Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Reid papa akár mi is lesz egyértelműen HCOY büszke vagyok rá és a csapatra remélem sokáig jut a Chiefs!!!
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Succop elbénázta a lehetséges nyertes FGt. Illetve bírók benéztek egy fumblit, amivel nyertük volna utána.
Mindenesetre jól játszott a cseresor. Hosszabbításban kikaptak egy számunkra lényegtelen meccsen az egyre jobban játszó Chargerstől.

Jöhet a rájátszás!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Natehát. Ha a Honvéd (Pats) veri a Billst, akkor a Colts ellen játszuk az első meccset.
Ha a Bills nyer, akkor a Pats ellen.ulpianus
Egyik se túl jó mecsáp idegenben 😊Fredo
A Colts necces, a Peccet simán ütjük 😉
több mint 10 éve
Fredo 205
Natehát. Ha a Honvéd (Pats) veri a Billst, akkor a Colts ellen játszuk az első meccset.
Ha a Bills nyer, akkor a Pats ellen.ulpianus
Egyik se túl jó mecsáp idegenben 😊
több mint 10 éve
Fredo 205
És ez még a kezdősor. Félidőre jönnek a cseréik. Na ott lesz az ,hogy már én sem fogom tudni pusztán mezszám alapján hogy ki is játszik. 😀

És az igazán durva, hogy a Chargers PO esélyes jelenleg! Minden jól alakul nekik, ha kikapnak és a Steelers megy be, akkor senkire nem mutogathatnak (jelenleg fest így).ulpianus
hát ha a chargers nem ver meg minket akkor dögöljenek meg, mert simán megtettem őket tippmix-en😊ehh
Mennyi volt az odds? 1.10 ? 😀 😀bobi0092
nagyobb...asszem majdnem 1,4😊ehh
mostmár hogy kihirdették a kezdőt: 1,15
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Natehát. Ha a Honvéd (Pats) veri a Billst, akkor a Colts ellen játszuk az első meccset.
Ha a Bills nyer, akkor a Pats ellen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Dolphins és Ravens kikapott. Ezen a meccsen fog eldőlni, hogy kié az utolsó PO hely. Chargers vs Steelers.Jan
hát...sok esélye nincs a steelers-nek
több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
És ez még a kezdősor. Félidőre jönnek a cseréik. Na ott lesz az ,hogy már én sem fogom tudni pusztán mezszám alapján hogy ki is játszik. 😀

És az igazán durva, hogy a Chargers PO esélyes jelenleg! Minden jól alakul nekik, ha kikapnak és a Steelers megy be, akkor senkire nem mutogathatnak (jelenleg fest így).ulpianus
hát ha a chargers nem ver meg minket akkor dögöljenek meg, mert simán megtettem őket tippmix-en😊ehh
Mennyi volt az odds? 1.10 ? 😀 😀bobi0092
nagyobb...asszem majdnem 1,4😊
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 065 — Steelers fan
Dolphins és Ravens kikapott. Ezen a meccsen fog eldőlni, hogy kié az utolsó PO hely. Chargers vs Steelers.
több mint 10 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 320
És ez még a kezdősor. Félidőre jönnek a cseréik. Na ott lesz az ,hogy már én sem fogom tudni pusztán mezszám alapján hogy ki is játszik. 😀

És az igazán durva, hogy a Chargers PO esélyes jelenleg! Minden jól alakul nekik, ha kikapnak és a Steelers megy be, akkor senkire nem mutogathatnak (jelenleg fest így).ulpianus
hát ha a chargers nem ver meg minket akkor dögöljenek meg, mert simán megtettem őket tippmix-en😊ehh
Mennyi volt az odds? 1.10 ? 😀 😀

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
És ez még a kezdősor. Félidőre jönnek a cseréik. Na ott lesz az ,hogy már én sem fogom tudni pusztán mezszám alapján hogy ki is játszik. 😀

És az igazán durva, hogy a Chargers PO esélyes jelenleg! Minden jól alakul nekik, ha kikapnak és a Steelers megy be, akkor senkire nem mutogathatnak (jelenleg fest így).ulpianus
hát ha a chargers nem ver meg minket akkor dögöljenek meg, mert simán megtettem őket tippmix-en😊
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
És ez még a kezdősor. Félidőre jönnek a cseréik. Na ott lesz az ,hogy már én sem fogom tudni pusztán mezszám alapján hogy ki is játszik. 😀

És az igazán durva, hogy a Chargers PO esélyes jelenleg! Minden jól alakul nekik, ha kikapnak és a Steelers megy be, akkor senkire nem mutogathatnak (jelenleg fest így).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Egyébként engem nem érdekel a csere QB Daniel. Nálam leszerepelt pre seasonben.

