Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Akármi is lesz belőle, az biztos, hogy a beceneve király a srácnak. 😊peterk2005
Snoop Doggtól kapta.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 663 — The only discipline that lasts, is self discipline
Akármi is lesz belőle, az biztos, hogy a beceneve király a srácnak. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus


De'Anthony Thomas, HB/WR/PR/KR. Nem nehéz kitalálni, D. McCluster helyére hozták, aki tavaly Pro Bowler visszahordó lett, azonban ha valaki, akkor Thomas jobb lehet nála. Ő is extra robbanékony és gyors. Mikor nála a labda, leginkább csak erővel győzhető le, vagy túlerővel. Viszont ő is alacsony+vékony srác, sérülékeny lehet, illetve időről időre olyat fog kapni, hogy elszáll. Ettől függetlenül, ha nincs a sérülése tavaly, biztos nem tudjuk itt már elvinni. Óriási sztár volt egyetemen, nem érdemtelenül. Nehéz a posztját meghatározni, de nálunk megvan. Meglátjuk, képes-e a McCluster által hozott slot WR játék szintjét hozni. Black Mambának mindenesetre elég jó keze van elkapásokhoz, országos szinten is kiemelkedően gyors (atlétikai háttere miatt), nemcsak irányváltásai extrémek (mint DexMexnek). Inkább az a kérdés: forgalomban, komoly védőkkel szemben mekkora hátrányt jelent neki az egyre nagyobb fizikális különbség a rovására. Például hasonló prospect volt AJ Jenkins is, csak nem ennyire kicsi. Amit én láttam AJtől (bár többet fejlődött itt egy év alatt a neki inkább fekvő rendszerben, mint a '9ersben évekig a padon ülve), hogy egyszerűen erőben alulmarad, és agresszivitásban. Eltolják, kilökik labda alól, kilökik a pályáról, Jammelik, hogy szinte ráfagy a LOSra. Fejlődik, de ő itt bukott el. Mert amikor elszabadul a védőtől, mai napig egy jó WR. Ott van ahol és amikor kell, el is kapja. Csak az NFL védői gyorsabbak erősebbek, tehetségesebbek, képzettebbek, és neki nincs tartaléka ez ellen.
Thomast kevésbé féltem. Egyrészt nem viccből volt HB is, ahogy McCluster anno. Van ott erő és keménység. És ami néha fontosabb, agresszió, akarat. Ha nem kórházmenő lesz, a Mamba reméljük kígyózni fog az ellenfelek közt.



Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Hat újonc szabadügynök kapott szerződést:
WR Albert Wilson - Georgia State - Port St. Lucie, Fla.

LB Ben Johnson - Tennessee-Martin - Primm Springs, Tenn.

S Daniel Sorensen - BYU - Colton, Calif.

WR Darryl Surgent
- Louisiana-Lafayette - Alexandria, La.

CB David Van Dyke - Tennessee State - Miami, Fla.

RB Charcandrick West - Abilene Christian - Springhill, La.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Még korai lenne fantasy-hez.

Igazából az Oline és a sec ami továbbra is kérdéses az a többi poszton sok minden nem történt igaz ott meg is volt a keret.
OG és a sec a kérdés remélhetőleg Cooper tényleg jó lesz.

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Indulnak a fantasy ligák?

Nagy változások nem lesznek a tavalyihoz képest. Aki jött FA, valaki helyére jött, be kell helyettesíteni.
FS Abdullah lesz. Egyedül Commings kérdés, safety vagy corner, de ott lesz az 53ban. Illetve a kezdő RG nemtom ki, gondolom Linkenbach, esetleg R. Johnson. Egyik kérdezőnek erről annyit, hogy Fulton lehet az egyik csere OL valóban, de hatodik kör nem garancia semmire. Egyelőre TC sem volt, senki nem tud semmit. Tippelni persze mindig lehet, de szvsz még nem érdemes (tudom, muszáj). Az 53as roster is olyan, hogy ki ne tudná bármelyik csapat ~50 emberét eltalálni (ha utánaolvas). A maradék párat tudás belőni, azt viszont senki nem tudja, aki eldönti, az sem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Ulpi van tipped az 53as keretre?

