Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 10 éve
Hendrix California Golden Bears 1 467
ennél létezik nagyobb szopás, hogy kidől (a liga második) és csapatod legjobb játékosa, mellette még két pro bowler, vezettek 30-al, aztán a végén kiszoptok 1 ponttal?

az meg már ezek után ugye nem meglepetés, hogy a csere futó kurvajól játszik, de amikor a legjobban kell, akkor megsérül ő is.😀


szimpatikus csapat ez a kansas, kár értük. mondjuk a második félidőben ha csak egy átlagosat hoz az offense, megvan a meccs.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 871 — Circus Maximus
Én nem utálom a Coltsot. Sőt, én kedvelem. Sosem utálom aki győz, mert jól játszik. Még csak szomorú sem vagyok. Igazából ha csak egyszer szerencsénk van amikor dadogott a labda minden irányba a Coltsnál, vagy Luckról lecsúszó sackekből egy megvan, akkor nyerünk. De nem volt, mert a sport ilyen. Gratulálni kell a győztesnek, és tovább fejlődni. Nem lehet mindig győzni, ez nekem egy kiváló szezon volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Jó meccs volt. Az offense jól játszott. A védelem első félidőben jól, aztán nulla. Sajnos sok volt a kulcssérült is. Hali és Houston eleve sérülten, tudtuk hogy az gond lehet. Aztán Jamaal is ,Flowers is, a jól játszó Davis is. Nem bírtuk ki.
Illetve Lucknak pár mázlis megmozdulása volt, ennyi belefér (kivéve a lol TDt).
Ez van, jó csapat a Chiefs, első évnek megfelel ez. CSak legyen további épülés, főleg Suttont kérdezném meg, hogy a védelem hogy eshetett szét ennyire. Bár igazából tényleg Luck fantasztikus volt, pár másodpercekre dobott igen nagy nyomás alatt pontosan sorozatokat. Ezt nem lehet levédekezni, ezért ér 100 milliót egy elit QB. Majd legközelebb, ez a szezon itt véget ért.ulpianus
Nem volt Luck ennyire jó, méterekkel maradtak le gyakran a célpontokról a védők.ender1112
akkor Smith sem volt jó mert az ő elkapóiról is lemaradtak a védőink?
Smith nagyon jó volt, pedig nem szeretem őt, de rám cáfolt és szerintem jövőre simán bejut a KC újra a PO-ba

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Jó meccs volt. Az offense jól játszott. A védelem első félidőben jól, aztán nulla. Sajnos sok volt a kulcssérült is. Hali és Houston eleve sérülten, tudtuk hogy az gond lehet. Aztán Jamaal is ,Flowers is, a jól játszó Davis is. Nem bírtuk ki.
Illetve Lucknak pár mázlis megmozdulása volt, ennyi belefér (kivéve a lol TDt).
Ez van, jó csapat a Chiefs, első évnek megfelel ez. CSak legyen további épülés, főleg Suttont kérdezném meg, hogy a védelem hogy eshetett szét ennyire. Bár igazából tényleg Luck fantasztikus volt, pár másodpercekre dobott igen nagy nyomás alatt pontosan sorozatokat. Ezt nem lehet levédekezni, ezért ér 100 milliót egy elit QB. Majd legközelebb, ez a szezon itt véget ért.ulpianus
Nem volt Luck ennyire jó, méterekkel maradtak le gyakran a célpontokról a védők.
több mint 10 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Ááá...legalább lesz kit utálnom a PO-ban...😀
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 871 — Circus Maximus
Jó meccs volt. Az offense jól játszott. A védelem első félidőben jól, aztán nulla. Sajnos sok volt a kulcssérült is. Hali és Houston eleve sérülten, tudtuk hogy az gond lehet. Aztán Jamaal is ,Flowers is, a jól játszó Davis is. Nem bírtuk ki.
Illetve Lucknak pár mázlis megmozdulása volt, ennyi belefér (kivéve a lol TDt).
Ez van, jó csapat a Chiefs, első évnek megfelel ez. CSak legyen további épülés, főleg Suttont kérdezném meg, hogy a védelem hogy eshetett szét ennyire. Bár igazából tényleg Luck fantasztikus volt, pár másodpercekre dobott igen nagy nyomás alatt pontosan sorozatokat. Ezt nem lehet levédekezni, ezért ér 100 milliót egy elit QB. Majd legközelebb, ez a szezon itt véget ért.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Davidka85 Cincinnati Bengals 173
Grat a KC-nek az O nagyon odatette magát, de sajnos ma pont a csapat erőssége (bár idén sok meccsüket nem láttam, de gondolom ennél voltak jobb produkciók), a D mondott csődöt. 3 int-en kívül Luck teljesen szétszedte őket. Nem akartam elhinni, hogy folyamatosan megtalálta Hiltont, pedig mindenki tudta hogy ő az első számú célpont és mégis mindig üresen volt. Az lehet számotokra a bosszantó, hogy nem hatalmas bravúrpasszok voltak ezek diving catch-csel, hanem kilométeres körzetében általában nem volt senki (a többieknek sem mondjuk sokszor).
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 955 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ulpi, Ehh és többiek: részvétem, S lehet hülyeséget mondok, de azért egy DC-t muszáj lesz szerezni. Mert tehetségből eddig megoldották a srácok az alapszakaszt, de Coach nélkül ez itt már kevés. Remélem jövőre Reid és csapata nem omlik össze....
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Durva ennyi sérülés, sajnálom Chiefst. Van valami gyors infó h mennyire súlyosak a térdsérülések?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 871 — Circus Maximus
Chiefs inactive players: Bray, Moses, Kush, Watkins, Fisher, Gordon, Powe


