Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Meg amúgy zárójeles megjegyzés, de egy fasság fekvenyomással mérni szerintem, akkor már inkább guggolás vagy felhúzás kéne, annak kicsit több funkcionalitása van a focihoz.Döme
Ezt nem azért szeretik nézni, mert különösen szívatja azokat akiknek hosszú karja van?
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ha Burfict tényleg UDFA lesz Ti rámozdulnátok?Rolni
Azért az nem lenne hétköznapi, ha végül a Burfict-Curry OLB páros válna be és tarolna, amikor mindenki leírta őket. 😊
Bár sztem nem lesz UDFA feltétlen azért, mert senki nem hívta meg vizitre. A hetedik körös prospectek mind kérdőjelek. Olyat Burfict is tud.ulpianus
En se hiszem, de most nagyon irogatjak...furcsalnam, ha senki nem kockaztatna be egy 6. vagy 7. kort erte...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Ha Burfict tényleg UDFA lesz Ti rámozdulnátok?Rolni
Azért az nem lenne hétköznapi, ha végül a Burfict-Curry OLB páros válna be és tarolna, amikor mindenki leírta őket. 😊
Bár sztem nem lesz UDFA feltétlen azért, mert senki nem hívta meg vizitre. A hetedik körös prospectek mind kérdőjelek. Olyat Burfict is tud.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Ha UDFA, akkor padra jöhet, felőlem.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ha Burfict tényleg UDFA lesz Ti rámozdulnátok?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Na jó...srácok....ki mennyi idő alatt gyűr le egy sajtos-tejfölös lángost? Az az igazi ember mérőrúdja... 😀Bear
Attól függ mekkora, de én elég gyorsan 😀

Ezekre a felmérésekre nekem a futós számokra nincsen pontos időm, mert nem ilyen digitális mérőn mérték, de ha összehasonlítom azzal a sráccal akinek már mértek ilyet és kb ugyanolyan gyorsan futok mint ő, akkor 4,8-4,9 környéke a 40 yard.
helyből távol: 267 cm
súlypont: 74 cm (amikor megeszem a lángost akkor 66-68)
fekvenyomásban mindig szar voltam, 40-be sztem olyan 30 azért menne 😊
20 yard shuttle: 4,9
60 yard shuttle: 13,3
3 cone: 8,4

És én 188 cm/94kg vagyok
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Na jó...srácok....ki mennyi idő alatt gyűr le egy sajtos-tejfölös lángost? Az az igazi ember mérőrúdja... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Tök más:

Ma voltam délután a Budapest Hurricanes try-outon 😊
Idő nem volt éppen ideális, fű csúszott nagyon nekem meg nincs stoplisom, de a szórakoztatásotok kedvéért bedobom a számaimat...a shuttle-ok és a 3 cone közben is volt csúszkálás rendesen 😊

40 yard dash: 5,32s
40 yard shuttle: 8,8s
20 yard shuttle: 5,4s
3 cone drill: 10,3s
broad jump: 2,46m
vertical jump: 53cm
bench press(40kg 😊 ): 43

ja és ehhez a félelmetes méretem: 176cm, 83kg 😊

Most ránéztem a combine számokra 😀 nem kicsit vicces a különbség...Rolni
nem rossz ez szerintem, magyar szinten biztosan nem. 40 yardon amúgy Brady futott hasonló időt anno. 😊deyell
Na akkor hadd arcozzak. 😛 Tavaly őszi eredményeim:
40 yard: 4,68
20 shuttle: 4,33
3 cone: 6,75

Hát fekve faszom tudja belemenne e a 40-be 43 darab, talán igen, de nem hiszem, elég hamar elsavasodok (viszont 9 éve OB 3. voltam fekvenyomásban 😛).

Meg amúgy zárójeles megjegyzés, de egy fasság fekvenyomással mérni szerintem, akkor már inkább guggolás vagy felhúzás kéne, annak kicsit több funkcionalitása van a focihoz.Döme
Az szep...te amcsifocizol ugye?

