Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Most olvastam, a Bills ellen játszunk idén is, ami a hetedik ilyen szezon sorozatban. Ebből 4x nyertek a bölények.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
CBkről nem lehet okosat mondani. Év (minden év) eleje óta többen is kérdezték tőlem, de évek óta ugyanezt mondom. Ezen poszton sokkal többet számít a séma és az edző, illetve olyan tulajdonságok a játékosnál, amik nem mérhetők (főleg stopperrel), ami miatt lehetetlen itt okosnak lenni. Természetesen leírhatnám, emez sérülékeny de gyors, amaz erős+nagy de képzetlen, stb. Viszont ennek nulla értelmét látom. Egyrészt ez nem az én véleményem, ehhez még meccset sem kell nézni. Ezt olvastam, kivéve akiket láttam játszani. De CB poszton egyszerűen én ezt nem tudom megítélni, max 5-6 dolgot vagyok képes látni 15 fontos szempontból. Másrészt ezt te is olvastad vagy legalábbis olvashatod eredeti forrásból.
HBkről is hosszú évek óta mondom, hogy alig van első kört érő tehetség. Én csak indokolt esetben draftolnák elsőben. Onnantól viszont séma és ízlés kérdése, hogy kinek ki tetszik. Én például egyetemen Jay Ajayit kedvelem leginkább jelenleg.
Úgy általában a negyedik kör után már nem draft megy, hanem lutri. Akiben látnak valamit (Crennel úgy fogalmazta meg, egy igazán jó mozdulatot/megmozdulást keres) azt elviszik. Amennyiben elviszi más, nos akkor sincs semmi.

Ryan Granttől sokan vártak jó combine eredményt. Mert alapvetően tehetséges, bár egyetlen feladatra alkalmas. Főleg a Senior bowlon tűnt fel sokaknak. De amit óra ellen futott, azzal leírta magát legtöbb csapatnál. Alapvetően pedig jó keze van, jól is mozgott felmérőkön is, hatodik körben ki lehet próbálni. Majdnem ideális ST játékos, ha gyorsabb lett volna, vay pályán gyorsabb is lesz (ez nála lehetséges), akkor STben hasznos lesz, és bedolgozhatja magát cserepadra.

Kennard egyetlen előnye, hogy ő volt OLB poszton is bevetve. De nehéz elhinni, hogy idén helyettesíthetné Halit és Houstont. Persze Catapano sem ez a szint, és mások sem. Igazság szerint az egész drafton alig látok olyat, akiről ezt elhiszem. Nem ezt kell megoldani igazából. Inkább a DLtől kell nagyobb nyomás, ezért hozták Vance Walkert is. Ezért lehet további DL draft is. Ez inkább járható útnak tűnik. Persze Houston is harmadik körös volt, mondhatnánk. De igazából ő első körbe várt prospect lett volna, aztán elszívott két füves cigit, és csúszott harmadikig. A Senior Bowl előtt sokan Von Millernél is jobbnak tartották. Ebben a topicban leírhatom talán, NFLt nézve nem sok különbség van köztük hatékonyságban a pályán. Más mindenben a két rendszer. Főleg mert Houston nem kap hasonló "Sztahanov elvtárs dolgozik, mindenki dolgozzon a keze alá" szemléletet, sőt ellenkezője az igaz. Így nehéz összevetni. Ő szimplán mázli, hogy ennyit csúszott, nem tipikus project játékos volt. Pénzben amit keresnek ők ketten, az akkor lesz összevethető, mikor Justin aláír (jelenleg is tárgyalnak vele úgy egy hete), addig csak áldjuk a jó szerencsénket, hogy bagóért mit nyújt.