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/qzfokzmf4fpd1ueo2l4f
Niners turn Alex Smith trade into five players
The San Francisco 49ers turned the Alex Smith trade into five players -- including Stevie Johnson -- getting quality players in return for their backup quarterback.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Félhivatalos UDFA lista:

Idaho RB James Baker
Utah State WR Joey Demartino
Southern Methodist OT Ben Gottschalk
Nebraska C Cole Pensick
Miami S Kacy Rodgers
Tulane K Cairo Santos
BYU S Daniel Sorensen
Louisiana-Lafayette WR Darryl Surgent
Tennessee State DB David Van Dyke
Abilene Christian RB Charcandrick West
Georgia State WR Albert Wilson
Notre Dame DT Kona Schwenke
Northwestern LB Ben Johnson


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus


Dee Ford OLB. Mégiscsak a sorrend innentől legyen ésszerű. Bár nem tudom mikor tudom folytatni.
Ő meglepett sokunkat, mindenre számítottunk, OLBre első körben nem. Ettől függetlenül logikus és szükséges a kiválasztása, a vezetőség szerint egyenesen a legfontosabb. Lentebb írtam, a Chiefs addig volt jó, amíg bírtuk OLBvel. Ezt idén megpróbálják javítani. Ráadásul Houston olcsó szerződése lejár év végén, és sokat fog kérni. Halié utána évben. Ennél is sokkal fontosabb, hogy szinte mindegy kit draftolsz és milyen posztra, csak váljon be. Vannak ésszerűtlen határok, amiket átlépni felesleges kockázatot jelent, egyébként ennyire egyszerű a draft esszenciája.

Dee Ford jó játékos. Mikor pályán van, képes bárkin átjutni. Kidolgozott izomzattal rendelkezik, amit ki is tud használni. Megállás nélkül hajt. Azonnal támad a snapre, néha kicsit előbb is, rendkívül agresszív. Ennél több nagyon nem is kell ezen a poszton. Viszont még nem kész a technikája, pár mozdulatot használ, ezekkel is eredményes. Sérülékeny is, ezért sokan csak második körbe várták. Mivel itt nem azonnali kezdőként tekintenek rá, utóbbi két tény nem volt szempont. Illetve 4-3ba nem lenne ideális a súlya (3-4hez tökéletes, Justin Houston is ilyen súlyú, vannak kisebbek is). LB játékot is kértek tőle az Aubrurn színeiben, jól megoldotta.

Maga Ford azt mondta, imádja a jó pass rushereket, Hali az egyik kedvence. Berryvel pedig együtt játszott freshman évében. Andy Reidet nagyon tiszteli, tudja milyen jó edzők vannak itt. Ráadásul úgy tudja ez a liga legjobb szurkolótábora, alig várja hogy játszhasson. Fejlődnie kell mindenben. Hali is csak úgy lehetett Pro Bowler, hogy futás ellen is jó.

Meccsvideót tettem be lejjebb róla. Jöjjön a Senior Bowlon mutatott játéka:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Phillip Gainsről sok szó nem esett. Őt választotta a csapat harmadik körben. Kiváló adottságú Cornerback. Magas, jó felépítésű, nagyon gyors (4.38) és eredményes, jó futballista. Rice egyetemről jött, ahol a snapek javarésze press cover, vagyis amit mi játszunk. NFLben más erősségű WRek lesznek, a technikai hiányosságait itt már nem tudja ellensúlyozni nyers tehetségével és fizikai fölényével.

Gaines nem sok picket fog, nincs meg hozzá a keze. Bár tud jó IT pozícióba kerülni, inkább elütni szereti a labdát, ilyen tempóban is ugrik fel és helyezkedik. Nem véletlen, hogy kiemelkedően jó PD kérdéskörben.
Azért csúszott harmadik körig, mert lebukott marihónalja használat miatt. Fogadkozik azóta is, hogy soha többet. Illetve kis suliból jött.
Kombinéban természetesen kiváló eredményt ért el. Dorsey (GM) is azt emelte ki, hogy jó játékos, aki adottságai miatt még jobb lehet. Szakértők szerint azonnal is kezdhetne az NFLben. Én teszem hozzá, hogy ez egyrészt szükségtelen, van elég CBnk. Másrészt Rivers és P. Manning ellen főleg. Gaines még hozzátette, szülei Philadelphiából jöttek, nagy Andy Reid rajongók. Örül, hogy ide került. Én is örülök, mert kell a CB manapság. Marcus Cooper hiába volt jó tavaly, várok még vele egy évet, hogy elhiggyem, tényleg annyira jó, mint ahogy tűnik. Jobb ez így. Egyébként Gainstől is megkérdezték, hogy safety poszthoz mit szólna. Nyilván ott játszik, ahol engedik. Sztem előbb lesz S. Commings safety, mint Gaines, ha kell ilyesmi egyáltalán.

