Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 588 — Chiefs fan
Vagy a harmadik-negyedik kör tájékán James Carpenter?
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 588 — Chiefs fan
Azt olvastam róla, hogy jól dolgozik pass prot-ban és futásnál is jól blokkol. Nyilván nincs a top 3-ban, de sztem nem elveszett ember(ke) és ő talán még elérhető lesz későbbi körökben is. Nyilván nem tehető be kezdő LOT-nak - ki merne ilyet meghúzni egy rukival?-, de a későbbiekben lehet belőle talán jó LOT.

Illetve pontosítok, talán elérhető lesz a második körben még számunkra.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
LOT nem lesz semmiképp, max ROT, aki majd ha elég jó, cserélhet Alberttel, de szinte kizárt, hogy azonnal bizalmat kapjon bárki. Albert jó LOT poszton, csak ha jön egy OT, aki passz blokkban erős, de futásban nem, akkor Alberttel cserélhetnek. Majd, évek múlva. De lehet inkább majd jövőre szerzünk egyet.

FA piacon meglátjuk egyáltalán mi lehetséges majd.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 588 — Chiefs fan
Ben Ijalana LOT-nak?
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 588 — Chiefs fan
Ha csúszás, akkor mindig Brady Quinn jut az eszembe... Ott azért borult sok minden anno.

És persze, hogy mindenki összerakja a maga kis listáját. De emlékezzünk csak a tavalyi draft-ra! Nem erre számítottunk, legalábbis én biztos, hogy nem. Aztán utólag mekkora draft is lett az! 😊

LOT akkor máshonnan nem lesz - lehet -, csak FA-ból.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
A nagy kérdés akkor az tehát, hogy OL-be vagy LB posztra húzzuk az első pick-et. WR, DT jöhet a következőben.mirdal
Akkor inkább valahogy így:

első kör: OLB-DT-OL-WR
második kör:WR-OL-OLB-DT
harmadik kör😀T-OL-WR-OLB-(CB-S-ILB csak ha kedvenc, sztem max egy-egy név)
negyedik kör:WR-OL-CB-FB-S-ILB
ötödik körtől ami nem sikerült, jöhet mégy egy WR, ha jött is már. És TE, QB is lehet BPA alapon, ha van extra szimpatikus bármikor. Bár TE steal is kell legyen egyben.

Így nagyjából, de ez sokkal bonyolultabb. Mert mint mondtam Hankerson most 1-2 körre van írva, de nemrég fix 2 volt. ÉN vinném első körben, mert megéri, van akinek nem. Nem lehet tudni ki hova írja őt akár. És ez egy név. Mert ha Green csúszik, és Julio is, akkor Hankerson és Torrey Smith is, vagy fordítva, hamar elkelnek. De akkor másik poszt csúszik.

De az egyik lényeg, hogy mindenkinek van kedvence második harmadik pickre is, és szeretné, ha úgy alakulnának a dolgok, hogy akkor még bent legyen, a többi posztra másokat akar, más körökben. Tavaly mi is hogy kapkodtunk harmadik körbe vissza, mert félő volt, hogy Moeaki kimegy hamarabb, mint vártuk, fel is tradeltünk, mert ő KELLETT, és kész. Utólag jó döntés volt, de a lényeg, hogy vannak kedvencek, hozzájuk igazodik a többi pick, és nem feltétlen az első az. De lehet hogy annyi van például, mint amit mondasz, hogy WR nem első kör, van másodikban 6 tuti jelöltünk (ennyi van sztem második körre, aki akár bent is lehet, és nekünk megéri, több kevesebb eséllyel de van ennyi) egyik bent lesz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Cassel dobált mélyeket. 2009ben Chambersnek, és jól ment. Csak aztán Chambers úgy döntött, hogy kemény munkával pénzt keresni jó, de nulla munkával még jobb! És így aztán maradt Bowe, akinek jó a keze, magas meg minden, csak nem extra gyors. Nem lassú, de a 40 yardja neki 4.5 volt (jobb WRek 4.4 leggyorsabbak 4.3 alá is mennek, 4.6 fölött már lassú). Szóval 2010ben Bowe lett a mélységi célpont, mert nincs más, de ez play actiont jelent, meg egyéb lateral passzos baromságokat. Amikből volt szép TD is, de azért ezt így nem lehet hosszútávon mélységi játéknak hívni.

