NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Breaston vajon hol köt ki?
Vikes?
szent lajos?

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Szegény Bossnak az agyrázkodások jól szétcsapták a karrierjét...Rolni
Így van, ez is, és más sérülések is. Egyszerűen nem ment át az orvosi alkalmasságin, illetve nem láttak reményt arra, hogy a közeljövőben ez változhatna.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
A Pro Football Centrall tudni véli, hogy D. Bowenak a KC vezetősége egy 5 év / 55 milliós szerződési ajánlatot tett.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Szegény Bossnak az agyrázkodások jól szétcsapták a karrierjét...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Steve Breaston (WR) és Kevin Boss (TE) többé nem a Chiefs játékosai. Breastont azt gondoltam, hogy maradhat, ha Boss gyanús is volt. Ez van, egyre érik a WR draft. Reid szeretne a trükkös játékaihoz egy speedy elkapót.
 www.kcchiefs.com/news/article-2/Chiefs-Release-Steve-Breaston-Kevin-Boss-/fbed4ca7-4b10-4fbe-8d96-4a465d16c85a


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Adam Caplan ‏@caplannfl
Chiefs announced that they released TE Kevin Boss and WR Steve Breaston.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
A Jetsből kivágtak pár veterán védőt. Mivel onnan jött az új DCnk (Bob Sutton), gondolom felhívja őket, mennyit akarnának keresni mostanság egy általuk ismert rendszerben.
Leginkább Bart Scott (32 éves) ILB lehet érdekes, LILB kezdőnek tökéletes lehetne egy ideig. Vagy Eric Smith (29) safety.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
meglássátok Alex Smith fog jönni 😊petey
Én el tudom képzelni, hogy azért mondogatja John Dorsey a GM, nincs megfelelő 1/1 QB prospect, mert második körben akarnak valakit, és inkább szabadügynökben gondolkoznak egy-két évig.
Ellenben egyik FA QB sem tetszik. Alex utoljára akkor volt jó QB, mikor draft prospect volt. A csapból is ő folyt, mekkora irányító lesz. De végül inkább gyenge szezonokat hozott. Aztán összerakták a liga egyik legerősebb keretét, ami Alexet is képes volt közepes szintre felhozni, de csak egy szezonra, és akkor sem volt kimagaslóan jó. Amint bekerült a helyére Kaepernyicky kapitány, aki szintén nem egy zseni azért legyünk őszinték, láttuk hogy nem Alex miatt működik ez az offense. Sőt, még sokkal jobb is lett. El se merem képzelni, mi lenne ott egy elit irányítóval. De nincs is rá szükség, ami nekem külön tetszik, az én dolgom. Brutális az a keret. Viszont Kansas Cityben Cassel pont ugyanezt tudta. Mikor a csapat nyert, akkor egy szezonban volt erős közepes Cassel, és jöttek is az eredmények, meg a jó statok. Elegünk van ebből, igazi QBt akarunk.

Ugyanez a gondom M. Flynnel. Az LSU az egyik kedvenc csapatom, láttam épp eleget Flynnt. Bár ő már ott is padozott JMR mögött javarészt. Ahogy most Wilson, JMR is kiszorította, eredetileg verseny lett volna köztük. Meg lehetne kérdezni Dwayne Bowet, aki sztem azonnal abbahagyná a tárgyalásokat, és az olyan nyilatkozatait, hogy szeretne maradni, amint Flynnt leigazolnák. Szívott vele eleget, idejött szívni Huard-Croyle elé, majd sémaváltás után Cassel-Palko-Orton-Quinn (még több sémaváltás közben), erre kezdődik elölről Flynnel! Ingyen aláírna bárhová. 😀
Nem győz meg, hogy az NFL akkori legjobb támadógépezetével (GB), mikor már nem volt tétje (ezért nem Rodgers játszott), nulla nyomás alatt, örömfociban leverték az akkori talán legrosszabb secondaryt (Lions). Mert én láttam a meccset. Flynn biztonsági passzokat dobált eleinte. Csak mit lehet tenni, ha egy screen passzból is félpályás TDt futnak? Nekem is megjött volna az önbizalmam. Mindegy felőlem sztárolhatják, csak ide ne jöjjön. Azt is mindenki elfelejti, hogy Russel Wilsont Carrol nem kezdőirányítónak vitte oda. Flynnt vitte annak, meg is fizette. De Flynn gyenge, inkább beküldték Wilsont. Én megértem, Wilson mindig is fantasztikus QB volt, Flynnel össze sem akarom vetni a képességeiket, két kategória. Most imádkozhatnak, hogy legyen olyan csapat, aki bármit ad Flynnért.

