Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Meg hát elvileg csinálják a helyet Bensonnak a sapka alatt. Mert nagyon sok helyen írták már hogy akarjuk. Meg hogy egyik futónk (Goodson és T.Jones) sem képes második futóként szerepelni egyelőre, bár még most jön a camp és ott derül ki minden.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na most ez miért kellett? Én nagyon bírom murphyt.Delonso_
Ezt twitteren olvastam az egyik szakitól
2012 pick Juron Criner reportedly looked good in mini-camp. If he passed Murphy, Murphy would be 5th WR in OAK. 4th WR in Carolina at worst.
Így már talán érthető a dolog.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Valami late round pick az.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hát sajnálom én is, de ha megnézzük már rebesgették hogy nem biztos hogy kezdőbe kerülhet az újoncok miatt és most még kaptunk ellenértéket érte.
Az ellenérték: undisclosed conditional draft choice
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Na most ez miért kellett? Én nagyon bírom murphyt.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Louis Murphy eltradelve a Panthersbe, egyelőre nem tudni, mit kapott érte a Raiders.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Valahol olvastam, hogy dolgoznak Kelly szerződésének átstrukturálásán. Azért azzal is lehetne idénre megtakarítani lóvét, de ugye azt jelentené, hogy jövőre valszeg nagyobb kifizetést kell neki eszközölni, ami a hosszú távú gondolkodást zavarná be. Bruce
Kelly szerződését már nem piszkálnám, hacsak nincs vmi fontos igazolás, amihez kell, mert idén úgy néz ki befér a cap alá és jövőre jobb helyzetben lesznek átalakításhoz, cuthoz, ha most nem alakítják...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Paul szerint 5.159M cap space-ünk van a Branch deal után, ami idén 2.4M-al terheli a cap-et.
Ehhez az összeghez kell majd még Bergstrom és Criner szerződése szerinte...3.5-4M lesz akkor vszeg igazolásokra még...
Érdekesség, h Branch dealje jövőre lesz "drága" 10.9M cap számmal.
 www.csnbayarea.com/football-oakland-raiders/raiders-talk/Exactly-how-much-cap-space-does-Branch-d?blockID=742247&feedID=7638

Edit:
megvan azóta a teljes deal...

4 éves 26,6M-s deal 17,1M garantált összeggel és 5.6M-s signing bonussal van ellátva és minden évben van 250.000-es lehívható pénz, ha pro bowl kerettag lesz.

2012: 1.000.000 salary + 1.400.000 signing bonus= 2.400.000 cap number + 250.000 "pro bowl" bonus

2013: 9.500.000 salary + 1.400.000 signing bonus= 10.900.000 cap number + 250.000 "pro bowl" bonus

2014: 4.000.000 salary + 1.400.000 signing bonus= 5.400.000 cap number + 250.000 "pro bowl" bonus

2015: 6.500.000 salary + 1.400.000 signing bonus= 7.900.000 cap number + 250.000 "pro bowl" bonus

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Valahol olvastam, hogy dolgoznak Kelly szerződésének átstrukturálásán. Azért azzal is lehetne idénre megtakarítani lóvét, de ugye azt jelentené, hogy jövőre valszeg nagyobb kifizetést kell neki eszközölni, ami a hosszú távú gondolkodást zavarná be.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Akkora itt a csönd és a hullaszag, hogy gondoltam bedobok vmit amin lehet kicsit elmélkedni...

Salary cap helyzet idén és kilátások...

Idén a nagy tisztogatáskor elkezdtem irogatni a szerződésekkel kapcsolatos dolgokat. Új deal-ek számait, bennragadt deadmoney összegeket...persze nem hivatalos adatokkal dolgozom, de úgy érzem elég jó pontossággal sikerült mostanra belőni a dolgokat. Van még sajnos olyan deal ami nem született meg (rookie) vagy nem ismertek a számai( Leinart, Branch...), de alakul a dolog.
Bedobom, rágcsáljuk kicsit, remélem lesz aki hozzá tud tenni plusz infókat és alakul a táblázatom 😊

Az elérhető adatokból most 56.023.000-t számolok fizetésnek, amik mellett 30.208.167-nyi bonussal kalkulálok. Ehhez amíg nincs Branch részletező nála maradok a 6.212.000-es tag értékkel, bár itt 2 vagy akár 3 milliós megtakarítást reálisnak érzek. A sok dead money az ami jelentős gondba sodor minket cap téren ugyebár...ennek a számolása sem könnyű, hiszen kevés helyen van adat róla. Én mostanra 20.225.000-t szedtem össze Routt, Wimbley, Henderson, CJ és Hiram Eugene nyomán.
Ezekhez jönnek még a nem ismert szerződések értékei (Leinart, Giordano...) és a rookie, UDFA dealek ( Criner, Bilukidi, Bergstrom, Crawford, Burris, Stupar, Streater, Hamilton). Ezekre én 7.400.000-et "raktam" el.
Így érünk el egy 120.068.167-es értékhez, amit lehet a 2011-ről áthozott (3.077.427) összeggel korrigált salary cap számhoz hasonlítani. 123.677.427 lesz a korrigált cap érték amiből egy kivonás segítségével már meg is kapjuk a 3.609.260-as cap room-unkat.
Ezt még javítja szerintem a Branch deal jó 2-3Mval, de elképzelhető, hogy vannak a nem ismert szerződések között "rontó" tényezők is.
A 3,5M és 6M között lehet szerintem az a cap room ami rendelkezésünkre áll. Ez még elég lehet egy kis erősítésre amikor TC alatt megindulnak a szűkítések.


