Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Hogy ne csak magadban beszélgess: 😊

Én mint kívülálló, úgy láttam, h a csapategység, az edző és a néhány kulcsjátékos volt a siker titka. És siker alatt nem a rájátszást értem hanem azt, ahogy az egész szezonban játszottatok. Mert arra akkor is büszkék lehetnétek, ha nem juttok be.
A listán nem nagyon lehet vitatkozni, a neveken semmi esetre se, esetleg a sorrenden (ha ez sorrend is).
Azon kívül, h jelenleg akár a komplett csapat cseréjében benne lennék, Dorsey, Flowers és Berry, Jamaal, Lilja és talán Moeaki, rajtuk jól állna a narancs 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Engemet érdekelne, de komolyan, hogy ki hogy látta a 2010es évben kik voltak a kulcsjátékosok? Mármint a Chiefsben. Egyrést ugye a schedule gyengesége. De az igaz a többi AFC West csapatra is egy az egyben. De most ezeket hagyjuk. Maga Chiefs mint csapat a lényeg.

Az OL külön említésre méltó javulása (tavaly év végén már jó volt, de Weigmann és Lilja érkeztével ahogy olvastam sok sok szakértői + szurkolói véleményt, OL power ranking meg hasonló cikket (év közben és utána), szal mindenki leginkább a TOP 3 Top 5; 6-ra tette a KC OL teljesítményét. Főleg év elején volt TOP 3. És nem Chiefs fórumokról beszélek.)

Legyen 5 legjobb. Az lenne legjobb, minél többen megírnák, nem kell szakértői vélemény. A lényeg, hogy én már túl sokat foglalkozom a témával, nem látok reálisan sztem. Érdekelne, mások melyik játékost vinnék a csapatukba, láttak jónak a Chiefsben?

Offense:
Charles
Bowe
Weigmann
Lilja
Moeaki

Defense:
Dorsey
Hali
Derrick Johnson
Flowers
Berry

Remélem legalább egy válasz befut. Mire lesz foci, másfél év múlva, addig ráérünk ilyenekkel.

Ja, és igen! Előző kérdés megoldása 4, ha valakit érdekel. Mármint fejből sztem ennyi.
Mike Vrabel + Brian Waters jelenleg
valamint Tony Richardson + Scott Fujita ex
Goodell nem Kansas Cityben fog fan klubot alapítani, az biztos.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Studebaker (OLB) belinkelt egy oldalt a twittweren
http://www.nfllockout.com/

Na, van ott egy kedv..etlen levél Goodelnek. Most mindegy, de itt vannak akik aláírták. A kérdés: Ön hány jelenlegi vagy volt Kansas City játékost fedez fel a nevek közt?

Kevin Mawae
Charlie Batch
Drew Brees
Brian Dawkins
Domonique Foxworth
Scott Fujita
Sean Morey
Tony Richardson
Jeff Saturday
Mike Vrabel
Brian Waters


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Érdeklődünk Justin Houston (OLB) irányába. Nagy hírértéke ezeknek nincs, viszont valóban OLB drafttal nyithatunk. Főleg mert WR lesz második, NT harmadik körben. Aztán persze ki tudja, de én OLBvel nyitnék, mert premium OLB csak első körben lesz, de az lesz 1/21re. Nem is Houston feltétlen, hanem Ayers vagy Kerrigan inkább. Houstont sokan lehúzzák ,de ettől sztem jó játékos is lehet belőle Nflben. Nekünk ugye LOLB kell, mert Hali tisztán ROLB, szal ezt figyelembe kell venni, az egy kicsit más poszt. Houstonnak feküdhet.
Egyébként én pont ezért nem tartottam valószínűnek a Von Miller KCbe draftot, amikor még nem vitte fel a hype a dolgát, mert két Hali minek?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
A vezetőség azt nyilatkozta, hogy erősen bíznak 2011-es szezonban. Szerintük jó esély van még a megegyezésre, bár sajnálják a dolgok mostani állását. De teljes erővel a draftra és a szezonra készülnek. Éljen! De ettől még nem jobb a helyzet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
KC Mock:
1/21: Phil Taylor NT (Baylor)
2/23: Jon Baldwin WR (Pittsburgh)
3/22: James Carpenter OT (Alabama)
4/21: Tim Barnes C (Missouri)
5/4: Charles Clay FB (Tulsa)
5/9: Greg McElroy QB (Alabama)
7/21: Ryan Whalen WR (Stanford)
Nem szépítem: Elbasztam úgy ahogy van. LB-t sem sikerült húznom, szar lett az egész, sorry :/ ...eaglesmcnabb
Nem lett OLB és akkor mi van? Van Hali, ő sztem jó OLB. Meg ott van Sheffield, aki jó pass rusher volt, amíg pre meccsen le nem sérült, szal jó lesz most is talán. Csak ennyi kihagyás után ez nem szokott összejönni rookie év után.

