Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Nekem inkább azt jelenti, hogy a hajszál híján megnyert két meccsünk, két közepes ellenféllel szemben, meg egy sima győzelem a mindenkinek mélyre hajoló, szappant kereső Jax ellen még inkább érdekes, ha mindennek össze kellett jönni ehhez is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Érdekes statisztikát találtam egy másik topicban. Labdaeladások idén. Első a Chiefs (+9), utolsó a Giants(-9). Ez azért pár dolgot megmagyaráz.
 www.sportingcharts.com/nfl/stats/team-turnover-differential-statistics/2013/ulpianus
ez azt jelenti, hogy ma mi adjuk el a labdákat és a giants meg szerez😊
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Érdekes statisztikát találtam egy másik topicban. Labdaeladások idén. Első a Chiefs (+9), utolsó a Giants(-9). Ez azért pár dolgot megmagyaráz.
 www.sportingcharts.com/nfl/stats/team-turnover-differential-statistics/2013/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Mindenki a Chiefst tartja esélyesnek, ami engem meglep. A Giants borzasztó formában kezdett, ám ettől még sokkal jobb csapat. Örökké nem bénázhatnak. Ezt ők pontosan tudják.

Flowers ha nem játszik, vagy sérülten játszik megint, az nem jó. Mert láttuk, hogy így alig ér valamit jobb célszeméllyel szemben. Dez Bryant simán lejátszotta a pályáról. És ha valahol, akkor CB poszton semmiféle normális cserénk nincs.

Futás ellen eddig jók vagyunk, Shady király, ő jó volt egyedül. Vick nem tervezett behalt passzjátékba rohant két pánikfutását én nem tartom futójátéknak. Az benne van, azt bárki ellen meg lehet tenni, de inkább jelenti, hogy jó a védelem, mint hogy jó a futás, bármilyen fura ez. Mikor nincs célpont, akkor lehet kacskaringózni, és néha belehal a QB is, túl veszélyes. Mégis többnyire ilyen meccsen alig termel pontot a offense.

És ez sajnos igaz Alex Smith egyre gyakoribbá váló rohanásaira. Jó ez, tetszik, jobb mint puntolni. De mikor ezt látom, mindig aggódok, hogy nem lesz itt sok passzolt yard és TD megint. Néha bejön ez a negyedik szándékos nem profi játék, de ezzel inkább egyetemi meg középsuli szinten lehet Johnny focizni, NFLben kevésbé. Passzolni akkor is kell valamilyen elfogadható szinten, hogy ezzel nyerj, ha életed napját futod QBként. Persze ott a mázlifaktor, meg az ellenfél egységeinek bénázása a labda minden oldalán, de ne ezekre épüljön egy offense plan.
Lássuk be, az offense gyenge eddig. A támadófal még okés, de egyébként nem futunk, így Jamaal hiába jó. Alex pedig nem dob 20 yard fölé, és úgy egyáltalán nem dob néha. Annyira vigyáz a labdára, (ami jó) hogy nem is adja oda senkinek (ami rossz). A liga legrosszabb öt csapata közt vagyunk. Ezen mindenképp változtatni kell. Vagy fussunk, ne csak short yardnál belül, mikor mindenki tudja. Ez persze csak álom, Reid ezt kérdésként sem érti, nem hogy ez lenne a válasz. Vagy akkor passzoljunk jobban. Sajnos TE nincs, de attól még lehetne. Bowe alig kap labdákat, Jamaalt tömik passzokkal. DexMex, Hemingway, és Avery is bizonyította, hogy képesek hozni yardokat.
Alex statjai igazából elfogadhatóak, ami már sokkal jobb, mint Cassel botrányos játéka volt. De az run heavy volt, itt most passzra épül minden, és ahhoz képest ez kevés. Nem lehet arra várni, hogy Hali TDt szerez megint, vagy Flowers. Berry is szerzett 3 picket múlt héten, jó hogy egyiket legalább megadta a zebracsapat. De akkor sem a védők dolga ez.

Azt mondta Toub (ST edző): Knile Davis (HB) hiába ejti el a lasztit zavaróan gyakran, akkor is nagyszerű visszahordó lesz belőle., és punktum. Remélem igaza van, bízom benne, Davisben egylőre kevésbé.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
OFF
Jó ha tudod, miként is kell korrektül csirkeszárnyat enni. Ő tuggya:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
A Chiefs idei TD gyűjteménye, és pár egyéb játék:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Albert sérülése aggasztó, ő kell mindenképp. De épp ezért draftolták Fishert, mert évek óta sérülten játszik Albert. bár eddig bírta, keveset hagyott ki. Most is valószínűleg játszani fog.
Jeff Allent eddig Geoff Schwartz pótolta, mikor kellett, nem is tudom melyikük a jobb.