Sok munka lesz vele, de van esélye. Eleinte őt is bevágják majd STbe, Toub kezei közé. Nem fog neki ártani. A többit meglátjuk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Szóval Black Mamba óta befejeztük az idei draftot. Névadója, SnoopDogg azonnal gratulált. Még jönnek majd az UDFA sztárok, a jövő nagy vízhordói.

Tehát azóta érkezett Aaron Murray QB. Nem rossz játékos ő, de fizikálisan nem éri el a szintet, sem felépítésben, sem erőben. Ellenben a Georgia (és SEC) mindenféle passz rekordjait megdöntötte (már tavaly). Nagyon tapasztalt, vezető gondolkodású, elszánt játékos. Reid ilyen QBket szeret. Jó döntések sorban, sok célpontot lát, és nagy pontossággal dob. Ellenben nem dob bika erőset, ami védelmeknek időt ad reagálni. Viszont cserébe messzire is nagyon pontos. Nem agilis, nem érzi a zsebet mindig, cserébe gyors, jól fut ki a zsebből. Én szerettem a játékát alapvetően, bár nem vagyok rajongója. Nyerni akart, és tudott is. Tehetséges láthatóan, de gyenge csapatokat nem ő fog POba vinni.
Reid nagy QB guru, illetve ha van rendszer ahova illik, akkor az ez. Ami sokszor többet ér, mint a rakéta kar. Meglátjuk kivel is fog harcolni a posztért. Remélem Chase Daniellel (nálam ő leszerepelt és jövőre drága is lesz). Tyler Bray még először játsszon egy kicsit. Illetve ő még reményteljes és sokkal jobban is játszott mint Daniel. Sokkal. Hacsak nincs valami általam nem ismert probléma Braynél. Aki mivel egy primadonna, előfordulhat.
És igen, Murray is volt sérült utolsó évében, beleillik a sormintába. (Black Mamba a méretbeli limitáltsága miatt árengedményes, ő is. De ő is nagy sztár volt.)

A végére maradt két hatodik körös OL ember. Nem meglepődni, fizikálisan tehetséges, de képzetlen játékosok érkeztek.
Zach Fulton és Laurent Duvernay-Tardif személyében. Itt ez már megszokott, nem kell keresni okokat. Akiben látnak valami esélyt, elviszik. Mégis legtöbb játékos kuka lesz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 663 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez úgy tűnik filozófia. Elhozzák az ilyen srácokat, akik jó játékosok ráadásul fizikális adottságaikban kiemelkednek. Azért olcsóbbak mert sérültek voltak, nem nagy konfban játszottak, valami volt.
...
Meglátjuk 3 év múlva, mennyire működik ez az elmélet, ha folytatódik. Van ennek értelme egy ilyen erős roster esetén.ulpianus
Nekem nagyon tetszik ez a felfogás, ha az alap roster kész. Ezzel ugye általában együtt jár a playoff körüli hely és hátsó húzás, azaz a viszonylag sure thing-ekről úgyis alapból lemarad a csapat. Akkor pedig jobb, ha kettőből egy teljes bust de a másik nagyon bejön, mintha egy kerek rosteren lesz még plusz kettő se íze se bűze átlagos depth játékos, akiknek a felét ki kell úgyis rakni keretszűkítéskor.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Én még nem teljesen barátkoztam meg Fordal, egy playmaker WR-nek jobban örültem volna 😀
A ma hajnali választás viszont tetszik. Előzetesen abban reménykedtem hogy egy WR-t és egy FS-t draftolunk, még van esély mindkettőre úgyhogy hajrá 😀skullkill29
Tessék neked playmaker. De'Anthony Thomas, alias Black Mamba. Bár eleinte főleg ST ász lesz. DexMex 2.0


