Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
B. Albert és a vezetőség leültek tárgyalni újfent. Én Adam Teicherrel értek egyet, aki azt mondta: "nem tudom, mi újat mondhatna itt bárki."ulpianus
Azért itt még a "better job" nem hangzott el olyan gyakran 😛dande
Igaz. 😀 Egyébként Dorsey (GM) inkább aki minden mondatban megemlíti az "ongoing" szót, minden ongoing (folyamatos, folyamatban lévő) nála. De nem a közhelyparádéra céloztam. Hanem arra, hogy Albertnek lejárt tavaly a rookie szerződése, erre közölte, hogy ő 10 milliós franchise LOT pénzt akar. Erre megmondták, hogy ennél kevesebbet képzeltek el. Nem lett megegyezés. Aztán megfizettek két másik fontos embert, és Albert fr. taget kapott. Jött a draft és el akarták cserélni. Mire Albert jelezte, hogy ezek után másképp fest, hogy olcsósítani akarták a pénzét, hogy jobb cserealap legyen, pláne nem fog aláírni ezek után kevesebbért, pedig eleinte nyilatkozta, hogy a Chiefs kedvéért esetleg ha nem is az ajánlott mértékben, de enged a számokból.
Aztán maradt Albert, majd szezon közben visszatért a téma, de semmi közeledés, ugyanazt mondta mindkét fél. Most Dorseyék továbbra sem tudnak többet adni, mert nincs annyi helyük a sapka alatt. Albert mitől gondolta volna meg magát?
Szóval tárgyalhatnak éppen, de nem igazán van miről. Hacsak Dorsey nem változtatott radikálisan az álláspontján, amit már csak azért sem tehet meg, mert onnantól senki nem fogja aláírni az első ajánlatát. Patthelyzet, és Fisher 1/1 draftolásával egyértelműen megkapta Albert a választ a fel sem tett kérdésére, hogy miképp képzelik az LOT posztot nélküle.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 955 — Így remélem megfelelek nektek.....
B. Albert és a vezetőség leültek tárgyalni újfent. Én Adam Teicherrel értek egyet, aki azt mondta: "nem tudom, mi újat mondhatna itt bárki."ulpianus
Azért itt még a "better job" nem hangzott el olyan gyakran 😛
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Mik vannak: Chiefs’ Willie Davis chosen as AFC scout of the year


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
B. Albert és a vezetőség leültek tárgyalni újfent. Én Adam Teicherrel értek egyet, aki azt mondta: "nem tudom, mi újat mondhatna itt bárki."


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Akeem Jordan jó munkásember volt. Igazából Nickelben is használjuk, mert az 2-4-5 (néha 3-3-5), ott a LDE helyett jön be a Nickel back. Ezért kapott Tyson Jackson csak ~400 snapet (és ezért nem éri meg ha sokat kér, mert akkor ott van Bailey, ő sem világszám, jó átlagos, de olcsón ez elég, és a rendszerben is elég).
Dimeban nincs Akeem (LILB) sem, csak egy MLB (2-3-6). Ráadsául valószínűleg mi játsszuk a legtöbb Dimeot a ligában, nem is Nickel a sok. Ezt legfőképp Berry miatt tehetjük meg. Ő úgy tartja az elit safety feladatokat, hogy közben hoz egy extra LB játékot is. Nem véletlen vannak elájulva tőle a szakik.

Nem mintha nem találnák Akeem Jordan szintű LBt 28at, ha kell mégis. Mondjuk Nico Johnson is kissé lassú, de még épp elég. Illetve jobban szeretném ha agresszívebb lenne, nem csak a tutira menne rá, semmi nagy játék potenciál nincs benne így. Sztem nem szerel elég jól, nem elég erős a marka/karja, nem satu, ezért nem kockáztat, ezért futnak bele 1 yardot a szereléseibe indokolatlan esetekben is. Vagy a technikája rossz, azt megoldja Gibbs edző (egyik legjobb LB edző a ligában), ez esetben Akeem nem jön vissza.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 949 — Chiefs fan
Elkészült a PFF ábra kis csapatunkról is. Elöljáróban leszögezném ez egy STATISZTIKA oldal. Vagyis nem azt mondják ki jó, hanem kinek jók a számai.
Aztán látható a cikkben, ahol nincs szerződött játékos, ott őket nem számolják a keretbe. Például nálunk RG J. Asamoah, de nincs szerződése, hiába király szerintük is. De a cseréje is jó Schwartz, neki sincs érvényes szerződése, ezért Rishaw Johnson van feltüntetve fehérrel (adathiányos játékos), de nyilván nem ő fog játszani a szezonban, és nem ő játszott eddig sem.
Hiányzó kezdőjátékosok még: B. Albert (LOT), D. McCLuster (WR) Tyson Jackson (LDE), A. Jordan (ILB), K. Lewis (FS)

