Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 277 — capitaine du château de Vienne 1487
Azt láttam egyszerűen nem tud felállni a D, már elindítja Luck a labdát és még mindig egyeztetnek. Egyszerűen nem hittem el 80y 1:52, 40y 1:28, 80y 1:41, 80y 1:15. Áhhhhhhhh


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Hendrix California Golden Bears 1 467
Ez a meccs nem az offense-n ment el.ender1112
jogos, de ez az utolsó negyedben szerzett 3 pont nevetséges. (nyilván ha van normális védelem, az utolsó negyedben már nem lett volna meccs)

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 871 — Circus Maximus
Alex dobott majdnem 400 yardot 4TDt. Az nem menedzselés. Más kérdés, hogy Luck 3 pick után is felállt 3 TD hátrányból, és jobb volt mint valaha. Ezért mondtam, hogy legenda született ma. Innentől el fogja hinni, hogy képes bármire, és képes is. Nos, ehhez képest Alex tényleg sehol nincs.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Akkor Reidnek igazodnia kellene Smith képességeihez, különben megint csak az idő vesztegetése zajlik majd, hogy várunk egy megfelelő irányítóra.ender1112
Ő nem fog igazodni. Egyféle támadójátékot tud több variációban ,de egyfélét. Smith ha hozza a mostani játékát maradhat ,ha nem, akkor más lesz a QB. De a játék ugyanez lesz. És igazából ez egy jó játék. Csak QB függő, nem lehet menedzselni, bármennyire is ezt sulykolják, nem.ulpianus
Márpedig Smith egy jó qb manager, és nem több.ender1112
szerintem meg pont ma mutatta meg h tud ő több is lenni annál, pedig eddig én is azt gondoltam rólaFarky
Szerintem meg pont az ellenkezőjét mutatta meg a 2. félidőben, amikor a hátára kellett volna venni a csapatot támadásban.
több mint 10 éve
Davidka85 Cincinnati Bengals 173
Azzal nem számolt, hogy a ligaelső defense bottom lesz közben.ulpianus
Az látszott, hogy sem Hali, sem Houston nem voltak teljesen rendben, elég súlytalan volt a pass rush szinte végig, ennyire meg nem jó ez a secondary (főleg Flowers nélkül).somoskovig
Nme tudom miért volt (no huddle, sérülés, ...), de a pass rush állandóan későn indult. Sokszor a labda már Lucknál volt, mire elindultak felé (én mintha Halit láttam volna sokszor, de ez nem biztos, nem volt a legjobb a képminőség) és emiatt esély nem volt még csak a zavarásra sem.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 871 — Circus Maximus
Márpedig Smith egy jó qb manager, és nem több.ender1112
Akkor megvan a válasz. Sztem nem az, csak nem is elit, nem ért 1/1et. De igazából azt mondom, hogy nem lehet pass happyt menedzselni. Főleg a Reid támadójátékot nem lehet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Akkor Reidnek igazodnia kellene Smith képességeihez, különben megint csak az idő vesztegetése zajlik majd, hogy várunk egy megfelelő irányítóra.ender1112
Ő nem fog igazodni. Egyféle támadójátékot tud több variációban ,de egyfélét. Smith ha hozza a mostani játékát maradhat ,ha nem, akkor más lesz a QB. De a játék ugyanez lesz. És igazából ez egy jó játék. Csak QB függő, nem lehet menedzselni, bármennyire is ezt sulykolják, nem.ulpianus
Márpedig Smith egy jó qb manager, és nem több.ender1112
szerintem meg pont ma mutatta meg h tud ő több is lenni annál, pedig eddig én is azt gondoltam róla