Az idei offseason igazán érdekes volt, ezt mindannyian érzékeltük. Nagy volt a tisztogatás, mozgás. A közeli, közepes sikerünket nagyban meghatározza a HC választása RM-k és az idei, illetve 2013-as offseasonban végrehajtott játékosállománybeli cserék.
Idén megszabadultak a legrosszabb szerződésektől, de jövőre is komoly feladat vár még a stábra.
Az idei szezon végére jópár szerződést-játékost ki kell értékelniük, döntést kell hozniuk.

Támadó oldalon rögtön felmerül DMC, DHB és Palmer neve is. DMC ha nem tud egészséges maradni nem nagyon érheti meg a cap számát 2013. Ha DHB nem tud 1000 yardos megbízható WR-é érni nála is ez a helyzet. Palmer 16M-s cap száma is igen jó teljesítményért kiállt. Reece UFA lesz 2013ban, vele is foglalkozni kell.

Védelemben még komolyabb kérdések lesznek.
Rolando hogyan teljesít, hogy végződik a jogi ügye?
Hogy teljesítenek az egy éves deal-en lévő veteránok (Bartell, Spencer, Wheeler)?
Mi lesz a Seymour-Kelly-Shaughnessy-Bryant 4-essel?

McClain sokat keres ahhoz, h rossz teljesítmény vagy komoly eltiltás esetén maradjon, bár ez az elküldés elég drága lenne.
Jó teljesítés esetén kit, milyen áron tudnak megtartani?
A két fiatal új szerződést akar majd és várhatóan Matt esetében ez nem lesz annyira olcsó. A Sey-Kelly drága duo mellé nem hiszem, h ez befér. Kelly olcsóbban elküldhető lesz mint Sey, ha jó számolok, de akár az is lehet egy opció, hogy Matt-et elengedik, mert teljesen 3-4re állunk...opció lesz bőven.

A rengeteg kérdés, eldöntendő feladat mellett lesz egy az utóbbi időkhöz képest teljes draftunk is, így a következő offseason legalább annyira meghatározó lesz mint ez a mostani.

Az idei és egy okos következő offseasonnal a csapatot pénzügyikeg, cap szempontból rendbe lehet rakni és ha a HC valamint a játékos állományban eszközölt változások, döntések bevállnak ténylegesen a feljövőben lévő csapatok közé kerülhetünk!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 655
Milyen lesz az új D séma?ulpianus
Modern, tamadofelfogasu...Rolni
Halálosan kemény, darálós típusú ami szétzúzza a futókat és a Qb-kat! 😀ParadSEC
"kill the head and the body will die"

choose life
több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Legközelebb előbb rinyálok... 😀
Amúgy 4 éves a szerződés $26.6M és ebből $17.1M a garantált. szerintem nem rossz szerződés talán egy picivel lehetett volna kevesebb a garantált, de ennyit megér Branch.peterbadbone
Sztem jo deal. Most meg lehet sokallni, de az uj D semaban penge lesz es egy ev mulva remek deal lesz... Rolni
Milyen lesz az új D séma?ulpianus
Modern, tamadofelfogasu...Rolni
Halálosan kemény, darálós típusú ami szétzúzza a futókat és a Qb-kat! 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Legközelebb előbb rinyálok... 😀
Amúgy 4 éves a szerződés $26.6M és ebből $17.1M a garantált. szerintem nem rossz szerződés talán egy picivel lehetett volna kevesebb a garantált, de ennyit megér Branch.peterbadbone
Sztem jo deal. Most meg lehet sokallni, de az uj D semaban penge lesz es egy ev mulva remek deal lesz... Rolni
Milyen lesz az új D séma?ulpianus
Modern, tamadofelfogasu...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Nemtom mennyire naprakész és pontos a spotrac.com weboldal. Egyféle viszonyítási alap, hogy mennyit keresnek a top safetyk a ligában. felül állítható a base salary sal. átlagra és cap hitre.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Legközelebb előbb rinyálok... 😀
Amúgy 4 éves a szerződés $26.6M és ebből $17.1M a garantált. szerintem nem rossz szerződés talán egy picivel lehetett volna kevesebb a garantált, de ennyit megér Branch.peterbadbone
Sztem jo deal. Most meg lehet sokallni, de az uj D semaban penge lesz es egy ev mulva remek deal lesz... Rolni
Milyen lesz az új D séma?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Legközelebb előbb rinyálok... 😀
Amúgy 4 éves a szerződés $26.6M és ebből $17.1M a garantált. szerintem nem rossz szerződés talán egy picivel lehetett volna kevesebb a garantált, de ennyit megér Branch.peterbadbone
Sztem jo deal. Most meg lehet sokallni, de az uj D semaban penge lesz es egy ev mulva remek deal lesz...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Hétfőig kell összehozni az új szerződést Tyvoon-nal? Az nagyon szűkös határidő. Ha ezt nem hozza össze McK időben akkor nagyon csalódott leszek... eddig egész jó az offseason, bár nehéz még megemészteni azt, h Knapp lett ismét az OC, de ez van... peterbadbone
Hát én nemtudom mi igazán jó ebben az offseasonban fontos emberek távoztak, semmi komoly igazolás nem volt, a draft eleve kevés pick miatt nem lehetett meghatározó, és minden csoportrivális sokkal erősebb lett. Sajnos szerintem biztos az uccsó hely a csoportban, bár remélem csak örök pesszimistalétem mondatja velem ezt.
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Legközelebb előbb rinyálok... 😀
Amúgy 4 éves a szerződés $26.6M és ebből $17.1M a garantált. szerintem nem rossz szerződés talán egy picivel lehetett volna kevesebb a garantált, de ennyit megér Branch.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hétfőig kell összehozni az új szerződést Tyvoon-nal? Az nagyon szűkös határidő. Ha ezt nem hozza össze McK időben akkor nagyon csalódott leszek... eddig egész jó az offseason, bár nehéz még megemészteni azt, h Knapp lett ismét az OC, de ez van... peterbadbone
4 évre aláírt

