalról a másikra, a blitzelők néznek döbbenten, mennek előre, mert blitz van. Ha ez így előfordul egyszer, a DC elküldi a fenébe valamelyik újoncot, az úgyse mer visszaszólni. 😀 Tizedik esetnél repül a DC. Mert ezt nem lehet. Mikor egy TE átmozog a másik oldalra, akkor követi az embere ha emberezés van (KCnél ez Berryt jelenti tipikusan). Ha pedig zónázás van, akkor nincs miről beszélni. Esetleg ha olyan védelem, akkor átveszik a m2mt (cserélnek, vagy átsorolódik).
Egyetlen játékosmozgás csak nagyon szélsőséges def playeket zavar meg. Sutton mondjuk valóban hív ilyeneket :cool:, de ésszel hívja. Pont az a lényeg nála (pontosabban Rex Ryannél, akitől tanulta ezt a részét), úgy töltik túl egyik oldalt, hogy igazából nincs üres támadó mégsem. Nem itt van a kutyus elásva. Beáldozzák az extra védőt (én így hívom), beáldozzák a túloldali blitzet is néha, de szinte mindig beáldozzák az egyik/mindkét safety zónát is. Erre szoktam mondogatni, hogy igen agresszív felfogás ez. Mindent beáldoz, amit lehet, de csak addig a pontig, amíg az emberezés kijön. Esetleg zónázással lefedi ahol nem, mert semmit nem lehet mindig, emberezni sem.
Bonyolult védelmek jönnek ki, nem épp safety kímélő (Lewist sem viccből írta ehh, hogy nagyokat hibázik idén. Na igen, a Crennel féle cover3ban Lewis jó volt, és ez nem véletlen, hogy ez neki sok, a sebessége sincs meg hozzá. Elkalandoztam. 😛) Lényeg hogy üres ember nincs, mindegy mit hívsz hova, mert tiszta emberezés az alap (azon belül a fizikális verekedés lassítja a WRt+QBt, veri szét az időzítést, nem a zónák vagy duplázás). Ettől még van zóna, de ezek zavarózónák (vagy hogy mondjam), vagyis van 1 vagy 2 zóna valami döbbenet elosztással, hogy a QB ne is érthesse, hátha pont beledob. De nem feltétlen igazi zónák, tipikusan nem azok, mindenki fognak m2m csak egy zóna a mondjuk 5 lehetséges underből zóna (mondjuk a harmadik, aminek így semmi értelme, de mégis van, a QBt zavarja össze, lassítja a dobásidőt, vagy jön a pick belőle).
A hiba a mátrixban ott van, hogy van zónázás m2m nélkül is a pálya egyes részein időnként, és ott lehet yard áldozat, illetve a QB miért ne pont oda dobna? Ráadásul a cover zero, cover 1 felfogású játékok alapvető hátránya, ha bárki hibázik, mivel a rendszerben nem marad tartalék, nincs segítség = óriási támadójáték van és instant TD. Ez az ára az agressziónak.

Másik példádat veszem elő és ennyi elég is újévre. Azért teszem, mert ezt sokan keverik, ahogy én látom. A futás és a passz két külön történet. Minden védő kutyakötelessége először is olvasni, hogy futás vagy passz van, és csak eztán jön hogy mi a feladata. Mondjuk egy safety nem állhat mély zónában, mert az a játék, és közben elöl futás van. Lehet nem ér oda, de el kell indulni. Pedig egyébként ha passz van, akkor nyilván nem kell, amíg a zónájába nem érnek, vagy a labda el nem hagyja a zsebet (mert ugye akkor sem zónázhat tovább ha a labda elindult, akkor fut a labdás felé, hátha a védőtárs is hibázik. Nem várhat, hogy "nem az én zónám, nem az én emberem".)
Szóval ha futásra áthívja a QB, az egész más, és ugye a védők nem tudják, hogy eredetileg passz volt, ezért nem zavarja meg őket, ők a snap után olvasnak.
Illetve ne keverjük a motiont a play áthívással. Ezek indoka egyébként legtöbbször a védelmek olvasása, vagy előre tervezettek (illetve leginkább mindkettő).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
BUEK !

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 663 — The only discipline that lasts, is self discipline
Statisztikám nincs róla, hogy ki mennyit hív át. Feltételezem igazad van, a tapasztalt QB-k többet láttak, így többet is tudnak tenni, valószínűleg névtől függetlenül. Azt tudom - mert ezt láttam hétről hétre -, hogy pl. Luckhoz képest sokkal többet hív át Manning, ami logikus is, Lucknak még kevés az a 25-30 meccs ehhez. Stílusból adódóan majd valószínűleg ő is többet fog áthívni snap előtt, mint a többi fiatal dual threat read option QB, akik inkább snap után olvasnak, de még kell neki idő hozzá.