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Akkor Reidnek igazodnia kellene Smith képességeihez, különben megint csak az idő vesztegetése zajlik majd, hogy várunk egy megfelelő irányítóra.ender1112
Ő nem fog igazodni. Egyféle támadójátékot tud több variációban ,de egyfélét. Smith ha hozza a mostani játékát maradhat ,ha nem, akkor más lesz a QB. De a játék ugyanez lesz. És igazából ez egy jó játék. Csak QB függő, nem lehet menedzselni, bármennyire is ezt sulykolják, nem.ulpianus
Márpedig Smith egy jó qb manager, és nem több.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 871 — Circus Maximus
Akkor Reidnek igazodnia kellene Smith képességeihez, különben megint csak az idő vesztegetése zajlik majd, hogy várunk egy megfelelő irányítóra.ender1112
Ő nem fog igazodni. Egyféle támadójátékot tud több variációban ,de egyfélét. Smith ha hozza a mostani játékát maradhat ,ha nem, akkor más lesz a QB. De a játék ugyanez lesz. És igazából ez egy jó játék. Csak QB függő, nem lehet menedzselni, bármennyire is ezt sulykolják, nem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Aki ezek után le akarná cserélni Alexet az nagyon vak ehhez a játékhoz. Ma sem rajta múlt. A felvetés is röhögséges.dande
Francot sem számít, hogy ma rajta múlt vagy nem. Az számít, hogy Reid képes/akar Smithre építeni a támadó szisztémát a jövőben. És ez a felvetés cseppet sem nevetséges.
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Azzal nem számolt, hogy a ligaelső defense bottom lesz közben.ulpianus
Az látszott, hogy sem Hali, sem Houston nem voltak teljesen rendben, elég súlytalan volt a pass rush szinte végig, ennyire meg nem jó ez a secondary (főleg Flowers nélkül).

több mint 10 éve
Hendrix California Golden Bears 1 467
elég alibi szöveg, meg ilyenkor nyilván senkit nem vigasztal, de azért a liga legszarabb csapatából, egy nyár alatt sikerült építeni playoff csapatot. a csapat a 26 év átlagéletkorral a hetedik legfiatalabb a ligában, szóval nem lehet mondani hogy ez ilyen now or never playoff run volt.

együtt kell tartani ezt a csapatot, egy-egy értelmes drafttal/igazolással lehet foltozni, és hosszútávon nagyon jók lehetnek.

mondjuk az azért kibaszott idegesítő, hogy a szezon legfontosabb meccsén ennyi sérülés van, ráadásul pont ilyenkor dől ki charles. (persze ettől függetlenül ez nem mentség, mert +28-ról meccset kell nyerni)