A cikk:
 www.profootballfocus.com/blog/2014/02/18/projected-lineups-kansas-city-chiefs/
És az ábra:
ulpianus
gyanítom lewis-al megspóroltunk egy piros játékost és szerencsére dunta sincs már nálunk, azért az előző postodban írtak közül a legtöbb nagy játék az ő "lelkükön" szárad😊
albert szerződésére túl sok esély nincs, mintha már talán ő is lenyilatkozta volna ezt, így kissé rizikós lesz a dolog, de fisher-ben elvileg van potencia és a helyére kerülhet a vak oldalra, stephenson pedig bebizonyította, hogy a fal mindkét szélén képes megbizható játékra. akik szerintem mindenképpen kellenek: asamoah,schwartz(na ő ugye egészen jó volt(sőt!) és amilyen sérülékeny volt a falunk tavaly, kellenek az emberek)mccluster,ill. szerintem jackson is, azért ő az ével folyamán ligaelit run stoper end lett és az utóbbi időkben pass rushban is mutatott életjeleket, szerintem nagy pénzért nem fogja elvinni senki és elvileg már halálra kereste magát úgyis nálunk😊 jordan meg minimális pénzért maradhat, mert ST-ben nagyon jó és amit kell többé-kevésbé megoldja a pályán, hazsnálni ugye elég keveset használjuk a sok nickel és dime felállás miatt és futás ellen pusztítani itt van nico johnson is.lewis meg mehet a fenébe😊
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Tony Gonzalez a CBS Sports új NFL szakija, eddig is bírtam őket, ezek után pláne.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Elkészült a PFF ábra kis csapatunkról is. Elöljáróban leszögezném ez egy STATISZTIKA oldal. Vagyis nem azt mondják ki jó, hanem kinek jók a számai.
Aztán látható a cikkben, ahol nincs szerződött játékos, ott őket nem számolják a keretbe. Például nálunk RG J. Asamoah, de nincs szerződése, hiába király szerintük is. De a cseréje is jó Schwartz, neki sincs érvényes szerződése, ezért Rishaw Johnson van feltüntetve fehérrel (adathiányos játékos), de nyilván nem ő fog játszani a szezonban, és nem ő játszott eddig sem.
Hiányzó kezdőjátékosok még: B. Albert (LOT), D. McCLuster (WR) Tyson Jackson (LDE), A. Jordan (ILB), K. Lewis (FS)

A cikk:
 www.profootballfocus.com/blog/2014/02/18/projected-lineups-kansas-city-chiefs/
És az ábra:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Egy lista csapattulajokról:
 network.yardbarker.com/nfl/article_external/power_rankings_kansas_city_chiefs_clark_hunt_named_named_top_half_owner_in_nfl/15814385


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Paul Foeller: Miként kapott be a Chiefs védelme 25+ yardos játékokat a szezonban (angolul):
Első rész
Második rész


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Olvasni pár helyen hogy a Fóka ide hozná Maclint a régi idők miatt....Janek
Lehet Avery után megint egy FA WR. Abból mindig van kínálat. Maclinen túl mondjuk Sanders vagy Edelman, csakhogy mondjak alternatívát. Ellenben a drafton is lesz komoly felhozatal a Reidnek favorit típusból. Ha például Marqise Lee lecsúszik, érdemes elvinni. De nekem Odell Backham Jr is megfelel, mint írtam régebben.

Most leginkább azt vallják a Chiefs szurkerek, hogy safety a legnagyobb need. Mert a rendszerünk egy mély safetyre épül, és mivel nincs meg a megfelelő ember, át kellett alakítani év közben a játékot, de akkor is szétesett. Amíg bírta nagyjából Kendrick Lewis, és nem ismerték ki annyira (és nem sérültek le a pass rusherek), elég jól ment a dolog. Más kérdés, hogy melyik volt a nagyobb probléma. Lehet jó cover 1 védelmet NFL szinten játszani.