Persze az is kérdés, hogy mit nevezünk áthívásnak. Ha csak az alapvető/lényegi play áthívásokat tekintjük annak - futásból passz vagy fordítva, vagy valami egész más játék -, akkor Manning sem hív át túl sokat, alapvetően Gase hívja a playeket. ha viszont az is áthívás, ha 1-1 elkapót más pozícióba mozgat, átküldi a TE-t a másik oldalra, az RB-t felhívja maga mellé, vagy shotgunból visszamegy a LOS-ra vagy éppen fordítva, stb. akkor szerintem a playek legalább felét "áthívja". Érdemes meghallgatni a 16. heti sound FX-et. Szinte csak a TD-k vannak benne, de nem volt gyak. egy sem, ahol ilyen kisebb manővereket ne csinált volna. Pl. az utolsó egész egyértelmű, ott szóban küldte ki az utolsó pillanatban Thomast a szélre, amikor meglátta, hogy LB fogja. De előtte Deckernek is mutogatott, előtte meg Moreno-t igazgatta. Namost az ilyen felállásoknál ennyi is elég lehet. Ha azt látja, hogy az egyik oldalt túltöltik, akkor egyszerűen átküldi a TE-t a másik oldalra az utolsó pillanatban. Vagy felhívja Moreno-t maga mellé, és másik gapbe küldi, látva, hogy bal oldalon várhatóan hátra fognak lépni. Vagy - amit rengeteget csináltak idén ilyenkor - dob egy gyors lateral-t a arra az oldalra, és a falemberek is vadul előre rohanva blokkolnak.

Ilyesmire gondoltam, amikor azt írtam, hogy Pryor-ok meg Manuel-ek ellen lehet kockázatosat hívni, de Manningok, Riversek ellen óvatosabb mindenki, mert pici módosításokkal is el lehet érni, hogy az ilyen agresszív hívások túl agresszívek legyenek. A Broncos D idény elején pl. jópárszor csinálta meg ezt a hibát, a túlzott agresszivitásból az lett, hogy a fél csapat a loson túl üldözte a QB-t, a labdát meg szépen bepottyantották mögéjük. JDR is alkalmazkodott aztán viszonylag hamar, nyilván Sutton is tökéletesen tisztában lehet mindezzel.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 871 — Circus Maximus
Szerintem azon múlik, hogy ki a QB a másik oldalon. Az NFL (legalább) felénél bejön, mert a QB nem képes áthívni ilyenkor a playt megfelelően. 9:0-ig döntően ilyenekkel is játszott a Chiefs. Aztán jött Manning, Rivers, Luck, és a többiek. Velük már veszélyes eljátszani ezt, szerintem ez is benne volt abban, hogy kevésbé volt ilyen agresszív (a sérüléseken kívül).peterk2005
Részben igaz.
Másrészt Peyton sokkal többször nem hívja át a playt, mint mások. Legalábbis elhanyagolható mérték amivel többet. Volt erről egy videó, hogy milyen szuper kamuáthívásai vannak, ami igaz. Csomó cikk született ebből, de inkább bulvár szint ez mint stratégiailag kimutatható előny. A képen látható Romo sem idióta a focihoz. Áthívja a játékot, ha lát valamit. Inkább a Pryor típusú nem zsebirányítókra igaz, hogy nincs rutinjuk ehhez. És a rookiek. De igazából neki is bemondják sisakra a DCk, ha nagyon egyértelmű valami.

Amiért csökkent a blitz, az a sérülések, és az, hogy nem lehet blitzelni folyton, csoda hogy működött addig is. Illetve amit mondtam, Reidék úgy döntöttek, ha már nyilván POba jutunk, és első évük, akkor illene lassan valamit kitalálni, ami működhet ott is. És itt érünk vissza a te gondolatodhoz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 663 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bejött a play. Még a meccset is megnyertük. Inkább lényeges, hogy ezek elég sokat voltak, főleg 9-0-ig (szezon), aztán elkezdte próbálgatni Sutton, hogy ha nem menne a blitz ,akkor mi működne. Akkor is volt blitz, de másképp, és kevesebb néha.
Másik ami Sutton kedvence, hogy a 11 védőből 9-10 a LOS vonalán áll fel közvetlen (CBk is kívül). Azt olvassa a QB ha tudja.ulpianus
Aham, de ha megnézzük ugye a jobb oldal telitöltve (KC felől), az ő jobb oldalukon (nálatok bal) felveszi a két D-man az O-line emberkét, a WR-t elvileg a CB, de erre az oldalra futójáték közvetlen a QB mellett lévő emberkével nem veszélyes?kishaszi
Szerintem azon múlik, hogy ki a QB a másik oldalon. Az NFL (legalább) felénél bejön, mert a QB nem képes áthívni ilyenkor a playt megfelelően. 9:0-ig döntően ilyenekkel is játszott a Chiefs. Aztán jött Manning, Rivers, Luck, és a többiek. Velük már veszélyes eljátszani ezt, szerintem ez is benne volt abban, hogy kevésbé volt ilyen agresszív (a sérüléseken kívül).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ja, köszi, el is néztem, mert ugye automatice úgy vettem, hogy fellépnek a G-T emberekre a piros karikás Dmen

