Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
Rinyagép kieséséig elég jól álltak, sztem simán annak számitanak ( én 7-8 csapatot veszek ide, psze teljesen szubjektív dolog ) + ugye forte sem biztos hogy marad, ezzel a lépéssel elég jó tárgyalási pozícióba került a bears, lehet ez is benne van a döntésébenBarb
jelenleg abban a csoportban csoda lesz, ha a 2. helyre odaérnek.Amadeus91
Nagy összeget ne tegyél rá...főleg akkor ha továbbra is ilyen lesz detroiti futójáték és green bay-i védelem...majd visszatérünk rá szezon végén... 😀Bear
igen már látom lelki szemeimmel ahogy megtáltosodnak az elkapók, az o-line, a secondary és közben Cutler is kifogja élete évét + a Packers és a Detroit is összeomlik a Vikes meg szar marad. A többi ellenfélről nem is beszélve. Mindezektől eltekintve sima Championship.

off

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
akkor miért a Bears?Amadeus91
Rinyagép kieséséig elég jól álltak, sztem simán annak számitanak ( én 7-8 csapatot veszek ide, psze teljesen szubjektív dolog ) + ugye forte sem biztos hogy marad, ezzel a lépéssel elég jó tárgyalási pozícióba került a bears, lehet ez is benne van a döntésébenBarb
jelenleg abban a csoportban csoda lesz, ha a 2. helyre odaérnek.Amadeus91
Nagy összeget ne tegyél rá...főleg akkor ha továbbra is ilyen lesz detroiti futójáték és green bay-i védelem...majd visszatérünk rá szezon végén... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
Szurkoltam neki h bengalsba menjen ha már hozzánk nem, ott kezdő is lehetett volna, vszínű a pénz ahogy írtátok meg hogy bajnokesélyeshez akart lépniBarb
akkor miért a Bears?Amadeus91
Rinyagép kieséséig elég jól álltak, sztem simán annak számitanak ( én 7-8 csapatot veszek ide, psze teljesen szubjektív dolog ) + ugye forte sem biztos hogy marad, ezzel a lépéssel elég jó tárgyalási pozícióba került a bears, lehet ez is benne van a döntésébenBarb
jelenleg abban a csoportban csoda lesz, ha a 2. helyre odaérnek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Szurkoltam neki h bengalsba menjen ha már hozzánk nem, ott kezdő is lehetett volna, vszínű a pénz ahogy írtátok meg hogy bajnokesélyeshez akart lépniBarb
akkor miért a Bears?Amadeus91
Nem vagy képben, ha kérdezed.... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Szurkoltam neki h bengalsba menjen ha már hozzánk nem, ott kezdő is lehetett volna, vszínű a pénz ahogy írtátok meg hogy bajnokesélyeshez akart lépniBarb
akkor miért a Bears?Amadeus91
Rinyagép kieséséig elég jól álltak, sztem simán annak számitanak ( én 7-8 csapatot veszek ide, psze teljesen szubjektív dolog ) + ugye forte sem biztos hogy marad, ezzel a lépéssel elég jó tárgyalási pozícióba került a bears, lehet ez is benne van a döntésében


több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 652
Khalif Barnes visszatér...1 év max 2M...kicsit sok, lehet kezdőnek akarjuk? Én annak örülnék, h Barksdale mögött back up lenneRolni
2 millió sok ahhoz, hogy a padon ücsörögjön, szerintem kezdő lesz.

choose life
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
Szurkoltam neki h bengalsba menjen ha már hozzánk nem, ott kezdő is lehetett volna, vszínű a pénz ahogy írtátok meg hogy bajnokesélyeshez akart lépniBarb
akkor miért a Bears?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Szurkoltam neki h bengalsba menjen ha már hozzánk nem, ott kezdő is lehetett volna, vszínű a pénz ahogy írtátok meg hogy bajnokesélyeshez akart lépni


