Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Leigazoltuk Eric Kettani Fullbacket. Sherman igazán jól játszott egész évben, de hetek óta sérült.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Reid szerint is probléma, hogy Knlie Davis túl sokszor ejti el a labdát. És valóban lenne Jamaal mögött más cserelehetőség is, de ettől még Davis a back up egyelőre. Csak dolgozni kell a fumblicitisz megoldásán, egyébként ő a legjobb opció.
Dunta Robinson visszakerült nickel szerepkörbe, Flowers a pálya szélére előző meccsen. Marcus Cooper fiatal, sokat kell még tanulnia Big Red szerint. Előfordul, hogy mikor túl nagyot lép előre, akkor kicsit vissza is lép. De ez normális, fejlődnie kell tovább.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Reid is célzott rá, hogy pihentetések lesznek a kezdőjátékosok közül a végső csoportmeccsen (Bolts ellen, akiknek az esetleges győzelem elég lehet a rájátszáshoz, bár más meccsektől is függ).
Igazából a Colts ellen is második félidőben elkezdődött a cseresor játéka. Például Jamaal nem igazán kapott onnantól labdát, pedig ő a legfőbb támadófegyver. És így tovább. Érthető, mert semmit nem tudunk nyerni ezen a meccsen, viszont ha valaki lesérül, sokat tudunk veszteni. Ellenben sok szurkoló aggódik, hogy ez visszaüthet, mivel nem lesznek csúcsformában a sztárok a rájátszásra.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
hát kb. ezt vártam a meccstől, az elején rámijesztettek a fiúk, de aztán jött a várt semmittevés😊
hali rohadt nagy szopó lenne, kellene rájátszásra a hali-houston páros, mert zombo egy nagy darab nulla
chargers ellene egy szép nagy verés várható, remélem azért charles egy negyedet játszik, hogy összejöjjön neki a 2000 scrimmage yard és kb. ennyiehh
Ja, a Chargers ellen pihizni kell, aztán irány a Superbowl 😉
több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
hát kb. ezt vártam a meccstől, az elején rámijesztettek a fiúk, de aztán jött a várt semmittevés😊
hali rohadt nagy szopó lenne, kellene rájátszásra a hali-houston páros, mert zombo egy nagy darab nulla
chargers ellene egy szép nagy verés várható, remélem azért charles egy negyedet játszik, hogy összejöjjön neki a 2000 scrimmage yard és kb. ennyi
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Hali has sore knee and will have MRI.

Ez a gond. A vereség kutyát nem érdekli, úgyis tudtuk, hogy a Denver nem fog kétszer bottom csapatoktól zakózni.
De nem most kellene fontos játékosoknak lesérülni. Reméljük semmi komoly nem lesz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Ilyen volt a meccsünk egész este (pick lett ebből természetesen).

A jó hír az lehet, hogy a pechnap nem rájátszásban jött elő.

