Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Srácok, Jerrell Powe...valami pozitívat írjatok róla 😊Bondi
NT felépítésű és erős. Jóindulatú, nem problémás, edz keményen. Mindig szurkol mint egy gyerek (ugrál néha a vonal mellet például), viszont annyi esze is van mint egy gyereknek. Bonyolultabb játékokat nem lát át, könnyen elmozdul egy fake/miss direction play esetén rossz irányba.
Illetve a technikája szegényes repertoárból áll. Ha esetleg 1 gap csapatba kerülne, ahol menni kell előre ész nélkül, ott lehetne sikeres. De manapság NFL szinten ez nem valósul meg ennyire tisztán. Csereembernek jó.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Srácok, Jerrell Powe...valami pozitívat írjatok róla 😊

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
A nemrég szerzett Joe Mays szerződése 2 év 6 millió. Első évben kettőt kap max, a második évben pedig ha kirúgják 1 millió a dead money összesen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Vance Walker (DL) aláírt a Chiefshez. 3 év 13 millió (3.75 millió $ gari) dollár összegért.
Illetve újraigazolták Frank Zombot (LB), aki elég megbízhatóan játszott tavaly.
Pár statisztika tőlük.
 www.kcchiefs.com/news/article-2/Chiefs-Sign-LB-Frank-Zombo-DT-Vance-Walker/43e77407-94a5-4b52-bac3-3d7d7fcd0b1c


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
vance walker nálunk, gondolom DE depth, pontos infó nincs még a szerződésrőlehh
sztem csak vizitált. nem olvastam sehol, h leszerződött volna hozzátok. elvileg tőlünk is van érvényes ajánlata és ehhez képest nézelődik. nálatok DE lenne, illetve nickelben DT gondolomRolni
@PeteDougherty: NFL source says Kansas City is signing DL Vance Walker today.

Caplan erre pár perce:

DT Vance Walker has not signed with any team. Has several visits lined up.deyell
Pete Dougherty ‏@PeteDougherty 5m
CORRECTION ON VANCE WALKER: I misinterpreted text, Walker visited KC today but is not necessarily signing. My apologies for error

Vic Tafur ‏@VicTafur 5m
DT Vance Walker not only hasn’t signed yet but he’s visiting #Seahawks Sunday, per his agent

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 949 — Chiefs fan
vance walker nálunk, gondolom DE depth, pontos infó nincs még a szerződésrőlehh
sztem csak vizitált. nem olvastam sehol, h leszerződött volna hozzátok. elvileg tőlünk is van érvényes ajánlata és ehhez képest nézelődik. nálatok DE lenne, illetve nickelben DT gondolomRolni
@PeteDougherty: NFL source says Kansas City is signing DL Vance Walker today.

Caplan erre pár perce:

DT Vance Walker has not signed with any team. Has several visits lined up.deyell
hja, walker ügynöke szerint kamu az egész, de mindegy, nem emiatt leszünk utolsók a csoportban
😊
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 603
vance walker nálunk, gondolom DE depth, pontos infó nincs még a szerződésrőlehh
sztem csak vizitált. nem olvastam sehol, h leszerződött volna hozzátok. elvileg tőlünk is van érvényes ajánlata és ehhez képest nézelődik. nálatok DE lenne, illetve nickelben DT gondolomRolni
@PeteDougherty: NFL source says Kansas City is signing DL Vance Walker today.

Caplan erre pár perce:

DT Vance Walker has not signed with any team. Has several visits lined up.

choose life
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
vance walker nálunk, gondolom DE depth, pontos infó nincs még a szerződésrőlehh
sztem csak vizitált. nem olvastam sehol, h leszerződött volna hozzátok. elvileg tőlünk is van érvényes ajánlata és ehhez képest nézelődik. nálatok DE lenne, illetve nickelben DT gondolom

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 949 — Chiefs fan
vance walker nálunk, gondolom DE depth, pontos infó nincs még a szerződésről
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 956 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ian Rapoport ‏@RapSheet 37 mp

Free agent WR Emmanuel Sanders heads to KC to visit the #Chiefs tomorrow, according to a source.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Azaz ismét lemaradtunk 😀ender1112
Lehet többet adtak neki San Francisco utcáin. Vagy bármiben nem egyeztek meg. Azért ha megnézed mekkora összegeket adtak az innen távozóknak, hááát.... nem biztos hogy annyiért szeretném ha itt játszanának.