A. Exum safety akar lenni. Oké, bár akkor már ott van Sanders Commings ha multikaszt kell. És úgy egyáltalán sem biztos, hogy 2014ben segít rajtunk egy iylen játékos. Akkor inkább jövőre halasszák, és idén lesz kezdő Husi Abdullah, aki volt már kezdő, ha jól emlékszem a Vikingsnál. Nem tudom mennyit érnénk egy újabb csereszintű emberrel. Bár tény, a mennyiség minőséggé válhat. Elég ha egyvalaki beválik, ahhoz pedig húzni kell sorban a srácokat, ahogy Marcus Cooper (CB) is tavaly bevált, de előtte hoztak is 10 másikat, aki nem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
érdekelne a véleményed a többi pick iránt is

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Lee tábornok népszerű választás KC fan körökben. Több oka van. Illik a sémába. Ráadásul azon kevés lyukra érkezne, amibe könnyű belelátni az előrelépés lehetőségét. Pedig mióta tudjuk, hogy mindkét kezdő Guard elment, lehet jobb volna elsőben egy minőségi újoncot beújítani.
Aztán Lee anno TOP10es prospect volt (bár én már akkor is mondtam, hogy Beckham ehhez képest 2.-3. körre várt, és semmi érdemi különbség kettejük közt nincs, én bármelyiket vinném No. 23-ra. Most már ő lett kicsit túlértékelt, Lee pedig nagyjából helyére került. Ez persze attól függ hol nézzük). Sokan így emlékeznek rá, és lehet nekik lesz igazuk.

Mindegy, a valóság mindig más mint ezek a mockok, főleg második körtől. A csapatok sorrendjei mások mint a draft oldalakéi.
Minden draft érdekes, ez is az lesz. Nem véletlen tolták el időben, rájöttek a szervezők, hogy van a témában komoly lehetőség anyagilag is. Az internet megváltoztat dolgokat manapság.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Ja vassadi mindenhuva ILB-t húzott, klasszik steel làjmbekkeritisz 😀sutianap
kapott listát ott ő következett nem az ő bűne 😀
igaz utána még irtam neki,hogy Lee kimaradt de azt nem írtam meg hol is lenne a listámon.
mondjuk a mockok 90%-án Lee van

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 277 — capitaine du château de Vienne 1487
Ja vassadi mindenhuva ILB-t húzott, klasszik steel làjmbekkeritisz 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Igen azért is írtam ha online vagyok akkor nem CJ a pick...

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Meglátjuk majd drafton és főleg utána, ki is lett jó választás.
De valóban lehetett volna egy OL emberkét húzni. Sztem is fognak OGt választani.

Viszont ILBt nem fognak. Legalábbis első körben (nincs második körös pick).
Először is rengeteg a nickel-dime, aminek kulcsa Eric Berry (SS), aki úgy játszik LBt, hogy közben a safety játékot is megoldja, és a TE elleni emberezést is. Hátránya, hogy feladja a hátsó régiót, de cover 1 van, nem is az ő dolga. Előnye sok van.
Aztán az LILB körül (HA (!) egyáltalán pályán van, de ugye most írtam, hogy keveset) ott van Justin Houston aki futás és passz ellen is jó. Illetve a csapat (és liga) legjobb ILBje, védelmünk minden értelemben vett vezére Derrick Johnson. Ő annyira univerzális és hatékony játékos, ami a másik fő ok, hogy elbírja a csapat a gyengített felállásokat, vagyis nickel D# base offense ellen, dime D# 3WR ellen.
Ezekért mind az LILB egy futás elleni, olcsóbb játékos. Akeem Jordan volt tavaly főleg, előtte Belcher. Ezért érkezett drafton tavaly Nico Johnson (Mosley egyetemi cseréje), csak lesérült ő is. Ezért hozták az ezen szerepben (run stopper) minőséginek számító Joe Mayst.

Ahogy néztem a trackert, inkább azon állásnál M. Lee (WR) lehetne logikus választás. WR poszton is nagyon komoly erősítési szándék mutatkozik a vezetőség részéről.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Nos érdekes körülmények között ezt sikerült mockolni:

1 23 Kansas City Chiefs C.J. Mosley, ILB (Alabama)
Tudtam,hogy nem érek oda online ezért leadtam egy listát 12 névvel amiben főleg a secbe voltak emberek de benne volt pár csúszó is...Ha online vagyok akkor lehet itt inkább Fullert választom bár szerintem a DJ -C.J . LB duó lehet olyan mint a Bowman-PW páros is...