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Rolninak üzenem Veldheer esetét ez ügyben. Lehet nem tudják kifizetni jövőre Houstont, mert mást is ki kell, és most sincs pénz elég. Ha lett volna elég, akkor Assamoah/Schwartz marad.
.ulpianus
Vettem 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Én még nem teljesen barátkoztam meg Fordal, egy playmaker WR-nek jobban örültem volna 😀
A ma hajnali választás viszont tetszik. Előzetesen abban reménykedtem hogy egy WR-t és egy FS-t draftolunk, még van esély mindkettőre úgyhogy hajrá 😀
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Felkeltenem hajnalban épp időben, és nem lepődtem meg. Tavaly hoztuk Fishert, aki fizikálisan jó adottságokkal bír a posztján, Kelcét (TE) aki szintén, Davist (HB) aki szintén, Commings (DB) aki szintén.
Idén első körben Dee Fordot, aki bár sérülékeny (tavalyi sem volt ez gond sem Kelce, sem Davis esetében), de fizikálisan bombajó, és mikor játszik, akkor domináns tud lenni. Ajánlom róla mondjuk a senior Bowl (ő lett az MVP) meccset.
Tehát felkeltem és hoztuk Phillip Gainest (CB), aki NFL szint erőben és felépítésben már most (kicsit jobb is), és ultra gyors. Ki lepődött meg?

Ez úgy tűnik filozófia. Elhozzák az ilyen srácokat, akik jó játékosok ráadásul fizikális adottságaikban kiemelkednek. Azért olcsóbbak mert sérültek voltak, nem nagy konfban játszottak, valami volt. Ami vezérkar szerint nem probléma, vagy a múlté. Nyilván van benne kockázat, azonban van benne logika is.
Ezzel együtt mivel a Chiefs roster kész, nem gond ha egynémelyik padozik kicsit. Igazából még terveznek is ezzel. Bár Fisher ROT poszton játszott, az is hasonló okból történt.
Meglátjuk 3 év múlva, mennyire működik ez az elmélet, ha folytatódik. Van ennek értelme egy ilyen erős roster esetén.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Kerestem egy Dee Ford videót:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Reid sem örülne Justin Houston leváltásának, Sutton sem. Mégis muszáj gondolni arra, hogy Houston bejelenti akár a 15 milliós igényét, amit képtelenség kifizetni. Elmondták Fisher pickjénél is, hogy Albert az LOT, minek 1/1re még egy? Rolninak üzenem Veldheer esetét ez ügyben. Lehet nem tudják kifizetni jövőre Houstont, mert mást is ki kell, és most sincs pénz elég. Ha lett volna elég, akkor Assamoah/Schwartz marad.

Az FS+OG hiány tény. Ezért akartak FA piacról hozni. De csak azért nem fognak leigazolni egy szerintük nem első körös tehetséget, mert az nem jött össze. Kendrick Lewisnál nem volt rosszabb Abdullah. Itt jön a lényeg. Viszont mikor a két pass rusher nem volt sérült, Lewis vagy bárki volt a FS, nyertük a meccseket. Később a schedule is gyengébb volt, de azt ellensúlyozta volna a jobb támadójáték, és dupla annyi pont. Viszont védelem széthullott, mert a blitz volt a központi elem.
Zombo lett OLB, aki nem rossz (egyik legjobb cserejátékos volt a statok szerint), de nem ugyanaz a szint. Kaptunk is sokkal több pontot és yardot.
Vagyis a legfőbb gond az OLB. Így ítélték meg, logikus. Amennyiben WRt vagy DBt választanak, az is logikus lett volna. Más okból. Ellenben, úgy látszik vagy kiment, vagy hátrébb volt a listán mind. Van rajta, ebben biztos vagyok.

Lehet a továbbiakban K+P kivételével szinte bármi, előre szólok. Nincs igazi need a FO szerint, BPA a mániájuk. Más kérdés valóban, kinek ki a BPA.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 949 — Chiefs fan
Hali és Houston mellé első körös pass rusher?
Mi a terv? Abból sosem elég?Rolni
azert azt lathattuk mi tortent a passz elleni vedekezesunkkel ha mindketten kiestek,vagy ugy jatszottak,hogy mozogni sem tudtak,kell a nyomas a szisztemaban es bebiztosutottuk magunkat,nekem tetszik,ha nem is egy cukor valasztas,es igaz,hogy ford nem egy all round olb (egyelore) mint houston,de neki lassan vege rookie contact-nak es jon a nagy penzehh
Jó ezt értem, de első kört elnyomni arra, hogy ha megsérül a kezdőd...vagy esetleg Houston ne kapna új dealt majd? Vagy már Hali 2016ban lejáró szerződése miatt hozzák az ő helyettesét?

szerk.:
Most olvastam roto-n, h Hali komoly túlsúllyal érkezett edzésre és neki is üzennek ezzel...Rolni
ehhnek igaza van. A Chiefsben igazi need egy sincs (vezetőink szerint). BPA draft lesz, megmondta Dorsey. A csapat igényeit figyelembe veszi, de a legjobb játékost hozza a listájukról. Ő ebben hitt a Packrsnél is, itt is ez lesz, mikor megteheti, és most megteheti. Erre írtam példának a TE posztot is. Pedig ott még csere is NFL szintű játékos. Ettől még hoztak tavaly is, és akár idén is hozhatnak. Kelce BPA volt, el is hozták. Mert kell TE.