több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Bush maci lett...4év 14M 7 garantált...ott is back up lesz...sztem lehet kevesebb szereppel, mert Forte nem sérülékeny...gondolom pénz volt a döntő...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Barnes idén nem volt akkora szar azért. Én tavaly megutáltam és most se csípem, de ha megembereli magát akkor játszon, leszarom. -
ez a Lee Packer volt? Nem igazán láttam játszani..meg nem is hallottam róla. pedig ott nem 1 noname under the radar playa berobbant.
Cb corp akkor alakul, persze kész vicc ha ránézünk most, 2010 után...Aso, Routt. Bár Bartell azért jó kis playa, Ramsbe number one c'back volt nem? Meg úgy top 15-20ba kb bennvan azt olvasgattam. De várom a jobban értesültek véleményét.Raider89
Barnes jó futásblokkoló RT, aki pass prot terén is nagyjából megállja a helyét. az igazi speed rusherekkel szemben szenved és akkor jönnek a büntik is. Ideális esetben csere kellene, h legyen Joe mögött sztem, de akkor sincs vész, ha kezd.

Lee Packer volt, főleg ST playa. Itt lehet több szerepet kap CB poszton is, de sztem főleg ST lesz...

Bartell nagyon jó kezdő CB volt a Ramsben sérüléséig. Ha egészséges és visszatér a formájához akkor top 15-20 sztem is reális lehet. Az igaz, h Aso kaliberű CBnk nincs, de talán végre lesz egy kiegyensúlyozott mély CB corp ami összességében stabilabb, eredményesebb lesz. Nálunk még Aso-Routt közös jó évében is gond volt, h akkor a #3 WR-el szopattak minket.
Inkább legyen sztem 4 szolid CB-d, mint egy ász és 3 gyökér 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Barnes idén nem volt akkora szar azért. Én tavaly megutáltam és most se csípem, de ha megembereli magát akkor játszon, leszarom. -
ez a Lee Packer volt? Nem igazán láttam játszani..meg nem is hallottam róla. pedig ott nem 1 noname under the radar playa berobbant.
Cb corp akkor alakul, persze kész vicc ha ránézünk most, 2010 után...Aso, Routt. Bár Bartell azért jó kis playa, Ramsbe number one c'back volt nem? Meg úgy top 15-20ba kb bennvan azt olvasgattam. De várom a jobban értesültek véleményét.Raider89

Bartell jó magas, gyors corner. Jó hús.. 😊 A kezei nem a legjobbak, egyszóval nem egy nagy labdavadász.
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Barnes idén nem volt akkora szar azért. Én tavaly megutáltam és most se csípem, de ha megembereli magát akkor játszon, leszarom. -
ez a Lee Packer volt? Nem igazán láttam játszani..meg nem is hallottam róla. pedig ott nem 1 noname under the radar playa berobbant.
Cb corp akkor alakul, persze kész vicc ha ránézünk most, 2010 után...Aso, Routt. Bár Bartell azért jó kis playa, Ramsbe number one c'back volt nem? Meg úgy top 15-20ba kb bennvan azt olvasgattam. De várom a jobban értesültek véleményét.



Just Win Baby!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
http://espn.go.com/sportsnation/feature/madden2013cover

Mekkora lenne már, ha Janikowski lenne a Madden borítóján! 😂

Csak az "átok" ne lenne...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Khalif Barnes visszatér...1 év max 2M...kicsit sok, lehet kezdőnek akarjuk? Én annak örülnék, h Barksdale mögött back up lenne

Satele Colt lett.

Leigazoltuk 1 évre Patrick Lee-t. 6'0 196. McKenzie-ék 2008-as 2. körös pickje...Porter vszeg túl drága lett volna. Ő fiatal is...CB group sztem sokat erősödött...bár Lee inkább 4., 5. számú CB STplaya lesz\lehet.

Dave Tollefson iránt érdeklődünk.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Manny Lawson nem DL hanem LB. 4-3 SLB akinek a cover képessége elég limitált ahogy én tudom. Nem nagyon van érte tolongás, így lehet olcsón jönne. 27 éves sok tapasztalattal...3-4ben is
Ha jönne gondolom kezdő SLBnek, így Curry maradna WLB. Ezzel a run D javulhatna, de a LB cover képesség nem igazán fejlődne a tavalyihoz képest...amennyivel Manny jobb mint Wimbley coverben és kész...

Cooper elvileg azt nyilatkozta, h jó eséllyel LG poszt lesz az övé, de a beatwriterek azt valószínüsítik, h ha minden szépen összeáll terv szerint akkor Cooper mindkét G poszton inkább back up lenne. Draftról érkezhet esetleg az új LG vagy Barksdale\Campbell közül kerül ki, esetleg Heyer tér vissza???