És itt merül fel a kérdés, hogy mit is igazoljanak? Mert safety is lesz használható a használt piacon. Nem kell Byrd feltétlen. Csapatonként egy igazi playmaker safety elég, nekünk itt van Berry, ő most a legjobb.
Erről már írtam, de ha a dolgát teszi (FS), a rendszerbe van kódolva, hogy királynak fog tűnni. Ha kell leírom miért, de logikus röviden összefoglalva is. a Cover1-ben ő a mindenes vésztartalék, mint egy focikapus. Ha bárki átenged egy támadót, ő jön. Ha nem ér oda (mint Lewis), akkor nagyon látványos szívás van. Ha viszont odaér, ugyanolyan látványos mentés (IT-FF-PD) van. A rendszer maga naggyá tesz egy átlagosnál kicsit is jobb játékost. Márpedig ahol mindenki emberezik egy az egyben maradva, ott valaki át fog engedni egy támadót, és jobb QB oda is fogja dobni. Ezért persze igaz: ha van csapat a ligában akinek megéri elit FSt igazolni akármennyiért, akkor az a Chiefs. Már pesrsze ha van rá keret, de akadna. Minden a helyére kerülne. Ezt mondtuk a front7 és NT kérdésben is évekig, jött Poe a nagydarab költő, és így is lett. Ez ugyanaz nagyjából (mióta cover 1 van).

Másik kérdés ami felmerül ezzel kapcsolatban, hogy ki milyen FSt látna szívesen? Egyik a Hox féle felfogás. Vagyis ha már a Chiefs ugyanolyan izomfocit játszik, tele fizikális játékosokkal, akkor egy zúzógép kell ide is. Nem SS, egy hitter FS.
Másrészről elég, ha ő egyedül nem verekszik, neki nincs embere, nincs kit megverni, inkább legyen okos, jó ösztönökkel, és tapasztalt. Főleg ha tapasztalt kell, akkor ócskapiac a jobb megoldás. Mert project játékost ilyen posztra nem lehet tenni. Azzal elmegy egy szezon. Vagy jó prospect kell, vagy FA, későbbi körben nagyon rendszerbe illő agyonelemzett játékos lehet csak, de az óriási kockázat.
Előbbire (hitter) inkább jó a draft. Konkrétan is mondhatok nevet, ha kell valakinek. Calvin Pryor pölö ilyen. Lehet ám ő is jó mindenes FS, de egyelőre inkább a nagy ütközések mennek, és a nyers tehetség megvan.

Persze CB is kell, és pár más poszt is, attól függően ki távozik a csapattól, vagy mit alakítanak. Mert OL ember nem kell, ha Albert megy akkor sem. Esetleg ha Asamoah sem marad, csereember kell, akkor ott van a cserecenter Kush guardnak, de ennél több alakítás szükségtelen. Lehet persze, ha valakibe beleszeretnek elhozhatják, mert need nincs sok, belefér a BPA bárhol (első körben is).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Olvasni pár helyen hogy a Fóka ide hozná Maclint a régi idők miatt....

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
és jöttök majd az új levis stadionba is, furcsa lesz Alexet látni.. és ellene szurkolni..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Alex Smith szerint a csapatban sok új játékos volt, illetve a támadók sem tudták teljes mértékben elsajátítani a terv minden részletét. Ez volt az első szezonjuk az edzőknek is. Úgy gondolja ez csak javulni fog a második évre, ami jobb játékot eredményez.
Tehát nem feltétlen kell óriási igazolásokban gondolkozni, csak jobb csapatjáték, nagyobb rutin kell a saját játékunkban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
.. szóval hosszútávú tervei már nem kötik a keserédes a Californiához..Josszi
Most épp az Alex megadealről megy a tárgyalás. Mert lehet őt nem szeretni, és semmiképp nem elit QB Alex Smith, de az itteni rendszerbe elég amit tud.ulpianus
Most Alexel hasonló szituációban vagytok,mint a Ravens Joe-val.
Nem top 5-8,viszont jobban megérte megfizetni,mint mással próbálkozni.
Ami nagy különbség,hogy Joe a szerencse fia.Én láttam minden meccsét,mikor időm engedte,a legtöbbet 2x.
4 alkalommal láttam olyan színvonalon játszani,mint Alex a WC meccsen,annak a végén SB győztes és MVP lett.
Oké,hogy Cameron rendszerében vergődött,mert az a csökött agy senkiben nem bízott és egy börtönsziget szabadságát biztosította neki,jobb,mikor dönthet és felnőttként kezelik.
Alex olyan játékkal is kikapott,pedig az nagy volt.kátrány
talán az a védelem jobb volt mint a Chiefs sérülésekkel tizedelt egysége.. ki tudja.. de azért akkora pénzben nem hiszem hogy gondolkodnak mint Joe-nak az álomfizu

