Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
A csoport sztem sokkal erősebb és kiegyensúlyozottabb lesz mint az elmúlt években.

A SD kerete továbbra sem rossz, Rivers még mindig nagyon jó QB, így jó kis csapat az.

A Chiefs kerete kimondottan erős, ha a QB posztot nem nézzük. Depth még kell azért helyekre, de nagyon komoly csapat lesz. Azért nem lépnek el nagyon, mert a QB poszt nem megoldott.

A Broncos PM-el papíron sokkal erősebb mint Tebow-al, bár sztem most lett igazán sok a kérdőjel. Az OL nagyrésze PM elé kevés, alkalmatlan. Elkapókat majd PM feljavítja, de a védelemben azért vannak lyukak és a PM várakozás, illetve fizetés miatt kevesebb lehetőség, opció lesz javítani.

Nálunk megindult egy szisztematikus építkezés. Vannak szinte minden csapatrészben jó veteránok és sok fiatal. Az O tavaly-tavaly előtt azért mutatott már szépeket, ha erre tudnak még építeni rendben lehet ez az oldal. Védelem terén pedig hosszú évek óta először lesz teljesen modern, végiggondolt, remélhetőleg kreatív D. Kiderül mire elég a mostani keret és amit még hozzáraknak kezdésig. Valóban nem mi vagyunk a favoritok, de sztem a csoporton belül bárki elé kiállhatunk egy jó meccsre.

Mindegyik csapatot körülveszik komoly kérdések:
-Rivers visszajavul, Turner alatt lesz ez valaha tényleg top csapat, VJ kiesése mit okoz, D mennyire áll össze
-Tavalyi sérültek milyen állapotban térnek vissza, QB kérdés úgy ahogy van, Crennell mint HC
-PM egészsége, OL, védelem kora helyenként, lyukak pótlása
-DA mint HC, DMC egészsége, D ahogy van

Roppant érdekes szezon lesz...

Amúgy meg brutál a divizión kívüli schedule, sza egymás ellen fog eldőlni sztem a csoport, ott meg bármi megtörténhet...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Így látatlanban szerintem semmivel nem lesz erősebb csoport mint volt... Max annyi, hogy az SD helyét veszi át a Denver... Mindegy, kíváncsian skubizom tovább a Canossa-járásunkat!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hát így tulajdonképpen jelenleg ismét mi vagyunk a leggyengébb csapat, mert a Chiefs nagyon jól erősít, a Chargers alapból jó volt az utóbbi években, a Brocnos ugye a csoport címvédője, de sztem Manningal mérföldekkel jobbak lesznek, bár azt sok hiányposztjuk van és nem éppen volt előnyös, hogy várni kellett PM-re.
Mi meg szépen építkezzünk, aztán majd lösz valami. Aztán még az is lehet, hogy mindenkit legyakunk a csoportban, főként ha Palmer összeszedi magát 😊

Jó kis erős csoport lehet ebből! 😊
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Bear koszi a tippet.

Manning Bronco lett...erdekes lesz latni mit hoznak majd ossze...

kell igy meginkabb vmi pass rush!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Úgy néz ki donkeys érezni akarja a csoportot néhány évig az öreggel, nem feltétlenül jó ez nekünk :rolleyes:


több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
4-3 esetében igazi runstuffer rotációs lineman Anthony Adams...ő azért tudna lendíteni a futás elleni védekezésen....Bear
csak mint opcio irod vagy olvastal vmit hozzank rola?Rolni
Csak lehetőségként....nem szerepelt feljebb, gondoltam megemlítem, esetleg kap egy esélyt itt...nálunk sem volt rossz, de volt nála 4 jobb (Melton, Big Toe, Paea, Okoye)


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Bush volt a Bengalsnál és a Seahawksnál is vizitálni, tehát azért van érdeklődés utána...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
4-3 esetében igazi runstuffer rotációs lineman Anthony Adams...ő azért tudna lendíteni a futás elleni védekezésen....Bear
csak mint opcio irod vagy olvastal vmit hozzank rola?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
4-3 esetében igazi runstuffer rotációs lineman Anthony Adams...ő azért tudna lendíteni a futás elleni védekezésen....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jó írás, bár én Leinartot azért nem erőltetném, mert ő bal kezes és mint 2. számú QB ez azért nem olyan jó dolog sztem.

A többi dolognál meg hát Goethelen sok múlik az LB-knél meg természetesen a felállás is fontos lesz. Jelenleg én 4-3-ra alkalmasabbnak látom a keretet, de nem sok kell a 3-4-hez sem, mert elég hibrid játékosok vannak nálunk.

