NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Ja, Floyd-ról most olvastam pont.

Baldwin és Blackmon akkor is jöhet. Jó kis fizikális elkapók, az egyik jó párja lesz Bowe-nak!

😀

Egy másik oldalon meg azt olvasom, hogy nem biztos még, hogy Floyd nem jön.

Te hol olvastad?mirdal
Blackmon se jön ki.Döme
Összetöritek itt az álmokat 😀
Egyébként Baldwinnal jól járnátok, szerintem egy jó combineal megoldhatja, hogy első körös legyen.
De ott van még a második körben mondjuk Hanerson Miamiból, vagy Torrey Smith Marylandből, ők is simán jók lennének Bowe másik oldalára.tenorx
jah
azért ez még rohadt nagy lutri ilyenkor
meg máskor is
😊
ráadásul a tavalyi kiváló draftunkat elnézve
most tuti valami elbaszott lesz
😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ja, Floyd-ról most olvastam pont.

Baldwin és Blackmon akkor is jöhet. Jó kis fizikális elkapók, az egyik jó párja lesz Bowe-nak!

😀

Egy másik oldalon meg azt olvasom, hogy nem biztos még, hogy Floyd nem jön.

Te hol olvastad?mirdal
Blackmon se jön ki.Döme
Összetöritek itt az álmokat 😀
Egyébként Baldwinnal jól járnátok, szerintem egy jó combineal megoldhatja, hogy első körös legyen.
De ott van még a második körben mondjuk Hanerson Miamiból, vagy Torrey Smith Marylandből, ők is simán jók lennének Bowe másik oldalára.
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Ja, Floyd-ról most olvastam pont.

Baldwin és Blackmon akkor is jöhet. Jó kis fizikális elkapók, az egyik jó párja lesz Bowe-nak!

😀

Egy másik oldalon meg azt olvasom, hogy nem biztos még, hogy Floyd nem jön.

Te hol olvastad?mirdal
Blackmon se jön ki.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Te hol olvastad?mirdal
bowl.hu draft topik. 😊
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 588 — Chiefs fan
Ja, Floyd-ról most olvastam pont.

Baldwin és Blackmon akkor is jöhet. Jó kis fizikális elkapók, az egyik jó párja lesz Bowe-nak!

😀

Egy másik oldalon meg azt olvasom, hogy nem biztos még, hogy Floyd nem jön.

Te hol olvastad?
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Igazából három említésre méltó WR-t láttam eddig.

A.J. Green - őt ugye tuti viszik, ráadásul 1/1-es is lehet

Jonathan Baldwin - Height: 6-5. Weight: 225
Julio Jones - Height: 6-4. Weight: 210
Michael Floyd - Height: 6-3. Weight: 220

A másik három srác közül jöhetne ide egy!mirdal
Floyd nem jön a draftra. Baldwinnak én korainak érzem az első kört.
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 588 — Chiefs fan
Igazából három említésre méltó WR-t láttam eddig.

A.J. Green - őt ugye tuti viszik, ráadásul 1/1-es is lehet

Jonathan Baldwin - Height: 6-5. Weight: 225
Julio Jones - Height: 6-4. Weight: 210
Michael Floyd - Height: 6-3. Weight: 220

A másik három srác közül jöhetne ide egy!
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Na, erre meg azt olvasom egy embertől, hogy a következő sorrendben kellene draftolnunk:

Receiver, offensive line, linebacker, defensive line

És akiket ő gondol:

Justin Blackmon, WR
Anthony Castonzo, RT
J.J. Watt, DEmirdal
watt szerintem inkább ilyen prototipikus 4-3as end, OLB-nek nem az igaziehh
Wattból kizárólag end lehet 34-es sémában (közel 300 font, és hiába 6-6 magas, az életben nem lesz belőle 34-es OLB). Sokan odatartják született tehetségnek, de elképzelhető, hogy mégis inkább 43-as erős oldali DE-ként érhet a legtöbbet, aki passing downokon belül is tud játszani a 4-emberes védőfalban.
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Na, erre meg azt olvasom egy embertől, hogy a következő sorrendben kellene draftolnunk:

Receiver, offensive line, linebacker, defensive line

És akiket ő gondol:

Justin Blackmon, WR
Anthony Castonzo, RT
J.J. Watt, DEmirdal
watt szerintem inkább ilyen prototipikus 4-3as end, OLB-nek nem az igazi
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 588 — Chiefs fan
Na, erre meg azt olvasom egy embertől, hogy a következő sorrendben kellene draftolnunk:

Receiver, offensive line, linebacker, defensive line

És akiket ő gondol:

Justin Blackmon, WR
Anthony Castonzo, RT
J.J. Watt, DE
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 588 — Chiefs fan
Jó ez a fórum, jókat vitatkoztok!

