Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
3.kör (95),4.kör (129), 5.kör (168) komp 😊 sztem jóóóóóóóBarb
Metál. Ezt vártam!Rolni
Zsírostészta!



Just Win Baby!
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Nagyon jó! Végre, úgy történik valami ahogy várni lehetett! Nagy durranásra nem lehet számítani a draft alatt, de így talán még izgalmasabb lesz, mint ezelőtt.

Pryor azt nyilatkozta, hogy QB-ként számítunk rá és azon dolgozik, hogy a legjobb QB legyen.

McK azt nyilatkozta, hogy kicsit vékony a TE poszt, mindenképp meg lesz erősítve. Myers nem rossz, de nem első számú TE, Ausberry és Gordon még igencsak kiforratlan... ezzel is csak egyet lehet érteni.

Sokat nem változik elméletileg az OL, Veldheer - Carlisle - Wiz - Brisiel - Barnes a árható kezdő. Nem vagyok biztos abban, hogy ez lenne a legmegfelelőbb felállás, de meglátjuk mit hoz a jövő.

Amióta követem a draftot, nekem eddig minden évben volt egy játékos akit "megéreztem", hogy behúzzuk. Veldheer, Shaughnessy, DVD és Wiz is ilyen játékosok voltak, idén én Nate Potter-ben ézem, hogy Raider lesz.

Milyen posztra húznátok/kiket húznátok ezzel az 5 pick-el a drafton, ha addig már nem érkezne más játékos addig a piacról?

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
3.kör (95),4.kör (129), 5.kör (168) komp 😊 sztem jóóóóóóóBarb
Metál. Ezt vártam!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Csiniiiiii
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
3.kör (95),4.kör (129), 5.kör (168) komp 😊 sztem jóóóóóóó


több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 652
Ez a neve, hogy Will Kiss? Nem szokásom mások nevén nevetgélni, de ez óriási! Az igazi csókos. 😀ulpianus
az IndyCarban van egy versenyző, akinek az a neve, hogy Will Power. az sem semmi azért

choose life
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ez a neve, hogy Will Kiss? Nem szokásom mások nevén nevetgélni, de ez óriási! Az igazi csókos. 😀ulpianus
Jaja! Meggyűlhet vele a baja! 😀
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Ez a neve, hogy Will Kiss? Nem szokásom mások nevén nevetgélni, de ez óriási! Az igazi csókos. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Eddig nem az a magyar származású tag volt ezért a posztért a felelős? Az a Will Kiss? Belőle szerettem volna megcsinálni a szakdogám, csak akkor volt a Palmer trade, oszt kisebb dolga is nagyobb volt mint elolvasni (már ha megkapta) a szaros méljeimet... 😕 Ezek szerint ő repült vagy maradt még a csapatnál?
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Oakland reached into Green Bay for another smart hire: Raiders hired Zak Gilbert as their new director of media relations.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Manny Lawson iránt is érdeklődünk!Bruce
mar egy ideje 😊 sztem tul draga lenne o...

A whisky sor combo is azt mondatja velem,h Gooo Raiders!!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Manny Lawson iránt is érdeklődünk!
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ha Jakobsz ide jönne akk elég multi O lenne itt... Nehogy teret nyerjen bennem az optimizmus (eléggé küzdök pedig ellene), mert a végén megen elkezdek bizakodni és jön a szokásos pofára esés (ami már nem is az igazából)! :/ 😐 😊
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ja John Henderson visszavonult!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Jano 😊

Jacobs sztem drága lenne...persze ha nincs kérője és annyiért jön amit RM hajlandó adni akkor nagy Welcome járna a nagy embernek 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 652
http://blog.sfgate.com/raiders/2012/03/23/janikowski-bares-almost-all-for-espn-photoshoot/

Nem sokat lehet ehhez hozzáfűzni.Döme
Jano > all.

szóba került Brandon Jacobs neve, hogy őt hoznánk DMC mögé power backnek. nem hangzik rosszul, de lenne rá elég keret vajon?

choose life
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
http://blog.sfgate.com/raiders/2012/03/23/janikowski-bares-almost-all-for-espn-photoshoot/

Nem sokat lehet ehhez hozzáfűzni.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Raiders have "less" than $4 mil in cap spaceRolni
Nem túl sok...

Szimpatikus ez a Reggie, megmondja a frankót.BMG
Elég lesz.
Már csak 1-2 FA és rookiek jönnek

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Raiders have "less" than $4 mil in cap spaceRolni
Nem túl sok...