Viszont Cassel tud dobni mélyen, azt sztem tudjuk. Az, hogy Jamaalnak elrontott 2010ben vagy két ilyen deep TD passzt, meg Moeakinak, D-Bonak is kapaszkodni kell keményen, az azért van, mert túldobja. Nem azért, mert rövid,vagy nem lát el odáig. De ez köszönhető talán annak is, hogy ezek időigényes playek, mert senki nem elég gyors. ÉS a két OT meg speed rushhal megkerülhető, ami ennek nem kedvez. Pont ez a gyengéje mindkét OTnek.

Vagyis nem elég mélységi célpontot hozni, kellene egy LOT, de idén ilyen nincs. Vagy nem kell, de egy ultra gyors WR kell akkor, aki hamarabb szabadul, ha kap egy szeparációs playt, ahol nincs safety. Cassel meg tudja dobni, csak nincs ilyen emberünk. Vagyis McCluster az, de ő meg limitált snapen van, mert különben elveszítjük örökre. Ő Jolly Joker, ha nincs ötlet, jön Dexter.
____________________________________________________________


ILB kérdés érdekes. Belcher egyvalamiben jó, de pont abban, amire kell. Legfőképp a csodás shuffle mozgása miatt nagyon jó futás ellen. ÉS DJ amekkora playmaker, nem is kell jobb. Akkor DJből veszítünk, ha ő kell beálljon jómunkásembernek. Őt hagyni kell varázsolni. Kell mellé egy szürke eminenciás szerelőműhely 70-90 tacklevel évenként és ennyi. Ő is hozott most is 121-et (csapat legtöbb, ebből szóló 95), de leginkább a PD-FF-IT-TFL-GLstop nála mindig napirenden van. minden évben voltak hihetetlen látványos pillanatai, az is priceless nála.

Belcher csapat harmadik legtöbb szerelése (második Berry) 84 (szóló 53), sztem ez elég. 3 TFL (DJ 8), 1 FF (4), 2 PD (15), 0 IT (1 (TD)), 1 sack (1).

Tény, hogy ha olcsón, későbbi körben maradna egy kemény futásgyilkos LB, el kell hozni. A lassúság (amit ehh említ) azonban érdekes kérdés. Mert a mi játékunk gyors és fizikális, erre épül. Hali ugye tipikus pass rusher, nem kell magyarázni. De DJ a leggyorsabb ám, ő eredetileg a 2005 ös draft legjobb OLB-jelötje volt, mi is 4-3 ROLBnek hoztuk. Csak aztán 3-4 lett, és Hali másra nem jó, ő a ROLB, annak tökéletes. DJ így bekerült ILBnek, és kiderült, hogy jobb, mint bárki. De ettől nem lassult le. Eredetileg 4.52 a 40 yardja a kombájnról.

Tehát, ha egy rusher beválik, akkor az a valaki valószínű szintén gyors lesz. Bár Sheffield is OLB és egész jó pass rusher, de ő pont hogy lassú, ezért nem volt elöl esélye a drafton, nem mert rossz. 4.92 az nem szép egy OLBtől. De ez olyan, hogy Hali is 4.72 vagy ilyesmi, csak ő DE volt. Viszont a pályán gyors. Mert az egész a blokk legyőzéséről szól, sebességgel, vagy erővel, vagy technikával, leginkább ezek kombinációjával. A Von Miller féle csak sebességre alapozó emberek hosszú távon vagy megtanulják ezt, vagy az NFLben csalódást okoznak. Hali megtanulta, Sheffield persze valóban lassú, de ne a 40 yardot nézzük, igazából az félpálya majdnem. pre meccsen és a Troyban én láttam, nem sztár de beválhat.