Igazabol kene kicsit keszulnom es megprobalni ujra...futos szamokon egy szaraz fu is javitana...de foleg a gyakorlas...gimi ota nem nagyon csinaltam ilyen gyakorlatokat...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 477
Offolok én is akkor már, még 2 éve mértünk haverommal 40-et, nekem is 4.68 lett. 😀 Kemény Tommie Harris-i sebesség.
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Tök más:

Ma voltam délután a Budapest Hurricanes try-outon 😊
Idő nem volt éppen ideális, fű csúszott nagyon nekem meg nincs stoplisom, de a szórakoztatásotok kedvéért bedobom a számaimat...a shuttle-ok és a 3 cone közben is volt csúszkálás rendesen 😊

40 yard dash: 5,32s
40 yard shuttle: 8,8s
20 yard shuttle: 5,4s
3 cone drill: 10,3s
broad jump: 2,46m
vertical jump: 53cm
bench press(40kg 😊 ): 43

ja és ehhez a félelmetes méretem: 176cm, 83kg 😊

Most ránéztem a combine számokra 😀 nem kicsit vicces a különbség...Rolni
nem rossz ez szerintem, magyar szinten biztosan nem. 40 yardon amúgy Brady futott hasonló időt anno. 😊deyell
Na akkor hadd arcozzak. 😛 Tavaly őszi eredményeim:
40 yard: 4,68
20 shuttle: 4,33
3 cone: 6,75

Hát fekve faszom tudja belemenne e a 40-be 43 darab, talán igen, de nem hiszem, elég hamar elsavasodok (viszont 9 éve OB 3. voltam fekvenyomásban 😛).

Meg amúgy zárójeles megjegyzés, de egy fasság fekvenyomással mérni szerintem, akkor már inkább guggolás vagy felhúzás kéne, annak kicsit több funkcionalitása van a focihoz.
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 652
Tök más:

Ma voltam délután a Budapest Hurricanes try-outon 😊
Idő nem volt éppen ideális, fű csúszott nagyon nekem meg nincs stoplisom, de a szórakoztatásotok kedvéért bedobom a számaimat...a shuttle-ok és a 3 cone közben is volt csúszkálás rendesen 😊

40 yard dash: 5,32s
40 yard shuttle: 8,8s
20 yard shuttle: 5,4s
3 cone drill: 10,3s
broad jump: 2,46m
vertical jump: 53cm
bench press(40kg 😊 ): 43

ja és ehhez a félelmetes méretem: 176cm, 83kg 😊

Most ránéztem a combine számokra 😀 nem kicsit vicces a különbség...Rolni
nem rossz ez szerintem, magyar szinten biztosan nem. 40 yardon amúgy Brady futott hasonló időt anno. 😊

choose life
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Oakland Raiders exclusive rights free-agent FB Marcel Reece is not participating in offseason workouts at this point because he has not signed his tender offer.


Oakland Raiders franchise free-agent SS Tyvon Branch was not present for the start of offseason workouts this week.Bruce
Hát mondjuk ez várható volt...reméljük minél hamarabb rendeződik a dolog...én örülnék Reece számára is egy hosszabb távú dolognak...



Tök más:

Ma voltam délután a Budapest Hurricanes try-outon 😊
Idő nem volt éppen ideális, fű csúszott nagyon nekem meg nincs stoplisom, de a szórakoztatásotok kedvéért bedobom a számaimat...a shuttle-ok és a 3 cone közben is volt csúszkálás rendesen 😊

40 yard dash: 5,32s
40 yard shuttle: 8,8s
20 yard shuttle: 5,4s
3 cone drill: 10,3s
broad jump: 2,46m
vertical jump: 53cm
bench press(40kg 😊 ): 43

ja és ehhez a félelmetes méretem: 176cm, 83kg 😊

Most ránéztem a combine számokra 😀 nem kicsit vicces a különbség...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Oakland Raiders exclusive rights free-agent FB Marcel Reece is not participating in offseason workouts at this point because he has not signed his tender offer.


