Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Én mondtam, hogy Burris gyors, de képzetlen. Hiába várják tőle (ahogy olvastam) páran a pass rusht. Az nem sebesség kérdése elsősorban. Segít ha egyébként jó pass rusher valaki, de elsődlegesen nem ezen múlik.
Mondok egy példát a Chiefsből. Leggyorsabb OLBnk Studebaker, aki híresen rossz pass rusher. Leglassabb Tamba Hali.

Burris futás ellen nekem egyszerűen kicsit üt. Az ő képességeivel nagyobbat várnék. Ellenben ritkán hibázza el, ami fontosabb.
Ami jó benne, hogy érti a játékot, ritkán kerül játékon kívülre. Intelligens, higgadt. (Nem olyan sík ostoba, mint Curry például. Aki egy jó megmozdulásra egy óriási baromsággal kontrázik rögvest.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Boise State-San Diego State meccset nézem...

Miles Burris nem varázsolt el eddig...nem rossz a sebessége, de Nate Potter (LT) ellen elég hatástalan...simán megtartja...
Futás esetén is túlfut kívül többször...

Back up STer eddig...Rolni
Potter nagyon jó college OT volt.braxa88
Az OK, csak örültem volna, ha vmi bíztatót látok rögtön 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Boise State-San Diego State meccset nézem...

Miles Burris nem varázsolt el eddig...nem rossz a sebessége, de Nate Potter (LT) ellen elég hatástalan...simán megtartja...
Futás esetén is túlfut kívül többször...

Back up STer eddig...Rolni
Potter nagyon jó college OT volt.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Boise State-San Diego State meccset nézem...

Miles Burris nem varázsolt el eddig...nem rossz a sebessége, de Nate Potter (LT) ellen elég hatástalan...simán megtartja...
Futás esetén is túlfut kívül többször...

Back up STer eddig...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Aaron Nagler@Aaron_Nagler

RT @jasonjwilde: According to a source, #Packers scout Shaun Herock is indeed joining #Raiders.

Egy vélemény erről:
His dad Ken Herock worked a lot of years as a scout for Al Davis. In 1994 the younger Herock got his start in Green Bay under GM Ron Wolf, another Al Davis insider. Looks like with the signing of Raleigh McKenzie and now Herock, Reggie is keeping it all in the Raider family. I don't really look at it as nepotism so much because the guys we are bringing in have done well before they got here and/or they obviously have Reggie's trust.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Jó féle Dennis Allen interjú:
http://blogs.mercurynews.com/kawakami/2012/05/02/raiders-coach-dennis-allen-on-leinartpryor-defensive-schemes-and-the-ideal-drew-brees/

Pár dolog:
-DMC lesz természetesen a lead back, de lesz mellette más is pályán, h ne zúzódjon szét. Ez nálam azt jelenti, h nem 25-30 carry\per meccs lesz neki 8 meccsig aztán 8 ücsörgés, hanem inkább 20 körül és cseré(k)nek a többi 10+...így hátha lehozza az egész szezont...

-foci szeretete, karakter, munkamorál nagyon fontos

-még mindig nem árulta el mi lesz a base D felállás, de amúgy is varia lesz ezért is nagyon fontosak a versatile playák...

-kérezték tőle, h van-e 3-4hez NTnk?...azt mondta van...Kellyt kérdezte a csóka erre azt mondta tud Kelly azt is játszani...tehát a roto-s félhírekkel ellentétben nem azt mondta ő lesz, hanem, h akár ő is tud ott játszani...ha esetleg Kelly lesz az NT akkor inkább a Wade Phillips féle NT munkára lehet készülni...

-azt mondta van pár srác kereten akik tudnak 4-3 vagy 3-4 NT-t játszani...Kelly, Ivey, Hamilton???

-több olyan DL ember van (draftoltak is) akik mindkét sémában tudnak játszani...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
A tesó 17, egyes források szerint 16 évig játszott az NFL-ben, azóta pedig középiskolai edző, tehát a szakmai múlt azért megvan. Egyébként azt rebesgetik, hogy scout lesz, mert azon a poszton tisztogatás folyik éppen, már két embert is elküldtek a közelmúltban.Bruce
Mindemellé ugye játékosként 2x SB-győztes a Skinssel.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ohh jajj, ez komoly....