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 10 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Alexnek nem nagyon van alternatívája. Drafton nem leszünk elöl. Chasse Danieltől a Jóisten mentsen meg, ezt láttuk. Tyler Bray nekem nagy kedvencem de ő messze nem kész produktum, talán sose lesz. egyelőre egy dobókéz hihetetlen potenciállal. FAn pedig nem lesz jobb, mint Alex. Aki rájátszásba vitte az 1/1es csapatot akkor is, mikor a defense megdöglött szezon közepén. Mert onnantól volt támadójáték, ami nagy szerencsénk. Nem fogják leváltani. Más kérdés, hogy egy éves szerződése maradt úgy, hogy ha kivágják nulla caphit marad utána. Várjuk Brayt ,de addig Alexnek nincs kihívója.ulpianus
Akkor Reidnek igazodnia kellene Smith képességeihez, különben megint csak az idő vesztegetése zajlik majd, hogy várunk egy megfelelő irányítóra.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 871 — Circus Maximus
Azért halkan megjegyzem, hogy a Colts majdnem belefutott abba a csapdába amit sejtettem. Valahogy a fél nfl nem vette észre, hogy a Chiefs offense sokat javult szezon közben folyamatosan. Reid ezt altatta igazából az utolsó meccseken. Jamaal kiesése miatt visszaestek (igen, lehet röhögni de tudom miről beszélek, elég sok kulcsplay beragadt a playbookba, mert nincs más scatback, aki tudná amit ő). Avery kiesése is gond, mert 3rd&long 30%ban Avery cross.
Szóval nálam amit Reid művelt a szezon elején reménytelen támadójátékkal, azelőtt megemelem a kalapom. Azzal nem számolt, hogy a ligaelső defense bottom lesz közben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 955 — Így remélem megfelelek nektek.....
Aki ezek után le akarná cserélni Alexet az nagyon vak ehhez a játékhoz. Ma sem rajta múlt. A felvetés is röhögséges.
több mint 10 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Jó meccs volt. Az offense jól játszott. A védelem első félidőben jól, aztán nulla. Sajnos sok volt a kulcssérült is. Hali és Houston eleve sérülten, tudtuk hogy az gond lehet. Aztán Jamaal is ,Flowers is, a jól játszó Davis is. Nem bírtuk ki.
Illetve Lucknak pár mázlis megmozdulása volt, ennyi belefér (kivéve a lol TDt).
Ez van, jó csapat a Chiefs, első évnek megfelel ez. CSak legyen további épülés, főleg Suttont kérdezném meg, hogy a védelem hogy eshetett szét ennyire. Bár igazából tényleg Luck fantasztikus volt, pár másodpercekre dobott igen nagy nyomás alatt pontosan sorozatokat. Ezt nem lehet levédekezni, ezért ér 100 milliót egy elit QB. Majd legközelebb, ez a szezon itt véget ért.ulpianus
Nem volt Luck ennyire jó, méterekkel maradtak le gyakran a célpontokról a védők.ender1112
Arról nem ő tehet,hihetetlen nyomás alatt is remekül dobott, jól érezte a zsebet, látta mikor kell futni. Ez Elit teljesítmény volt akármit mondasz.

Nagyon sajnálom a Chiefs-t hihetetlen, hogy egy fumbli mennyire megtud borítani egy csapatot. Nem kellett volna akkor se visszább lépni és akkor szerintem könnyebb a meccs.
Ennyi kulcs sérülést meg már rég láttam. Viszont hihetetlen potenciál van a csapatban, remélem jobban kitudják majd hozni az edzők mint ma, főleg a 2.félidőben botrány volt az egész gárda, a hülyébbnél hülyébb időkérésekkel együtt.Toca
A Chiefs secondary egy kalap sz@r volt a második félidőben, ezt se feledd. Nem volt nehéz dolga a dobálással.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 871 — Circus Maximus
Alexnek nem nagyon van alternatívája. Drafton nem leszünk elöl. Chasse Danieltől a Jóisten mentsen meg, ezt láttuk. Tyler Bray nekem nagy kedvencem de ő messze nem kész produktum, talán sose lesz. egyelőre egy dobókéz hihetetlen potenciállal. FAn pedig nem lesz jobb, mint Alex. Aki rájátszásba vitte az 1/1es csapatot akkor is, mikor a defense megdöglött szezon közepén. Mert onnantól volt támadójáték, ami nagy szerencsénk. Nem fogják leváltani. Más kérdés, hogy egy éves szerződése maradt úgy, hogy ha kivágják nulla caphit marad utána. Várjuk Brayt ,de addig Alexnek nincs kihívója.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 191
Grat srácok, hatalmas meccs volt. Sajnálom a sok sérültet. Mondjuk Charles kiesése eléggé megzavart minket is. Egész meccsén látszott, hogy nem számítunk Alex hosszú passzaira. Viszont ő is bizonyította, hogy ha gond van lehet rá számítani.