Flowers helyét szükség esetén D. Robinson veheti át, közölte Big Red. Valamint Fasano lehet pályára lép, ami sokat lendíthet a passzjátékon (Alex TE nélkül félkarú, és eleve Fasano nagyon jó TE). Kelce a másik TE, újabb két hétig nem is edz. McGrath előző meccsen jó volt, mégsem rá kéne alapozni.
K. Lewis limitáltan edzett továbbra is, de várhatóan pályára lép.



Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Olvasgatom a cikkeket. Sok hurrá optimista cikk okés. Mégis van amin érdemes elgondolkozni.
Egyik, hogy Albertet a Miami (sem más) nem vitte el, jövőre is megpróbálják eladni. Egyszer láttuk, egy jobb Front7 ellen (Cowboys), amint Albert lesérült, lett is kapkodás, meg pár sack. Nem olyan sokkal nőtt a nyomás, de Alex ezt már pont nem tudta kezelni.

Vagy a rookie class. Fisher (OT) okés, tanul. Bár 1/1en mehetne gyorsabban is, de erről nem ő tehet. Nem volt második kör. Viszont Kelce (TE) sérült folyamatosan (ma sem edzett), Commings (DB) szintén.
Knile Davis (HB) fumblicitisze nem gyógyul. Nico Johnson (ILB) még a legjobb, de ő is egyelőre cserejátékos. Kush (C) és Catapano (OLB/DE) még játszanak, de ők is cserék, tőlük ez is szép.
Összességében nem rossz, de ennél azért jobbhoz szoktunk. Bár egyre nehezebb erre a rosterre felférni zöldfülűként, az is tény.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Srácok nem látom ,hogy lett volna,de Houston neve mellé felírtak utólag még 1 sacket, így összesen 4.5-et szerzett a meccsen 😊undisputedly
Már meccsen felírták igazából, de később lett hivatalos. Halinak adták elsőre, aztán Houstonnak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 917 — SuperBowl Champions 2013/2014
Srácok nem látom ,hogy lett volna,de Houston neve mellé felírtak utólag még 1 sacket, így összesen 4.5-et szerzett a meccsen 😊
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Jamaal tud futni belül is. Tény, hogy kívül még sokkal jobb, de nem rossz izomból sem. Majd minden meccsen meglepődik a kommentátor, hogy "nézd már, ma belül is jól fut Charles." Négy éve minden meccsen, mikor játszik. Mindenesetre tegnap volt Mayock, aki végre szólt a kommentátornak, hogy mindig is tudott belül jól futni JC25.
Egyébként vannak off tackle és külső futások is nem csak Blast+Slam belül. Csak amitől féltem, hogy a ZB falunk powerben nem lesz annyira domináns az igaz lett. Nem rosszak, de ez már csak átlagos futásblokk így, nem kiváló. Egyrészt Winston az egyik legjobb Run blocker ROTvolt, Fisher passznál jobb, bár néha hibázik, de futásnál csak átlagos egyelőre, ami nem ugyanaz. Asamoah sérülésből lábadozik, Allenek sosem ez volt az erőssége, Hudson fiatal center még, Lilja nem volt ennyire tehetséges, de sokkal rutinosabb volt, ami sokat számít, mikor húzáson van egyik guard mellőle.
3 meccs ment le, majd belejönnek. Viszont az biztos, hogy akkor sem lesz annyi futás, mint volt. És az főleg nem lesz, hogy Charles NFL all time szinten fog futni továbbra is Reid rendszerében. Ezek a 4.3 esetleg 5+ futóátlagok lesznek 80-100, max 150 yarddal. És kész. Mikor az órát kell tolni akkor többet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Fredo 205
A Kick off return drop sztem a Dallas meccsen volt, és nem McCluster hanem Knile Davis. Davis pont ezekért nem kap bizalmat egyelőre.ulpianus
Dex volt, elejtette gyorsan összeszedte de addigra odaért a phili és emiatt touchback v visszahordás helyett az 5 yardosról kellett indulni. Más kérdés hogy a egy 8 perces drive-val szépen el lett lopva a 4. negyed 😊
több mint 11 éve
Fredo 205
Szerintem nem a carryk számán van a hangsúly.
Hanem azon, hogy nem középső futásokkal darálnám le Jamaalt, ő nem is abban igazán jó, hanem szélső futásoknál.
Stez
Ez lett volna a másik amit megkérdezek. A meccs végén 3. és gól,4. és gól szituban beleküldte bumm a darálóba. Ha kivág jobbra kábé15 méter széles bejáraton sehol senki. Ilyenkor a futók nem értékelik át a szituációt vagy meg van nekik tiltva a gondolkodás?
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Charles amúgy nálam is stabil kezdő, és a legfranyásabb konstans ponttermelő, imádom. 😊 Mondjuk IRL is. 😀 Nem tudom az előző meccseken mennyi snapet kapott (pontokat szépen hozott akkor is), de a vasárnapinál szvsz kár jobban terhelni. Nem baj az, ha egy ilyen franchise RB nincs összetöretve 30 carry-vel meccsenként. Persze az öt carry is hülyeség...peterk2005
Szerintem nem a carryk számán van a hangsúly.
Hanem azon, hogy nem középső futásokkal darálnám le Jamaalt, ő nem is abban igazán jó, hanem szélső futásoknál.
De hát Reid Shadyt sem futtatta tavaly, amiért kapott is hideget-meleget, megjegyzem, szerintem joggal. De hát neki is van egy filozófiája, amihez ragaszkodik, ez ilyen. 😊