N. Foles merült még fel. Nem rossz irányító, de szvsz sosem lesz franchise QB. Egy jó back up, esetleg game manage. Előnye leginkább az, hogy nemcsak ismeri Reid rendszerét és Reid személyes stílusát, hanem eredményes is ebben. Sztem ő jó választás tartaléknak normális áron. És ha így tekintem, erre a szerepre Moore vagy Alex is kiváló. Viszont ilyen QB van még több is, nem is értem őket miért nem hozzák szóba velünk? Például Jason Campbellt semmivel nem tartom rosszabb opciónak.

Visszatérve az eredeti gondolatra, amennyiben QBt húznak 1/1re, azzal van egy nagy probléma. Nem lehet kirúgni évekig. Ahogy Alexet, vagy mást. Muszáj játszatni, ha gyenge is. Óriási pénzkidobás lenne, hiába JMR az illető, évekig kénytelen vagy nézni amit művel (miközben WR is kellett volna, és nézed ahogy Megatron (1/2) csodákat tesz mindeközben.) De akkor már nincs mit tenni. Ettől paráznak annyira Dorsey és Reid.
Ennél óvatosabb terv, ha húznak második körben QBt, mellé egy vállalható FA QBt. Azokat ki lehet rúgni egy vagy max két év után. De már egyik kivágása esetén is húzhatnak első körben jövőre QBt, és az kezdhet is. Ellenben második körben ritka a franchise QB, ezt már írtam máshol, ez határozott véleményem. Második körben akadhat jó back up, jó game manager, esetleg egy speckó offenseben system fit QB. Ellenben Brees csak egy volt, ameddig én vissza tudok emlékezni. Most annyiban más a helyzet, hogy túl sok olyan QB van, aki első kör végén kelne el más draftokon, és így átcsúsznak páran másodikba. Belőlük lehet jó irányító. Legalábbis az esélyeik ugyan tisztán rosszabbak, mint Geno Smithnek, de nem biztos, hogy annyival, hogy megérné belelépni a fentebb leírt 1/1 csapdába. Ezt kell most eldönteniük többek közt a vezetésnek. (Azt is, hogy Joeckel kontra Albert, ami egy hasonlóan összetett probléma, és meghatározza az 1/1 sorsát).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 539 — Csodabogár
meglássátok Alex Smith fog jönni 😊

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
Dorsey szerint nincs 1/1-et érő QB:  m.kansascity.com/kcstar/db_41615/contentdetail.htm?contentguid=iPp8ENO2&detailindex=1&pn=0&ps=5&full=true#displayempty taxi
ez kellemetlen lehet, ha mégis QB lesz 1/1-re😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 274 — Lájkold a zsűrit!
Dorsey szerint nincs 1/1-et érő QB:  m.kansascity.com/kcstar/db_41615/contentdetail.htm?contentguid=iPp8ENO2&detailindex=1&pn=0&ps=5&full=true#display

Husain Abdullah leigazolva:  www.arrowheadpride.com/2013/2/16/3995608/kc-chiefs-free-agency-2013-husain-abdullah-safety


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 946 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem, de a hír erről szólt. Nekik Folesnál jobb és tapasztaltabb QB kéne szvsz. Még csak nem is Geno Smith.Shawn84
Vagy inkább Geno Smith ÉS egy Folesnál jobb és tapasztaltabb QB...Black_Adder
És utóbbi ki volna? Mert szezon mindenképp lesz, valakit hozni kell.