Viszont ILB tehetségünk is van talonban. Cory Greenwood. Nekem nagy kedvencem, de talán nem vagyok elfogult totálisan (egy kicsit biztos, ezt elfogadom). Szóval ő 4.6 40 yardot tud, az elmegy OLBnek, csakhogy ő ugye ILB. Annak perfect, beleillene a gyors és fizikális védelem eszméjébe. Brutálisan kemény ütköző, STben rendre is láthattuk, ahogy néha szinte reccsen az ellenfél, amint Cory becsapódik. Egyszer hallottam nyilatkozni erről "ez nagyszerű érzés" mondta, és mosolygott erősen. Imád ütközni, és tud is, erőnléti problémáról nem is hallott. Annyira mániákusan elkötelezett, hogy nem is volt Kanadában rendes combine, erre elforgatta magának egy haverjával, hazai pályán. Persze nem ért volna semmit, ha nem tudja megismételni. Anno betettem a felvételt a topicba. De 40 yard felmérése volt a CFLben is.
Egész pályáján díjak sorát gyűjti be.
Legnagyobb előnye mégis a kiugró játékintelligenciája. Nem véletlen mondja ezt minden edzője (most és kanadában) vagy mondták róla többször 2010ben, hogy a legjobb coverage LB a csapatban, pedig DJ sem rossz.

Valóban nagyon sokat kell neki fejlődni, mert ez nem a CFL. De egyre több lehetőséget kap. Most kapott egy éves szerződést, és Belcher mögött már ő van. Tehát nem Mays vagy Williams. Nem tudom ez igaz-e, de valószínűleg igen, és ez jelent valamit. Sztem Belcherrel versenyeznek lassan a DJ melletti posztért. És Greenwood jobban illik a sémába (gyors, fizikális nagyobb is mint az undersize Belcher), valamint fejlődik, és sokkal sokoldalúbb, intelligens, vezér típusú játékos.
Tehát az, hogy egy veteránt rájuk hoznak az oké lenne, de draftolni csak akkor, ha nagyon megéri. Mert akkor is lenne 4 jó ILB-nk évekre, akikből 3 fiatal.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 588 — Chiefs fan
A nagy kérdés akkor az tehát, hogy OL-be vagy LB posztra húzzuk az első pick-et. WR, DT jöhet a következőben.
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
akkor én is
a dolgok jelenlegi állása szerint az első körben OLB abban az esetben ha marad benn még nálunk olyan aki megérné (azért valószínűleg marad)
de a phil taylor pick miatt sem sírnék, bár ő azért elég rizikós
ezeken kívül még a carimi/costanzo kettősből is jól jönne jobbra ember és richardson mehetne vissza megbízható backup-nak
wr nálunk már nem lesz benn akit érdemes lenne
második körben valószínűleg elérhető a little/baldwin féle fizikális párosból az egyik, ahogy ulpianus írta, elég kemény hármas lenne akkor nálunk
mondjuk én se lepődnék meg valami mélységi elkapón, bár fenntartom azon véleményem, hogy nekünk teljesen felesleges, igaz cassel-nak nálunk nem is volt olyen embere akinek dobálhatta volna a hosszú lasztikat
és ami még érdekes lehet
esetleg egy csúszó ILB a középső körökben, kedvenceim erre sheppard/herzlich (azért a combine náluk nem volt túl fényes ha jól emlékszem elég lassúak voltak,persze erről még valószínüleg viszik őket,pláne sheppardot), viszont belül mindkettő tudna nálunk pusztítani DJ mellett, oké-oké belcher nem volt rossz UDFA létére, de azért ők hatalmas upgrade-k lennének
és azért a késői körökben mindenképpen kell DB a depth-be
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 588 — Chiefs fan
Találtam ám olyan cikkeket, amikben arról ment a csevely, hogy valamelyik csapat esetleg feltrédelne a helyünkre és persze cserébe kapnánk is valamit. Ha Ulpi érvelését elfogadjuk, miszerint igazán jó pick nekünk nincs az első körben, akkor megérné későbbi picket kapni a mi 21-ikükért, nem? Konkrétan emlékszem a Pittsburg-re, akik Pouncey-ért hajlamosak lennének a feltrédre - állítólag persze. És ez is megosztja keményen még a Vasas táborát is.