Igazából azt nem tudom, hogy lesz-e olyan, hogy C is meg OT is, nem hátsó körben egyik. Mert az, hogy egyik lesz, az valószínű, és másik meg a végén, de 3-4ik körben, ha úgy alakul, akkor talán, de egyébként fene tudja, sztem nem.

Phil Taylor lehet a valóság is akár. Pioli szeret DLben nyitni.
Baldwin remélem nem, mert nekem nem szimpi a robot mozgása, de igazából ő is reális.
Carpenter reach is meg gyenge kicsit fizikálisan, túl kockázatos itt még, bár táncoslábú, legalább nem maulert választottál ZB falba. Futásblokkja okés, ez megmentheti nálunk a becsületét.
Barnes szintén kiscit gyengus, szintén segít neki a ZB, de szintén kicsit drága nekem.
Clay meg nem igazán FB, jól tud elkapni, rossz a pass blockja, és 6'3 magas, szal H back, ami nekünk nem kell. Sztem.
McElroy is simán lehet IRL is hozzánk kerül, nézegettük eleget. Itt már simán belefér.
Whalen tetszik. Amolyan jómunkásember, keményen hajt, és keményen blokkol, átlag magas, run heavyben lehet jó kis back up lenne belőle, és STben is hasznos a labda mindkét oldalán, bár nem egy szélvész, de utolsó körben ne akarjunk sztárokat tökéletes paraméterekkel.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
KC Mock:
1/21: Phil Taylor NT (Baylor)
2/23: Jon Baldwin WR (Pittsburgh)
3/22: James Carpenter OT (Alabama)
4/21: Tim Barnes C (Missouri)
5/4: Charles Clay FB (Tulsa)
5/9: Greg McElroy QB (Alabama)
7/21: Ryan Whalen WR (Stanford)
Nem szépítem: Elbasztam úgy ahogy van. LB-t sem sikerült húznom, szar lett az egész, sorry :/ ...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Seifert és Yaniskas hülye.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Az ESPN rangsorolta a WR-eket:
http://espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/33997/power-rankings-top-10-nfl-receivers
Van ott táblázat hogy kire milyen szavazat érkezett, valamint, hogy még kikre szavaztak.
De a végeredmény így néz ki:

Ranking the Wide Receivers

1. Andre Johnson, Houston Texans
2. Larry Fitzgerald, Arizona Cardinals
3. Roddy White, Atlanta Falcons
4. Calvin Johnson, Detroit Lions
5. Reggie Wayne, Indianapolis Colts
6. Greg Jennings, Green Bay Packers
7. Dwayne Bowe, Kansas City Chiefs
8. DeSean Jackson, Philadelphia Eagles
9. Brandon Lloyd, Denver Broncos
10. Brandon Marshall, Miami Dolphinsulpianus
néhány órája néztem pont a videót
azért Lloyd 9. helye..

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Az ESPN rangsorolta a WR-eket:
http://espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/33997/power-rankings-top-10-nfl-receivers
Van ott táblázat hogy kire milyen szavazat érkezett, valamint, hogy még kikre szavaztak.
De a végeredmény így néz ki:

Ranking the Wide Receivers

1. Andre Johnson, Houston Texans
2. Larry Fitzgerald, Arizona Cardinals
3. Roddy White, Atlanta Falcons
4. Calvin Johnson, Detroit Lions
5. Reggie Wayne, Indianapolis Colts
6. Greg Jennings, Green Bay Packers
7. Dwayne Bowe, Kansas City Chiefs
8. DeSean Jackson, Philadelphia Eagles
9. Brandon Lloyd, Denver Broncos
10. Brandon Marshall, Miami Dolphins


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 588 — Chiefs fan
Itt egy táblázat, ami összesíti a nagy szakik mock draft tippjeit, csapatonként.

http://www.realclearsports.com/blognetwork/rcs_sidelines/assets_c/2011/03/NFL%20Mocks%20Post%20Combine%202011%20%282%29-thumb-625x406-8171.png
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 588 — Chiefs fan
Láttam én már karón varjút! 😀

Nem is őket várom ide hozzánk. Gyűjtögetem az infókat az OLB-kről, tudom, hogy nem minden jelölt jó nekünk, csak azokat írtam be, akik tutira nem maradnak - illetve Von Miller a tuti. A többiek nem, de maradnak bent a mi választásunkig. Őket kell megnéznem. És akkor még a DE-ket nem is néztem, mert onnan is jöhet valaki, kézzel fogható és remek példéja ennek Hali, ugye.

😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Nem minden OLB jó 3-4be nekünk. Ellenben DEk közül (lásd Hali) akadnak még. Mondjuk Kerrigant ajánlom figyelmedbe az első körben, én neki örülnék. Mert nekünk LOLB kell ugyi. ÉS annak sztem ő tökéletes lehet 3-4ben.

Az a lényeg, hogy DEkhez képest gyors legyen,viszont nem kell 280 font súly. ellenben LBből kell 250-260, és 6'3-as magasság az lényeges, ennél sokkal kisebb nem jó, ami nem jelenti, hogy nem lehet 6'2, csak akkor jobbnak kell lennie. De azért le van írva mindenkinél, hogy jó 3-4be van sem, ha utánanézel. Aztán vagy egyetértesz vele, ha megnézed felvételeken, vagy nem. De ha jó helyen olvasod, akkorát nem tévednek.

Fairley meg Dareus meg is őrülnének, ha a Chiefsben kelnének el, és aztán kéne NT-t játszaniuk. 😀 Ez totál elképzelhetetlen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 588 — Chiefs fan
Kimegy a DT-k közül szinte tutira: Nick Fairley, Marcell Dareus
Az LB-k közül: Von Miller és az Akeem Ayers, Justin Houston, Martrez Wilson, Aldon Smith kvartettből valaki.

Persze, ha minden jól megy. Mert akkor bent marad Taylor, Wilkerson (ő talán még a 2. kör közepéig is) és Paea a DT-knél, az OLB-knél a négy közül valaki.
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 588 — Chiefs fan
OLB és NT is lesz elérhető a 21. pick-ig, sztem. WR marad későbbre is.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Jól érted! Ez sztem az OT draft stratégiánk lényege.
Ehhez jön a többi persze. Ebben már csak annyi bonyolultság van, hogy nevek is vannak hozzá minden körben, és így illeszkednek eg körben a többi névhez. De valóban, sztem sem élvez prioritást OT sehol, mindig van egy fontosabb legalább. Bár lehet, ha NT need nem lesz, (se center), akkor a WR és OLB után elsődleges az OT, de ez a maximum, amit el tudok képzelni. (Viszont ettől ha kimegy első körben a kiszemelt OLB+WR+NT is, akkor OT ha pont bent marad, aki tetszik, akkor ő jön.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 588 — Chiefs fan
A kérdés az, hogy mennyire akarja a vezetés a passzjátékot javítani? Ehhez a run heavy stílushoz nem kell ezek szerint variálni sokat a fallal, mert a leírtak alapján és a szezont látva elég jó így is. Ami ide kell, az egy olyan WR, aki leveszi D-Bo-ról a double cover-t, amivel a Ravens kinyírta a passzjátékunkat. Mert ha van még egy veszélyes célpont, akkor azt is le kéne venni a pályáról és akkor megnyílik az út Moeaki, Charles, McCluster, stb. előtt. Vagyis könnyebben talál Cassel magának célponot, amivel szépen feljöhet a passzjátékunk, ami kiegészíti a run heavy-t és alkalmasint nagy játékokat szülhet. Ehhez pedig nem kell annyira jó OT, hogy elpazaroljunk egy pick-et, amit mondjuk OLB-re vagy NT-re is elnyomhatunk.

Ha jól értem, ez itt a lényeg most.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Ijalana sem szar. Nem úgy van, hogy valakik szarok és kerülni kell őket, mások meg szuperek és le kell igazolni. Inkább sok tulajdonság, képesség, tapasztalat és az ezekről alkotott (kicsit vagy nagyon torz) kép. Kontra csapatigények.

Szal Ijalana jó, csak nekünk nem ilyen ember kell. Amiben ő jó(nak látszik most), az nem éri meg az árat, amit adni kell érte előreláthatólag. Ez elég bonyolult képlet, de nem lehet rossz játékos, akit 4 kör előttre várnak, ebben biztos lehetsz. Aztán hogy adott csapatban mire viszi az más dolog.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Kicsit elfogult vagyok, mert imádom a Bamát, de szerintem Carpenter kurva jó lehet NFL szinten is. Senior Bowl practiceok alkalmával 1-1ben megverte az erőember Baileyt, magán a meccsen se engedett még pressuret se!, és év közben is szerintem nagyon jól játszott. Valaki nagyon jól fog járni a 3-4. kör környékén vele.tenorx
Remélem így lesz. Sztem jó pass blocker, ezt írtam is, és tartom. LOTnek is jó. Főleg pass happy csapatba. Ahol a futásblokkra nem 8 emberes boxokban kerül sor. Itt azonban erről lenne szó. Továbbá nálunk a futásirányba lábon sokat kell szaladni mélyen is (4-6 yard) és oldalra is egyben. Gyakran OT vezető blokkal. Ez meg messze nem Carpenter műfaja. Másoknak sztem előbb megéri elvinni sztem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 588 — Chiefs fan
Kicsit elfogult vagyok, mert imádom a Bamát, de szerintem Carpenter kurva jó lehet NFL szinten is. Senior Bowl practiceok alkalmával 1-1ben megverte az erőember Baileyt, magán a meccsen se engedett még pressuret se!, és év közben is szerintem nagyon jól játszott. Valaki nagyon jól fog járni a 3-4. kör környékén vele.tenorx
Persze, mi!