Annyiban egyetértek, hogy nem feltétlen azért akarja Reid Folest, mert ő lesz a franchise QB. Csak kell egy rookie (és Stanzi marad sztem) mellé valaki, aki legalább ismeri a rendszert, vagy tapasztalt, leginkább mindkettő.
Gondolta Reid, Foles nem illik Chip Kelly rendszerébe, mindenki jól jár, ha elhozza. Erre kitalálta az Eagles, hogy első kört akarnak érte, aztán rájöttek a Chiefsnél az 1/1, így hozzátették, vagy második kört (2/2). Meglátjuk ennyit hajlandó-e áldozni Andy és John, mikor épp csapatot építenek.ulpianus
Na ne bármennyire is szeretem Folest még én is azt mopndom azért ez erős pofátlanság lenne a részünkről 😛. 1/1-t pláne hülyeség lenne odaadniuk ha kapnak is 1/4-t cserébe, mert azért mégiscsak akkor azt húznak akit karnak. Mi nem ígérhetjük meg nekik, hogy nem húzzuk be Joekelt. Mert szvsz őt kellene, azért nagyon csúnyán néznék ha Genot is akarnánk ezek után, és Reidéknek is nagyobb szükségük van egy jó OT-ra mint QB-ra pláne ha ott lesz Foles de Stanzit sem lehet figyelmen kívül hagyni. Mondjuk kicsit csalódni fogok, ha Folesnak meg se próbálja Kelly vhogy megtalálni a helyét a rendszert, de nyilván ő már látja tud-e vmit kezdeni vele vagy sem.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Nem, de a hír erről szólt. Nekik Folesnál jobb és tapasztaltabb QB kéne szvsz. Még csak nem is Geno Smith.Shawn84
Vagy inkább Geno Smith ÉS egy Folesnál jobb és tapasztaltabb QB...Black_Adder
És utóbbi ki volna? Mert szezon mindenképp lesz, valakit hozni kell.

Annyiban egyetértek, hogy nem feltétlen azért akarja Reid Folest, mert ő lesz a franchise QB. Csak kell egy rookie (és Stanzi marad sztem) mellé valaki, aki legalább ismeri a rendszert, vagy tapasztalt, leginkább mindkettő.
Gondolta Reid, Foles nem illik Chip Kelly rendszerébe, mindenki jól jár, ha elhozza. Erre kitalálta az Eagles, hogy első kört akarnak érte, aztán rájöttek a Chiefsnél az 1/1, így hozzátették, vagy második kört (2/2). Meglátjuk ennyit hajlandó-e áldozni Andy és John, mikor épp csapatot építenek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Nem, de a hír erről szólt. Nekik Folesnál jobb és tapasztaltabb QB kéne szvsz. Még csak nem is Geno Smith.Shawn84
Vagy inkább Geno Smith ÉS egy Folesnál jobb és tapasztaltabb QB...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Viszont Foles már játszott egy fél szezont benne NFL szinten is, és azért ha nem is volt jó de nagy csalódást se okozott.Shawn84
Az utóbbi évek Chiefs QB teljesítményei után szerinted biztos erre van itt szükség? A léc magasabban kell, hogy legyen.
1/1=1/4+Foles szerintem simán megéri KC-nek. Lenne QB-juk és Joeckelt is be tudnák húzni ebben az esetben 1/4-re. Az Eagles nem járna jól ezzel szerintem.Shawn84
Azért ez korántsem 100%.

1/1 és 1/4 között ÓRIÁSI különbség van. Nagyon kevés ember van, aki annyit ér, mint egy erősen exponenciális skálán ez az utolsó 3 ugrás.
Nézzétek meg mennyit adott a Redskins az 1/2-ért, ennél olcsóbbért az 1/1-et hatalmas hülyeség lenne adni, márpedig Foles ennél nem olcsóbb, hanem ahhoz mérten, kb mintha nem is lenne semmi.
Black_Adder
Akkora a különbség, amekkora a tehetségesés mértéke 1/1-ről 1/4re. Tavaly pöttyet nagyobb volt, mint idén. Ennélfogva a kereslet is kisebb az 1/1ért.
Ha a Philly-nek kell az 1/1, adják oda érte a második körösüket. Az sztem idén rendben lenne.Robilluma
Nem, de a hír erről szólt. Nekik Folesnál jobb és tapasztaltabb QB kéne szvsz. Még csak nem is Geno Smith.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
hát nincs olyan játékos, mint tavaly volt Robert Griffin, úgyh kétlem is, h sikerülne letrade-elni 1/1-ről a Chiefsnek, ha akarnak egyáltalán. De ha akarnak, akkor Folesnél mindenképp többet kell kérni. Sokkal.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Viszont Foles már játszott egy fél szezont benne NFL szinten is, és azért ha nem is volt jó de nagy csalódást se okozott.Shawn84
Az utóbbi évek Chiefs QB teljesítményei után szerinted biztos erre van itt szükség? A léc magasabban kell, hogy legyen.
1/1=1/4+Foles szerintem simán megéri KC-nek. Lenne QB-juk és Joeckelt is be tudnák húzni ebben az esetben 1/4-re. Az Eagles nem járna jól ezzel szerintem.Shawn84
Azért ez korántsem 100%.