A safety posztot meg nem én mondom, hanem nálam okosabb emberek. Természetesen nehéz okosnak lenni a tengernyi vélemény és okoskodás között. Mivel annyira nem tudtam követni az egyetemi bajnokságot, nem ismerem a class-okat, de mindig vannak titkos favoritok, akikhez megszállottan ragaszkodnak a drukkerek.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
a safety class gyyenge, nemnagyon van olyan akit nyugodt szívvel kezdőbe raknék az első meccsen.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
A safety class nekem annyira nem lenyűgöző. Van egy-két tehetség, de szinte szó szerint ennyi van.

WR need van első körben is, nekünk nagyon megérné, csak nem lesz kit vinni. Mert két igazi első körös WR van, Green és Julio, ők már addigra elkelnek. Ha esetleg Julio csúszik (van aki a sérülése miatt ebben reménykedik), akkor viszont el kell vinni, az is jó döntés.

Mert OLB sem kell nekünk ugye első számú pass rusher. Ott van Hali, talán a liga legjobbja. Nekünk egy másodszámú kell, aki annyit tud, hogy bent tartja a zsebben a QB-t és nem kell több. Van pass rusherünk.
NT szintén nem kell ász, a király DE-jeink közé, csak jobb legyen, mint Edwards, álljon keményen a duplázásban, ne essen-kelljen. Nem akarunk mi rá DL-t építeni, meg semmit. Arra ott van Dorsey, eddig is elbírta, Shaun Smith óta meg különösen.

Szóval kellene első körös WR, scak jobb ha várunk. Mert pass rusher első kör végén lesz pár király srác. Ayers vagy Houston, Kerrigan. NTnek (Pioli szereti DL emberrrel nyitni a draftot) ott van Phil Taylor, vagy egyesek szerint Paea.

Ellenben második körben alig lesz többcélú jó pass rusher, és NTből is pont olyan lesz, mint harmadik körben (harmadik körben jó NT lehet Powe vagy Jarvis Jenkins)
Viszont második körben lesznek bent szuper WR-ek idén, mikor mi jövünk újra. Például az én régi favoritom Hankerson, aki egyre inkább emelkedik (sajnos 😛), én őt első körben is vinném, ezt írtam régebben, és már fel is jött odáig igazából az előrejelzések szerint. Ami nem szentírás. De akkor ott van a fizikális WR prototípusa Greg Little, aki jól is tud blokkolni (futunk). Bowe sztem az egyik legzúzósabb, terminátor stílusú YAC attacker WR a ligában. Két ilyen brutálisan fizikális emberre lehetne építeni taktikát. Ezt nemrég haromtnak írtam, mert ő bemockolta nekünk Kicsi Greget. Moeaki sem kiscit blokkol keményen, és ő is nagy YAC fighter valamint big target (6'3, Bowe 6'2, Little 6'3)

Szal el tudom képzelni, hogy Haliék mivel eleve a fizikális játékban (+ a futásban) hisznek, bepróbálnak egy Little húzást. De persze lehet, hogy lesz egy mélységi célpont inkább, mert az ami nincs. A mély passzokat Bowe kapta 2010ben leginkább, de play action vagy trükkös akármiből, ezt lehetne átírni végre.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 588 — Chiefs fan
Nincs is baj a listával, a WR tényleg need. Csak nem az első körben, ugye. Elég jó playák vannak majd' minden poszton, mélyek a class-ek.

Legget meg tényleg sanszos, hogy megy. De hátsó körös pick-kel érkezhet ide másik S. Az a class is egész tűrhető.

Egyébként meg Pollard megy a Texans-ból. Ütközni azt tud, de a pass def nem megy neki. Remélem, azért talál csapatot. Ha más nem, akkor ST playa marad.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Lehetett szavazni a legnagyobb KC needre egy oldalon, és ez jött ki:
1. Wide Receiver - 34%
2. Offensive Lineman - 20%
3. Linebacker - 19%
4. Defensive Tackle - 17%
5. Quarterback - 10%

a DT=NT, bár továbbra is elképzelhető Dorsey belül, mert simán bírja a duplázást, szinte lubickol benne. Állat az a srác! Sztem ez nem megoldása a problémának, mert akkor DE nincs, és akkor mivel jobb? De ne tessék ledöbbenni, ha esetleg egy DE érkezik, hiába nincs szükségünk a mostani felállásban D. Endrére semmiképp.
____________________________________________________

