Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 663 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mindenesetre nagyon sokat kell még tanulnia, kíváncsi leszek, milyen szinten tud feljavulni szezon közepére, illetve, hogy majd vakoldalon mire lesz képes.Stez
Visszagondolva, melyik top LT prospect volt azonnal impact a posztján? Azt hiszem abban van az igazság amit az NFL vs college kapcsán írtál. Ez más kávéház, az tackle poszt meg elég összetett ahhoz, hogy egy offseason alatt ne lehessen csak talentből megoldani.

Egyébként gratula a csapatnak! Most láttam először a társaságot élőben/teljes meccsen idén, és impresszív egy alakulat lett. Mondjuk én jobb véleménnyel voltam és vagyok is Smith-ről, mint legtöbben, úgyhogy tulajdonképpen ezt is vártam. Igaz, tegnap pont ő nem volt valami acélos, de így is messze többet nyújtott, mint a többi QB próbálkozás évek óta. Ő. ja rosszul játszik, akkor is QB-nek néz ki a pályán, nem úgy, mint szegény Cassell, Szöszike a Jags-ben, vagy éppen Sancho. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 892
Talán pedig pont ez miatt választották őt és nem Joeckelt mert Luke mindig is biztonságit választott ő meg inkább kockáztatott.
Tehát rámozdul ösztönből az emberre ami néha nem jön be.
Rutinnal ez javulni fog szerintem.
Cox meg azért igen jó játékos már most is a posztján igaz nem egy Hali de roppant erős és technikásJanek
Persze, szerintem is fejlődni fog. Csak a hajnali szenvedését azért rossz volt látni ettől függetlenül.
Joeckel is szenved a Jaxben, Johnson sem túl jó eddig a Phillyben, de mindhárman belejönnek szerintem.
Stez
OFF de itt reagálok.
Kicsit sem bánom, hogy egyik OT sem maradt benn a Lions pickig.
Főleg Ansah játékát elnézve.
ON

Gratula a Chiefs-nek, lassan jövök a bandwagonra mert nekünk a 6.hét körül nagyjából vége lesz a szezonnak. 😀Bazzani
Te, hagyjad ezt a bandwagont, tavaly is hogy jártunk?füligjimmy
Fúúú tényleg, azóta is szopórolleren van a Tampa.
Jimmy mester, ne üljünk fel a GB bandwagonra hamár így tudunk átkozni? 😊
Nem írta ide, hogy Ben Roethlisberger vagy a héten nincs vudu? 😊Bazzani
A Steelers offense megveri saját magát, ahhoz tényleg nem kell Jimmy 😊

A Chiefsnek gratula, fasza játék volt még Smithy nélkül is.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Talán pedig pont ez miatt választották őt és nem Joeckelt mert Luke mindig is biztonságit választott ő meg inkább kockáztatott.
Tehát rámozdul ösztönből az emberre ami néha nem jön be.
Rutinnal ez javulni fog szerintem.
Cox meg azért igen jó játékos már most is a posztján igaz nem egy Hali de roppant erős és technikásJanek
Persze, szerintem is fejlődni fog. Csak a hajnali szenvedését azért rossz volt látni ettől függetlenül.
Joeckel is szenved a Jaxben, Johnson sem túl jó eddig a Phillyben, de mindhárman belejönnek szerintem.
Stez
OFF de itt reagálok.
Kicsit sem bánom, hogy egyik OT sem maradt benn a Lions pickig.
Főleg Ansah játékát elnézve.
ON

Gratula a Chiefs-nek, lassan jövök a bandwagonra mert nekünk a 6.hét körül nagyjából vége lesz a szezonnak. 😀Bazzani
Te, hagyjad ezt a bandwagont, tavaly is hogy jártunk?füligjimmy
Fúúú tényleg, azóta is szopórolleren van a Tampa.
Jimmy mester, ne üljünk fel a GB bandwagonra hamár így tudunk átkozni? 😊
Nem írta ide, hogy Ben Roethlisberger vagy a héten nincs vudu? 😊