több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Hétfőig kell összehozni az új szerződést Tyvoon-nal? Az nagyon szűkös határidő. Ha ezt nem hozza össze McK időben akkor nagyon csalódott leszek... eddig egész jó az offseason, bár nehéz még megemészteni azt, h Knapp lett ismét az OC, de ez van...

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Csumi! De fura ez az új fórum..
Na de ha újat mondok valakinek: azt olvastam ma, hogy Branch-el új-hosszabb távú szerződésen dolgozunk ami a csapatnak-cap- és neki is jó.
Másrészt előző fórumba még olvastam, hogy talán Bruce másolt be playa offseason elemzéseket, azóta olvastam én is, hogy a 2 újonnan draftolt WR-ünk abszolút jó teljesítményt nyújt eddig, és valamelyik bőven benne lehet majd a kezdőben is.. lesz itt fight😊 Go Raiders!!!Raider89
Hali!
Ez nem igazán új hír, eddig is ezen dolgoztak, de eddig nem sok sikerrel. 16-a előtt kell nyélbeütni a dolgot...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Csumi! De fura ez az új fórum..
Na de ha újat mondok valakinek: azt olvastam ma, hogy Branch-el új-hosszabb távú szerződésen dolgozunk ami a csapatnak-cap- és neki is jó.
Másrészt előző fórumba még olvastam, hogy talán Bruce másolt be playa offseason elemzéseket, azóta olvastam én is, hogy a 2 újonnan draftolt WR-ünk abszolút jó teljesítményt nyújt eddig, és valamelyik bőven benne lehet majd a kezdőben is.. lesz itt fight😊 Go Raiders!!!



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
http://www.nationalfootballpost.com/Playbook-Raiders-HeywardBey-vs-Cover-0.html

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Raiders | Likely to sign Cedric Benson?

It would not be surprising to see the Oakland Raiders sign free-agent RB Cedric Benson (Bengals) at some point, especially if Benson's asking price is low enough and he is content with a backup role.
__________

Raiders | Philip Wheeler to work as nickel pass rusher

Oakland Raiders LB Philip Wheeler is expected to serve as the team's nickel pass rusher, replacing LB Kamerion Wimbley.
__________

Raiders | Juron Criner a starting WR?

Oakland Raiders WR Juron Criner, who was impressive during offseason workouts, could potentially challenge starting WRs Denarius Moore or Darrius Heyward-Bey if they struggle.
__________

Juron Criner - WR - Raiders

Raiders rookie WR Juron Criner is "definitely in [the] running for serious playing time," according to the Contra Costa Times.
Don't get excited in redraft leagues just yet. Although beat writer Steve Corkran notes that Criner already "looks quite comfortable as an NFL player," the fifth-rounder is no higher than fourth on the depth chart. Corkran's advice to fantasy leaguers is to "slow your roll" if you believe Criner will move ahead of Darrius Heyward-Bey, Denarius Moore, or Jacoby Ford in three-wide sets. "Criner has a long way to go," cautions Corkran. "All (he's) done so far is get off to a nice start."
__________

Louis Murphy - WR - Raiders

The Contra Costa Times' Steve Corkran confirms Louis Murphy is in a "fight" for a roster spot this summer.
Fifth-rounder Juron Criner and undrafted Rod Streater were two of the most impressive offensive rookies in offseason practices, putting the squeeze on injury-prone Murphy. Due $1.26 million this year, Murphy looks like the odd man out barring a stellar training camp.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/07/03/ben-davidson-dead-at-72/TST
R.I.P.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!