Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Aláírt Wheeler.

Mennyit fog játszani tippetek szerint?Höri
Én nem ismerem a tagot. Azt se tudom milyen pozícióban volt a Coltsnál. Sérülékeny?
Bár Rolni örül neki, szóval biztos jó lesz. Meg akármi van, azért egy plusz LB az mindig jól jön, mert elég vékony a depth ezen a poszton.Bruce
😊
sztem kezdo SLB lesz, ha drafton nem huzunk bele a tutiba...
amit en osszeszedtem rola az,h futas ellen jo foleg, bar cover 2 lb mivolta miatt nalunk coverageba is upgrade lehet, de ezt majd latni kell...
masik erdekes dolog,h egyetemen jo blitzer volt amit aztan a Coltsban nem tudott kamatoztatni, sokok szerint sema miatt...
Hori egy osszefoglalot megkoszonnenk mindannyian sztem ha van par perced ra!

TO tema nevetseges...azert mert keszult egy foto rogton megy a pletyo...sztem TO vegzett az NFLel. ha annyira jo lenne lenne csapata. toljuk inkabb a fiatalokat. Moore nagyon jo lesz, DHB ha kicsit meg javul korrekt playa, Ford ha egeszseges tud maradni jo fegyver, Murphy tavalyig jobb volt mint DHB ne temessuk, McGee-t Palmer rendszeresen emlegeti sza egyre kivancsibb vagyok.

amugy CP3 playbook nelkul elore dolgozik. texans videok alapjan dolgozik a labmunkajan mint allat!

sztem a trade rendben van a mi oldalunkrol, de az ovekrol is. naluk annyi a futo mar mint a rohadas, igy a csavo tok folos, lehet probalkizni helyen BCvel...nalunk BC folos, mert sajnos vszeg sikhulye es need a futo. sztem mindket gyerek cut lett volna jo esellyel...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Aláírt Wheeler.

Mennyit fog játszani tippetek szerint?Höri
Én nem ismerem a tagot. Azt se tudom milyen pozícióban volt a Coltsnál. Sérülékeny?
Bár Rolni örül neki, szóval biztos jó lesz. Meg akármi van, azért egy plusz LB az mindig jól jön, mert elég vékony a depth ezen a poszton.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Aláírt Wheeler.

Mennyit fog játszani tippetek szerint?

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
TO ingyen jöhet 😀

Bruce-ért meg kár, megint én leszek az egyetlen Bruce 😀

Remélem a Panthersben megmutathatja mit tud, de amilyen a szerencsénk még majd Pro Bowler lesz a srác 😀

Errül a Goodson gyerekről mit lehet tudni? Gondolom olyan sokat nem tett le az asztalra, ha odaadták BC-értBruce
bőven a legjobb elkapótok lenne. Kb +1000y.Amadeus91
Lehet hogy a legjobb lenne, lehet hogy nem.
Ha veterán minimumért jön, akkor és szerintem csakis akkor éri meg kipróbálni. 38 éves, nem hinném hogy olyan nagyon király lenne már ő. Vagy ha igen, akkor meg már lenne rég csapata és nem minket hoznának vele hírbe.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
TO ingyen jöhet 😀

Bruce-ért meg kár, megint én leszek az egyetlen Bruce 😀

Remélem a Panthersben megmutathatja mit tud, de amilyen a szerencsénk még majd Pro Bowler lesz a srác 😀

Errül a Goodson gyerekről mit lehet tudni? Gondolom olyan sokat nem tett le az asztalra, ha odaadták BC-értBruce
bőven a legjobb elkapótok lenne. Kb +1000y.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
TO ingyen jöhet 😀

Bruce-ért meg kár, megint én leszek az egyetlen Bruce 😀

Remélem a Panthersben megmutathatja mit tud, de amilyen a szerencsénk még majd Pro Bowler lesz a srác 😀

Errül a Goodson gyerekről mit lehet tudni? Gondolom olyan sokat nem tett le az asztalra, ha odaadták BC-ért
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
http://espn.go.com/blog/nflnation/post/_/id/56428/is-t-o-in-the-raiders-picture

http://www.csnbayarea.com/football-oakland-raiders/raiders-talk/Terrell-Owens-working-with-Raiders-playe?blockID=679468&feedID=7638

T.O.--->Palmer--->Raiders ?Amadeus91
Hagyják már ezeket a szőre hullott macskákat! Már én kérek elnézést.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
http://espn.go.com/blog/nflnation/post/_/id/56428/is-t-o-in-the-raiders-picture

http://www.csnbayarea.com/football-oakland-raiders/raiders-talk/Terrell-Owens-working-with-Raiders-playe?blockID=679468&feedID=7638

T.O.--->Palmer--->Raiders ?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Okké nyilvánvaló... Nem véletlenül nem rakták be még cserének sem, csak érted...
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
The Oakland Raiders have acquired RB Mike Woodson from the Carolina Panthers for an undisclosed Draft Pick (Rumored to be a 2012 5th or 6th rounder).TST
A Panthers már bejelentette, hogy Bruce Campbellért cserébe érkezik Goodson.vassadi
Jó lett volna tudni, hogy mit tud BC, de hát ez van.TST
Megmondjam? Szart se.. : - D Nem véletlenül nem játszattuk.