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
.. szóval hosszútávú tervei már nem kötik a keserédes a Californiához..Josszi
Most épp az Alex megadealről megy a tárgyalás. Mert lehet őt nem szeretni, és semmiképp nem elit QB Alex Smith, de az itteni rendszerbe elég amit tud.ulpianus
Most Alexel hasonló szituációban vagytok,mint a Ravens Joe-val.
Nem top 5-8,viszont jobban megérte megfizetni,mint mással próbálkozni.
Ami nagy különbség,hogy Joe a szerencse fia.Én láttam minden meccsét,mikor időm engedte,a legtöbbet 2x.
4 alkalommal láttam olyan színvonalon játszani,mint Alex a WC meccsen,annak a végén SB győztes és MVP lett.
Oké,hogy Cameron rendszerében vergődött,mert az a csökött agy senkiben nem bízott és egy börtönsziget szabadságát biztosította neki,jobb,mikor dönthet és felnőttként kezelik.
Alex olyan játékkal is kikapott,pedig az nagy volt.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Egyetemen volt center Asamoah, és mindkét guard poszton. Illetve az Illinois Zone blockingot játszott, ami ritkább az NCAAben. Ezért hozták mert itt is ZB volt. Tud snapet adni, ha kell. Bár sztem ha itt vagy máshol megfizetik, marad guard, vagy annyi pénzért lehet centert is igazolni. Ugyanis ő leginkább a legjobb guard lesz a piacon, nem vele fognak próbálkozni.ulpianus
Köszi,Ulpi.
A falunk jelentős változáson fog keresztülmenni,Yanda a RG poszton az egyetlen biztos pont,a többi képlékeny.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
.. szóval hosszútávú tervei már nem kötik a keserédes a Californiához..Josszi
Most épp az Alex megadealről megy a tárgyalás. Mert lehet őt nem szeretni, és semmiképp nem elit QB Alex Smith, de az itteni rendszerbe elég amit tud.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Most árengedménnyel eladja Alex Smith a Friscoi házát, akit érdekel, képek csatolva:
 www.tmz.com/2014/02/07/chiefs-alex-smith-san-fransisco-49ers-lowers-price-on-mansion-for-sale-real-estate/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitterulpianus
áhh nem összközműves, mindenhun kandalló, egésznap hasogathaccsutianap
meg vagy 5 mosógéppel mosni? 😀 illegális pénzmosoda volt!Josszi
azt nemtudom, lehet mindenórába átöltözik, mer izzadóssutianap
amióta Samurai Mike elment már nem izzadt annyira SF-ben.. Reid meg visszaadta a megtépázott önbizalmát

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Egyetemen volt center Asamoah, és mindkét guard poszton. Illetve az Illinois Zone blockingot játszott, ami ritkább az NCAAben. Ezért hozták mert itt is ZB volt. Tud snapet adni, ha kell. Bár sztem ha itt vagy máshol megfizetik, marad guard, vagy annyi pénzért lehet centert is igazolni. Ugyanis ő leginkább a legjobb guard lesz a piacon, nem vele fognak próbálkozni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Asamoah játszott centert is,ugye?kátrány
nem, szerintem guard volt végig
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Asamoah játszott centert is,ugye?


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 277 — capitaine du château de Vienne 1487
Most árengedménnyel eladja Alex Smith a Friscoi házát, akit érdekel, képek csatolva:
 www.tmz.com/2014/02/07/chiefs-alex-smith-san-fransisco-49ers-lowers-price-on-mansion-for-sale-real-estate/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitterulpianus
áhh nem összközműves, mindenhun kandalló, egésznap hasogathaccsutianap
meg vagy 5 mosógéppel mosni? 😀 illegális pénzmosoda volt!Josszi
azt nemtudom, lehet mindenórába átöltözik, mer izzadós


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Most árengedménnyel eladja Alex Smith a Friscoi házát, akit érdekel, képek csatolva:
 www.tmz.com/2014/02/07/chiefs-alex-smith-san-fransisco-49ers-lowers-price-on-mansion-for-sale-real-estate/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitterulpianus
áhh nem összközműves, mindenhun kandalló, egésznap hasogathaccsutianap
meg vagy 5 mosógéppel mosni? 😀 illegális pénzmosoda volt!

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 277 — capitaine du château de Vienne 1487
Most árengedménnyel eladja Alex Smith a Friscoi házát, akit érdekel, képek csatolva:
 www.tmz.com/2014/02/07/chiefs-alex-smith-san-fransisco-49ers-lowers-price-on-mansion-for-sale-real-estate/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitterulpianus
áhh nem összközműves, mindenhun kandalló, egésznap hasogathacc


Aki nem hiszi, annak utánajárnak