3 23 Kansas City Chiefs Stanley Jean-Baptiste, CB (Nebraska)
Itt már nem lehetett nem a secbe húzni ez tiszta BPA húzás volt(még itt sem voltam teljesen online)

4 24 Kansas City Chiefs Antone Exum, DB (Virginia Tech)

S matéria meglátjuk mi lesz belőle(pick vassasdi),ígéretes játékos tavaly is rizikós pickeket választott Reid...

5 23 Kansas City Chiefs Devon Kennard, OLB (USC)
Pár játékos kiment akiket szerettem volna (Bodine,Gilmore) ezért gondoltam arra is hogy volt gond tavaly is ha kidőlt Hali vagy Houston...

6 17 Kansas City Chiefs (from Dallas) Ryan Grant, WR (Tulane)

Az idei WR class bla bla bla nos itt ő már jó húzásnak tűnik meglátjuk IRL ki és hol választja ki...

6 24 Kansas City Chiefs James White, RB (Wisconsin)
Ez egy rossz húzás inkább valami Oline emberke kellett volna...


zaklatott draft volt nem is érzem jónak

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
D. Manning mégsem érkezik, mert a Bengals leigazolta. Tehát marad amit Janyek mondott.ulpianus
Csak nem igazán látszik értelmes FS a drafton ...
érdekes lesz Reid hű lesz e a dline szokásához...
Mondjuk egy Hegemann érdekes lesz Poe mellett

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Alex Smith interjú


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
D. Manning mégsem érkezik, mert a Bengals leigazolta. Tehát marad amit Janyek mondott.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Akkor úgy néz ki a kezdő FS-t a drafton oldjuk meg....Janek
Manning Dániel érkezik látogatóba.

Sztem FS kell, a vezérkar szerint kell, de el tudom képzelni, hogy mégsem lesz csak csere vagy project játékos. Sokkal jobb lenne megtalálni egy igazi nekünk szükséges Free Safetyt, de csak azért nem fognak draftolni senkit, hogy évekre lekössék magukat. Jövőre is lesz igazolható safety. Ne felejtsük el, ez volt az első éve a vezetésnek, nem akkora nagy baj, ha idén még nem lesz komplett a roster 100%ban, csak 97%ban. 😊 Nem véletlen ők is fejlődésről, csapatépítésről beszélnek, hosszabb távú sikerekről. Tavaly kezdték, csak sikeres első évet zártak. Persze 2013 után idén is a PO lehet csak cél, de ez nem végcél. És nem egy évre tervezték az építkezést, nem is kettőre.

FS posztra vetítve ez annyit jelent, hogy K. Lewis alkalmatlan cover 1-re, elengedték. Demps pedig inkább STer volt, őt sem akarták túlfizetni. Próbálták hozni Betheát, illetve minden értelmesebb safetyvel beszéltek.
Tavalyi legjobb (KC FS) csere Husi Abdullah kapott szerződést. ÉS ő fog kezdeni ha más nem lesz. Illetve draftolták a tavaly sérült S. Commingst (S+CB), akiről még nem tisztázott, melyik poszton kívánják bevetni. Elvben ő alkalmas bármelyik DB posztra.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Todd Pinkston, edző, egykori Eagles (és más) WR beszélt arról, hogy szte várhatóan jobb lesz az elkapósor teljesítménye 2014ben.
Először is minden csapategységnek sokat számít, ha ismerik a saját rendszerüket. Kipróbálták őket abban, tudják ki volt jó és ki nem. Ki miben volt jó, miben kell előrelépnie. Kit lehet elengedni, esetleg kirúgni.
Ezen felül Reid sémája West Coast (alapú), a szóhasználatot, utakat, időzítést tanulni kell a készségszintű használathoz. Ráadásul Reid eleve az intelligensebb játékot várja el, nem elég megfutni az utat "azt jóvan", helyezkedni KELL a pályán (nem minden rendszerben ennyire fontos ez, de mindenhol kell valamennyire). Végül elkapás után is "játszani" kell, nem elég futni és beledőlni a szerelési kísérletbe.

