Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 269 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Ravens... 😊 ? 😕 ?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
2010 AFC WEST DIVISION CHAMPS! :cool:
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Még jó, hogy nem volt tétje a meccsnek! Esélyünk nem volt. Eleinte sem ment a dolog, mert nem akarta nagyon senki, de az még hagyján. Aztán 10-10nél totál leálltunk. Hali meg Dorsey ahogy mindig, hajtottak, meg Berry is, bár ő pont lecsúszott egy TDnál, de nem azért mert nem hajtott. Viszont az Offensive line, hát én még tavalyelőttől sem emlékszem ilyen fos játékra. Tisztán lehetett látni ,hogy amint egy védő kicsit is beindul, már nem számít, hadd menjen. SEm erő sem akart nem volt a játékukban. Sztem mindenki tudta, hogy nem lesz hajtás. De amit az OL művelt, ez minden határon túlment. Charles és Jones szívott ezzel, bár Charles egyet villant szerencsére. Cassel azonban szó szerint menekült végig. Félő volt, kap egy olyat, hogy ott marad. Ennyi sacket (7) benyalni borzalom. És volt még sok QB hit, hurry szinte végig, nem ritkán 3-4 védő jutott át teleporttal. Azt gondolom, ez már nem fér bele, és kapnak majd a falat alkotó srácok Haleytől a pofájukra.
____________________________________


Mindenesetre ez nem változtat azon, hogy mi nyertük a csoportot. :cool:
És a 10 győzelem az nagy dolog szintén. :cool:
És az külön óriási, hogy valaki csoport utolsóból csoport győztessé fejlődik. :cool:
Valamint ezzel bent vagyunk a rájátszásban. :cool:
Charles lett a legjobb futó a ligában. :cool: Amivel hozta a legjobb futást a csapatnak a ligában. Ebben Jones sokat segített, ezt kár volna tagadni. De Jamaal űrszámai (az egy külön csoda, amit NFL all time legjobbként művelt a futásátlaggal) a döntők. :cool:

A védelem is ahhoz képes, hogy előző szezonban kezdtük a 3-4-et, nagyon is jó volt egész évben. Főleg ,ha azt nézzük mennyi a fiatal. Jó lehet ez évekig. Ez sem mindegy, fiatalok vannak minden csapatban, de a dominánsak az öregebbek, és a fiatal "majd beálik" nálunk ők beváltak, ők kezdenek, és nagyon jók. Ez fontos. :cool:
Az OL a mai meccsen kívül hihetetlen sokat javult. én néztem egy halom listát, siteot, táblázatot év közben. Mindenhol TOP 10, TOp 5, TOp 3, TOP 2 voltak. És a támadás az OLben kezdődik. :cool:

Cassel is beérett a végére, nagyon jól dobált, jó statisztikákat hozott. Nem egy Manning, de nekünk nem is kell. Ha így futunk, akkor bőven elé ez. Kell egy WR1, és nagyon kemény lesz az offense. Itt is a két rookie a slot McCluster, és a TE Moeaki nagyon jók voltak. ÉS nem mint rookie, hanem mindenkivel összevetve. Ők sem lesznek rookiek jövőre, tehát valószínű nem romlanak, hanem vagy ilyen jók vagy jobbak lesznek. Főleg ha lesz WR1. Az sokat dob egy passzjátékon a többieknek is.
Mert hogy csak Bowe a WR, azért azt le lehet védekezni bár az 1000 yardja megint megvolt idén is. (Akkor nem volt, amikor 5 mecset nem játszott, akkor 600 volt). :cool:

De nem csak a rookiek fejlődtek. Ne feledkezzünk meg a még fiatal ,de 2-3-4 éve játszó emberinkről is. Hali az egyik legjobb pass rusher lett a ligában, Derrick Johnson úgy belejött a 3-4-be, hogy szintén sztem elit kategória. Dorsey is beérett 3-4 DEnek, nekem egyik legfontosabb embernek tűnik az egész csapatban.

Átképzésen esett át a G majd ROTként is jó Albert, és lett egy jó LOT-nk. Aki harmadéves. De harmadéves a CB szuperduó mindkét tagja Carr és Flowers is. Dorsey is, de a pass rusherként a ligában sztem legjobb 3-4-es DE pass rusher Gilberry is (7 sack két FF, és ő csak egy Nickel 3-4 DE back up). harmadéves Studebaker OLB csere, az én kedvenc FBem Cox, és Battle a powerback, aki FBnek is jó most már.
Castille is jó FB, ő is tud mindent , és ők ketten negyedévesek Bowe-al.