Ed Wang - T - Raiders

Raiders signed T/G Ed Wang, formerly of the Bills.
A fifth-round pick in 2010, Wang was out of the league last season after failing miserably in two training camps and six spot appearances during his rookie year. The Raiders figure to try Wang at guard after the Bills misdiagnosed him as a tackle. He'll be an extreme long shot to crack the final 53.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A tesó 17, egyes források szerint 16 évig játszott az NFL-ben, azóta pedig középiskolai edző, tehát a szakmai múlt azért megvan. Egyébként azt rebesgetik, hogy scout lesz, mert azon a poszton tisztogatás folyik éppen, már két embert is elküldtek a közelmúltban.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én jobban szeretem ha a szakmai indokok miatt kerül valaki a csapathoz.
Túl élénken él benne a Shanny és fia párhuzam, vagy a Reid és haverom a DC párhuzam.
Tudom az ellenkezőjére is van példa, de nem gondolom hogy egy friss GM-nek ezt kéne tennie.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Nem nagyon szeretem ezt a család-barát csapatbahozatalt. Ebből nem sűrűn sül ki jó...Delonso_
Nekem első körben nincs gondom az ilyennel, ha nem a pacsi miatt, hanem tudás, képesség alapján kerül oda az aki...

Ha tesóm értene ahhoz amivel foglalkozom, szívesen látnám a csapatban, hiszen tudnám, h még vki legalább olyan keményen dolgozik mint én...

Eddig Reggie elég régi vágású fazonnak tűnik, nem hiszem, h így akarna mondjuk pénzt kivenni a buliból 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem nagyon szeretem ezt a család-barát csapatbahozatalt. Ebből nem sűrűn sül ki jó...
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Raiders | GM wants to add brother to staff

Wed, 02 May 2012 06:30:23 -0700

Oakland Raiders general manager Reggie McKenzie is reportedly looking to hire his twin brother, Raleigh McKenzie, to the personnel department as he continues to overhaul the front office.


Úhh ennek a ronda embernek van egy ikertestvére is? 😮
Olyanok ezek mint a McQuistan fivérek, azok is elég csúfak voltak...Bruce
Majd szemmel vernek a karosszékből! Így még a DTink is meg fognak szeppenni ha mennek az igazgatóiba, mert bezárták Fordot a szekrénybe...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
jah és közben azért Leinart megvan egy évre. Így Pryor csak 3. számú QB lesz ismételten...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Raiders | GM wants to add brother to staff

Wed, 02 May 2012 06:30:23 -0700

Oakland Raiders general manager Reggie McKenzie is reportedly looking to hire his twin brother, Raleigh McKenzie, to the personnel department as he continues to overhaul the front office.


Úhh ennek a ronda embernek van egy ikertestvére is? 😮
Olyanok ezek mint a McQuistan fivérek, azok is elég csúfak voltak...
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 652
Benson szeretne jönni RBnek ide...vet minimumért jöhetne...Rolni
Ryan Grantet pedig McKenzie szeretné.deyell
Ha a rotoworld-ös hírre gondolsz, az alapján a szaki gondolja, h RM jobban szeretné Grant-et...magyarul írt vmit, h írjon...puszta GB connection miatti okoskodás...Rolni
Corkran twitterén olvastam, sztem ő nem szokott hasraütés-szerűen ilyeneket írni.

choose life
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Benson szeretne jönni RBnek ide...vet minimumért jöhetne...Rolni
Ryan Grantet pedig McKenzie szeretné.deyell
Ha a rotoworld-ös hírre gondolsz, az alapján a szaki gondolja, h RM jobban szeretné Grant-et...magyarul írt vmit, h írjon...puszta GB connection miatti okoskodás...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 652
Benson szeretne jönni RBnek ide...vet minimumért jöhetne...Rolni
Ryan Grantet pedig McKenzie szeretné.

choose life
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
http://www.rotoworld.com/player/nfl/3138/matt-leinart

Leinart érkezik vszeg #2 QBnak, így Pryor vagy #3 vagy átképzés 😊
Leinart nem nagy szám, de tavaly amikor beállt Shaub helyére jó volt...persze csak rövid időre...

http://www.rotoworld.com/player/nfl/3139/cedric-benson

Benson szeretne jönni RBnek ide...vet minimumért jöhetne...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Itt most elvileg egy új korszak kezdődik. "A jövőt építjük!" 😛
Szar pénzügyi helyzetből és hiányos drafttal kell alakítani valamit, eddig ez sikerült.
Valóban nem történt sok erősítés, de rosszabb sem lett a csapat szerintem, ez majd élesben derül ki.
Hosszú távú, átgondolt folyamat indult el, ami a közelmúltban nem volt jellemző.