FSnek ott van Abdullah (Vikingsben is kezdő votl, és nem is rossz ,bár nem is elit játékos.) Illetve Commings. A WR sor is olyan, hogy Avery elvolt WR2nek itt is, a Coltsban is. OG need, de arra ne mfognak első kört ellőni, hacsak nincs egy DeCastro, Iupati szintű srác, vagy ordas nagy need (itt ilyen nincs). Nerm mintha utóbbi kettő megváltotta volna a világot.
Oké, lehet persze olyan fasza okosan draftolni, és csapatot építeni mint a Raiders.

Igenis Justin Houston komoly pénzt fog kérni jövőre. Már most sincs keret. És akkor nem lesz mindegy ki tárgyal kedvező pozícióból. Mert ha Ford beválik, a GM Dorsey fog. Ha nem, akkor is draftolhatnak egy pass rushert.
Emellett tavaly király volt a Chiefs. Amíg le nem sérült a két pass rusher. Onnantól egy nagy szenvedés volt az egész. Pedig feltámadt az offense, de nem ez volt a kulcs. Ezt el akarják kerülni. Márpedig ha ez a kulcs, akkor lehet rá első kört költeni.ulpianus
Értem én, el is fogadom, de sztem még BPA sem volt ott és akkor Ford, de persze én egyfelől nem értek hozzá, meg ez a BPA is elég szubjektív egy idő után.
Houston nem hinném, h rosszabb helyzetből tárgyalna, ha Ford limitált vagy sérülés esetén komolyabb szerepben megmutatja, h jó pass rusher. Houstont, ha nem Ti megfizeti majd más piszkosul. Az viszont igaz, h nektek könnyebb lesz a váltás, ha már ott van egy ready arc...Rolni
mondjuk nem örülnék a váltásnak, houston egy komplett olb, ford meg kb egyelőre egy edge rusher, igaz abból - elvileg - jófajta, meglátjuk mi lesz ebből, remélem leszünk elég tökösek hozzá, hogy ezzel a front sevennel durva dolgokat csináljunk
több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 949 — Chiefs fan
Érdekes húzás lett,persze lehet rá magyarázatot találni.
Reid=Dline 😀

Jó lesz ha beválik a terv csak jobban feküdt volna egy sec játékos....Janek
ha a Hali/Houston/Ford hármas elég nyomást gyakorol a szélekről, márpedig ez a cél, akkor kb. a sec jelenlegi tudása bőven elég
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Érdekes húzás lett,persze lehet rá magyarázatot találni.
Reid=Dline 😀

Jó lesz ha beválik a terv csak jobban feküdt volna egy sec játékos....

több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Hali és Houston mellé első körös pass rusher?
Mi a terv? Abból sosem elég?Rolni
azert azt lathattuk mi tortent a passz elleni vedekezesunkkel ha mindketten kiestek,vagy ugy jatszottak,hogy mozogni sem tudtak,kell a nyomas a szisztemaban es bebiztosutottuk magunkat,nekem tetszik,ha nem is egy cukor valasztas,es igaz,hogy ford nem egy all round olb (egyelore) mint houston,de neki lassan vege rookie contact-nak es jon a nagy penzehh
Jó ezt értem, de első kört elnyomni arra, hogy ha megsérül a kezdőd...vagy esetleg Houston ne kapna új dealt majd? Vagy már Hali 2016ban lejáró szerződése miatt hozzák az ő helyettesét?

szerk.:
Most olvastam roto-n, h Hali komoly túlsúllyal érkezett edzésre és neki is üzennek ezzel...Rolni
ehhnek igaza van. A Chiefsben igazi need egy sincs (vezetőink szerint). BPA draft lesz, megmondta Dorsey. A csapat igényeit figyelembe veszi, de a legjobb játékost hozza a listájukról. Ő ebben hitt a Packrsnél is, itt is ez lesz, mikor megteheti, és most megteheti. Erre írtam példának a TE posztot is. Pedig ott még csere is NFL szintű játékos. Ettől még hoztak tavaly is, és akár idén is hozhatnak. Kelce BPA volt, el is hozták. Mert kell TE.

