Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 10 éve
Fredo 205
Sérültekről van valami hír?
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Jon Asamoah miért lett cserepadra téve?
Schwartz ennyire jó?
Jon ennyire gyenge lett?

FA-re kiengeditek vajon?Rolni
Sérült Asamoah. Ő legjobb falemberünk, Schwartz megfelelő nfl szintű ROT és Guard, nem több. Cserének tökéletes.
Lehet kiengedik, ha túl sokat akar keresni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Hey srácok!

Jon Asamoah miért lett cserepadra téve?
Schwartz ennyire jó?
Jon ennyire gyenge lett?

FA-re kiengeditek vajon?

Köszi

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Egyetértek, egy jó CB és S kell. Mondjuk nagyon szívesen megnéznék a védelemben egy idei Cameron jordan/Cameron Heyward/bármikori Calais Campbell/JJ. Watt típusú, elit pass rusher 3-4-es DE-et még, szerintem az emelné igazán hihetetlen szintre az egységet. Persze az már kicsit túlzás lenne... 😀

több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Sajnálom, szurkoltam nektek, kicsit Cowboysos volt a leolvadás + a sok sérült,ha azok nincsenek...
Lehet kb akárki a secondaryban, ha sok sérült a Dlineban,és nincs nyomás akkor ez van....

Smith meg zseniális volt,nem rajta múlott sőt....

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
somos!

A Base D keveset számít, ez tény. Viszont a Chiefs már így is a legtöbb Dime-ot játssza a ligában (aki nem érti base= 2CB+2S, bár inkább 4DBről illik beszélni. A Nickel=5DB a Dime =6DB). Vagyis nekünk a nickel is ritkábban van, a base főleg. Ezért is nem tepertek többek közt azért, hogy második ILB legyen drágán minőségi. Próbáltak hozni 3 olcsóbbat és ennyi elég is, egyik draftról, csak a komplett draft class lesérült (oké, Kush hatodikból nem és Fisher játszott sérülten szinte végig)

Másik. Igen, ugyanarról beszélünk, erre magam is céloztam, amiben egyetértettünk. Akkor mondom más megvilágításból. Tudja Sutton, hogy a rendszere olyan (mint mondod), hogy minőségi emberek nélkül nem működik. Nem itt a hiba, hogy a taktikával POba lehet jutni és ott vége. Ő így tervezte, vagyis POba be lehet jutni, ha nem téved (tévedett, mert első éve, Mike DeVitot (RDE) leszámítva senkit nem ismert) akkor a Chiefsnél végre megvan az az alapanyag, ahol POban is lehet ez sikeres. 2-3 szezon alatt felépíthetik ezt az egyébként kockázatos, drága, de mint írtam minden offense ellen pontgyilkos védelmet, ami egyben labdaszerzésre is kiválóan alkalmas. Más kérdés a bekapott yardok száma, és a big playek relatíve magas aránya (ami a meccsvégi pontkényszerből is fakad). Illetve amint kiesik (nem egy) több kulcsember, a rendszer nem gyengül, hanem működésképtelenné válik. Remélem érhető.
Bob Sutton szeret kockáztatni. Mikor a Jetsben Rex Ryan védelmét/alapötletét erre ráhangolta, a Jets a 4 legfontosabb mutatóból háromban első volt a ligában. Ilyen a rendszer ha működik. És amit tegnap láttunk, olyan, mikor szétesik.
De legrosszabb esetben is, a minőségi játékosok száma, a full terror és verekedés miatt nem elit QB ellen még akkor is tud működni, ha sok a sérült, vagy gyengén teljesítő játékos. (Más kérdés, hogy a terjedő QB védelem a bírók részéről és a holding figyelmen kívül hagyása nem kedvez ennek.)

