Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Pro Football Writers szavazáson pedig John Dorsey (GM) lett a befutó, nyilván nem mint edző (Executive of the Year).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus

Big Redet választották az AFC év edzőjének.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Dwayne Bowe válaszolt:
-Nagyon fáradt voltam az utolsó meccs végére, jövőre dolgoznom kell ezen, nagyobb állóképesség kell egy szezonra.
-Igaz, sajnos valóban eltört egy csont a harmadik negyedben a jobb lábamban, hallottam a reccsenést. Nem tudom ezért léptem-e ki az utolsó passznál, de én mindent megpróbáltam, más is a pályán maradt volna.
-Nem hiszem, hogy probléma van velem. Az ominózus marihuána esetnél sem úgy volt, ahogy megírták. A rossz sajtó a jó sajtó, aki ismer tudja, hogy a kocsiban voltam, de ennyi. Ez van, mikor aláírsz egy mega szerződést mindenki akar belőled egy darabot, vagy épp azt akarja látni, ahogy elbuksz. Annak van hírértéke.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Pont az lényeg ahogy én látom, hogy szezon közben addig faragta Reid a rendszert, hogy Alexszel működjön. Szezon utolsó 5 meccsére működött is, POban is. Csak addigra szétesett a defense. Azzal buktunk 44-45re, ami nem QB hiba. Az védelmi hiba. Lesérült a pass rusher duó, oké, de a secondary is csődöt mondott. Amiről szezon első felében ódákat zengtek a szakik, de a végére ligaalja lett.
Tehát ugyanazt mondjuk mind. Reid is, ender is, én is. Nem Alex a gond, a rendszert működteti, csak totál új minden, fél szezon kellett míg összerakták. Ez normális. Ezért most ott tartanak, hogy akkor ALex marad, és a védelmet, főleg a secondaryt kell helyrepofozni. Ezért is igazolnak most is sorra olcsó DBket. Most nem azt mondom, hogy DVD (Dyke) a megoldás, de hoztak most is 5 DBt, és hátha olcsón bejön valaki. Ha nem akkor draft+FA megint. Mert Dunta+Sean Smith mellett jött azért Abdullah és Demps, valamit draftoltunk is, csak lesérült Sanders Commings is.

TE kérdés, amit peterk2005 felvetett, dettó ugyanez. Moeaki üveg, kirúgták. DE draftoltuk Kelcet, aki jó TE lenne ha nem sérült vonla le, és hozták Fasanot, aki megint jó volt, de lesérült. Azért hogy 3 jó TEből mind lesérül, erre nem készültek. Hozták a többit, amiből olcsón egyik (McGrath) hozta az alapot, de ő többet nem tud. DE ha Fasano és/vagy Kelce hadra fogható akkor elvben ott is megvagyunk. Ez pech, de a TE nem lényegi kérdés, csak nincs WR sem. Mert Bowe is Alextől függ, amint Alex jó volt, onnantól Bowe is. Viszont sem Avery sem AJ Jenkins nem kezdőszint. Bár mindkettő mutatott jó jeleket, de egyikre sem tennék fel egy szezont.

Na mindegy, de sztem nincs alternatívája ALexnek. Bár sztem elit QB nem kell. McNabb sem volt az (Eagles), de elég volt amit tudott. Vagy Foles, vagy Kolb. Ez elég Reidnek egy jó McNabb, Foles, Kolb, hozzák a számokat, és Alex tudja ezt hozni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 663 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Rivers szintű, az már jó, az az elit alja 😀 Flacco tényleg nem jobb, de ott egy brutál védelmet raktak össze. A fő gond itt az, hogy Reid imádja a pass happy-t, ha van hozzá qb, ha nincs, legalábbis, ha hihetünk ulpinak 😉 Ha változtatna ezen a hozzáállásán, és Smithez igazodna, akkor minden szép és jó lehetne, és én is befognám a szám, és csak örülnék 😊ender1112
Szerintem hozzá igazodik azért. Átlagban 61%-ban hívott passz játékot az alapszakaszban, passzal kb. 210 yardot haladtatok meccsenként. Szóval szereti Reid a passzjátékot, de nem hülye. 😊 Tudja, hogy mit lehet kihozni Alexből, és csak azért mert ő passz lover, nem cseszte szét Alexet azzal, hogy olyasmire erőltette amiből sok hibával és esetleg önbizalomvesztéssel jönne ki. Döntően rövid passzokat hívott, amiben Alex a legjobb. Amit el szeretne/el szeretett volna érni, az az, hogy az opciós játékoknál Alex ne húzzon annyira a biztos checkdown passzok felé, amit belé neveltek Frisco-ban. Szépen lassan kezd is kijönni ebből, az idény végére határozottan felbátorodott, több volt a mélyebb passza. Ahhoz, hogy ennél is jobban működjön, szvsz az elkapó corp már karcsú. Ebből a corpból tényleg csak egy Rodgers, Brady, Manning csinálna elit passz offense-et. Rivers biztosan nem. Rivers kb. hasonló elkapó gárdával (egy jobb TE-vel megtoldva) átlagban 250 yard körül passzolt. De neki Woodhead-je van, nem Jamaal-ja, aki futni is 5 yardos átlaggal fut. 😊 Ők ezért passzoltak többet - 70% körül -, mert amit Jamaal itt megfut, azt a Boltsnál Woodhead elkapva futja meg. Lényegében ugyanaz, ráépítve az adottságokra.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
mondhatni egyedi eset