Fontos megszokni a játék tempóját is (nemcsak a sebességen van a hangsúly, bár ez nem egy lassú séma), inkább a megfelelő helyen kell lenni a megfelelő időben. Reidnél alig van 1000 yardos (szezon) elkapó. Terrel Owens (2004), Kevin Curtis (2007) DeSean Jackson (2009-10) (nem véletlen lett Jacksonnak tavaly karrier éve Chip alatt, más rendszer).
Passzmánia a játék, Reid minden edzőnél többet képes passzoltatni, akár éves átlagot, meccsátlagot, meccsszituációkat, vagy bármit nézünk. Spread offenseről lévén szó (nem dink&dunk), nagyon fontos Pinkston szerint, hogy aki itt sikeres akar lenni, annak koncentrálnia kell végig, hogy mikor neki jön a passz, a megfelelő helyen legyen. Bowe sem fogja kapni a labdát egyhuzamban, és senki más sem.
(Több előnye van Alex Smithnek, de amiért Reid elhozta, az egyik fő szempont az volt, hogy ő igazán képes a sok célpontos játékra, illetve rövid/középtávon nagyon pontos. Képes minőségi mély passzokra is (nem megyek végig a döntéseken satöbbin), ne így értse senki. Ez is kell, bele is verte Reid Alexbe év végére a hosszú dobásokat (amikről San Franciscoban eléggé letiltották). Javult is a játék képe és eredményessége, erről beszéltünk akkor eleget.)

Kell X WR a játékba, de elég egy igazán jó possession WR is, nem rá épül a játék elsődlegesen. Inkább a Reid által kedvelt 3 elkapós felállásokra, és a QB döntéseire, megosztott passzaira. Jó TE játékkal és HB passzokkal kiegészítve. Lehetőleg mindig 5 célpont, kevés extra blokkoló (én így hívom mikor az OLen felül bárki passzblokkon van, a futást nem keverném ide).
Tehát mindig van magasabb (6'3) WR is a listán, Bowe nem lóg ki a kisemberek mellett Big Red rendszeréből. Pinkston saját maga és T.O. mellett Freddie Mitchellt, Greg Lewist említi példaként. Hozzátéve, hogy nem kell 220+ fontos ember egy sem igazából (Bowe az).
A lényeg tehát a játékintelligencia (bonyolult a playbook más csapatokéhoz mérten) és a gyors reakciókészség. Illetve Reid nem fogad el alibizést, 100%ot kell nyújtani. (Reid nem is tudja kezelni a primadonnákat, de nem is akarja. Aki nem hajt magától, sem unszolásra, sem logikus érvekre, az mehet év végén, akármennyire jó is. Nem fog felnőtt emberekkel napi szinten vitázni, hogy dolgozzanak a pénzükért, a csapatért, a győzelemért, akármiért.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor úgy néz ki a kezdő FS-t a drafton oldjuk meg....

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Andy Reid (HC) nyilatkozott pár kérdésben:
Örül neki, hogy John Dorsey (GM) vezeti a csapat pénzügyi, szerződéses, igazolási ügyeit. Megtette Philadelphiában, de alig várta, hogy visszatérhessen az általa sokkal jobban szeretett munkájához kizárólagosan. Neki a csapaépítés a lényeg, a stratégiai és taktikai döntések, a edzések felépítése, fontosabb játékosokra külön is szeret figyelni, és a játékhívás meccseken. De ahogy kell neki egy jó védelmi edző (Jim Johnson vagy épp Bob Sutton), úgy kell egy jó GM is. Dorseyval ismerik egymást régebbről, kiválóan tudnak együtt dolgozni. Dorsey kemény ember, meghozza a maga döntéseit, de hasonlóan képzelik el a csapat jövőjét, tehát igazi konfliktus nincs. Mindenki (segédedzők is) tisztában van a dolgával, és teszi is.
Big Red szerint sem igazán lehet hatékonyan csapatot építeni szabadügynökökből. Sokkal inkább a draftra kell koncentrálni. De mindkét esetben igaz, hogy nem a játékos addigi statisztikái, eredményességi mutatóira kell hagyatkozni, hanem arra, a te általad futtatott sémában milyen képességek kellenek adott poszton, és ezekből melyekkel rendelkezik a játékos, és milyen arányban.