Just Win Baby!
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
The Oakland Raiders have acquired RB Mike Woodson from the Carolina Panthers for an undisclosed Draft Pick (Rumored to be a 2012 5th or 6th rounder).TST
A Panthers már bejelentette, hogy Bruce Campbellért cserébe érkezik Goodson.vassadi
Jó lett volna tudni, hogy mit tud BC, de hát ez van.
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
The Oakland Raiders have acquired RB Mike Woodson from the Carolina Panthers for an undisclosed Draft Pick (Rumored to be a 2012 5th or 6th rounder).TST
Most azt olvastam, hogy Bruce Campbell az ellen"érték".



Just Win Baby!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
The Oakland Raiders have acquired RB Mike Woodson from the Carolina Panthers for an undisclosed Draft Pick (Rumored to be a 2012 5th or 6th rounder).TST
A Panthers már bejelentette, hogy Bruce Campbellért cserébe érkezik Goodson.
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
The Oakland Raiders have acquired RB Mike Goodson from the Carolina Panthers for an undisclosed Draft Pick (Rumored to be a 2012 5th or 6th rounder).
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Még lehet szavazni! 😊

http://www.nfl.com/features/bracketology/alltimeteams
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Adam Schefter
Raiders longtime former trainer George Anderson passed away in his sleep this morning at the age of 82, according to a family friend. RIP

R.I.P.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Quote:
Philip Wheeler @Philgood50
On my way to Oakland to see the Raiders. Which team would be better fit for me this season? This is a tuff career choice.

Jason La Canfora @JasonLaCanfora Reply Retweet Favorite · Open
LB Philip Wheeler visiting Raiders. Met previously with Miami

Onnan eljött már szerződés nélkül...nálunk a labda!

Én welcome-olnám a gyereket...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Egy kis FA összefoglalás Raiders szemszögből
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Chapman nalunk vizital! Top valasztasom lenne a 3. vegen...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
És ha már mindenkinek ilyen jó hangulata van a komp. pickek miatt akkor! 😊
http://www.youtube.com/watch?v=djr1aCU9j7Q
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Secondaryba nem nagyon várok picket, hacsak nincs vmi nagy csúszás.
Igazoltunk 2 veteránt, akik kezdeni is tudnak...van két tavalyi rookie akik mutattak azért jót is tavaly...illetve van most még rosteren pár arc akik ilyen UDFA kategóriások most. Melléjük várok még ,ajd UDFA-t, de jelenleg az első 4 CB poszt sztem nagyjából megvan...Rolni
Allen on secondary: "Cornerback is a position we knew we had to upgrade. I think we did."

ezek szerint nem volt megelégedve Routtal.deyell
Lehet megen köcsög vagyok, de én ezen nem vagyok meglepődve... :/ 😊
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 652
Secondaryba nem nagyon várok picket, hacsak nincs vmi nagy csúszás.
Igazoltunk 2 veteránt, akik kezdeni is tudnak...van két tavalyi rookie akik mutattak azért jót is tavaly...illetve van most még rosteren pár arc akik ilyen UDFA kategóriások most. Melléjük várok még ,ajd UDFA-t, de jelenleg az első 4 CB poszt sztem nagyjából megvan...Rolni
Allen on secondary: "Cornerback is a position we knew we had to upgrade. I think we did."

ezek szerint nem volt megelégedve Routtal.

choose life
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Szomorú voltam reggel, hogy nincs egy friss Rolni mock a komphírek után. 😕 Najazér!
Annyi kérdésem volna, hogy semmi secondary pick? Egy nyamvadt CB legalább?ulpianus
Menj a fenébe 😀

Secondaryba nem nagyon várok picket, hacsak nincs vmi nagy csúszás.
Igazoltunk 2 veteránt, akik kezdeni is tudnak...van két tavalyi rookie akik mutattak azért jót is tavaly...illetve van most még rosteren pár arc akik ilyen UDFA kategóriások most. Melléjük várok még ,ajd UDFA-t, de jelenleg az első 4 CB poszt sztem nagyjából megvan...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Szomorú voltam reggel, hogy nincs egy friss Rolni mock a komphírek után. 😕 Najazér!
Annyi kérdésem volna, hogy semmi secondary pick? Egy nyamvadt CB legalább?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Sokat nem változik elméletileg az OL, Veldheer - Carlisle - Wiz - Brisiel - Barnes a árható kezdő. Nem vagyok biztos abban, hogy ez lenne a legmegfelelőbb felállás, de meglátjuk mit hoz a jövő.