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
mindenkinek elit QB kéne, de ha mindenki elit lenne, akkor az lenne az átlagos...Black_Adder
Engem nem érdekelnek a többiek, csak nekünk legyen, oszt jó napot 😉ender1112
Háát, ahhoz lehet, hogy nem tavaly, hanem idén kellett volna azt az 1/1-et domborítani. 😀peterk2005
Nem kell oda 1/1, kukázni is lehet, lásd Brady-t 😊ender1112
Lehet, csak nem gyakori.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
mindenkinek elit QB kéne, de ha mindenki elit lenne, akkor az lenne az átlagos...Black_Adder
Engem nem érdekelnek a többiek, csak nekünk legyen, oszt jó napot 😉ender1112
Háát, ahhoz lehet, hogy nem tavaly, hanem idén kellett volna azt az 1/1-et domborítani. 😀peterk2005
Nem kell oda 1/1, kukázni is lehet, lásd Brady-t 😊
több mint 10 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Mennyire elitre gondolsz? Brady, Manning nem jön szembe minden héten. Romo, Rivers szintű gyakrabban, de annyi szerintem Alexben is van. Jó, én pozitívan elfogult vagyok vele szemben, de szerintem van is mire. Azért most már a harmadik remek évét produkálja. Flacco összesen nem rakott össze ennyi jó alapszakaszt például, és az elit franchise Baltimore mégis rá épít. A fiatal generációt - Kaep, Newton, RGIII, Wilson, Luck - pedig nehéz még megítélni, hogy valójában mennyire jók. Azok akik jól teljesítenek, remek supporting casttal teszik - Luckot kivéve. Ő úgy néz ki tényleg elit lesz. De a többiek? RGIII példája mutatja, hogy amint nincs meg a cast, azonnal látszik, hogy pucér a király feneke. Egyáltalán nem olyan biztos, hogy bármelyik is jobb lesz, lenne, mint Alex.

Nem egyszerű dolog franchise irányítót találn. Sztem a Chiefs most megtalálta, és nem az ő kicserélésén kellene ügyködni, hanem inkább építeni rá. Hozni neki még egy potens elkapót például. És megerősíteni a TE posztot, hogy legyen egy nagy darab RZ célpontja is. Az elit QB-val szemben - ami szvsz nem reális kívánság a jelen helyzetben - a két említett poszt megerősítése teljesen reális. Anyagilag is és az elérhető játékosok miatt is.peterk2005
A Rivers szintű, az már jó, az az elit alja 😀 Flacco tényleg nem jobb, de ott egy brutál védelmet raktak össze. A fő gond itt az, hogy Reid imádja a pass happy-t, ha van hozzá qb, ha nincs, legalábbis, ha hihetünk ulpinak 😉 Ha változtatna ezen a hozzáállásán, és Smithez igazodna, akkor minden szép és jó lehetne, és én is befognám a szám, és csak örülnék 😊
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 663 — The only discipline that lasts, is self discipline
mindenkinek elit QB kéne, de ha mindenki elit lenne, akkor az lenne az átlagos...Black_Adder
Engem nem érdekelnek a többiek, csak nekünk legyen, oszt jó napot 😉ender1112
Háát, ahhoz lehet, hogy nem tavaly, hanem idén kellett volna azt az 1/1-et domborítani. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
mindenkinek elit QB kéne, de ha mindenki elit lenne, akkor az lenne az átlagos...Black_Adder
Engem nem érdekelnek a többiek, csak nekünk legyen, oszt jó napot 😉
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 663 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én nem azt mondom, hogy rossz, hanem azt, hogy nem elég jó ehhez. Reidnek egy elit qb kellene.ender1112
Mennyire elitre gondolsz? Brady, Manning nem jön szembe minden héten. Romo, Rivers szintű gyakrabban, de annyi szerintem Alexben is van. Jó, én pozitívan elfogult vagyok vele szemben, de szerintem van is mire. Azért most már a harmadik remek évét produkálja. Flacco összesen nem rakott össze ennyi jó alapszakaszt például, és az elit franchise Baltimore mégis rá épít. A fiatal generációt - Kaep, Newton, RGIII, Wilson, Luck - pedig nehéz még megítélni, hogy valójában mennyire jók. Azok akik jól teljesítenek, remek supporting casttal teszik - Luckot kivéve. Ő úgy néz ki tényleg elit lesz. De a többiek? RGIII példája mutatja, hogy amint nincs meg a cast, azonnal látszik, hogy pucér a király feneke. Egyáltalán nem olyan biztos, hogy bármelyik is jobb lesz, lenne, mint Alex.

