Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Reid szerint Hali jó eséllyel játszik hétvégén.
Houstonról folyamatosan az jön, hogy nem fog játszani. Ma egyikük sem edz.ulpianus
FOX Sports' Mike Garafolo and NFL Network's Ian Rapoport both report Chiefs OLB Justin Houston will be shelved 2-3 weeks with ligament damage in his right elbow.
Per RapSheet, Houston will avoid surgery but has "sprained ligaments" and "torn muscles" in the elbow. The Chiefs are optimistic about Tamba Hali (ankle) playing Sunday against Peyton Manning. Still, these are big injuries heading into a crucial game with Kansas City already on a two-game losing streak. Houston has 44 tackles and 11 sacks on the season. The 24-year-old's All-Pro chances will surely take a hit due to the missed time.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Reid szerint Hali jó eséllyel játszik hétvégén.
Houstonról folyamatosan az jön, hogy nem fog játszani. Ma egyikük sem edz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Nagyon komoly tényfeltáró cikk Joven Belcherről:  bleacherreport.com/articles/1861645-a-year-after-jovan-belchers-final-act-friends-offer-clues-to-tragic-downfall?utm_source=twitter.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-national
A BR ne zavarjon meg senkit, a szerző Jeff Pearlman korábban az SI-nél dolgozott, számos sikers sporttémájú könyv írója.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Én is ezt mondom. A PO meglesz, kár lenne erőltetni bárkit. Ha képesek kockázat és fájdalom nélkül játszani, játszanak, ha nem, nem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Mondjuk Justin karja csúnyább is volt a lassításnál...reméljük nem lesz gáz és a PO-ra mindketten 100%ak lesznek

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
van már eredmény (MRI) valakiről?Janek
Van MRI mindkettőről. Hali esetén mindenki optimista (slightly sprained ankle). Houstonnál (sublexed elbow) további vizsgálatok kellenek. Egyikről sincs infó, hogy mikor játszanak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
van már eredmény (MRI) valakiről?

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Szoros maradt. Bár igazából továbbra sincs jelentősége. Nagyon nehéz elképzelni, hogy a Broncos+Chiefs páros nem megy rájátszásba az AFCből. Más kérdés, hogy a másik kiadó WC helyért öldöklő a küzdelem.
Az is lehet, hogy a 9W is elég a rájátszáshoz. De inkább az van, hogy egyetlen győzelem már elég, és lesz egy közös meccsük most, ott valaki révbe ér.

Inkább a mostani győzelem életben tartja a Bolts reményeit, de nehéz dolguk van, gyakorlatilag végig nyerniük kell, max egyet hibázhatnak.
A Raiders lassan matematikailag is elszáll, de nekik eleve túl erős ez a csoport idén. Ami várható volt, csak más hangnemben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Spoiler

Legalabb szoros maradt a csoport

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Houston és Hali is MRI-re hivatalos holnap.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Vesztettünk egy kiváló meccsen.
Mindkét csapat jól játszott támadóoldalon. Alexre sem lehet semmi panasz, nagyszerű volt, bár a Bolts secondary egy vicc néha.
A védelmekben voltak komoly hibák mindkét csapatnál. Nálunk főleg a rookie Coopernek több is. Reméljük tanul belőlük.

Így aztán tovább kell hajtani a rájátszásért. Nem probléma, lehet jobb is így. Nagyobb gond az, hogy mind Hali, mind Justin Houston lesérült az első félidőben. Rá is nyomta a meccsre a bélyegét, bár nem ezen vesztettünk. Inkább azon, hogy elég sok inches szituáció volt, és nem sikerült egy lépessel előbb földre vinni az embert. Ami persze inkább pech, a pálya közepén ezt nem lehet megítélni ennyire pontosan. Valahogy nem a mi napunk volt ez, van ilyen minden csapatnál.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
A Mizzou Tigers legyőzte a Ole Miss Rebelst (aminek DexMex és Lewis sejthetően nem örült. Bye weeken McCluster ráadásul napokig az egyetemen fényképezkedett rajongókkal). 10-1 a mérlegük, a példa adott.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Érdekes lesz a Bailey -Poe-Capatano Dline...
Fizikális szörnyek igaz Capatano elég nyers lehet még,Bailey jó lesz és le fogja tornázni T Jackson pénzét...

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Mike Catapano lehet kapni fog komolyabb játékidőt DE poszton, eleget javult a sérülése.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Kyle Williams WR ACL szakadás miatt IRre került. Így akit kirúgtak, hogy legyen helye, Chad Hall WR, visszajött.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
DS nem is volt rossz beugróként!