Tehát nem a terv volt rossz, csak a megvalósítás.
most bizakodunk, álmodozunk. Mivel összesen annyi kell, hogy egy jó S+CBt kell találni, nem lehetetlen bízni a sikerben. A többi poszt megvan. Safety cserének ott van Demps+Abdullah. Ráadásul Lewis nem tudjuk marad-e olcsón (ötödik körös volt saccra 1 millió alatt keresett valamivel eddig, lejárt. De tampa2 vagy más zónába elvihetik kezdőnek, Pölö Lovie defense). CBként ott van Marcus Cooper az év felfedezettje, és a sérült draft playa Sanders Commings. Vagy persze megint draft/FA.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Sajnáltam a tegnapi vereséget, de mindkét csapat szimpatikus volt a meccsen, így nem bánom, hogy Luck visszahozta a Colts-ot. Ilyen harmatos segítőtársulattal kevesen lettek volna képesek erre.
- ez komoly

Viszont a jövő elég fényes, ha nem lesz ilyen balszerencsés a csapat a sérülésekkel. Illetve ha sikerül jól draftolni, mert az 1/1-nek, a jó drafthelynek nem sok köze volt ehhez a fordulathoz.
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Ulpi, szerintem ugyanarról beszélünk kb. 😊 Lewis nem elég jó ebben a rendszerben FS-nek, mert egyszerűen túl nagy a felelőssége a képességeihez képest, Dunta mellément, Smith meg a stílusa miatt nem passzol. És mivel lassan a base D már a nickel felállás, ez azt jelenti, hogy az 5 kezdő DB-ből 3 nem megfelelő különböző okok miatt. És ezt Flowers és Berry játéka és a Hali - Houston duó csak akkor képes kompenzálni, ha egyrészt mindannyian nagyon jó napot fognak ki, másrészt pedig az ellenfél QB-ja nem tartozik a szűk elithez.

Nagyon leegyszerűsítve azt mondanám, hogy ezzel a taktikával minden szezonban össze lehet szedni 10 győzelmet és PO-ba lehet jutni, de ott már pont a rendszer gyengeségei fognak előtérbe kerülni.

több mint 10 éve
Fredo 205
Szerintem Smith tegnap is bizonyított. Ha W lett volna most mindenki a lába előtt heverne. Ő szerintem megtette amit lehetett. A futásai és a hosszú labdát bizonyították a képességei sokoldalúságát. Arról nem tehet hogy a number one futó_elkapoja a 3. játékban kiesett (gondoljatok bele mit kellett csinálni az eredeti gameplannel) plusz utána Avery és Davis. A számomra érthetetlen a D halála.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
somos!

Lewis lehet a leggyengébb pont, Vagy Dunta Robinson.
Lewis inkább csak a legfontosabb pont lenne hátul, ezért minden hibája felnagyítódik, mint egy focikapus, olyan a szerepe.
Egyedül játszik zónát tisztán hátul, szó szerinti safety, biztosító ember, ha valaki hibázik. Ezen felül játszik boxban ~30%ban, és ~10% egyéb (blitz vagy man cover CB blitz esetén).
Lewis kiválóan zónázó safety ... volt cover 3ban, ahol a két CB zóna közti szűk területen volt, ahol nagy a felelősség (mert nincs emberfogás egyedül maradsz nem csak biztosítani kell, ez az ő zónája tényleg). Egyetlen hátránya volt Lewisnak hogy lassú. Ezért lett ötödik körös safety, nem mert az Ole Missen rossz lett volna. És ez a hátránya a sérülések miatt (mint Duntának) duplázódott. Az új (rendszerben) óriás zónákban hatványozódott. És a felelőssége nőtt, ami kinyírta a védelmet időnként. Más kérdés, hogy a rendszer nagy játékokra predesztinálja a FSt, és szurkolóknál ha jól megy játék, igazi sztárrá avanzsál ugyanez a rendszer, (lásd focikapus hasonlat). Ráadásul a többiek ha elég jók, akkor szupersztárnak tűnhet a FS.

Dunta Robinson nekem a leggyengébb pont, mint nickel back. Ő totál melléfogás volt. Ebben akkor tehát egyetértünk szintén.
De ő sokáig az egyik legjobb nickel volt a ligában, csak áttették vonal mellé, ahol nem volt jó sosem. Mostanra már sehol sem jó. Szvsz vége a karrierjének. Van ilyen, de biztosra akartak menni, nem draftolni nickelt. Megszerezték szándékuk szerint az elérhető legjobbat. Ez egyáltalán nem jött be. Most mit mondjak extrém példát? Mint mikor a Skins elvitte Big Alt, minden második csapattopicban irigykedtek rájuk, csak a pénzt (100 millió) hozták fel ellenérvként. Utólag persze mindenki giga rossz döntésről beszél, de akkor ezt nem lehetett tudni. Semmi nem garantál semmit. PEyton elment a Broncosba és király. De mégis úgy írták okosan a szerződését ,hogy kivághassák, ha kell (megsérül komolyan). Ha megsérül, akkor mint RG3 esetébne (akit addig jó igazolásnak tartottak), sokan mondták volna, hogy "előre lehetett tudni ám, hogy leesik a feje". Nem lehet tudni.