M. Leggett (CB) azt írta Twitteren, hogy nem sokáig lesz ő már Chiefs játékos. Én sajnálom, de nem egy kimagasló játékos, hasonlóból 12 egy tucat, tele a draft gyors és tehetséges cornerekkel, szerencsétől függően a harmada mindig beválik legalább csereként, és Leggett sosem volt több. Elég gyors, de nme szélvész, jól emberezik (én ezt imádtam benne) akármilyen routeon, még 40 yard mélyen is a nyakában van a célszemélynek. És ennyi. Sem zónázni nem tud, normálisan, sem ütközni keményen. Nem egy interceptor, nem csinál nagy játékokat. Néha meg hiába van a sarkában a támadónak, akkor is hagyja elkapni. Nem elég erőszaki.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
rfa tendert kapott Brandon Carr (CB) és Barry Richardson (RT).

Nem egyeztek meg a tenderben sem Jackie Battle (RB), Tim Castille (FB), Ryan O'Callaghan (OT) versenyzőkkel.

Egy éves exclusive rights free agent szerződést írt alá Cory Greenwood ifjonc ILB. Tehát továbbra is bíznak benne, hogy képesek kihozni belőle valamit. Ez nagyon jó ír nekem. Mást lehet nem is érdekel. 😛 Nagyon project játékosról van szó. Lehet sosem lesz több, mint ST player.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Wallace Gilberry (bac up DE (7 sack)) kapott egy második körös tengert. Ez nálam jó pont.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 588 — Chiefs fan
Én is két visszavonuló játékosról hallottam, az egyik ő, a másik meg Wiegmann.

De nincs 100%-os bizonyosság addig, amíg el nem kezdődik az új szezon.

A mock-ok nagy része LB draft-ot predesztinál nekünk az első körre. Kisebb hányada DL-t és elenyésző - gyakorlatilag nulla - hányad meg WR-t.

Az első körre a következő jelölteket gondolják nekünk a hozzáértők:

Kiper: Akeem Ayers, OLB, UCLA

McShay: Ayers, OLB, UCLA

Banks: Akeem Ayers, LB, UCLA

Kirwan: Phil Taylor, DT, Baylor

My take: Justin Houston, LB, Georgia


Ha DT-t húzunk, akkor a Shrek méretű Phil Taylor legyen az!

És olvastam nyilatkozatokat arról, hogy űberbrutálok leszünk az FA piacon. Kíváncsian várom.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Vrabelről tudunk valamit, marad vagy visszavonul?Stez
ha van egy kis esze visszavonul
de még egyelőre semmi hivatalos vagy esetleg pletyka erről
ha jól tudomehh
Utoljára (január végin) azt olvastam, hogy Studebaker is megelőzte őt a 2011-es rosteren, és Vrabel nickel OLB lehet. Ehhez jön mostanra visszatérő pass rusher (elvileg) tehetségünk Cameron Sheffield, aki ezt lehet elveszi tőle. Valamint egy várható korai OLB (akár első körös) draft, aki mindenkit felülírhat.
Vrabelt nem riasztotta a ST munka, de lassan onnan is kiszorul így, jobban jár, ha befejezi.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Vrabelről tudunk valamit, marad vagy visszavonul?Stez
ha van egy kis esze visszavonul
de még egyelőre semmi hivatalos vagy esetleg pletyka erről
ha jól tudom
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Vrabelről tudunk valamit, marad vagy visszavonul?

több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 588 — Chiefs fan
Solder ilyen méretekkel hatalmas darabot vesz ki a térből. Már megkerülni is rettentő fárasztó lehet! 😊 Már ez is előny nála, hát még az, hogy kurva messze ellát - bár ez a fociban nem igazán hasznos...

😀
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Lehet, hogy máshol már olvastátok, de beteszem ide is Paea 49 pumpáját, mert ez azért egy szép rekord!

😊

Nate Solder OT meg jól leégett 21-gyel... 😮 Azért egy OL-től nagyon kevés ez, s ezzel kicsúszhat az első körből. Nem baj, hátha mi el tudjuk hozni ezt a monster, 6'8" magas szörnyeteget!

