Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 949 — Chiefs fan
Hali és Houston mellé első körös pass rusher?
Mi a terv? Abból sosem elég?Rolni
azert azt lathattuk mi tortent a passz elleni vedekezesunkkel ha mindketten kiestek,vagy ugy jatszottak,hogy mozogni sem tudtak,kell a nyomas a szisztemaban es bebiztosutottuk magunkat,nekem tetszik,ha nem is egy cukor valasztas,es igaz,hogy ford nem egy all round olb (egyelore) mint houston,de neki lassan vege rookie contact-nak es jon a nagy penzehh
Jó ezt értem, de első kört elnyomni arra, hogy ha megsérül a kezdőd...vagy esetleg Houston ne kapna új dealt majd? Vagy már Hali 2016ban lejáró szerződése miatt hozzák az ő helyettesét?

szerk.:
Most olvastam roto-n, h Hali komoly túlsúllyal érkezett edzésre és neki is üzennek ezzel...Rolni
nezzuk pozizivan...legalább elment edzesre😊
több mint 10 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Ha valaki nem olvasná a draft topikot, interjúm Dee Ford edzőjével:  insidehandoff.com/2014/04/22/the-coachs-view-dee-ford/


http://insidehandoff.com/
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Hali és Houston mellé első körös pass rusher?
Mi a terv? Abból sosem elég?Rolni
azert azt lathattuk mi tortent a passz elleni vedekezesunkkel ha mindketten kiestek,vagy ugy jatszottak,hogy mozogni sem tudtak,kell a nyomas a szisztemaban es bebiztosutottuk magunkat,nekem tetszik,ha nem is egy cukor valasztas,es igaz,hogy ford nem egy all round olb (egyelore) mint houston,de neki lassan vege rookie contact-nak es jon a nagy penzehh
Jó ezt értem, de első kört elnyomni arra, hogy ha megsérül a kezdőd...vagy esetleg Houston ne kapna új dealt majd? Vagy már Hali 2016ban lejáró szerződése miatt hozzák az ő helyettesét?

szerk.:
Most olvastam roto-n, h Hali komoly túlsúllyal érkezett edzésre és neki is üzennek ezzel...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 949 — Chiefs fan
Hali és Houston mellé első körös pass rusher?
Mi a terv? Abból sosem elég?Rolni
azert azt lathattuk mi tortent a passz elleni vedekezesunkkel ha mindketten kiestek,vagy ugy jatszottak,hogy mozogni sem tudtak,kell a nyomas a szisztemaban es bebiztosutottuk magunkat,nekem tetszik,ha nem is egy cukor valasztas,es igaz,hogy ford nem egy all round olb (egyelore) mint houston,de neki lassan vege rookie contact-nak es jon a nagy penz
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Hali és Houston mellé első körös pass rusher?
Mi a terv? Abból sosem elég?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Mobilrol nincs SPoiler !!!!!!







..
Yxx
....
Dee ford???

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
B. Carr is zónában volt jó. Embereztek Dallasban, nem is ment csak közepesen. De játszottak ők cover3at is, és most főleg fognak, talán megint jó lesz. Bár az más mint Crennel rendszere. Igazából Flowers se rosszul emberezik, ez így nem igaz. Csak itt verekedni kell, és ahhoz kicsi, egy nagydarab és elit WR már sok neki. Nem sokan verték őt meg azért. A csoportunkból például senki nem tudja szívatni. Dez Bryant viszont hülyét csinált belőle.
Nagyon jó az ütemérzéke, a technikája, a gyorsulása, irányváltása, felugrásai parádésan időzítettek például.
Nekem mondjuk gyanús, hogy a sérülése óta van gondja a túlzottan fizikális játékkal is, de lehet ez begyógyul.Akár ez is lehet a háttérben. Tavaly is elővették fizetéscsökkentés miatt, meglátjuk, hogy ez egy süket duma, vagy tényleg elcserélik. Ha jó ajánlat jön, akkor sztem biztos.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 949 — Chiefs fan
Állítólag B. Flowerst próbálják elcserélni draft pickre. Mivel nem megy neki elég jól az új séma. Marcus Cooper hatékonyabb, ráadásul sokkal olcsóbb. Hátha egy zónavédekező csapatnak megéri, mivel abban elit szinten játszott évekig.ulpianus
nah hja, carr mantoman-ben volt jó, flowers pedig zónában, erre carr elment (dallas-ban nem tudom pontosan mit játszik de nem lennék megpedőve ha a zónát és abban szopatnák😊), nálunk meg flowers-t inkább zónáztatták, ugye új kordinátor, szép az élet😊
mindegy ma draft, élőben szokás szerint nem nézem, majd holnap átnyálazom, legalább elmegy vele a délelőtt😊
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Én sajnálnám ha elmenne igaz most nem olyan jó mint 2 éve...