😀 😛

Draft-ra visszatérve. Első körben vagy WR vagy LB. Aztán későbbi körben meg egy ütős NT. De tényleg ütőset.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Orton asszem fejből egyidős Ortonnal és Croyle-al. Csak Orton már sok éve kezdő, nem fog fejlődni. Ő ennyit tud. És most már Casselről is tudjuk, hogy mennyit ér. Sztem neki is ennyi fejlődési lehetősége volt.ulpianus
Mármint Cassellel 😊 . Croyle egy évvel fiatalabb náluk.
Látom átírtad, de már késő 😛ender1112
átírtam 21:10kor te meg ezt 21:12kor írtad be. másfél perc alatt fogtad föl? 😛 😀
Majd még egy perc, mire feltűnt, hogy már nem is az van ott?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 269 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Orton asszem fejből egyidős Ortonnal és Croyle-al. Csak Orton már sok éve kezdő, nem fog fejlődni. Ő ennyit tud. És most már Casselről is tudjuk, hogy mennyit ér. Sztem neki is ennyi fejlődési lehetősége volt.ulpianus
Mármint Cassellel 😊 . Croyle egy évvel fiatalabb náluk.
Látom átírtad, de már késő 😛
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Orton asszem fejből egyidős Cassellel Croyle-al. Csak Orton már sok éve kezdő, nem fog fejlődni. Ő ennyit tud. És most már Casselről is tudjuk, hogy mennyit ér. Sztem neki is ennyi fejlődési lehetősége volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 269 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Az idei QB FA piac nem jó nekünk. Draft-on nem a legfontosabb need a poszt, kell ide jó pass rush-er Hali mellé inkább. Maradjon Cassel, de akkor hozzunk egy project QB-t vagy egy olyat valahonnan, aki meg tudja szorongatni és komoly ellenfélként harcolni tudna a starter posztért vele. Mert akkor talán Cassel is javul valamelyest.

Orton meg szintén öreg, nekem ő sem kéne ide.mirdal
Nekem se 😀 . Csak a felsoroltak közül ő szvsz a legjobb.
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 588 — Chiefs fan
Az idei QB FA piac nem jó nekünk. Draft-on nem a legfontosabb need a poszt, kell ide jó pass rush-er Hali mellé inkább. Maradjon Cassel, de akkor hozzunk egy project QB-t vagy egy olyat valahonnan, aki meg tudja szorongatni és komoly ellenfélként harcolni tudna a starter posztért vele. Mert akkor talán Cassel is javul valamelyest.

Orton meg szintén öreg, nekem ő sem kéne ide.
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 269 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
"Kolb, Orton, Palmer, Henne...." ezek közül egyedül Orton az, akiben több lehetőség van, mint Casselbenender1112
nah megnézném, hogy orton itt kinek dobálná a labdákat
azért denverben jóval erősebb volt az elkapó brigád
jelenleg nálunk nem a qb kérdés a legfontosabb
cassel ide
vagy odaehh
Szerintem támadójátékban pedig a QB(+WR) kérdés a legfontosabb most. A futójáték nagyon jó, de azért van és lesz olyan, hogy nem fog működni. Akkor pedig kell egy QB aki kihúzza a csapatot a sz@rból. A kérdés az, Cassel ilyen QB ? Szerintem nem, ezért kell valaki más.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Az azért nem úgy megy, h kitaláljátok, h kéne egy jobb QB az FA-ról és már nálatok is van.
VY-ra nem lehet rá bízni egy franchise-t szvsz. Amióta az NFLben van így gondolom és évről-évre bizonyítja, McNabb meg már öreg
Kolb, Orton, Palmer, Henne, ... trade keretében esetleg megszerezhetők, de nem adják őket ingyen és nem biztos, h akkora előrelépést jelentenének, h megérjék a rászánt pickeket, ha egyáltalán előrelépést jelentenének.
Drafton meg az első körökben fontosabb hiánypozíciót kell megoldanotok

Szóval egy project játékos kéne Cassel mögé, h pár év múlva átvehesse a helyét (thigpen2), vagy a következő drafton egy feltrade.
Én mindenesetre jelenleg úgy gondolom, h Cassel marad jövőre és a csapatépítés betetőzéseként jöhet az új QB, ha addig nem omlik össze a vár...Black_Adder
Csak én írtam ,hogy Vince Young szabad, és ő például Cassel mögé back upnak lehet jön, mert kezdő úgysem lesz sehol. Valamint Croyle szerződése lejár, akkor meg akár Young is lehet annyira reményteljes, mint Croyle. Ez arra volt válasz, hogy mirdal szerint is jöhetne scrambler ide, meg sztem is, ilyen csapatba tökéletes. McNabbről pont azt írtuk ketten is, hogy öreg, ebben akkor egyetértünk.

És azt is mondtam pont, hogy vagy szerzünk egy ilyet Cassel mögé (back up, ragadja ki Cassel kezéből a stafétát, ha tudja), vagy egy draftolt újonc ugyanígy.

Ne Kolb, meg Orton féle jómunkásember jöjjön, Cassel ugyanolyan, Kolbnál ráadásul jobb is. Továbbá nem úgy megy, hogy Ortonnak (az általad felsoroltak közt még ő a legértelmesebb) megy a játék underdogként, meg garbage timeban, mert senkit nem érdekel, a csapat amíg veszít, akkor hadd dobáljon (anno Huardnál is ez volt ,ezt nem a Denver ellen mondom, de olyankor könnyű dobálni millió yardokat).
Ettől nem tuti, hogy jó lesz éles meccseken, folyamatosan nyomás alatt, run heavyben is (ahol a sok hand off közt kell hirtelen pontosat dobni közelre aztán megint semmi). De van ki tudja ezt, van aki nem. Cassel legalább tudjuk, hogy képes vigyázni a lasztira, és ez itt aranyszabály.
Palmer is csak régen volt jó, Henne meg sztem soha.
Jó nekünk a 93as rating (27 TD 7 IT), nincs azzal gond. Idén épp elég volt a PO-ra, de miért ne lehetne jobb? Még szép, hogy én azt szeretném, meg minden szurkoló.

Én ebből indultam ki, (Croyle) + nincs csak egy igazi need, és akkor jön NT vagy OLB (egyik sztem tuti jön), vagy mindkettő, továbbá egy WR, De nem kell első három körben ez, akkor mi lesz utána? Nem draftolunk többet? Vagy hozunk olyat, aki végül nem kerül rosterre úgysem 90% eséllyel? Akkor minek? Vagy hozunk FA embereket, de hova? Cserék is megvannak.
Szóval lehet BPAzni, de akkor miért ne költhetnénk QBra? Akár sokat is. Vagy kockáztatunk egy project QBval például.

Itt már tényleg azon múlik a Chiefsben egy kiugró teljesítmény, hogy van-e jó passzjáték vagy nincs. Az összes vesztett meccsünket szinte ezzel buktuk el. Nem a védelemben, még a Baltimore ellen is tartották magukat, amíg kaptak levegőt. És az tétmeccs volt. A futásvédelem se rossz, a passzvédelem meg egyre jobb és jobb, pedig nem volt rossz se. Nem is a futójátékkal van gond. Ha nem lesz ligaelső jövőre megint, csak mittomén ötödik, akkor mi van? Attól még nem azzal van a gond. A punter király, a kicker szintén, visszahordó van kettő is nagyon jó.
Passzjátékban OL jó, WR egy jó, slot jó, TE jó, HB-FB jól kap el mind. Gameplan Haley, ez csinálta már a Dallasban is, meg a Cardsban is, ezzel nem lehet gond. Casselt is felhozta pár ötletes play. Volt big play TD vagy 5 amit bárki megdob olyan szép play volt.

Akkor meg logikus, hogy egy jó QB-t nem kell győzködni, és jönne, ha volna. Vagy nevelünk egyet, nem sürgős, a csapat fiatal, ki tudjuk várni. Erről álmodozunk ,de nem tudom ,hogy ki lenne az, csak azt mondom, hogy én hoznék egyet Croyle helyére, mert megtehetjük.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
"Kolb, Orton, Palmer, Henne...." ezek közül egyedül Orton az, akiben több lehetőség van, mint Casselbenender1112
nah megnézném, hogy orton itt kinek dobálná a labdákat
azért denverben jóval erősebb volt az elkapó brigád
jelenleg nálunk nem a qb kérdés a legfontosabb
cassel ide
vagy oda
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
amúgy a cassel kérdésben vízválasztó ez az év
ugye jár neki 2011ben a 7.5 milliós bonus is pluszban
szóval ha nem vágjuk ki hamarosan akkor elkaristol még itt egy ideig
és azért ne várjuk csak az ő nyakába ezt az egészet
bowe melett nincs használható wr a csapatban (mccluster slotban még oké)
szóval ebben az évben azért ő mutatott szép dolgokat
egy jó elkapóval pluszban meg szerintem tudna is még mutatni
és azért ha azt a formáját hozza amelyik nem adja el a labdákat és kulcshelyzetekben pontosan megdobja azt a pár jó passzt ami egy kiváló futójáték mellé kell
akkor maradjon
akár ennyi pénzért isehh
Casselnek pont a kulcshelyzetekben való jó játék a gyengéje. WR meg tényleg kéne, akár marad Cassel, akár megy, bár remélem megy, ennyi pénzt ilyen játékért... A többiek fellázadnak.ender1112
azért megoldott már ő kulcsszituációkat
itt azért nem csak cassel a bibi
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
"Kolb, Orton, Palmer, Henne...." ezek közül egyedül Orton az, akiben több lehetőség van, mint Casselbenender1112
Pont azért írtam, h nincs könnyű helyzetetek javítani a QB poszton, hiába szeretnétek...
Ortont meg szvsz egy második körösért szeretnénk elpasszolni, nektek annyit nem hinném, h megér...

szerk:
A Casselnél jobb QB-kat nem fogják csak úgy elküldeni, ha meg mégis, nem csak nektek fognak kelleni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 269 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
"Kolb, Orton, Palmer, Henne...." ezek közül egyedül Orton az, akiben több lehetőség van, mint Casselben
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Az azért nem úgy megy, h kitaláljátok, h kéne egy jobb QB az FA-ról és már nálatok is van.
VY-ra nem lehet rá bízni egy franchise-t szvsz. Amióta az NFLben van így gondolom és évről-évre bizonyítja, McNabb meg már öreg
Kolb, Orton, Palmer, Henne, ... trade keretében esetleg megszerezhetők, de nem adják őket ingyen és nem biztos, h akkora előrelépést jelentenének, h megérjék a rászánt pickeket, ha egyáltalán előrelépést jelentenének.
Drafton meg az első körökben fontosabb hiánypozíciót kell megoldanotok

Szóval egy project játékos kéne Cassel mögé, h pár év múlva átvehesse a helyét (thigpen2), vagy a következő drafton egy feltrade.
Én mindenesetre jelenleg úgy gondolom, h Cassel marad jövőre és a csapatépítés betetőzéseként jöhet az új QB, ha addig nem omlik össze a vár...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 269 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
amúgy a cassel kérdésben vízválasztó ez az év
ugye jár neki 2011ben a 7.5 milliós bonus is pluszban
szóval ha nem vágjuk ki hamarosan akkor elkaristol még itt egy ideig
és azért ne várjuk csak az ő nyakába ezt az egészet
bowe melett nincs használható wr a csapatban (mccluster slotban még oké)
szóval ebben az évben azért ő mutatott szép dolgokat
egy jó elkapóval pluszban meg szerintem tudna is még mutatni
és azért ha azt a formáját hozza amelyik nem adja el a labdákat és kulcshelyzetekben pontosan megdobja azt a pár jó passzt ami egy kiváló futójáték mellé kell
akkor maradjon
akár ennyi pénzért isehh
Casselnek pont a kulcshelyzetekben való jó játék a gyengéje. WR meg tényleg kéne, akár marad Cassel, akár megy, bár remélem megy, ennyi pénzt ilyen játékért... A többiek fellázadnak.
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
amúgy a cassel kérdésben vízválasztó ez az év
ugye jár neki 2011ben a 7.5 milliós bonus is pluszban
szóval ha nem vágjuk ki hamarosan akkor elkaristol még itt egy ideig
és azért ne várjuk csak az ő nyakába ezt az egészet
bowe melett nincs használható wr a csapatban (mccluster slotban még oké)
szóval ebben az évben azért ő mutatott szép dolgokat
egy jó elkapóval pluszban meg szerintem tudna is még mutatni
és azért ha azt a formáját hozza amelyik nem adja el a labdákat és kulcshelyzetekben pontosan megdobja azt a pár jó passzt ami egy kiváló futójáték mellé kell
akkor maradjon
akár ennyi pénzért is