A Coltsnak fontosabb volt a győzelem, bár nem létkérdés. Hajtottak is, jobban is játszottak. Bár amint a győzelem biztosnak látszott, a második félidőben már egyik csapat sem erőlködött teljes gőzzel. Talán ha Chiefsnek még van bármi tét, akkor nagyjából félidőben belehúz. Mert így sajnos az utolsó negyed már szinte nézhetetlen volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Skullkill kedvéért Jerrel Powe (NT) újra a fedélzeten, és újra Chad Hall (WR) lett kivágva. Nem tudom ezeknek mi értelme, de minden évben megy a játék, mindegy ki az edző. És a végén mindkét ilyen játékost kirúgják aktuális jövőre.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 182 — Vikings fan
Sok mindenre gondol az ember szezon előtt, de arra hogy a KC teljesen tét nélküli meccset játszik a 16. héten biztos PO résztvevőként arra azért szerintem kevesen. 😊Fredo
Azért tétnélkülinek nem mondanám, még bukhat 1-et éppen a Broncos.Toca
Pár hozzászólással lejjebb volt róla szó hogy a DEN ellenfelei a HOU és az OAK. Úgyhogy mire alapozod a Denver bukót?Fredo
mint írtad...2 meccsre😊ehh
Igen 😀. Amíg van esély a hazai pályára és bye weekre addig minden csapat hajtani fog.
Nem mondom hogy sok esély van rá, de kicsit közhelyesen ez a NFL. Ráadásul PM-ék skalpjára hajtnak még.
több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Sok mindenre gondol az ember szezon előtt, de arra hogy a KC teljesen tét nélküli meccset játszik a 16. héten biztos PO résztvevőként arra azért szerintem kevesen. 😊Fredo
Azért tétnélkülinek nem mondanám, még bukhat 1-et éppen a Broncos.Toca
Pár hozzászólással lejjebb volt róla szó hogy a DEN ellenfelei a HOU és az OAK. Úgyhogy mire alapozod a Denver bukót?Fredo
mint írtad...2 meccsre😊
több mint 10 éve
Fredo 205
Sok mindenre gondol az ember szezon előtt, de arra hogy a KC teljesen tét nélküli meccset játszik a 16. héten biztos PO résztvevőként arra azért szerintem kevesen. 😊Fredo
Azért tétnélkülinek nem mondanám, még bukhat 1-et éppen a Broncos.Toca
Pár hozzászólással lejjebb volt róla szó hogy a DEN ellenfelei a HOU és az OAK. Úgyhogy mire alapozod a Denver bukót?
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 182 — Vikings fan
Sok mindenre gondol az ember szezon előtt, de arra hogy a KC teljesen tét nélküli meccset játszik a 16. héten biztos PO résztvevőként arra azért szerintem kevesen. 😊Fredo
Azért tétnélkülinek nem mondanám, még bukhat 1-et éppen a Broncos.
több mint 10 éve
Fredo 205
Sok mindenre gondol az ember szezon előtt, de arra hogy a KC teljesen tét nélküli meccset játszik a 16. héten biztos PO résztvevőként arra azért szerintem kevesen. 😊
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Félreértés ne legyen. Nekem nem gond, ha csoportelsők leszünk, csak több okból sem tudok hinni benne, ezekből írtam le a legfontosabbakat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Nyertünk! Ezzel tényként bent vagyunk a rájátszásban 1/1ről indulva. 😊 2010ben az utolsó meccset adhattuk lazára (ki is kaptunk, félidőtől a cserék játszottak), most az utolsó kettőt.