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Flowersért állítólag meg is jött az első ajánlat. Harmadik kört adna valaki, de a Chiefs másodikban gondolkozik. Ott is draftotlák. Mindenesetre kissé hasonlít a tavalyi Albert ügyiratra.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Állítólag B. Flowerst próbálják elcserélni draft pickre. Mivel nem megy neki elég jól az új séma. Marcus Cooper hatékonyabb, ráadásul sokkal olcsóbb. Hátha egy zónavédekező csapatnak megéri, mivel abban elit szinten játszott évekig.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Miért ne lehetne igaz? Eddig csak annyi volt, hogy tárgyalnak. Februárban kezdték, és most van május. De ha igaz, hogy a KC vezetősége olyan 10 millió körüli összeget szánt Alexre, és ő pedig közel dupláját akarja, akkor lehet nem lesz megállapodás. Van szerződése 2014re (7.5 millió asszem) és ennyi. Én jó QBnek tartom, de azért nem elit, ne essünk túlzásokba.

Mondok erről valamit, amit egyébként is érdemes látni, csak nem esett róla szó. A Chiefs vezetősége szvsz elég egyértelműen jelezte tavaly és idén, mi a vezérstratégia. A védelem nyeri a meccsekket, és a futás J. Charlesszal az élen húzza az időt, sok screen passz, stb. A QB mindig az utolsó pillanatban snappel és így tovább. Működött is. Más kérdés, hogy a 2x-3x TE játék, TE sérüléshullám miatt nem működött, váltani kellett passzra (Reid Eagles playbookjára) és az meglepően jól ment onnantól. Aminek része, hogy Alex és főleg a WR sor akkor érzett rá a zóna passzokra. Szal lehet az z O#-t hagyják az év végi újrafelfedezett Reid Hi-Lo zone pass maniacban. Mert az legalább működött. Ekkor WR lesz első körben, egyébként TE vagy védő (vagy OG). Majd innen már lehet tudni. Mindegy, elkanyarodtam.

Szóval off seasonben is a védőkből kit engedtek el? Tyson Jakcson, de jött is V. Walker. A K.Lewis és D. Robinsont, akik csúnyán beégtek ebben a sémában, nem gyengült a védelem, nem ezért mentek. És ennyi. Mert a védelmet akarják egyben tartani. Az offense Jamaal elé beáll, és lesz ami lesz, 20nál több pont kell, amibe a D#+ST is ad pár pontot. Ennyi a terv. DE ebbe nem fér bele egy game manager QB elit pénzen. Akkor jön valaki más. Van rá egy évük. Alex pedig ha pénzt akar máshol, akkor is hajthat idén.
Meglátjuk, melyik fél mozdul el és merre. De ha így mennek a szezonnak, és Alex hozz az év végi jó játékát (volt hogy meccseken át asszem 44 pontot átlagoltak a "nagy leállás" előtt, mikor is tojtak a szezonra, és jöttek a cserék), akkor akár komoly pénz is kaphat. Vagy ha erről meggyőzi most Reidéket.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/05/05/stalled-talks-for-alex-smith-lead-to-report-of-chiefs-qb-interest/