1/1 és 1/4 között ÓRIÁSI különbség van. Nagyon kevés ember van, aki annyit ér, mint egy erősen exponenciális skálán ez az utolsó 3 ugrás.
Nézzétek meg mennyit adott a Redskins az 1/2-ért, ennél olcsóbbért az 1/1-et hatalmas hülyeség lenne adni, márpedig Foles ennél nem olcsóbb, hanem ahhoz mérten, kb mintha nem is lenne semmi.
Black_Adder
Akkora a különbség, amekkora a tehetségesés mértéke 1/1-ről 1/4re. Tavaly pöttyet nagyobb volt, mint idén. Ennélfogva a kereslet is kisebb az 1/1ért.
Ha a Philly-nek kell az 1/1, adják oda érte a második körösüket. Az sztem idén rendben lenne.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
1/1 és 1/4 között ÓRIÁSI különbség van. Nagyon kevés ember van, aki annyit ér, mint egy erősen exponenciális skálán ez az utolsó 3 ugrás.

Nézzétek meg mennyit adott a Redskins az 1/2-ért, ennél olcsóbbért az 1/1-et hatalmas hülyeség lenne adni, márpedig Foles ennél nem olcsóbb, hanem ahhoz mérten, kb mintha nem is lenne semmi.

Egyébként a Chiefs részéről nem lenne hülyeség lemenni 1/4-be, ha tudnak, és Folest ide hozni se lenne hülyeség, de az 1/1->1/4+Foles, az szvsz nagyon az lenne....

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Itt van Foles mennyit fog kapni a következő 4 évben.  www.eaglescap.com/Players/NickFoles.html
Ennyiért szerintem nem nagy kockázat bevállalni. Genyó Smith lutri és drágább is lenne jóval, de a rendszerbe is jobban illik. Viszont Foles már játszott egy fél szezont benne NFL szinten is, és azért ha nem is volt jó de nagy csalódást se okozott.
Ha tényleg létrejönne ez a csere akkor valahogy úgy tudnám elképzelni hogy első körös pick csere + Foles és mi behúzzuk Smithst. De ez a verzió nem tetszene.Shawn84
Hát nem hiszem, hogy Foles ér egy első körös pick cserét.Egy másodikat feltétlenül, de az első kör azért már húzósabb lenne talán.
aztec
1/1=1/4+Foles szerintem simán megéri KC-nek. Lenne QB-juk és Joeckelt is be tudnák húzni ebben az esetben 1/4-re. Az Eagles nem járna jól ezzel szerintem.
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Itt van Foles mennyit fog kapni a következő 4 évben.  www.eaglescap.com/Players/NickFoles.html
Ennyiért szerintem nem nagy kockázat bevállalni. Genyó Smith lutri és drágább is lenne jóval, de a rendszerbe is jobban illik. Viszont Foles már játszott egy fél szezont benne NFL szinten is, és azért ha nem is volt jó de nagy csalódást se okozott.
Ha tényleg létrejönne ez a csere akkor valahogy úgy tudnám elképzelni hogy első körös pick csere + Foles és mi behúzzuk Smithst. De ez a verzió nem tetszene.Shawn84
Hát nem hiszem, hogy Foles ér egy első körös pick cserét.Egy másodikat feltétlenül, de az első kör azért már húzósabb lenne talán.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Folesnak még az újonc szerződése él, nem csak azt kellene átvállalni?aztec
Dehogynem. Viszont aztán szabad a pálya. Anno Casselt a Pats tenderelte, amit Cassel aláírt. Elhoztuk és kapott egy giga szerződést. Sztem várhattak volna ezzel. Ezt tartom Pioli legnagyobb hibájának. Azt hitték biztosra mennek, Cassel jó lesz. Minden képessége megvolt, és előző szezonban a Patsben jól is játszott a gyakorlatban, de ekkora pénzzel sztem kár volt indítani. Lehet ez meg volt beszélve, és Cassel ennek tudatában jött át. De akkor is hiba volt.