Amióta követem a draftot, nekem eddig minden évben volt egy játékos akit "megéreztem", hogy behúzzuk. Veldheer, Shaughnessy, DVD és Wiz is ilyen játékosok voltak, idén én Nate Potter-ben ézem, hogy Raider lesz.

Milyen posztra húznátok/kiket húznátok ezzel az 5 pick-el a drafton, ha addig már nem érkezne más játékos addig a piacról?peterbadbone
Ebben az OLban Cooper és Barnes helye azért még nem tuti. Barnes számára Barksdale ott van mint (sztem) komoly konkurencia, Coopernek meg sztem még érkezik majd versenytárs...
Ha marad is ez a fal akkor sincs sztem gond, sőt. Cooper technikailag nagyon rendben vana ZBSben és itt az erő hiány sem jön majd ki vszeg hangsúlyosan. Tovább javít majd helyzetén, h Wiz személyében kimondottan erős C lesz mellette. Nála egyedül az a kérdés, h milyen gyorsan, jól megy a váltás bal oldalra.
Barnes tavaly futásnál kimondottan jó volt. Gond a passz esetén volt a gyorsak ellen, illetve bünti volt azért pár...Nála kiderül majd mennyire megy a ZBS...

Nate Potter jó ZBS OT prospect, de sztem inkább LT prospect. Veldheer mögé jöhet persze LT, de amíg az OLB, NT ekkora need addig luxusnak érezném Potter behúzását a 3. körben, 4.ben meg sztem nem lesz ott, de ha van még ott sem őt hoznám...

Ha már prospectekről van szó:
OLB prospects:
Sean Spencer vagy Mychal Kendricks nagy fogás lenne a 3. végén, de főleg Mychal sztem nem lesz már ott.
Audie Cole, Keenan Robinson, Terrell Manning, Kyle Wilber, Josh Kaddu, Brandon Lindsey, Miles Burris, Sammy Brown, Jerrell Harris.

NT prospects:
Ta'amu, Poe, Thomson vagy Worthy nem lesz benn mire jövünk, így maradnak ők:
Josh Chapman, Mike Martin, Akiem Hicks, Nicolas Jean-Baptiste, Hebron Fangupo, Chigbo Anunoby, Damon Harrison


RDE prospect:
Jack Crawford, Jake Baquette, Julian Miller, Jaquies Smith


OL prospects:
Markus Zusevics, Zebrie Sanders, Tom Compton, James Brown, Jeff Allen, Lucas Nix, Senio Kelemete, Johnnie Troutman, Philip Blake, Garth Gerhart



Mock draft:

3: Josh Chapman NT 6'1 316 Alabama. Sérülten is a Saban 3-4 alapköve volt. Nagyon erős játékos aki 3-4 NT is lehet idővel. Hosszútávra remek megoldás lehetne és már idén is segítség lehetne run Dben.

4: Terrell Manning OLB 6'2 237 NCS. Cover WLB lehet a srác NFLben. Persze több szempontból is érdekes lehet az idei OLB pick. Ha a jövőre nézve a 3-4 a terv akkor tök fölösleges lenne az ő behúzása, de ha 4-3 marad hosszútávon akkor megérhet egy próbát a dolog.

5: Jake Baquette DE 6'5 274 Arkansas. Jó rotációs RDE lehetne sztem. Jó a motorja és keményen dolgozik. Pass rush terén is hasznos és futás ellen is megállja a helyét.

5: Jacquies Smith OLB\DE 6'3 255 Missouri. Nagyon kell a pass rush nekünk Wimbley után. Smith előtt még sok a munka, de ha sikerül kihozni a potenciált belőle nagy fogás lehet. 3-4 OLBként is bevethető lenne később, de akár a Von Miller\Wimbley szerepkör is passzolhat hozzá idővel...

6: Brandon Bolden RB 5'11 221 Mississippi. Erős, belső futó aki ideális change of pace back lehet DMC\Jones mögött.

Sok UDFA emberkét várok majd, hiszen Reggienek aranyat kéne találnia idén a hiányzó 1.2. körök helyére 😊

UDFA jelöltek:
Garth Gerhart OC 6'1 305 Arizona State. ZBS csere Cnek rendben lenne a srác és mivel Wiz mögött senki nincs...
Chigbo Anunoby NT 6'4 328.
Barquell Rivers ILB 5'11 250.
Sammy Brown OLB 6'2 243
Will Blackwell OG 6'4 314

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!