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Talán pedig pont ez miatt választották őt és nem Joeckelt mert Luke mindig is biztonságit választott ő meg inkább kockáztatott.
Tehát rámozdul ösztönből az emberre ami néha nem jön be.
Rutinnal ez javulni fog szerintem.
Cox meg azért igen jó játékos már most is a posztján igaz nem egy Hali de roppant erős és technikásJanek
Persze, szerintem is fejlődni fog. Csak a hajnali szenvedését azért rossz volt látni ettől függetlenül.
Joeckel is szenved a Jaxben, Johnson sem túl jó eddig a Phillyben, de mindhárman belejönnek szerintem.
Stez
OFF de itt reagálok.
Kicsit sem bánom, hogy egyik OT sem maradt benn a Lions pickig.
Főleg Ansah játékát elnézve.
ON

Gratula a Chiefs-nek, lassan jövök a bandwagonra mert nekünk a 6.hét körül nagyjából vége lesz a szezonnak. 😀Bazzani
Te, hagyjad ezt a bandwagont, tavaly is hogy jártunk?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Talán pedig pont ez miatt választották őt és nem Joeckelt mert Luke mindig is biztonságit választott ő meg inkább kockáztatott.
Tehát rámozdul ösztönből az emberre ami néha nem jön be.
Rutinnal ez javulni fog szerintem.
Cox meg azért igen jó játékos már most is a posztján igaz nem egy Hali de roppant erős és technikásJanek
Persze, szerintem is fejlődni fog. Csak a hajnali szenvedését azért rossz volt látni ettől függetlenül.
Joeckel is szenved a Jaxben, Johnson sem túl jó eddig a Phillyben, de mindhárman belejönnek szerintem.
Stez
OFF de itt reagálok.
Kicsit sem bánom, hogy egyik OT sem maradt benn a Lions pickig.
Főleg Ansah játékát elnézve.
ON

Gratula a Chiefs-nek, lassan jövök a bandwagonra mert nekünk a 6.hét körül nagyjából vége lesz a szezonnak. 😀

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Talán pedig pont ez miatt választották őt és nem Joeckelt mert Luke mindig is biztonságit választott ő meg inkább kockáztatott.
Tehát rámozdul ösztönből az emberre ami néha nem jön be.
Rutinnal ez javulni fog szerintem.
Cox meg azért igen jó játékos már most is a posztján igaz nem egy Hali de roppant erős és technikásJanek
Persze, szerintem is fejlődni fog. Csak a hajnali szenvedését azért rossz volt látni ettől függetlenül.
Joeckel is szenved a Jaxben, Johnson sem túl jó eddig a Phillyben, de mindhárman belejönnek szerintem.
Mondjuk nem tudom, hogy kinél mennyire számít az, hogy igazából a fal bal oldalán játszottak eddig, most pedig ugye azért mindegyik át lett tolva jobbra.
Lehet ez csak az én hülyeségem, de nekem Fisher mozgásából az jött le, hogy nem olyan nyugodt és komfortos, mint LT-ben volt mondjuk a combineon, meg Senior Bowlon.
Tény, hogy itt nyilván más kategóriás pass rusherekkel találkozik, de nekem a mozgása alapból valahogy másnak tűnik. Furcsa. Mint ha idegen lenne neki az oldal.
De mondom, ez lehet csak az én hülyeségem. 😊
Mindenesetre nagyon sokat kell még tanulnia, kíváncsi leszek, milyen szinten tud feljavulni szezon közepére, illetve, hogy majd vakoldalon mire lesz képes.

több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Alex Smith ma játszott a legrosszabbul, de ezt is kibírtuk.ulpianus
Ki, de az látszik, hogy a QB problémánk egy kicsit enyhült, de megoldva nem lett.
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 8 144 — Stromfeld Aurél fan
Így kell meghálálni a bizalmat! 😀 Merci beaucoup!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Talán pedig pont ez miatt választották őt és nem Joeckelt mert Luke mindig is biztonságit választott ő meg inkább kockáztatott.
Tehát rámozdul ösztönből az emberre ami néha nem jön be.
Rutinnal ez javulni fog szerintem.
Cox meg azért igen jó játékos már most is a posztján igaz nem egy Hali de roppant erős és technikás