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 277 — capitaine du château de Vienne 1487


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 871 — Circus Maximus
Geoff Schwartz, Justin Houston and Rodney Hudson out for early warmups


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 871 — Circus Maximus
Pont egy éve szerződtették Andy Reidet egyébként.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 919 — SuperBowl Champions 2013/2014
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 871 — Circus Maximus
Tamba Hali ‏@TambaHali91

ITS #TAMBATIME


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 663 — The only discipline that lasts, is self discipline
Aranyos 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 871 — Circus Maximus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 871 — Circus Maximus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
coltstrong18 Indianapolis Colts 47
Szerintem a mai meccset nagyban befolyásolja majd,hogy a kansasi front seven milyen napot fog ki.Ha nem tudnak kellő nyomást helyezni Luckra,akkor szerintem nem lesz igazán szoros mérkőzés,viszont egy esetleges D touchdown kellően megtudna minket zavarni(lásd rams és cards elleni meccs).Az indianapolisi D otthon mindig nagyon szívja magát,szóval Smithéknek sem lesz egyszerű dolga.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 871 — Circus Maximus
Nem láttam, hogy megtörtek volna mentálisan. ÉN ezt arra vezetem vissza, hogy eleinte minden jól alakult. Volt aki vezetett ellenünk, de simán fordítottunk. Ugye sorban nyertük a meccseket, ilyenkor könnyű mentálisan topon lenni. És annyit nyertünk, hogy mire vesztettünk a kiváló Denver ellen, már igazából senkit nem zavart. Addigra az AFCt nézve már szinte biztos volt a PO, és ez egy 1/1 csapatnál minden, csak nem ok aggodalomra.
Ellenben én ott látom a problémát, hogy nem elég erős az offense. ÉS ha elhúz a Colts, nincs bennünk 30+ pont. Bár pont szezon végére lett ponterősebb a gárda. Előtte csak a meccsenkénti két hosszú drive volt meg ,és időhúzás, a többi pontszerzés a ST+D# miatti jó mezőnypozícióból jött össze. Ellenben a védelem szétesett alapszakasz végére.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Fredo 205
Köszi. Hasonlóan gondolom: amennyivel erősebb a KC, annyit ér kábé a hazai pálya...
A Colts esetében a vezetés nem annyira kardinális mint a KC-nek. Ők Luck miatt sokszor jöttek már vissza a pincéből. A KC - nál viszont azt láttam idén hogy hátrányban megroppannak mentálisan. Ha vezetés van nagyon magabiztosan játszanak de ha én a ház akkor más a helyzet. Mondjuk idén rengetegszer vezettek és jól tartották az eredményt
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 871 — Circus Maximus
Fredo!