Nyilván nem fogunk veretlenül a Superbowlig menetelni, de az optimista hozzáállás sosem árt, főleg szurkolói részről.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Szívesen vitázom!

Én vitázom szívesen, amíg normális érvek vannak. Tényekről, összefüggésekről, REÁLIS esélyekről dumáljunk, de álmokról és "most aztán hirtelen a csávó király lesz, nem tudhatod, hogy nem" dolgok nem érdekelnek. Ahogy csapatok, játékosok értelmetlen fikázása sem. Álmodozni lehet, nem gond, és elfogult is lehet bárki, én is az vagyok. A KC játékosok sem istenek, nem is baj. Nem bántódtam meg amikor leszólták őket, ha jogos. Így tessék ezt látni. Én nem vagyok Raiders fan másként látom.

Nem akarok itt mindenféle komoly értekezésbe belemenni, mert még épphogy túlvagyunk a drafton, de viccnek kikiáltani minket hülyeség. Palmer egész offseasonnal nem lesz szar. OL jobb lesz, futás rendben lesz DMC-Jones-Goodson 3assal. Védelmünk pedig sokkal jobb lesz köszönhetően egy rendes modern NFL sémának...

Nem mondom én, h hú mi nyerjük a csoportot, mert nem mi vagyunk az esélyesek, de per pill nektek sincs sokkal több esélyetek a csoportgyőzelemre szerintem...

Azzal nincs baj, h mindenki a saját csapatát akarja elől látni, még el is hisszük első meccsig, de másikat ilyen egyszerűen leszarozni mindenféle alap nélkül sztem erős és felesleges...Rolni
Bruce szerint nincs igazam a leépítéssel. Kezdjünk is bele, mire mondtam. Tavaly a Raiders védelem rossz volt. All time Raiders rekord volt a benyalt passzolt yard és pont is asszem. A futás ellen szintén Raider all time negatív csúcs, és ligautolsó futásátlag (5.1). Ez visszaesés. Lássuk hogyan fog ez változni.

Run stop. A DL fordítva van bekötve. A DTk futás ellen gyengébbek, a DEk pass rushban. Ez láttuk tavaly mire volt elég. Ezen változtatni kell. Shaugnessyben bízom pass rushban. És az egyre öregedő és sérültebb Seymourban. Az újonnan draftolt Bilukidi sem jó run stopper. Tollefson csak a Giants fal többi tagja miatt kapott kevesebb figyelmet, de igazából hozza Raider pass rush szintet.

Kezdjük a run stoppal. A Kelly-Seymour duo valóban inkább a pass rushról szólt, mint a futás elleni aprításról, de ehhez azért kellett a DC aki így küldte fel őket. Seymour NE-s idejében rendben volt futás ellen is, csak eddig itt mást kértek tőle. Amikor azt mondom, h sokat várok az új D sémától sztem nem álmodozom. Chuch Bres védelme nevetséges volt legtöbbször. Arra vagyok a legkiváncsibb mindközül, h muzsikálunk az új D séma alatt. Futás ellen szerintem módosul a 2 DT feladata és több rotáció lesz...Houston és Shaughnessy futás ellen jók, mögöttük van rendes depth. Curry és Wheeler is inkább run stopban jó, ez tovább javítja főleg a szélek felé történő futások elleni D-t. Tavaly Curry beugrós volt, illetve Shaghnessy kiesése után nem volt előtte hatékony RDE play, idén jobb játékot várok tőle.

Tavaly két fő gond volt a pass defenseben.
1. Wimbley egyedül volt pass rushban. Idén ezt úgy oldották meg, hogy Wimbley elment a semmiért. Aki jött LB a drafton Burris, nem ért a pass rushoz. Gyors, csak nincsenek fegyverei. Wimbley három Burrissal ért fel. Ez sem erősítés sztem.

Wimbley elküldése pénzügyi döntés volt ezt sztem te is tudod...ez a jövő építése miatt kellett. Nem lett jobb a LB corp pass rush szempontból ez tény.

