Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Desmond Bryant is aláírt!

http://www.csnbayarea.com/football-oakland-raiders/raiders-talk/Raiders-clarify-Palmer-trade-specifics-m?blockID=720582&feedID=7638
elvileg már tuti, h 2013-as 2. kört adunk majd Bengalsnak...ez is jó hír (relatíve 😊)

A múltkori (NFL.com-os) DHB love után itt egy kis Moore love:
http://www.nationalfootballpost.com/Dont-forget-about-Raiders-WR-Denarius-Moore.html

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
na ez jo hir!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ez király hír! LIKE 😀
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
"Oakland Raiders fullback Marcel Reece has signed his exclusive-rights tender."



Just Win Baby!
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 654
PFF cikke Tyvon Branch-ről:

http://www.profootballfocus.com/blog/2012/06/04/secret-superstar-tyvon-branch-ss-oakland-raiders/

choose life
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
DHB saga:

http://www.sfgate.com/cgi-bin/article.cgi?f=/c/a/2012/05/31/SP6K1OQ83C.DTL&feed=rss.raiders


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Kicsit off leszek:
Mi a vélemény Aso tud szerelni vagy sose tudott és nálunk sem lett bénább?Janek
Jól helyezkedik futáshoz is és keményen ütközik. De sajnos elrontja néha.
A Raidersben 2010ben 31ből 8at rontott, ami negyedik legrosszabb volt az idényben (%ban). ("Első" Asante Samuel lett 39/19el).ulpianus
Köszönöm

szóval tud csak nem elég hatékonyan

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 112 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kicsit off leszek:
Mi a vélemény Aso tud szerelni vagy sose tudott és nálunk sem lett bénább?Janek
Jól helyezkedik futáshoz is és keményen ütközik. De sajnos elrontja néha.
A Raidersben 2010ben 31ből 8at rontott, ami negyedik legrosszabb volt az idényben (%ban). ("Első" Asante Samuel lett 39/19el).ulpianus
Most már azt hiszem mindent értünk ami 0 2011-s idényünk D részlegét illeti 😂 kiderül nem is JC a hibás csak a srácok vettek fel rossz szemüveget vagy megittak minden meccs előtt néhány kupica pálinkát és kettős látásuk volt 😛
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Kicsit off leszek:
Mi a vélemény Aso tud szerelni vagy sose tudott és nálunk sem lett bénább?Janek
Jól helyezkedik futáshoz is és keményen ütközik. De sajnos elrontja néha.
A Raidersben 2010ben 31ből 8at rontott, ami negyedik legrosszabb volt az idényben (%ban). ("Első" Asante Samuel lett 39/19el).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Kicsit off leszek:
Mi a vélemény Aso tud szerelni vagy sose tudott és nálunk sem lett bénább?

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Raiders' Dennis Allen has lots of problems to fixulpianus
Alapvetően minden igaz benne...ha egyszerre minden rossz "bejön" akkor lesz a D tavalyi szintű...minden más esetben javulás várható.

Mi az amikor minden rossz bejön?:
1.CB párosunk sérült kiöregedett emberek módjára mozog, teljesít...
2.McClain szezon közben, előtt eltiltást kap a komisszártól vagy a tárgyaláson (börtönt azonnali letöltéssel), esetleg egyik sem viszont nem javul a teljesítménye...
3.Seymour és TK kiöregedés jeleit mutatják és nem hatékonyak...
4.3-4 lookot erőltetünk amikor nincs hozzá ember...

Meglátásom:
1. Bartell sérülés előtt jó kezdő CB volt. Sérüléséből 100%-osan visszatért, így nem látom miért ne tudna jó szinten teljesíteni. Spencer esetében több a kérdőjel számomra is, de továbbra is azt gondolom, h a tavalyi CB#2 mizériához képest CJ,rookie,Lito javulást hoz.

2. Elvileg ősszel lehet az új tárgyalás. Komisszár előre nem hiszem, h elkaszálja...Október magasságában szezon közben nem hiszem, h csak úgy hirtelen leültetik...Ha kap letöltendőt ősszel sztem offseasonban kell leülnie...Rendes séma mellett fejlődés sztem várható, persze ez támadható pont...

3. Sey és TK tavaly is eléggé pörgött pass rush terén. Ez nem hinném, h változik. Több fegyelem kell futás ellen és büntik elkerüléséhez. Elvileg a fegyelem az új csapat alapja, így várható a javulás...persze kérdés tudnak-e váltani ennyi idősen, de pl. Sey Patsban így működött...

4. Nem hiszem, h egy D minded HC fog úgy 3-4 lookot erőltetni, ha nincs ember hozzá...nem mint base D, de mint bizonyos helyzetekben használható felállás sztem működhet a mostani emberekkel is...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Raiders' Dennis Allen has lots of problems to fix


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Pryor nem cicózik, QB lesz, akárki meglássa:
http://www.sfgate.com/cgi-bin/article.cgi?f=/c/a/2012/05/27/SP961OO8GI.DTL&feed=rss.raiders


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Köszi, akkor csak töltelékárunak jött. Egy próbát megér, hátha közben kiforrotta magát 😀
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
The Oakland Raiders worked out free-agent CB Cletis Gordon (Panthers), according to a league source.

Róla mit lehet tudni?Bruce
2006-ban UDFA lett, ezután lehúzott 3 szezont backupként a Chargersben (1 meccsen kezdett ezidő alatt összesen), majd 2009-ben még volt 1 meccsre nevezve a Cowboysban, azóta nem volt aktív egyetlen meccsen sem.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
The Oakland Raiders worked out free-agent CB Cletis Gordon (Panthers), according to a league source.

Róla mit lehet tudni?
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Ha téged nem ösztönözne, akkor nem tudom úgyse kifejteni neked. 😊

Engem igenis ösztönözne, ha az edzéseken nyújtott teljesítményem okán, azt mondanák, hogy mostantól viselheted a sisakmatricát is.

Téged nem ösztönözne, tiszta sor, biztos van olyan még akit ez nem ösztönözne, engem (meg gondolom még sokakat) igen.Bruce
Ez igaz!

Engem biztos nem ösztönözne, hogy itt a matrica, de ki vagyok rúgva. És jó eséllyel sosem élhetek abból amire feltettem az életem eddig, és hülyére edzettem magam éveken át. Érted, ha már ott vagyok, ha már leigazoltak, esetleg előtte draftoltak is. Akkor elhiszem, hogy tehetséges vagyok. És megélhetek a tehetségemből életem végéig. Csak most hajtanom kell.
Lexarom a matricát, ha ehhez képest mehetek állást keresni végül.

De abban lehet igazad, hogy van akit pár napig edzésen ez ösztönöz. Én tuti hajtanék egész edzésidőszak alatt akár Barbi matricával a seggemen vagy homlokomon is, vagy a nélkül, ha így felvesznek egy profi csapatba. Nem érdekelne kicsit sem. Nem vagyunk egyformák.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ha téged nem ösztönözne, akkor nem tudom úgyse kifejteni neked. 😊

Engem igenis ösztönözne, ha az edzéseken nyújtott teljesítményem okán, azt mondanák, hogy mostantól viselheted a sisakmatricát is.

Téged nem ösztönözne, tiszta sor, biztos van olyan még akit ez nem ösztönözne, engem (meg gondolom még sokakat) igen.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Bocsánat, hogy van véleményem!

Én egyszerűen azt az ösztönzést nem látom, amiről beszélsz. Tudtam elsőre is hogy ez a célja, csak nem valósul meg.

Nyilván nem a második napon draftoltakat vágják majd ki a rosterről. Nem elég ösztönző egy hatodik-hetedik körös vagy UDFA játékosnak, hogy nem a McDonalds várja, hanem lesz szerződése?
Azt meg pláne nem hiszi gondolom senki, hogy egy frissen igazolt 30 éves embert majd egy logó a sisakon fog ösztönözni. A dollárok és a szerződés hossza fogja.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jóvan kössé' má' bele mindenbe! 😛

Jó ötlet és kész! Ennyi és nem kell megmagyarázni semmit, szerintem ösztönző is. Nekem legalább is az lenne, ha nem csak a végső 53-as keretnek adnák a matricát, hanem már előbb is, ha valamit jól csinál valaki.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Aki nem lesz rosteren, nem mindegy milyen sisakban nem lesz?
Értem én, csak sztem ez a rajongóknak meg a médiának szól. Értelme és a játékosokra gyakorolt hatása szvsz nulla.

Úgyis hajtanak a rosterért, a sisak vele jár. A logót így is úgy is megkapod hozzá.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A múltkori edzésen, meg az elkövetkezendőkön is úgy van, hogy a játékosok siskaban edzenek, de nem viselik a Raiders jelét a sisakon, mert az ki kell érdemelniük és majd később fogják felragasztani 😊Bruce
És aki nem érdemli ki?

Egyébként ezt anno a Dallas Cowboys találta ki a csillaggal. Vagyis én ott halottam először.ulpianus
Az valószínűleg nem lesz rosteren! 😊

Mindegy ki találta ki, de tök jó ötlet szerintem. Legalábbis nekem tetszik!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
A múltkori edzésen, meg az elkövetkezendőkön is úgy van, hogy a játékosok siskaban edzenek, de nem viselik a Raiders jelét a sisakon, mert az ki kell érdemelniük és majd később fogják felragasztani 😊Bruce
És aki nem érdemli ki?

Egyébként ezt anno a Dallas Cowboys találta ki a csillaggal. Vagyis én ott halottam először.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
A múltkori edzésen, meg az elkövetkezendőkön is úgy van, hogy a játékosok siskaban edzenek, de nem viselik a Raiders jelét a sisakon, mert az ki kell érdemelniük és majd később fogják felragasztani 😊Bruce
😀
Ez király!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A múltkori edzésen, meg az elkövetkezendőkön is úgy van, hogy a játékosok siskaban edzenek, de nem viselik a Raiders jelét a sisakon, mert az ki kell érdemelniük és majd később fogják felragasztani 😊