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 871 — Circus Maximus
Aham, de ha megnézzük ugye a jobb oldal telitöltve (KC felől), az ő jobb oldalukon (nálatok bal) felveszi a két D-man az O-line emberkét, a WR-t elvileg a CB, de erre az oldalra futójáték közvetlen a QB mellett lévő emberkével nem veszélyes?kishaszi
Nem. Ezért lép vissza két piros karikába a két védő. Nyilván a karika nem pontos, ha futást olvas a védő nem fog odáig futni.
Inkább a másik oldal futása veszélyes, ha elfut mellette a blitz. Ezért késleltett a nickel blitz. Még veszélyesebb azon oldali HB screen. Ott már csak a safety segíthet elvben addigra oda kell érjen,d e az már 3-4 yard.
Viszont amint szoktam néha idézni kedvenc porosz uralkodómtól: "Aki mindenhol le akar védeni mindent, az sehol nem véd le semmit."


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Bejött a play. Még a meccset is megnyertük. Inkább lényeges, hogy ezek elég sokat voltak, főleg 9-0-ig (szezon), aztán elkezdte próbálgatni Sutton, hogy ha nem menne a blitz ,akkor mi működne. Akkor is volt blitz, de másképp, és kevesebb néha.
Másik ami Sutton kedvence, hogy a 11 védőből 9-10 a LOS vonalán áll fel közvetlen (CBk is kívül). Azt olvassa a QB ha tudja.ulpianus
Aham, de ha megnézzük ugye a jobb oldal telitöltve (KC felől), az ő jobb oldalukon (nálatok bal) felveszi a két D-man az O-line emberkét, a WR-t elvileg a CB, de erre az oldalra futójáték közvetlen a QB mellett lévő emberkével nem veszélyes?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 871 — Circus Maximus
Bejött a play. Még a meccset is megnyertük. Inkább lényeges, hogy ezek elég sokat voltak, főleg 9-0-ig (szezon), aztán elkezdte próbálgatni Sutton, hogy ha nem menne a blitz ,akkor mi működne. Akkor is volt blitz, de másképp, és kevesebb néha.
Másik ami Sutton kedvence, hogy a 11 védőből 9-10 a LOS vonalán áll fel közvetlen (CBk is kívül). Azt olvassa a QB ha tudja.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ehun egy tipikus (Bob) Sutton blitz. Egyik oldal annyira túl van töltve, hogy nem marad elég blokkoló:
ulpianus
S bejött eza play?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 871 — Circus Maximus
Ehun egy tipikus (Bob) Sutton blitz. Egyik oldal annyira túl van töltve, hogy nem marad elég blokkoló:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 871 — Circus Maximus
Kendrick Lewis sérült volt egész évben, igazából előtte is. Neki ez fog betenni.
Ellenben safety cserének Demps jó, STben főleg jó. Illetve Abdullah, aki dettó back up szint. Ahhoz képest, hogy senki nem volt Berryék mögött, ez már haladás. Ettől még jöhet egy komolyabb FS, az lenne a legjobb.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Nekem egyébként Berry is tetszett egész évben. A legkevesebb TE passz nyaltuk be, és ebben Berry volt a kulcsszereplő. Ahogy Berry sérülésének évében bottom szarok voltunk, és utána egyre jobbak, idén már kimondottan jók. Másokat is ki lehetne persze emelni, csak ez eszembe jutott.

