Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Van itt egy érdekes dolog ami a DCnk egyik nyilatkozatában volt...azt mondta, h megnézzük...ha 1 gap-re alkalmas embereink vannak azt fogjuk tolni...itt ugye lehet 4-3 és 3-4 is 1 gap...ez stimmel is az eddigi infókkal miszerint 4-3, 3-4 felállások mixelve lesznek...ami itt sztem fontos, h 1 gap marad vszeg...
1 gap 3-4hez elvileg kisebb NT is elég lehet, itt jöhet képbe TK vagy Bilukidi akár...
Ha vmit rosszul írok remélem úgyis kijavítja vmi szaki...
Wade Phillips 1 gap 3-4et tol, így kéne Texans meccset nézni mostmár O és D miatt is...
Azt olvastam, h Saban is 1 gap rendszert tol Alabamában...3-4 alapon 4-3 betétekkel...ha ez igaz nem véletlen, h DA szerint Rolando nagyon érti miről szól az új D...
Ha most 1 pillanatra félre tesszük Rolando offfield dolgait akkor logikus dolog lenne olyan D sémát kreálni amiben a DL emberkéink ismerősek és a potenciális franchise MLBnk is otthonosan mozog...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ausberry starter TE lesz elmondások alapján, és kifejezetten elégedettek vele, folyton dícsérik.Stez
Ilyenkor mindenkit dicsérnek.

Múltkor dicsérték Pryor-t, rá 3 napra meg hozták Leinart-ot 😊Bruce
😊

Myers és Ausberry között lesz harc...Myers jobb blokkoló és elkapni is tud, míg Ausberry elvileg elkapásban (mint exWR) jobb, de keveset tud a blokkoláshoz, bár a súllya most már megvan hozzá 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ausberry starter TE lesz elmondások alapján, és kifejezetten elégedettek vele, folyton dícsérik.Stez
Ilyenkor mindenkit dicsérnek.

Múltkor dicsérték Pryor-t, rá 3 napra meg hozták Leinart-ot 😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Ausberry starter TE lesz elmondások alapján, és kifejezetten elégedettek vele, folyton dícsérik.

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
McClain ott van az OTAn. First team MLB...
Allen azt mondta, h mindenki tisztalappal indul, multbeli bunokkel nem foglalkoznak.
McClain a csalad tagja es megvarjak a jogi torteneseket...kov targyalas asszem osszel lesz...A komisszar jogi dontes utan szokott meszelni nem?
Lehet arra jatszanak, h ebbol ha dutyi a vege akkor kov offseason lesz es liga eltiltas is kov szezon, igy most 1 full szezont kihozhatnak belole...
Ha nem virit a jogi dontes, eltiltas miatt lehet akar cut is...
Ha az uj semaban villant akkor megakd nagyon sajnaljuk, h kicsit husol es csak kibirunk 2-4 meccset nelkule majd...
DA szerint McClain erti az uj semat, huddleben iranyit...


mas:
edzesen Burris volt a wlb, mert Curry nem edzett.
Ausberry allitolag 265fontra gyurta magat, de nem lassult.
Dmc, Jones es Goodson is jol mozogtak, persze kontakt nelkul vagyunk meg.
Kevesbe kiszamithato Drol, mindenhonnan blitzekrol beszeltek D playak.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Csukják le a faszba, meg az összes ilyen buzi verekedős majmot. Olyanok ezek mint a norvégok...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
(sztem még saját magát is magázza - ha van annyi esze egyáltalán, hogy képes legyen az ilyen nyelvtani fondorlatokra- 😀 ). TST
Az angolban nincs külön tegező-magázó viszony 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 652
nem fogja megúszni sztem a letöltendő börtönbüntetést, az egyik kópéskodásáról videófelvétel is van, megnézhető a neten.deyell
belinkelnéd a kedvemért? :rolleyes:TST
Erre én is kiváncsi lennék, mert amit én láttam a neten abban nincs semmi Rolando ellen...meg lett vágvaRolni
ja, ez lesz az akkor. bár a cikkben az van, hogy "It’s obvious that McClain has been edited out of parts of it, but it matches up perfectly with (the victim)'s statements of it"

szóval meglepne, ha megúszná.

choose life
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 652
nem fogja megúszni sztem a letöltendő börtönbüntetést, az egyik kópéskodásáról videófelvétel is van, megnézhető a neten.deyell
belinkelnéd a kedvemért? :rolleyes:TST
sokat nem lehet látni, mert telefonnal rögzített, ez egy tavaly novemberi balhéja

http://www.waaytv.com/news/local/story/Video-of-Rolando-McClain-incident-surfaces/qAtHCmZ5MU6HGPhnzwWa_A.cspx

choose life
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
nem fogja megúszni sztem a letöltendő börtönbüntetést, az egyik kópéskodásáról videófelvétel is van, megnézhető a neten.deyell
belinkelnéd a kedvemért? :rolleyes:TST
Erre én is kiváncsi lennék, mert amit én láttam a neten abban nincs semmi Rolando ellen...meg lett vágva