Amit sugallni akartam, hogy Abdullaht nem kezdőnek szánják, keresnek tovább. Ami nekem jó hír, mert bár nem volt ő rossz, de nekünk ez kiemelten fontos poszt, ez tisztán láthattuk mikor nem tudták megoldani amit kell.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Antoine Bethea safety azt mondta, a Colts és közte nem volt igazi összhang egy új szerződésről. Viszont új klubja, a 49ers mellett a Chiefs a Packers és a Lions is komolyan érdeklődött.

Annyit hozzáfűznék, hogy Bethea egy jó safety. Nem elit, de néha közel kerül hozzá. Egy jó védelemben király is lehet. A niners védelme is ilyen, de itt sem lett volna rossz.ulpianus
Azaz ismét lemaradtunk 😀
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Antoine Bethea safety azt mondta, a Colts és közte nem volt igazi összhang egy új szerződésről. Viszont új klubja, a 49ers mellett a Chiefs a Packers és a Lions is komolyan érdeklődött.

Annyit hozzáfűznék, hogy Bethea egy jó safety. Nem elit, de néha közel kerül hozzá. Egy jó védelemben király is lehet. A niners védelme is ilyen, de itt sem lett volna rossz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Megszerezte a csapat Joe Mays (LB), és Jeff Linkenbach (OL) játékjogait. Mayst Reid igazolta anno az Eaglesbe. Linkenbach pedig olyan OT amit mondtam, lehet Guard is. Ez a passzmánia miatt jó így. Illetve jobban lehet variálni, az amúgy rendszeres sérülések miatt, ez utóbbit fontosnak tartja Reid.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 956 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ahogy írtam nekem ezek a játékosok főleg depth miatt hiányoznak, de hát depthnek ez túl erős volt. Legalább Abdullah maradt.
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor jöhet a 2.koros Gebe Jackson draftJanek
szuper, már csak egy második körös pick kellene hozzá
😊ehh
tradelunk egy jót 😊

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Igazatok van, a támadófal Alberttel és Asamoahval a két legjobb emberét vesztette el. Én inkább ellenpontként megjegyeztem, nekem egész máshol van a fő problémám.

A támadófalban sztem nincsenek titkok.
Fisher LOT helye tuti, az Albert saga és 1/1 óta tudjuk.
Centerként Hudson is fix pont.
Jeff Allen már kevésbé stabil kezdő, inkább jobb híján. De igazából ő lesz az egyik guard. Mert kettőt nem fognak hozni.
Stephenson lehet kérdés csak. Mert vagy hoznak egy tisztán OT-t, aki gyenge fizikálisan G poszton. Akkor Stephenson G lehet. Mégis sokkal inkább valószínű, hogy hoznak egy Guardot. Így Stephenson a neki jobban illő ROT poszton játszhat. Nagyjából ennyi lehet a terv, a cserék maradnak. Én szerettem volna ha Asamoah vagy Schwartz marad, akkor semmit nem kellett volna csinálni, erről írtam is. Nem így gondolták, ez van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 949 — Chiefs fan
legyen igazad a támadófallal kapcsolatosan, majd meglátjuk mi lesz, én se úgy értettem, hogy nekünk most annyi, csak kiváncsi vagyok mi lesz a nagy átalakítás vége. a secondary na igen, totális káosz berry-n kívül
több mint 10 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
asszem az offseason legizgalmasabb része nálunk az lesz, hogy milyen támadófallal állunk fel szeptemberbenehh
Ja, hullanak az emberek 😕
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Csak nem esik szét a fal mert Albert helyett Fisher lesz. Egyik legtehetségesebb ifjonc OT.
ROT Stephenson lesz, LOTként sem volt rossz, csak nem Albert szintű játékos. Jobbra tökéletes lesz. Fizikálisan top, neki ennyi idő kellett.
Amennyiben pass focusban a két guard nem lesz király, hát nem lesz. Jeff Allen sem az, számít, de nem életbevágó. Erről írtam, hogy Reid rendszere nem az OLre épül. Majd RG is lesz más. Asamoah jó játékos, én bírtam nagyon. Kellett a ZB run heavybe.