Vagy ott a másodéves Succop 💋‍, aki sztem irtó nagy vétel volt a draft utolsó pickjével. Megbízható közelről, távolról, szoros meccsen, akármikor, akárhol. jól rúgja a Kick offot is, nagyon jó játékos lett.

Rookiek meg volt már szó róluk prszor a szuper draft miatt. Berry, Lewis, Arenas, McCluster, Moeaki, Asamoah, mind jók. Sheffiled meg kiderül elvileg őt mindenki dicséri.

Nem sorolom végig. De a kulcsembereink mind fiatalok. Lilja és Shaun Smith (kezdő LDE) 29 évesek (ez már nálunk öregnek számít), van bennük még pár jó év. Az ő posztjukon van bőven.
Náluk öregebb, aki számít is, Thomas Jones (32). De futót találni bármikor akár drafton 4ik körben is Charles mögé. Waters (33), de neki megvan az utódja Asamoah (rookie), és jó is, már most bevált. Weigmann a korelnök 37 évével, mögötte a tavaly kezdő Niswanger van ha muszáj, de Centert fogunk hozni gondolom. Vrabel (35) helyére is van Sheffield, és még lehet hozunk versenytársat. Valamint az NT Edwards 31, még pár éve van, de én örülnék, hogy jönne egy elit NT, mert sokat számít, és tényleg nem kell senki, kész a csapat ,miért ne hozhatnánk egyet akár drágán ( vagy korai pickkel)?

Tehát a csapat már jól játszott idén is. Sok rookie=sok rookie hiba. Ez volt, de jövőre ez nem lesz ennyire, már év végén sem így volt. Ezért lesz érdekes a rájátszás is. Hadd szokják, rájuk fér. Tehát még nincs vége a 2010es szezonnak ez mindent elmond, egy épülő csapat fejlődéséről. Ez nekem sokkal jobban tetszik, mint bármi. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 269 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
A Front 7 rovat legújabb gyöngyszeme megtekinthető.

A meccsről annyit, hogy egy fő, Donald Washington (DB back up) szerepel a "listán". Egész évben megúsztuk, most sincs másképp. Manapság ez már fél siker. Amit sikerült egész sikerré nemesíteni.
Remélem nyer a Chiefs, megérdemelnék a srácok. Bár ha nem, akkor sem rossza hangulat, de azért sokkal jobb lenne nyerni nyilván. Sztem egyébként nyerünk, ha játszunk normálisan. Jobb csapat ez, mint a Raiders.ulpianus
nah hja
a lényeg, hogy senki ne sérüljön le
kb. ennyi tét van a meccsben
😊ehh
Meg a leendő ellenfél 😀
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
nah akkor a weis
én sajnálom
de ha inkább elmegy újra szopni college-ba akkor menjen
ott legalább ő hívja a playeket
😊
haley mellé meg kell valami olyan OC aki csak névleg az
mert lássuk be
ő igazi diktátor ezen a területen
😊ehh
főedzőnek volt gyenge, a Notre Dame offense évről évre a liga legjobbjai közé tartozottJJ Tiller
nyilván nem teljesen komolyan írtam azt amit
😊
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 678 — no es importante
nah akkor a weis
én sajnálom
de ha inkább elmegy újra szopni college-ba akkor menjen
ott legalább ő hívja a playeket
😊
haley mellé meg kell valami olyan OC aki csak névleg az
mert lássuk be
ő igazi diktátor ezen a területen
😊ehh
főedzőnek volt gyenge, a Notre Dame offense évről évre a liga legjobbjai közé tartozott


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
nah akkor a weis
én sajnálom
de ha inkább elmegy újra szopni college-ba akkor menjen
ott legalább ő hívja a playeket
😊
haley mellé meg kell valami olyan OC aki csak névleg az
mert lássuk be
ő igazi diktátor ezen a területen
😊
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
A Front 7 rovat legújabb gyöngyszeme megtekinthető.

A meccsről annyit, hogy egy fő, Donald Washington (DB back up) szerepel a "listán". Egész évben megúsztuk, most sincs másképp. Manapság ez már fél siker. Amit sikerült egész sikerré nemesíteni.
Remélem nyer a Chiefs, megérdemelnék a srácok. Bár ha nem, akkor sem rossza hangulat, de azért sokkal jobb lenne nyerni nyilván. Sztem egyébként nyerünk, ha játszunk normálisan. Jobb csapat ez, mint a Raiders.ulpianus
nah hja
a lényeg, hogy senki ne sérüljön le
kb. ennyi tét van a meccsben
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
A Front 7 rovat legújabb gyöngyszeme megtekinthető.