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Sérülés miatt nem edzett, és valószínűleg nem játszik a meccsen Eric Fisher és Jon Asamoah sem, vagyis a támadófal jobb oldala. RG Geoff Schwartz lesz, míg ROT Donald Stephenson. Donald azt mondta, fel vannak készülve, egész évben erre edzettek tudják mi a dolguk. Stephenson eleve rookie évében is 6x volt kezdőjátékos, és végig beugrós, főelg Albert sérülései miatt, de Winston (ROT) helyén is játszott.
Továbbá Stephensont elkezdték edzeni elkapásokra is, ugyanis ő lesz időnként a harmadik Tight End, főleg End Zone közelében. Nagyon tetszik neki ez a pluszfeladat.

Hozzátartozik a történethez, hogy Fisher sokkal inkább baloldali OT, ez mára világossá vált. Nem rossz jobb oldalt, de nem tudja megszokni igazán. És bizony Albert helyére fogják tenni, onnantól Stephenson lesz az ROT. Vagyis nem árt szoknia a posztot, hiába van rájátszás verseny egyelőre.

Továbbá lesérült mindkét kezdő Defensive End, Tyson Jackson és Mike DeVito is. Lehet, hogy a most érkezett DT, aki alaphangon NT csere, Kyle Love, ide is be kell ugorjon azonnal. Elsődlegesen Allen Bailey fog játszani, ha csak egyik kezdő DE esik ki.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
mivel tele a draft sorrend eleje qb needes csapattal valszeg az első ötben ki fog menni a legjobb 2-3 qb prospect. Az h oda felgyertek tudjuk h 3 első körös cetli + a föle griffin óta. Ezt ti bevállalnátok? ( én igen a chiefs helyében sztem ez a legerősebb roster jelenleg )peach
Ez nagyon messze van.
1. Nem tudjuk a QBk értéke mi lesz addigra. Nincs is igazi 1/1 prospect. Csak mert QB azért írják oda Teddyt is. Barkley is volt 1/2 várományos, Geno 1/1 egy ideig. Várjuk ki, hogy eléri-e értékben RG3 szintjét a draft napján bárki is.

2. Nem 2-3 elit prospect van, és utánuk semmi. Van pár srác akik megérnek első kört. Rendszertől is függ.

3. Nem tudjuk hol fog draftolni a Chiefs.

4. Nincs második körös pick, jól meg kell gondolni, ki legyen az egyetlen igazából instant kezdőjátékos.

5. Milyen lyukak keletkeznek a rosteren? Lesznek távozó játékosok. Idén is voltak tárgyalások szerződések átalakításáról. Ne feledjük, ezt a csapatot nem ez a vezetés rakta össze, nem kötődnek hozzájuk annyira még.

6. Sem Reid (HC), sem Dorsey (GM) nem így draftol, hogy belezúgnak egy játékosba. Mindenre van több forgatókönyvük, és a legjobbat próbálják kihozni ami ezekből a lehetőségekből meg is adatik. Például drafton (+előtt után) Albertet el akarták adni. Fisher szenved is jobb oldalt. De ha nem megy jó áron, akkor nem. Nem így gondolkoznak, hogy "ez lesz mindenáron, mert megálmodtam". Három első kör nagyon nagy kockázat. Főleg ilyen felfogásban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Fredo 205
Szerintem nem.Egy QB húzás elég rázós mert 1/1-1/10-ig is megszámlálhatatlan bustra van példa, nem érné meg a rizikót.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 625 — a new hope (again)
mivel tele a draft sorrend eleje qb needes csapattal valszeg az első ötben ki fog menni a legjobb 2-3 qb prospect. Az h oda felgyertek tudjuk h 3 első körös cetli + a föle griffin óta. Ezt ti bevállalnátok? ( én igen a chiefs helyében sztem ez a legerősebb roster jelenleg )



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Előző meccsen rásérült Eric Fisher (ROT) John Asamoah (RG) és Jeff Allen (LG) is, akik eddig is kisebb-nagyobb sérüléssel bajlódtak. Ezért a PSből Opurum (FB) repült, és visszajött Chandler Burden OL manus vésztarcsiba.