Szimpatikus ez a Reggie, megmondja a frankót.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
McKenzie said he really liked LB Kam Wimbley but knew right off the Raiders couldn't afford to keep him ...


McKenzie: "We solidified our offensive line and cornerback situation." When 49ers waived CB Spencer, Raiders knew they wanted him

GM Reggie McKenzie said #Raiders have "less" than $4 mil in cap space, and pleased with how offseason has gone thus far

McKenzie: "If we kept Wimbley we wouldn't have been able to sign all the guys we did"

McKenzie also knew no shot at re-signing Mike Bush; he is very confident they can find another RB in late free agency or draft

McKenzie: "I need to find a starting outside linebacker. Other than that, we could field a team and compete right now"

McKenzie confident enough in his scouting abilities that he thinks he could find a potential starting LB in undrafted rookie after draft ...

Ideally, it wouldn't come to that and McKenzie would get a OLB in late free agency or in draft

If they need more money, Reggie said they could always restructure/redo deals, mentioned Tyvon Branch


Also, McKenzie said getting a backup QB now, just like adding a backup RB now, is "low priority". He's not worried about it

Re Wisniewski, McKenzie said he's moving to center (w/ Carlisle @ LG, Brisiel @ RG) but that could change if they find C they can't pass up

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Köszi a válaszokat és az információkat!
Most, h Bush is off, nagyon kíváncsi leszek Jonesra, mint backup akár.. Ügyes gyors fiatal, igazi Al pick volt, remélem bizonyít majd felfelé a mennybe a Don-nak hogy jó választás volt.😀
drafton akkor hány körünk lesz? 5.,6.kör? Kéne vadászni egy pass rushert FAról, mert hátsó körben nem hiszem h találunk egy beastet.. Bár most elég ügyes jószemű staffunk van.Raider89
Jönnek majd még compenzációs pickek is...

Nem kell beast, elég lenne egy hátsó körös rotációs QB vadász...Tervor Scott féle...alap RDE megvan

Azt meg, h mennyire jó szemű a staff majd meglátjuk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Köszi a válaszokat és az információkat!
Most, h Bush is off, nagyon kíváncsi leszek Jonesra, mint backup akár.. Ügyes gyors fiatal, igazi Al pick volt, remélem bizonyít majd felfelé a mennybe a Don-nak hogy jó választás volt.😀
drafton akkor hány körünk lesz? 5.,6.kör? Kéne vadászni egy pass rushert FAról, mert hátsó körben nem hiszem h találunk egy beastet.. Bár most elég ügyes jószemű staffunk van.



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Khalif Barnes visszatér...1 év max 2M...kicsit sok, lehet kezdőnek akarjuk? Én annak örülnék, h Barksdale mögött back up lenneRolni
2 millió sok ahhoz, hogy a padon ücsörögjön, szerintem kezdő lesz.deyell
A szerződése max 2M...gondolom ha eleget kezd akkor lesz 2M...ha padozik akkor kevesebb...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
jelenleg abban a csoportban csoda lesz, ha a 2. helyre odaérnek.Amadeus91
Nagy összeget ne tegyél rá...főleg akkor ha továbbra is ilyen lesz detroiti futójáték és green bay-i védelem...majd visszatérünk rá szezon végén... 😀Bear
igen már látom lelki szemeimmel ahogy megtáltosodnak az elkapók, az o-line, a secondary és közben Cutler is kifogja élete évét + a Packers és a Detroit is összeomlik a Vikes meg szar marad. A többi ellenfélről nem is beszélve. Mindezektől eltekintve sima Championship.

offAmadeus91
utolsó offom: húzódjunk el ebből a topicból, nem ide való....várunk a mienkben, vagy ott, ahol ezt megbeszélnéd....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
jelenleg abban a csoportban csoda lesz, ha a 2. helyre odaérnek.Amadeus91
Nagy összeget ne tegyél rá...főleg akkor ha továbbra is ilyen lesz detroiti futójáték és green bay-i védelem...majd visszatérünk rá szezon végén... 😀Bear
igen már látom lelki szemeimmel ahogy megtáltosodnak az elkapók, az o-line, a secondary és közben Cutler is kifogja élete évét + a Packers és a Detroit is összeomlik a Vikes meg szar marad. A többi ellenfélről nem is beszélve. Mindezektől eltekintve sima Championship.

offAmadeus91
Cutler kieséséig 7-3-mal álltunk, utána a maradék QB-kal csináltunk egy 1-5 szezonzárást.