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
A Kick off return drop sztem a Dallas meccsen volt, és nem McCluster hanem Knile Davis. Davis pont ezekért nem kap bizalmat egyelőre.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Fredo 205
Fredo!

Nincs a dobással baj, ezek HB passzok, lazán odadobja, ilyennek kell lenni. Nem bevágja a CB mellé 10 yard mélyen lézerben. Ezt ha megdobja kajakra a válla mögé egy HBnek ,akkor a felét elejti. Így is ejtett el egyet Jamaal csúnyán most. Pedig ő még a jobb kezű futók közé tartozik.

Alex mindenkinek dob, aki jó helyen van, nem egy vagy két kedvenccel dolgozik.
Bowe elejtett egy labdát, illetve elkapott egyet, ami szabálytalan felállás miatt törölve lett. Fog ő még passzt kapni.
łłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł
.ulpianus
Értem köszi. Nekem DexMex tünt dropposnak ha jol láttam két ilyen szituban is plusz egy kickoff returnnél.
több mint 11 éve
Fredo 205
A fantasy-t szóba se hozd, mert lefejelem az ajtófélfát. 😀 A meccs előtt 2 órával kivettem a kezdőből a Chiefs D-t, mondván, hogy jók-jók, de a Kelly #O be fog tenni a fantasy pontoknak. Erre félidőben már 25 pontnál jártak... o_opeterk2005
Én meg akkor rakam be Bowe-ot... 1 catch 4 yard. Azt hittem hogy azért 6-8-10 labdat dobnak felé.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Fredo!

Nincs a dobással baj, ezek HB passzok, lazán odadobja, ilyennek kell lenni. Nem bevágja a CB mellé 10 yard mélyen lézerben. Ezt ha megdobja kajakra a válla mögé egy HBnek ,akkor a felét elejti. Így is ejtett el egyet Jamaal csúnyán most. Pedig ő még a jobb kezű futók közé tartozik.

Alex mindenkinek dob, aki jó helyen van, nem egy vagy két kedvenccel dolgozik.
Bowe elejtett egy labdát, illetve elkapott egyet, ami szabálytalan felállás miatt törölve lett. Fog ő még passzt kapni.
łłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł

Sapka!

Én múlt héten dicsértem Shermant, most akkor te. Megérdemli abban egyetértünk. Minap ki is vágták PSből az utolsó (FB) kihívóját Opurumot. És visszatették McDouglad DBt. Mivel minden fontosabb TE sérült, ő egyre jobb (Cardsban is jól kapott el) várható volt, hogy növekszik a játékideje.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 663 — The only discipline that lasts, is self discipline
Charles amúgy nálam is stabil kezdő, és a legfranyásabb konstans ponttermelő, imádom. 😊 Mondjuk IRL is. 😀 Nem tudom az előző meccseken mennyi snapet kapott (pontokat szépen hozott akkor is), de a vasárnapinál szvsz kár jobban terhelni. Nem baj az, ha egy ilyen franchise RB nincs összetöretve 30 carry-vel meccsenként. Persze az öt carry is hülyeség...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 663 — The only discipline that lasts, is self discipline
A fantasy-t szóba se hozd, mert lefejelem az ajtófélfát. 😀 A meccs előtt 2 órával kivettem a kezdőből a Chiefs D-t, mondván, hogy jók-jók, de a Kelly #O be fog tenni a fantasy pontoknak. Erre félidőben már 25 pontnál jártak... o_o