Pár helyen leegyszerűsítették a dolgokat mindkét csapatról.
1. A Chiefs simán levédekezi Luckot és nyerünk.
2. A Colts egyszerűen levédekezi Jamaalt és ők nyernek.
Talán ennél azért bonyolultabb lesz. Például eddig is le akarták őket védekezni más ellenfeleik is. Illetve egyik se sikerül, akkor senki nem nyer vagy mindkettő?
Ilyen bulvár szintet én is tudok kitalálni, ha akarok:
A Donkeys és a Bolts csoportellenfeleink, tőlük kaptunk ki kétszer-kétszer, és a Coltstól. Senki mástól, ezek mind PO csapat. (A csoportmérlegünk is elég gyenge, ami külön vicces).


Inkább kérdéseim vannak mint válaszaim:
A Chiefs védelem melyik arcát mutatja?
Hali sérült, Houston most tér vissza. Szezon elején rengeteg sack volt, aztán szinte semmi egy ideig. Vannak elméletek, magyarázatok erre. Viszont minden más mutató is romlott.

Bowe és Alex szezon elején nem voltak egy hullámhosszon, aztán igen. Alex másokra is lassan hangolódott rá. Bár nem volt kirívóan rossz előtte sem, de igazán kiemelkedő sem lett. Mégis látható a fejlődés sok területen (például előkerültek a mély passzok). Ez mennyiben az ellenfeleknek köszönhető, vagy az edzőknek? Vagy Alexnek ennyi idő kellett? Esetleg formaingadozás?

A ST egész évben a liga egyik (ha nem "a" ) legjobbja volt. Meddig lehet ezt tartani? Szerencse volna?

A Chiefs sok meccsén vezetett, megszerezve az órát. Reid szereti húzni az időt, jól is csinálja. Alex is jól menedzsel vezetésben. Hátrányban ezt nem lehet. Ráadásul rájátszásban ez életveszélyes.

Ami biztos, hogy a Chiefs játékosok a Colts elleni alapszakaszmeccsen igen erősen alulmotiváltak voltak. Első KC drive simán végigment és TD is lett. Onnantól nem is felénk pattant a labda soha, de igazából mintha mindenki azt várta volna, hogy legyen vége, mindegy mi az eredmény. Most mindenki fogadkozik. Ki azért, mert a Colts ellen eddig háromszor buktunk POban, (bár nem sokan vannak itt az utolsó keretből sem 2006ból). Ki az utolsó Chiefs PO kiesés miatt (2010), ki egyéni okból (Poet például elég sokan lehúzták a draftján, hogy sosem lesz jó játékos).

Nem tudom melyik csapat nyer, nagyjából mindkettő ugyanolyan esélyes szvsz. Értem a szakikat, ők a játékosállomány tehetség szintjét nézik csapatrészenként, és egészében, abban kimutathatóan jobbak vagyunk. Viszont ez semmit nem fog érni. A jó játék ér valamit. Ez csapatsport, nem ki mit tud.



Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Fredo 205
Ulpi hogy látod az esélyeket a hétvégére?
Tudom hogy a rájátszás más kávéház ami általában jósolhatatlan, de azért vannak gondolom scenáriók, forgatókönyvek.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 871 — Circus Maximus
1st team All-Pro válaszott:
Jamaal Charles
Eric Berry

2nd team:
Dontari Poe
Tamba Hali
Dexter McCluster


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Eric Fisher nem edzett tegnap sem, nem fog játszani. Helyére Stephenson áll be. Nagyobb gond, hogy Justin Houston visszatérése mellett Hali továbbra sem edz.
Bowe saját állítása szerint jól van. Nem volt komoly az agyrázkódása, csak pihentették. A meccsen a sokra hivatott játékosok szerinte nagy dolgokat visznek majd véghez. Bármit is jelentsen ez, jól hangzik.ulpianus
Stephenson miatt nem aggódok, (egyelőre) jobb mint fisher, azonban egy sérülésből visszatérő houston/zombo páros olb poszton elég gyilkos lesz