Egyetértünk abban is, a rossz CB igazolások tettek be a csapatnak. Én szezon előtt is féltem ettől, írtam is, hogy Sean Smith konkrétan kinyírhat minket, mert ha ő hibázik, mint szokott, instant TDok és big playek képében kikapunk. Csak azzal nem értek egyet, hogy ehhez semmi köze Berrynek, róla volt szó. Vagy Flowersnek, aki mikor nem volt sérült, akkor csak Dez Bryanttel nem tudott mit kezdeni, egyébként egészségesen ő megfelel a célra. Ami nem jelenti, hogy senki semmit nem kap el mellette, de csak annyit enged, ami belefér. Őt is betették már kínjukban nickelnek egyébként, csak az sem működött. Welker (+Peyton) kinyírta, persze lehet nem Welkerrel kellene kezdeni.

Most arról fogunk itt mi Chiefs szurkolók álmodni, hogy Flowers felgyógyul, Cooper tovább fejlődik, Sean Smith konzisztens lesz. Jön egy FS, aki megoldja a biztosító feladatot a két hash mark közt, amitől máris belefér egy-egy CB hiba, és a rendszer elkezd úgy működni ahogy kell. Na és persze Hali+Houston sose sérül le többet, meg senki.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Hát KC, nincs okotok szégyenkezni, de ez a szezon már régóta nem is arról szólt, h a végén ne legyen okotok szégyenkezni. Ez persze nem vigasz egy ilyen vereség után, csak üres szavak, ráadásul a közeljövőben alkalmatok se lesz visszavágni miatta, hacsak nem 1 év múlva a PO-ban, de az új rezsim első éve sok reményt valóra váltott és a közeljövőre még merészebb reményeket szült, s ez azt jelenti jó úton jártok!

Mivel már első évben túl jó lett a csapat Reidnek lehet meg kel barátkozni a gondolattal h valahogy jobban beleintegrálja Alex Smitht a rendszerébe, mert folyamatos PO helyről nehéz lesz upgrade-elni őt. Mondjuk engem már az első ellenünk vívott meccsen meglepett h nem csak a checkdownt csinálja, hanem bevállal rizikósabb passzokat is, aztán mintha a szezon második felében a védelem visszaesésével egyenes arányban vállalt volna egyre többet ahogy kellett. De nem akarom megmondani nektek a "frankót", a fejlődését vagy annak hiányát, rendszeridegenségét vagy -fittségét és a benne rejlő lehetőségeket ti látjátok legjobban, minden máshonnan jövő, a rendszer és az általa támasztott követelmények ismeretét nélkülöző, esetleg mindössze néhány meccsre alapuló okoskodás felesleges.

Én csak annyit mondok, remélem sokáig kitart jó formátok (nem tudom fejből mennyi van a kulcsjátékosok szerződéséből) vagy akár még jobbak is lesztek felszítva a divízión belüli rivalizálás el-elalvó tüzét, és sok parázs, ki-ki meccs várható az elkövetkező években!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Félreértesz, én nem akarok a tegnapi meccs alapján messzemenő következtetéseket levonni, csak pont a rendszer miatt gondolom, hogy nagyon mellémentek a CB-igazolások. Azt már a szezon előtt lehetett tudni, hogy ez a szisztéma arra van felépítve, hogy a secondary 1-1ben megoldja az elkapókat/TE-eket, ehhez pedig Dunta eleve nem volt jó igazolás, és Sean Smith "do-or-die" játékstílusa is necces, pont azért, mert a rendszer nagyon bünteti a hibát. Ha ehhez hozzáteszed, hogy a sec. leggyengébb pontja az a FS, akinek talán az egyik legnagyobb felelőssége van a játékok olvasása/besegítés miatt, és azt, hogy a csoportban Manning és Rivers személyében két elit QB dobál, akkor szerintem elmondható, hogy a koncepció nem volt tökéletes. Pont amiatt, amit Te is írtál, hogy ez a szisztéma arra van építve, hogy a Houston-Hali páros mindig, minden körülmények között dominál, ami azért egy elég necces alapfeltételezés, mert ha nekik nem megy/sérültek, akkor további emberekkel kellene biztosítani a nyomást, ami már a túlzott rizikó irányába tolja el a rendszer egészét.

Az evidens, hogy mindenki hibázhat, hibázik is, de tegnap nem az volt a helyzet, hogy 1-2 hiba volt, hanem konzekvensen játékról játékra borult az egész rendszer, ami sokkal inkább edzői felelősség szerintem. Amit én személy szerint azért is sajnáltam nagyon, mert a KC-nek szurkoltam.

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Ez csak azért furcsa, mert az offseason legtöbb beruházása a secondary-be lett elköltve (Dunta + Sean Smith), mellette ide lett költve Flowers giga szerződése és Berry 1/5-ös pickje is, azt gondolná az ember, hogy ennek a névsornak nem csak annyi dolga kellene, hogy legyen, hogy asszisztálnak Hali és Houston ténykedéséhez, aztán ha nem megy a rush, akkor meg felteszik a kezüket és mondják, hogy sorry, megint beszoptuk...somoskovig
Flowers giga szerződése talán túlzás. Egy évek óta elit CB kapott hosszabbítást/átalakítást, és lett évi 8 milliós pénze. Na most elment Brandon Carr a Cowboysba kettő évvel ezelőtt évi 10ért. Akiket említesz idei igazolást, ketten együtt keresnek annyit.
De akkor visszakérdezek. Mi a jobb terv? Elengedni az elit játékosokat, vagy megfizetni szar játékosokat? Megfizettek egy jó játékost jó pénzen, de nem extrém pénzen.

Másik. Erős ferdítése amit írsz, annak amiről szó volt, ami a pályán történik. Ugyanis én a rendszerről beszéltem. Mindent feláldoznak a blitz oltárán, ez volt a lényeg, de így a secondary minden egyes embere magára marad. Sokkal nehezebb feladatuk van, nemhogy egyszerűbb lenne. Viszont ha működne, minden típusú offense ellen működne, méghozzá egyszerre lehet ebből sok labdát szerezni és kevés pontot kapni.
Ezért kellett (volna) annyira a jó secondary. Más kérdés, hogy nem jött be Robinson és Sean Smith is csak félig. Ilyen van máshol is. A többiek beváltak akiket hoztak (Fasano, DeVito, Sherman, Schwartz), persze ezt valahogy senki nem említi. Egész jó arány pedig egy hiba ennyiből.
És erre jött rá a két kulcs pass rusher sérülése.

Azért nem vált be Dunta Robinson (most már az edzők is tudják, utólag kicsit könnyebb neked), mert öreg és rásérült a térdére TCben, utána is rögtön amint beállt. Amitől tovább lassult, eleve nem volt gyors. Egyszerűen lefutják mostanra. Mikor erre rájött az első ellen OC, azóta rá dobálnak. Sajnos ki kellene rúgni, de erre már nem volt reális lehetőség. Flowers is sérült egyre gyakrabban, Sean Smith pedig ahogy Miamiban, egyet-egyet mindig hibázik, közben hiába jó. Gondolták a neki fekvő sémában ez elmúlhat, de nem múlt. Kendrick Lewis is sérült folyamatosan, lassú a sémához, cover3ban jó volt. Ezt sem lehetett tudni.
Berry gyakorlatilag a liga legjobb safety teljesítményét tette le az asztalra alapszakaszban. Tegnap se volt rossz, mikor volt róla elkapás, akkor azért volt, mert azt hitte Bob Sutton, hogy Berry megoldja a megoldhatatlant is. Nem oldja meg ő sem. Azért megnézném én azt a safetyt, aki egy TE-t úgy levédekezik egész meccsen egyedül (ilyen feladat eleve sehol nincs! és nem véletlen), de ezen felül ő kell legyen hátul a biztosító a többieknek, és nem mellesleg mikor ráér, akkor futás ellen is ő a nyolcadik ember a boxban, mert akkor ugye úgysem kell követnie a TE-t (aki ellenben blokkolja őt, és kétszer akkora). Aki érti amit mondok, lehet el sem hiszi, hogy ezt mind rábízták, de mégis. És megoldotta. Ezért voltak tőle elájulva a szakik szezon közben nem egyszer. Arról nem tehet, hogy mások hiébit cak yardveszteséggel tudja javítani, vagy hogy TE out playeket hívnak, mert látják ,hogy egyedül emberezik rajta egy box safety.

Értem én. Most mindenki szakmázgat, kettő meccs volt. Meglátjuk jövőre, hogy Berry és a többi játékos valóban túlértékelt avagy mégsem. Mert ilyen alapon Megatron is szar játékos, mert ő be sem jutott a rájátszásba, pedig arról volt szó, hogy a Lions pass offense mindent überel. Illetve Matty Ice+Julio Jones is cut azonnal. Jones még elejtett passzt is, menjen Kanadába!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
uatu Indianapolis Colts 919 — uatu@freemail.hu
Gratulálok! Akármi is lett a vége, jó meccs volt tegnapi! Jobbulást a sérültjeiteknek!
több mint 10 éve
mirdal Kansas City Chiefs 590 — Chiefs fan
Sziasztok!

Én sem vagyok boldog a zakótól, de nem vagyok elkeseredve. A szezon előtt álmomban sem gondoltam volna, hogy PO lesz a dologból, mint ahogy nagyon sok ember sem merte ezt remélni sem... 😊

A meccs jól kezdődött, de Jamaal kiesése elrontotta a kedvem, totál gáz volt a tekintete, amikor lement a pályáról és ült a padon, hááát... az a távolba révedő, non-focus tekintet elég volt nekem ahhoz, hogy elköszönjek tőle erre a meccsre. Be is ment az öltözőbe, akkor aztán tutira leírtam.

Na, aztán jött Davis, tetszett a srác nagyon , ment az offense-ünk előre, tetszett nagyon. De a defense-nem nem ment valahogy. Nem éreztem az erőt bennük, ez nem az a halálos D volt, mint a szezon elején. Mikor mentünk vagy 4 TD-vel, már akkor sem voltam nyugodt és felkészültem lelkileg a zakóra. Sajnos be is jött.

De szomorú, na, az nem vagyok. Volt egy jó szezonunk, innen legalább lehet dolgozni a csapaton. És nem a SB-n kaptunk ki, ez is pozitívum nálam! 😊
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
De főleg nagy kérdés a védelem. Mert folyamatosan süllyedtek szezon kezdete óta. És elit QBkhoz nem érnek oda időben, de mivel mindent kockára teszünk a nyomás oltárán, ha nem jön be, akkor vége. Ezt még a Denver Broncos védelméről írtam, és ránk is igaz. Ezzel lehet nullázni gyenge irányítókat, megverni közepes QBket, de nagyon visszafele sül el, ha elit a QB és jó napot is fog ki. Majd elemezgethetünk eleget, hogy hol is lenne ésszerű kezdeni a reparálást. Mostanság nézem a rájátszást, lesz még erre idő off seasonben.ulpianus
Ez csak azért furcsa, mert az offseason legtöbb beruházása a secondary-be lett elköltve (Dunta + Sean Smith), mellette ide lett költve Flowers giga szerződése és Berry 1/5-ös pickje is, azt gondolná az ember, hogy ennek a névsornak nem csak annyi dolga kellene, hogy legyen, hogy asszisztálnak Hali és Houston ténykedéséhez, aztán ha nem megy a rush, akkor meg felteszik a kezüket és mondják, hogy sorry, megint beszoptuk...