Kell egy tapasztaltabb QB, aki látott már éles meccset. Stanzi gondolom marad és egy draftolt QB lesz szintén. Nem lehet három újonc (harmadik QB tipikusan noname). Foles sem öreg veterán, de mégis valami. Reid draftolta, szerinte jó, nekem jó. De amennyiért nem bánjuk, ha jövőre ki kell rúgni. És jövőre megint hozunk kettőt, ha a mostaniak nem váltak be. Kivéve persze ha 1/1=QB, azt nem lehet kirúgni, akármi lesz.ulpianus
Itt van Foles mennyit fog kapni a következő 4 évben.  www.eaglescap.com/Players/NickFoles.html
Ennyiért szerintem nem nagy kockázat bevállalni. Genyó Smith lutri és drágább is lenne jóval, de a rendszerbe is jobban illik. Viszont Foles már játszott egy fél szezont benne NFL szinten is, és azért ha nem is volt jó de nagy csalódást se okozott.
Ha tényleg létrejönne ez a csere akkor valahogy úgy tudnám elképzelni hogy első körös pick csere + Foles és mi behúzzuk Smithst. De ez a verzió nem tetszene.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Folesnak még az újonc szerződése él, nem csak azt kellene átvállalni?aztec
Dehogynem. Viszont aztán szabad a pálya. Anno Casselt a Pats tenderelte, amit Cassel aláírt. Elhoztuk és kapott egy giga szerződést. Sztem várhattak volna ezzel. Ezt tartom Pioli legnagyobb hibájának. Azt hitték biztosra mennek, Cassel jó lesz. Minden képessége megvolt, és előző szezonban a Patsben jól is játszott a gyakorlatban, de ekkora pénzzel sztem kár volt indítani. Lehet ez meg volt beszélve, és Cassel ennek tudatában jött át. De akkor is hiba volt.

Kell egy tapasztaltabb QB, aki látott már éles meccset. Stanzi gondolom marad és egy draftolt QB lesz szintén. Nem lehet három újonc (harmadik QB tipikusan noname). Foles sem öreg veterán, de mégis valami. Reid draftolta, szerinte jó, nekem jó. De amennyiért nem bánjuk, ha jövőre ki kell rúgni. És jövőre megint hozunk kettőt, ha a mostaniak nem váltak be. Kivéve persze ha 1/1=QB, azt nem lehet kirúgni, akármi lesz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Nick Foles valóban nagyon komolyan érdekli a vezetést. Én nem bánom, csak ne az legyen, mint Casselnél, hogy bianco túlfizetjük, és ha nem jön be, évekig nem tudunk szabadulni tőle.

B. Albert (LOT) átment az orvosi teszteken könnyedén. Meg akarják tartani, elkezdtek tárgyalni.

D. Bowe (WR) esetében sokkal komolyabban folynak már a tárgyalások, mindenképp meg akarják tartani egy hosszútávú szerződéssel.ulpianus
Folesnak még az újonc szerződése él, nem csak azt kellene átvállalni?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Az Eaglest nem túlzottan érdekli Foles elcserélésének lehetősége Kansas Citybe a CSNPhilly.com híradása szerint.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Nick Foles valóban nagyon komolyan érdekli a vezetést. Én nem bánom, csak ne az legyen, mint Casselnél, hogy bianco túlfizetjük, és ha nem jön be, évekig nem tudunk szabadulni tőle.

B. Albert (LOT) átment az orvosi teszteken könnyedén. Meg akarják tartani, elkezdtek tárgyalni.

D. Bowe (WR) esetében sokkal komolyabban folynak már a tárgyalások, mindenképp meg akarják tartani egy hosszútávú szerződéssel.


Állat vagyok, ami enni kér...