2. Routt volt az egyetlen elit CB. Ezt úgy oldották meg, hogy kirúgták a semmiért. Jött két nála rosszabb CB, akik öregek, és olyan sérültek, hogy jó, ha egyikük játszik 16 mecset. Ha mégis, akkor is gyengült a csapat az Aso-Routt pároshoz képest fényévekkel. Ezt is erősítésnek látni túlzó optimizmus.

Routt elküldése is főleg anyagi megfontolásból történt. Aso-Routt páros nem volt mát meg tavaly, RM nem azt szedte szét...Bartell nem nevezhető sérülékeny CBnek sztem, ebből pedig papíron felépült...Manning sérülése sokkal súlyosabb volt...akkor ő sem játsza végig a szezont? Az Aso-Routt párosnál tényleg sokkal gyengébb a Bartell-Spencer duó, de a Routt-Lito vagy Routt-CJ párosnál sztem nem gyengébb. Ehhez jön, h a 2 tavalyi rookie is fejlődik addigra még. Itt is érdekes lesz az új D séma hatása...sztem man-to-man nagyrészt végetér, sokkal több zóna lesz mint eddig valaha és emiatt is nehéz a CBk eddigi és jövőbeni teljesítményét lövögetni...A tavalyi CB corpnál összességében erősebb az idei nálam.

Az nem érv, hogy a safetyk mennek blitzre. Az túl nagy kockázat ilyen CBkkel (mert DVD és Chekwa nem kezdő szint egyelőre. Nickelback nincs minőséégi). Szóval ha lesz is safety blitz az meccsenként 5 alkalom. A többi passzal mi lesz?

Valóban nem lehet észnélkül blitzelni, de a jól blitzelő Skel egy-egy jól elhelyezett blitz nagyon hatékony, akár meccsfordító is lehet (INT, Fumble...). Kétségtelen, h amíg nem lesz a front 7ből erős állandó nyomás addig gondban leszünk hátul, de annyira nem tudjuk még a front felállást a különböző blitzeket...nehéz okosnak lenni. Írtad, h Burris nem jó blitzer...tény, h nem blitz mester, de robbanékony és jó gyors. Ha kavarással a Seymour-Shaughnessy duó mögül indul kifelé és mondjuk benn még jön egy McClain is akkor azért a kiforratlan technikával is odaérhet...vagy Curry vagy akár Wheeler aki egyetemen nem volt rossz blitzer...

TE poszt. Volt ugye jó TE Miller, de ingyen elengedték. Jó hogy van ez a kompenzációs rendszer. Aztán jött Boss, de őt ingyen elengedték megint. Ez sem látom, miért nem leépítés, hanem erősítés?

Zach Miller tényleg lelépett, mert nem tudtuk megfizetni (amúgy nem brillírozik mióta lelépett, bár inkább a nem megfelelő használat miatt sztem), de ehhez McKenzienek megint nincs sok köze. Boss nálunk sokat volt sérült, nem volt igazán hatékony és ehhez képest sok pénzt kapott volna. Főleg anyagi döntés ez is, olyan ami a köv éveket segíti majd. Myers tavaly teljesen jól pótolta egyébként. Van egy exWR Ausberrynk, aki offseasonban Carsonnal edzett és (bár itt átcsúszok az álmodozás kategóriájába) Myers mellé jó elkapó TE kiegészítés lehet. TE poszt összességében nem erősödött ez tény, de Knapp rendszerében elvileg az átlagos TEknek is jól megy...meglátjuk

HB. Bush elment semmiért. RunDMC komolyan sérült sajnos, pedig ő nagy király. Jones eddig futott 73 yardot. Erre nehéz mit értékelni. Bush távozása miatt erősítésről beszélni túlzás egyelőre.

Bush elengedése megint olyan pénzügyi dolog, amihez RMnek köze van mert ő az új GM, de felelőssége még nem nagyon. Bush jól kiegészítette DMC-t, hiányozni fog. Ugyanakkor van még 2 fiatal srác Jones és Goodson személyében akiknek feküdhet a ZBS, főleg Jones alakíthat nagyon sztem. RB poszt összességében gyengült, de még így is lesz rendes futás, ahogy volt Knapp alatt Fargassal is.

QB poszt. Pryor mikor játszik? Harmadik körbe került. Majd elengedik ingyen őt is? Palmer gyakorlatilag semmivel nem eredményesebb, mint JC volt. most elvárnak tőle egy rendszer, amihez a képességei sem megfelelőek és sosem játszotta. Lehet bejön, lehet nem. Leinartot hagyjuk.