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
nem fogja megúszni sztem a letöltendő börtönbüntetést, az egyik kópéskodásáról videófelvétel is van, megnézhető a neten.deyell
belinkelnéd a kedvemért? :rolleyes:
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Én megen nem értem... Ilyenkor szerintem még büszke is magára, hogy fú de fain csávó vagyok és nem mellékesen a Raiders linebackereként még nagyobb csaszi Rolando (sztem még saját magát is magázza - ha van annyi esze egyáltalán, hogy képes legyen az ilyen nyelvtani fondorlatokra- 😀 ). Persze nem is beszélve arról, hogy a Raiders imázsába úgyis belefér minden bazmeg... Nem számít! 😉 Ignoráns tahó! Olyan jó lenne bele látni az öltözőn belülre, hogy a többi játékos, hogy viszonyul az efféle helyzetekhez (már a normálisabbjai). Okké, hogy sok mindent nem csinálhat senki, max próbálják eltussolni ezt az egészet, mármint a csapat, de a gyökérkedéseinek az időzítése most über rossz, mert pont új a staff, meg a vezetés, pont most kellene azokat az alapokat lerakni, hogy ne 0-16-os szezonunk legyen (most egy picit elragadt a hév... ) Nincs elég gondja a csapatnak ááááá még ez a homo is kellett ide biztos ami biztos! 😊
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 652
nem fogja megúszni sztem a letöltendő börtönbüntetést, az egyik kópéskodásáról videófelvétel is van, megnézhető a neten.

choose life
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Nem is az eltiltás a fő gond. Az borítékolható.

A gond az, hogy majom, ahogy Bruce fogalmazta meg. Nem az első esete. Amennyire értem eddig, ez megint egy teljesen felesleges, értelmetlen hülyeség volt. Minél többet nem játszik, annál nagyobb a rizikó, hogy sikerül valami zseniális majomságot összehoznia.ulpianus
Igen ez a második eset, h fegyver, lövöldözés van körülötte...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Nem is az eltiltás a fő gond. Az borítékolható.

A gond az, hogy majom, ahogy Bruce fogalmazta meg. Nem az első esete. Amennyire értem eddig, ez megint egy teljesen felesleges, értelmetlen hülyeség volt. Minél többet nem játszik, annál nagyobb a rizikó, hogy sikerül valami zseniális majomságot összehoznia.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
McClain részt vett a csapat OTA-ján és edzett is.
Meg fellebbezést nyújtottak be az ítélet ellen, remélhetőleg majd enyhítik az ítéletet és csak felfüggesztettet kap ez a majom...Bruce
A bíróság akárhogy dönt, eltiltás úgyis kapni fog...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Winslow meg ment a Seahawksba, milyen jó lenne visszahozni Millert! 😊
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
McClain részt vett a csapat OTA-ján és edzett is.
Meg fellebbezést nyújtottak be az ítélet ellen, remélhetőleg majd enyhítik az ítéletet és csak felfüggesztettet kap ez a majom...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Nem tradelnék érte semmi értékeset...max vmi 2013-as 6. 7. kört...de fölösleges lenne, mert amit ő keresni szeretne azt itt nem hiszem, h megkapja...

McClain cut azért még nem lefutott és ha őt kirakjuk valóban inkább LB kéne akár trade árán, mint TE...Rolni
tradelni talán nem is kéne érte, mert úgy olvastam, hogy minden bizonnyal cutolva lesz. más kérdés, hogy ha jól tudom, McKenzie a jó karakterű játékosokat preferálja, és Winslow elég problémás playa, ez inkább dönthet.deyell
Igen ez meg a fizuigény...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 652
Nem tradelnék érte semmi értékeset...max vmi 2013-as 6. 7. kört...de fölösleges lenne, mert amit ő keresni szeretne azt itt nem hiszem, h megkapja...

McClain cut azért még nem lefutott és ha őt kirakjuk valóban inkább LB kéne akár trade árán, mint TE...Rolni
tradelni talán nem is kéne érte, mert úgy olvastam, hogy minden bizonnyal cutolva lesz. más kérdés, hogy ha jól tudom, McKenzie a jó karakterű játékosokat preferálja, és Winslow elég problémás playa, ez inkább dönthet.

choose life
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Nem tradelnék érte semmi értékeset...max vmi 2013-as 6. 7. kört...de fölösleges lenne, mert amit ő keresni szeretne azt itt nem hiszem, h megkapja...

McClain cut azért még nem lefutott és ha őt kirakjuk valóban inkább LB kéne akár trade árán, mint TE...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Ha McClaint cutoljuk inkább LB-t kéne kereseni szerintem.
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 652
Kellen Winslow says he’s done in Tampa, Bucs trying to trade him

nem kéne lecsapni rá? ha McClaint cutoljuk, talán lenne számára hely a capben.

choose life
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Jelenlegi állás szerint Moore lesz az X, míg DHB a Z WR...Rolni
Nincs választásuk, egyik slotot be kellett tolni. És Moore kicsit nagyobb, mint Ford.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Jelenlegi állás szerint Moore lesz az X, míg DHB a Z WR...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!