Remélem Rock távozásával az ST unit nem gyengül számottevően.

Elvileg még azt írták, hogy 10 millánk még van szabadon, amivel meg lehet oldani még egy két posztot, ha okosan csináljuk.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Állítólag Joel Dreesen után érdeklődünk. Texans TE volt tavaly és pont ellenünk kurva jó meccse volt. Sztem ő is lehetne jó value igazolás. Dreesen-Myers-Ausberry sztem frankó trio lenne...
Richard Gordonnak pedig majd Manase Tongával kell bírkóznia FB back up posztért, ha egyáltalán lesz olyan 😊

Matt Leinart neve merült fel még mint back up QB. Ideális jelölt lehet sztem, hiszen Knapp révén megvan a direkt kapcsolat és tavaly sérülése előtt úgy tűnt rendben van abban az Oban, ami most részben nálunk is lesz ugyebár. CP mögé, Pryor elé rendben lenne sztem és azért sok pénzt sem kérhet...

RB posztra nem hallottam még egy nevet sem. Justin Forsett neve korábban felmerült már Knapp miatt, de azóta sem volt még vizit sem. Sztem arra is várunk, h Bush honnan mit kap. Nem nagyon kapkodnak utána lehet, h a végén még visszatér.

FB poszton nagy dolog, h Reece ERFA tenderrel bagóért marad. A lehetséges back upról már írtam...

TE poszt fenn kitárgyalva.

WR poszton 4 playa adott a kérdés ki érkezik még. Én FA-t nem nagyon látok, várok. Jerome Simpson lehet wild card befutó...nagy Palmer supporter a srác. Saját PS squadból Eddie McGee 6'4 210 lehet érdekes befutó. Palmernek volt egy interjúban egy beszólása, h van olyan remek WR rosteren akit nem is ismerünk még...srác QBból lett\van átképezve, így érthetően kell az idő, de Chaz helyett possession opció lehet belőle. Drafton is max hátsó körben vagy UDFA vonalon látok picket.

OL téren 3 fux elem van(Veldheer, Wiz, Brisiel) a többi még kérdéses. Wiz LG vagy C poszt sem tuti még, de sztem C lesz majd, ezért is nem érdeklődünk Satele után sem (akit letartóztattak, még olcsóbban maradhatna 😊 ). Így LG, RT poszt a kiadó. Rosteren Barksdale,Parsons, Hurd és Bruce Campbell van. Barksdale kapcsán a ZBS a kérdés. Ha le ad egy kis súlyt(gyorsabb, agilisebb lesz) én bízom benne mint potenciális kezdőben. RT vagy LG az még kérdés. Tavaly RT-t játszott főleg, de LGbe is be lett dobva 1szer. Parsons ZBS fit, de kérdés, h back up szinthez felnőtt-e egyáltalán. Hurd 6'7 325 nem tűnik ZBS fitnek...sztem max PS lesz. Campbellről írtam már, h nagy kérdés...back up lesz sztem jó esetben. Satele, Heyer, Barnes abszolút semmiféle érdeklődést nem tapasztal eddigi hírek alapján, így lehet visszatérnek majd olcsó depth vagy akár kezdő posztra. Satele C, míg Heyer LG poszton tudna sztem kezdő szinten mozogni...
RG back up posztra Cooper sztem sanszos lesz majd vet minimumért...

DL kezdő fal sztem adott ha 4-3 marad a base D. Houston-Kelly-Seymour-Shaughnessy fal sztem ha sérülés nincs rendben lehet, de nagyon fontos lenne egy igazi run stopper igazolása, aki sok időt tölt majd fenn főleg a 1st downok alatt. Kelly úgy tűnik marad, de FA-t és draftot is várok DT posztra. Bryant DE és UT poszton is nagyon hasznos back up\rotációs elem lesz, de kellene még RDE csere, pass rush spec...Wimbley, Scott már kuka és Moss is olyasmit twittelt, h nem valószínű a maradása. Rusher sztem drafton jöhet majd.
FA nevek továbbra is ezek: Brandon McKinney, Pat Sims, Broderick Bunkley, Marcus Thomas, Aubrayo Franklin