A meccsről annyit, hogy egy fő, Donald Washington (DB back up) szerepel a "listán". Egész évben megúsztuk, most sincs másképp. Manapság ez már fél siker. Amit sikerült egész sikerré nemesíteni.
Remélem nyer a Chiefs, megérdemelnék a srácok. Bár ha nem, akkor sem rossza hangulat, de azért sokkal jobb lenne nyerni nyilván. Sztem egyébként nyerünk, ha játszunk normálisan. Jobb csapat ez, mint a Raiders.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
A "nem kézfogásnál" Haley is mondhatja, hogy nem dolgozik ilyen emberrel. Meg persze a JMD is mondhat bármit. És inkább Pioli (GM) Haley igényeit veszi figyelembe.
Hogy ki hívja a playeket, meg ki nem, azt nem tudjuk, de én attól tartok lehet lesz még pár változat.
De ha végül nem jönne senki, (vagy csak papíron), és Haley hívja a playeket, azzal is jobban állunk mint a liga jó része. 😛

Weis meg azért csak vigyázzon, mert college az nem nfl, ő aztán igazán tudhatná. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Josh McDaniels lehet az utódja, nem vicc 😊JJ Tiller
Én is olvastam. Nem rossz OC ő, és a lehengerlő idei Denver playbookot is ismeri. Az más kérdés, hogy Headköcsögnek nem volt jó, de offenseben attól jó. Valamint Casselel sem lenne gondja. Aztán, hogy ő mennyire bírná Haley konkrét elképzeléseit, az megint egy új történet.ulpianus
Cassellel tuti jól kijönne, de ha nem hívhatja a play-eket, akkor szerintem nem megy.zinedine5
Állítólag Weis sem annyira szerette ezt - mondjuk melyik OC szeretné - és ez közrejátszik a lelépésében. Pöcsfej McDanielsnek meg akkora az egoja, amilyen kicsi ugye, olyan helyre nem megy ahol nem hívhatja a playeket. Bár ahhoz speciel ért is.

Meg azért volt az a nem kézfogásos dolog is, nem biztos hogy imádják egymást Haleyvel.
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 292 — Ajmo Vatreni
Nemn kell ahhoz feltétlen felocsúdni. Csak lefekvés lőtt kell informálódni. 😛

Sztem ő sem bírta, amit Gailey, hogy Haley hívja a playeket. Azonban ő a főnök és még ért is hozzá, elég idegesítő. 😀ulpianus
Josh McDaniels lehet az utódja, nem vicc 😊JJ Tiller
Én is olvastam. Nem rossz OC ő, és a lehengerlő idei Denver playbookot is ismeri. Az más kérdés, hogy Headköcsögnek nem volt jó, de offenseben attól jó. Valamint Casselel sem lenne gondja. Aztán, hogy ő mennyire bírná Haley konkrét elképzeléseit, az megint egy új történet.ulpianus
Cassellel tuti jól kijönne, de ha nem hívhatja a play-eket, akkor szerintem nem megy.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
mire a chiefs fanok felocsúdnak a szilveszteri alkoholmámorból, meglepetten olvashatják, hogy charlie weis a szezon végén visszamegy az ncaa-be, és a florida gators oc-ja leszJJ Tiller
Nemn kell ahhoz feltétlen felocsúdni. Csak lefekvés lőtt kell informálódni. 😛

Sztem ő sem bírta, amit Gailey, hogy Haley hívja a playeket. Azonban ő a főnök és még ért is hozzá, elég idegesítő. 😀ulpianus
Josh McDaniels lehet az utódja, nem vicc 😊JJ Tiller
Én is olvastam. Nem rossz OC ő, és a lehengerlő idei Denver playbookot is ismeri. Az más kérdés, hogy Headköcsögnek nem volt jó, de offenseben attól jó. Valamint Casselel sem lenne gondja. Aztán, hogy ő mennyire bírná Haley konkrét elképzeléseit, az megint egy új történet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 678 — no es importante
mire a chiefs fanok felocsúdnak a szilveszteri alkoholmámorból, meglepetten olvashatják, hogy charlie weis a szezon végén visszamegy az ncaa-be, és a florida gators oc-ja leszJJ Tiller
Nemn kell ahhoz feltétlen felocsúdni. Csak lefekvés lőtt kell informálódni. 😛

Sztem ő sem bírta, amit Gailey, hogy Haley hívja a playeket. Azonban ő a főnök és még ért is hozzá, elég idegesítő. 😀ulpianus
Josh McDaniels lehet az utódja, nem vicc 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
mire a chiefs fanok felocsúdnak a szilveszteri alkoholmámorból, meglepetten olvashatják, hogy charlie weis a szezon végén visszamegy az ncaa-be, és a florida gators oc-ja leszJJ Tiller
Nemn kell ahhoz feltétlen felocsúdni. Csak lefekvés lőtt kell informálódni. 😛

Sztem ő sem bírta, amit Gailey, hogy Haley hívja a playeket. Azonban ő a főnök és még ért is hozzá, elég idegesítő. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 678 — no es importante
mire a chiefs fanok felocsúdnak a szilveszteri alkoholmámorból, meglepetten olvashatják, hogy charlie weis a szezon végén visszamegy az ncaa-be, és a florida gators oc-ja lesz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Explicite nem mondta ki hogy Cassel, Charles kezd, és nyilván nem fognak kockáztatni, és az első bibinél lehozzák a fontosabb kezdőket. De ha pihentetni akar egy csapat, akkor elmondják előre szép diplomatikus körítéssel hogy XY franchise QB nem játszik, nem terelnek a jegyeladás miatt.

Meglátjuk, igazából mondjuk tökmindegy.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Nem lesz pihentetés:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81d44b97/article/chiefs-plan-is-to-go-with-starters-sunday-vs-raiders?module=HP_headlinesDöme
Egyébként már jártam úgy ,hogy olvastam valamit a sajtóban ,vagy láttam a TVben aztán nem is úgy volt végül, ahogy valaki nyilatkozta. 😊

De most komolyan. Szted eladják a jegyeket, ha lenyilatkozza Haley, hogy "mi majd úgysem fogunk játszani, mert lényegtelen meccs". Másrészt amikor egy meccs 100-0, akkor is illik játszani még az utolsó percig, de legalábbis úgy csinálni. Nem lehet lejönni a pályáról.

Ezektől függetlenül én azt gondolom, hogy a Chiefs nem adja ingyen a győzelmet, ezt mondtam is. De ha nem alakul jól, akkor nem, és kész. Nem fognak erőlködni, kockáztatni meg főleg nem. Veszteni sem akarnak, ez nyilvánvaló. Egyrészt csoport rivális, másrészt 7-0 most a hazai meccsek átlaga, azt szeretnék akkor már 8-0-ra hozni.
Viszont nem hiszem, hogy a Chiefs most 100%al készül ere a meccsre, és ott gondolkodnak tuti playbookon, mintha esetleg ezen múlna a PO. Úgy értem lehetett volna úgy is. És akkor egyértelmű, hogy muszáj győzni.

Mert kimennek a Chiefs szurkolók a stadionba ünnepelni, nem azt akarják látni, hogy lefekszenek a Raidersnek. De ha elkezdenek erőlködni hátrányban, és valaki megsérül, mert a pár kisebb sérülés után Charlesnak kell 67szer futni, vagy Dorsey rásérül a Titans utánira a negyedik negyedben, mert akkor is ő tolong középen, vagy bármi, akkor nagyon keményen fogják osztani az edzőket, mert ennek semmi értelme.

Én nagyon sajnálom ezt, kellene egy jó meccs, és lehet is. Mert tényleg nincs nyomás a csapatokon nincs semmi tétje.
Csak azért ha már rájátszásba jutott volna a Raiders, most te is írnád, hogy Asot ne küldjék be a Chiefs ellen feleslegesen. Legyen fent az elején, meg játszon, hogy ne essen ki a formájából ,de aztán pihi amennyit csak lehet. És majd a wild card meccsen legyen mindenki csúcsformában. ezzel nem csak Chiefs lehet így, meg ez nem az első eset lenne, és nem is az utolsó. A látszaton felül is játszani kell, de ésszel.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Nem lesz pihentetés:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81d44b97/article/chiefs-plan-is-to-go-with-starters-sunday-vs-raiders?module=HP_headlines
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 467 — Csodabogár
Gratulálok a PO-helyhez, szép munka volt. Kíváncsian várom a folytatást.

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 836 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok!

Gratula nektek az AFCből a Pats mellet nektek drukkolok így szívesen néznék meg egy Pats Chiefs AFc döntőt onnan meg mindegy ki jönne az SB-be (mi persze oda jutunk 😊 ) kevésbé lennék szomorú ha kikapnánk. Szóval sok sikert nektek a PO-ba aztán majd meglátjuk találkozunk-e.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
A kevés sérültet én alapból beszámolom a siker egyik zálogának. Az új edzői kar is igaz. Haley igazi passplay rajzoló zseni sztem. Elékpesztő ravasz, de kivitelezhető dolgokat álmodik meg. Ez már a Cardinalsban is feltűnt, amkor ott volt, és megnéztem a régabbi meóhelyét a Dallas passzjátékat Haleyvel, és ott is csodaszép playek voltak. Bár azt csak utólag, akkor még nem tudtam ki az a Haley.

Weis és Crennel meg igazán jó szakemberek, ezt azért ki lehet jelenteni, Todd Haleyvel meg dolgoztak is együtt a Jetsben, ez 99.9%, hogy így van, de most nem erősítem meg wikivel. A többi segédedző meg szintén órási munkát végez, ezt pont tegnap vagy mikor írtam. Érdemes megemlíteni Bill Muir nevét még, aki az OL edző, és az OL nagyon jó idén. Egy rakat fosból csinált csodát.
Csak egy táblázat erről például a footballoutsiders ol statja alapján. A futásblokkot elég megnézni a meccseken, vagy a futásaink számadatait.

De az edzők érdeme a kiváló draft is.
1/5 Eric Berry S. tökéletes választás, mindenre jó játékos, gyors, erős, nem csinál penaltyt, bár idén szopóra tette pár rutinos játékos genya dogokkal, műeséssekkel, de rá fog jönni a dolgokra. Akár FSként, akár a boxban kvázi LBként is profi munkát végez. Futás ellen kapásból király volt, passz ellen meg mostanra (4-5 meccse) lett meghatározó.

2/4 Dexter McCluster WR/HB. zseni szintén. Amint beindul elkapás vagy hand off után, azonnal életveszélyes. Nagyon jó returner is.

2/18 Javier Arenas. Nagyszerű nickelback. Nincs igazi gyengéje, zóna vagy m2m neki megy. Blitz meg a specialitása. Nagy ütköző is. kiváló returner, és nagyon bírja az ütést.

3/4 Jon Asamoah (G). Azért az, hogy valaki rookieként beáll egy Wates-Lilja helyére sérülés esetén is, és fel sem tűnik senkinek, az magáért beszél. Pedig ők ketten nagyon jó munkát végeznek idén. Abszolút megbízható, nem szabálytalankodó, született Guard. Nagy lehetőségek vannak benne.

3/30 Tony Moeaki (TE) sztem a liga talán legjobb rookie TE-je. De maximum második legjobb. 3/30-ra ez csodás eredmény sztem. És ez csak az elkapás. Viszont Moeaki fantasztikusan blokkol is. Futáshoz passzhoz, neki mindegy. Volt pár rookie hibája blokkban, de alig akadt ilyen. Ellenben csodaelkapással kompenzálta.

5/5 Kendrick Lewis (FS). kezdő FS nem szokás rookiera bízni, főleg nem ötödik körösre. Lewis is megégette magát eleinte jobb QBk ellen néha. De aztán belerázódott, és megbosszulta hogy továbbra is dobáltak rá. Lassan megszokják a QB-k, hogy nem érdemes. Futás ellen ő is kapásból jó volt. Ami persze köszönhető (és a sérülések ritkasága is) a kőkemény fizikális felkészítési időszaknak. Amit év közben is egyszer lenyomatott Haley, amikor kezdtünk puhulni.

5/11 Cameron Sheffield (OLB) ős pre meccsen nagyon bekezdett, futás és passz ellen is, pass rushban is nagyon élt, de lesérült. IR. Nem tudni milyen, de hamar kint is volt a kórházból, azóta edz, és állítólag jó. Tegyük fel, hogy ő mégsem válik be, de ez a maximum rossz amit a draftról mondhatunk majd utólag.

És végül a schedule sem volt előnytelen. Az NFC West idei gyengeségét nem kell magyarázni túlságosan. Például a Denver Donkeys érdekes módon egyszer (Seattle) tudott ezzel élni, inkább az AFC Southból nyomott le kettőt (Titans+Texans), plusz minket. De a Denver 2010ben fura dolgokat produkált egyébként is.
De a schedule jövőre teljesen más lesz., és idén ez nagyon is kellett.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Szóval nem biztos hogy lesz itt pihentetés...Döme
Jó volna egy jó Raiders-Chiefs meccs. Rosszat láttunk eleget mostanság. Az idei is az volt, legalábbis a Chiefs annál rosszabbul idén csak kétszer játszott. Szal nem valószínű, hogy megint így lesz. Nyomás nincs rajtuk semmi, önbizalom van ezerrel. Casselben is bíznak már egy ideje. A futás eddig is ment, de már nem kell erőltetni. A védelemben a sec volt eddig safety poszton sokszor gyenge év elején passz ellen, de már Berry is, Lewis is leszokott a rookie hibákról, és akkor még finoman dicséretem őket. Szal ez már egy egész más meccs lesz vagy lehet. A Raidersen sincs nyomás, az sem mindegy.

Továbbá otthon játszunk, ahol eddig 7-0 ide. És most ha elkezdünk játszani akkor felrobban a stadion. Nem biztos, hogy leadjuk az elejét ,de a végét sztem igen. Semmi értelme kockáztatni. Senki nem tenné. Láttam már POba jutott gárdát utolsó nem tétmeccsen, azért gondolom, hogy ha esetleg nem alakul simán a meccs, nem fogunk erőlködni, annak aztán nincs értelme, hogy Charles lesérüljön vagy Cassel a friss vakbélműtéte után, vagy bárki. A nagy semmiért.

Ez nem jelenti ,hogy hagyjuk nyerni a Raiderst, és bunda lesz. Csak azt, hogy bolond aki ilyen helyzetben kockáztat bármit is. Nyerni mindig jó, leereszteni nem jó, hajtani kell, de ésszel.ulpianus
hát én max. ilyen preseasonbeli max. első félidőt fenn a kezdők meccset szeretnék látni
jó lenne elhúzni valamennyivel az elején
és utána játszanak a cserék
megérdemlik ők is, hogy pályára lépjenek élesben hazai pályán
még ha ki is kapunk
a lényeg azon van, hogy semmi sérülés
ez az év ebből a szempontból is nagyon jól sikerült
alig volt sérültünk
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
Gratulálok srácok. A kívülállók számára nem volt kérdés,hogy ez a FO meghozza a PO-t 😊
Külön öröm,hogy a Chargers-t ütöttétek el 😊
AFC döntőben találkozunk az eredménykövetőben 😀
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Gratula a PO-hoz! AFC-ből nektek drukkolok. Végre egy új színfolt!!! 😉egozo
kösz neked is meg mindenkinek a Chiefs nevében, a csapat megérdemli. Nagyon jól játszanak idén.

Stat alapján a Jets a legkisebb rossz, a Steelers a legnagyobb, minő meglepetés. 😊ender1112
Ha nem a statokat nézem, akkor a Jets egy nagyon erős gárda, csak állandóan szívatják magukat, mint a Dolts, csak a J.E.T.S. a végén így is összehozza a győzelmet. Az a nem mindegy. Véleményem szerint van esély a POban bárkinek bárki ellen. Persze nem 50-50% feltétlen, viszont nem is 1%-99%. Ha egy erősebb csapat hátrányba kerül POban, akkor hamar kapkodás lehet a vége. Nálunk is sok a fiatal (a liga élvonalában vagyunk e-téren), csak mi underdogként hátrányban sem aggódunk, csak nagy hátrányban. Akkor meg sztem úgyis mindegy. Ha nem tudjuk az időhúzós, futós taktikánkat nyomni, akkor vége, jó eséllyel.

A Steelers is verhető, jól fogják a futást ,de a Charles-McCluster féle ultra gyors emberek meg tudják őket zavarni. És Charles a legjobb HB idén a ligában. Ha valaki képes erre, akkor az ő. Továbbá a zone blocking is akár eredményes tud lenni a Vasas ellen, és azt mi jól játsszuk. Moeaki+McCluster, Charles passzai vannak és Bowe, de első 3 azért gyors rövid passz, az sem fekszik a Steelersnek. Ettől még esélyesebbek, de a Ravnes is, a Jets is az. Viszont verjenek meg, mert magunktól mi sem fogunk kiesni, ha már bejutottunk. Az itt már mindegy, hogy eredetileg ez nem is volt kimondott terv. Kimondatatlan persze mindenhol volt minden csapatnál.


Állat vagyok, ami enni kér...