Úgyhogy szurkolni fogok, hogy Tyler Bray pályára léphessen hamar. Alex inaktivitása is ennek szól, mert különben nem lehetne a harmadik inaktív QB (Bray) a pályán, csak véglegesen (nem jöhetne be a másik két aktív QB onnantól).
Így pedig az inaktív Alex még bejöhet (nem fog), de inkább fontos, hogy lecserélhetik Danielt Brayre simán. Remélem világos.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Legfrissebb infó a meccs komolyságáról:

Chiefs inactives: Alex Smith, Charles, Derrick Johnson, Albert, Bowe, Hali, Poe


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Nem teljesen tét nélküli. A Chargersnek muszáj győzni, különben nincsenek rájátszásban. Tehát a Chiefs ki is ütheti őket a POból ma, mindegy ki mit játszik máshol. És nem biztos, hogy egy ma győztes Chargers jobb ellenfél bármelyik alternatívánál.

Mindenesetre az biztos, hogy Reid inkább keresni fogja ma, hogy a perem szélén táncoló játékosok, mint AJ Jenkins, szezon végén maradjanak-e avagy nem. Illetve a POban kit vethet be a cseresorból, ha szükséges. Vagyis őt nem érdekli a Chargers esélye.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
KANSAS CITY CHIEFS at SAN DIEGO CHARGERS, Sunday 4:25 PM on CBS, Qualcomm Stadium, San Diego, California

CHIEFS:
OUT: WR Dwayne Bowe (concussion), LB Tamba Hali (knee).

PROBABLE: T Branden Albert (knee), T Eric Fisher (shoulder), LB Justin Houston (elbow), LB James-Michael Johnson (shoulder), CB Ron Parker (ankle, shoulder), T Donald Stephenson (knee), K Ryan Succop (right groin).

CHARGERS:
QUESTIONABLE: WR Eddie Royal (toe).

PROBABLE: G Jeromey Clary (hand), LB Thomas Keiser (elbow), DE Sean Lissemore (shoulder), RB Ryan Mathews (ankle), CB Shareece Wright (foot).ulpianus
Tét nélküli, rossz meccs várható, vereséggel; nem túl izgi 😀
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
 www.nfl.com/videos/nfl-player-interviews/0ap2000000304702/NFL-Fantasy-Live-Charles-wins-Player-of-the-Year


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
KANSAS CITY CHIEFS at SAN DIEGO CHARGERS, Sunday 4:25 PM on CBS, Qualcomm Stadium, San Diego, California

CHIEFS:
OUT: WR Dwayne Bowe (concussion), LB Tamba Hali (knee).

PROBABLE: T Branden Albert (knee), T Eric Fisher (shoulder), LB Justin Houston (elbow), LB James-Michael Johnson (shoulder), CB Ron Parker (ankle, shoulder), T Donald Stephenson (knee), K Ryan Succop (right groin).

CHARGERS:
QUESTIONABLE: WR Eddie Royal (toe).

PROBABLE: G Jeromey Clary (hand), LB Thomas Keiser (elbow), DE Sean Lissemore (shoulder), RB Ryan Mathews (ankle), CB Shareece Wright (foot).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Derrick Johnson érthetetlen okból nem lesz Pro Bowler, ellenben mások igen:










Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Dwayne Bowe agyrázkódás miatt kihagyja a meccset.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
J. Houston és B. Albert esetében is jó hírek jönnek, bár ettől még túl sokat nem fognak játszani, ha egyáltalán.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Tony Gonzalez az ESPN Atlanta részlegben beszél karrierje kezdetéről (is):
 espn.go.com/blog/atlanta-falcons/post/_/id/3078/tony-gonzalez-looks-back-on-his-first-game


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Boldog karácsonyt !
Reméljük januárban pályán lesz a Hali Houston páros!(4x)

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Jött 4-5 lényegtelen ember PSbe. Lehet valamelyiküket kipróbáljuk a meccsen STben, a sérült Parker helyén. Amúgy is sok cserejátékos fog játszani, most bizonyíthatnak.


Állat vagyok, ami enni kér...