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 919 — SuperBowl Champions 2013/2014
Raidnek jár a pacsi.undisputedly
Nana! Ez errefelé erősen félreérthető.ulpianus
Igaz, javítottam 😀
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Raidnek jár a pacsi.undisputedly
Nana! Ez errefelé erősen félreérthető.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 919 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ahogy én láttam, - volt egy Kolc O bünit az offenz felállásra, ( gondókozzunk csak) meg ehhez hogy a D támolyog mint egy csorda. Nagyon oda volt pakolva a zsuga. Ez, hogy Hiltont le kell védekezni, áá, akkor ment Fleenerre, Rogersre, Whalenre meg Donaldra. És két ember az életéért játszott, Alex mikor kellett felvette egymaga, az ha beljebb húzza a könyökét vagy a pályán nem adják meg a fumblit akkora latba esik, mint mikor Donaldtól kiütötték, azt bepottyan Drulukk kezibe. És itt apont; Donald Brown, ment vele a futás, hoszzúdrive-ot is tudtak és a kellő pillanatban rámosolygott az ég.sutianap
Nézd, neki állhatsz elég sok sémával egy támadósor ellen, de szerintem olyan sosem szerepel egy jól kidolgozott tervben,hogy az ellenfél legjobb támadója(Luck-on kívül) szabadon kapja el a 10+ yardos labdákat úgy,hogy 15 yardos körben sehol senki.undisputedly
igen, de már az O felállásokra nem tudtak időben reagálni, nemhogy cover, de snapnél még osztották, hogy ki merre. Az időket is azé írtam be, 4 támadás húsz pléje lemegy 7 perc alatt, az pléjenként 20 sec, rohadtul le volt osztva a zsuga és nagyon gyorsak voltak, az hogy benyelsz ijenből egyet-kettőt, a harmadikra már kellet volna valamit mozdulni.sutianap
Igaz, de ha ki van osztva,hogy Hiltonon emberezünk, plusz kell rá a safety help, akkor nem olyan nehéz snp előtt észrevenni,hogy hol áll fel.
BB-nek volt még a SB gyűrűk idején a Bull's eye stratégiája, ami a Kosok ellen is kiválóan működött Faulk ellen, nem értem,hogy hogyan készülhettek fel ennyire szarul az O#-ból.
Mondhat akárki akármit, az a talent ami Luck rendelkezésére áll elkapó oldalon, az közel sem liga átlagon felüli, és az,hogy ezt nem volt képes megoldani a KC, az elég nagy hiba.

 sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5546261

De nem akarok negatívkodni, a többség el sem jutott idáig, és most láttuk,hogy azért közel sem olyan telített ez a roster mint mindenki gondolta év közben, szóval Reidnek jár a pacsi.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 277 — capitaine du château de Vienne 1487
Ahogy én láttam, - volt egy Kolc O bünit az offenz felállásra, ( gondókozzunk csak) meg ehhez hogy a D támolyog mint egy csorda. Nagyon oda volt pakolva a zsuga. Ez, hogy Hiltont le kell védekezni, áá, akkor ment Fleenerre, Rogersre, Whalenre meg Donaldra. És két ember az életéért játszott, Alex mikor kellett felvette egymaga, az ha beljebb húzza a könyökét vagy a pályán nem adják meg a fumblit akkora latba esik, mint mikor Donaldtól kiütötték, azt bepottyan Drulukk kezibe. És itt apont; Donald Brown, ment vele a futás, hoszzúdrive-ot is tudtak és a kellő pillanatban rámosolygott az ég.sutianap
Nézd, neki állhatsz elég sok sémával egy támadósor ellen, de szerintem olyan sosem szerepel egy jól kidolgozott tervben,hogy az ellenfél legjobb támadója(Luck-on kívül) szabadon kapja el a 10+ yardos labdákat úgy,hogy 15 yardos körben sehol senki.undisputedly
igen, de már az O felállásokra nem tudtak időben reagálni, nemhogy cover, de snapnél még osztották, hogy ki merre. Az időket is azé írtam be, 4 támadás húsz pléje lemegy 7 perc alatt, az pléjenként 20 sec, rohadtul le volt osztva a zsuga és nagyon gyorsak voltak, az hogy benyelsz ijenből egyet-kettőt, a harmadikra már kellet volna valamit mozdulni.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 919 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ahogy én láttam, - volt egy Kolc O bünit az offenz felállásra, ( gondókozzunk csak) meg ehhez hogy a D támolyog mint egy csorda. Nagyon oda volt pakolva a zsuga. Ez, hogy Hiltont le kell védekezni, áá, akkor ment Fleenerre, Rogersre, Whalenre meg Donaldra. És két ember az életéért játszott, Alex mikor kellett felvette egymaga, az ha beljebb húzza a könyökét vagy a pályán nem adják meg a fumblit akkora latba esik, mint mikor Donaldtól kiütötték, azt bepottyan Drulukk kezibe. És itt apont; Donald Brown, ment vele a futás, hoszzúdrive-ot is tudtak és a kellő pillanatban rámosolygott az ég.sutianap
Nézd, neki állhatsz elég sok sémával egy támadósor ellen, de szerintem olyan sosem szerepel egy jól kidolgozott tervben,hogy az ellenfél legjobb támadója(Luck-on kívül) szabadon kapja el a 10+ yardos labdákat úgy,hogy 15 yardos körben sehol senki.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Én nem szeretem túldimenzionálni. Meg lehetett volna nyerni a meccset 15 helyen, de nem nyertük meg. A végén is Bowe ha belép másik patával is, akkor FG távon vagyunk. Futunk hármat hogy lopjuk a távot, és középen legyen a laszti, aztán Succop mellédurr..., izé nyerünk.