Nem egyszerű dolog franchise irányítót találn. Sztem a Chiefs most megtalálta, és nem az ő kicserélésén kellene ügyködni, hanem inkább építeni rá. Hozni neki még egy potens elkapót például. És megerősíteni a TE posztot, hogy legyen egy nagy darab RZ célpontja is. Az elit QB-val szemben - ami szvsz nem reális kívánság a jelen helyzetben - a két említett poszt megerősítése teljesen reális. Anyagilag is és az elérhető játékosok miatt is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
mindenkinek elit QB kéne, de ha mindenki elit lenne, akkor az lenne az átlagos...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Nyilván, ha védelmet kellően megerősítik, akkor lehet bármi, lásd Baltimore 😀 A zavaró az, hogy Reid rendszerébe kevés lesz Smith, akárhogy is dicséred 😊 Ha nem tud elég jó irányítót szerezni Reid, akkor alkalmazkodjon.ender1112
Ezt már egyszer végigjátszottuk, hogy te egyedül szidtad, és mindenki más nem. Aztán te is elismerted, hogy jó volt. Én magam is szidtam a játékát, még előtted. Viszont sokat fejlődött azóta, ezt elismerem.
POban 4 TDt dobott, nem dobott picket, valami 380 passszolt yard is jó. 44 pontot szerezni is kiváló teljesítmény a támadóktól. Ellenben 45öt kapni, főleg szinte mindent egy félidőben, az rossz teljesítmény.
Alapszakaszban a Colts ellen nem volt sok pontunk, de nem is ő játszott. Ezen kívül az utolsó meccseken 38-28-45-56-24 pontunk volt. Alex háromszor annyi TDt (23) dobott mint picket (7). Ha védelem tartja a szintet vagy gyengül, de nem megszűnik létezni, akkor nem esünk ki a Colts ellen sem.

Nem ő itt a hibaforrás már egy ideje. Oké, Luck tehetségesebb, meg Peyton Manning főleg, de ők nem fognak átigazolni. Teddy B. nem ekkora ász, de még őt sem fogjuk tudni megszerezni. Akkor mi legyen? Hozzuk vissza Casselt? Alexnél nincs jobb opció, Daniel biztos nem az, Bray lehet, de ő nyers. FA piac van és draft, nevezd meg te mit tennél, vagy mond el miért volt rossz Alex Smith azon kívül, hogy szezon elején (sem Bowe, sem senki) nem játszott jól támadóoldalon.ulpianus
Én nem azt mondom, hogy rossz, hanem azt, hogy nem elég jó ehhez. Reidnek egy elit qb kellene.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Nyilván, ha védelmet kellően megerősítik, akkor lehet bármi, lásd Baltimore 😀 A zavaró az, hogy Reid rendszerébe kevés lesz Smith, akárhogy is dicséred 😊 Ha nem tud elég jó irányítót szerezni Reid, akkor alkalmazkodjon.ender1112
Ezt már egyszer végigjátszottuk, hogy te egyedül szidtad, és mindenki más nem. Aztán te is elismerted, hogy jó volt. Én magam is szidtam a játékát, még előtted. Viszont sokat fejlődött azóta, ezt elismerem.
POban 4 TDt dobott, nem dobott picket, valami 380 passszolt yard is jó. 44 pontot szerezni is kiváló teljesítmény a támadóktól. Ellenben 45öt kapni, főleg szinte mindent egy félidőben, az rossz teljesítmény.
Alapszakaszban a Colts ellen nem volt sok pontunk, de nem is ő játszott. Ezen kívül az utolsó meccseken 38-28-45-56-24 pontunk volt. Alex háromszor annyi TDt (23) dobott mint picket (7). Ha védelem tartja a szintet vagy gyengül, de nem megszűnik létezni, akkor nem esünk ki a Colts ellen sem.