LB sorunk kurva lyukas. Jelenleg a leg vagy 2. legneccesebb poszt nálunk. McClain marad MLB poszton és én nagy javulást várok főleg Jason Tarver miatt. Aaron Curry lesz az egyik kezdő OLB, én SLB posztra tenném ahol a gyenge cover képesség nem lenne akkora gond és futás ellen tudna pusztítani, illetve Houston mögül blitzel is eredméynes lehetne. WLB poszt teljesen "kiadó", illetve SLB csere sincs valamint MLB depth is necces. Travis Goethel jó opció lehetne Ro mögött, de eddig 2 szezonból kétszer lett IR, sza nem biztosítás...3-4es váltás esetén meg aztán abszolút nincs LB létszámunk.
(amúgy pont emiatt nem hiszem, h idén váltanánk). LB kellene FAről is vagy 2-3 és még utána draft, UDFA is.
Wesley Woodyard, Ashlee Palmer, Erik Walden, Ernie Sims, Erin Henderson, Jo-Lonn Dunbar, Jonathan Goff, David Hawthorn.

CB poszt szintén lyukas. Bartell elvileg ugye egészséges, így vszeg övé a CB#1 poszt. DVD és Chekwa komoly harcban lesz majd a 3. vagy akár a 2. posztért. Ideális esetben jön még egy veterán legalább aki szintén beleugrik a #2 posztért folytatott harcba. McCann marad returner sztem, így a mostani rosterről még Underwoodnak van lehetősége CBként szerephez jutni. Ő elvileg igen tehetséges gyerek, csak Packersben még nem volt benőve a feje lágya...meglátjuk mi lesz. Draft vagy inkább UDFA vonalon is jön majd még sztem competition. Huff sztem\remélem nem lesz állandó CB, hanem max bizonyos package-ekben lesz az.
Tracy Porter, Shawntae Spencer, Kelvin Hayden, Zac Bowman, Chris Carr, Jarrett Bush jöhet szóba még sztem.

S páros megvan Branch és Huff személyében. Mitchell lesz a SS back up és én várom még Giordano minimumért történő visszaigazolását. Rosterről Curtis Taylor lehet érdekes prospect aki mellé még draft végén UDFA poolból várok embert.

ST unitbe kell Rock helyére ember illetve McCann mellé kéne returner, mert főleg Moore nálam csak WR lenne már idén. Ford is inkább WR legyen mint returner...nem hiányozna sérülés náluk. Ide UDFA megoldások várhatók főleg sztem.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Trevor Scott Pats lett...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ha a Vikings sokat tököl rá kéne mozdulni... http://www.rotoworld.com/player/nfl/4618/erin-henderson

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ha nem lenne 100%, akkor nem ment volna át a fizikai teszten sem, mint tavaly Gaither.

Spencernek tudni, hogy mi volt a baja? Ő sem játszotta végig a szezont.BMG
Manning sem 100% mégis fog dealt kapni...nem mindig ugyanolyan az a fizikai 😊

Spencer sztem csak kezdőből került ki...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Ha nem lenne 100%, akkor nem ment volna át a fizikai teszten sem, mint tavaly Gaither.

Spencernek tudni, hogy mi volt a baja? Ő sem játszotta végig a szezont.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
www.kffl.com wrote:
Raiders | Ron Bartell is healthy
Sat, 17 Mar 2012 07:44:38 -0700

Oakland Raiders CB Ron Bartell, who signed with the team Friday, March 16, said that he has recovered completely from the season-ending neck injury he suffered in the 2011 opener. "I'm looking forward to stabilizing the position for Oakland and showing everybody how effective I can be when I'm healthy," Bartell said.

Na akkor Bartell már most 100%...remek lesz idejük bőven összeszokni!

Quote:
Veteran CB Shawntae Spencer, whom the 49ers released on Thursday and remains in the Bay Area, visited the Raiders on Friday.
meglehetne a 2. vet CB 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ez a cap szám sántít kicsit...

Elvileg 14M volt a Bartell, Brisiel deal-ek előtt. Bartell 3M, Brisiel 5évre 20M ami 4M per évet vetít előre, de szint biztos vagyok benne, hogy idénre vet minimum körül lehet a salary és erre kapta kézhez a signing bonust...
Sztem 8-10M között vagyunk vhol.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Elvileg 5 millió.
De Bartell és Brisiel szerződését nézve van az 7 is szerintem.
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Wimbleyért kár, kamáztam, de ha az ő kibaszása kell ahhoz, hogy legyen capünk a needekre, akko jóvanakkó. (Bár azért igy-meg amugy is- a LB is need..) Viszont a Bartell hirnek örülök. Igy talán meg van oldva a CB1, a másik oldalért meg megküzdenek a fiatalok, vagy hozunk valakit, bár szerintem igy már nem lesz FAról CB.
Rolni jó is hogy felhoztad Galleryt, én pont rajta gondolkodtam, hogy most hogy kibaszták, nem próbálnánk e be mégegyszer, de minek.. lehet hogy elit lenne a posztján, a sérülései NÉLKÜL, de LEHETre meg HA-ra NEM LEHET csapatot épiteni sajnos.
Legfontosabb most, ohgy végre kitalálják hogy 3-4 vagy 4-3, vagy 4-3 hibrid.. és akkor kellene oda is embert hozni sürgősen. Valaki ki tudja számolni, hogy mennyi helyünk van most a capben?