Jamaal pedig a Pro Bowl szavazáson első a HBk közt, összesítettben is 3. (vagy 4.? mindegy).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Will Shields a HoF várományosok középdöntőjébe jutott. Reméljük harmadszorra bejut.
Nem elég ám jónak lenni. Attól nem jut önmagában HoFba senki, hogy elit játékos. Az alap, anélkül nem lehet. Még a Shields szintű játékosnak, aki posztja legjobbja volt évekig, is kell valami extra hozzá. Nála ez az extra ugyanaz, ami miatt barátja Willie Roaf (OT) is bejutott nemrég (Shields többek közt emiatt nem, nem akartak egyszerre kettőt). Roaf is posztja legjobbja volt már a Saintsben is, de attól még nem lett volna HoF tag. Átkerült a Chiefsbe, és főleg Shields és miatta összeállt az NFL valaha volt legjobb támadófala (Waters+Weigmann+Tait (Tait előtt Welbourn)). Ez az, ami miatt nekik ott a helyük, mert ezt képesek voltak összehozni. De például Waters nem fog bejutni. Pedig a posztján elit volt sokáig ő is, Tait dettó.

Mondok egy példát. Idén bejutott a Chiefsből Curley Culp. Elit DT volt, a posztja egyik legjobbja évekig. Ez alapelvárás, nem elég. Volt Pro Bowler, All Pro, Év védője, stb. Nyert SBt, érvnek az is jó. De ez így kevés.
Azzal jutott be, hogy valami korszakosat nyújtott. Ő volt az első mai felfogásban játszó Nose Tackle. Miatta változott meg a poszt, többek közt. Először mutatta meg, hogy a magasság, a hegyomlás NT előnytelenebb, mint a center magasságú (6'1, nem törpe ), de őserővel bíró, elpusztíthatatlan állóképességű, és egyszerre robbanékony, és nagyon technikás (ex birkózó Culp) NT. Ez volt a jövő, vagyis mára jelen. A Chiefs és a liga egyik legjobb edzője (HoF tag) Hank Stram tolta őt be nulla (és 1) technikára, és pusztított ott évekig. El is kezdődött a poszt forradalma, máig tart. Más kérdés, hogy Dontari Poe hegyomlás. Ez nem lett kizáró ok. Csak előtérbe került a pusztán eltolhatatlan minél nagyobb mamut helyett az erő+kitartás+technika+sebesség négyes egyensúlya.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Jamaal Charles összesített támadóyardban (118.6 yard/meccs az idei átlaga) az AFC élén. Hozzáteszem, kicsit egyszemélyes támadójáték Jamaal. Ráállnak keményen, akkor is hozza yardokat, de ennek nem így kellene működni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Toribio (DT) repült, a helyére érkezett Kyle Love. Ugyanolyan csere NT lesz, csak őt már az új vezetés hozta, ennyi a történet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
A bírók nem fújtak semmit, peidg valószínűleg fumble volt. Viszont hiába szedte össze az először DJ, a kupac aljáról már Welker került ki a labdával. Hogy hogyan csinálta azt alighanem csak ő tudta. Lehetett volna pirosat dobni rá, valószínűleg megállapítják, h fumble, de ilyenkor mindig azé a labda akinél akkor van, amikor minden embert lehámoznak a "kupacról", és az Welker volt. Black_Adder
Nem. A labda azé, aki felveszi.
Egy kivétel van, ha elkezd vele futni. Akkor (akár) elvesztheti. Ha nem kezd futni, hanem földön marad vele (DJ nem kezdett), akkor nincs tovább, ott állt meg a játék.ulpianus
nem a szabályt mondtam, hanem a szokást.
Bár az is igaz, h ritkán látni ilyen egyértelműen, hogy ki kaparintja meg először a labdát (de a hasonló szituációkban /*tehát ahol nem lehetetlen megítélni először XY megszerzte még a tülekedés előtt*/ se próbálták megfejteni, h kié volt először a labda, csak azt nézték kié volt utoljára, legalábbis az én emlékezetemben ez a kép él, nem végeztem most kutatást a témában). Valószínűleg KC labda volt, de ez nem biztos h elég lett volna a ruling on the field egyértelmű megdöntéséhez, pontosabban Reid nem bízott annyira az ítéletben, hogy kockáztassa miatta az egyik időkérését.
Döntése helyességének elbírálásában illetve a bűnbak keresésben (zebrák, mert nem vették észre a fumble-t, Reid mert nem merte megchallenge-elni, vagy DJ, mert nem tartotta meg a labdát miután megszerezte) nem kívánok állást foglalni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear