NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
7 játékos kapott reserve/future szerződést: WR Jeremy Horne, TE Cody Slate, OT Robert Greenwood, OG Darryl Harris, LB Justin Cole, LB Micah Johnson, and LB Pierre Walters.deny79
beszarok ha greenwood-ból tényleg OT-t tudnak csinálni
😊
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Haley azt mondta, nem feltétlen fog OC-t hozni csak azért, hogy legyen. Ha találnak megfelelőt, akkor jó, ha nem, akkor is jó.
Mert ő maga elviszi a HC+OC posztot, ha így alakul.ulpianus
Végülis így senki se pofázik bele a play-callingba 😀 .MarioAna
eddig sem volt ilyen problémája
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Haley azt mondta, nem feltétlen fog OC-t hozni csak azért, hogy legyen. Ha találnak megfelelőt, akkor jó, ha nem, akkor is jó.
Mert ő maga elviszi a HC+OC posztot, ha így alakul.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
7 játékos kapott reserve/future szerződést: WR Jeremy Horne, TE Cody Slate, OT Robert Greenwood, OG Darryl Harris, LB Justin Cole, LB Micah Johnson, and LB Pierre Walters.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Kolb rosszabb, mint Cassel. Cassel legalább mostanra többet jó, mint rossz, Kolb fordítva. néha jó, de leginkább pocsék. És Cassel nem adja el a labdát, nem kockáztat. Az hogy most volt egy csúnya pickje olyan van. DE az első például egy olyan felpattanós pick volt ,ami nem QB hiba. Ez azért fontos ,mert akkor legalább puntolni meg futni lehet. De most láttuk ,ha eladjuk a labdákat, és Red zoneból kezd az ellenfél, akkor onnantól sietni kell, passzolni. Ezért volt fontos, hogy Cassel nem adja el. Meg senki más sem. Mármint a Baltimore meccsig volt ez igaz, úgy értem.

Igazából azért van most WR első kör ,mert nekünk ami kell, az egy NT, de olyan nem lesz első körben, annyira meg nem kell ,hogy bárkit hozzunk. Kell egy OLB, bár van rá emberünk ha nem találunk, és lehet már nem lesz kedvünkre való, vagy lesz későbbre is project. Lehetne még egy két poszt, de ami nagyon kell, és első kör vége felé is lesz, az egy WR. Persze nem tuti, de valószínű bent marad egy, mert lesznek jók idén. És nekünk WR nem úgy kell ,hogy nincs. Van Bowe, és van slot WR is ,csak egy kezdőkaliber kéne. Ha blokkolni is tud az még jobb ,de igazából Bowe jól blokkol, meg Tucker is, velük el lehet adni a futóplayeket javarészt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 588 — Chiefs fan
Chambers helyett inkább már Justin Blackmont ide!

😀
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 588 — Chiefs fan
Nekem Cassel nem kell. Sem McNabb.

Érdekes dolgokat olvastam össze nemzetközi szinten. Például azt, hogy Kolb kijelentette, miszerint ha nem lesz kezdő QB- márpedig nem lesz Vick mellett, az tuti -, akkor el akar jönni onnan és pár KC fan szivesen látná itt, nálunk. Kicsit bizarr nekem ez a gondolat, mert nem rá gondolok, ha új QB-t szeretnék itt látni.

És Ulpinak nagy igaza van, sok-sok lelkes szurkoló és szakértő vár WR pick-et az első körökben.

Ránk férne nagyon. Chambers meg menjen a pics*ba innen.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Vicket most már nem fogják elengedni, arról lemaradtunk.
Sztem Young is olyan, mint Cassel, csak ő scrambler, Cassel nem. A képességeik megvannak, ha nem aggódnak mindenen, hanem dobnak, akkor kiváló irányítók. Mindketten bizonyították ezt eleget.

És ezért vár Haley, vagy úgy is mondhatnánk erre vár. Cassel már mindent tud, nincs mire tanítani. Csiszolgatni örökké lehet. A kérdés az, hogy képes-e úgy játszani, ahogy idén néha képes volt. Hogy eldobja a labdát időben, nem vár a tökéletes alkalomra. Mert amint bármi kizökkenti beparázik, és onnantól elfelejt mindent, amit tudott, és nem dob. Erre mondtam nemrég, hogy parafenomén Cassel, nagyon jól tud parázni sajnos. ilyenkor ha dob ,akkor is kidobja pályáról olyan mélyen, hogy ne lehessen IT, de viszont elkapni is lehetetlen. Vagy közelre meg olyan erővel dobja meg, hogy szintén senki nem kapja el, se támadó se védő. És néha meg olyan későn dob, hogy hihetetlen. Nem az, hogy fél, csak izgul, mert jól akar játszani görcsösen. Ezért is edz mániákus módon sztem. Biztosra akar menni, nem érti, hogy nem lehet. Ez a profi liga, itt túl jók a védők, a DC-k, túl gyors a játék, nem lehet tutira menni folyton, sőt legtöbbször egyáltalán nem. El kell dobni. Képes rá, és ezt el kell hinnie.

Nem tudom Haley meddig képes várni, de mire igazán megunná, Cassel megint hoz egy-két jó meccset, aztán bízunk, akkor megint hoz egy rosszat. De egyre javul az arány, fene se érti. Clark Hunt (tulaj) és Pioli (GM) Haleyre hagyja ezt. Ezt már neki kell meghozni, ezt a döntést. Ő viszont megvárja az új OC-t és gondolom ez is részét képezi a felvételi elbeszélgetésnek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 269 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Jajj, de jó ezt olvasni! 😊 McNabb nem jó ide, Croyle sem és sztem Cassel sem. Ő fejlődik, de miért van az az érzésem vele kapcsolatban, hogy van egy "örökös backup" bejegyzése nálam?! Mondhattok rám akármit, de ez az érzésem azóta megvan vele kapcsolatban, mióta idejött hozzánk. Fejlődik, meg egyebek, de valamiért állandóan úgy érzem, hogy nem kezdő QB-nak való. Emlékeztek még Thigpen-re? Érdekes módon, amikor ő volt a kezdő QB-nk, nála mindössze tapasztalatlanságot és egy kis önbizalomhiányt éreztem a kezdetekkor, aztán viszont öröm volt hallgatni, amikor snap előtt a mély hangján osztotta az utasításokat. Nekem ő sokkal inkább volt AZ IRÁNYÍTÓ, mint Matt. De Thiggy-nek mennie kellett és a mostani teljesítménye, a játéka pocsék szegénynek...

Moeaki méltó utóda lehet Gonzo-nak itt, de Pope-pal és Cottam-mel is kéne kezdeni valamit.

Curtis meg jó lesz tanárnak. 😊mirdal
Azért érzed azt, hogy örökös backup Cassel, mert nem elég jó, ráadásul bizonytalan is. Például amit a mostani interceptonjánál csinált, az egyszerűen borzasztó. Rengeteg ideje volt, ő meg csak vár, vár, vár és még vár - aztán rossz helyre dobja. A béna köcsög 😕 .
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 269 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Azt nem értem, hogyha Haley tényleg passzjátékot szeretne, mi a francért tököl Cassellel ? Mert az szerintem mostanra már nyilvánvaló, hogy Cassel legjobb esetben is egy átlagos, megbízható QB lehet (egyszer, majd, talán, vagy mégsem), mint például Flacco (a Ravens-fanok véleménye jöhet 😊 ). Passzjátékhoz pedig nem elég egy átlagos QB, oda kifejezetten jó képességű kell. Ulpianussal egyetértve (ha már PM nem jön 😀 ), jöhetne Vick (meg persze egy elit WR sem ártana).
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 588 — Chiefs fan
Jajj, de jó ezt olvasni! 😊 McNabb nem jó ide, Croyle sem és sztem Cassel sem. Ő fejlődik, de miért van az az érzésem vele kapcsolatban, hogy van egy "örökös backup" bejegyzése nálam?! Mondhattok rám akármit, de ez az érzésem azóta megvan vele kapcsolatban, mióta idejött hozzánk. Fejlődik, meg egyebek, de valamiért állandóan úgy érzem, hogy nem kezdő QB-nak való. Emlékeztek még Thigpen-re? Érdekes módon, amikor ő volt a kezdő QB-nk, nála mindössze tapasztalatlanságot és egy kis önbizalomhiányt éreztem a kezdetekkor, aztán viszont öröm volt hallgatni, amikor snap előtt a mély hangján osztotta az utasításokat. Nekem ő sokkal inkább volt AZ IRÁNYÍTÓ, mint Matt. De Thiggy-nek mennie kellett és a mostani teljesítménye, a játéka pocsék szegénynek...

Moeaki méltó utóda lehet Gonzo-nak itt, de Pope-pal és Cottam-mel is kéne kezdeni valamit.

Curtis meg jó lesz tanárnak. 😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Willie Roaf neve továbbra is versenyben van a HOF várományosok közt a döntőben. 😊 Ő itt játszott 2002-2005 közt, aki nem emlékezne rá (előtte a Saintsben volt 1993-2001 közt) és én nem láttam nála jobb LOT-t azóta sem. Passzblokkban láttam hasonlóan jót, de aki futásban is ennyire domináns olyat nem.
A wikiről itt vannak az eredményei:

* 11× Pro Bowl selection (1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2002, 2003, 2004, 2005)
* 6× First-team All-Pro selection (1994, 1995, 1996, 2003, 2004, 2005)
* 3× Second-team All-Pro (1997, 2000, 2002)
* 8× All-Conference (1994, 1995, 1996, 1997, 1999, 2000, 2004, 2005)
* NFL 1990s All-Decade Team
* NFL 2000s All-Decade Team

Egy kis riport Willievel:
http://www.youtube.com/watch?v=xfHjaeZbF6Q


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
tudom, hogy nem lenne fontos válaszolnom, de...
...
másrészről McNabb+Youngot nem írnám le ennyire, de ez már bőven másik téma.sapka
Nekem nagyon is fontos a véleményed. Mindenki véleménye fontos, aki nem azt írja hogy " 😊" "Go ...!" "Ez az, jól megmondtad!" és társai. A vélemény a lényege a fórumozásnak. Ha nem érdeklen mások véleménye, akkor angol nyelvű cikkeket olvasnék, és tudnám milyen okos vagyok magamban. 😀

Young magát írta le, de róla pont azt írtam, hogy jöhetne, és Casseltől akár el is lophatná a karmesteri pálcát.

McNabb már 2010 ben is öreg volt, és jövőre sem lesz fiatalabb. Nem Favre korából kell kiindulni, De Donovan 34 éves, vagyis 35 lesz (egyedül kiszámoltam!). És nekünk nem biztos, hogy a 2011 lesz a csúcsévünk, hanem 2012 és 2015 közt valahol. olyan QB kell ,aki most beáll és szépen fejlődik, ohgy addigra a csúcson legyen. Ehhez képest öreg Donovan. Aztán lehet jövőre a Skinsben vagy akárhol csodát tesz, de én így látom, hogy ő már lefele megy, és mivel szeretem a játékát, ne adja Isten, hogy egy borzalmas szezon után méltatlanul emlékezzen rá bárki is. De a Chiefsnek máshol kell keresgélni a megoldást.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Pontosan sose tudjuk meg, hogy ki és mennyire hívta a playeket. Haley rajzolt playeket a playbookba, amiket persze elvileg Weis megnézett, de nem hiszem, hogy megtehette volna, hogy mind megvétózza. Meg nem is lett volna értelme, mert Haley ért ehhez. Ketten csinálták, és vita esetén Haley szava döntött. Ezt nehéz elviselni egy Weis szintű embernek.

2009ben nem a playhívás volt a probléma. Az volt a gond, hogy
1. Az OL átállt ZBra. Nula tapasztalattal. Ehhez pár embernek fogyasztani kellet (vagyis mindenkinek, csak van akinek nem sokat). Albert átállt Guardról ROT posztra, majd LOT posztra. Az ROT (O'Callaghan) lesérült, és a térde kész lett, lelassult ,azóta nem is a régi. Richardson project volt, de nem volt választás be kellett állni (ami idén jól jött így utólag).
Weigmann elment a Broncosba időlegesen. 2010re ő is visszajött, és addig tnulta a ZB-t odaát. Lilja is jött, és egy kiváló rookie Guard (Asamoah), nem kellett többé a fal belsejét kavarni a sérülések meg rossz cserejátékosok miatt.
2. Jött a sok rossz TE helyett egy elkapó zseni Moeaki, jött egy Dexter McCluster Possession WR3nak. Tehát Casselnek lett fala, így lett ideje, lett minőségi célpontja nem csak Bowe. És akkor elkezdett működni a passzjáték. Ez mindig így van, passz és futás alapja az OL. Kevés QB tud rossz fal mögött jól teljesíteni.
3. A futás tavaly is beindult Charles-al. Jones erre rátett egy lapáttal, és így már beálltak a boxba 8-an. Ez is Cassel malmára hajtotta a vizet.
4. 2009ben nem volt ilyen védelem. akkor váltottunk 3-4-re. Dorsey, Hali, Derrick Johnson voltak a húzónevek, sose játszották ezt. Vagyis Dorsey az LSUban tolta úgy is, de igazából nem értett hozzá ő sem. Senki sem. A cover2zónázás is a múlté lett, nagyon fiatal volt mindenki (most is, meg jöttek rookiek kezdő posztra 3 is idén a védők közé). De akkor nagyon új volt a 3-4 nem is ment eleinte sehogy.
________________________________________________

És Weis ehhez tette hozzá a playbook+részleges playhívás mellett a QB nevelési tudását.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
Az nem tiszta számomra, hogy valaki konf döntőre jó SBra nem. Ez azért sztem nagyjából ugyanaz. Ott már a szerencse+pillanatnyi forma dönt. Azt még megérteném, hogy bejuthatsz POba esélytelenként. Az AFC sztem egy jó ideje erősebb, és az is marad. Itt aki konfdöntőre jó, az SBra is jó.
McNabb nem jön Cassel mögé, csak helyette. Valóban öreg, nekünk meg évekre kell valaki, nem egy szezonra. Nem mintha egy szezonra is megoldás lenne ő már 2011ben vagy utána.
ulpianus
tudom, hogy nem lenne fontos válaszolnom, de...
igen tényleg eredményesebb az Afc az utóbbi PO-kat elnézve(ez alatt azt értve, hogy a bejutott/továbbvergődött csapatok összeségében mondhatni komolyabb játékerőt képviseltek az Nfc dacára), de itt nem feltétlen erre gondoltam, hanem egy konf döntő megnyerése csak egy lépcső, és utána egy sokkal, főként mentálisan nagyobb fokot kell ahhoz megmászni, hogy eljusson egy csapat egy bajnoki címig, szerintem ezt semennyire nem szükséges magyarázni, főleg nem egy fiatalabb csapat számára, akik irányítója, hát hogy is mondjam, nem hiszem, hogy a legjobb megoldás a posztra, és erre fűzném a veterán/tapasztaltabb Qb érkezését, ennek a csapatnak jelenleg nagyon megy, vagy/és a csoportjukban egy komolyabb üresedés van az első két helyre, Casselre ráférne bőven a tanulás még és ha lehetőség van komolyabb eredményt elérni az elkövetkező 1-2 évben, miért ne lehetne megpróbálni. najó anticassel fan vagyok 😊
másrészről McNabb+Youngot nem írnám le ennyire, de ez már bőven másik téma.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Haley hívta idén is a playeket. Szerintem Casselt nagyon felhozta Weis, most is voltak szar meccsei, de tavalyhoz képest iszonyatosat fejlődött.

Félig-meddig kívülállóként így láttam. 😊
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
A támadójáték működésében (ha egyáltalán lehet mérni, megítélni innen) mekkora szerepe volt Weisnek? Van értelme 2009-cel összehasonlítani, hogy mit csinált másképpen mint Haley, vagy annyira nüanszokon múlt idén a dolog, hogy ennek nincs jelentősége?

Plusz adja magát a kérdés, hogy mi lesz Weis után? Haley veszi át ismét a playcaller feladatokat, vagy olyan OC jön, akit csak felügyelni kell a HC-nak?
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Az nem tiszta számomra, hogy valaki konf döntőre jó SBra nem. Ez azért sztem nagyjából ugyanaz. Ott már a szerencse+pillanatnyi forma dönt. Azt még megérteném, hogy bejuthatsz POba esélytelenként. De hogy konfdöntőre jó vagy akkor kit versz meg? Ez az AFC. Most például Steelers+Jets+Pats+Ravens maradt talpon konfdöntőre várva. Nem leszólásként de ez nem ugyanaz, mint a Chicago+Seattle+Atlanta+Green bay.
Az AFC sztem egy jó ideje erősebb, és az is marad. Itt aki konfdöntőre jó, az SBra is jó.
______________________________________________________________

McNabb nem jön Cassel mögé, csak helyette. Valóban öreg, nekünk meg évekre kell valaki, nem egy szezonra. Nem mintha egy szezonra is megoldás lenne ő már 2011ben vagy utána.

Vince Youngról nem én mondom, de a szakértők ,hogy valószínű senki nem viszi el kezdőnek. Akkor meg vagy back up lesz, vagy nem lesz munkája. És így akkor nem rossz neki, hogy Cassel kezéből kell kiragadnia a karmesteri pálcát egy run heavyben, ahol védelem is van.

Azért ha megnézzük, itt egy jó QB megcsinálhatja a szerencséjét. A védelem fasza. NT sem kell feltétlen, annyira jók a De-k, hogy nem kell. Persze egy 3-4ben meglátszik egy király NT ,de nekünk tényleg egy Ron Edwards is elég lehet ,ahogy elég is volt legtöbbször. LOLB sem kell ám. Sheffield nagyon jól mozgott, csak peche volt ,és a pre seasonban rossz időzítéssel sérült le. Úgy nézett ki, hogy sokáig kel kezelni, IR-re került (onnan nincs visszaút), a csapatnak meg mindegy, mert a csoport második helyért megyünk idén. Aztán nagyon gyorsan kiengedték a kórházból, de akkor már mindegy volt. Maradt IR-en. Szerződése van 2014ig, szóval sztem ő meg Studebaker lesznek LOLB poszton, ha Vrabel megy.

És akkor jöhet egy WR drafton első körben. Vagy szerzünk egy jó FA-t. Mert például Haley szeretné megpróbálni a volt kedvencét Arizónából (Fitzgeraldot) elhozni. Én nem tudom hogy sikerülne, nem hiszek benne, sztem megfizetik ott, bár sok lyukas posztjuk van, és Fitz drága lesz. Nekünk meg van rá keret bőven.

Mindenesetre jöhetnek most jó WRek a piacra, akik a nekünk egyedül szükséges WR1 posztra is beillenek akár több mint 3 évre is. És akkor nem kell sokáig győzködni egy QB-t hogy e mögé a jó fal (és futójáték) mögé álljanak be dobálni, egy akkor a fenti hipotetikus példánál maradva (akit zavar gondoljon oda más elit WR nevet) egy Fitz+Bowe+Moeaki+McCluster+Charles ötösnek. Moeaki kiváló tehetségű most már akkor nem is rookie TE (2011ben), Charles is nagyszerű elkapó back (is). Valamint a FBjeink is tudnak elkapni, ez a durva, eredetileg ugye passz központú játék lett volna, ezért alakult ez így. erre ma már utaltam.

Szóval ez érdekes lehet. És nagyon azt gondolom, hogy Haley továbra sem fog lemondani a passzjáték központi szerepéről, mert ő abban van otthon nagyon, imádja.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 588 — Chiefs fan
QB kérdés
...De lehetne hozni egy scramblert, ez nem hülyeség...
ulpianus
elvihetnétek McNabbet, -bár ő kezdeni szeretne gondolom, bárhol, bármennyiért-, elvileg év végén nem kapja meg a pénzét nálunk, aztán irány a konf. döntő jövőre. (azért az Sb túlzás lenne, bocs)sapka
McNabb-et? Minek? Túl sokba fájna nekünk. Mire valami alakulna - WR-ek, TE-k -, addigra meg kiöregszik...
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 588 — Chiefs fan
McGraw már öreg. Page elengedése - és persze Pollard-é - is fájt, mindkettejüket nagyon szerettem. De az új safety párosunk a párját - és a WR-eket! 😀 - ritkítja, naaagyon jók voltak idén és ez így is marad a jövőben is.

Vrabel már öreg. A helyére nagyon kell valaki és az általam nézett mock-ok java számol ám LB választással már rögtön az elején. Viszont Ron Edwards szerintem már tradícionális okok miatt is marad, szerintem valami kabala vagy mittomén, miért is ragaszkodunk mi hozzá. Bár voltak jó pillanatai illetve meccsei idén, de nem kiszámítható a teljesítménye, ezért szeretnék végre látni a posztján egy fiatal playát.

Cassel és Croyle. Croyle-t már nem igazán favorizálom én sem Ulpi! Young nem hiszem, hogy ide jönne. Bár ezen szezon után azért lehet kecsegtető a csapatunk, remélem, hogy nem csak mi látunk benne fantáziát. De azzal is tisztában vannak az emberek, hogy nem lesz a következő szezonunk ilyen jó. Én egy 9-7-tel maximálisan elégedett leszek.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
QB kérdés
...De lehetne hozni egy scramblert, ez nem hülyeség...
ulpianus
elvihetnétek McNabbet, -bár ő kezdeni szeretne gondolom, bárhol, bármennyiért-, elvileg év végén nem kapja meg a pénzét nálunk, aztán irány a konf. döntő jövőre. (azért az Sb túlzás lenne, bocs)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
QB kérdés
Croyle szerződése lejár. Tudom, hogy rajtam kívül mirdal te is, meg ehh is bírja, én nem bánnám ha menne. De ő is mobilis, bár sztem Cassel jól fut. Nem scrambler, de pocket QBhoz képest jól fut nagyon. Bátran, gyorsan, de ésszel. Becsúszik, csak akkor ütközik, ha nincs mit tenni mindenképp kell a first és csak így lesz meg.

De lehetne hozni egy scramblert, ez nem hülyeség. Én anno mikor Vick visszatért a ligába nagyon szerettem volna hozni, mert sztem mindig is jól dobott, nem csak futott. Ebben a rush heavyben Vick Istencsászár lehetett volna. Azért mondom, hogy egy jó scrambler QB (nem egy csak futó, de dobni alig képes "project") nagyon jó ötlet valóban egy ilyen csapatba (mint a KC), csak olyat nehéz találni. Croyle helyére egy draftolt embert tehát lehet hoznak, ha Casselben nem bíznak többé. Ez attól is függ, hogy ki lesz az OC. Persze akkor lehet akár VY is a dologból, meg bármi.

Eleve azonban itt nem run heavy volt a terv, csak Charles tette azzá, mert "túl" jól futott. De akkor már lehet végleg így marad, és nem fogunk passzolni, nem is kell elit QB. Ehhez Cassel is maradhat, scrambler is jöhet.

Berry meg atom jó, de ezt tudtuk, a többiek a meglepőbbek. Bár Dexter is várható volt ,emg Moeaki is, csak a sérülékenységük volt kérdés. De Arenas milyen jó nickelback lett! Vagy Asamoah milyen jó, pedig OLbe beállni rookieként NFLben, úgy hogy nem is játszottál Zone blockingot soha, az nagyon nem egyszerű. Lewis meg ötödik körös FS? Ez hihetetlen, hogy hányan bent hagyták, és azonnal starter FS, és nagyon is jó. Mint egy második harmadik körös vazzze. Tegnap tulajdonképpen amikor visszaállt McGraw FS posztra, azonnal Rice kapott egy passzt, és ez ellen nem tudtunk tenni semmit egész este. Pedig McGraw nem tegnap kezdte a szakmát. Lewis atom jó kis páros lesz Berryvel.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 588 — Chiefs fan
Berry meg egy terminátor. Ruki létére nagyon magas a játékintelligenciája van. Gyors, jól lát a pályán, stb.

Neki örülök nagyon!
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 588 — Chiefs fan
Igaz.

Én nem várom azt a csapattól, hogy jövőre SB-t nyerjünk. Az utóbbi időben nagyon-nagyon kevés időm volt sajnos a munka és a család mellett minden más hobbira, de azért azt vakon is láttam, hogy milyen nagyot változott a csapat. A DB sor meg pláne tetszik.

Cassel nekem nem tetszik, nem tehet(ek) róla. Én váltanék QB-t is, nem csak WR-t hoznék. a már átalakítás, akkor nosza. Ha lenne egy agilisebb irányítónk, sokkal több lehetőségünk lenne a támadásoknál. Persze ehhez több munka járulna - OL, RB-k ráállítása az új sémára -, de sztem jobb lenne, mint EZ a Cassel. Puha egy kicsit...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
amúgy nálam most elsődlegesen az elkapó a fontos az OLB mellett
valami fasza fizikális wr, aki magas, erős és jól blokkol futáshozehh
Bowe mellé sztem is az sem volna hátrány, ha elhoznánk akár első körben is egy WR-t. Bowe ugye 1000 yardos WR ,ami jó dolog. Amikor nem volt 1000 yardja (egyszer a 4 évéből, háromszor megvolt, talán podcastban hangzott el ,hogy végre beért, hozza amit kell, de ez sztem épp ezért (is) tévedés), akkor 5 meccsen el volt tiltva. Akkor is arányában megvolt (asszem fejből 600 yard).

De mivel egyedül van, ez néha annyiban kimerül, hogy a legjobb CB fogja (nem sokan képesek rá azért ez látszik a számokból), és a FS is elsődleges prioritást kap rá, akkor a passzjáték az Moeaki (TE) és Charles (HB), meg pár FB passzra korlátozódik. Tehát ezek nem WR-ek. Tavaly Chambers ilyenkor begyújtotta a rakétáit, idén lógott ahol tudott. És van pár noname WR akik backupnak jók (Tucker főleg meg Dexter), de ez agy nagyon nem ugyanaz, mint két jó WR-el lenne. Két jó CB nem sok csapatban van. És a FS sem tud ráállni kettőre egyszerre. Moeaki is egyre jobb, és futás is van, akkor az már offense. Persze ha Cassel is úgy akarja, mert ez marginális kérdés továbbra is.


Állat vagyok, ami enni kér...