Nem hinném h igaz lenne, de vitaindítónak megteszi.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 547 — Csodabogár
Akit érdekel, Alex Smith tuti megmondós beszéde volt sulijában:
 www.chiefsspin.com/qb-alex-smith-offers-advice-for-utah-graduates/
ulpianus
nem lehet nem szeretni Smittyt. egy korrekt talpig becsületes úriember. még mindig nagy Smith homár vagyok 😀

több mint 10 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
DoC = Duel of Champions, gyűjtögetős kártyajáték. Nehéz elmondani egy mondatban. Erre ott a topicja szívesen elmondom.
OFF:
| nahát ulpi mi ez a DoC kép? 😊 | sapka
Csináltam (egyéb játékok) topicot is neki, de megdöglött. Én megpróbáltam. Ott folytassuk, csak ide válaszolok, hogy megtanád. Kicsit olyan ez, mint mikor Blood Bowl avatarom volt, és Helmuton kívül (aki a Judas Preist album képet is egyből kiszúrta 😊) senki nem vágta mi az, pedig ez amifoci (PCs) fórum.

Megtetszett a kép, és a TCG/CCG mint stílus is. De és azonban:
1. Vannak olcsók, van magyar is (HHK), ezek rusnyák. Emellett túl bonyolultak és újoncellenesek (bedob a profik közé a fos pakliddal, amint nem ismersz, és játssz), vagy épp túl egyszerűek (a profit miatt, mert így lapok ereje számít, nem a taktika, vagyis többet költesz = nyersz).
2. Vannak a királyok, mint a csodaszép HEX, vagy havi előfizetésesek, van az ős Magic the Gátőr. De ezek komoly befektetésbe fordulnak több kevesebb ingyenes kezdőlépés után. Pár ezer Huf oké, de amit haveroktól látok, hogy százezreket lőnek el rá, kösz nem.
3. Persze vannak érdekesek is, városi bunyó, elmegyógyintézetben agyak háborúja, akármi.
Van CCG/RPG, CCG/RTS (LCG és TCG és CCG legyen most ugyanaz).

Viszont mikor én rátaláltam a DoCra több hete, akkor ingyenes volt, mégis lehetett fejlődni komolyan. ÉS szép volt. Vagyis tökéletes.
Mára a fejlődés nehezebb, összejött a várt játékosmennyiség.
Jönnek az új paklik, egyre erősebbek. Ez mindig így van. Fel is tűnt, hogy a Magichez képest (azt sem ismerem túl jól, de abból is van ingyenes PC demó) primitívek a taktikák. Van a lényed, kipattintod-öl, lehet varázsolni rá-róla, esetleg egymásra vagy tömegesen, és jónapot. Semmi tripla kombó készlet, sorozat kombó, laphúzatás tisztán (kicsi van), és ami ordít a lehetőségért. Majd lesz.
De ez (volt?) az a játék ami szép, ingyen is sikeres lehetsz ,és nem túl primtív, de nem is kell egy hónapig a szabályokat bújni, mire először nyersz komoly ember ellen. Még most is sztem ez a legjobb ilyen játék összességében, szal akit érdekel próbálja ki. Én bárkivel meccselek, és hagyom próbálkozni, elmondok bármit. Bár elég sokféle próbalehetőség van (sjaát paklijaid játszod saját magad ellen, akár ugyanazt is, vagy AI ellen is (van pár alappaklija)).ulpianus
Én is Duel of championsoztem , de nem esett le hirtelen 😀 Nyáron szerintem úgyis újra kezdem , jó kikapcsolódás éjszaka amikor nem tudsz aludni 😀 Hirtelen a kép alapján a Heroes ugrott be , mert ugye maga a játék a Heroesból származik.

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
DoC = Duel of Champions, gyűjtögetős kártyajáték. Nehéz elmondani egy mondatban. Erre ott a topicja szívesen elmondom.
OFF:
| nahát ulpi mi ez a DoC kép? 😊 | sapka
Csináltam (egyéb játékok) topicot is neki, de megdöglött. Én megpróbáltam. Ott folytassuk, csak ide válaszolok, hogy megtanád. Kicsit olyan ez, mint mikor Blood Bowl avatarom volt, és Helmuton kívül (aki a Judas Preist album képet is egyből kiszúrta 😊) senki nem vágta mi az, pedig ez amifoci (PCs) fórum.