Pryor nem RM pickje volt még ugyebár...fel kell mérniük mit tud, lesz-e vmi belőle...az, h Leinart vagy Sorgi jöhet valószínűsíti, h nem igazán...Palmer tavalyi kanapéról beugrásából azért sokat nem lehet levonni sztem egyik irányban sem. Voltak szar dobásai, csúnya pickjei, de voltak jó dobások, jó meccsek. Ami számomra lényeges volt, h a keze rendben van, erős...pickek egy része WRen múlt, félrekommunikáláson. Új rendszerbe meglátjuk mennyire illik bele, de előre nem félek. JCvel szemben Carson tud meccset nyerni nekünk ha hebeg a futás, de a mi Onk egyértelműen a futásra lesz alapozva...

OL. Nem volt rossz, de nem is volt világverő gárda. Veldheer jó OT, hasznos, még kellene fejlődni, hogy a legjobbak köze emelkedhessen. Wisniewski akiben bízom. Ő jó lehet centerként, ő sem elit egyelőre. Brisiel jobb mint évek óta itt bárki. Bergstrom BC 2.0 project. Talán bejön, de nem 2012ben. Itt van fejlődés ez egyértelmű. De inkább futáshoz. A pass protectben kevésbé. Ha valami akkor ez az egység hozhat sikereket a földön, ha DMC bírja.

Veldheer és Wiz remek játékosok...fejlődésben vannak még, de jók. Brisiel jóféle RG. Bergstrom nem tudom téged hogy emlékeztet BC-re...nem egy freak, hanem sokkal inkább technikailag rendben lévő foicsta. Sztem jó esélye lehet már idén kezdeni, úgy mint nálatok Allen-nek. Ha mégsem akkor Cooper rutinból lehoz még egy elfogadható évet a 2 fiatal között. RT poszt a kérdés, de ott is van egy rutinos, meg egy fiatal...Összeségében jobb lesz a fal mint tavaly.

LB sor. Burrist mondtam, bár futás ellen hasznosabb, csak kissé lightosan üt, legalább gyors. McClain a nagy ígéret, aki nem rossz, de nem is lett az a sztár, akinek vártuk. Curry a másik. Wheeler nem faktor az évi egy sackjével és közepes futásvédelmével. Előrelépés itt sem lesz attól hogy jött egy project csere. Wheeler meg ugyanazt tudja mint elődei.

McClain ha az új rendszerben sem villant az új DC, LB coach segítségével akkor soha vszeg. Nagy év lesz ez neki. A Wheeler-McClain-Curry LB corp futás ellen és passz ellen is jobb mint a tavalyi kezdő Wimbley-McClain-Groves volt. Pass rush az egyetlen visszalépés, ami komoly gond azért.

Safety ami nekem itt a kedvenc posztom. Tavaly is magasra tettem őket a kis hülye elemzőrovatomban (csinálhatunk olyat közösen, csak senki ne szálljon el a saját kedvenceitől, mert sosem érünk a végére). Huff is jó, bár nem hibátlan, és Branch+Mitchell is. De erősítés itt sem volt. Bár itt nem is kellett.

Huff-Branch páros sztem a jobbak közé tartozik liga szinten. Ha Huff idén nem sérült, eddig nem volt jellemző rá, rendben lesznek. Mitchell-Giordano rendben van mint csere páros. Ez a csapat egyik erős pontja sztem.

Az, hogy a két rúgójátékos mire képes, az szép. Komoly sikereket eddig sem lehetett elérni ezzel. Ezután sem lehet.

Tudjuk, hogy önmagában kevés a jó rúgópáros, de ha fejlődik az O és a D is, akkor viszont már meccseket eldöntő páros lehet ez, mint ahogy volt párszor eddig is. Visszahordásban elég veszélyes csapat vagyunk Forddal, a "levédésen" kell még fejleszteni. Sok olyan street FA, UDFA van most rosteren akik ezen javíthatnak.

És a csoport többi csapata szépen előrelépett a közelmúltban. Ezt most hagyjuk ,de gondolom ez nem vitatható. A Bolts, mint fejlődés esetleg, de ők most a front7ben sztem megoldották egyik fő problémájukat. És ha csak szinten maradtak (nem 2011) az is elég lehet.