Nem ő itt a hibaforrás már egy ideje. Oké, Luck tehetségesebb, meg Peyton Manning főleg, de ők nem fognak átigazolni. Teddy B. nem ekkora ász, de még őt sem fogjuk tudni megszerezni. Akkor mi legyen? Hozzuk vissza Casselt? Alexnél nincs jobb opció, Daniel biztos nem az, Bray lehet, de ő nyers. FA piac van és draft, nevezd meg te mit tennél, vagy mond el miért volt rossz Alex Smith azon kívül, hogy szezon elején (sem Bowe, sem senki) nem játszott jól támadóoldalon.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Ki mit szól ahhoz, hogy Alex Smith hosszabbtávú (egy évre van szerződése) maradását (ami nem meglepő) egyféleképpen lehet megoldani. Mégpedig komoly szerződéssel. És ezen dolgoznak is.ulpianus
Nekünk annyi ismét 😉ender1112
Lehet. 😀

Leírom, szvsz mi lehet a háttér.
Röviden: nincs jobb opció. Persze nyilván erre nem költenének 100+ milliót önmagában.
Reid rendszerébe pont olyan képességekkel megáldott QB kell, mint Alex Smith. Kiváló memória (bonyolult a playbook, a nyelvezete külön is), pontos dobások, kevés felesleges kockázatvállalás kell (máshol is alap, de itt kiemelten fontos), mély passzok (ezt nem tudom miért mondják hogy nem megy neki, inkább letiltották róla a '9ersben, de menni megy), sok kimozgás a zsebből, jó futások, és így tovább.
Szóval megfelel elvben, csak gyakorlatban év elején nem hozta ezt mégsem. Ellenben év végén igen, és rájátszásban is. Hiába hoznának egy nagy reménységet, ha nincs. Manziel (ő nekem eleve vicc) típusú QB használhatatlan, de zsebirányítók (FA+draft) közül is sok kiesik, mert gyengébbek mint Alex.

Olyan lesz mint Cutler esete a macikkal. Sokan fogják szidni, kinevetni, okoskodni. Mégis, ha akarják, meg kell fizetni. Tudják, hogy nem elit. De nincs aki instant beáll és biztosan jobb, vagy legalább ennyire jó. Elég erős a keret, hogy egy ilyen irányítóval elérjenek bármit.
Más kérdés, hogy a Chiefs védelme (is) szétesett, inkább dolgoznak azon, mert működik, ha összerakják ami elromlott. Nagyjából ez a terv. Nem fognak újabb QBre költeni, és várni míg felépítik, vagy ha nem sikerül, akkor újabbat hoznak, stb.
Mert mire megtalálják, lehet megszűnik a mostani játékosállomány előnye.ulpianus
Nyilván, ha védelmet kellően megerősítik, akkor lehet bármi, lásd Baltimore 😀 A zavaró az, hogy Reid rendszerébe kevés lesz Smith, akárhogy is dicséred 😊 Ha nem tud elég jó irányítót szerezni Reid, akkor alkalmazkodjon.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Ki mit szól ahhoz, hogy Alex Smith hosszabbtávú (egy évre van szerződése) maradását (ami nem meglepő) egyféleképpen lehet megoldani. Mégpedig komoly szerződéssel. És ezen dolgoznak is.ulpianus
Nekünk annyi ismét 😉ender1112
Lehet. 😀

Leírom, szvsz mi lehet a háttér.
Röviden: nincs jobb opció. Persze nyilván erre nem költenének 100+ milliót önmagában.
Reid rendszerébe pont olyan képességekkel megáldott QB kell, mint Alex Smith. Kiváló memória (bonyolult a playbook, a nyelvezete külön is), pontos dobások, kevés felesleges kockázatvállalás kell (máshol is alap, de itt kiemelten fontos), mély passzok (ezt nem tudom miért mondják hogy nem megy neki, inkább letiltották róla a '9ersben, de menni megy), sok kimozgás a zsebből, jó futások, és így tovább.
Szóval megfelel elvben, csak gyakorlatban év elején nem hozta ezt mégsem. Ellenben év végén igen, és rájátszásban is. Hiába hoznának egy nagy reménységet, ha nincs. Manziel (ő nekem eleve vicc) típusú QB használhatatlan, de zsebirányítók (FA+draft) közül is sok kiesik, mert gyengébbek mint Alex.