ulpianus
azért én még úgy vagyok vele, hogy hajtsunk csak amíg van lehetőség a #1 seed-re, a denver talán botlik még egyet, bár erre nincs túl sok esélyehh
Mármint úgy érted hogy az 1/1 fővárományos Houston, vagy a láttuk milyen jó Oakland fogja elverni a ligaelit Denver Broncost? Lehet bármi, de én úgy vagyok vele, nem lesz csoda.
A Colts elleni meccsünk inkább izgalmas lehetne, vagy a Bolts visszavágó szintén kétesélyes (Ők és a Denver győztek le minket idén). Ráadásul lehet a Chargersnek kell is majd az a győzelem a POhoz. A Coltsnak nem kell, és nekünk sem.
Szvsz kár itt már kockáztatni. Aki jól van játszani fog, félreértés ne essék. De aki kicsit is bibis, azt nem küldik pályára csak rotációban, hogy azért formában maradjon, de ennyi.ulpianus
persze, sok esély nincs rá, de szerintem azért legalább a colts ellen még mindenki harcra kész lesz(az ellenben érdekes lesz, hogy a várható wild card meccs előtt egymás ellen milyen stratégiával dolgoznak pár héttel ugye lesz egy jóval fontosabb meccs egymás ellen elvileg), aztán ha úgy alakul, az utolsó fordulóban már ha teljesen mindegy akkor kb. b csapat megy fel.
több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
A Colts elleni meccsünk inkább izgalmas lehetne, vagy a Bolts visszavágó szintén kétesélyes (Ők és a Denver győztek le minket idén). Ráadásul lehet a Chargersnek kell is majd az a győzelem a POhoz. A Coltsnak nem kell, és nekünk sem.
ulpianus
Ha jól számoltam ahhoz h mi PO-ba menjünk az kell, hogy mi nyerjük mind2 hátralévő meccsünket és a Phins a hátralévő két fordulóban veszítsen a Bills és a Jets ellen, ez nem túl vszínű és a Ravens-szel még nem is számoltam 😊empty taxi
2006 chiefs😊
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
A Colts elleni meccsünk inkább izgalmas lehetne, vagy a Bolts visszavágó szintén kétesélyes (Ők és a Denver győztek le minket idén). Ráadásul lehet a Chargersnek kell is majd az a győzelem a POhoz. A Coltsnak nem kell, és nekünk sem.
ulpianus
Ha jól számoltam ahhoz h mi PO-ba menjünk az kell, hogy mi nyerjük mind2 hátralévő meccsünket és a Phins a hátralévő két fordulóban veszítsen a Bills és a Jets ellen, ez nem túl vszínű és a Ravens-szel még nem is számoltam 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Nyertünk! Ezzel tényként bent vagyunk a rájátszásban 1/1ről indulva. 😊 2010ben az utolsó meccset adhattuk lazára (ki is kaptunk, félidőtől a cserék játszottak), most az utolsó kettőt.

ulpianus
azért én még úgy vagyok vele, hogy hajtsunk csak amíg van lehetőség a #1 seed-re, a denver talán botlik még egyet, bár erre nincs túl sok esélyehh
Mármint úgy érted hogy az 1/1 fővárományos Houston, vagy a láttuk milyen jó Oakland fogja elverni a ligaelit Denver Broncost? Lehet bármi, de én úgy vagyok vele, nem lesz csoda.
A Colts elleni meccsünk inkább izgalmas lehetne, vagy a Bolts visszavágó szintén kétesélyes (Ők és a Denver győztek le minket idén). Ráadásul lehet a Chargersnek kell is majd az a győzelem a POhoz. A Coltsnak nem kell, és nekünk sem.
Szvsz kár itt már kockáztatni. Aki jól van játszani fog, félreértés ne essék. De aki kicsit is bibis, azt nem küldik pályára csak rotációban, hogy azért formában maradjon, de ennyi.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Meglátjuk, a Colts ellen jövő héten mi lesz. Ők lehetnek az első ellenfeleink POban is. Óriási ködösítést várok, mert egyik csapatnak sem kell már az a meccs.ulpianus
Ne zavaríts meg, Jamaal a legjobb emberem a Fantasyben. Akkor szerinted az is lehet hogy padoztatva lészen?Fredo
A fantasy az ördög bibliája.
több mint 10 éve
Fredo 205
Meglátjuk, a Colts ellen jövő héten mi lesz. Ők lehetnek az első ellenfeleink POban is. Óriási ködösítést várok, mert egyik csapatnak sem kell már az a meccs.ulpianus
Ne zavaríts meg, Jamaal a legjobb emberem a Fantasyben. Akkor szerinted az is lehet hogy padoztatva lészen?
több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Nyertünk! Ezzel tényként bent vagyunk a rájátszásban 1/1ről indulva. 😊 2010ben az utolsó meccset adhattuk lazára (ki is kaptunk, félidőtől a cserék játszottak), most az utolsó kettőt.