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
nagy kockázatot nem vállaltunk ezzel, mert sajnos elég sérülékeny játékos, nyakproblémái voltak. viszont jó gyors, Al kedvence lenne.deyell
meg utana kell neznem, de fejbol nem remlik serulekenynek. mostani nyakserulese elott rendes mennyiseget jatszott...Rolni
sérülékenyt úgy értettem, hogy volt tavaly egy elég brutális nyaksérülése, kérdés, hogy mennyire tudott felépülni. ha teljesen, akkor jól járunk vele.deyell
Azt olvastam, h elvileg a nyaksérülése miután 100% lesz nem ad okot további kockázatra...
Más téren meg nem volt sérülős fajta...


Gallery sztem kifújt. Seahawks (Cable) kibassza pedig azért az a fal sincs készen még...
Az vele a gond ami volt nálunk is az utcsó 2 évben, h sérült állandóan. Nem lehet rá alapozni...kora miatt vet min is 1M körül lenne...
Nem fogok örjöngeni, ha jön, de nem hiszem, hogy kéne vagy hogy érkezne...

LG és RT posztok kiadóak szerintem.
Van rá egy Barksdale-ünk aki tavaly beugróként játszott LG-t is már és RT-t rendszeresen. Sztem Joe alkalmas lehet az RT posztra, de talán még az LG-t is be lehet próbálni. Egyetemen volt LT is, szóval az oldalváltás nem okozna nagy gondot.
Van egy Bruce Campbellünk aki ugyebár fekete ló. Lehet, h még a rostert sem éli meg, de a lehetőség arra is megvan, h kezd. Sérült is volt, fejben sem rakta össze a dolgokat, de egy freak. ZBSben atletikussága nagyon kamatoztatható lenne sztem, persze kérdés, h fel tudja-e fogni a feladatát...
Most azt mondanám, h Joetól várok kezdő posztot BCtől csak back up szerepet.
3.4.5. körben egy ZBS LG-t sztem gond nélkül lehet találni vagy akár egy Heyert visszahozni 1 évre...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Szerintetek mennyi esélye van, hogy visszahozzuk Galériát valami veteránminimumért? Jared-Gallery-Wiz-Briesel-Bárki kezdőfal nem lenne olyan rossz...TST
Minimumért felőlem jöhet, de kérdés, mennyire volt jó Knapp rendszerében?
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Szerintetek mennyi esélye van, hogy visszahozzuk Galériát valami veteránminimumért? Jared-Gallery-Wiz-Briesel-Bárki kezdőfal nem lenne olyan rossz...
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 652
Bartell meg egy évre írt alá 3 milláértBruce
nagy kockázatot nem vállaltunk ezzel, mert sajnos elég sérülékeny játékos, nyakproblémái voltak. viszont jó gyors, Al kedvence lenne.deyell
meg utana kell neznem, de fejbol nem remlik serulekenynek. mostani nyakserulese elott rendes mennyiseget jatszott...Rolni
sérülékenyt úgy értettem, hogy volt tavaly egy elég brutális nyaksérülése, kérdés, hogy mennyire tudott felépülni. ha teljesen, akkor jól járunk vele.

choose life
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Bartell meg egy évre írt alá 3 milláértBruce
nagy kockázatot nem vállaltunk ezzel, mert sajnos elég sérülékeny játékos, nyakproblémái voltak. viszont jó gyors, Al kedvence lenne.deyell
meg utana kell neznem, de fejbol nem remlik serulekenynek. mostani nyakserulese elott rendes mennyiseget jatszott...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 652
Bartell meg egy évre írt alá 3 milláértBruce
nagy kockázatot nem vállaltunk ezzel, mert sajnos elég sérülékeny játékos, nyakproblémái voltak. viszont jó gyors, Al kedvence lenne.

choose life