WR draft kérdésben úgy vagyok, hogy most lesz alany. Reid szeret második kör elején húzni olyan kisméretű jó WRt, aki azért nem első körös, mert kicsi, de egyébként jó. Possession WR neki egy kell, az van, Bowe. Slotban is lenne ember, DexMex vagy Avery akár. Csak muszáj ez a WR, a rendszer rá épül, csak nincs.
Legjobb jelölt persze erre a szerepre Marqise Lee lenne, de ő lehet nem lesz elérhető. De mivel hátul draftolunk, lehet előrehozza Reid a WR korai másodikat, főleg, hogy nincs is második körünk (Alex trade). Illetve más fontos ember nem kell, ha nem lesz váratlan távozó (Albert nálam nem az).
Nekem az LSU (oké, kicsit homér vagyok) WR Odell Beckham Jr. is nagy kedvencem erre a szerepre. Sztem nem gyengébb ő, mint Lee, csak kicsit több a munka vele, de igazából megér első kör végét. És Averynél jobb, pont abban amiben kell.ulpianus
berry szerintem all pro szezont futott és akkor még nagyon le sem köptem magam a kijelentésért😊
ellenben azért mellé kellene egy másik safety, lewis-nak vannak egész tűrhető meccsei, de elképesztő hibákra képes, én már nem nagyon számolok vele kezdőként
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 871 — Circus Maximus
Nekem egyébként Berry is tetszett egész évben. A legkevesebb TE passz nyaltuk be, és ebben Berry volt a kulcsszereplő. Ahogy Berry sérülésének évében bottom szarok voltunk, és utána egyre jobbak, idén már kimondottan jók. Másokat is ki lehetne persze emelni, csak ez eszembe jutott.

WR draft kérdésben úgy vagyok, hogy most lesz alany. Reid szeret második kör elején húzni olyan kisméretű jó WRt, aki azért nem első körös, mert kicsi, de egyébként jó. Possession WR neki egy kell, az van, Bowe. Slotban is lenne ember, DexMex vagy Avery akár. Csak muszáj ez a WR, a rendszer rá épül, csak nincs.
Legjobb jelölt persze erre a szerepre Marqise Lee lenne, de ő lehet nem lesz elérhető. De mivel hátul draftolunk, lehet előrehozza Reid a WR korai másodikat, főleg, hogy nincs is második körünk (Alex trade). Illetve más fontos ember nem kell, ha nem lesz váratlan távozó (Albert nálam nem az).
Nekem az LSU (oké, kicsit homér vagyok) WR Odell Beckham Jr. is nagy kedvencem erre a szerepre. Sztem nem gyengébb ő, mint Lee, csak kicsit több a munka vele, de igazából megér első kör végét. És Averynél jobb, pont abban amiben kell.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Márpedig akkor ha Jenkins sem válik be, muszáj lesz draftolni valakit, mert lesznek ilyen játékosok, én ki is néztem párat. De jobb volna ha nem kellene erre költeni.

Ki mit gondol erről? Jenkins csak nekem volt ígéretes? Ugyanis AJ Jenkins nagy problémája a fizikalitás hiánya.Egyszerűen egy erősebb CB eltolja a labda alól, kitolja a pályáról. De egyébként tehetséges, hozza amit várunk ezen poszton, és meglepően jó. Már ahhoz képest, hogy mennyire nem tudták használni a '9ersben, persze ott tényleg fizikális játék van, arra alkalmatlan. Sztem évek alatt összesen nem kapott el annyit, mint itt tegnap.ulpianus
nem volt rossz szerintem sem, de egy meccs nem a világ sajnos😊 És ugye a chargers secondary-ról beszélünk, ahol simán kezdő lenne a mi B csapatunk is😊én számolok egyelőre akár egy első körös wr draft-al is. Amúgy Bailey nagyon jó volt.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 871 — Circus Maximus
Tony Gonzalez visszavonul.
17 szezon után ('97-2008 KC, '09-'13 ATL)
Ebből 13x volt Pro Bowler (ha jól emlékszem, Jerry Rice elkapott PB TD rekordját is megdöntötte. Tony már csak ilyen).
A posztján neki van NFLben minden idők legtöbb:
elkapott yardja = 15127 (KC 10940)
elkapott TDja = 111 (KC 76)
elkapása = 1325 (KC 916)
100 elkapott yardos meccse = 31 (KC 26)

Clark Hunt, a Chiefs tulajdonosa természetesen külön gratulált neki. Mégiscsak itt lett sztár, itt draftolták, és töltötte a legtöbb szezonját. Én többek közt miatta lettem Chiefs szurkoló, egyik kedvenc játékosom. Azért engedték el Kansas Cityből, hogy lehessen gyűrűje minden idők legjobb Tight Endjének. Ennyit megérdemelt. Sajnos nem jött össze.
Ha valaki, akkor Tony G könnyedén sétál be majd a HOF tagok sorai közé.
________________________________________________________________