Chiefs sztem nagyon erős kerettel rendelkezik, szépen épül, de amíg nincs QB addig ez vagy elég vagy nem. Ezt írtad, tudod te is. Ezzel együtt a Tiétek a legerősebb keret.
SD 2 éve sokkal erősebb volt. Kérdés lesz mit hoz Rivers, Norv idénre, de sztem ott GM-HC csere lenne időszerű ahhoz, h tényleg előrelépjen a csapat. Ettől függetlenül nem rossz a csapat és bárki ellen nyerhet csoporton belül.
Broncos szezonja Peytontól függ totál. Mennyi idő alatt rázza le a rozsdát, megsérl vagy nem? Sok ott is a kérdés.


Nálunk van a csoporton belül egyedül rebuild, még akkor is, ha a körülmények nem teljesen adottak ehhez (salary cap szitu, kevés pick, pár rögzített veterán játékos). Amikor arról beszélgetünk, h építkezés vagy rombolás van-e szerintem egyedül ezt a mostani offseasont érdemes nézni, hiszen most érkezett a GM-HC...Eddig én amit tőlük látok az tetszik. Van egy tervük, ahhoz tartják magukat. Meglátjuk mire elég ez idén és a továbbiakban.

Nem vagyunk igazán PO esélyesek papíron, de sok cifra dolog volt már az NFLben ezért is bizakodhat a drukker...
Azt várom a csapattól, h keményen, az eddigieknél okosabban, fegyelmezettebben játszon és mindenkinek nehezítse meg a napját. 6-10, 7-9, 8-8, 9-7 nem érdekel annyira...legyen jó, javuló foci!

ulpianus

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Én vitázom szívesen, amíg normális érvek vannak. Tényekről, összefüggésekről, REÁLIS esélyekről dumáljunk, de álmokról és "most aztán hirtelen a csávó király lesz, nem tudhatod, hogy nem" dolgok nem érdekelnek. Ahogy csapatok, játékosok értelmetlen fikázása sem. Álmodozni lehet, nem gond, és elfogult is lehet bárki, én is az vagyok. A KC játékosok sem istenek, nem is baj. Nem bántódtam meg amikor leszólták őket, ha jogos. Így tessék ezt látni. Én nem vagyok Raiders fan másként látom.

Nem akarok itt mindenféle komoly értekezésbe belemenni, mert még épphogy túlvagyunk a drafton, de viccnek kikiáltani minket hülyeség. Palmer egész offseasonnal nem lesz szar. OL jobb lesz, futás rendben lesz DMC-Jones-Goodson 3assal. Védelmünk pedig sokkal jobb lesz köszönhetően egy rendes modern NFL sémának...

Nem mondom én, h hú mi nyerjük a csoportot, mert nem mi vagyunk az esélyesek, de per pill nektek sincs sokkal több esélyetek a csoportgyőzelemre szerintem...

Azzal nincs baj, h mindenki a saját csapatát akarja elől látni, még el is hisszük első meccsig, de másikat ilyen egyszerűen leszarozni mindenféle alap nélkül sztem erős és felesleges...Rolni
Bruce szerint nincs igazam a leépítéssel. Kezdjünk is bele, mire mondtam. Tavaly a Raiders védelem rossz volt. All time Raiders rekord volt a benyalt passzolt yard és pont is asszem. A futás ellen szintén Raider all time negatív csúcs, és ligautolsó futásátlag (5.1). Ez visszaesés. Lássuk hogyan fog ez változni.

Run stop. A DL fordítva van bekötve. A DTk futás ellen gyengébbek, a DEk pass rushban. Ez láttuk tavaly mire volt elég. Ezen változtatni kell. Shaugnessyben bízom pass rushban. És az egyre öregedő és sérültebb Seymourban. Az újonnan draftolt Bilukidi sem jó run stopper. Tollefson csak a Giants fal többi tagja miatt kapott kevesebb figyelmet, de igazából hozza Raider pass rush szintet.

Tavaly két fő gond volt a pass defenseben.
1. Wimbley egyedül volt pass rushban. Idén ezt úgy oldották meg, hogy Wimbley elment a semmiért. Aki jött LB a drafton Burris, nem ért a pass rushoz. Gyors, csak nincsenek fegyverei. Wimbley három Burrissal ért fel. Ez sem erősítés sztem.
2. Routt volt az egyetlen elit CB. Ezt úgy oldották meg, hogy kirúgták a semmiért. Jött két nála rosszabb CB, akik öregek, és olyan sérültek, hogy jó, ha egyikük játszik 16 mecset. Ha mégis, akkor is gyengült a csapat az Aso-Routt pároshoz képest fényévekkel. Ezt is erősítésnek látni túlzó optimizmus.