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Szomorúan konstatáltam, hogy Fisher elképesztően gyenge volt tegnap.
Remélem nem ez az általános. Az oké, hogy van false start, van 1-1 hiba, na de ennyi...
Cox 2-3-szor nagyon csúnyán elverte, rendre befelé mozogva, egyből sack is lett. A meccs elején run blocknál is akadt 1-2 hiba, mondjuk a végén ez már elég jól ment. De két csúnya holding is, ráadásul az egyik FG helyzetnél, így sanszosan pontokat buktak miatta.
Remélem, hogy gyorsan elkezd javulni, az agilis, robbanékony pass rusherekkel úgy látom, gondja van még. Az benne van, hogy párszor hátratolják, ettől függetlenül megtartja az emberét, de hogy egy sima testcselre állandóan elmegy, arra oda kellene figyelnie.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 544 — Csodabogár
húzzatok bele fiúk, még 5 W kell! 😀 gratulálokj AJJ-nek az első NFL elkapásához! 😉

Smitty! Thats ma boi 😊

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Sok mindenen múlt ez a győzelem. Először is a mi játékunk biztonsági offense, de ahhoz kellene TE. Csak mindhárom lesérült. Ez láthatóan komolyan visszavetette őket, bár Alex dobott pár jót McGrathnak, de ő elég messze van Fasano vagy Kelce szintjétől. Jól megoldotta ehhez képest, nem bántom őt. De nekik Bowe-val párban szét kellett volna szedni a középmély területet. Ez nagyon hiányzott a játékból.

A két QB felfogása ellenkezőbb nem is lehetett volna. Alex csak akkor dob, ha biztosnak érzi, inkább bevállalja a sacket, vagy kacskaringózik egy percig hátul vonaltól vonalig. A jóérzésű KC szurkoló meg üvölt, hogy "dobd már el!!".
Vick ellenben akkor is dob, ha a blitzelőtől alig látja a célt, kiszorult a zsebből, nem tud beleállni, fogják szorosan a WRt, vagy ezek bármilyen kombinációja. Ő belevágja mélyen a pályába, hátha összejön. Össze is jött nem egy. És két pick, de lehetett volna 5 IT is. Ez meg ilyen.
Abban értettek egyet, hogy passzjátékokat futottak szét sorban, mert a védelmek túl jó munkát végeztek. Bár ez nem tervezhető profi játék, ez vészmegoldás, roppant veszélyes. Azért ennél több kellene mindkét oldalon.

A két edző is szöges ellentéte volt egymásnak. Kelly értelmetlen szituban meccs elején nekimegy egy kétpontosnak, senki meg nem lepődik.
Reid többször (akár félpályánál) 4th&1 esetén meg sem próbálja tartani a labdát.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 917 — SuperBowl Champions 2013/2014
Alex Smith ma játszott a legrosszabbul, de ezt is kibírtuk. Túl sok sacket nyelt be, ötöt. Abból kettő volt amit nem tudott volna elkerülni. Többnyire túl sokat várt.
Igazából amíg dobálja a 3rd downokat, és 60% fölött marad pontosságban ez is belefér. De csak mert a ST és a defense megállítja az ellenfeleket.
A végén Reid a vezetés és Alex játéka miatt Jamaalnak végre először adott több futást. Lett is 92 yard, 4.6os átlag, 1 TD.
Succop és Henery is kihagyott FGt, de azzal együtt sem lett volna pontparádé: 26-16, illetve a végén térdeltünk easy FG távban, mert értelmetlen ilyenkor pontot szerezni, alázni nem kell.

A meccs hőse támadóoldalon D. Avery vagy 4x 3rd&long elkapással.
Védőoldalon pedig J. Houston 3.5 sack, 3 PD, 1 FF, 2 FR.ulpianus
Houston nálam ül fantasyban 😀 Yeah 😀
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 233 — Cowboys fan
köszi, hogy gyártjátok a tiebreakereket 😊
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 252 — Keep pounding
Nem semmi, amit művelt a védelmetek, szétkapták Kelly támadóit, mint hülyegyerek a mesekönyvet.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Alex Smith ma játszott a legrosszabbul, de ezt is kibírtuk. Túl sok sacket nyelt be, ötöt. Abból kettő volt amit nem tudott volna elkerülni. Többnyire túl sokat várt.
Igazából amíg dobálja a 3rd downokat, és 60% fölött marad pontosságban ez is belefér. De csak mert a ST és a defense megállítja az ellenfeleket.
A végén Reid a vezetés és Alex játéka miatt Jamaalnak végre először adott több futást. Lett is 92 yard, 4.6os átlag, 1 TD.
Succop és Henery is kihagyott FGt, de azzal együtt sem lett volna pontparádé: 26-16, illetve a végén térdeltünk easy FG távban, mert értelmetlen ilyenkor pontot szerezni, alázni nem kell.