Oakland Raiders franchise free-agent SS Tyvon Branch was not present for the start of offseason workouts this week.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
http://www.ibabuzz.com/oaklandraiders/2012/04/13/kaufman-returns-as-team-chaplain/

Jó move...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Jövőre a második körös megy el, mert nem jutottunk be a conf döntőbe, szóval az már biztos hogy második kör megy. A Curry-s dealnél nem tudom mi volt a kikötés. Szóval ha nagyon akarnánk az első kört el lehet cserélni egy második körre, de akkor ugyanott lennénk jövőre mint idén. Szóval szerintem most abból kell gazdálkodni ami van és majd jövőre okosítani valamit.Bruce
még jövőre bejuthattok (😀, hát persze 😛), vagy az már nem számítana?Black_Adder
Számítana, de nem túl reális 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
Jövőre a második körös megy el, mert nem jutottunk be a conf döntőbe, szóval az már biztos hogy második kör megy. A Curry-s dealnél nem tudom mi volt a kikötés. Szóval ha nagyon akarnánk az első kört el lehet cserélni egy második körre, de akkor ugyanott lennénk jövőre mint idén. Szóval szerintem most abból kell gazdálkodni ami van és majd jövőre okosítani valamit.Bruce
még jövőre bejuthattok (😀, hát persze 😛), vagy az már nem számítana?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jövőre a második körös megy el, mert nem jutottunk be a conf döntőbe, szóval az már biztos hogy második kör megy. A Curry-s dealnél nem tudom mi volt a kikötés. Szóval ha nagyon akarnánk az első kört el lehet cserélni egy második körre, de akkor ugyanott lennénk jövőre mint idén. Szóval szerintem most abból kell gazdálkodni ami van és majd jövőre okosítani valamit.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Jövő évi pick is érdekes.
Palmerért már most elmegy vagy az első vagy a második kör (így egyiket sem lehet elcserélni). Curryért megy a negyedik vagy ötödik körös (így ezeket sem).
Vagyis marad a harmadik, a hatodik, illetve hetedik kör.
Na most, jövő évi pick nagyjából felét éri egy ideinek, vagyis hetedik kört nyolcadikra lehetne, hatodik meg szintén lófasz értékkel bír idénre.
Tehát ha igazatok van, ebből a harmadik körösből tudna bizniszt csinálni, csak épp nem akar. Ideiből meg mint mondtam eleve tilos cserélni. Kivéve ami nem kompenzációs, de azok értéke megint csak alacsony.
Tehát erre azt nyilatkozni,, hogy nem fogok cserélni, hihető. Mert nem is tudna. Vagy csak valami borzalmas konstrukcióban, ami hosszútávon megint hanyatthalál.ulpianus
Így igaz...