Az nem érv, hogy a safetyk mennek blitzre. Az túl nagy kockázat ilyen CBkkel (mert DVD és Chekwa nem kezdő szint egyelőre. Nickelback nincs minőséégi). Szóval ha lesz is safety blitz az meccsenként 5 alkalom. A többi passzal mi lesz?

TE poszt. Volt ugye jó TE Miller, de ingyen elengedték. Jó hogy van ez a kompenzációs rendszer. Aztán jött Boss, de őt ingyen elengedték megint. Ez sem látom, miért nem leépítés, hanem erősítés?

HB. Bush elment semmiért. RunDMC komolyan sérült sajnos, pedig ő nagy király. Jones eddig futott 73 yardot. Erre nehéz mit értékelni. Bush távozása miatt erősítésről beszélni túlzás egyelőre.

QB poszt. Pryor mikor játszik? Harmadik körbe került. Majd elengedik ingyen őt is? Palmer gyakorlatilag semmivel nem eredményesebb, mint JC volt. most elvárnak tőle egy rendszer, amihez a képességei sem megfelelőek és sosem játszotta. Lehet bejön, lehet nem. Leinartot hagyjuk.

OL. Nem volt rossz, de nem is volt világverő gárda. Veldheer jó OT, hasznos, még kellene fejlődni, hogy a legjobbak köze emelkedhessen. Wisniewski akiben bízom. Ő jó lehet centerként, ő sem elit egyelőre. Brisiel jobb mint évek óta itt bárki. Bergstrom BC 2.0 project. Talán bejön, de nem 2012ben. Itt van fejlődés ez egyértelmű. De inkább futáshoz. A pass protectben kevésbé. Ha valami akkor ez az egység hozhat sikereket a földön, ha DMC bírja.

LB sor. Burrist mondtam, bár futás ellen hasznosabb, csak kissé lightosan üt, legalább gyors. McClain a nagy ígéret, aki nem rossz, de nem is lett az a sztár, akinek vártuk. Curry a másik. Wheeler nem faktor az évi egy sackjével és közepes futásvédelmével. Előrelépés itt sem lesz attól hogy jött egy project csere. Wheeler meg ugyanazt tudja mint elődei.

Safety ami nekem itt a kedvenc posztom. Tavaly is magasra tettem őket a kis hülye elemzőrovatomban (csinálhatunk olyat közösen, csak senki ne szálljon el a saját kedvenceitől, mert sosem érünk a végére). Huff is jó, bár nem hibátlan, és Branch+Mitchell is. De erősítés itt sem volt. Bár itt nem is kellett.

Az, hogy a két rúgójátékos mire képes, az szép. Komoly sikereket eddig sem lehetett elérni ezzel. Ezután sem lehet.

És a csoport többi csapata szépen előrelépett a közelmúltban. Ezt most hagyjuk ,de gondolom ez nem vitatható. A Bolts, mint fejlődés esetleg, de ők most a front7ben sztem megoldották egyik fő problémájukat. És ha csak szinten maradtak (nem 2011) az is elég lehet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Sorgi 2008 óta nem dobott labdát...nem igazán értem...ha őt leigazoljuk Pryor elé, akkor kb kezdődhet is a TE\WR átképzése a srácnak...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Leinart a USCn volt az utódja (és talán egy évig cseréje) Palmernek. Szóval mentálisan biztos feldobja őket. Még Casselt kellene egy első körért megszerezni, hogy teljes legyen az öröm. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Sorgi és Leinart volt nálunk tryout-on, nagyon úgy néz ki, hogy Leinart-ot leigazoljuk back-up-nak Palmer mögé. Annyiból nem értem igazán ezt a dolgot, hogy Leinart balkezes, tehát nem igazán illik bele a képbe.

Meg közben kirúgtuk Jon Kingdom-ot, aki collage scouting directorként tevékenykedett hosszú éveken át nálunk. Helyette a New York Jets-es college scout-ot, Joey Clinkscales-t szeretnénk, aki McKenzie-vel együtt játszott a Tennessee egyetemen.