Jövőre nagyon összeérhet ez a csapat is.

több mint 10 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Jó meccs volt. Az offense jól játszott. A védelem első félidőben jól, aztán nulla. Sajnos sok volt a kulcssérült is. Hali és Houston eleve sérülten, tudtuk hogy az gond lehet. Aztán Jamaal is ,Flowers is, a jól játszó Davis is. Nem bírtuk ki.
Illetve Lucknak pár mázlis megmozdulása volt, ennyi belefér (kivéve a lol TDt).
Ez van, jó csapat a Chiefs, első évnek megfelel ez. CSak legyen további épülés, főleg Suttont kérdezném meg, hogy a védelem hogy eshetett szét ennyire. Bár igazából tényleg Luck fantasztikus volt, pár másodpercekre dobott igen nagy nyomás alatt pontosan sorozatokat. Ezt nem lehet levédekezni, ezért ér 100 milliót egy elit QB. Majd legközelebb, ez a szezon itt véget ért.ulpianus
Nem volt Luck ennyire jó, méterekkel maradtak le gyakran a célpontokról a védők.ender1112
akkor Smith sem volt jó mert az ő elkapóiról is lemaradtak a védőink?
Smith nagyon jó volt, pedig nem szeretem őt, de rám cáfolt és szerintem jövőre simán bejut a KC újra a PO-baFarky
Smith magához és a fizetéséhez képest volt jó, Luck ezekhez képest nem volt ennyire jó. Kíváncsi vagyok,hogy Reid megtarja vajon Smithet...ender1112
nagy hülye lenne ha nem tennéFarky
Csak ha felhagy a passzra épülő játék kiépítésével, és run heavy-re vált. Ha viszont nem hagy fel, akkor Smith felejtős.
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Jó meccs volt. Az offense jól játszott. A védelem első félidőben jól, aztán nulla. Sajnos sok volt a kulcssérült is. Hali és Houston eleve sérülten, tudtuk hogy az gond lehet. Aztán Jamaal is ,Flowers is, a jól játszó Davis is. Nem bírtuk ki.
Illetve Lucknak pár mázlis megmozdulása volt, ennyi belefér (kivéve a lol TDt).
Ez van, jó csapat a Chiefs, első évnek megfelel ez. CSak legyen további épülés, főleg Suttont kérdezném meg, hogy a védelem hogy eshetett szét ennyire. Bár igazából tényleg Luck fantasztikus volt, pár másodpercekre dobott igen nagy nyomás alatt pontosan sorozatokat. Ezt nem lehet levédekezni, ezért ér 100 milliót egy elit QB. Majd legközelebb, ez a szezon itt véget ért.ulpianus
Nem volt Luck ennyire jó, méterekkel maradtak le gyakran a célpontokról a védők.ender1112
akkor Smith sem volt jó mert az ő elkapóiról is lemaradtak a védőink?
Smith nagyon jó volt, pedig nem szeretem őt, de rám cáfolt és szerintem jövőre simán bejut a KC újra a PO-baFarky
Smith magához és a fizetéséhez képest volt jó, Luck ezekhez képest nem volt ennyire jó. Kíváncsi vagyok,hogy Reid megtarja vajon Smithet...ender1112
nagy hülye lenne ha nem tenné

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
ennél létezik nagyobb szopás, hogy kidől (a liga második) és csapatod legjobb játékosa, mellette még két pro bowler, vezettek 30-al, aztán a végén kiszoptok 1 ponttal?

az meg már ezek után ugye nem meglepetés, hogy a csere futó kurvajól játszik, de amikor a legjobban kell, akkor megsérül ő is.😀