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Fredo 205
Sziasztok!
Én a fantasy miatt (J.Charles) kezdtem követni a KC-t immár 3. éve (az első év mondjuk elég rövid volt Jamaalnak). Közben megkedveltem a csapatot is, mostmár rendesen szorítok is nekik ha nézem a meccsüket. Megnézve tegnapi diadalt teljesen megérdemeltnek mondható a győzelem. J.C a végén még begyötörhette volna ( vagy kivághatott volna szélre) No mindegy. Viszont az általa kapott passzok egy részétől kiver a frász, olyan lassúnak tűnik a labda néha, hogy "korházpassznak" tűnik. Ezt csak én látom így vagy tényleg gyengébben dobja az irányitó? Esetleg azért mert nem klasszikus elkapó hanem RB?
A másik D. Bowe-ot miért kellett kiírni a playbookból? 😊
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 606 — sapka
nem tudom volt e róla szó, kapott e elég dícséretet az úr -de most volt időm meccset nézni,- és Sherman egészen elképesztőt játszott

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
mirdal Kansas City Chiefs 590 — Chiefs fan
Én nagyon szorongva ültem le reggel megnézni a meccset, mert a Fradinak nagyon kellett a győzelem és bár a def nagyon jó, azonban a múlt héten az offense nem nyűgözött le, viszont mint akkor írtam, tetszett, amit láttam. Most a meccs elején a Vick pick-jéből született TD adott nekünk előnyt, de a szokásos Reid féle biztonsági játék 4&1-nél kicsit kezd idegesíteni. Még Edwards is neki-nekiment, pedig ő def guru volt anno...

Egy szó, mint száz, a védelem nekem csillagos ötös, Houston egy vadállat, lassan kiválasztok egy mezt, amin az 50-es szám van és meg is veszem, bár Ulpi szimpátiája Dustin felé nem egyedülálló és Poe is elgondolkodtat egy mez ügyében. 😊

Ám az offense-ünk nem tudja befejezni a támadásokat, jobb esetben FG lesz még a Redzone-ból is, alig pár yard-nyira az end zone-tól. Ulpi, jó lenne, ha szólnál Andy-nek, hogy valamit csináljon, mert ez lassan már szopatás a defense felé a részükről. 😊

A lényeg, hogy nyertünk, 3-0, ilyen mérleggel igencsak elhallgattatjuk lassan a lesajnáló hangokat, akiknek hiába is mondtuk mi a szezon előtt, hogy bizony a Főnökökkel idén számolni kell ám... 😀 Én is kaptam hideget-meleget a fejemre a Denver és Pats szurkoló haveroktól, de már harmadik hete tudom vigyorogva azt mondani nekik, hogy "Ugye, én mondtam!". 😊 Az se baj, ha a jövő héten botlunk, a vigyor az arcomon jó ideig ki fog tartani ám!

Go Chiefs!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Én ennyire nem láttam rossznak Fishert. Pedig én mindig a két falat nézem, ameddig a labda el nem hagyja a zsebet valamilyen formában. A False start rookie szériatartozék például, a trükkök pedig az ő ligájában alig léteztek, nem volt képzett blitzer csak elvétve, őt pedig adottságaival nullázta Eric. Nem az SECben játszott. Ez volt nem sérülten talán az első meccse, de összesen a harmadik(!).
Nincs is könnyű helyzetben, minden DC őt akarja megverni, mert sok gyenge pont nincs a falban. Rászállnak az öregek, de így legalább gyorsítva fejlődik. Nem volt jó, de nálam simán belefér, én is láttam Winstont, de láttam Barry Richardsont is.

A legfőbb lényeg, hogy ma örülünk! 3-0


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Mindenesetre nagyon sokat kell még tanulnia, kíváncsi leszek, milyen szinten tud feljavulni szezon közepére, illetve, hogy majd vakoldalon mire lesz képes.Stez
Visszagondolva, melyik top LT prospect volt azonnal impact a posztján? Azt hiszem abban van az igazság amit az NFL vs college kapcsán írtál. Ez más kávéház, az tackle poszt meg elég összetett ahhoz, hogy egy offseason alatt ne lehessen csak talentből megoldani.

Egyébként gratula a csapatnak! Most láttam először a társaságot élőben/teljes meccsen idén, és impresszív egy alakulat lett. Mondjuk én jobb véleménnyel voltam és vagyok is Smith-ről, mint legtöbben, úgyhogy tulajdonképpen ezt is vártam. Igaz, tegnap pont ő nem volt valami acélos, de így is messze többet nyújtott, mint a többi QB próbálkozás évek óta. Ő. ja rosszul játszik, akkor is QB-nek néz ki a pályán, nem úgy, mint szegény Cassell, Szöszike a Jags-ben, vagy éppen Sancho. 😊peterk2005
Mondjuk Long és Joe Thomas egyből az volt. 😊
Plusz Matt Kalil tavaly. Hogy csak így gyorsan mondjak pár nevet. 😀