Edit:
Manny-ért mégis van némi kereslet: GB, Colts, Bengals és mi is

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
The Oakland Raiders are interested in free-agent DL Manny Lawson (Bengals), according to a league source.

The Oakland Raiders re-signed free-agent OG Cooper Carlisle (Raiders) to a one-year deal Tuesday, March 20, worth up to $1 million, $275,000 of his $925,000 base is fully guaranteed.
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Az eddigi roster műveletek igen jól sikerültek.... szerintem. Persze a szerződés hosszabbítások majd meglátjuk, h fognak hatni a következő szezonokra. De a csapatépítési stratégia eddig remekül ötvözi a pillanatnyi javulást és az előretekintést.

Bartell és Spencer CB posztra rövid távon nagyon jó igazolások lehetnek, ráadásul ezzel DVD és Chekwa kap időt a fejlődésre. Brisiel szerződtetése megfelelő áron és Carlisle visszahozása is jó húzásnak bizonyulhat. Satele és Bush esetleges visszahozása tehetné fel erre az FA szezonra a koronát.

Drafton aztán lehetne húzni LB-t, NT-t, OL-t, WR-t, DB-t stb...

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Wimbley állítólag 5 év 35M-ért megy a Titanshoz RDE-nek...ezt a pénzt meg is érheti, bár kérdés full time DEként milyen lesz futás ellen... Ennyit sztem simán ajánlottunk mi is neki csak gondolom a fizetéscsökkentés derogált volna...Ehhez ugye idénre még tőlünk is kap 6,5M-t...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Cooper olcsoert rendben van. kerdes,h rg csere(sztem igen) vagy Brisiel es o lesz a ket og es vmelyik megy at lgbe...

mindket cb 1 eves dealt kapott, ami azert a fiatalok elott megtartja a lehetoseget a jovore nezve, de aztan az is lehet,h ennyie rossz a velemenyuk roluk. DVD vegulis eleg nagy reach volt es igen raw...Chekwa meg 4. kor...mindketto meg a mantoman semaba jott most pedig valtas van eteren is...

lb kene...woodyard sajnos hosszabbitott denverben...dunbar, henderson

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A Titans meg lehet leigazolja Wimbley-t.

Carlilse valszeg a veterán minimumért jött vissza, amiért viszont szerintem jó üzlet.

Viszont azon gondolkoztam, hogy ha Spencer és Bartell érkezése után is terítéken van még egy veterán CB, akkor mennyire bízhatnak a két fiatalban... Bár én úgy vagyok vele, hogy szeretem a versenyhelyzetet, mert akkor valószínűleg a legjobb kerül a kezdőbe, de nem tudom hogy a fiataloknak ez milyen lelki stresszt okoz.

LB-t kéne néznünk, de nem nagyon hallottam még csak érdeklődést sem senki iránt...
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Ha minden igaz Carlisle re-signed



Just Win Baby!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Spencerrel jól jártatok.

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Rivers még mindig nagyon jó WR
Rolni
Jó tudni. 😀 Remélem Charlie dobál majd jól felé. 😛 Kb. így: http://youtu.be/vVjSo0qDv7oszaba
😀 LoL
Köszi

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 477
Rivers még mindig nagyon jó WR
Rolni
Jó tudni. 😀 Remélem Charlie dobál majd jól felé. 😛 Kb. így: http://youtu.be/vVjSo0qDv7o
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Vittorio Tafur @VittorioTafur


Ex-49ers assistant, Raiders DC Tarver gets his guy “@AdamSchefter: #Raiders reached agreement with former 49ers CB Shawntae Spencer.”

Akkor Porter nem jön...vszeg drágább lenne...
Kiváncsi vagyok mit kap Spencer. Itt nincs injury concern, de amúgy meg gyengébb playa mint Bartell.

Bartell-Spencer-Chekwa-DVD-Underwood már nem is annyira szar CB 5-ös 😊
Majd kiderül mit tudnak...

Elvileg Spenc is 1 éves dealt kapott...

Tafur még így sem zárja ki Portert...kiderül nem sokára...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!