Megtetszett a kép, és a TCG/CCG mint stílus is. De és azonban:
1. Vannak olcsók, van magyar is (HHK), ezek rusnyák. Emellett túl bonyolultak és újoncellenesek (bedob a profik közé a fos pakliddal, amint nem ismersz, és játssz), vagy épp túl egyszerűek (a profit miatt, mert így lapok ereje számít, nem a taktika, vagyis többet költesz = nyersz).
2. Vannak a királyok, mint a csodaszép HEX, vagy havi előfizetésesek, van az ős Magic the Gátőr. De ezek komoly befektetésbe fordulnak több kevesebb ingyenes kezdőlépés után. Pár ezer Huf oké, de amit haveroktól látok, hogy százezreket lőnek el rá, kösz nem.
3. Persze vannak érdekesek is, városi bunyó, elmegyógyintézetben agyak háborúja, akármi.
Van CCG/RPG, CCG/RTS (LCG és TCG és CCG legyen most ugyanaz).

Viszont mikor én rátaláltam a DoCra több hete, akkor ingyenes volt, mégis lehetett fejlődni komolyan. ÉS szép volt. Vagyis tökéletes.
Mára a fejlődés nehezebb, összejött a várt játékosmennyiség.
Jönnek az új paklik, egyre erősebbek. Ez mindig így van. Fel is tűnt, hogy a Magichez képest (azt sem ismerem túl jól, de abból is van ingyenes PC demó) primitívek a taktikák. Van a lényed, kipattintod-öl, lehet varázsolni rá-róla, esetleg egymásra vagy tömegesen, és jónapot. Semmi tripla kombó készlet, sorozat kombó, laphúzatás tisztán (kicsi van), és ami ordít a lehetőségért. Majd lesz.
De ez (volt?) az a játék ami szép, ingyen is sikeres lehetsz ,és nem túl primtív, de nem is kell egy hónapig a szabályokat bújni, mire először nyersz komoly ember ellen. Még most is sztem ez a legjobb ilyen játék összességében, szal akit érdekel próbálja ki. Én bárkivel meccselek, és hagyom próbálkozni, elmondok bármit. Bár elég sokféle próbalehetőség van (sjaát paklijaid játszod saját magad ellen, akár ugyanazt is, vagy AI ellen is (van pár alappaklija)).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
OFF:
| nahát ulpi mi ez a DoC kép? 😊 | sapka
A Doc amúgy mi , nem akarok hülyének tűnni, de bevallom fogalmam sincs 😀

több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 606 — sapka
OFF:
| nahát ulpi mi ez a DoC kép? 😊 |

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Akit érdekel, Alex Smith tuti megmondós beszéde volt sulijában:
 www.chiefsspin.com/qb-alex-smith-offers-advice-for-utah-graduates/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Halász Erik PFF:
 www.profootballfocus.com/blog/2014/04/08/rookies-in-focus-eric-fisher/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idei menetrend - 3 prime time meccsel. Lesz TNF, MNF és SNF is. 😀

Week 1: Tennessee Titans (Sept. 7, 1 p.m., CBS)
Week 2: at Denver Broncos (Sept. 14, 4:25 p.m., CBS)
Week 3: at Miami Dolphins (Sept. 21, 4:25 p.m., CBS)
Week 4: New England Patriots (Sept. 29, 8:30 p.m., ESPN) - MNF
Week 5: at San Francisco 49ers (Oct. 5, 4:25 p.m., CBS)
Week 6: Bye
Week 7: at San Diego Chargers (Oct. 19, 4:05 p.m., CBS)
Week 8: St. Louis Rams (Oct. 27, 1 p.m., Fox)
Week 9: New York Jets (Nov. 2, 1 p.m., CBS)
Week 10: at Buffalo Bills (Nov. 9, 1 p.m., CBS)
Week 11: Seattle Seahawks (Nov. 16, 1 p.m., Fox)
Week 12: at Oakland Raiders (Nov. 20, 8:25 p.m., NFLN) - TNF
Week 13: Denver Broncos (Nov. 30, 8:30 p.m., NBC) - SNF