Jobb be sem jutni POba? Jobb a SBban kikapni? Márpedig csak egy csapat nyeri meg, a többi gondolkozhat hol rontotta el. Aki bejutott, épp nyert, akkor épp boldog. De a végén egy maradhat, meklód tudta ezt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 277 — capitaine du château de Vienne 1487
Ahogy én láttam, - volt egy Kolc O bünit az offenz felállásra, ( gondókozzunk csak) meg ehhez hogy a D támolyog mint egy csorda. Nagyon oda volt pakolva a zsuga. Ez, hogy Hiltont le kell védekezni, áá, akkor ment Fleenerre, Rogersre, Whalenre meg Donaldra. És két ember az életéért játszott, Alex mikor kellett felvette egymaga, az ha beljebb húzza a könyökét vagy a pályán nem adják meg a fumblit akkora latba esik, mint mikor Donaldtól kiütötték, azt bepottyan Drulukk kezibe. És itt apont; Donald Brown, ment vele a futás, hoszzúdrive-ot is tudtak és a kellő pillanatban rámosolygott az ég.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 253 — Keep pounding
Ami hiányzott sztem pluszba, hogy második félidőben amikor meleg lett a pite, egy nagy játékot még összehozzon Smith. Erre kevés ő sztem, tipikusan jó erre az a play, amikor Grayt túldobta. Ha az megvan, vége a meccsnek. A védelemben ami hiba volt sztem, hogy engedték a nagy játékokat, ha 28 pont előnyben csak arra figyelnek, hogy 10 yardnál nagyobb playt ne szopjanak be, talán az is elég lett volna.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 919 — SuperBowl Champions 2013/2014
...ulpianus
Ulpi, félig semlegesként élmény volt nézni Smith-t tegnap 😊
Sajnálom,hogy ilyen vanilla lett a D#, de igazából én azon kívül,hogy Fortuna úgy döntött itt most a Coltnska kell nyernie, a D# coordon verném le a dolgokat.
20+ pont előnyt akkor sem adsz le,ha hiányzik az egyik legjobb CB-d. Utoljára talán a pár évvel ezelőtti Houston volt ilyen egy PM elleni Colts meccsen.
Fel kellett volna ismernie,hogy Houston is pl nem épült fel teljesen, ennyi volt benne, és nem Őt erőltetni, hanem mondjuk +1 embert coverbe dobni, és bevállalni,hogy ha végig tudnak jönni 3&out nélkül akkor jöjjenek, még mindig ott a goalline stand lehetősége, illetve ezzel a feltehetőleg 15+ játékkal megölik maguknak az időt.
Hiltont kellett volna kiemelten figyelni, de se CB, se S cover nem volt rajta.
Amúgy Berry-ben nagyot csalódtam, voltak olyan homály dolgai, hogy nem is értem,ha ezek rendszeresek,hogyan kerülhetett ProBow-ba. Szerelni sem tudott, olyan 15 yardos misstackle-t csinált,hogy a fejemet fodtam.
Mindenesetre szerintem nektek így is szép a szezon, a védelmet kell rendbe tenni, hozni még egy elkapót, vagy AJ-t beilleszteni/fejleszteni, inkább mindkettő együtt, aztán szép jövő várhat rátok még egy project Qb-val.