Hardy-t 6'5 250-el listázza a Raiders.com

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Jövő évi pick is érdekes.
Palmerért már most elmegy vagy az első vagy a második kör (így egyiket sem lehet elcserélni). Curryért megy a negyedik vagy ötödik körös (így ezeket sem).
Vagyis marad a harmadik, a hatodik, illetve hetedik kör.
Na most, jövő évi pick nagyjából felét éri egy ideinek, vagyis hetedik kört nyolcadikra lehetne, hatodik meg szintén lófasz értékkel bír idénre.
Tehát ha igazatok van, ebből a harmadik körösből tudna bizniszt csinálni, csak épp nem akar. Ideiből meg mint mondtam eleve tilos cserélni. Kivéve ami nem kompenzációs, de azok értéke megint csak alacsony.
Tehát erre azt nyilatkozni,, hogy nem fogok cserélni, hihető. Mert nem is tudna. Vagy csak valami borzalmas konstrukcióban, ami hosszútávon megint hanyatthalál.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
A Raiders szerződtetett egy TE-et. Vagyis olyasmit. Ugyanis a srác apja valóban volt NFL játékos ő pedig tehetséges, de kosárpályán. Ezen a poszton e több mint előnyös. Attól még rengeteg munka lesz vele, ha komolyan gondolják.ulpianus
Érdekes gondolat a vezetőségtől, de a labdaérzéke az megvan, a többit meg meg kell szerezni, ami valóban nem kis idő, bár én úgy gondolom, hogy van múltja az amerikai fociban is, mert csak nem igazolták volna le, ha nincs.
Mondjuk ezzel együtt is a leggyengébb posztunk a TE a támadó oldalon.Bruce
Olvastam róla amikor nézegettük a "pro day"-én a srácot...érdekes az biztos...
Ausberry és Myers mögött nem kell bevetni rögtön ami hülyeség is lenne...
Ha ki tudnak belőle hozni vmit akkor viszont a jövőre nézve Ausberryvel egy igen gyors, atletikus TE párost alkothatnának...



Drafton BPA lesz, de azért need is számít...a lényeg, h a 3. végén nem visznek el egy 4. végére besorolt NT-t azért mert need, hanem inkább visznek mondjuk egy 3.ra értékelt OLB-t...OLB kisebb need, de a játékos többet ér...ez sztem rendben is van.

Idén előre lépni csak jövőévi pickekkel tudnánk, amit nem akar RM erőltetni és nem is kell...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
McKenzie nyilatkozott a draftról, hogy mi lesz és hogy lesz. Elvileg BPA-zni fogunk és szerinte depth-et, kell mélyíteni, mert megvannak a játékosaink már. Nem tervezi egyébként, hogy feltradeljünk az első vagy a második körben.
Kíváncsi vagyok, hogy mennyire parasztvakítás ez a szöveg. 😊Bruce
Kompenzációs pickekkel szabálytalan feltradelni. A maradékkal meg lehet egy (nem túl erős) picket szerezni, ha mind odaadja. Szal én elhiszem, hogy nem ez a terv.ulpianus
Szerintem arra gondolt, hogy jövőbeli pickeket nem fog erre elhasználni.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
McKenzie nyilatkozott a draftról, hogy mi lesz és hogy lesz. Elvileg BPA-zni fogunk és szerinte depth-et, kell mélyíteni, mert megvannak a játékosaink már. Nem tervezi egyébként, hogy feltradeljünk az első vagy a második körben.
Kíváncsi vagyok, hogy mennyire parasztvakítás ez a szöveg. 😊Bruce
Kompenzációs pickekkel szabálytalan feltradelni. A maradékkal meg lehet egy (nem túl erős) picket szerezni, ha mind odaadja. Szal én elhiszem, hogy nem ez a terv.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Pont őt hozták fel párhuzamként, remélem lesz is olyan eredményes.BMG
Jó, 30-ból egy kosarasból lesz Jimmy Graham vagy Antonio Gates, a többiből soha semmi. Persze remélhetőleg ez a Hardy gyerek a kisebbség lesz 😀
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Pont őt hozták fel párhuzamként, remélem lesz is olyan eredményes.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
A Raiders szerződtetett egy TE-et. Vagyis olyasmit. Ugyanis a srác apja valóban volt NFL játékos ő pedig tehetséges, de kosárpályán. Ezen a poszton e több mint előnyös. Attól még rengeteg munka lesz vele, ha komolyan gondolják.ulpianus
Érdekes gondolat a vezetőségtől, de a labdaérzéke az megvan, a többit meg meg kell szerezni, ami valóban nem kis idő, bár én úgy gondolom, hogy van múltja az amerikai fociban is, mert csak nem igazolták volna le, ha nincs.
Mondjuk ezzel együtt is a leggyengébb posztunk a TE a támadó oldalon.Bruce
Gatesnek sem volt az NFL előtt 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...