Olyan lesz mint Cutler esete a macikkal. Sokan fogják szidni, kinevetni, okoskodni. Mégis, ha akarják, meg kell fizetni. Tudják, hogy nem elit. De nincs aki instant beáll és biztosan jobb, vagy legalább ennyire jó. Elég erős a keret, hogy egy ilyen irányítóval elérjenek bármit.
Más kérdés, hogy a Chiefs védelme (is) szétesett, inkább dolgoznak azon, mert működik, ha összerakják ami elromlott. Nagyjából ez a terv. Nem fognak újabb QBre költeni, és várni míg felépítik, vagy ha nem sikerül, akkor újabbat hoznak, stb.
Mert mire megtalálják, lehet megszűnik a mostani játékosállomány előnye.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Ki mit szól ahhoz, hogy Alex Smith hosszabbtávú (egy évre van szerződése) maradását (ami nem meglepő) egyféleképpen lehet megoldani. Mégpedig komoly szerződéssel. És ezen dolgoznak is.ulpianus
Nekünk annyi ismét 😉
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Ki mit szól ahhoz, hogy Alex Smith hosszabbtávú (egy évre van szerződése) maradását (ami nem meglepő) egyféleképpen lehet megoldani. Mégpedig komoly szerződéssel. És ezen dolgoznak is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
GM Dorsey mindig melózik. Nem is tudom hányadik (10?) fúcsör fícsör játékost igazolta le. Egyik néven megakadt a szemem, Demarcus Van Dyke (CB) a Raiders ex draftsztorija is KCben csiszolgathatja tehetségét. A Steelersben inkább már ST játékos volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
National Football Post reported Wednesday that the Chiefs will try to extend the quarterback's contract this offseason, according to a source.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Fredo!
A legfrissebb hírek a sérültekről:

Jamaal Charles, Donnie Avery & Brandon Flowers (concussion) are improving, & completing concussion protocol testing
Dwayne Bowe (mild foot sprain) & Justin Houston (knee sprain & bone bruise) are improving as their rehab continues
Knile Davis (knee sprain & fibula fracture) is making continual progress as his rehab continue


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Sérültekről van valami hír?Fredo
Most hónapokig nem is lesz más, csak hír. Minden sérült más eset. Több dolgot el kell dönteni, ha általános választ keresel. Például mi az oka a védelem szezonvégi szétesésének? Ki megy, ki marad ehhez képest. Aki többet volt sérült, mennyire bíznak a felépülésben.
A kiszivárgó infók 70%a kamu vagy legalábbis pontatlan. Leginkább azt szabad elhinni, amit a hivatalos (kcchiefs.com) oldalon lehoznak.
Mégis minden egyes esetet egyénileg kell átlátni és eldönteni, hiába tűnik akár egyértelműnek elsőre egy eset.

Mondok egy példát. Tyson Jackson az előző rezsim gyermeke. Egy elég egyedi Scott Pioli (ex GM) döntés miatt túl sokat keresett idén (10m $), csak nem rúgták ki, mert tényleg nagy tehetség. Jól is játszott. Kevesebbet ér 10nél, de nézőpont kérdése, hogy mennyivel. Glenn Dorsey is kitűnő DE volt, csak sérülékeny. Elengedték, pedig a Frisconál asszem 3 millióért írt alá végül, ami nem is sok. És igazából ott is jó volt, persze ott is lesérült. Nála többet ér nyilván, ne így értse senki.
somos nemrég írta, hogy egy ilyen védelembe kellene egy igazi állat belső pass rusher. T-Jax hozott asszem 4 sacket, Poe 4.5et. run stopba pedig ott van Poe mellett DeVito is, minek egy sokmilliós T-Jax, akármilyen jó. Azért a pénzért lehetne is hozni. Más nézőpontból nem is feltétlen kell ennél nagyobb nyomás a 3 belső embertől, úgyis blitzelnek eleget többiek. Inkább aki jó az jó, ne ott javítsunk. Hanem a blitzek működjenek, ha már alapelemként vannak.
De valamit tenni kell, és leginkább azokkal, akiknek lejár a szerződése.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Jon Asamoah miért lett cserepadra téve?
Schwartz ennyire jó?
Jon ennyire gyenge lett?

FA-re kiengeditek vajon?Rolni
Sérült Asamoah. Ő legjobb falemberünk, Schwartz megfelelő nfl szintű ROT és Guard, nem több. Cserének tökéletes.
Lehet kiengedik, ha túl sokat akar keresni.ulpianus
Aha köszi
Nekem is ez volt meg, h Ő kurva jó OG...ezért nem értettem a padot, de a sérülés más tészta...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!