Alex Smithről tudták, hogy vezér a pályán és azon kívül, tudták, hogy jó játékos. Ami meglepő volt, egyrészt a dobásai pontossága, másrészt az edzésmániája. Első héten ő maga személyesen kérte (szó szerint azt mondta Reid, ki kellett rúgnia az edzőteremből), menjen már haza pihenni. Ami a pályán is meglátszik, soha nem veszi félvállról a feladatát. Össze kell szoknia a társakkal, az új sémával, az edzőkkel (vele is), de láthatóan mindent megtesz. A szezon előrehaladtával ez egyre látványosabban meg is mutatkozott.

Jamaal Charles egy egészen kiváló játékos. Még anno felhívta Charlie Weist (ex OC), aki mondta, Jamaaltól bármit kérhet, meg tudja csinálni. De az mégis meglepte, hogy Jamaal gyakorlatilag egy WR szintjén képes elkapni (ez igaz, nem egy egykezes elkapása van váll fölött, rossz szögben érkező labdával is), ráadásul WR szintű utakat fut, ami HB poszton igen ritka.

Arra a kérdésre, hogy 3-4be vagy 4-3ba nehezebb pass rushert találni, azt mondta, mindegyik sémába nehéz. Ha mondjuk Nickelben más a DL hossza, mint base esetén, akkor is lehet hogy egyik pass rusher vált 2 pontosból 3ba vagy fordítva. Ettől függetlenül sem ettől függ. Domináns pass rushert találni nehéz.

Eric Fisherről kijelentette (ezt már tudtuk hivatalosan is), hogy ő lesz az LOT. Ezért draftolták, ez a posztja. Donald Stephenson pedig ROT lesz (tehát ez is tény innentől, de sztem eddig is ez volt várható). Ki fogják próbálni Stephensont baloldalt is, eddig is játszott ott is.

A szezonnal kapcsolatban leginkább arról dumált most is, hogy erősödni kell, ez volt az első évük, de sikereket várnak, nem visszaesést.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
A Tony Gonzalez által népszerűvé tett zsákolós TD ünneplést mostantól büntetni fogja a liga.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Jó de kik a cserék?
Mert eddig jó volt,hogy Stephenson a csere az nem volt para de most...Kush és még 2-3 srác akinek még NFL snapje sincs...Janek
Jó meglátjuk. Bennem para nincs, elhiszem van akiben van.
Mindenesetre Kush jó volt. Ellenben center poszton számít legtöbbet a rutin az összes posztot figyelembe véve (nem véletlen, hogy az NFL top 10 korelnök játékosai közt mindig van 5-6 center. 😊 ). Ehhez képest még Rodney Hudsonnál is a fejlődés most a cél, aztán jöhet a legjobb korszaka, úgy 33-34 éves koráig, vagy ameddig bírja. Viszont jó hír, a centert nem is nagyon kell lecserélni egész meccsen. Kush fog kapni snapet, mert tehetséges, bár lehet többet lesz guard.
Egyébként egyetértettünk, ha elmegy a 3 legjobb embered, az gond. Fishertől függ, de nem biztos hogy rosszabb lesz az összteljesítmény. Ahhoz képest persze, hogy eddig sem volt elit, jó volt.Ezt most is hozhatják. Viszont az összetétel nem kérdés, amire én reagáltam, a cseresor más dolog.