Week 14: at Arizona Cardinals (Dec. 7, 4:05 p.m., CBS)
Week 15: Oakland Raiders (Dec. 14, 1 p.m, CBS)
Week 16: at Pittsburgh Steelers (Dec. 21, 1 p.m., CBS)
Week 17: San Diego Chargers (Dec. 28, 1 p.m., CBS)
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Dave Toub ST edző a fiairól beszélt:

1. Kick off Return
Legnagyobb büszkeségünk, a 29.9 yardos KO visszahordás átlag, amivel egy 70'-es évek óta fennálló rekordot döntöttünk meg. Igazán büszkék vagyunk erre.

2. Punt Coverage
Dustin Colquitt első lett 20 yardon belüli puntokban, de úgy, hogy a visszahordott puntátlag ellenünk 6.5 yard volt (ulp: 8 alatt számít jónak). Az új KO szabály miatt a punt és azok visszahordása kiemelten fontos kérdés lett, így ez a két érték is, örülünk, hogy ennyire jól ment.

3. Protecting the Football
Vagyis labdavesztések elkerülése. Nulla labdát hagytak el a srácok minden STben, ami nagyszerű munka.

4. Pontszerzés
Elsők lettünk ebben (is), 30 szerzett ponttal, ebből 5 TD. Idén sem állunk le.

Először is kiváló játékosaim vannak. A vezetőedző (Andy Reid) rengeteg időt ad nekem a srácokkal gyakorolni és külön meetingeket is. A pályán is van elég nagy helyünk visszahordani (ulp: elkapásnál is más a szög például), kulcsblokkokat, időzítéseket gyakorolni. Érezni kell a helyet, időt a boomra.

Husain Abdullah (DB) és Frank Zombo (LB) visszatért, két vezére a sikereinknek. (ulp: állítólag ők ezért is maradtak, mert Reid megkérdezte Toubot: akar-e valakit megtartani (pölö DexMex), ha belefér a keretbe, és őket is nevezte Toub. Visszahordót talál mindig, tavaly is 5 különböző srác volt igencsak hatékony. Big Red komolyan hisz Toubban és a ST munka fontosságában.)

Lássuk, mint mond a két említett:
Zombo: Nagyszerű a ST, jó benne játszani. Büszkék vagyunk arra amit elérünk, Toub edző a legjobb ST coach az NFLben.

Abdullah: Az egyetemi éveket is számolva, ez a legjobb ST egység amiben valaha voltam. Igazán élvezem a dolgot.

Toub: Mi igazán fontos különbség akarunk lenni a két pályán lévő csapat közt. Mi el akarjuk dönteni a meccset. A srácok be akarnak kerülni a ST csapatokba, főleg mert itt kezdődik sokuk profi karrierje, illetve természetesen jó benne lenni a sikerben. Ez viszi előre az egész csapatot (a fiatalok ösztönzése).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Újabb CB jelölt, a small school hero Keith Lewis is képbe került. Szokásosan nagyobbacska, de főleg fizikális srác. Egyelőre ST tagnál több nemigen van benne. Mindenesetre továbbra is elsődleges a secondary kisakkozása.

Mondom ezt úgy, hogy épp ma olvastam egyik újságírótól, Berryt szerinte el kellene cserélni. Bár nem igazán írta meg ő sem, melyik csapat is vágna bele most ebbe. Illetve hogy a jelenlegi FS need mellé miért is jó elveszteni a SSt is, mikor a draft mellett más lehetőség nincs, és a safety class nem épp top. Bár két hete még hasonló tuti infó volt Bowe elcserélése is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Derrick Johnson LB átvette a 2014es Pro Bowl D# MVP díj mellé járó gépjárművét:


Állat vagyok, ami enni kér...