FSnek ott van Abdullah (Vikingsben is kezdő votl, és nem is rossz ,bár nem is elit játékos.) Illetve Commings. A WR sor is olyan, hogy Avery elvolt WR2nek itt is, a Coltsban is. OG need, de arra ne mfognak első kört ellőni, hacsak nincs egy DeCastro, Iupati szintű srác, vagy ordas nagy need (itt ilyen nincs). Nerm mintha utóbbi kettő megváltotta volna a világot.
Oké, lehet persze olyan fasza okosan draftolni, és csapatot építeni mint a Raiders.

Igenis Justin Houston komoly pénzt fog kérni jövőre. Már most sincs keret. És akkor nem lesz mindegy ki tárgyal kedvező pozícióból. Mert ha Ford beválik, a GM Dorsey fog. Ha nem, akkor is draftolhatnak egy pass rushert.
Emellett tavaly király volt a Chiefs. Amíg le nem sérült a két pass rusher. Onnantól egy nagy szenvedés volt az egész. Pedig feltámadt az offense, de nem ez volt a kulcs. Ezt el akarják kerülni. Márpedig ha ez a kulcs, akkor lehet rá első kört költeni.ulpianus
Értem én, el is fogadom, de sztem még BPA sem volt ott és akkor Ford, de persze én egyfelől nem értek hozzá, meg ez a BPA is elég szubjektív egy idő után.
Houston nem hinném, h rosszabb helyzetből tárgyalna, ha Ford limitált vagy sérülés esetén komolyabb szerepben megmutatja, h jó pass rusher. Houstont, ha nem Ti megfizeti majd más piszkosul. Az viszont igaz, h nektek könnyebb lesz a váltás, ha már ott van egy ready arc...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Hali és Houston mellé első körös pass rusher?
Mi a terv? Abból sosem elég?Rolni
azert azt lathattuk mi tortent a passz elleni vedekezesunkkel ha mindketten kiestek,vagy ugy jatszottak,hogy mozogni sem tudtak,kell a nyomas a szisztemaban es bebiztosutottuk magunkat,nekem tetszik,ha nem is egy cukor valasztas,es igaz,hogy ford nem egy all round olb (egyelore) mint houston,de neki lassan vege rookie contact-nak es jon a nagy penzehh
Jó ezt értem, de első kört elnyomni arra, hogy ha megsérül a kezdőd...vagy esetleg Houston ne kapna új dealt majd? Vagy már Hali 2016ban lejáró szerződése miatt hozzák az ő helyettesét?

szerk.:
Most olvastam roto-n, h Hali komoly túlsúllyal érkezett edzésre és neki is üzennek ezzel...Rolni
ehhnek igaza van. A Chiefsben igazi need egy sincs (vezetőink szerint). BPA draft lesz, megmondta Dorsey. A csapat igényeit figyelembe veszi, de a legjobb játékost hozza a listájukról. Ő ebben hitt a Packrsnél is, itt is ez lesz, mikor megteheti, és most megteheti. Erre írtam példának a TE posztot is. Pedig ott még csere is NFL szintű játékos. Ettől még hoztak tavaly is, és akár idén is hozhatnak. Kelce BPA volt, el is hozták. Mert kell TE.

FSnek ott van Abdullah (Vikingsben is kezdő votl, és nem is rossz ,bár nem is elit játékos.) Illetve Commings. A WR sor is olyan, hogy Avery elvolt WR2nek itt is, a Coltsban is. OG need, de arra ne mfognak első kört ellőni, hacsak nincs egy DeCastro, Iupati szintű srác, vagy ordas nagy need (itt ilyen nincs). Nerm mintha utóbbi kettő megváltotta volna a világot.
Oké, lehet persze olyan fasza okosan draftolni, és csapatot építeni mint a Raiders.

Igenis Justin Houston komoly pénzt fog kérni jövőre. Már most sincs keret. És akkor nem lesz mindegy ki tárgyal kedvező pozícióból. Mert ha Ford beválik, a GM Dorsey fog. Ha nem, akkor is draftolhatnak egy pass rushert.
Emellett tavaly király volt a Chiefs. Amíg le nem sérült a két pass rusher. Onnantól egy nagy szenvedés volt az egész. Pedig feltámadt az offense, de nem ez volt a kulcs. Ezt el akarják kerülni. Márpedig ha ez a kulcs, akkor lehet rá első kört költeni.


Állat vagyok, ami enni kér...