A meccs hőse támadóoldalon D. Avery vagy 4x 3rd&long elkapással.
Védőoldalon pedig J. Houston 3.5 sack, 3 PD, 1 FF, 2 FR.ulpianus
Avery for president. 😀

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Alex Smith ma játszott a legrosszabbul, de ezt is kibírtuk. Túl sok sacket nyelt be, ötöt. Abból kettő volt amit nem tudott volna elkerülni. Többnyire túl sokat várt.
Igazából amíg dobálja a 3rd downokat, és 60% fölött marad pontosságban ez is belefér. De csak mert a ST és a defense megállítja az ellenfeleket.
A végén Reid a vezetés és Alex játéka miatt Jamaalnak végre először adott több futást. Lett is 92 yard, 4.6os átlag, 1 TD.
Succop és Henery is kihagyott FGt, de azzal együtt sem lett volna pontparádé: 26-16, illetve a végén térdeltünk easy FG távban, mert értelmetlen ilyenkor pontot szerezni, alázni nem kell.

A meccs hőse támadóoldalon D. Avery vagy 4x 3rd&long elkapással.
Védőoldalon pedig J. Houston 3.5 sack, 3 PD, 1 FF, 2 FR.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 214 — E/1
Ezt azert eleg korrekt! 😀
3-0!
Nem kis meglepetes!
Szarnyal a Fonokseg!!!

Orias Gratulacio!!!


...minek nekunk Alex Smith !? :-/

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
azért rohadjon el a hotel diplomat prágában, a héten kinn baszom a rezet céges ügyből kifolyólag és azért egy elég jó szálloda netileg a kilencvenes évek közepét idézze kicsit erős, egy animált gif 3 másodperce kb 3 perc alatt valósul meg,eredménykövetőzni csak meg elég nagy elszántság kell fél háromkor😊
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
meg a tesójaJanek
Meccsei felén 1 mérföld magasan rúg, előnyben van 😊

Mielőtt még a vadlovak agitálnának velem, a tehetségét egyáltalán nem vitatom Brittonak se. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
meg a tesója

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Dustin tényleg parádés, hozzá csak Scifres mérhető 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Köszi, javítottam 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
philly.blog.hu/2013/09/19/ellenseges_vonalak_mogott
Köszönjük Ulpinak a részvételt!Rataxes
Szívesen részt vállalok bármikor egy nem működő link megalkotásában! 😛
łłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł


Greengo!

És akkor nem is láttad a teljes meccset, miket rúgott Colquitt. Nekem ő a kedvencem évek óta. Hali, Bowe, Jamaal is kiválók a posztjukon, illetve van sok jó punter, meg rúgnak nagyot (bár sokan értelmetlenül, túlrúgva a cover csapatot, Dustin ésszel rúúg oda, ahová a legjobb épp akkor) de Colquitt a legnagyobb arc.
Első meccsen Kickoffra bement és kézből (mint egy soccer kapus) rúgott egy 75 yardost, jó is volt, nem is hozták vissza. Minek ide kicker?
Az idegei kötélből vannak, jó döntést hoz bármekkora káoszban, ha feje fölött elszáll a punt vagy épp a FG snap (holder is ő), akkor passzol vagy fut vele, vagy kipöcizi oldalra, hogy ne az ellenfélé legyen, csak elegánsan nyugodtan, nem vetődik rá pánikban. Hihetetlen Dustin, ha nekem lenne mezem (de nincs), akkor Colquitt lenne rávarrva. Nem véletlen, hogy Reidék vele is szerződtek amint tudtak, pedig nem volt olcsó. De az egyik legjobb, talán összességében a legjobb, mert nem a yardátlag a lényeg (messze nem), nem mintha az rossz volna.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
 philly.blog.hu/2013/09/19/ellenseges_vonalak_mogott
Köszönjük Ulpinak a részvételt!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes