Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/07/03/ben-davidson-dead-at-72/
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
http://www.nationalfootballpost.com/A-west-coast-surprise-6560.html

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
DHB:
http://justblogbaby.com/2012/06/29/can-dhb-escape-suspension-even-if-he-avoids-conviction/ulpianus
Semmi újat nem tett hozzá...néha nem értem minek írnak ilyen cikkeket...


Átlopom ide a Titans topicból, mert tudom, hogy szeretitek. Óriási felvétel!
Wimbley on American Ninja Warrior

http://www.titansonline.com/media-center/videos/Kamerion-Wimbley-on-American-Ninja-Warrior/a3e6bc65-b547-41b7-9cae-ac1ac8731ad6ulpianus
Köszi ez frankó volt!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Átlopom ide a Titans topicból, mert tudom, hogy szeretitek. Óriási felvétel!
Wimbley on American Ninja Warrior

http://www.titansonline.com/media-center/videos/Kamerion-Wimbley-on-American-Ninja-Warrior/a3e6bc65-b547-41b7-9cae-ac1ac8731ad6


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
DHB:
http://justblogbaby.com/2012/06/29/can-dhb-escape-suspension-even-if-he-avoids-conviction/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Két viszonylag rossz hír:

Raiders | Could look to add a CB

The Oakland Raiders likely will be in the market for another veteran cornerback at some point soon.


Raiders | Cooper Carlisle expected to start at LG

Oakland Raiders OG Cooper Carlisle will likely be the team's starting left guard in 2012.


Ha már most azt látják, hogy kell új CB, akkor nem valami jól szuperálhatnak az eddigiek... vagyis hát a fiatalok nem teljesítenek jól, mert azt olvastam hogy Bartell a kezdő és Spencer lehet a nr 2. és gondolom egy nickel-t szeretnének szerezni. Ez meg Chekwára és Van Dyke-ra nézve szégyenteljes.

Illetve számomra az sem elég jó dolog, hogy Carlisle-t senki nem tudja felülmúlni a fiatalok közül... Jó, hogy ZBS meg minden, de akkor is.Bruce
Lehet igaz is amit leszűrtél meg nem...azt most tegyük félre, h egyáltalán valósak-e a hírek...

Az, h CB-t keresünk önmagában nem sokat jelent...lehet, h Chekwa és DVD mögé keresnek csak embert a sok fiatal helyére...
Vagy az is lehet, h ahogy mondod nickelt keresnek és DVD illetve Chekwa külső CBnek készül, így nem tragédia...sztem várjuk meg ki jön, milyen szerepkörbe, ha egyáltalán...

Cooper tavaly elfogadható kezdő OG volt PBSben, így várható, h idén ZBSben is tud hozni még egy szolid évet kezdőként. Az egyetlen ember aki vele "harcol" az egy rookie ex-RT, így sztem teljesen logikus, h TC előtt Coop a favorit...nincs ezzel gond sztem.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Két viszonylag rossz hír:

Raiders | Could look to add a CB

The Oakland Raiders likely will be in the market for another veteran cornerback at some point soon.


Raiders | Cooper Carlisle expected to start at LG

Oakland Raiders OG Cooper Carlisle will likely be the team's starting left guard in 2012.


Ha már most azt látják, hogy kell új CB, akkor nem valami jól szuperálhatnak az eddigiek... vagyis hát a fiatalok nem teljesítenek jól, mert azt olvastam hogy Bartell a kezdő és Spencer lehet a nr 2. és gondolom egy nickel-t szeretnének szerezni. Ez meg Chekwára és Van Dyke-ra nézve szégyenteljes.

Illetve számomra az sem elég jó dolog, hogy Carlisle-t senki nem tudja felülmúlni a fiatalok közül... Jó, hogy ZBS meg minden, de akkor is.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Branch vs. Gronkoulpianus
Köszi!
Jó cikk!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Branch vs. Gronko


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Schefter szerint érdeklődtök Cedric Benson iránt. Ahhoz képest, hogy Cinciben szerettük volna nagyon Bush-t....visszanyal a fagyi 😊MarioAna
Én örülnék Benson-nak. Egy évre ki lehetne próbálni, mert powerback-ünk az nincs. Reece nem fog mindenkit legyalulni maga előtt, DMC,Jones és Goodson sem az a tipus akit ehhez amelóhoz lehetne használni.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
ez meglep, mert eddig úgy lehetett tudni, hogy McKenzie-nek nem kellenek a balhés játékosok.deyell
valszeg a DMC mögötti futókkal nem túl elégedett a stáb, ilyenkor meg már ugye nehezebb rostert erősíteni, lehet ez egyfajta kompromisszumempty taxi
ez világos, ezért is örültem volna anno, ha lecsapunk Brandon Jacobsra, $625,000 garantáltat kap a Friscotól, annyit talán mi is megengethettünk volna.deyell
új a stáb akk még azt gondolták elég lesz így


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 654
Schefter szerint érdeklődtök Cedric Benson iránt. Ahhoz képest, hogy Cinciben szerettük volna nagyon Bush-t....visszanyal a fagyi 😊MarioAna
ez meglep, mert eddig úgy lehetett tudni, hogy McKenzie-nek nem kellenek a balhés játékosok.deyell
valszeg a DMC mögötti futókkal nem túl elégedett a stáb, ilyenkor meg már ugye nehezebb rostert erősíteni, lehet ez egyfajta kompromisszumempty taxi
ez világos, ezért is örültem volna anno, ha lecsapunk Brandon Jacobsra, $625,000 garantáltat kap a Friscotól, annyit talán mi is megengethettünk volna.

choose life
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Schefter szerint érdeklődtök Cedric Benson iránt. Ahhoz képest, hogy Cinciben szerettük volna nagyon Bush-t....visszanyal a fagyi 😊MarioAna
ez meglep, mert eddig úgy lehetett tudni, hogy McKenzie-nek nem kellenek a balhés játékosok.deyell
valszeg a DMC mögötti futókkal nem túl elégedett a stáb, ilyenkor meg már ugye nehezebb rostert erősíteni, lehet ez egyfajta kompromisszum


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 654
Schefter szerint érdeklődtök Cedric Benson iránt. Ahhoz képest, hogy Cinciben szerettük volna nagyon Bush-t....visszanyal a fagyi 😊MarioAna
ez meglep, mert eddig úgy lehetett tudni, hogy McKenzie-nek nem kellenek a balhés játékosok.

choose life
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Schefter szerint érdeklődtök Cedric Benson iránt. Ahhoz képest, hogy Cinciben szerettük volna nagyon Bush-t....visszanyal a fagyi 😊

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Raiders | Shawntae Spencer fitting in

Oakland Raiders CB Shawntae Spencer showed quickness and awareness during his first organized team activities (OTAs) and minicamp with the team.


Raiders | Matt Shaughnessy praised by teammate

Oakland Raiders DL Matt Shaughnessy was called the best run-stopping defensive end in the NFL by teammate DL Richard Seymour.


Raiders | Richard Seymour slimmed down

Oakland Raiders DL Richard Seymour was noticeably slimmed down during organized team activities (OTAs) and minicamp, and he might see time at defensive end in the new 3-4 defensive scheme as a result.


Raiders | Stefen Wisniewski slowly making way back

Oakland Raiders OG Alex Parsons filled in admirably during organized team activities (OTAs) and minicamp while C Stefen Wisniewski (shoulder) took it easy with his surgically repaired shoulder.


Raiders | Tony Bergstrom pushing Cooper Carlisle

Oakland Raiders OG Cooper Carlisle is considered the starter at left guard, but rookie OG Tony Bergstrom is expected to challenge for the starting job in training camp.


Raiders | Darrius Heyward-Bey looks like legit No. 1 WR

Oakland Raiders WR Darrius Heyward-Bey performed well during organized team activities (OTAs) and minicamp, and he looked like a legitimate No. 1 wide receiver.


Raiders | Khalif Barnes expected to enter camp as starter

Oakland Raiders OT Khalif Barnes has been holding OT Joseph Barksdale off during offseason workouts for the starting right tackle job and is expected to enter camp as the starter.


Raiders | Brandon Myers believed to have edge for TE job

Oakland Raiders QB Carson Palmer said TE Brandon Myers appears to be the favorite for the starting tight end job this season.


Raiders | GM believes Rolando McClain will play in 2012

Oakland Raiders general manager Reggie McKenzie said he is comfortable with LB Rolando McClain's legal situation and believes he will play in 2012.


Raiders | Coaching staff impressed with Carson Palmer

Oakland Raiders head coach Dennis Allen said he couldn't be anymore pleased with QB Carson Palmer after seeing him perform during offseason workouts. "He's been an outstanding leader," Allen said. "He's taken to the new system, has a good command of what we're asking him to do. He's coaching the young guys. You couldn't ask for anything better than what we're getting out of Carson right now."
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
http://blog.sfgate.com/raiders/2012/06/13/huff-looking-forward-to-real-defense-without-davis-getting-involved/

Érdekes nyilatkozat Huff-tól.

Eddigi is tudtuk, sejtettük, h Al beleszólt a Dbe keményen, ezt most ő is megerősíti. Páran nehezményezik, h miért kellett Al-t belekavarni, tőle kapta a hatalmas lóvét Huff...én nem éreztem sértőnek a nyilatkozatot...
Én nagyon várom már ezt az új védelmet!
Én hiszem, h nagy meglepetés lesz ez sok ember számára. Az eddigi kiszámítható, ötlettelen, játékosainkat nagyon nehéz helyzetbe hozó D helyett végre lehet egy modern, kreatív, játékosokat helyzetbe hozó, erősségeiket kiaknázó védelmünk.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Seymour 10 fontot fogyott az offseasonban eddig. Biztos már lassul az öreg, aztán le kell adni a súlyt, hogy ne tűnjön fel. Engem nem zavar, csak ne gyengüljön! 😊

Shaughnessy visszatért az edzésbe és állítása szerint teljesen jól van, azt nyilatkozta, hogy ha most vasárnap kezdődne a szezon, akkor játszana! 😊 És akkor még egy kis Seymour. Azt mondta Sey Shaughnessyről, hogy véleménye szerint a legjobb DE futás ellen az NFL-ben. (ő már csak tudja) 😊

Denarius Moore megsérült az egyik edzésen, mégpedig a combhajlító izmán, sajnos most pár hetet ki kell hagynia, de elvileg a mini-camp-re meggyógyulhat.

Louis Murphy viszont pont egy ilyen sérülésből gyógyult fel, így már részt vett az OTA-kon.Bruce
Seymour sztem rendben lesz...nagyon mondja mindig a smart, disciplined dolgot. Neki ebben vezérnek kéne lenni!
Shaggy visszatérése nagy lökést adhat a DLnek...
Moore, Wiz, Mitchell, Tonga elvileg mind "kész" lesz TC-re...

Murphy visszatért és már le is nyilatkozta, h tudja mennyire virítania kell...nem lesz könnyű helyzetben Murphy ugyanis nagyon mély lett a WR corp. és ő aránylag sokat keres idén a 3. 4. 5. helyér küzdők között...
Calhon .465
Criner még nincs deal, de olcsó rookie deal lesz
Ford .490
McGee future contracton van
Murphy 1.26
Streater UDFA dealen
Mayo UDFA dealen
Ráadásul Moore megüresedett helyére sem Murphy-t léptették fel, hanem Rod Streater dolgozott az első csapattal. Ez amiatt is lehet, mert a srác esetleg jobban tudja hozni Moore szerepét, de végülis mindegy. A lényeg, hogy a tutinak tűnő kezdő páros DHB-Moore lesz. Ford tuti marad ezért a pénzért mint returner és slot WR. Criner most lett draftolva az új vezetés által tuti marad. Streater eddig annyira jól teljesít, h 1st team snapeket kap, így sanszos, h marad. Ez 5 WR már és ha viszünk is 6db-ot oda is van még Murphy mellett Clahon, McGee, Mayo sokkal olcsóbban. Persze ha sérülés jön addig még változhat a dolog, de ha nem virít TCben könnyen utcán találhatja magát...Mondjuk a rutinja (többihez képest) miatt lehet ő marad, ha beférünk a cap alá így is és a McGee-Mayo duo megy mondjuk PSbe...

Pár évvel ezelőtt egy normális WRünk sem volt, most meg akad pár használható darab szerencsére...persze majd pre meccseken és a szezonban derül ki a valóság, de eddig bíztató a helyzet.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Seymour 10 fontot fogyott az offseasonban eddig. Biztos már lassul az öreg, aztán le kell adni a súlyt, hogy ne tűnjön fel. Engem nem zavar, csak ne gyengüljön! 😊

Shaughnessy visszatért az edzésbe és állítása szerint teljesen jól van, azt nyilatkozta, hogy ha most vasárnap kezdődne a szezon, akkor játszana! 😊 És akkor még egy kis Seymour. Azt mondta Sey Shaughnessyről, hogy véleménye szerint a legjobb DE futás ellen az NFL-ben. (ő már csak tudja) 😊

Denarius Moore megsérült az egyik edzésen, mégpedig a combhajlító izmán, sajnos most pár hetet ki kell hagynia, de elvileg a mini-camp-re meggyógyulhat.

Louis Murphy viszont pont egy ilyen sérülésből gyógyult fel, így már részt vett az OTA-kon.
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Burris is aláírta a 4 éves szerződését.

85-öt kidobta a Pats, lesz Palmer --> 85 passz akár a TC-ben sztetek? Houshmandzadeh-t tavaly idehozták neki lehet 85-ért is szól egy szót?peterbadbone
Szerintem ahhoz Palmernek nem sok köze volt.
Meg amúgy is van már 85-ösünk, aki egyre jobb.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Burris is aláírta a 4 éves szerződését.

85-öt kidobta a Pats, lesz Palmer --> 85 passz akár a TC-ben sztetek? Houshmandzadeh-t tavaly idehozták neki lehet 85-ért is szól egy szót?peterbadbone
Palmer to 85 lesz év közben is...DHB a mi 85-ünk 😊

Óccsó szinkó ide nem hiszem h jön. Bár megvan a Palmer kapcsolat, de már nincs Hue és WCO szerű O lesz...
Ráadásul elég mély most a WR corp, persze lehet azért elférne még az öreg, ha megrázza magát, de nem látom most a move-ot...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Burris is aláírta a 4 éves szerződését.

85-öt kidobta a Pats, lesz Palmer --> 85 passz akár a TC-ben sztetek? Houshmandzadeh-t tavaly idehozták neki lehet 85-ért is szól egy szót?

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Raiders signed fifth-round DE Jack Crawford, sixth-round DT Christo Bilukidi, and seventh-round LB Nathan Stupar to four-year contracts.
Born in London, Crawford was a three-year starter at Penn State. On a deep defensive line, he'll likely begin his career as a special teamer. Born in Angola with time in France and Brazil, the raw Bilukidi established a Georgia State record with 10 sacks in two years. Stupar, Crawford's teammate with the Nittany Lions, has a shot at a roster spot in a shallow linebacking corps.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Wiz az egész tavalyi szezont sérüléssel játszotta végig, ugyanis a vállizületében volt valami szakadásszerűség. Na már most, ha idénre egészséges lesz, akkor még jobb teljesítményt mutathat, valamint azt is írják, hogy elég jól érzi magát a ZBS-ben is. Remélem fajin lesz C poszton! 😊Bruce
Én speciel miatta sosem izgultam, hogy fajin lesz-e.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Wiz az egész tavalyi szezont sérüléssel játszotta végig, ugyanis a vállizületében volt valami szakadásszerűség. Na már most, ha idénre egészséges lesz, akkor még jobb teljesítményt mutathat, valamint azt is írják, hogy elég jól érzi magát a ZBS-ben is. Remélem fajin lesz C poszton! 😊