😀mirdal
mindszépésjó,de:
paea 4-3 inkább
solder-t meg látni sem szeretném nálunk az igen kiváló futásblokkoló képességeivel, ő inkább a colts féle passzbuzi csapatokba illik, mert passzhoz azért jól blokkol
😊
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 588 — Chiefs fan
Lehet, hogy máshol már olvastátok, de beteszem ide is Paea 49 pumpáját, mert ez azért egy szép rekord!

😊

Nate Solder OT meg jól leégett 21-gyel... 😮 Azért egy OL-től nagyon kevés ez, s ezzel kicsúszhat az első körből. Nem baj, hátha mi el tudjuk hozni ezt a monster, 6'8" magas szörnyeteget!

😀
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 588 — Chiefs fan
Kezdődik a fiatal játékosok "helyezkedése" a combine alapján. Sokan jöttek följebb a rangsorban, míg többen visszább csúsztak. Paea meg egy állat. 49-et belenyomni a 225-be? Jujj. Fel is hozták rögtön az első kör végéről az első kör közepére.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Ahogy Höri hívta, jöjjön most az unikornis. Az ember, aki HB is, meg nem is, WR is, meg nem is, punt és kick returner is, meg az is.
Dexter McCluster a törpevillám.
5'8 magas ember még Running backnek is kicsi a profik közt. Főleg, hogy 172 font súlyú, ha jól van lakva. Így könnyen össze is törik.

Azonban előnye is van Dexternek. Először az tűnik fel őt nézve, hogy nagyon gyors, de főleg robbanékony. Aktuálisan azt mondom a 2010es combineon 20 yardon a leggyorsabb HB volt 4.06-al. Összes poszton pedig negyedik (első A. Jefferson 4.00)
Másrészt kiváló kezei vannak, ragad hozzá a labda. Csak ezért van WR posztra írva, különben HB és returner lenne. És nem ért volna második kört (overall 36).

Off season edzéseken, pre meccseken reménykeltően játszott.
Első éles mérkőzése a csapatnak talán a szezon legfontosabb összecsapása volt. A San Diego Dolts elleni csoportrangadón sokkal több dőlt el,mint előre sejteni lehetett.
McCluster egy Chiefs rekord (Hall után nagy szó ám) 94 yardos PR TD produkcióval mutatta be tehetségét. Ezen kívül volt még egy futás, és két elkapása is. Sztem ez kiváló nyitány egy slot WR rookietól.

A következő találkozón lesérült. Nem tűnt súlyosnak, de lényegében a szezon nagy részét kihagyta, hiába hitegettek minket hétről hétre az ellenkezőjével.
Amikor játszott aztán, akkor is igazából két elkapásnál többje nagyon nem volt, futásai száma is nagyon alacsonyak. E tudatosan alakult így, őt más formában nem akarták sosem használni.

A rájátszásban Bowe nem is kapott labdát. Ami részben a taktikának, részben annak volt köszönhető, hogy a Ravns tudta, őt kell levédekezni, más alternatíva nincs. És Dexter ekkor kapott négy labdát a levegőben.

A kérdés tehát adott. Megérte-e Dexter McCluster a második kört? Mert egy első körös játékos sztem ha "majd jövőre beválik", akkor nem érte meg. Mert lehet nem válik be. Második körben is azt gondolom, hogy nem project játékosokat kell húzni. Az már csak süket duma utólag.
Persze Dexter nem project, azonnal jó volt. Csak 2 elkapás az nem WR. Már amikor egészséges. Egy ötödik vagy negyedik körben ez okés, hogy húzol egy back up WR-t, de második körben annyira nem jó (elsőben meg akkor botrány, még ha mi idén lehet így is járunk).
Lehet overall 36-al WR-t húzni. Slot WR-t, olyat mint ő, zsírozott villám, alacsonyat. Persze kockázat mindenkiben van. Dexternél legalább sebességben, elkapásban, hozááláásban, játékintelligenciában, semmi másban nem volt gond, ezt lehetett tudni. Csak a tartósság volt kérdés.

Mindenki döntse el, mi a fontos, mi nem, vagy mennyire? De értem azokat, akik többet várnak jövőre tőle. Sztem a slotWR posztja nicns veszélyben, de ahhoz 2011ben bizony többet kell játszania.


Állat vagyok, ami enni kér...