szimpatikus csapat ez a kansas, kár értük. mondjuk a második félidőben ha csak egy átlagosat hoz az offense, megvan a meccs.Zolee23
Ez a meccs nem az offense-n ment el.
több mint 10 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Én nem utálom a Coltsot. Sőt, én kedvelem. Sosem utálom aki győz, mert jól játszik. Még csak szomorú sem vagyok. Igazából ha csak egyszer szerencsénk van amikor dadogott a labda minden irányba a Coltsnál, vagy Luckról lecsúszó sackekből egy megvan, akkor nyerünk. De nem volt, mert a sport ilyen. Gratulálni kell a győztesnek, és tovább fejlődni. Nem lehet mindig győzni, ez nekem egy kiváló szezon volt.ulpianus
Ezt a meccset +28 után nyerni kellett volna, jó szezon ide vagy oda. A győztesnek meg gratuláljanak a játékosok, én inkább utálom őket 😀
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 871 — Circus Maximus
Nem volt Luck ennyire jó, méterekkel maradtak le gyakran a célpontokról a védők.ender1112
Ez is igaz, és főleg megint Dunta Robinson, aki sztem messe a legrosszabb igazolás volt Reidéktől.
De azért nagyon nagyot játszott Luck. Elképesztő gyorsan dobott olyan nehéz passzokat, hogy most azért sem fogom leírni, de nem sima előre 5 yardos beleállok nyugisan a begyakorolt playbe típusú dobások voltak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 182 — Vikings fan
Jó meccs volt. Az offense jól játszott. A védelem első félidőben jól, aztán nulla. Sajnos sok volt a kulcssérült is. Hali és Houston eleve sérülten, tudtuk hogy az gond lehet. Aztán Jamaal is ,Flowers is, a jól játszó Davis is. Nem bírtuk ki.
Illetve Lucknak pár mázlis megmozdulása volt, ennyi belefér (kivéve a lol TDt).
Ez van, jó csapat a Chiefs, első évnek megfelel ez. CSak legyen további épülés, főleg Suttont kérdezném meg, hogy a védelem hogy eshetett szét ennyire. Bár igazából tényleg Luck fantasztikus volt, pár másodpercekre dobott igen nagy nyomás alatt pontosan sorozatokat. Ezt nem lehet levédekezni, ezért ér 100 milliót egy elit QB. Majd legközelebb, ez a szezon itt véget ért.ulpianus
Nem volt Luck ennyire jó, méterekkel maradtak le gyakran a célpontokról a védők.ender1112
Arról nem ő tehet,hihetetlen nyomás alatt is remekül dobott, jól érezte a zsebet, látta mikor kell futni. Ez Elit teljesítmény volt akármit mondasz.

Nagyon sajnálom a Chiefs-t hihetetlen, hogy egy fumbli mennyire megtud borítani egy csapatot. Nem kellett volna akkor se visszább lépni és akkor szerintem könnyebb a meccs.
Ennyi kulcs sérülést meg már rég láttam. Viszont hihetetlen potenciál van a csapatban, remélem jobban kitudják majd hozni az edzők mint ma, főleg a 2.félidőben botrány volt az egész gárda, a hülyébbnél hülyébb időkérésekkel együtt.
több mint 10 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Jó meccs volt. Az offense jól játszott. A védelem első félidőben jól, aztán nulla. Sajnos sok volt a kulcssérült is. Hali és Houston eleve sérülten, tudtuk hogy az gond lehet. Aztán Jamaal is ,Flowers is, a jól játszó Davis is. Nem bírtuk ki.
Illetve Lucknak pár mázlis megmozdulása volt, ennyi belefér (kivéve a lol TDt).
Ez van, jó csapat a Chiefs, első évnek megfelel ez. CSak legyen további épülés, főleg Suttont kérdezném meg, hogy a védelem hogy eshetett szét ennyire. Bár igazából tényleg Luck fantasztikus volt, pár másodpercekre dobott igen nagy nyomás alatt pontosan sorozatokat. Ezt nem lehet levédekezni, ezért ér 100 milliót egy elit QB. Majd legközelebb, ez a szezon itt véget ért.ulpianus
Nem volt Luck ennyire jó, méterekkel maradtak le gyakran a célpontokról a védők.ender1112
akkor Smith sem volt jó mert az ő elkapóiról is lemaradtak a védőink?
Smith nagyon jó volt, pedig nem szeretem őt, de rám cáfolt és szerintem jövőre simán bejut a KC újra a PO-baFarky
Smith magához és a fizetéséhez képest volt jó, Luck ezekhez képest nem volt ennyire jó. Kíváncsi vagyok,hogy Reid megtarja vajon Smithet...