Más. Azt mondta Reid, nem hibáztatják Succopot a vereségért. Hozzáteszem, aki valaha dolgozott vagy sportolt bármit, az hibázott is. Kicsivel mellément, nem a legjobb szögből, ez van.
A Steelers szurkolókat megértem, ez őket nem hatja meg. Ahogy a Chargers fanbase más oldalról nem is foglalkozik ezzel. Azért ha Succop kihagy egy FGt POban és azon múlik a továbbjutás, akkor várhatóan sem én, sem Reid nem ezt fogjuk mondani. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
És ez még a kezdősor. Félidőre jönnek a cseréik. Na ott lesz az ,hogy már én sem fogom tudni pusztán mezszám alapján hogy ki is játszik. 😀

És az igazán durva, hogy a Chargers PO esélyes jelenleg! Minden jól alakul nekik, ha kikapnak és a Steelers megy be, akkor senkire nem mutogathatnak (jelenleg fest így).ulpianus
Amúgy se. Eleve ki gondolta, hogy limitált gárdával majdnem megvertétek a csárdzsörzt. Az egy dolog, hogy Succop balfél, de szemrehányást nem lehet senkire vetni. Igazából én úgy ültem neki, hogy simán zakóztok. Aztán persze, hogy az ucsó pillanatokig úgy nézett ki nyertek, és ezzel mi PO-ba megyünk, így jobban fáj, de megtehettük volna magunknak, hogy nem mástól függünk - bár én mondtam eredménykövetőben is, hogy PO esetén se lenne nekünk sok babér ilyen D-vel. Akkó meg hótmindegy. Amikor kellett volna nagyon a W, akkor buktunk, úgy már nem lehetett sk javítani a 0-4-et- Ez van, így kellett lennie.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 871 — Circus Maximus
A Kick off visszahordás éves átlag NFL rekordját sikerült megdönteni. Nem véletlen mehet DexMex a Pro bowlra.
1. 29.9 Kansas City 2013
2. 29.4 Chicago 1972
3. 28.9 Pittsburgh 1952


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 871 — Circus Maximus
Tegnap nekem tetszett AJ Jenkins. 7 passzt kapott, amiből kettő volt igen gyenge (Daniel sztem használhatatlan QB NFLben, bár ezt meccs előtt is tudtuk), az incomplete. További kettő volt olyan, hogy DPI miatt nem kapta el, de a yardok ott is meglettek büntiből, elég látványosan húzták vissza, akár TD lehetett volna mindkettő, jól megverte az emberét. A maradék három pedig nem drop, hanem elkapás, szumma 67 yard. Ez elég jó.

A Reid offensebe kell egy megbízható mélységi célpont. Aki eddig nem volt. Avery lett volna, de sokat dropol, és keveset szakad el a CBtől. Nem jó a lábmunkája, kereszt utakat és fly-go utat tud futni megbízhatóan, azokat legalább jól, de ennyi. Hemingway lett volna, de ő meg buta vagy nemtom, de minden meccsen fut olyan rossz utat, hogy Alex (most Daniel) csak néz, hogy mit csinál ez az ember. DexMex lett volna, de ő multifunkciós WR/HB és visszahordó, nem akarták levenni a Joker szerepről, akkor nem tudjuk kihasználni hogy svájcibicska. Ami jobb is, kell ugyanis egy olyan is a sémába, és abban DexMexnél nincs jobb. Nem azt kell megjavítani/átképezni ami van.
Tehát nagyon fontos volna ,hogy meglegyen ez az ember. Mert Bowe szerepe is más, őt erre nem is lehet használni, de nem is kell.
Márpedig akkor ha Jenkins sem válik be, muszáj lesz draftolni valakit, mert lesznek ilyen játékosok, én ki is néztem párat. De jobb volna ha nem kellene erre költeni.

Ki mit gondol erről? Jenkins csak nekem volt ígéretes? Ugyanis AJ Jenkins nagy problémája a fizikalitás hiánya.Egyszerűen egy erősebb CB eltolja a labda alól, kitolja a pályáról. De egyébként tehetséges, hozza amit várunk ezen poszton, és meglepően jó. Már ahhoz képest, hogy mennyire nem tudták használni a '9ersben, persze ott tényleg fizikális játék van, arra alkalmatlan. Sztem évek alatt összesen nem kapott el annyit, mint itt tegnap.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
izgalmas meccs volt senki nem gondolt ilyenre látva kik játszanak...

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 277 — Lájkold a zsűrit!
lletve bírók benéztek egy fumblit, amivel nyertük volna utána.

ulpianus
ProFootballTalk @ProFootballTalk
It's believed Bill Leavy ruled that Eric Weddle's forward progress had been stopped, which isn't reviewable. (Helmet off is reviewable.)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...