Egy jómunkásember guard kell, azt lehet találni, ahogy Schwartzot, úgy mást is. Ő is OT volt előtte, bár Guard a természetes posztja. Főleg passzközpontú játékban ez még jobban is elsülhet, így is lett. Aztán más sémában mi lesz vele az kiderül.
Nem egy OT (és OG) van most is a piacon ilyen-olyan okból, aki Guard poszton simán jó megoldás ebbe a sémába. Illetve Guardot lehet harmadik negyedik körben is draftolni kezdőbe. Én azt mondtam mikor Asamoah (harmadik körben) jött, hogy lehet azonnal kezdőjátékos, pedig akkor sem örültünk, hogy Waterst elvesztettük.
Garancia nincs, kár hogy elmennek jó játékosok. Jövőre majd kapunk pár kompos picket, és akkor is lesz pár távozó, de így megoldják a cap helyzetet idén és jövőre is.
Én mostanság OL terén egyedül Hudson (C) esetén voltam eléggé biztos, hogy be fog válni, ez is igaz. Érte második kört kellett adni, de megérte. Asamoah és Stephenson harmadik körösek voltak. Jó persze nem is HOF játékosok, de mindkettő stabil kezdő, Asamoah még jobb is volt.

Mindegy, ez olyan mint Jackson esete, aki nem ért 1/3at soha sajnos. Bár egyre inkább hozta a szintet. Nála az a kár, hogy most jöhetnek a legjobb évei, Ez votl a legjobb szezonja. 3-4es DEt találni sem lehetetlen. Ahogy Jackson, úgy DeVito vagy Bailey, de Ropati P. is jobbnak tűnt Poe árnyékában. Én bízom Baileyben is, de hozni fognak ide embert. Ide akkor érdemes sokat költeni, ha nincs minőségi NTd vagy gyenge a két OLBtől a pass rush, de itt ez nincs így.

Én sokkal inkább aggódom a secondary miatt. Nekem azt oldják meg a többi nem érdekel. Még a WR sor is elmenne így ahogy van. De egy safety mindenképp kell. És most nem arra gondolok, hogy Abdullah hosszabbított minap. Illetve mindenképp rendet kell rakni a CB sorban. Mert Flowers néha látványosan szenved az emberezéssel, ha túl nagy és túl jó a célpont. Vagy akkor tényleg legyen soltban, vagy cseréljék el zónázó csapatba, abban volt ő király. Sean Smitht is rendbe kéne tenni, hogy ne csak a nagy játékra koncentráljon, mert alászalad a labdának. Az év újoncát is el kell dönteni, hogy most akkor kezdőszint vagy mi legyen. Sanders Commingsnak a posztját sem tudjuk, remélem hamar beválik, azzal igen sokat segítene. Akkor is kell egy kezdőszintű FS, ezt nem tudjuk megúszni, és egy Guard. Sztem nem lehetetlen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 949 — Chiefs fan
asszem az offseason legizgalmasabb része nálunk az lesz, hogy milyen támadófallal állunk fel szeptemberben
több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 949 — Chiefs fan
Akkor jöhet a 2.koros Gebe Jackson draftJanek
szuper, már csak egy második körös pick kellene hozzá
😊
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 956 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nerm irigylem a Chiefs-t szépen leléptek a depth szempontjából fontos emberek. Albert még rendben, várható volt ,de Schwartz és Asamoah maradhatott volna.... Reméljük Smith előtt nem esik szét a fal teljesen.
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor jöhet a 2.koros Gebe Jackson draft

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Geoff Schwartz nem fog itt maradni, és nem megy vissza a Vikingshoz sem. (Talán náluznk köthet ki, de ez csak egy megérzés).