ulpianus
azért én még úgy vagyok vele, hogy hajtsunk csak amíg van lehetőség a #1 seed-re, a denver talán botlik még egyet, bár erre nincs túl sok esély
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálok nagyon örülök nektek bármi is lesz a vége. Reid papa egyértelműen COY bár nem fogja megkapni mondván ezzel a kerettel, könnyű ezt megcsinálni. Ja láttuk az elmúlt években 😀.
Azért Herm-nek sokat köszönhetnek ő kezdte elé lerakni az alapokat (ha jól emlékszem). Lehet ha hagyják még egy évet dolgozni, akkor máshol tartanátok.Sok sikert a továbbiakban!
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Nyertünk! Ezzel tényként bent vagyunk a rájátszásban 1/1ről indulva. 😊 2010ben az utolsó meccset adhattuk lazára (ki is kaptunk, félidőtől a cserék játszottak), most az utolsó kettőt.

Szezon elején a védelem nyerte a meccseket, és a ST. A ST oké, most is jó volt. Viszont egyértelműen a támadójáték annyit javult, amennyit a védelem romlott.
Érdekes, hogy NCAA léptékű pont esett. Jamaal 4 elkapott 1 futott TD (KC házirekord beállítás). Alex 5 passzolt TD egyéni csúcs.

Meccs elején elhúztunk. Majd a Raiders (talán elhanyagolható, talán nem) zebra hátszéllel és nagyszerű elkapásokkal meccsbe került. Nem volt mind védelmi hiba, van olyan, hogy jó helyen áll a védő és akkor is elkapják.
Szerencsére domináltuk a meccs végét is.

5 picket fogtak a srácok, Berry kettőt, egyik TD lett. Volt egy szerzett fumbli is. Ez ma ilyen védelem volt, végül is nem rossz ez. Ellenben 31 pontot és 300+ passzolt yardot kapni, az nem volt jellemző év elején.

Első év az új taktikával O# + D# terén, illetve minden téren. Mondhatjuk, hogy van benne fantázia. Kell még idő, hogy rájátszásban komoly esélyesek legyünk, de ezt tudjuk. Attól még jó, hogy lesz tapasztalat ilyen téren is.

Meglátjuk, a Colts ellen jövő héten mi lesz. Ők lehetnek az első ellenfeleink POban is. Óriási ködösítést várok, mert egyik csapatnak sem kell már az a meccs.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Bob Sutton DC a "Sutton Death" védelemről: Nem csökkent a nyomás, csak a sackek száma és a blitzek típusai változtak. Minden irányító más, és minden meccs más. De a nyomás továbbra is ott van az irányítókon. Ez a lényeg.

Eric Fisher magáról: Az NFLben nagyon erős bull rusher technikával támadó srácok vannak, ellenük még tovább kell erősödnöm. Ezen dolgozom most napról napra.

Dave Toub STC a (ligavezető) 4 visszahordott TDról: Andy Reid érdeme is, mivel rengeteg energiát és időt fektethetünk a ST munkába. A srácok sokat és keményen edzenek ezen a területen, igazából az edzőtábor óta.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
CHIEFS:
OUT: T Branden Albert (knee), TE Anthony Fasano (concussion, knee), LB Justin Houston (elbow).

QUESTIONABLE: WR Dexter McCluster (ankle).

PROBABLE: CB Marcus Cooper (back), C Rodney Hudson (elbow), LB Nico Johnson (ankle), TE Sean McGrath (knee), CB Ron Parker (shoulder), RB Anthony Sherman (knee, ankle).
--------------------------------------------------------------------------------------

RAIDERS:
OUT: RB Darren McFadden (ankle), RB Jeremy Stewart (ankle, knee).

DOUBTFUL: S Tyvon Branch (ankle), DT Vance Walker (concussion).

QUESTIONABLE: T Khalif Barnes (knee, ankle), WR Denarius Moore (shoulder).

PROBABLE: G Mike Brisiel (ankle, knee), DE Jason Hunter (foot, finger), RB Rashad Jennings (concussion), TE Nick Kasa (concussion), LB Sio Moore (neck), T Tony Pashos (foot).


Állat vagyok, ami enni kér...