Komolyan mondtam, majd meg lehet figyelni akár, nem az OL minőségétől függ itt a siker. Jamaal számai mögött eddig sem a szuper falmunka állt. Van akinek ettől függ, azt tudja kihasználni, neki nem elsősorban ez volt a titka sosem. Ebben is jó, de egész másban zseniális, és azt nem felejti el. Lehet megnézni ahogy Larry Johnson aki elit futó volt, szenvedett a lemondott zsenifal után a maradék mögött. És akkor jött Jamaal (még egyszer ott ahol a liga addigi egyik legjobbja semmit nem ért el), és űrszámokkal nyitott. Azóta is mindegy neki ki egészséges vagy ki nem, zónablokk van vagy épp nem. Run heavy van vagy pass happy. PEdig az akkori fal teljes más. Sztem Alberttel jöttek egy drafton (őket "kaptuk" Jared Allenért), és mindenki más azóta cserélődött. Jamaal számai azóta is igen erősen meggyőzőek, ha NFL all time nézzük akkor is. A nem is tudom hányadik OC sémájában.
Reid passzjátéka pedig pont azért (is) követel meg mobilis irányítót (mint Alex), mert nem az OL a lényegi elem. Van ahol igen, erre írtam Kellyt nemrég példaként, tudom hogy őt külön is figyeled, de Reidnél nem. Fos fallal nyilván semmilyen rendszert nem lehet futtatni, de erről azért reméljük nem lesz szó.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Igazatok van, a támadófal Alberttel és Asamoahval a két legjobb emberét vesztette el. Én inkább ellenpontként megjegyeztem, nekem egész máshol van a fő problémám.

A támadófalban sztem nincsenek titkok.
Fisher LOT helye tuti, az Albert saga és 1/1 óta tudjuk.
Centerként Hudson is fix pont.
Jeff Allen már kevésbé stabil kezdő, inkább jobb híján. De igazából ő lesz az egyik guard. Mert kettőt nem fognak hozni.
Stephenson lehet kérdés csak. Mert vagy hoznak egy tisztán OT-t, aki gyenge fizikálisan G poszton. Akkor Stephenson G lehet. Mégis sokkal inkább valószínű, hogy hoznak egy Guardot. Így Stephenson a neki jobban illő ROT poszton játszhat. Nagyjából ennyi lehet a terv, a cserék maradnak. Én szerettem volna ha Asamoah vagy Schwartz marad, akkor semmit nem kellett volna csinálni, erről írtam is. Nem így gondolták, ez van.ulpianus
Jó de kik a cserék?
Mert eddig jó volt,hogy Stephenson a csere az nem volt para de most...Kush és még 2-3 srác akinek még NFL snapje sincs...

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
E. Sanderst megpróbálták megszerezni (szóban megegyeztek, Sanders a szavát adta. De aztán arra hivatkozott, hogy igazából nem fogtak kezet, így ez nem jelent semmit, hogy ő és az ügynöke egybehangzóan mit mondtak/ígértek. Aláírt a Denverbe. Volt is belőle kisebb balhé, hogy ezt így a jövőben ne lehessen), őt egyébként jósoltam is.
Illetve tavaly hozták AJ Jenkinst, másokat is folyamatosan két éve. Pont mert Reid D-Jax szerepére keres embert. Na most D-Jax nyilván alkalmas erre, ezért igazolta le Reid anno zöldbe is. Más kérdés, hogy jelenleg kevesebb mint 5 milla szabad hely van (ami végszükség esetén növelhető), abba bele kell férjen Alex Smith új szerződése, ha lesz, és a draft is. Minimum.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
D-Jaxért a fél golyóját oda adná Andy Reid , nem egy 3. kör végén lévő picket...

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Djax trade kapcsán felmerült a KC is, kíváncsi vagyok szerintetek jó lenne e ide? 3. kört lehet megérne - mert úgy is kell WR - és akkor egy esetleges letrade az első körből lehetőséget kínálna több hiányposzt erősítésére is.pasztoyb
Eléggé no brainer lenne ide D-Jax, elvégre csak Reid rendszerében lett ő először király.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
pasztoyb New England Patriots 104
Djax trade kapcsán felmerült a KC is, kíváncsi vagyok szerintetek jó lenne e ide? 3. kört lehet megérne - mert úgy is kell WR - és akkor egy esetleges letrade az első körből lehetőséget kínálna több hiányposzt erősítésére is.

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test