😀
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 588 — Chiefs fan
Megnéztem, nem kavarok. OT-ként regisztrálták a draft-ra. De neked hiszek, ha szar, akkor ne jöjjön. Nem ismerem őket, de igyexem sokat olvasni és ha több helyen is találok szavazatokat rájuk, akkor már látnak ezekben a srácokban valamit.

Ráakadtam egy jó cikkre, ami a napokban jelent meg és arról fantáziálnak benne, hogy Fitzgerald idejön 3 pick-ünkért cserébe a Cards'-tól. Na, gondolhatod, milyen hozzászólások vannak utána! 😊 Sok-e a három pick érte vagy sem, ne adjunk érte semmit, mert egy tehetséges fiatal WR tökéletes párja lesz D-Bo-nak, stb. Van adok-kapok bőven. AZ egyik oldal mellett az szól, hogy kell egy ilyesféle célpont a csapatnak. Ellene szól, hogy nincs sok ideje Cassel-nek, ha meg van, akkor elgondolkozza néha.

Jó, hogy van időm olvasni!

😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kicsit elfogult vagyok, mert imádom a Bamát, de szerintem Carpenter kurva jó lehet NFL szinten is. Senior Bowl practiceok alkalmával 1-1ben megverte az erőember Baileyt, magán a meccsen se engedett még pressuret se!, és év közben is szerintem nagyon jól játszott. Valaki nagyon jól fog járni a 3-4. kör környékén vele.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Nemtom kivel kavarod.
Carpenter OT viszont, passz blokkja nem is lenne rossz. Bár nem elég széles távot ér be, mert főleg gyenge a karja. És úgy egyáltalán gyenge az ember. Ami nekünk azért gond, mert run heavy van. Jó persze zone blokk, és Carpenter annyira nem rossz run blokk tecnikában, csak gyenguska. Az is gond, hogy nem jó lead blocker (mint Albert és Richardson, őket meg lehet nézni), de legalább nem totál elveszett egyedül nyílt terepen (mint Richardson), ami pass blokkolóként a szememben mindig emeli egy OT értéket.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 588 — Chiefs fan
Pedig játszott ám LT-t korábban. És asszem T poszton indul a draft-on, nem? Bár lehet, hogy kavarom...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Azt olvastam róla, hogy jól dolgozik pass prot-ban és futásnál is jól blokkol. Nyilván nincs a top 3-ban, de sztem nem elveszett ember(ke) és ő talán még elérhető lesz későbbi körökben is. Nyilván nem tehető be kezdő LOT-nak - ki merne ilyet meghúzni egy rukival?-, de a későbbiekben lehet belőle talán jó LOT.mirdal
Ijalana?

Először is Guard. Szóval, ha valaki jó OTnek is, nem jelentkezik Guardként, mert kevesebb a lóvé. Később is draftolnak Guardokat, meg egyébként is.
De Guardhoz képest is a pass blokkja magasan van, és rossz a lábmunkája. OTként ez a lábmunka pocséknak számít.
Ellenben Guardként jó a run blokkja nagyon, a passzblokk ott elmegy bőven. És jól tud húzni, mert gyors. irányváltásai is jók. (A pass prot lábmunka más dolog, nem minden futóbolond szeret táncolni.)

Vagy ROT lehetne, ha nem Guard, de a sztem power falban. ZB fal (mint itt) inkább Guard. Az meg nem kell. Persze mindenki zsebében ott a marsallbot. Először is gyógyuljon meg.
De igazából nem kell nekünk annyira ember, hogy Guardokat képezzünk át. Van egy 2010ben jól működő falunk, egy embert akarunk. Van rá egy korai pickünk, mondjuk harmadik kör tuti, de akár előbb. Nem LOT kell, nem is azonnal kezdő, szal legyen akkor OT. meg olyan, amiben kevés a kockázat, vagy hagyjuk. Jó nekünk a mostani fal is, legjobb futás, kevés sack, stb. semmi gondja nincs. Lehet center kell amúgy is. És Callaghan helyére jön valaki max.


Állat vagyok, ami enni kér...